Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Látod, pedig a WR-ek abban az unorthodox rendszerben aligha fejlődtek volna, Lloyd se véletlenül menekült el... Mellesleg ha negyedóránként ha 1 passz megy feléd azt könnyebben droppolod, mintha folyamatosan játékban vagy...

[szerk]+ a kémia. Csonka offseason, ahol ráadásul Orton edzett a kezdő csapattal, merth ő a besztcsensz. LOL. Normális offseasonnel, és ha végig TT ezd a kezdőkkel a passz játék is sokkal jobb lett volna. Nem azt mondom, hogy elég jó, azt se hogy nem elég jó, de mindenképp jobb annál amit láttunk. Azért droppoknál az se mindegy, h csak a közeledbe jön egy elkapható labda, vagy ahogy futsz pont beleesik a kezedbe. Bonyolultabb ez annál, h a QB rosszul dobta, vagy a véer droppolta... Amúgy amíg Orton irányított addig Decker igazából teljesen jó volt.[/szerk]

Tebowhoz pedig pont az az idióta playcall kellett, inkább gameplannek nevezném. Amíg nem megy be mindenki középre a boxba, addig nem sok esélyünk volt a passzokkal. Nem látványos a sok A és B gapes futás, de nagyon hasznos. Tavaly se sikerült megértetni, h miért volt rá szükség, idén inkább meg se próbálom, úgy is túl haladt már rajta a kor.
McCoy nem véletlen volt tavaly is népszerű HC candidate és lesz az idén is. A lehető legjobban alkalmazkodott Tebowhoz, és most Manninghez is. kevesen vannak, akik hagyják sérülni az egójukat, és nem beleerőszakolnak valakit a saját rendszerükbe, hanem a rendszert építik az adott játékosok köré.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
@JC6
a drop soktényezős dolog, fél centi elég hozzá h hiába nyúljon jól a WR, vagy h 1 másodpercel később vegye észre h neki kellene ezt megfognia
TT nem dobott igazán jól (és azt is ritkán) , nem volt teljes offseasonje rá, nem volt hozzáigazított fal ...

hálisten ezek működnek most egy másik irányítóval
nem biztos h környezet volt a ludas a sok dropban, hanem sajnos lehet h tényleg a QB és a rendszer (ha kevés a passz ami feléd megy, nehéz belelendülni)
másik QB, másik rendszer és működik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tavaly nem teljesítettek ilyen jól a WR-ek. Persze volt sok szar passz, de sose láttam annyi drop-ot, mint az elmúlt szezonban. Ezek mellett 10 évre elegendő miss tackle-el is boldogítottak, néha idióta playcall-al és sok sok sablonnal.

Ezekben mindenképp javult a gárda, bár Fox-ot nem tartom jó edzőnek.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Teljesen mindegy, hogy hogyan játszanak a támadósorunk ellen, ha mi nem tudunk mit kezdeni az övékkel, ezért kellett volna a védelmet ennek megfelelően javítani, ami elmaradt. Tavaly a hazai meccsen megmutattuk az elején, hogy futásokkal meg lehet fogni a Pats-et, amíg nem dobáltuk el a labdát és Brady nem kezdte a TE-ket erőltetni, előbbit odafigyeléssel lehet orvosolni, az utóbbit csak játékoscserével...StormST
Aztán a PO-ban a Pats megmutatta, h tud válaszolni a futásokra. Úgy ahogy idén mi is többször. Pl az utolsó két meccsen, ahol viszonylag jól futottak ellenünk, de hamar feltettünk annyi pontot a tálblára, h passzra késztessük őket.
A tavalyi PO meccs nagyon csúnya vereség volt, a védelemnek is rossz matchupja volt és a támadóknak is. Mert a Pats D# igenis sebezhető volt, de úgy hogy szét passzolod őket, erre Tebow nem volt képes. igaz Decker sérült volt, de egy módon lehet megverni őket, úgy ahogy idén játszottunk. Hogy belemegyünk az adok-kapokba, és folyamatosan termeljük a pontokat. 4&1-re félpályán eszünkbe se jussson puntolni, mint legutóbb, mert ugyanúgy évig masíroznak 99 yardot is mint 50-et, ahogy legutóbb is, és addig is a mi védelmünk fárad, és Manning ül a padon.

