Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Nem több pénzért hagyja el a zsoldos feltétlenül a régi csapatát, csak annak reményében...

PM egyébként nem zsoldos a szememben, bár kicsit kevesebbet is kérhetett volna, de ez csak szépséghiba... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindkét dologban egyetértünk. A példát is csak arra írtam, hogy nem az dönt - szerintem nálad sem -, hogy ki hogy érkezett, hanem az, hogy miután megérkezett, hogyan viselkedik, mit tesz a csapatért.

u.i.: A zsoldos fogalom - ha jól értem -, a te értelmezésedben az a játékos lehet, aki a több pénzért elhagyja a régi csapatát és megy új csapathoz. Ilyen játékosról a Broncos rosteren nem tudok, úgyhogy ez Denverben szerintem nem téma. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Mellesleg aki trade-ben kerül egy csapathoz, az nem zsoldos, aki FA-ben, az lehet az...

Ezt már korábban is megbeszéltük, aki szerint pl. Champ zsoldos, annak elég súlyos fogalmi zavarai vannak.. 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
peterk2005: amellett, hogy egyetértek a gondolataiddal, Elway idehozását elég viccesnek logikai erőszaknak tartom... 😊

Ő nem játszott soha máshol, ráadásul ha nem fafejű hülyék a Colts akkori főnökei, akkor talán komolyan veszik, hogy nem akar náluk játszani és kivesznek egy másik QB-t, akkor talán csapatuk is lett volna... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tökéletesen játszó irányító? Igen. Lehet, hogy van olyan Broncos fan, aki inkább egy tökéletlenül játszó, de általunk draft-olt irányítót látna a csapatban? Lehet, simán...StormST
Khmm, khmm... Azt gondolom tudod, hogy Elway-t is a Colts draftolta, és a Broncos eltradelte a Colts-tól. 😊

Szerintem mindannyian tudjuk, hogy a dolog mélyén nem ez van, hanem egyszerűen TT. Ha nem róla lenne szó, vagy ha tavaly nem csinált volna egy sikeres fél-háromnegyed szezont a csapat, akkor totál nem számítana, hogy ki az "idegen" és ki nem. Elvégre pl. Bailey is "zsoldos". 😊

Nincs is ezzel baj, csak ha lehet, ne marakodjunk már ezen. A hivatalos Broncos fórumban a nyár közepére odáig fajult a TT vs PM vita, hogy a moderátorok egyszerűen kitiltották a TT témát. Ott elment a fanbase 10-15%-a, és jött helyette másik 10-15%. Ott ezzel megoldották a "békét", de szvsz ez egy szörnyű rossz megoldás. Ráadásul itt sokkal kevesebben vagyunk - lényegében csak 2-3 topictárs tartja szakmailag életben ezt a topicot. Ilyen helyzetben szerintem csak a tolerancia a működőképes. A nem "TT pártiaknak" is el kell fogadniuk, hogy TT Denverben - az alatt a rövid idő alatt is - fogalommá vált, a "TT pártiaknak" pedig azt, hogy PM is azzá vált/válik. Mindkettő joggal, mindkettő úgy, hogy elvitathatatlanul mindent megtesz a csapatért.

Minden fan-nek vannak érzései, ki ezt, ki azt a játékost szereti és tiszteli - mindkettőt joggal - és ha sértegetik a kedvencét akkor joggal érzi sértve magát. Innentől kezdve pedig egyszerű a dolog: Legyen annyi tolerancia mindkét fél részéről, hogy egyrézt nem jönnek a TT-vel kapcsolatos gúnyolódó vagy összehasonlítható megjegyzések, a másik oldalról pedig elmaradnak az "eladtuk a lelkünket egy zsoldosért" jellegű postok. Nem hiszem, hogy ez olyan bonyolult lenne. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
A Cardinals is kért és kapott engedélyt McCoy interjúztatására...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
9 perc alatt elkelt az 5000 megvehető jegy 12-ére... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
A Bears felvette a kapcsolatot McCoy-jal. A chicagoi szvsz az egyik legjobb csapat amelyik edzőt keres.empty taxi
jelen állapotában igen, de potenciál szempontjából már 2x se biztos (KC pl)Negritis
Hát azért az a Cutler-Marshall páros sokaknak vonzóbb lehet 5 évre, mint a KC, főleg ha Bowe megpattan... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A Bears felvette a kapcsolatot McCoy-jal. A chicagoi szvsz az egyik legjobb csapat amelyik edzőt keres.empty taxi
jelen állapotában igen, de potenciál szempontjából már 2x se biztos (KC pl)Negritis
A front7-ben sok az öreg ez tény, de ha megoldják az OL gondokat az offseasonben akk ez a csapat contender kaliber, btw a KC hasonlóan vonzó náluk is csak a qb-kérdést kell megoldani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
nem másztam jobban bele még (lassan inni is el kellene kezdeni, de érdekes PO elemzés)

