Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
La'elnek mindig ilyen karjai voltak? Alkarja mint a combom...

 pbs.twimg.com/media/EHvelhPXUAE_NG4.jpg
Charlie Firpo
és ez még mindig lófasz Tyron karjához képest.
ő kb térdgépet használ a könyökére, és abból is a nagyobb fajtát 😊
slowmotion
Ja!
Ha már Tyron: kulcsfontosságú a játéka, ha jól láttam, Cam Fleminget elvesztettük egy időre.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
La'elnek mindig ilyen karjai voltak? Alkarja mint a combom...

 pbs.twimg.com/media/EHvelhPXUAE_NG4.jpg
Charlie Firpo
és ez még mindig lófasz Tyron karjához képest.
ő kb térdgépet használ a könyökére, és abból is a nagyobb fajtát 😊
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
La'elnek mindig ilyen karjai voltak? Alkarja mint a combom...


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Utalom ezt a faszit...
Blevi
Én is. De Crawford kiesése miatt várható volt, hogy hozunk valakit, és Bennett nem a legszarabb. Nyáron remélem cut lesz
Antonius
Én is.
gyeek
Remélem nem bassza szét az öltözőt...
tamas424
voltak páran már, akik nem voltak az öltöző előnyére (RoMac megvan? guns blazing Greg Hardy? hogy csak a legutóbbiakat említsem) akik emiatt nem is maradtak sokáig. addig itt voltak, amíg égetően szükség volt rájuk, aztán kuka. szerintem itt is így lesz
rva
Nekem is az isteni meg az MMA harcos ugrott be.
Talán most Kris kordában és pofában tudja majd tartani, nyilván erről is volt korábban egyeztetés. Ha Collins-t megtámogatja belül, akkor Kuzin menekülhet majd, már várom az ütközetet!
(A hülye Giants meccs meg hétfő éjszaka lesz, de most emiatt talán még érdeke is lehet.)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
akkor Atkins csak kacsa volt? pedig arra frel lelkesedtem 😊
erre itt van Benett :/

több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
am en azt vettem eszre inkabb hogy vannak Dallas specifikus tevedesek.(elmult 2.5 evre gondolok vissza)
ezt foleg #O holdingoknal tunt fel.
beltazor
kövezzetek meg, teljesen jogosak voltak a holding büntik, amiket Tyron kapott. látszott, hogy úgy drótozták össze a meccsre.
slowmotion
Szerintem azokra a jelenetekre gondolhatott beltazor, amikor Lawrence kívülről veri meg az LT-t, aki erre a nyakánál fogva húzza vissza. Ezeknek a nagy részét nem fújták be.
Nekem legalábbis ez ugrik be.

Apropó: a védőfal belseje most nagyot ment, csak az a Hill gyerek tünt el, de az nagyon. Most inaktív volt?
Charlie Firpo
igazából pont rossz meccs után írtam, mert most jogosak voltak. de előző mecseken, sőt előző évben is rengeteg olyan holding volt ellenünk amit én nem annak éreztem.

de igen ahogy Charlie Firpo írta, egyes mecsen belül is eltér amit az ellefélre és amit ránk dobnak.