Most van esélyünk, majd minden támadást végig kell vinni TD-re. Nekik is erősebb a védelmük őszhöz képest, de nekünk is. Szerintem a miénk többet erősödött, és az offenseben kevesebb a hiba.
És a legfonosabb, a tempó, most mi leszünk otthon, most nem lesz olyan könnyű ilyen tempóban játszaniuk, most akkor lesz hangzavar, amikor ők támadnak, nem akkor amikor mi. A Pats ellen a legfontosabb a homefield és meg is van.

Először jussunk el odáig, aztán se biztos, h mi leszünk a favoritok, de esélyünk az lesz. Tavaly nem volt, idén lesz. Idén van olyan matchup ami nekünk kedvez.

Ha már így belementem, bár még messze van a pats, de tavaly minden élő LB embert próbált fogni, és egyiknek se sikerült, idén remélem máshogy lesz, és nyomás alatt tartjuk Brady-t. Ha kell a DB-k lépjenek fel a TE-ek ellen, a hosszú passzok amúgy se az erősségük...Black_Adder
Tavaly a PO-ban Decker nagyon hiányzott a Pats ellen, nélküle esély se volt semmi normális passzjátékra, de ha idén ne adj' isten megint kidőlne a két top WR egyike, akkor megint szarban lennénk, mert Willis és Caldwell is elég gyatra, Stokley meg csak a slotban jó, a TE-ket meg mi nem tudjuk mindig olyan hatékonyan megjátszani és nem is annyira biztos kezűek...

Én nem mondom, hogy biztos meg lehetett volna őket verni futásokkal és egy jobb védelemmel, de én sokkal kisebb esélyt nem láttam volna rá, mint most, mert ha tovább lent tartjuk Brady-t a pályáról egy jól működő futójátékkal (elég csak pár percnyit, az is sokat számíthat a vége felé), akkor fumble nélkül bármi kijöhetett volna a végére... 😊

Akkor se lehetett volna hibázni, de most se lehet, mert 1-2 INT vagy fumble, esetleg tutyimutyi playcall elég lehet a zakóhoz most is...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
ha a Pats jön a legnagyobb felelősség sztem a Spec Teamen és az O#-n lesz
egyik se hibázhat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az idei futójátékotok hatékonysága szerintem azért hullámzó, de alapvetően amit leírtál +1, max respect, meg ehhez hasonlók 😊empty taxi
Ez igaz, sőt sok fumble is van, a szezon közepén volt egy hullámvölgy, így emlékezetre, de összességében főleg a szezon végére szerintem ez is egyenesbe került

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Az idei futójátékotok hatékonysága szerintem azért hullámzó, de alapvetően amit leírtál +1, max respect, meg ehhez hasonlók 😊empty taxi
attól függ mit értesz hullámzó alatt
ha nagyobb előny volt és futni kellett akkor az átlagok elmaradtak, de egyébként sztem (látványra) teljesen elfogadható volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Teljesen mindegy, hogy hogyan játszanak a támadósorunk ellen, ha mi nem tudunk mit kezdeni az övékkel, ezért kellett volna a védelmet ennek megfelelően javítani, ami elmaradt. Tavaly a hazai meccsen megmutattuk az elején, hogy futásokkal meg lehet fogni a Pats-et, amíg nem dobáltuk el a labdát és Brady nem kezdte a TE-ket erőltetni, előbbit odafigyeléssel lehet orvosolni, az utóbbit csak játékoscserével...StormST
Aztán a PO-ban a Pats megmutatta, h tud válaszolni a futásokra. Úgy ahogy idén mi is többször. Pl az utolsó két meccsen, ahol viszonylag jól futottak ellenünk, de hamar feltettünk annyi pontot a tálblára, h passzra késztessük őket.
A tavalyi PO meccs nagyon csúnya vereség volt, a védelemnek is rossz matchupja volt és a támadóknak is. Mert a Pats D# igenis sebezhető volt, de úgy hogy szét passzolod őket, erre Tebow nem volt képes. igaz Decker sérült volt, de egy módon lehet megverni őket, úgy ahogy idén játszottunk. Hogy belemegyünk az adok-kapokba, és folyamatosan termeljük a pontokat. 4&1-re félpályán eszünkbe se jussson puntolni, mint legutóbb, mert ugyanúgy évig masíroznak 99 yardot is mint 50-et, ahogy legutóbb is, és addig is a mi védelmünk fárad, és Manning ül a padon.

