Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Bárki bármit is mond, ennek a döntésnek nem racionális okai voltak. Szerintem. 8 millát nekünk is megért volna még 1 évig Dez, de a tulajdonosnak is voltak elvei a 3 szar év után, amit szintén meg lehet érteni. Mindkét fél kötötte az ebet a karóhoz, nyilván ilyenkor a főnöknek lesz igaza, nem pedig az alkalmazottnak. Dez van annyira egocentrikus, hogy ezt nem látta be,
Egyébként nagy hülyeséget csinált, nem fog találni még egy csapatot, ahol 16 millát fizetnének neki. Jó esetben 10-et fog kapni és azt is max 2 évre. Ha oszt-szoroz, ezt a két évet akár itt is lenyomhatta volna mondjuk évi 12-ért és akkor a főnök is boldog és Ő sem járt rosszul.
Azt kell mondjam, ezt is tipikus Dez módon játszotta le: én vagyok Dez, mindenki kapja be...

Cowboys 4ever.
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 980
Hát ezen erősen meglepődtem... Nem hiszem hogy Pace több gubát ölne a WR posztba, de azért elnézném A Robinson túl oldalán...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
gentleman:
 twitter.com/A1hurns/status/984885298906718208

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Előre bocsátom, hogy enyhén ittas vagyok, de üzenem Joneséknak. Na elmentek ti a faszomba...

hogyabüdöskurvaéletbasszaszájba
de jó volt erre a hírre leülni a gép elé.

szerintem a dallaszi kibaszott tehenészek az egyetlen csapat a ligában, amelyik tíz éven belül kétszer is eljátssza, hogy nyolcmilliót "költ" a csapből csak arra, hogy NE legyen elsőszámú receivere. kétszer. wow.

ami meg ugye azért jó, mert ezzel csak rajta meg Tony-n elment 17 millió a capből. szopóroller lesz 2018-ban, azt hiszem, ha a draft pickjeink közül legalább kettő nem tol All-Pro szezont. jippí.
slowmotion
Kibebaszottulpluszegy Slow.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Ha a felszabadult pénzt pl. Tre Boston-ra használnánk fel nem feltétlenül lennék rosszkedvű. És akkor jöhet az első körös WR draft.
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Oh baszki. Ez a csapat nagyobb érzelmi hullámvasútat mint a Barátok közt. Thank You Dez!!!! Good luck!
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
We arrived at this crossroad collectively with input from several voices within the organization.

Egyébként nekem ez azt jelenti hogy sok ellenzője volt a csapatban.
100yard
Azért azt hiszem, hogy az nfl játékosok minimum 90%-a vért pisál a meccseken és edzéseken. Na ők biztos, hogy ki nem állhatták őt.
pfefe8
Az edzéseket - úgy tudom - nem lazsálta el, életvitel-szerűen nyomta. Megkapta a nagy zsét, onnan változott meg.
(Érdekes kontraszt, hogy pl. Witten és T. Smith teljesítménye nem esett így vissza a nagy pénz után, de azért ez összetett. Mindenből egy kicsi, talán.)
Charlie Firpo
Nem a tudással és a teljesítménnyel van nála (OBJ-t is ide sorolom) gondom, hanem az összképpel amit a meccseken látok belőle(hisztik, rengeteg a felesleges duma, stb). AB és Julio Jones sokkal inkább csapatembernek tűnik a pályán nyújtott teljesítményük mellett.
pfefe8
Amíg hozta a Dez-szintet, felőlem a feje tetejére is állhatott volna. Edzésen, pályán kívül, de pályán is csapatember volt, évekig kettőzták-hármazták, nem kapott labdát, ahhoz képest még egész jól bírta idegileg.
A tiszta hibái voltak szembetűnőek, meg a stílusa és talán megkopott a lojalitása, mikor a szezon végén rögtön másban kereste a hibát/besértődött a fizetéscsökkentés felvetésén is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
We arrived at this crossroad collectively with input from several voices within the organization.

