Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
igazából én egy Miller MVP címet szeretnék 😀
de SB-ben 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Miénk lehet a "Never say never moment of the Year"
Chargers elleni első meccsért 😀

 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/week-6-comeback-nominated-for-moment-of-the-year/Negritis
PM-re meg az Air Player of the Year-nél lehet szavazni, Brady és Rodgers az ellenfelei...

https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/swgdwnjloqws4wqt6df1.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Miénk lehet a "Never say never moment of the Year"
Chargers elleni első meccsért 😀

 blog.denverbroncos.com/denverbroncos/week-6-comeback-nominated-for-moment-of-the-year/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Leigazoltuk Justin Borent (G) és Gerrell Robinsont (WR).
Mindketten a Super Bowl után csatlakoznak a csapathoz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Miller meg törje ketté flaccot 😀Negritis
Minek? Ricenak bárki más is tud handoffot adni 😀pc_x
nyílván nem szó szerint, de egy 3-4 sack elférne 😀Negritis
Na az már jó móka 😊


több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Miller meg törje ketté flaccot 😀Negritis
Minek? Ricenak bárki más is tud handoffot adni 😀pc_x
nyílván nem szó szerint, de egy 3-4 sack elférne 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
Miller meg törje ketté flaccot 😀Negritis
Minek? Ricenak bárki más is tud handoffot adni 😀


több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
érdekes meccs, remélem Moreno tud majd futni, és kevés Ballt látunk középső erőlködéssel

Miller meg törje ketté flaccot 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Szóval akkor Ravens... 😊StormST
Jah a csikót meglovagolták, jöhet a vadló.empty taxi
Egy csikót még megértem, hogy hagyja magára szállni a hollót, nah de egy vadló? 😀StormST
Nézd nevezhetjük akár pegazusnak is a Baltimore-t, elvégre szárnya van és holLÓ 😀empty taxi
búúúúúúúúúúúúúúúúúú 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Szóval akkor Ravens... 😊StormST
Jah a csikót meglovagolták, jöhet a vadló.empty taxi
Egy csikót még megértem, hogy hagyja magára szállni a hollót, nah de egy vadló? 😀StormST
Nézd nevezhetjük akár pegazusnak is a Baltimore-t, elvégre szárnya van és holLÓ 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Szóval akkor Ravens... 😊StormST
Jah a csikót meglovagolták, jöhet a vadló.empty taxi
Egy csikót még megértem, hogy hagyja magára szállni a hollót, nah de egy vadló? 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Szóval akkor Ravens... 😊StormST
Jah a csikót meglovagolták, jöhet a vadló.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Szóval akkor Ravens... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
RIP

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
39 éves korában (1973-2013) elhunyt Jeff Lewis ex-Bronco QB, akit a Broncos az 1996-os draft 4. körében választott ki és 1998-ig a csapatnál volt, így tagja volt az első SB győztes keretnek. Volt még a Panthers és a Saints keretében is, beválasztották a Northern Arizona Egyetem HoF-jébe, mint az egyetem történetének egyik legjobb QB-ját. 2007-2011 között a Louisville Egyetemen edzői stábjában volt, 2012-ben visszatért a NA-ra... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
nah a Ravens-Colts duó valamelyike jön

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Igen, türelmes szoktam lenni, de 1999 megmutatta, hogy milyen veszélyes, ha egy csapat egy HoF QB mögé csak egy 3. körös QB-t rak, alternatíva nélkül és Hanie nem lenne alternatíva. (főleg olyan 3. körösre nem bíznám a csapatot, aki annyira kevés tétmeccset játszott karrierje során, mint Oswi)

Irving: te inkább egy másodéves 0 meccses MLB-t tettél volna be vagy Brooking-ot, amikor nyilvánvaló lett, hogy Mays defektes? Én értem, hogy szezon közben miért Brooking jött, de nem biztos, hogy ugyanez lesz egy Mays mentes offseason után. Kiderül...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
miért szeretnél QB-t?
Én sem rajongok oswiért, de neki is kijár az esély h bizonyítson, ha már egyszer itt van. Ha be kell állnia hát álljon be. Ha nem válik be jön egy gyenge szezeon aztán egy első körös QB draft. De egy 3. körös QB-val semmviel se lennénk előrébb. Ráadásul általában te szoktál a türelmesebb lenni ilyen kérdésekben.

Irving kérdésben azért vagyok pesszimista, mert Mays nélkül sincs a tűz közelében. Akkor se volt, amikor Mays már, DJ még nem volt.
Ez nem azt jelenti, h jövőre nem kerülhet be már a rotációba, vagy akár a kezdőbe, csak h én már leírtam veszteségnek. Ha mégis beválik, akkor kellemes meglepetés, ha nem, az már nem lep meg. Rahim Moore is mélyről kezdte, de idén előlépett, Irving viszont mondhatni semmivel se kapott nagyobb szerepet mint tavaly, semmi fejlődés nem látszik ez az aggasztó. Ha most nem fejlődött, miért fejlődne a jövőre. Csak spekuláció.
Azt mindenesetre, h elküldenénk nem gondolom, nem is tartanám bölcs döntésnek. szerintem kitölti akár a teljes szerződését, csak utána nem ragaszkodunk majd hozzá, esetleg annyi pénzért amit ST playának szoktak adni.