Most van esélyünk, majd minden támadást végig kell vinni TD-re. Nekik is erősebb a védelmük őszhöz képest, de nekünk is. Szerintem a miénk többet erősödött, és az offenseben kevesebb a hiba.
És a legfonosabb, a tempó, most mi leszünk otthon, most nem lesz olyan könnyű ilyen tempóban játszaniuk, most akkor lesz hangzavar, amikor ők támadnak, nem akkor amikor mi. A Pats ellen a legfontosabb a homefield és meg is van.

Először jussunk el odáig, aztán se biztos, h mi leszünk a favoritok, de esélyünk az lesz. Tavaly nem volt, idén lesz. Idén van olyan matchup ami nekünk kedvez.

Ha már így belementem, bár még messze van a pats, de tavaly minden élő LB embert próbált fogni, és egyiknek se sikerült, idén remélem máshogy lesz, és nyomás alatt tartjuk Brady-t. Ha kell a DB-k lépjenek fel a TE-ek ellen, a hosszú passzok amúgy se az erősségük...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Az idei futójátékotok hatékonysága szerintem azért hullámzó, de alapvetően amit leírtál +1, max respect, meg ehhez hasonlók 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nos én tényleg nem vagyok nagy szakértője a tavalyi csapatnak, mert csak nagyjából követtem. Talán a Pats és a Steelers ellenit láttam csak végig.

Igen, az idei AFC West a vicc-csoport, és akár egy Miami is itt simán nyert volna. Ahogy én látom, a DB-k sokkal jobban teljesítenek, mint bárki is számított volna rá. Pedig túl nagy személyi változás ebben a csapatrészben nem volt. Ez mindenképpen előrelépés az előző idényhez képest, ahol minden komolyabb QB szétdobálta a védelmet.

A futás valóban visszaesett. Talán az idei Redskins-hez hasonló játékot lehetett volna játszani. Bár szerintem az ő duójuk jobb képességű, mint az itteni alapanyag lett volna, de ebbe ne menjünk bele megint 😊

A passz szinteket lépett feljebb, és más dimenzióban van. Ezt kár is tovább ragozni.

Én úgy gondolom, hogy szimplán egy MLB-vel, és a védelem foltozásával nem lett volna előrébb a csapat, mert sokkal másképp játszik az ellenfél egy jól futó, és kevésbé passzoló, vagy mint egy pass heavy csapat ellen. Ráadásul egy Pats ellen kevés pontos meccset játszani nem lehet (mármint sikeresen). Jól futni 4 negyeden keresztül pedig passz nélkül nem lehet. Még a helyenként ócska secondary-jük ellenére sem.flzoli
Nincs a szemem előtt, h a Maimi olyan simán megelőzött volna minket a csoportban. gondolom úgy gondoltad, h mi helyettünk 😛

Komolyra fordítva a szót, egyrészt én a DB-ktől nagyon is komoly teljesítményt vártam, hosszú oldalakon át győzködtem mindenkit róla, de senki se hallgatott rám.
Egyébként Base felállásban tavaly Dawk-Goodman-Bailey-Quinton Carter, idén Moore-Harris-Bailey-Adams. tehát egyetlenegy ember maradt tavlyhoz képest a 4-ből. Ha a nickelt nézzük, mert igazából lassan azt kéne alapfelállásnak tekinteni, akkor Harris-el bővül a sor, aki idén is volt, tehát 2/5, ez továbbra is 60%-os változás, ami elég jelentős.
Meg kell jegyezni, hogy sokat javult a passrush is, tavalyhoz képest is. Tavaly 40 sack volt csapat szinten, idén ha jól számolom 52. Nagyobb nyomás, több hiba. Azonban tavaly, ha olyan QB-val találkoztunk, akit nem, vagy hiába tartottunk nyomás alatt, hatalmas kiütés lett. lásd Packer, Lions, Pats2×. Idén Breesen nem volt nyomás, mégis csak garbagetimeban lépte át a 200 yardot is egyáltalán. Pedig amúgy megint 5k fölött zárt... Ez mindenképp a DB-k érdeme. Mert Bailey mit sem halványult, Goodman egy katasztrófa volt, de Harris is sokat fejlődött tavalyhoz képest. Carter meg olyan jó volt, mint amire Portertől számítottam.

