Denver Broncos

49 feliratkozó

11 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
11 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Bo Nix private workoutján a Broncos-zal Franklin volt a meghívott WR, és Bucky Irving a futó
11 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
A negyedik első pár pickje még drága szokott lenni, mert ott még a csapatok boarjain van pár kezdő szintű prospect
11 napja
StormST Denver Broncos 10 851 — SB 50 Champion @ Grund
Kicsit talán tényleg sok, de így is maradt 2 ötödik körös és ennyit szerintem még megér, hogy a kémia már adott a QB-WR között…



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
11 napja
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Mit adtunk érte?
Zalán
Broncos have received 4-102 and 7-235 from Seattle for 4-121, 5-136 and 6-207.
rob3r7o
Picit sok
Zalán
Ha ez a gyerek hozza azt amit előzetesen várnak tőle, akkor ajándék.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
11 napja
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Mit adtunk érte?
Zalán
Broncos have received 4-102 and 7-235 from Seattle for 4-121, 5-136 and 6-207.
rob3r7o
Picit sok

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
11 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Csodálatos.
11 napja
Vonster Denver Broncos 942
Ennek nagyon örülök! A kémia is megvan Bo-val, így egész vállalható a WR room
11 napja
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 792 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Mit adtunk érte?
Zalán
Broncos have received 4-102 and 7-235 from Seattle for 4-121, 5-136 and 6-207.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
11 napja
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
És ott van feltrade után a Franklin pick. 😀
rob3r7o
A PFFnél a 29 legjobb játékos volt, de a konszrnzus is a masodik körbe írta, itt nagyon jó érték.

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
11 napja
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Mit adtunk érte?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
11 napja
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 792 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
És ott van feltrade után a Franklin pick. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
12 napja
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Bo Nix tipukusan az az iranyító, aki nem svájci bicska, nem tudod bhova berakni anélkül h ne essen vissza a produkciója.
A mi rendszerünk a konszenzus szerint neki a legjobban fekvő.
A 6. QB csalóka, mert más és más rendszerben más a rangsor, nálunk nem véletlenül volt a harmadik, még máshol nem véletlenül a hatodik.
A skillsetje ilyen. Én örülök neki és reményekkel teli várom a szezont.

Franklin a mérete és az ebből fakadó sérülékenysége miatt csúszik, de fixen fel kéne cserélni érte. Ha nem csereljük el Suttont, akkor nem vagyok biztos benne h indokolt erre plusz drafttőkét áldozni, de bízok a stábban, jöjjön, aminek jönnie kell.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
12 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 947 — Kinek mit intézett a kormánya
Franklin nagyon dream scenario lenne
12 napja
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 792 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Szerintem a mai nfl-ben legalább akkora szerepe van annak, h ki hova és milyen stábba kerül, mint h milyen prospect előzetesen. Persze vannak olyanok, mint mondjuk egy Manning/Luck/Brady/Mahomas talán, akit tökmindegy milyen rendszerbe teszel működni fog, de a legtöbb esetben rengeteget számít a stáb, ami nálunk szerintem top. Kevés jobb opciót tudnek elképzelni egy újonc qb-nak, mint SP.

Amúgy ahogy olvasgattam Nix-rol szerintem nem véletlen, h hátrébb volt a rangsorban, mert ő eléggé korlátos rendszer terén, kevésben lenne jó, de elvileg Payton rendszere pont ilyen. Meglatjuk, de én egyelőre pozitív vagyok. 😊

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
12 napja
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
WR, TE, RB, ILB, S igazából ahova jó lenne minőséget bányászni.
Cruyffista
Èn a WR-t nem làtom annyira égetőnek, és az RB-t sem. DT, ILB, S, CB nálam előrébb van. De inkább annak vagyok a híve, hogy poszttól függetlenül találjanak pár gyöngyszemet.
Amint làtom, qb-t utánunk már senki nem húzott. Ízlelgetem Bo-t, és pozitívan állok hozzá. De az beszédes, hogy mindenki, aki qb hiánnyal küzd, nem Bo-ban látja a megoldást. Feltételezem mindenhol komoly stábok végzik a tehetségkutatás, és végül az lett, hogy ő maradt nekünk. Nyilván nyomás is volt a tulajdonos részéről, itt qb kell, akivel pöröghet a biznisz. Ilyenkor nincs az a kiválasztott játékos, akiben nem lehet belelátni, hogy ő a jövő szupersztárja. Kell ez az illúzió. Miközben a játékosok többsége semmire nem viszi. Bo Nix nekem olyan Lock típusú tehetség, talán picit több lehetőséggel, aki kényszerből ki kellett húzni top12-n. Nincs ezzel baj, amennyiben Payton felépíti őt, és hozzáértően illeszti be az NFL világába. Akkor akármi is lehet belőle. Szóval nekem azért van némi fenntartásom az ügylettel, de nagyon szurkolok neki, hogy rácáfoljon, ebből a hat emberből nem ő volt a hatodik.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
12 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
WR, TE, RB, ILB, S igazából ahova jó lenne minőséget bányászni.
12 napja
Vonster Denver Broncos 942
Luke McCaffrey-nek érthető okokból örültem volna, ha hozzánk kerül, nem így lett.

4. körben én most elkapót látnék szívesen. A Troy Franklin - Rice párosból valaki jöhetne, annak tudnék örülni, de innentől úgy is lutri kb.
12 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Franklin meg bent van most is, akar a 4. körben is kihuzhatjuk.