Egyébként nekem ez azt jelenti hogy sok ellenzője volt a csapatban.
100yard
Azért azt hiszem, hogy az nfl játékosok minimum 90%-a vért pisál a meccseken és edzéseken. Na ők biztos, hogy ki nem állhatták őt.
pfefe8
Az edzéseket - úgy tudom - nem lazsálta el, életvitel-szerűen nyomta. Megkapta a nagy zsét, onnan változott meg.
(Érdekes kontraszt, hogy pl. Witten és T. Smith teljesítménye nem esett így vissza a nagy pénz után, de azért ez összetett. Mindenből egy kicsi, talán.)
Charlie Firpo
Nem a tudással és a teljesítménnyel van nála (OBJ-t is ide sorolom) gondom, hanem az összképpel amit a meccseken látok belőle(hisztik, rengeteg a felesleges duma, stb). AB és Julio Jones sokkal inkább csapatembernek tűnik a pályán nyújtott teljesítményük mellett.

Steelers fan
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
We arrived at this crossroad collectively with input from several voices within the organization.

Egyébként nekem ez azt jelenti hogy sok ellenzője volt a csapatban.
100yard
Azért azt hiszem, hogy az nfl játékosok minimum 90%-a vért pisál a meccseken és edzéseken. Na ők biztos, hogy ki nem állhatták őt.
pfefe8
Az edzéseket - úgy tudom - nem lazsálta el, életvitel-szerűen nyomta. Megkapta a nagy zsét, onnan változott meg.
(Érdekes kontraszt, hogy pl. Witten és T. Smith teljesítménye nem esett így vissza a nagy pénz után, de azért ez összetett. Mindenből egy kicsi, talán.)
Charlie Firpo
a tudjukkivel jó szezonokat nyomott. biztos Tonyval együtt a szívének egy darabja is távozott.
annyira jó lesz nézni, amit rommá szopatja a secondarynket, de még az is elképzelhető, hogy magunk ellen fogok szurkolni.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
We arrived at this crossroad collectively with input from several voices within the organization.

Egyébként nekem ez azt jelenti hogy sok ellenzője volt a csapatban.
100yard
El tudom képzelni, hogy néhányan, főleg, akik hányásig vagy sérülésig erőltették a győzelmeket mit érezhettek, amikor olyan mindentfeladóan ült le egy-egy rossz megmozdulása után.
Nézzük a jó oldalát: hátha hamarabb, jobb ütemben válunk meg a rosszul teljesítő játékosoktól.
Kezdek aggódni Dan Bailey-ért és Jason-ért...
Charlie Firpo
azért csúnya lenne az első (indokoltan) rosszabb szezon után kitenni Bailey-t.
ha esetleg mégis megtörténne, akkor lemondom a Game Pass-t, beszántom a szurkolói létemet és behintem sóval.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
We arrived at this crossroad collectively with input from several voices within the organization.

Egyébként nekem ez azt jelenti hogy sok ellenzője volt a csapatban.
100yard
Azért azt hiszem, hogy az nfl játékosok minimum 90%-a vért pisál a meccseken és edzéseken. Na ők biztos, hogy ki nem állhatták őt.
pfefe8
Az edzéseket - úgy tudom - nem lazsálta el, életvitel-szerűen nyomta. Megkapta a nagy zsét, onnan változott meg.
(Érdekes kontraszt, hogy pl. Witten és T. Smith teljesítménye nem esett így vissza a nagy pénz után, de azért ez összetett. Mindenből egy kicsi, talán.)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 699 — Cowboys fan
hogyabüdöskurvaéletbasszaszájba
de jó volt erre a hírre leülni a gép elé.

szerintem a dallaszi kibaszott tehenészek az egyetlen csapat a ligában, amelyik tíz éven belül kétszer is eljátssza, hogy nyolcmilliót "költ" a csapből csak arra, hogy NE legyen elsőszámú receivere. kétszer. wow.

ami meg ugye azért jó, mert ezzel csak rajta meg Tony-n elment 17 millió a capből. szopóroller lesz 2018-ban, azt hiszem, ha a draft pickjeink közül legalább kettő nem tol All-Pro szezont. jippí.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Akkor rögtön adódik nálam a felvetés:
Draft
1. kör: G (S vagy LB)
2. kör: Sutton feltrade (és egy bukott 4. kör) után
3. kör: oklahoma-i TE
4-7. körök: minden más

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
We arrived at this crossroad collectively with input from several voices within the organization.