A futás elsősorban azért esett vissza, mert a passzra helyezzük a hangsúlyt. A futások hatékonysága idén se volt rossz, amikor kellett, akkor általában ment. Ha azokat a futásokat tartom sikeresnek, amik 1st downra legalább 4 yardot hoznak, 2nd downra megfelezik a meglévő távolságot, 3rd downra 1st downt érnek, akkor továbbra is jó a rushing offense. A tavalyival nem lehet összehasonlítani, mert más célt szolgál. Idén vagy azért futunk, mert az ellenfél teljesen a passz ellen rendezkedett be, vagy hogy kicsit feljebb csaljuk a safetyt. Tavaly a futás alapozta meg az offense-t. A kínnal keservvel megszerzett yardok, melyeket mellesleg akkor még mindenki utált. Vissza lehet olvasni eredménykövetőkbe, de tán a csapattopicba, h megint középső futás, brühühü. Akik legjobban rinyáltak miatta, azok sírják most legerősebben vissza... Na mindegy.

a tavalyi taktika a pats ellen halálra volt ítélve, és kétlem, h Tebowval játszattunk volna mást. De egyelőre idén is 0-1-gyel állunk a Pats ellen ez tény.
Egy jó MLBvel és védelelm foltozással bizots előbbre lennénk mint tavaly. De annyira szvsz nem mint az összes változással ami idén történt.
Egyébként az is sokat jelentett, h az AFC West hagyományosan a futásra és annak megállítására volt berendezkedve. Bár ez idén nem csak nálunk borult...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Fejlődés? Igen, van fejlődés, ez biztos, csak én abban nem vagyok biztos, hogy abban fejlődtünk, amiben kellett volna...

Persze legyen meg a SB győzelem, én nagyon szeretném, meg nekem alapból nincs PM-el se bajom (csupán az érkezésével, illetve a FO ezen irányú munkájával, de ez már más tészta) és büszke is vagyok a csapatra, pont ahogy mások is írták, a CSAPAT miatt, de most épp úgy érzem, hogy túl sok van belelátva a villogó statokba, ráadásul előre...

Lehetett volna idén egy jó futó csapatunk két 1000+ yard-os futóval, a 6-0 is meg lehetett volna a csoportban, amilyenek most az ellenfelek, de 5-1 szerintem mindenképpen kinézett volna és mellé lehetett volna egy ugyanilyen védelmünk, csak mondjuk egy jó coverage MLB-vel és (ok, tudom, Harris bevált, de azért nem ez volt a terv a FO-nál se) egy Porter-nél kevésbé rizikósabb CB2-vel.

Én azt a csapatot jelen pillanatban nem érezném sokkal rosszabb esélyekkel felállónak (már ha egyáltalán rosszabb) a PO-ban a Pats ellen, mint a mostanit. Lehet, hogy nem 13-3 lett volna, hanem csak 9-7, ami ugyanúgy elég lett volna a PO-ra...

De persze ebben sok a ha és én nem tekintem magam akkora mágusnak, mint egyesek, akik emberekre és csapatokra tudnak potenciált előre látni... 😊StormST
Nos én tényleg nem vagyok nagy szakértője a tavalyi csapatnak, mert csak nagyjából követtem. Talán a Pats és a Steelers ellenit láttam csak végig.

Igen, az idei AFC West a vicc-csoport, és akár egy Miami is itt simán nyert volna. Ahogy én látom, a DB-k sokkal jobban teljesítenek, mint bárki is számított volna rá. Pedig túl nagy személyi változás ebben a csapatrészben nem volt. Ez mindenképpen előrelépés az előző idényhez képest, ahol minden komolyabb QB szétdobálta a védelmet.

A futás valóban visszaesett. Talán az idei Redskins-hez hasonló játékot lehetett volna játszani. Bár szerintem az ő duójuk jobb képességű, mint az itteni alapanyag lett volna, de ebbe ne menjünk bele megint 😊

A passz szinteket lépett feljebb, és más dimenzióban van. Ezt kár is tovább ragozni.

