Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Storm majdnem hiánytalan a leírás, csak Oszi helyett Dizertet várom 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként szerintem bármelyik backup posztnál fontosabb a P, még a backup QB-nál is, mivel neki 99%, hogy bizonyítania kell minden meccsen és egy hibája neki is ugyanúgy vereséget okozhat. A P hálátlan poszt, ha hibázol mindenki észreveszi, ha meg ügyes vagy, max pár szaki bólogat, hogy "ez igen!"...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pfff, négy milla azért zúzós, nem egy tipikus punter pénz. Én sem értem, hogy minek ennyit fizetni egy punternek, de ha Elway-ék szerint megéri, és belefér a tervekbe akkor ámen. Abban biztos vagyok, hogy egy Von, DT, stb. szerződést nem kockáztatna ilyesmivel.

Azzal egyébként én sem értek egyet, hogy a K/P az 52. és 53. legfontosabb pozíció. A punter minimum rögtön a kezdők után jön, szvsz top25 fontosságú, a kicker pedig simán top10-es. A QB, #1 WR, #1 RB, LT, C, rush DE, SS, #1CB után szerintem a legfontosabb. Folyamatosan jó százalékot kell hoznia, évente 1-2 meccset el is dönt, ami akár playoffról vagy home field advantage-ról dönthet. A playoffban pedig továbbjutás lehet meg vagy mehet el rajta.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 420 — The Mathematician
ha frontloaded a szerződés, és mikor van cap hely akkor kapja nagy részét akkor nekem tökéletes

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Fuck, írtam vagy 1 oldalt, de kidobott közben a site... 😕

A lényege az lett volna, hogy nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg...

Colquitt idegenben se rúg lényeges rosszabbul, mint otthon. Lebontottam meccsenként, mindössze 1 touchback-et rúgott 36 idegenbeli punt-ból, csak 2 után jött vissza az ellenfél a mi térfelünkre (egyszer pont ő csinálta meg a tackle-t) és csak 10-szer kezdhettek a saját 30-ukon kívülről...

Lehet azon vitatkozni, hogy mennyire sok, amit adtunk neki, de szerintem azzal badarság lenne, hogy mennyire fontos része a csapatnak. Igenis sokat köszönhet neki a védelem, kijár neki is a dicséretből, nagyon sokszor indul az ellenfél a saját térfele mélyéről miatta.

Egyébként megint mindenki a PM-érában gondolkodik, de ha 2 év múlva nem lesz itt PM, akkor nem lesz jó, hogy van egy liga-elit punter az esetleg szerencsétlenkedő Oswi mögött?

A mostani offense nagyon jó, de azért lássuk be, ha nem megy egy drive, az már elején nem megy. Most csak az idegenbeli meccseket néztem meg, de az tisztán látszott, hogy nagyon sokszor kell relatíve a saját 30-35-ön belülről punt-olni Colquitt-nak, ehhez képest pedig az ellenfél field position-je igen jó a mi szemszögünkből nézve. Az meg, hogy mindössze 203 return yard jött az ő punt-jai után, az mutatja, hogy mennyire jól eltalálja a coverage-hez az erősséget és így a 41,2 net yard még szebb adat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
burzum Denver Broncos 152
Ennyit nekünk szvsz nem ér Colquitt. Ilyen offense mellett egyszerűen nem kell elit fizetésű punter. A Tebow féle csapatban más lett volna a helyzet.
A posztot általánosságban nem kell lenézni, de Black-kel egyetértve, mi PM óta nem field position battle-t játszunk.
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
1 évben 8× mérföld magasan játszik, ami megdobja a számait.
Ő a 4. legjboban fizetett P, de 23-man többször puntoltak nála. Ehhez kéopest a 4. legjobban fizetett punter. Minek ennyit fizetni, ha ilyen keveset puntolunk. Mi nem field position battle-t játszunk, bárhonnan végig mehetünk az egész pályán, benne van a játékunkban.
A punter az 53. leggontosabb poszt a keretben. A kicker meg az 52. Ehhez képest mi 6.5M fizetünk évente erre a 2 pozícióra. Ennyiért a stabil kezdőt lehet hozni, a védelembe vagy támadók közé.
A jó P semmit nem ér jó csapat nélkül, a jó csapat simán nyerhet jó P nélkül...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ez egy érdekes vita alapja lehet, én nem tudok egyetérteni a punter pozíció ennyire lenézésével...

Colquitt net punting-ban 3. helyen végzett a ligában (franchise rekord 42,1 net avg.), az ellenfelek pedig átlagban ellenünk a nekik 7. legrosszabb, 25,75 yard-ról indultak, amiben neki is elég nagy része volt...

Az NFL-ben egyre fontosabb lesz a field position harc, abban pedig egy jó punter igenis, hogy fontos. Fogyókúrás Sauerbrun óta nem volt normális punter-ünk, végre találtunk egy igazán jót, le kellett kötni, az meg most ennyit ért meg a csapatnak, vagyis csak jövőre, mert az idei fizuja nem változik elvileg...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Colquitt 3 éves szerződéshosszabbítást kapott. 11.7 millió dollár 3 évre.

 www.denverpost.com/broncos/ci_23840645/britton-colquitt-signs-deal-broncos-punter-nflxrace77
Nevetséges.
1 punter nem ér ennyit. Ha Kuper repül egyértelműen a legrosszabb szerződés lesz. Sőt lehet inkább fizetnék 4.5M-t egy backup RG-nek ha jó állapotban van, mint egy ... punternek

A játékhoz adott értéke, messze, messze nincs összhangban ezzel a fizetéssel, nem is lehet az ő posztján...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Colquitt 3 éves szerződéshosszabbítást kapott. 11.7 millió dollár 3 évre.

 www.denverpost.com/broncos/ci_23840645/britton-colquitt-signs-deal-broncos-punter-nflxrace77
Hát Clady aláíratása után illett Colquitt-ot is ellátni egy kis zsebpénzzel. Most nyugodtan ülhet le a családi ebédhez, nem kell szégyenkeznie a bátyus mellett... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Colquitt 3 éves szerződéshosszabbítást kapott. 11.7 millió dollár 3 évre.

 www.denverpost.com/broncos/ci_23840645/britton-colquitt-signs-deal-broncos-punter-nfl
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És szerintem megérdemli, h itt is megemlítsük: Stokley aláírt a Ravenshez. Remélem Doommal együtt sok sikerben lesz része az alapszakaszban a 2. héttől kezdve...Black_Adder
Ennek csak azért nem örülök, mert így nincs rá esély, hogy év közben visszahozzuk, ha szükséges. Egyébként én is sok sikert kívánok neki.

Franklinről tudsz valamit?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Clady és DRC edzésbe álltak.

Legwold az UDFA streakünkről:
 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/80179/broncos-always-hunting-for-undrafted-gems

És szerintem megérdemli, h itt is megemlítsük: Stokley aláírt a Ravenshez. Remélem Doommal együtt sok sikerben lesz része az alapszakaszban a 2. héttől kezdve...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Willis-é volt az első drop, de az a második passz volt... 😊StormST
Na, éreztem, hogy nem biztos a dolog. 😊 Csak arra emlékszem, hogy nagyon a legelején volt Tebow NFL életében, és valami nagy play lehetett volna belőle (TD, nagy mély passz, valami ilyesmi), így megmaradt, mint emlékezetes fail. 😊

Szegény srác, négy évet lehúzott, és a fail-jei az emlékezetesek.... De, hát ez az 5. ember sorsa, vagy nagy catch-t, vagy nagy failt kell csinálnia, hogy megmaradjon az emberben. Mindegy, sok sikert neki Detroitban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Sokat nem tudok róla mondani, mert alig játszott, hiába volt rosteren vagy 3-4 évig. Inkább arra emlékszem, hogy tavaly PM-nek "hozott össze" egy pick 6-et egy félreértett route-al, illetve, mintha Tebow karrierjének az első passzát is ő droppolta volna - bár ez utóbbi nem biztos, akkoriban még annyira nem követtem a denveri történteket. 😊peterk2005
Tebow karrierjének első passza egy TD Spencer Larsennek

szerk: túl gyors vagy 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Tebow első preseason passza is sikeres volt (5 yard-os egy bizonyos Marquez Branson-nak) és az első regular season-s is, abból Larsen csinált 3 yard-os TD elkapást... 😊

Willis-é volt az első drop, de az a második passz volt... 😊

Egyébként jó kis elkapó lehetne Willis, de nálunk sose volt igazán esélye, ahogy peterk2005 is írta, rossz időben volt rossz helyen, de végig roster-re ért, ami azért mutat valamit... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kérdeznék Matt Willis WR-ről.
Nálatok volt évekig, most nálunk csinált egy remek TC-t és egy szenzációs első PS meccset.
Mit kell róla tudni, miért nem ragadt meg nálatok?Bazzani
Willis mindig roster spotért küzdőtt, korábban Marshall, Eddie Royal, aztán Thomas, Decker, Stokley, stb. voltak előtte. Tavaly nem sokat játszott, látszott rajta, hogy nem sikerült felvennie a PM fonalat, nem értette a szerepét. Andre Caldwell és ő voltak tavaly a 4. és 5. elkapók. Caldwell maradt, Willis nem, jött helyére Tavarres King a draftról.

Sokat nem tudok róla mondani, mert alig játszott, hiába volt rosteren vagy 3-4 évig. Inkább arra emlékszem, hogy tavaly PM-nek "hozott össze" egy pick 6-et egy félreértett route-al, illetve, mintha Tebow karrierjének az első passzát is ő droppolta volna - bár ez utóbbi nem biztos, akkoriban még annyira nem követtem a denveri történteket. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kérdeznék Matt Willis WR-ről.
Nálatok volt évekig, most nálunk csinált egy remek TC-t és egy szenzációs első PS meccset.
Mit kell róla tudni, miért nem ragadt meg nálatok?

több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Ez jó hír.


több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Kacsmar Terrell Davisről:
 www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2013/terrell-davis-peak-vs-longevity

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hillman vs Ball: Egyelőre Hillman kezd hasonlítani egy RB-re, Ballról meg azért jóval kevesebb hypeot hallani, amióta teljes felszerelésben edzenek, ezért aztán Hillman a kezdő. 3 illetve 5 carrie alapján nehéz őket megítélni, de én Hillmanben továbbra se látom a yards after contactot. Ball viszont sokkal izgalmasabb játékos. Nem az a villám, nem is az a klasszikus powerback, de jól olvassa a blokkokat. Ki tudja használni a jó OL nyújtotta lehetőségeket, ezért lesz ő hamarosan a #1RB

A CJ Adnerson bandwagonra egyelőre nem ülök fel. Láttunk már nem egy RB-t aki első PS meccsen nagyon jól játszik, még ennél sokkal jobban is, aztán a másodikon már alig kap lehetőséget, aztán első keretszűkítésnél repül is. Ha csak a Broncost nézem, legutóbb 1 éve... Bár megjegyzem, igazából nem olyan nehéz odaférni a 4th RB posztra és kétség kívül felhívta magára a figyelmet...

Julius Thomas: Akrobatikus elkapásokat mindig is tudott, most képes volt elszakadni is, és blokkolásban se volt teljesen csíra, egy elkapó TEhez képest semmi esetre se... Azért még korai lenne megspórolni Dressen vagy Tamme 4M fizetését, de most azt mondom, mindenképp meg kell tartani Julius Thomast. És idén nem az lesz, aki sosem fér be a 45-be... Nem ez alapján a meccs alapján, hanem a TC visszajelzései alapján, amiket alátámasztott ezzel a meccsel. Van még 3 meccs h tovább erősítse vagy gyengítse pozícióját.

Irving vs Breadley: Irving megmutatta, h miért bízott benne az FO, és miért nem hoztunk más kezdő MLB-t. Breadley viszont nem volt jó. Passz ellen teljesen használhatalannak tűnik, márpedig egy jó QB hamar kiszúrja a gyenge pontot, és könyörtelenül kihasználja. Breadley pedig rotációban biztosan lesz pályán MLBként. Viszont még mindig megbízhatóbb tackler mint Mays volt...

Ihenacho: Én nem akartam nagyot mondó rovatot írni, igyekeztem csak azt a hypeot áthozni ide, ami megalapozottnak tűnt. Ihenacho minden várakozásomat felül múlta. Azt hiszem feleslegesek is a szavak, a mutatott játék és a statok magukért beszélnek. És edzésen se, a 9ers ellen se a 4. számú cserék ellen villogott.

Ami a védelmi felállást illeti: Ez alapján a meccs Shaun Phillips sokkal jobb állapotban van, mint reméltem. Sly Williams-t nem lehet megítélni ennyiből. Az LB sor már simábbnak tűnik. Woody-Irving-Von, nickelben Trevathan. Bár ott eleve csak az MLB poszt volt valamelyest nyitott, ahol most Irving becsapta maga mögött az ajtót, de ha eltiltják Von Millert, akkor itt is kaotikusabb lesz a helyzet. Talán Irving megy ki szélre SAM-nek, akkor viszont Breadley lesz a MIKE, amiből még lesz gondja a védelemnek. Ironikus módon nem is annyira Miller sackjei hiányoznának.

Nem emeltem ki külön, mert egy percig nem gondolom, h kicsit hasonló felállásban lesz az OL szezonkezdetre, de azért meg kell állapítani, h Ramirez egy percig nem ejtett senkit gondolkozóba, h kezdő C legyen, ahogy a cserék tettek mély benyomást. Persze ők valójában a cserék cseréi, de akkor is. Ahhoz képest h minden évben jön egy OL ember a drafton, minden évben elmondjuk h milyen gyenge a depth. Blake továbbra is bust, Paintertől idén nem is vártam semmit, de nem is nyújt semmit. A védelemben érdekes módon minden évben van valaki, akitől nem vártunk semmit, és mégis ki tud tűnni, a rotációban jelentős szerephez jutni, és élni vele. Az OL-ben semmi jele ennek.

Nem sérült le senki, úgyh mindenképp sikeres meccsként könyvelhetjük el, de a mutatott teljesítmények is összességében bizakodásra adhatnak okot. Nem azért mert nyertünk 10-6-ra, hanem mert akikről TC-n jókat hallottunk, azok ezt a meccsen is alá tudták támasztani. TC > PS meccs, ha valaki csak PS meccsen tündököl, az kevés, ha viszont valakiről rendszeresen jönnek az elismerő elemzések a TC-n, majd PS meccsen jó értelemben szétrúgja mindenki seggét, na az valaki!

Ilyen szempontból a 2. 3. TC meccs lesz a legfontosabb. Kb ugyanezekre fogok figyelni. Várakozásaim szerint szép lassan a maga javára dönti majd a párharcot Ball Hillmannel szemben, bár ez lehet h csak a regular sesonben történik meg, Julius Thomas kicsit háttérbe fog szorulni ha visszatér Tamme, számára még a 4. PS meccs is fontos lehet h megerősítse a helyét, Irvinget már nem is kell annyira figyelni, ez a párharc eddig is elég egyértelmű volt, neki a 2. 3. meccsen csak őriznie kell előnyét, 4. meg max egy driveot játszik. Ihenacho most a kezdők ellen is megállta helyét, ahogy TC-n is. 2. 3. meccsen ugyanezt szeretném látni tőle, és akkor nem is lehet kérdés, h ő lesz a kezdő. Jó lenne, ha Lilja mihamarabb átvenné a kezdő C posztot Ramireztől.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Von-nak 15-én lesz a fellebezéses tárgyalása, állítólag elég bizakodóak, majd meglátjuk mi sül ki belőle...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Képes voltam felkelni a meccshez, sőt végig is nézni. Első benyomások röviden:

- Az oline ilyen lyukasan erősen b kategóriás. Igaz, a Smith-ek jöttek szembe ami kemény meló.
- PM és az első sor alig játszott pár snapet, őket majd a 3. meccsen lesz értelme értékelni.
- Hillman látványosan méretesebb, erősebb lett, így már simán be lehet engedni a gapekbe is.
- Montee eleinte nem sokra ment, de aztán volt pár jó megmozdulása. Erősnek tűnik, a mozgása pedig egész különleges. Nem az a villám, nem is az a klasszikus power runner, hanem inkább puha, mint egy vadmacska. Van még mit tanulnia, de van benne fantázia.
- Ihenacho tuti kezdő lesz. A srác felszántotta a pályát, mindenütt ott volt, és a kezdők ellen sorban csinálta a nagy playeket. A meccs legjobbja volt szerintem.
- Osweiler jól kezdett, aztán volt egy középső bénázós periódosa, majd a végére megint egész jól összeszedte magát. A csere fal mögött eléggé megszenvedett. Sokkal jobb, mint tavaly, de bőven van még mit tanulnia, gyakran előfordul még, hogy ha az első check nem jó, akkor bepánikol és elkezd rohanni fejveszetten valamerre.
- A mai meccs alapján Anderson-é a 4. RB poszt. A meccs másik legjobbja volt nálam Ihenacho után. Sorban rázta le a blokkokat, egy csomó negatív playből hozott ki pozitív yardokat. Jobban tetszett, mint Moreno.
- Julius Thomas jól mozgott amikor a pályán volt, és volt 2-3 szép elkapása is. Ő is feltűnően erős. Szeintem ő lesz a #3 TE.
- Philips jól nyitott, ővé volt a meccs egyetlen TD-je is, egy fumble után szerzett labdát hordott vissza.
- Von egy beast. Pont. Durva idénye lesz.
- A mai MLB csatát Irving nyerte. Határozottan jobban mozgott, mint Bradley.
- Holliday nagyon jól mozgott, fog örömet szerezni nekünk a szezonban. De ugyanakkor néha buta dolgokra is képes. Ma a két yardoson kapott el egy puntot és mellé rögtön benyelt egy akkora tacklet, mint a ház, hátrarepült az endzone-ba vagy 3-4 métert. Kész csoda, hogy a kezében maradt a labda.

Összességében, a meccs a várakozásoknak megfelelően gyengus, unalmas volt. 😊 De a defense ránézésre jó mély, a cserék is jók. Futni szerintem nehéz lesz ellenünk. A támadósor oline-ban vékony. De ezt tudtuk is. Ott nem kéne az idényben már sérüléseket összeszedni, mert abból gondok lesznek. Amíg a Clady, Lilja, Vasquez, Franklin, plusz Beadles/Ramirez (attól függ ki van középen) sor tud kezdeni, addig viszont nem lesz probléma.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nekem is a SS poszt lesz a legérdekesebb, bár max utólag fogom csak megnézni a meccset, a preseason-ért, főleg hétköznap, nem vagyok hajlandó fent maradni... 😛

Tényleg, ha Ihenacho roster-re kerül, az meghosszabbítja az UDFA streak-et? 😀StormST
Csak ő nem idei UDFA, úgyh enyhülne a szűrőfeltétel a streaket illetően...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kár, hogy nem a 3. meccs a Niners meccs. Kíváncsi lettem volna, hogy a védelem mit produkál a szaladgálós stílus ellen. Ma ez aligha fog kiderülni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)