több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Utalom ezt a faszit...
Blevi
Én is. De Crawford kiesése miatt várható volt, hogy hozunk valakit, és Bennett nem a legszarabb. Nyáron remélem cut lesz
Antonius
Én is.
gyeek
Remélem nem bassza szét az öltözőt...
tamas424
voltak páran már, akik nem voltak az öltöző előnyére (RoMac megvan? guns blazing Greg Hardy? hogy csak a legutóbbiakat említsem) akik emiatt nem is maradtak sokáig. addig itt voltak, amíg égetően szükség volt rájuk, aztán kuka. szerintem itt is így lesz
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Utalom ezt a faszit...
Blevi
Én is. De Crawford kiesése miatt várható volt, hogy hozunk valakit, és Bennett nem a legszarabb. Nyáron remélem cut lesz
Antonius
Én is.
gyeek
Remélem nem bassza szét az öltözőt...
tamas424
Inkább fordítva legyen. Tank Lőrincet szerintem nem fogja tudni kikezdeni.
gyeek
Nem lesz rá lehetősége Benettnek, mert Dallasban is halloták a hírét már. Amúgy meg nagyon kellett és az ellenérték is semmiség... A SB másnapján meg már repül is! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Utalom ezt a faszit...
Blevi
Én is. De Crawford kiesése miatt várható volt, hogy hozunk valakit, és Bennett nem a legszarabb. Nyáron remélem cut lesz
Antonius
Én is.
gyeek
Remélem nem bassza szét az öltözőt...
tamas424
Inkább fordítva legyen. Tank Lőrincet szerintem nem fogja tudni kikezdeni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Utalom ezt a faszit...
Blevi
Én is. De Crawford kiesése miatt várható volt, hogy hozunk valakit, és Bennett nem a legszarabb. Nyáron remélem cut lesz
Antonius
Én is.
gyeek
Remélem nem bassza szét az öltözőt...
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Utalom ezt a faszit...
Blevi
Én is. De Crawford kiesése miatt várható volt, hogy hozunk valakit, és Bennett nem a legszarabb. Nyáron remélem cut lesz
Antonius
Én is.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Utalom ezt a faszit...
Blevi
Uhhh... nem vagy egyedul. Hatalmas sz@rkevero az urge. Allandoan bomlasztotta nalunk az oltozot, kesz intezmenykent gondolt magara, beszolt PC-nek es a vezetesnek is nyilatkozatokban, raadasul r@sszista megnyilvanulasai is voltak. Az ominozus las vegasi "lovoldozos" sztorirol nem is beszelve amikor vegigjarta a mediat, hogy a bejelentett lovoldozeshez kierkezo jarorok csak azert igazoltattak es csaptak a foldhoz - olyanokat orditva fele, hogy megdoglesz stbstb- mert fekete es a rendorok r@sszistak voltak. Na erre fel PC kiadott egy nyilatkozatot, az allt benne kb., hogy elitelik a rasszista rendoroket, es kiallnak Bennett mellett... Ezek utan kijott a testkamera es kiderult, hogy kb. minden amit mondott hazugsag volt es azert uldoztek majd kaptak el a Stripen vegasban, mert szemkontaktust teremtett a rendorokkel akik a bejelentett lovoldozes miatt erkeztek ki majd futasnak eredt...

Es akkor ott a sztori, hogy a Pats- Falcons donton a meccs utan be akart menni a palyara, de a security nem engedte, egy masik belepesi ponthoz kuldtek, erre o ateroszakolta magat egy 66 eves mozgaskorlatozott, security-kent dolgozo idos non, olyan komoly seruleseket okozva, hogy 10 evet is kaphatott volna.

Szamomra amugy a karaktererol a legtobbet az a 2013-as sztori mond el, ami a Seahawksba igazolasakor esett meg, amikor a 4 honapos kutyajat Tampaban (ott jatszott akkoriban) hatrahagyta egy kutya napkozi szeru helyen. Nem ment vissza erte es a szolgaltatas dijat se fizette ki. Megis milyen ember tesz ilyet?

PFF szerint az idei karrierje egyik leggyengebb szezonja, de azert meg hasznalhato boven, Bostonban csak limitalt snap szamot kapott.
undisputedly
meg hát amikor kitettük az öcsikéjét, akkor a Cowboys FO-ra is mondott mindenféle szépet 😊
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Utalom ezt a faszit...
Blevi
Uhhh... nem vagy egyedul. Hatalmas sz@rkevero az urge. Allandoan bomlasztotta nalunk az oltozot, kesz intezmenykent gondolt magara, beszolt PC-nek es a vezetesnek is nyilatkozatokban, raadasul r@sszista megnyilvanulasai is voltak. Az ominozus las vegasi "lovoldozos" sztorirol nem is beszelve amikor vegigjarta a mediat, hogy a bejelentett lovoldozeshez kierkezo jarorok csak azert igazoltattak es csaptak a foldhoz - olyanokat orditva fele, hogy megdoglesz stbstb- mert fekete es a rendorok r@sszistak voltak. Na erre fel PC kiadott egy nyilatkozatot, az allt benne kb., hogy elitelik a rasszista rendoroket, es kiallnak Bennett mellett... Ezek utan kijott a testkamera es kiderult, hogy kb. minden amit mondott hazugsag volt es azert uldoztek majd kaptak el a Stripen vegasban, mert szemkontaktust teremtett a rendorokkel akik a bejelentett lovoldozes miatt erkeztek ki majd futasnak eredt...