Én úgy gondolom, hogy szimplán egy MLB-vel, és a védelem foltozásával nem lett volna előrébb a csapat, mert sokkal másképp játszik az ellenfél egy jól futó, és kevésbé passzoló, vagy mint egy pass heavy csapat ellen. Ráadásul egy Pats ellen kevés pontos meccset játszani nem lehet (mármint sikeresen). Jól futni 4 negyeden keresztül pedig passz nélkül nem lehet. Még a helyenként ócska secondary-jük ellenére sem.flzoli
A tavalyi 4 kezdő DB-ből csak Champ maradt, mire a TC véget ért... 😀

Champ - Dawkins - Carter - Goodman helyett lett Champ - Adams - Moore - Porter (majd Harris)

Jól teljesítenek, de alapvetően ebben most több a szerencse faktor, mint amennyit szívesen látna az ember egy jól tervezett csapatnál. Harris főleg jobb lett, mint amit vártunk, Moore is kellemes meglepetés, Adams se rossz, de kezdőbe nem ő lett volna a terv, viszont inkább csak átmeneti megoldás így is, Dawkins után meg komoly visszaesés, legalábbis az én szememben...

A Redskins duója most úgy tűnik, hogy jobb, de ez megint csak feltételezés, ráadásul nálunk trió is lehetett volna, mert McGahee és Moreno is jó idén... 😊

Ebből a védelemből egy dolog hiányzik nagyon, egy coverage LB, főleg MLB, mert a két OLB posztra sokan is vagyunk, ezen hiány miatt tűnünk esélytelennek a Pats ellen, nem tudunk TE-k ellen védekezni. Hiába csinálunk 30 pontot a Pats ellen (akár futással, akár passzal), ha 35-öt kapunk, mert minden kulcs szitut továbbvisznek egy TE passzal. Meg akkor még Welker megfogásának megoldásáról se beszéltem, egy gyors (és sajnos már kicsit lassuló) CB kevés, főleg ha őt nem akarod beküldeni középre gyúrni...

Teljesen mindegy, hogy hogyan játszanak a támadósorunk ellen, ha mi nem tudunk mit kezdeni az övékkel, ezért kellett volna a védelmet ennek megfelelően javítani, ami elmaradt. Tavaly a hazai meccsen megmutattuk az elején, hogy futásokkal meg lehet fogni a Pats-et, amíg nem dobáltuk el a labdát és Brady nem kezdte a TE-ket erőltetni, előbbit odafigyeléssel lehet orvosolni, az utóbbit csak játékoscserével...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Mit ér a sok csilli-villi stat, ha nem tudjuk megverni azt a csapatot, akiket tavaly se tudtunk?

Ha megverjük a Pats-et, akkor igen, jobbak lettünk, amiben kellett. Ha nem, akkor van egy másfajta csapatunk, ami szórja a pontokat, ki is védekezi őket, csak épp ott nem nyer, ahol kéne...

Én szimplán csak félek, hogy ugyanaz lesz, mint 1996-ban, pont ilyen szép fényesen rohantunk be az AFC 1. helyre (offense #1, ,defense #4) meg lehet nézni az eredményét. Pedig akkor se TT volt a QB... 😛

Mindenre van példa és ellenpélda is, ebben is, ahogy minden másban... 😊StormST
De '96 után aztán '97-ben és '98-ban bajnokok lettünk, pedig Elway se volt akkor már fiatal. Ez egy SB esélyes gárda és jövőre is az lesz és az után is. Még pont 2 évig. És én alá is írnám, h most kikapunk, de aztán 2 SB jönne...Black_Adder
Én is aláírnám, csak azt nem szabad elfelejteni, hogy Elway mellett akkor ott volt a liga legjobb futója is, így egyre kevesebb dolga volt, ahogy öregedett... 😊

A '97-'98-as Broncos egy jó időben (nem kevés szerencsével) nagyon jól összeállt gárda volt. (lehet egy kalap alá venni, mivel 19 kezdő maradt '98-ra) Akkor tudták Shanny-ék, hogy mit kell javítani '96 után (jó FB, jó DE, kevesebb edzés Elway-nek, futásra nagyobb hangsúly), de ott kellett egy paycut is Elway-től, hogy legyen rá mozgástér. Ha most is tudni fogjuk, akkor fasza lesz... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem ezt akartam elindítani... Bocs.
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fejlődés? Igen, van fejlődés, ez biztos, csak én abban nem vagyok biztos, hogy abban fejlődtünk, amiben kellett volna...

Persze legyen meg a SB győzelem, én nagyon szeretném, meg nekem alapból nincs PM-el se bajom (csupán az érkezésével, illetve a FO ezen irányú munkájával, de ez már más tészta) és büszke is vagyok a csapatra, pont ahogy mások is írták, a CSAPAT miatt, de most épp úgy érzem, hogy túl sok van belelátva a villogó statokba, ráadásul előre...