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000119918/article/super-bowl-xlvii-how-each-nfl-playoff-team-can-make-a-run

"How do they get eliminated? If the weather is horrible in Denver and the Broncos' rushing attack is unable to get on track, they could struggle offensively. A matchup against Tom Brady and the New England Patriots in the snow would pose a very formidable challenge. "

bennem ez valahogy fel sem merült, egyrészt mert McG lesz mire a Pats jöhetne, és Moreno-McG közül az egyik táncsak vállalható napot fog ki és tartja a lépést a bostoniakkal
másrészt ha egyik csapat se tud passzolni a mi D#-nkben több pontot érzek mint a másik oldalon

inkább tényleg azt a veszélyt érzem h akár 2TE- Welker felállást fognak használni ami ellen nehéz lesz védekezni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
A Bears felvette a kapcsolatot McCoy-jal. A chicagoi szvsz az egyik legjobb csapat amelyik edzőt keres.empty taxi
jelen állapotában igen, de potenciál szempontjából már 2x se biztos (KC pl)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A Bears felvette a kapcsolatot McCoy-jal. A chicagoi szvsz az egyik legjobb csapat amelyik edzőt keres.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Vannak HC-ok, akik play-eket hívnak valamelyik oldalon bizonyos időszakokban (pl. Shanny volt ilyen nálunk, meg JMD is), de Fox inkább csak a lelkesítésből és reklamálásból veszi ki a részét, legalábbis nekem ez jött le eddig 😊StormST
cipész maradjon a kaptafánál 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Vannak HC-ok, akik play-eket hívnak valamelyik oldalon bizonyos időszakokban (pl. Shanny volt ilyen nálunk, meg JMD is), de Fox inkább csak a lelkesítésből és reklamálásból veszi ki a részét, legalábbis nekem ez jött le eddig 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
De még mindig ki az első számú csere a falban? Ramirez..... Ez szerintem veszélyes faktor lehet. Legalább is én jobban félek ettől, mint hogy mondjuk a TE-ket miképpen védekezzük le (ha nagy szar van, Millert hátraküldik, bár ezzel meg majdhogynem kinyírjuk a passrusht....)
flzoli
erre mondtam én is h ha nincs sérülés 😀 reméljük nem lesz (knock-knock-knock, csakis fán)

50+ sack ebből 20 Miller, ergo nem csak ő a pass rush, nyílván a legfontosabb elemek egyike, DE mivan ha akire dupláznál nem a QBt támadja?!
meglepő húzás, de sztem lesz használva
és akkor jöhet Woody-DJ-Wolfe-Ayers és persze DOOM

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egy valamitől félek a PO-ban, és az az, hogy összeomlik az O# fal, esetlegesen sérülések, vagy egyéb okok miatt. Eddig nagyon jól ügyködtek, de azért hajlamosak elbambulni (tudjuk kik 😊 )flzoli
nem érzem azt h ha ne lenne sérülés akkor mitől omlana össze
Texansba ott van JJ Watt, és jó a front7
a Bengals D-Line elvileg a legjobb

de PM nem hagy elég időt nekik h igazán összeomoljanak

nagyobb kérdőjel a futás szerintem , mert ha az nem fog működni elfogadható szinten (kevés yardos 1st downok ...) akkor sok passz várható és az nem biztos h jót tesz

viszont azért ahhoz secondary is kell h PMnek ne legyen elég ideje megtalálni a 3 fő célpontból egyetNegritis
Igen, PM hozzászokott már az ilyesmihez Indyben. De még mindig ki az első számú csere a falban? Ramirez..... Ez szerintem veszélyes faktor lehet. Legalább is én jobban félek ettől, mint hogy mondjuk a TE-ket miképpen védekezzük le (ha nagy szar van, Millert hátraküldik, bár ezzel meg majdhogynem kinyírjuk a passrusht....)