Egyébként nekem ez azt jelenti hogy sok ellenzője volt a csapatban.
100yard
Azért azt hiszem, hogy az nfl játékosok minimum 90%-a vért pisál a meccseken és edzéseken. Na ők biztos, hogy ki nem állhatták őt.

Steelers fan
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
We arrived at this crossroad collectively with input from several voices within the organization.

Egyébként nekem ez azt jelenti hogy sok ellenzője volt a csapatban.
100yard
El tudom képzelni, hogy néhányan, főleg, akik hányásig vagy sérülésig erőltették a győzelmeket mit érezhettek, amikor olyan mindentfeladóan ült le egy-egy rossz megmozdulása után.
Nézzük a jó oldalát: hátha hamarabb, jobb ütemben válunk meg a rosszul teljesítő játékosoktól.
Kezdek aggódni Dan Bailey-ért és Jason-ért...

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
We arrived at this crossroad collectively with input from several voices within the organization.

Egyébként nekem ez azt jelenti hogy sok ellenzője volt a csapatban.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nekem hiányzik, én nem raktam volna ki, de simán indokolható.
Stephen a cowboy a városban.
Visszaeső teljesítménynél már tényleg nem nagyon indokolható a hiszti.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Genyo vagyok de nekem nem fog hiányozni.
rva
Nekem fog. Azért nem sok WR van aki tud 16 TD-s szezont nyomni. És neki volt ilyen.
100yard
Helyes a múltidő használata.
Emellett hiszti is volt. Primadonnáskodás. Sérülések sora. Meg gyenge teljesítmény.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Genyo vagyok de nekem nem fog hiányozni.
rva
Nekem fog. Azért nem sok WR van aki tud 16 TD-s szezont nyomni. És neki volt ilyen.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Genyo vagyok de nekem nem fog hiányozni.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Schefter szerint Dez cutolva lesz a mai nap folyamán.
Beki
Seftesből elég sokszor csináltak bohócot az elmúlt pár évben (tavalyi drafton talán koncepciózusan szopatták lilára 😀), de jelen esetben mások is hasonlót csiripelnek. Nagy hülyeségnek tartanám az elküldését, mert még mindig ő a legjobb WR a rosteren, az effektív fizetése amit spórolnának rajta az kb 8 milla, a többit akkor is benyelnék, ha elküldik. 8 millióért megérné megtartani még erre a szezonra.
gyeek
Nem tudjuk mennyi gond volt vele pályán kívül és belül. Lehet nem akarták már ezt ilyen teljesítmény mellett felvállalni.
100yard
Jogos.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Schefter szerint Dez cutolva lesz a mai nap folyamán.
Beki
Seftesből elég sokszor csináltak bohócot az elmúlt pár évben (tavalyi drafton talán koncepciózusan szopatták lilára 😀), de jelen esetben mások is hasonlót csiripelnek. Nagy hülyeségnek tartanám az elküldését, mert még mindig ő a legjobb WR a rosteren, az effektív fizetése amit spórolnának rajta az kb 8 milla, a többit akkor is benyelnék, ha elküldik. 8 millióért megérné megtartani még erre a szezonra.
gyeek
Nem tudjuk mennyi gond volt vele pályán kívül és belül. Lehet nem akarták már ezt ilyen teljesítmény mellett felvállalni.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ez...

 twitter.com/Spags52/status/984832069934206976?tfw_site=BloggingTheBoys&ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.bloggingtheboys.com%2F2018%2F4%2F13%2F17232068%2Fsource-dez-bryant-has-been-released-by-the-dallas-cowboys

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Schefter szerint Dez cutolva lesz a mai nap folyamán.
Beki
Meg is történt
Amadeus
Hát akkor az előző hozzászólásom már a történelemé.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Schefter szerint Dez cutolva lesz a mai nap folyamán.
Beki
Seftesből elég sokszor csináltak bohócot az elmúlt pár évben (tavalyi drafton talán koncepciózusan szopatták lilára 😀), de jelen esetben mások is hasonlót csiripelnek. Nagy hülyeségnek tartanám az elküldését, mert még mindig ő a legjobb WR a rosteren, az effektív fizetése amit spórolnának rajta az kb 8 milla, a többit akkor is benyelnék, ha elküldik. 8 millióért megérné megtartani még erre a szezonra.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.