Lehetett volna idén egy jó futó csapatunk két 1000+ yard-os futóval, a 6-0 is meg lehetett volna a csoportban, amilyenek most az ellenfelek, de 5-1 szerintem mindenképpen kinézett volna és mellé lehetett volna egy ugyanilyen védelmünk, csak mondjuk egy jó coverage MLB-vel és (ok, tudom, Harris bevált, de azért nem ez volt a terv a FO-nál se) egy Porter-nél kevésbé rizikósabb CB2-vel.

Én azt a csapatot jelen pillanatban nem érezném sokkal rosszabb esélyekkel felállónak (már ha egyáltalán rosszabb) a PO-ban a Pats ellen, mint a mostanit. Lehet, hogy nem 13-3 lett volna, hanem csak 9-7, ami ugyanúgy elég lett volna a PO-ra...

De persze ebben sok a ha és én nem tekintem magam akkora mágusnak, mint egyesek, akik emberekre és csapatokra tudnak potenciált előre látni... 😊StormST
Nos én tényleg nem vagyok nagy szakértője a tavalyi csapatnak, mert csak nagyjából követtem. Talán a Pats és a Steelers ellenit láttam csak végig.

Igen, az idei AFC West a vicc-csoport, és akár egy Miami is itt simán nyert volna. Ahogy én látom, a DB-k sokkal jobban teljesítenek, mint bárki is számított volna rá. Pedig túl nagy személyi változás ebben a csapatrészben nem volt. Ez mindenképpen előrelépés az előző idényhez képest, ahol minden komolyabb QB szétdobálta a védelmet.

A futás valóban visszaesett. Talán az idei Redskins-hez hasonló játékot lehetett volna játszani. Bár szerintem az ő duójuk jobb képességű, mint az itteni alapanyag lett volna, de ebbe ne menjünk bele megint 😊

A passz szinteket lépett feljebb, és más dimenzióban van. Ezt kár is tovább ragozni.

Én úgy gondolom, hogy szimplán egy MLB-vel, és a védelem foltozásával nem lett volna előrébb a csapat, mert sokkal másképp játszik az ellenfél egy jól futó, és kevésbé passzoló, vagy mint egy pass heavy csapat ellen. Ráadásul egy Pats ellen kevés pontos meccset játszani nem lehet (mármint sikeresen). Jól futni 4 negyeden keresztül pedig passz nélkül nem lehet. Még a helyenként ócska secondary-jük ellenére sem.

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Mit ér a sok csilli-villi stat, ha nem tudjuk megverni azt a csapatot, akiket tavaly se tudtunk?

Ha megverjük a Pats-et, akkor igen, jobbak lettünk, amiben kellett. Ha nem, akkor van egy másfajta csapatunk, ami szórja a pontokat, ki is védekezi őket, csak épp ott nem nyer, ahol kéne...

Én szimplán csak félek, hogy ugyanaz lesz, mint 1996-ban, pont ilyen szép fényesen rohantunk be az AFC 1. helyre (offense #1, ,defense #4) meg lehet nézni az eredményét. Pedig akkor se TT volt a QB... 😛

Mindenre van példa és ellenpélda is, ebben is, ahogy minden másban... 😊StormST
Téged sem értelek Storm. Persze nem kell elszállni az idei alapszakaszból. Sajnos eddig a Coltsnál már ezt megtanulhattuk (12-0-ás kezdések egymás után, és aztán kiesés az első PO meccsen), hogy az alapszakaszban elért mutató nem számít a rájátszásban.

És aki szerint nem fejlődött a csapat tavaly óta, nem tudom mit látott idén. A fejlődés pedig nem 1 meccsből szűrhető le. Bízni kell, és szurkolni flzoli
Fejlődés? Igen, van fejlődés, ez biztos, csak én abban nem vagyok biztos, hogy abban fejlődtünk, amiben kellett volna...

Persze legyen meg a SB győzelem, én nagyon szeretném, meg nekem alapból nincs PM-el se bajom (csupán az érkezésével, illetve a FO ezen irányú munkájával, de ez már más tészta) és büszke is vagyok a csapatra, pont ahogy mások is írták, a CSAPAT miatt, de most épp úgy érzem, hogy túl sok van belelátva a villogó statokba, ráadásul előre...

