Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ezt nem értem...
Lehet, hogy kicsit átestem a ló túloldalára, TT-vel kapcsolatban, de csak azért, mert magamat látom benne s őt tekintem az egyik példaképemnek a viselt élete miatt.

Miért nem lehet az megérteni, hogy utálom PM-et? Utáltam akkor is, amikor a Colts-ban nyomta. Az egész ember számomra ellenszenves. A játékban, amit amerikai focinak neveznek viszont zseni. Elismerem. Elismerem az elért eredményeit, a múltját, a statisztikáit, a rekordjait.

Nem ezzel van bajom. Azzal van bajom, hogy évekig néztem a csapat szerencsétlenkedését, pedig voltak nagyon jó játékosaink és csapatrészeink, még sem értek el sikereket. Jött egy srác, akit mindenki leírt, még szezon közben is folyamatosan fikázták - nem 1-2 ember, hanem több ezer vagy millió - aki tüzet hozott a csapatba, aki megváltoztatott egy várost és hosszú évek után PO meccset nyert a csapattal. Egy fakezű, szerencsétlen, túlhypeolt RB, ahogy mondták sokan.

Erre kicsesznek vele. Durván. Olyan szinten, hogy az nem emberi. És akkor vágjak hozzá jó képet? Hogy ezt művelik azzal, akit szeretek? Jön egy dobó-terminátor, aki akkor sem fut, ha csak 2 yrd-ot kell neki megtennie a 1st-höz.

Jöhettek nekem a rekordokkal, 97 meg 98 meg ez meg az, nem érdekel. Én nem ezt várom a csapattól. Izgalmakat, csúszást - mászást, vérre menő küzdelmet, esélyt adva az ellenfélnek. Nem 20 perc alatt elmenni 28-3ra, oszt szevasztok...

Majd visszaszívok mindent, ha SB-t nyer a csapat. Addig nekem ne fényezzétek ezt a gárdát.JC6
Hogy kivel szimpatizálsz, és miért, a te dolgod.
Mindig izgalmat, és szoros küzdelmet szeretnél? Nézzél érmefeldobást! Ott mindig 50-50% az esélye a feleknek.

Most összeállt minden a csapatban, végre az edzői gárda is jól végzi a munkáját. És akkor te szeretnél itt bénázást látni, és ügyetlenkedést látni, hogy aztán az utolsó negyedekben feltámadjunk, és visszajöjjünk. És mindezt 16-szor az alapszakaszban, és aztán jussunk be a PO-ba..... Ne haragudj, de úgy gondolom benned van a hiba ezesetben

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Majd visszaszívok mindent, ha SB-t nyer a csapat. Addig nekem ne fényezzétek ezt a gárdát.JC6
Hanem előre temeted? Én akkor is elégedett vagyok az idei szezonnal, ha nem lesz SB, ezért fényezem.
Amúgy megértem h nem szereted PM-et, de magát a CSAPATOT. Ez az én nagy bajom.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
6-0 a divízióban, utoljára '98-ban volt ilyen. SB Champions
+192 point diff. tie franchise high, szintén '98-ból, SB Cahmpions
2db 1000+ yardos elkapó, mindkettő 10TD felett. És ők nem egy évvel öregebbek, hanem egy évvel érettebbek lesznek Egyébként 2004-ben volt utoljára 2db 1000 yardos elkapónk, pedig Tebow tavaly játszott itt, nem akkor
Back2back divízió győzelem, '87-óta először
#1 seed '98 óta először
top5 offense top5 defense, mind pontok mind yardok tekintetében. Sosem volt még ilyen.
3. legtöbb szerzett pont valaha a franchise történelmében

Miért is nem járunk előrébb, ha nem nyerünk SB-t. Máris a div roundban vagyunk, ahol kiütöttek minket tavaly, idén mind a mutatott játék terén, mind a statisztikák földjén fölül múljuk a tavalyi szezont.

Persze bizalom az nincs a csapat iránt, de a 10 oldalas kifakadásomat inkább kitöröltem a hsz-ből. Azokat viszont egyáltalán nem sajnálom, akik ennek a szezonnak nem tudnak örülni. Meg is érdemlik.