Es akkor ott a sztori, hogy a Pats- Falcons donton a meccs utan be akart menni a palyara, de a security nem engedte, egy masik belepesi ponthoz kuldtek, erre o ateroszakolta magat egy 66 eves mozgaskorlatozott, security-kent dolgozo idos non, olyan komoly seruleseket okozva, hogy 10 evet is kaphatott volna.

Szamomra amugy a karaktererol a legtobbet az a 2013-as sztori mond el, ami a Seahawksba igazolasakor esett meg, amikor a 4 honapos kutyajat Tampaban (ott jatszott akkoriban) hatrahagyta egy kutya napkozi szeru helyen. Nem ment vissza erte es a szolgaltatas dijat se fizette ki. Megis milyen ember tesz ilyet?

PFF szerint az idei karrierje egyik leggyengebb szezonja, de azert meg hasznalhato boven, Bostonban csak limitalt snap szamot kapott.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!

ez a 2018-as év végi Pass rush win rate.
észrevesztek rajta valamit?
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Crawford helyett Bennett, hátsó körért, Richard már ismeri.
Idén 6,5-ben van, jövőre 10 misi lenne. Ezért már hajtania kell.
Charlie Firpo
egyáltalán nem biztos, hogy jövőre megkapja azt a szerződéses összeget, azt is mondhatnám, hogy biztos nem
mennyi lesz jövőre, 35? szóval ez egy rövid távú bérlet inkább a Cowboys-nak, a Pats-nek meg valami, amivel nem kell tovább foglalkozni
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 664
Utalom ezt a faszit...
Blevi
Én is. De Crawford kiesése miatt várható volt, hogy hozunk valakit, és Bennett nem a legszarabb. Nyáron remélem cut lesz

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Utalom ezt a faszit...
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Crawford helyett Bennett, hátsó körért, Richard már ismeri.
Idén 6,5-ben van, jövőre 10 misi lenne. Ezért már hajtania kell.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Schefter most írta, hogy a Pats eladta nektek Bennettet egy 2021es conditional 7th round pickert. Megvarhattak volna a jövő heti meccset 😁 #sbmode

Szerkesztette: Rodaron
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
emellett, ha már Cowboys védősor:



a függőleges oszlop a Pass Rush Win Rate - Quinn 33%, top1, DLaw 24% top10
a vízszintes oszlop az edgerusherek duplázása (Double Team Rate) Quinn 29% top3, DLaw 27% top5

szóval amellett, hogy a legtöbbet duplázott két edgerusher, mégis ők csinálják a legtöbb nyomást a széleken.
felháborítóan jó igazolás volt ez a Quinn
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
am en azt vettem eszre inkabb hogy vannak Dallas specifikus tevedesek.(elmult 2.5 evre gondolok vissza)
ezt foleg #O holdingoknal tunt fel.
beltazor
kövezzetek meg, teljesen jogosak voltak a holding büntik, amiket Tyron kapott. látszott, hogy úgy drótozták össze a meccsre.
slowmotion
Szerintem azokra a jelenetekre gondolhatott beltazor, amikor Lawrence kívülről veri meg az LT-t, aki erre a nyakánál fogva húzza vissza. Ezeknek a nagy részét nem fújták be.
Nekem legalábbis ez ugrik be.