Amúgy nekem tetszik a pick. Örülök, h edge jött és első blikkre Elliss is jó kis playanak tűnik.
rob3r7o
Nem tudom miért csúszik, pár mockban az első kör végén is feltűnt. Valamit ezek szerint találtak róla.

Elliss ahogy nézem egy Bonitto 2. Kis termetű sackgyáros.
12 napja
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Hat ennyire király pick bejelentést is régen láttam. 😀


rob3r7o
Igen. Ilyen felkonf után nem létezik, hogy a srác ne legyen Bronco-legenda. Ez a minimum, amit elvárok tőle. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
12 napja
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 792 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hat ennyire király pick bejelentést is régen láttam. 😀


#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
12 napja
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 792 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
WR, RB vagy EDGE volt a leglogikusabb pick, EDGE jött. Annyiban fura hogy bent volt Franklin, Nix első számú elkapója.

12 sackje volt és még junior, tehát jó hír hogy van benne anyag, de első szezonjában nem biztos hogy sokat lesz pályán
Cruyffista
Franklin meg bent van most is, akar a 4. körben is kihuzhatjuk.

Amúgy nekem tetszik a pick. Örülök, h edge jött és első blikkre Elliss is jó kis playanak tűnik.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
12 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
WR, RB vagy EDGE volt a leglogikusabb pick, EDGE jött. Annyiban fura hogy bent volt Franklin, Nix első számú elkapója.

12 sackje volt és még junior, tehát jó hír hogy van benne anyag, de első szezonjában nem biztos hogy sokat lesz pályán
12 napja
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Amúgy milyen magy ez a Bo Boy? Megfelelő Elway igényeinek is? Meg mekkora keze van? Jó nagy lapát? Vagy elfér egy gyufásskatulyában? Milyen lett a “hülyegyerek” tesztje? Jobb mint Kálóczy honvédé a Savaria Gépesített Lövészdandárból vagy akár a Yale-re is járhatott volna… Van influenszer barátnő, vagy olyan szűz fiúka mint Tebow… Valamit emberközelit írjatok már róla… 😁
Zalán
Anno 5 csillagos tehetségként került egyetemre, és a Bo név miatt eléggé felkapták mert a Draft Day című filmben az 1/1 várományos egy Bo Callahan nevű csodaprospect QB volt. Még Auburnben összeházasodott az egyik népszerűbb lánnyal aki Izzy Smoke névre hallgat. Elég gyenge volt, így került Oregonba ahol elég komoly szezont rakott le az asztalra, ha ezt nem teszi meg sanszosan UDFA lenne most.

A játéka chekdownokra épül. Nehéz földre vinni, sokszor lepattan róla a szerelni próbáló védő. Tegnap közvetítésekben a college history egyik legpontosabban passzoló játékosának emlegették. Viszont az volt a mondás hogy kevés foci IQ-ja van, és 5 másodperc alatt képes elfelejteni milyen play lett behívva. Azon ritka QB-k egyike aki inkább a pálya közepét szereti, pláne kulcsszituációkban.
Cruyffista
Oregonban mindkét szezonban jó volt, az Auburn után sem lett volna UDFA, nemhogy az első oregonos éve után.
Tavaly vezette a ligát TD-ben (45 TD - 3 INT), all-time rekord az övé passzpontosságban 77,45%!!, vezette a ligát a PFF-nél a passzolási értékkel, nyomás alatti értékkel, a mélységi passzoknál 5. volt a ligában, első volt továbbá a turnovert érő játékoknál (kevesebb, mint 1% a passzkísérleteiből), és bmi jól kerüli el a sackeket is + Heisman döntős.


A sceenek felemlegetése vakvágány a megítélésében, egyrészt pl. Caleb Williams több screent dobott mint ő, másrészt a screeneket "leszedve" is elit statjai vannak:

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
12 napja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Amúgy milyen magy ez a Bo Boy? Megfelelő Elway igényeinek is? Meg mekkora keze van? Jó nagy lapát? Vagy elfér egy gyufásskatulyában? Milyen lett a “hülyegyerek” tesztje? Jobb mint Kálóczy honvédé a Savaria Gépesített Lövészdandárból vagy akár a Yale-re is járhatott volna… Van influenszer barátnő, vagy olyan szűz fiúka mint Tebow… Valamit emberközelit írjatok már róla… 😁
Zalán
Anno 5 csillagos tehetségként került egyetemre, és a Bo név miatt eléggé felkapták mert a Draft Day című filmben az 1/1 várományos egy Bo Callahan nevű csodaprospect QB volt. Még Auburnben összeházasodott az egyik népszerűbb lánnyal aki Izzy Smoke névre hallgat. Elég gyenge volt, így került Oregonba ahol elég komoly szezont rakott le az asztalra, ha ezt nem teszi meg sanszosan UDFA lenne most.

A játéka chekdownokra épül. Nehéz földre vinni, sokszor lepattan róla a szerelni próbáló védő. Tegnap közvetítésekben a college history egyik legpontosabban passzoló játékosának emlegették. Viszont az volt a mondás hogy kevés foci IQ-ja van, és 5 másodperc alatt képes elfelejteni milyen play lett behívva. Azon ritka QB-k egyike aki inkább a pálya közepét szereti, pláne kulcsszituációkban.