Pedig PM ugyanazt csinálja amit Tebow: Minden tőle telhetőt megtesz a csapatáért. Nem volt olyan nem TD-vel végződő drvie, ami után ne lett volna fusztrált, ne pörgött volna azon, h mi volt a hiba és hogyan lehetne kijavítani, minden drive után azon dolgozott, hogy a következőben még jobb legyen. Minden várakozást felülmúlt, cserébe utálatot kap ugyanazért amiért Tebow imádatot.
Komoly mondom, ha idén lettem volna Broncos fan, úgy megutálnám Tebow-t emiatt, h az leírhatatlan. Ez az ő keresztje, de befejezem mielőtt újra 10 oldal lenne belőle.Black_Adder
Mit ér a sok csilli-villi stat, ha nem tudjuk megverni azt a csapatot, akiket tavaly se tudtunk?

Ha megverjük a Pats-et, akkor igen, jobbak lettünk, amiben kellett. Ha nem, akkor van egy másfajta csapatunk, ami szórja a pontokat, ki is védekezi őket, csak épp ott nem nyer, ahol kéne...

Én szimplán csak félek, hogy ugyanaz lesz, mint 1996-ban, pont ilyen szép fényesen rohantunk be az AFC 1. helyre (offense #1, ,defense #4) meg lehet nézni az eredményét. Pedig akkor se TT volt a QB... 😛

Mindenre van példa és ellenpélda is, ebben is, ahogy minden másban... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ahelyett, hogy örülne mindenki, hogy megvan az első kiemelés (amit senki se várt) megint megy a fröcsögés hülyeségekről. Nem is hiszem el..... Engem nagyon hidegen hagy, hogy valaki szimpatizál-e a szertárossal, vagy a takarító nénivel. Úgyhogy nem is kéne ezt minden héten beírni ide, mert elsőre is felfogtuk

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ezt nem értem...
Lehet, hogy kicsit átestem a ló túloldalára, TT-vel kapcsolatban, de csak azért, mert magamat látom benne s őt tekintem az egyik példaképemnek a viselt élete miatt.

Miért nem lehet az megérteni, hogy utálom PM-et? Utáltam akkor is, amikor a Colts-ban nyomta. Az egész ember számomra ellenszenves. A játékban, amit amerikai focinak neveznek viszont zseni. Elismerem. Elismerem az elért eredményeit, a múltját, a statisztikáit, a rekordjait.

Nem ezzel van bajom. Azzal van bajom, hogy évekig néztem a csapat szerencsétlenkedését, pedig voltak nagyon jó játékosaink és csapatrészeink, még sem értek el sikereket. Jött egy srác, akit mindenki leírt, még szezon közben is folyamatosan fikázták - nem 1-2 ember, hanem több ezer vagy millió - aki tüzet hozott a csapatba, aki megváltoztatott egy várost és hosszú évek után PO meccset nyert a csapattal. Egy fakezű, szerencsétlen, túlhypeolt RB, ahogy mondták sokan.

Erre kicsesznek vele. Durván. Olyan szinten, hogy az nem emberi. És akkor vágjak hozzá jó képet? Hogy ezt művelik azzal, akit szeretek? Jön egy dobó-terminátor, aki akkor sem fut, ha csak 2 yrd-ot kell neki megtennie a 1st-höz.

Jöhettek nekem a rekordokkal, 97 meg 98 meg ez meg az, nem érdekel. Én nem ezt várom a csapattól. Izgalmakat, csúszást - mászást, vérre menő küzdelmet, esélyt adva az ellenfélnek. Nem 20 perc alatt elmenni 28-3ra, oszt szevasztok...