Lehetett volna idén egy jó futó csapatunk két 1000+ yard-os futóval, a 6-0 is meg lehetett volna a csoportban, amilyenek most az ellenfelek, de 5-1 szerintem mindenképpen kinézett volna és mellé lehetett volna egy ugyanilyen védelmünk, csak mondjuk egy jó coverage MLB-vel és (ok, tudom, Harris bevált, de azért nem ez volt a terv a FO-nál se) egy Porter-nél kevésbé rizikósabb CB2-vel.

Én azt a csapatot jelen pillanatban nem érezném sokkal rosszabb esélyekkel felállónak (már ha egyáltalán rosszabb) a PO-ban a Pats ellen, mint a mostanit. Lehet, hogy nem 13-3 lett volna, hanem csak 9-7, ami ugyanúgy elég lett volna a PO-ra...

De persze ebben sok a ha és én nem tekintem magam akkora mágusnak, mint egyesek, akik emberekre és csapatokra tudnak potenciált előre látni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szóval akkor tekintsünk kicsit előre, Kik jöhetnek szembe a PO-ban az első körben.
Ravens: Velük játszottunk egy sima meccset. Azt nem tudom, hogy az éppen pocsék formájuk miatt, vagy csak mert jó matchup lenne. Rice veszélyes lehet, de a védelmi lyukak miatt üthetőek szerintem
Bengals: Több helyen is hallottam, hogy az AFC legerősebb védelme az övék. Nos én ezt nem láttam eddig. Futásuk nincs. Viszont a TE játékuk veszélyes lehet
Colts: Az igazi sötét ló. Mint láthattuk a Pats ellen, hamar kedvüket veheti a nagy hátrány (fiatal csapatnál megeshet), így jó kezdéssel megtörhetőek. Egy utolsó negyedig szoros meccsen bármi kisülhet belőle.

Röviden ennyi, ti hogy látjátok?

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
Ha valami nem tetszik, lehet némítani.JC6
bocs a trollkodásért, de hol van a hisztinémító gombod? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha valami nem tetszik, lehet némítani.
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem csak PM miatt nem tudok úgy viszonyulni a csapathoz, ahogy kellene, hanem azért sem, mert földön fekvő emberbe nem rúgunk bele. És mikor XY elhagyta a csapatot, páran név nélkül belerúgtak elég csúnyán. Több helyen is lehetett olvasni, látni, hallani.

Aki meg ezévben lett Broncos-fan, az mit szól be? Mert ti még sosem ragaszkodtatok valakihez, foggal - körömmel.JC6
Nézd én tényleg PM miatt kezdtem el Denver meccseket nézni. És úgy alakult, hogy megszerettem ezt a csapatot. Már talán jobban is ismerem, mint a jelenlegi Colts-ot. Mindenkinek meg lehet a kedvence, nincs azzal semmi baj. Csak ha lehet ne mond el állandóan, hogy kit és miért utálsz. Ennyi. Vagy felfogod, vagy nem. Én ezt befejeztem

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Faszom örüljünk a 1# Seednek
Örüljünk egy brutál jó évnek (benne ugye a Januári PO győzelemmel)
Örüljünk h van miért szeretni a csapatot még mindig (úgyis h egy bálvány távozott és egy másik érkezett)

Örüljünk már, ne legyünk magyarok h mindig keresünk okot egymás vérét szívni
aki balhézni akar igyon egy felest és fejelje meg a falat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mit ér a sok csilli-villi stat, ha nem tudjuk megverni azt a csapatot, akiket tavaly se tudtunk?

Ha megverjük a Pats-et, akkor igen, jobbak lettünk, amiben kellett. Ha nem, akkor van egy másfajta csapatunk, ami szórja a pontokat, ki is védekezi őket, csak épp ott nem nyer, ahol kéne...

Én szimplán csak félek, hogy ugyanaz lesz, mint 1996-ban, pont ilyen szép fényesen rohantunk be az AFC 1. helyre (offense #1, ,defense #4) meg lehet nézni az eredményét. Pedig akkor se TT volt a QB... 😛

Mindenre van példa és ellenpélda is, ebben is, ahogy minden másban... 😊StormST
Téged sem értelek Storm. Persze nem kell elszállni az idei alapszakaszból. Sajnos eddig a Coltsnál már ezt megtanulhattuk (12-0-ás kezdések egymás után, és aztán kiesés az első PO meccsen), hogy az alapszakaszban elért mutató nem számít a rájátszásban.