Apropó: a védőfal belseje most nagyot ment, csak az a Hill gyerek tünt el, de az nagyon. Most inaktív volt?
Charlie Firpo
eddig összesen 4 meccsen volt aktív (Dolphins, Saints, Packers, Eagles) ahol ilyen snapcount-ja volt:
harmadik hét vs. Dolphins: 34 (ez teljes snap-ek számának 46,8%-a)
negyedik hét, vs Saints: 27 (ez teljes snap-ek számának 38,6%-a)
ötödik hét vs. Packers: 11 (ez teljes snap-ek számának 15.3%-a)
hetedik hét vs. Eagles: 13 (ez teljes snap-ek számának 21,3%-a)
ezen 4 mérkőzés alatt összesen háromszor került fel a statsheet-re, a Saints ellen 1 combined és 1 solo tackle valamint a Dolphins ellen 2 QB hit.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
am en azt vettem eszre inkabb hogy vannak Dallas specifikus tevedesek.(elmult 2.5 evre gondolok vissza)
ezt foleg #O holdingoknal tunt fel.
beltazor
kövezzetek meg, teljesen jogosak voltak a holding büntik, amiket Tyron kapott. látszott, hogy úgy drótozták össze a meccsre.
slowmotion
Szerintem azokra a jelenetekre gondolhatott beltazor, amikor Lawrence kívülről veri meg az LT-t, aki erre a nyakánál fogva húzza vissza. Ezeknek a nagy részét nem fújták be.
Nekem legalábbis ez ugrik be.

Apropó: a védőfal belseje most nagyot ment, csak az a Hill gyerek tünt el, de az nagyon. Most inaktív volt?

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
am en azt vettem eszre inkabb hogy vannak Dallas specifikus tevedesek.(elmult 2.5 evre gondolok vissza)
ezt foleg #O holdingoknal tunt fel.
beltazor
kövezzetek meg, teljesen jogosak voltak a holding büntik, amiket Tyron kapott. látszott, hogy úgy drótozták össze a meccsre.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
14-7es Cowboys vezetésnél ébredtem. Addigra már volt 2 turnover is. Szóval ez megy így is?! Komolyan, ez a csapat hülyét tud csinálni mindenkiből, engem beleértve. Az elmúlt hónapban hol volt ez a Cowboys?! Ezzel a játékkal minimum 6-1gyel kellene hogy álljanak!
gyeek
Én is ott kapcsoltam be, és fennakadt a szemem.
Étá tápétá:
www.youtube.com/watch?v=c8017X9PICc
Charlie Firpo
ahogy néztem az eagles szurkolóknak panasza nem lehetett a bíráskodásra... most nem 3 csapat ellen játszott a Cowboys csak kettő ellen (eagles és a bírók versus amikor saját maguk ellen IS játszanak)
rva
Még egy ilyen meccs után is lehet bírózni csak nem elegáns 😉
dande
De, szerintem is lehet.
Vegyük pl. Smith roughthepasser-jét, azt egész meccsen kapta Wentz, ez volt talán az egyetlen, amit elengedhettek volna, akkor a többit miért nem fújták be?
Jourdan sack-jét máskor simán visszafújták volna, mert térd körül kapta el Wentz-et, most nem.
Cooper most is oda-vissza lökdösődéssel indult minden útján, korábban volt, hogy ezt befújták, volt hogy nem.
És akkor a támadófalaknál a holdingokat meg sem említem, oda-vissza, amiket vagy befújtak, vagy nem.
Nem az eredmény miatt mondom, de lehet bírózni.
Charlie Firpo
Így lehet 😉 Bocsánat nem rossz szándék vagy indulat vezérelt nem ilyen szándékkal írtam. Élvezzétek, hogy hosszú távon a roster talentet illetően előrébb vagytok, mint mi, illetve ha DP nem tud váltani, akkor FOt illetően is. Meglepődnék ha hosszú idő után nem lenne csoportgyőzelem címvédés. Minden adott hozzá.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
am en azt vettem eszre inkabb hogy vannak Dallas specifikus tevedesek.(elmult 2.5 evre gondolok vissza)
ezt foleg #O holdingoknal tunt fel.