Majd visszaszívok mindent, ha SB-t nyer a csapat. Addig nekem ne fényezzétek ezt a gárdát.
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Gyerekek!!! Lássuk már be, hogy ezt az eredményt a CSAPAT érte el! Nem egy-egy ember. És most van egység. Valóban... Tavaly nem volt olyan meccs amit, akár az utolsó percig is ott szabadott volna hagyni, de értsétek már meg!!! Ez egy csapat és a kockák most álltak össze, és ehhez valljuk be, hogy tényleg kellett Manning.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
tökéletesen játszó irányítóval felálló CSAPATNAK nem tud szurkolni, ide jött a Colts és Pats példája. Sehol egy szó TT-ról, továbbra is csapatszinten nézem. Kérlek idézz tőlem, h hol írtam olyat h jobban lehet szeretni egy FA-n szerezett játékost mint egy draftoltat. Mostmár komolyan érdekel. Végig a Denver Broncosról volt szó, és az nevetséges h vki 1 ember miatt nemtud szurkolni annak a csaptnak akik addig a kedvencei voltak. shady
Végig a Denver Broncos-ról volt szó? 😂

"ott meg padlót fogtam h TT-ben évtizedes potenciál rejtőzhet... Hát jó mélyen..."

Ezt meg biztos nagyanyám írta...

Te jössz azzal, hogy miért nem tudja valaki szeretni PM-et, hát ehhez, 3-as IQ felett, TT is erősen hozzá tartozik...

Tökéletesen játszó irányító? Igen. Lehet, hogy van olyan Broncos fan, aki inkább egy tökéletlenül játszó, de általunk draft-olt irányítót látna a csapatban? Lehet, simán...StormST
Oswit is?

Amúgy van ilyen, hogy valaki egy személy miatt szeeti igazán a cspatot. Én se csak véletlenül kezdtem idén jobban foglalkozni a Broncos meccseivel a tavalyi szezonnal ellentétben, pedig már akkor is szimpatikus volt a csapat.


Amúgy meg vélelményem szerint nem kell szeretni PM-et, de a csapat sikerének örülni kell, mert abban ugyanúgy nagy szerepe volt Vonnak, Doomnak, Bay-baynek, Deckernek éstb éstb.
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
tökéletesen játszó irányítóval felálló CSAPATNAK nem tud szurkolni, ide jött a Colts és Pats példája. Sehol egy szó TT-ról, továbbra is csapatszinten nézem. Kérlek idézz tőlem, h hol írtam olyat h jobban lehet szeretni egy FA-n szerezett játékost mint egy draftoltat. Mostmár komolyan érdekel. Végig a Denver Broncosról volt szó, és az nevetséges h vki 1 ember miatt nemtud szurkolni annak a csaptnak akik addig a kedvencei voltak. shady
Végig a Denver Broncos-ról volt szó? 😂

"ott meg padlót fogtam h TT-ben évtizedes potenciál rejtőzhet... Hát jó mélyen..."

Ezt meg biztos nagyanyám írta...

Te jössz azzal, hogy miért nem tudja valaki szeretni PM-et, hát ehhez, 3-as IQ felett, TT is erősen hozzá tartozik...

Tökéletesen játszó irányító? Igen. Lehet, hogy van olyan Broncos fan, aki inkább egy tökéletlenül játszó, de általunk draft-olt irányítót látna a csapatban? Lehet, simán...StormST
jolvan erőlködj akkor ha nem érted. Igen, a Denverről volt szó, h vki azért pártol el tőlük mer a kiskedvence helyett jött egy "zsoldos"(xD). Az egy dolog h TT-t nem tartom sokra, de te nem ebbe kötsz bele folyamatosan.

És megint jössz a "kinek szurkoljunk jobban, PM v TT" kérdéssel. Fejezd már be, nem erről van szó

És igen, vannak akik egy Tebowt jobban megnéznének Manning helyett, de ez nem ok arra h egy magát szurkolónak nevező személy elpártoljon a csapatától.

Nevetséges...

És befejeztem, nyugodtan erőlködj tovább, nehéz eset vagy...
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
tökéletesen játszó irányítóval felálló CSAPATNAK nem tud szurkolni, ide jött a Colts és Pats példája. Sehol egy szó TT-ról, továbbra is csapatszinten nézem. Kérlek idézz tőlem, h hol írtam olyat h jobban lehet szeretni egy FA-n szerezett játékost mint egy draftoltat. Mostmár komolyan érdekel. Végig a Denver Broncosról volt szó, és az nevetséges h vki 1 ember miatt nemtud szurkolni annak a csaptnak akik addig a kedvencei voltak. shady
Végig a Denver Broncos-ról volt szó? 😂

"ott meg padlót fogtam h TT-ben évtizedes potenciál rejtőzhet... Hát jó mélyen..."

Ezt meg biztos nagyanyám írta...

Te jössz azzal, hogy miért nem tudja valaki szeretni PM-et, hát ehhez, 3-as IQ felett, TT is erősen hozzá tartozik...

Tökéletesen játszó irányító? Igen. Lehet, hogy van olyan Broncos fan, aki inkább egy tökéletlenül játszó, de általunk draft-olt irányítót látna a csapatban? Lehet, simán...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
6-0 a divízióban, utoljára '98-ban volt ilyen. SB Champions
+192 point diff. tie franchise high, szintén '98-ból, SB Cahmpions
2db 1000+ yardos elkapó, mindkettő 10TD felett. És ők nem egy évvel öregebbek, hanem egy évvel érettebbek lesznek Egyébként 2004-ben volt utoljára 2db 1000 yardos elkapónk, pedig Tebow tavaly játszott itt, nem akkor
Back2back divízió győzelem, '87-óta először
#1 seed '98 óta először
top5 offense top5 defense, mind pontok mind yardok tekintetében. Sosem volt még ilyen.
3. legtöbb szerzett pont valaha a franchise történelmében

Miért is nem járunk előrébb, ha nem nyerünk SB-t. Máris a div roundban vagyunk, ahol kiütöttek minket tavaly, idén mind a mutatott játék terén, mind a statisztikák földjén fölül múljuk a tavalyi szezont.

Persze bizalom az nincs a csapat iránt, de a 10 oldalas kifakadásomat inkább kitöröltem a hsz-ből. Azokat viszont egyáltalán nem sajnálom, akik ennek a szezonnak nem tudnak örülni. Meg is érdemlik.

Pedig PM ugyanazt csinálja amit Tebow: Minden tőle telhetőt megtesz a csapatáért. Nem volt olyan nem TD-vel végződő drvie, ami után ne lett volna fusztrált, ne pörgött volna azon, h mi volt a hiba és hogyan lehetne kijavítani, minden drive után azon dolgozott, hogy a következőben még jobb legyen. Minden várakozást felülmúlt, cserébe utálatot kap ugyanazért amiért Tebow imádatot.
Komoly mondom, ha idén lettem volna Broncos fan, úgy megutálnám Tebow-t emiatt, h az leírhatatlan. Ez az ő keresztje, de befejezem mielőtt újra 10 oldal lenne belőle.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
tökéletesen játszó irányítóval felálló CSAPATNAK nem tud szurkolni, ide jött a Colts és Pats példája. Sehol egy szó TT-ról, továbbra is csapatszinten nézem. Kérlek idézz tőlem, h hol írtam olyat h jobban lehet szeretni egy FA-n szerezett játékost mint egy draftoltat. Mostmár komolyan érdekel. Végig a Denver Broncosról volt szó, és az nevetséges h vki 1 ember miatt nemtud szurkolni annak a csaptnak akik addig a kedvencei voltak.
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
De ha szerinted egy a csapat által draftol-t QB iránt érzett érzelmek teljesen természetesen ugyanazok, mint egy FA-ben érkezett játékos irányában érzettek lehetnek, akkor szerintem nálad is lehetnek gondok,StormST
őőő neharagudj, lehet velem van a baj, pedig még nem is ittam, de ki beszélt itt erről?
Ennyire szar a szövegérétsem, vagy télleg arról volt szó h a CSAPATOT nem tudja szeretni, nem tud nekik szurkolni...

BUÉKshady
Inkább akkor igyál...

Igen, veled van a baj, most már teljesen biztos vagyok benne...

Nem ezt írtad?

"Az meg vicces h egy tökéletesen játszó irányítóval rendelkező csapatnak nem tud vki szurkolni. Biztos velünk Colts szurkolókkal van a baj h annyi évíg eltudtuk tűrni. Pats fanok is minek örülnek...nemisértem...😒' "0


Olyan csapatokat és helyzeteket hasonlítgatsz a miénkkel, ahol csapatok az általuk draftolt QB-k teljesítményével érnek el valahová. Szerinted teljesen ugyanaz a helyzet?

Szerencsétlen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
De ha szerinted egy a csapat által draftol-t QB iránt érzett érzelmek teljesen természetesen ugyanazok, mint egy FA-ben érkezett játékos irányában érzettek lehetnek, akkor szerintem nálad is lehetnek gondok,StormST
őőő neharagudj, lehet velem van a baj, pedig még nem is ittam, de ki beszélt itt erről?
Ennyire szar a szövegérétsem, vagy télleg arról volt szó h a CSAPATOT nem tudja szeretni, nem tud nekik szurkolni...

BUÉK
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
akármit is írtok, akárhány rekordot is dönt ez a csapat, akárhány meccset nyernek zsinórban, PM miatt nem tudom őket szeretni. és amíg itt lesz nem is fogom. sajnálom.
ez most komoly? PM miatt? Mit csinált szerencsétlen ember amivel így megutáltatta magát? Inkább Tebow hiánya miatt...

Az meg vicces h egy tökéletesen játszó irányítóval rendelkező csapatnak nem tud vki szurkolni. Biztos velünk Colts szurkolókkal van a baj h annyi évíg eltudtuk tűrni. Pats fanok is minek örülnek...nemisértem...😒'

Jah és PM nemkisebb példakép mint TT, sőt....😉

ott meg padlót fogtam h TT-ben évtizedes potenciál rejtőzhet...😀 Hát jó mélyen...shady
Látom te is azok közé tartozol, akinek tanácsadásra lenne szüksége a PM <-> Broncos fanok lelkivilága témában...

De ha szerinted egy a csapat által draftol-t QB iránt érzett érzelmek teljesen természetesen ugyanazok, mint egy FA-ben érkezett játékos irányában érzettek lehetnek, akkor szerintem nálad is lehetnek gondok, nem csak mondjuk JC6-nál, akinek egyébként a nevét is illene idézni, ha már neki válaszolsz...

Szerk.:
A gyomrom fordul ki tőled, főleg az utolsó mondatod alapján...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
akármit is írtok, akárhány rekordot is dönt ez a csapat, akárhány meccset nyernek zsinórban, PM miatt nem tudom őket szeretni. és amíg itt lesz nem is fogom. sajnálom.
ez most komoly? PM miatt? Mit csinált szerencsétlen ember amivel így megutáltatta magát? Inkább Tebow hiánya miatt...

Az meg vicces h egy tökéletesen játszó irányítóval rendelkező csapatnak nem tud vki szurkolni. Biztos velünk Colts szurkolókkal van a baj h annyi évíg eltudtuk tűrni. Pats fanok is minek örülnek...nemisértem...😒'

Jah és PM nemkisebb példakép mint TT, sőt....😉

ott meg padlót fogtam h TT-ben évtizedes potenciál rejtőzhet...😀 Hát jó mélyen...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 160 — The Mathematician
amúgy ha itthon se tudjuk verni a Patset akkor nincs miről beszélni

mind1 kijön a Mile Highon verni kell

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Mellesleg abba nem túl jó érzés belegondolni, hogy a top 3 pick-ből kettő is a csoportunkba jön, lehet, hogy nem sokáig lesz az AFC West az NFL legkönnyebb csoportja...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Egyrészt, jupííí, megvan az 1. seed 😊 (köszönet jár a Colts-nak)

Másrészt kíváncsian várom, hogy ki lesz az ellenfelünk a BYE után, remélem nem a Colts, nem azért, mert annyira félek tőlük, csak rohadtul nincs kedvem egy hétig a PM <-> Luck ömlengéseket/összehasonlításokat/ilyesmit olvasgatni...

Harmadrészt még mindig nem érzem, hogy a Pats ellen mi leszünk az esélyesek, ha találkozunk, még a Mile High-on se, ha meg tőlük kiszopunk később, akkor a long runt tekintve nem sokkal leszünk előrébb, mint ahol tavaly voltunk, csak mindenki egy évvel idősebb lett, ami főleg PM és Champ esetében gázos... (tudom, sarkítás)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Szerintem TheMileHighCity minden szavát tartja.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tényleg puszta kíváncsiságból, nem provokációból, most hogy gondoljátok a PM<->Tebow cserét?tenorx
Storm aláírásában ott van, hogy ebben a kérdésben keresd meg inkább magánban. 😊 Nem gondolom, hogy ő lenne a Denver topic Sobri Jóskája - ez a cím inkáb JC6-ot illeti szerintem 😊 -, de ha már az aláírásában felajánlotta, biztos szívesen - és kultúráltan - el fogja mondani a véleményét. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tebow előtt is volt Broncos és utána is lesz. Vagy elfogadod, vagy nem sok örömöd lesz ebben a sportban, mert ennél jobban a kedvenc csapatod nagyon ritkán fog játszani, mint most...Black_Adder
akármit is írtok, akárhány rekordot is dönt ez a csapat, akárhány meccset nyernek zsinórban, PM miatt nem tudom őket szeretni. és amíg itt lesz nem is fogom. sajnálom.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bocs az offért, főleg így a playoff előtt, csak kicsit visszaolvasgattam, mert emlékeztem mi ment itt PM érzekésénél.

Pár példa (vigyázat, a nyugalom megzavarására alkalmasak 😀 )

Úgy érzem, hogy eladtuk a lelkünket az ördögnek. Van, amilyet árat nem ér meg a siker, például hogy a saját kölykünket, aki él-hal a csapatért, elzavarjuk egy jött-ment zsoldosért. Arról nem is beszélve, hogy szerintem sokkal jobb szurkolni egy olyan sportolóért, akinek vannak hibái és próbál fejlődni, mintsem annak, aki tökéletes. Biztos, hogy nem fogok tudni olyan fanatizmussal drukkolni a PM-féle brancsért, mint tavaly a Tebow vezette Bronco-seregért. 😕TheMileHighCity
Megjött Manning első pajtása: Jacob Tamme 3 éves, 9 millió $-os (3,5 millió garantált) szerződést kötött a csapattal.vassadi
Éljen. Már nem csak az Elway által felcímkézett (én hoztam a csapathoz) játékosok gyülekeznek, de a zsoldosfőnök csatlósai is megkezdték a bevándorlást. :/TheMileHighCity
800 yardja minimum lesz, ne utáld előre 😛Höri
Ahogy látom, nem sok esélye van itt bárkinek is. 19-0nál is menne a picsogás 24/7.Escalade
Tebow nem csak egy kedvenc játékos. Hanem A sportoló kaliber - akit példaképként lehet tisztelni, és aki képes volt visszaadni a hitet az évek óta haldokló csapatba. Megtanított bennünket a győzelemre, a hitre, a tiszteletre, és hogy érdemes a Bibliát olvasni. Tudom, ez semmit nem mond azoknak, akik Manning-hez szocializálódtak. Minden idők egyik legjobb QB-jaként zsigerből adja tízesével a TD-passzokkal, és gépiesen hozza a győzelmeket egymás után. Vele én is max egykedvűen tudom majd strigulázni a W-betűket, mert tőle ez a kötelező, de szurkolni, és főleg lelkesedni, kétlem hogy valaha is fogok érte. Ahogy mondtam korábban, van olyan ár, amit nem ér meg a siker, pláne hogy PM max a következő pár évre jelenthet eredményeket, míg TT-ben évtizedes potenciál rejtőzhet.TheMileHighCity
StormST bővebb írása Manning érkezéséről - avagy az ördög betette a lábát a kánaánba, és elindultunk a bűnös úton. :rolleyes:

http://denversports.blog.hu/2012/03/24/denver_broncos_2012_es_offseason_mozgasok_1_resz_valami_nagy_tortent_a_vegkimenet_kerdesesTheMileHighCity
Tényleg puszta kíváncsiságból, nem provokációból, most hogy gondoljátok a PM<->Tebow cserét?
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
Következő mérkőzésünk január 12-én (szombat) 22:30-kor lesz. 😊
Lehetséges ellenfél a Baltimore/Indianapolis/Cincinnati hármasból kerül ki.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az lenne majd a vicces, hogy ha netán SB-t nyerne a csapat idén, és itt meg sírva összeborulva szomorkodna a társaság egy része, hogy "nem az igazi". 😊

Igaz, végülis sírva vigad a magyar. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
hogy miért nem tudok örülni, fel nem fogom.
Tebow 😥JC6
Megint sajnáltatod magad? 😛

Már nagyon unalmas.