És aki szerint nem fejlődött a csapat tavaly óta, nem tudom mit látott idén. A fejlődés pedig nem 1 meccsből szűrhető le. Bízni kell, és szurkolni

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem csak PM miatt nem tudok úgy viszonyulni a csapathoz, ahogy kellene, hanem azért sem, mert földön fekvő emberbe nem rúgunk bele. És mikor XY elhagyta a csapatot, páran név nélkül belerúgtak elég csúnyán. Több helyen is lehetett olvasni, látni, hallani.

Aki meg ezévben lett Broncos-fan, az mit szól be? Mert ti még sosem ragaszkodtatok valakihez, foggal - körömmel.
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Szerintem TheMileHighCity minden szavát tartja.burzum
Pontosan. Jó újra látni, hogy miket írtam annak idején, minden beigazolódott, és valamennyi állításomat hatványozottan így gondolom, miután átéltem a valóságban.
Leírhatnám akár minden héten, de megígértem, hogy nem fogom ezzel zülleszteni a közösséget.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
tökéletesen játszó irányítóval felálló CSAPATNAK nem tud szurkolni, ide jött a Colts és Pats példája. Sehol egy szó TT-ról, továbbra is csapatszinten nézem. Kérlek idézz tőlem, h hol írtam olyat h jobban lehet szeretni egy FA-n szerezett játékost mint egy draftoltat. Mostmár komolyan érdekel. Végig a Denver Broncosról volt szó, és az nevetséges h vki 1 ember miatt nemtud szurkolni annak a csaptnak akik addig a kedvencei voltak. shady
Végig a Denver Broncos-ról volt szó? 😂

"ott meg padlót fogtam h TT-ben évtizedes potenciál rejtőzhet... Hát jó mélyen..."

Ezt meg biztos nagyanyám írta...

Te jössz azzal, hogy miért nem tudja valaki szeretni PM-et, hát ehhez, 3-as IQ felett, TT is erősen hozzá tartozik...

Tökéletesen játszó irányító? Igen. Lehet, hogy van olyan Broncos fan, aki inkább egy tökéletlenül játszó, de általunk draft-olt irányítót látna a csapatban? Lehet, simán...StormST
jolvan erőlködj akkor ha nem érted. Igen, a Denverről volt szó, h vki azért pártol el tőlük mer a kiskedvence helyett jött egy "zsoldos"(xD). Az egy dolog h TT-t nem tartom sokra, de te nem ebbe kötsz bele folyamatosan.

És megint jössz a "kinek szurkoljunk jobban, PM v TT" kérdéssel. Fejezd már be, nem erről van szó

És igen, vannak akik egy Tebowt jobban megnéznének Manning helyett, de ez nem ok arra h egy magát szurkolónak nevező személy elpártoljon a csapatától.

Nevetséges...

És befejeztem, nyugodtan erőlködj tovább, nehéz eset vagy...shady
Erőlködök? Nem, vagyis a hányás visszatartásával erősen...

Szerintem te csak simán nem tudsz kijönni a saját logikai körödből, de közben ugyanazt az ellenszenvet érzed TT iránt, amit páran PM iránt és ezért a ködön, ami a szemed előtt van, nem látsz át...

Én csak sajnálni tudlak, de azt is csak kicsit...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Mit ér a sok csilli-villi stat, ha nem tudjuk megverni azt a csapatot, akiket tavaly se tudtunk?

Ha megverjük a Pats-et, akkor igen, jobbak lettünk, amiben kellett. Ha nem, akkor van egy másfajta csapatunk, ami szórja a pontokat, ki is védekezi őket, csak épp ott nem nyer, ahol kéne...

Én szimplán csak félek, hogy ugyanaz lesz, mint 1996-ban, pont ilyen szép fényesen rohantunk be az AFC 1. helyre (offense #1, ,defense #4) meg lehet nézni az eredményét. Pedig akkor se TT volt a QB... 😛

Mindenre van példa és ellenpélda is, ebben is, ahogy minden másban... 😊StormST
De '96 után aztán '97-ben és '98-ban bajnokok lettünk, pedig Elway se volt akkor már fiatal. Ez egy SB esélyes gárda és jövőre is az lesz és az után is. Még pont 2 évig. És én alá is írnám, h most kikapunk, de aztán 2 SB jönne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear