Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ez azért nem kis elégtétel TT-nek, TMH-nak és nekem...
Gratulálok a nemtudomhánymilliós QB-nak, Elway-nek és mindenki másnak...
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagy meccseken nem szégyen kikapni
De viszont mi tettük nehézzé

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Hate to say 'I told you so"...

Ennyi, szarok voltunk, megérdemeltük...

Két embert dícsérnék meg összesen, Holliday-t és Hillman-t, a többiekről inkább nem szólnék, az első félidő Champ-en ment el, a második Moore-on, az OT meg PM-en és McCoy-on...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Tavaly is eljutottunk ide, lássuk átlépjük-e az árnyékunkat.JC6
tíbózás indul?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez egy nagyon nagy meccs volt.. respect mindkét csapatnak, és a baráti szurkolásnak/szurkálódásnak.
Fel a fejjel srácok (bár tudom ilyenkor ez nem jelent semmit), PM-ben (sajnos) van még néhány szezon... és nagyon kemény csapatotok van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
nem játszottunk jól, mégis többször megnyerhettük volna a meccset, hihetetlenül csalódott vagyok

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Bazd meg magad Moore, remélem megdöglesz


több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
PM&secondary hibái ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tavaly is eljutottunk ide, lássuk átlépjük-e az árnyékunkat.
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Sérülésmentes, jó meccset estére, győzzön a jobb!😀

Go Ravens! 😛Vrijbloed


Legyen egy emlékezetes, jó meccs!!! 😊
több mint 11 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Én koromból adódóan (21 vagyok) a Sport TV miatt ismerkedtem meg az NFL-el. Peyton Manning, és a 2000-es évek közepén szereplő Colts volt az a csapat, akik miatt megragadtam, és ahol eldőlt, ez a sport, és ez az irányító lesz nekem az örök szerelem. Együtt nevettem vele a Super Bowl győzelem miatt ( ismerős kinn volt a meccsen, és hozott a másnap kiadott eredeti Super Bowl győztes Colts pólóból...), és együtt sírtam vele a New Orleans ellen elvesztett döntő után. Jött a sérülés, és most itt vagyunk. Egy újabb nagy menetelés kezdődik, immár egy másik franchiseban. Azóta volt szerencsém élőben látni az idei San Diego elleni barvúros fordítást... Ott, azon a meccsen a Coltsos "éra" után én is igazi Bronco fan lettem, az a come back valami döbbenetes volt élőben.
És ma itt vagyunk, PO kezdődik, nem is akármilyen párosítás a mai, rengeteg érdekesség lesz, biztos tudjátok ti is ezeket fejből.
Sör, cider, nachos bekészítve, mez-sapka már elővéve, és indulhat az este.. Az első Playoffom Denverhez közeliként, legyen emlékezetes! Lets go Broncos!!
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sérülésmentes, jó meccset estére, győzzön a jobb!😀

Go Ravens! 😛
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Egyébként Bailey AllPro díjai:
2000: 2nd team
2003: 2nd team
2004: 1st team
2005: 1st team
2006: 1st team
2007: 2nd team
2012: 2nd team

szerk: És Cladynek is beleszámoltad a 2nd team All Pro-t is:
2008: 2nd team
2009: 1st team
2012: 1st team
ő is elbújdosolhat szégyenében... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Von nem csak 2nd team volt tavaly?Black_Adder
Valóban, ezt félrenéztem 😊StormST
Így már-már elfogadhatatlan a teljesítménye 😀Black_Adder
Trágya... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Von nem csak 2nd team volt tavaly?Black_Adder
Valóban, ezt félrenéztem 😊StormST
Így már-már elfogadhatatlan a teljesítménye 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Von nem csak 2nd team volt tavaly?Black_Adder
Valóban, ezt félrenéztem 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A csapat múltjának pedig vannak kötelező darabjai. A '77-es siker a Gayders ellen, a '86-os Drive, a '87-es fumble, mind az 5 super bowl, és még sok más, akár az Oilers elleni comeback, s néhány alapszakasz meccs is bőven befér a sorba, mint az első hétfő esti rangadón megmentett meccs a Raiders ellen, Elway első Comebackje a Colts ellen, ami valójában draftolta őt, s majd az idő eldönti mennyire marad meg emlékezetünkben a tavalyi nagy comeback-kek egyike, vagy akár az idei Chargers elleni. Ami biztos, h pár év múlva, ha újra találkozunk a Steelers-szel a rájátszásban, ami gyakran előfordul, akkor biztosan megemlékezünk a tavalyi wildcard győzelemről is.

Nagyon gazdag történelmünk van, úgy a meccsek, mint a megmozdulások tekintetében, előkerült Stokley TD-je, de mondhatnánk akár Gradishar hosszú INT returnjét, Elway helikopter szaltóját, Champ Bailey nagy interceptionjét a Pats ellen, Atwater valamennyi szerelését, a '77-es meccset Raiders ellen és a "A fumble"-t már említettem, de Eddie Mac felejthetetlen TD-jét vagy Rod Smith élete első profi elkapását, egy Hail Mary amivel megvertük a Redskinst se felejtsük ki a sorból. Bár a lista így is messze van a teljestől

És ma továbbírhatjuk a történelmet!!!

szerk: Huh most nagyon elfogott a nosztalgia...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Von nem csak 2nd team volt tavaly?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Manning-nek ez a hatodik 1. Team All-Pro jelölése, (van még 3 2. Team), Clady-nek a 3., Von-nak a 2. (két év alatt nem szar 😊 )...

Champ-nek ez a 7. All-Pro jelölése, azt egyelőre nem találom, hogy volt-e már ez előtt 2. csapatban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Megvannak az All-Pro csapatok...

Zárójelben a szavazatok, 50-en szavaztak, csak Peterson és Watt lett 50 szavazatos idén...

1. Team Broncos:
QB Peyton Manning (43)
OT Ryan Clady (19)
OLB Von Miller (48)

2. Team Broncos:
CB Champ Bailey (8)

Szavazatot kapott még:
WR Demaryius Thomas (1)
DE Elvis Dumervil (1)
P Britton Colquitt (1)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
anno leszedtem az egész meccset, de behalt a vinyóm, majd 1x megnézem tuti 😀
(monjduk én is 2005-2006környéke óta szurkolok 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én még nem néztem amerikai focit az Elway féle időkben, ezért nekem ez A drive:  www.youtube.com/watch?v=r7OpSgG_CUIburzum
Akkor javaslom, nézd meg az eredetit. És emellett ha van kedved, nézz bele más régebbi nagyobb meccsekbe is. A football nem tegnap kezdődött, hatalmas élménytára van, érdemes kicsit kinyitni a kincsesládikót. 😊



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
kedvenc Stokley TD-m

ha már múlt heti közvetítésben emlegették h a felpattanó labda az O# ellensége 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Én még nem néztem amerikai focit az Elway féle időkben, ezért nekem ez A drive:  www.youtube.com/watch?v=r7OpSgG_CUI
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Kevesebb mint 24 óra a meccsig,már nagyon várom. 😊





😀



26 éve ezen a napon történt, jó kis hangolódás a holnapi napra.Felejthetetlen! 😊



Ezt szigorúan mindenki csak saját felelősségére nézze meg! Én szóltam! 😛
 youtu.be/0jOr32lgHgE