Letradenél értem az álláspontodat, de 1/32 és 2/5 között azért nincs nagy különbség. 1/20 valamennyitől azért a legegyértelműbb impactek a legtöbb poszton már kiszoktak menni. És szerintem tavaly is jól tettük, h Wolfe-t nem hoztuk az első körben, hanem csak a másodikban, és hogy nem húztunk helyette teszem azt valami jó kis TE-et. Viszont ha van akiért megéri a feltrade nekem is jobban tetszene. a pickekkel se kell annyira spórolni. De ez még nagyon távoli, ezen majd áprilisban lesz érdemes lamentálni közvetlen draft előtti prospectlisták alapján. Most a leendő ellenfelünk jobban lázba hoz, mint bármelyik MLB...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Trade-ben nem fogunk jobb MLB-t szerezni, mint amilyen DJ, max nagyon drágán, FA-ben még kevésbé valószínű, jó MLB ritkán kerül a piacra...
StormST
Azért mostanában akadt. Pl. Lofton, Poz, Tulloch.
Mondjuk megnézve idén tényleg szar a kinálat, a legjobb név a matuzsálem Urlacher.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Letrade? Hová? 😀 (ok, csak vicc)

Remélem nem lesz két olyan évünk egymás után, amikor nem húzunk első körben, bármennyire is jó Wolfe, azért nagy luxus csak második körben húzni minden évben...

Trade-ben nem fogunk jobb MLB-t szerezni, mint amilyen DJ, max nagyon drágán, FA-ben még kevésbé valószínű, jó MLB ritkán kerül a piacra...

Én az idei drafton végre az első 3 körben egy igazi DT-t, egy CB-t és egy WR-t látnék szívesen (vagyis egy QB-t leginkább, de az úgyse lesz 😀), vagy ha a csapatnál úgy gondolják, hogy kell, akkor egy SS-t vagy MLB-t...

Mondjuk addig, amíg a draft helyünket nem tudjuk (27-32 lehet, ha jól számoltam), addig kicsit furcsa a konkrétabb tippelgetés... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Irving érdekes kérdés...

Az NFL.com-os draft elemzése az alábbi mondattal fejeződött be: "This is a tremendous value pick at this point of the draft."

A TC alatt és utána valamilyen, már sokszor felemlegetett okból, Mays-be volt szerelmes mindenki a csapatnál, így igazából nem tudhatjuk, hogy Irving mire képes, igaz ha jó lenne, akkor nem jött volna Brooking, bár még ez se ennyire fekete-fehér...

Én még nem írom le Irving-et, lehet, hogy TC után repül a keretből, de lehet, hogy nem véletlenül látott benne sok elemző potenciált akkoriban, az MLB meg nem olyan poszt, ahol mindenki elsőre jó tud lenni/amit szívesen bíznak rookie vagy másodéves játékosra...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
draftot illetően nevekkel majd csak combine után, de ha nem lesz bent jó MLB akkor húzunk DT-t vagy CB-t. Vagy feltrade. Vagy letrade. Amíg tart számunkra a szezon ilyen mélyen fölösleges beleásni egy problémába. Egyelőre azt se tudjuk, h hol választunk majd.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
oké oké... de a drafton ki? Te'o felejtős, talán még Ogletree, aki azonnali kezdő potenciállal bírna, de fingom sincs, hogy mit termelt idén, mert nem nagyon néztem Bulldogs meccset...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
ez rövidtávú megoldás nekünk hosszú távú kéne.

Érzelmi síkon:
Azonkívül megbarátkoznék a gondolattal, ha DJ-nek a helyét átvevő fiatal miatt kéne távoznia, de ha közte és Vilma között kéne dönteni, akkor érzelmi alapon inkább DJ, azért mégiscsak ő a mi fiúnk, mégha Vilma esetleg jobb is lenne...
Aztán persze a jó játékkal feledtetné ezt, de így egyelőre első hallásra nem veszem meg, mégha van is benne fantázia...

szakmai síkon:
ezt most inkább kihagyom, eddig majd minden felmerülő kérdésben némi utánjárás után megpróbáltam legjobb tudásom szerint valamilyen objektív véleményt formálni, de ez szakmailag egyrészt nem könnyű feladat, főleg h idén egyikük teljesítménye se skálázható, másrészt Saints védelemről amúgy se tudnék sokat regélni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ha Elway helyében lennék én DJ-t megpróbálnám elcserélni Vilma-ra. A Saints-nél bevált Lofton, mint MLB és Vilmat kitették Will-nek. Lóvéba kb ua. a két ember. DJ asszem 6 lenne nekünk jövőre Vilma pedig 4.8+1,1 a Saints-nek. Tuti nem szeret Will-t játszani. Értékre kb ua. a két játékos, esetleg még egy nagyon hátsó köröst lehetne DJ-vel postázni. Vélemény? (igaz Vilma is ua. a korosztály, nem biztos, hogy előrébb vagyunk vele)




There is only one person that carries the ball right here!