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Igazából egy HC-nak mi a feladata manapság? Kiválasztja az embereit, és ő vállalja a felelősséget a csapatért. (Plussz dobálgatja a vöröset, és ordibál a bírókkal) A legfontosabb, hogy jó motiváló legyen, és tudja kezelni a játékosait. A legjobbnak tartott edzők jelenleg mind ilyenek. Így 1 év után Fox nekem ilyennek tűnik. Persze nem egy Caroll kaliber, de látszik rajta, hogy tud hatni a játékosokra.

Azt pedig elfelejtjük mindig, hogy PM személyében nem egy QB-t, hanem egy maximalista játékosedzőt is szereztünk idén. Mellette egyszerűen nem lehet lazsálni. Ha pedig beleszokott a rendszerbe, még playeket se kell hívni az O-nak. Ha engem kérdeztek, ez óriási előnye TT-vel szemben. Úgy lát a pályán, mint senki más

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Egy valamitől félek a PO-ban, és az az, hogy összeomlik az O# fal, esetlegesen sérülések, vagy egyéb okok miatt. Eddig nagyon jól ügyködtek, de azért hajlamosak elbambulni (tudjuk kik 😊 )flzoli
nem érzem azt h ha ne lenne sérülés akkor mitől omlana össze
Texansba ott van JJ Watt, és jó a front7
a Bengals D-Line elvileg a legjobb

de PM nem hagy elég időt nekik h igazán összeomoljanak

nagyobb kérdőjel a futás szerintem , mert ha az nem fog működni elfogadható szinten (kevés yardos 1st downok ...) akkor sok passz várható és az nem biztos h jót tesz

viszont azért ahhoz secondary is kell h PMnek ne legyen elég ideje megtalálni a 3 fő célpontból egyet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egy valamitől félek a PO-ban, és az az, hogy összeomlik az O# fal, esetlegesen sérülések, vagy egyéb okok miatt. Eddig nagyon jól ügyködtek, de azért hajlamosak elbambulni (tudjuk kik 😊 )

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
és pl NBAs vonatkoztatás ahol Lakers szurkoló vagyok és van egy 'zseni' (inkább """""") edzőnk aki futni akar nyugdíjasokkal, ebből a szempontból McCoy tényleg jóNegritis
[off]
pedig a futás az tényleg Nash játéka 😀 ...volt 3 éve
inkább jött volna a Nuggetsba, nekünk sokkal jobb edzőnk van 😂
vagy inkább ment volna bárhova máshova kivéve még azt a 20 csapatot amit rühellek, hogy továbbra is szurkolhassak neki... 😕
[/off]Black_Adder
OFF
jó az ott nálunk 😀
OFF
fapados sig done 😀
ON

remélem mind az MVP mind a DPOY meglesz nekünk 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
McCoy tavaly nagyot alkotott, hogy az ideihez mennyi köze van, azt meg csak jövőre fogjuk megtudni, ha elmegy... 😊

Mellesleg Fox-ot én se tartom nagy kalibernek, bár az tény, hogy jól válogatja maga köré az embereket, ami nagy kincs. Tavaly volt annyi vér a pucájában, amennyi a nagy pofájú Ryan-nek nem volt idén és ezzel nagyot nőtt akkor a szememben, de meccs közben néha ritka töketlen tud lenni... 😛
StormST
Ha más nem is, annyi szerepe minimum van, h hagyja PM-et h PM legyen. Tudnék olyan edzőt, aki ezt csak azért se hagyná, mert túl arrogáns kisköcsög lenne hozzá pl egy J egy M és egy D betű megfelelő sorbarakásával ki is jön egy... 😛

Fox-szal az a baj, h öreg. Amikor megtanulta mitől jó egy edző, akkor az igaz volt, de azóta túllépett rajta a kor. Ráadásul sosem volt ogyan fegyvere támadó oldalon, mint PM. Ha minden 4th & goalnak neki mennénk, ha egy két yard kell, nagyobb lenne a pontok várható értéke.

félpályán a 4th&shortok szintén. Nem jönne mindig össze, de játszhatnánk a 3rd downt is azzal a tudattal, h úgy is neki megyünk ott a 4thnak. Egy idei raiders le lehet győzni 4RZ FG-vel, de a Pats ellen végzetes lenne, ha 4× járnánk az RZ-ben és csak 12 pont lenne belőle. Ha csak 50%ban bejön, máris 14 pont...

A 2010-es csapatnak szerintem Foxra volt szüksége, nem egy újabb kalandorra. Nyugolom kellett a csapat köré, amit Fox megadott. Megfontolt, jól átgondolt építkezés, Fox ezt is megadta. Az a baj, h megvannak a korlátjai, amiket sosem fog átlépni, mert nem is akar.

Egyébként ez volt a 100. győzelme, ha nem csak az alapszakaszt nézzük. Szép teljesítmény.
És ami még bizakodásra adhat okot, hogy ha 26 pontot szerez a csapata, akkor összesen 3× kapott ki, nagyon sok győzelem mellett. Nos Peyton Manning karrier szinten 26 pont felett átlagol, idén pedig nem is tudom hányszor szereztünk 30 fölött.

Manning egyébként abból a szempontból is jól jött most a csapatnak, hogy valamelyest ellensúlyozza Foxot. <2 perccel a vége előtt, 14-3-nál tavaly egészen biztos kitérdeltük volna. Most végigszaladtunk a pályán lepörgetve az órát újabb 7-et felrajzolva a táblára. így kell a Pats ellen is majd. És ebben biztosan Manning keze van, szóval Fox is hajlik a jó szóra...

Szóval nem biztos, h jelenleg kell nála jobb edző. Megvannak a hibái, amikor aktuális fel is hánytorgatom, de én most már nem tartom elképzelhetetlennek, hogy ő szállítja a következő gyűrűt a csapatnak. pedig amikor kinevezték egy lyukas garast nem adtam volna erre.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
és pl NBAs vonatkoztatás ahol Lakers szurkoló vagyok és van egy 'zseni' (inkább """""") edzőnk aki futni akar nyugdíjasokkal, ebből a szempontból McCoy tényleg jóNegritis
[off]
pedig a futás az tényleg Nash játéka 😀 ...volt 3 éve
inkább jött volna a Nuggetsba, nekünk sokkal jobb edzőnk van 😂
vagy inkább ment volna bárhova máshova kivéve még azt a 20 csapatot amit rühellek, hogy továbbra is szurkolhassak neki... 😕
[/off]

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
ha az okos "tehetségtelen" ember okosokkal veszi körbe magát h kevésbé tűnjön annak, a buta "tehetségtelen" ember pedig butábakkal h okosabbnak tűnjön

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
McCoy tavaly nagyot alkotott, hogy az ideihez mennyi köze van, azt meg csak jövőre fogjuk megtudni, ha elmegy... 😊

Mellesleg Fox-ot én se tartom nagy kalibernek, bár az tény, hogy jól válogatja maga köré az embereket, ami nagy kincs. Tavaly volt annyi vér a pucájában, amennyi a nagy pofájú Ryan-nek nem volt idén és ezzel nagyot nőtt akkor a szememben, de meccs közben néha ritka töketlen tud lenni... 😛

Szerk.:

OFF

Amikor tavasszal azt írtam, hogy a Jets rossz hely lesz Tebow-nak, akkor éreztem, hogy igazam lesz, de nem gondoltam volna, hogy azért lesz igazam, mert Ryan nem rá fogja lecserélni a balfasz Sanchez-t, azt hittem, hogy le se cseréli... 😛

ON



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
@Black
megkövetlek mer azért azóta jópár elemzést olvastam, valamint kicsit figyeltem a Panthers-Redskins meccseket, elemzéseket és igen kell az h máshol legyen a D# figyelme h lehessen alkotni

és pl NBAs vonatkoztatás ahol Lakers szurkoló vagyok és van egy 'zseni' (inkább """""") edzőnk aki futni akar nyugdíjasokkal, ebből a szempontból McCoy tényleg jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!