Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461


😀
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
valakinek van linkje?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kicsit megkésve íme az eheti peterk power ranking. A késésért cserébe felraktam mind a 15 heti rankinget, így visszanézhető a szezon alakulása egészen az első fordulóig. Érdemes átböngészni, vannak nagyon érdekes mélyrepülések és szárnyalások, illetve strenght of schedule alakulása a szezon folyamán is érdekes mozgásokat mutat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem McGahee-t vissza fogjuk hozni IR-ről, de csak azért, hogy ne legyen gond, ha Moreno lesérül, de játszatni csak végső esetben fogjuk, mert jobb, mint Hillman, jobb, mint Ball, de én kétlem, hogy jobb lesz, mint amilyen most Moreno, aki éppen nagyon pörög...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
mivel tényleg csak 2 meccs lesz hátra McG-nek idén, ezért mondom h ha nem lesz sérülés, én nem bántanám Moreno helyzetét, jól megy neki és eddig bírja is
McG meg ki tudja milyen formában lesz mikor visszatér, nyílván ha sérülés van borul a bili, de reméljük nem lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
nem az számít h hány százalékban vannak fent, hanem h hány snappet kapnak. 15 alatt nem éri meg tartani őket. Úgy nem is jöhetnek ki a bigplayek olyan könnyen, úgy fusztrálttá válhatnak.
30+ futójátékunk viszont PM mellett aligha lesz gyakran. Mindenesetre én úgy csinálnám, h egyikőjük megkapja a 15+ snappet, a másik meg annyit amennyit belefér. Ha megy a futás, és vezetünk neki is lehet 15+, de ha keveset futunk, akkor ne úgy legyen, h mindenkinek 5-6, hanem Moreno vagy McG kapja a nagy részét a snappekben

Hogy Moreno vagy McG, az jó kérdés. Én azt mondom, h mivel Moreno a fiatalabb, ráadásul McGahee sérülésből épült fel (a konf döntőre ugye), úgyhogy én az előbbi mellett tenném le a voksom...

Hogy jövőre? Na addig lesz még TC, meg kiderül lehet e fokozni Hillman snapszámát, addig én nem tekintenék előre. Olyan jó, h decemberben még nem az offseasonre kell koncentrálni, élvezzük ki amíg lehet...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
ha Moreno tartja a formáját és nem sérül meg, akkor McG tarcsi lesz csak sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Mit gondoltok, ha McGahee felépül, mi lesz futó poszton? Nekem az lenne a szimpatikus, ha sokat cserélnének Morenóval és Hillmannel.

A kérdés csak az, hogy az ilyen majdnem all-down backek mint Moreno vagy McGahee teljesítményére milyen hatással van, ha nem az O playek 70 százalékában vannak fent, hanem csak 35-ben.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Week 6 óta miénk a legjobb védelem futás ellen.
 milehighsports.com/2012/12/21/broncos-run-defense-the-leagues-best-since-week-6/ Black_Adder
És nem csak a futás védelmünk fejlődött:
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Dominating-Defense-Fuels-Win-Streak/0d445def-28de-4a83-996d-18d482f1f257
Rushing Yards: 21.->1.
Rushing TDs: 18.->1.
10 yard rushes 15.->1.
Yards per carrie: 11.->1.
Points allowed: 19.->3.
Scrimmage yards: 14.->2.
Sacks: 9.->1.
INTs: 25.->2.
3rd%: 14.->1.

Könnyebb schedule? Igen
Ez az oka a fejlődésnek? Egyáltalán nem. Könnyebb ellenfél ellen könnyebb játszani, de szvsz erősebb csapatok ellen is jobban helytálltunk volna, mint a szezon elején. Egyrészt nem csak nyertünk ellenük, hanem nagyon meggyőzően nyertünk ellenük, másrészt ha jó csapattal nem is, de jó offense-zel találkoztunk a nagy streak közepette.

Én az alábbi 3 dologban keresem a fejlődés okát:

1.) Joe Mays kikerült a kezdőből. A Pats ellen érthetetlen módon fent volt 3rd downoknál is, pedig ő nem csak a liga legrosszabb MLB-je, hanem a liga legrosszabb cover LB-je, ennél fogva a liga legrosszabb 3rd down LB-je.
A helyét Brooking vette el, aki a szezon előtti komoly tüntetések ellenére játszik nagyon jól, maximálisan igazolva Elway döntését. Illetve Trevathan egyre nagyobb szerepét is számításba kell venni, valamint az elmúlt egy-két meccsen DJ visszatértét is, akire jelenleg szerintem nyugodtan kijelenthetjük, h a legjobb csere LB. 😊

2.) Bailey-Porter-Harris -> Bailey-Harris-Carter. Tudom sokat írtam már, De lássuk be jóval kevesebb a misstackle a secondaryben, és azóta senkit nem hagytunk annyira üresen mint Andre Johnsont. Porternek egyébként volt néhány nagyon unszimpatikus tweetje a napokban, csakh fokozza a csalódottságomat vele szemben. Carternek volt néhány látványos hibája mostanában, egyelőre nem aggódom miatta, Harris szerintem bizonyította h simán kezdő CB, Bailey meg még mindig Bailey. Remélem összejön neki egy olyan karrierending, mint Elwaynek, nagyon megérdemelné, ahogy azt is, h 2 egymást követő évben ugyanaz legyen a DC-je...

3.) Doom kikerült wide9-ba. Őszintén megmondom, nem tudom, h ez pont ebben az időben történt-e, talán StromST tud pontosítani, de mintha szezon elején inkább 5 technicbe lett volna többet. Hogy emiatt indult-e be a passrush azt nem mondamán, az első 5 meccsen inkább a playcall volt sokkal kevésbé aggresszív. Mindenesetre most abban a kényelmes helyzetben vagyunk, h Von Miller teljesen allaround játékos, nem csak pass rusher. Épp emiatt nem megy mindig passrushra. Épp emiatt ha duplázod, akkor simán benne van, h egy embert elpazaroltál, márpedig a másik oldalon ott van Doom, wide9-ban. Ha viszont őt duplázod, akkor simán kikaparjuk Millernek az 1v1-et. Ugyancsak változás, h több DB blitzet is hívunk, de úgy általában nagyon változatos blitzek vannak JDR playbookjában. Nem tudom h hol voltak a Texans ellen pl.

Visszatérve még kicsit Doomhoz és a wide9-hoz, nekem ezzel annyi fenntartásom azért van, h így Doom az esetek túlnyomó részében speedrusht használ, márpedig az ő passrushing repertoárja ennél sokkal változatosabb volt. Pazarlás? Nem hiszem. Egyrészt nem hinném, h máshogy jobb lenne most a passrush, másrészt nem hinném, h ha Doomot kicserélnénk egy olcsóbb pass rusherre akkor ne esne azonnal vissza nem csak a wide9DE teljesítmény, de Von Milleré is

A 3 DL ember pedig /*most nem érdekel, h Doom 3 pontosból vagy 2 pontosból indul-e, igazából tökmindegy, a másik hármasról van szó*/ sok 2 gapet játszik legalábbis futóplayeknél, amitől nagyon paráztam a szezon előtt. Láthatjuk az eredményt.

És a legfontosabb. Mióta így feljavult a futás elleni védelem, gyakrabban kényszerítjük az ellenfelet passz playre. Jöhet a nickel package, jöhet a pass rush, jöhet a punt.
__________________________________________________________
Nagyon jó csapattal valóban nem találkoztunk, de jó offense-zel igen. Carternek voltak hibái az elmúlt néhány meccsen, legutóbb 2 is, ami aggódásra adhat okot (egy hosszú pass completition mellette, és egy misstackle, amit további 3 követett cspattársaitól, és így lett egy hosszú TD belőle), a TE védekezés továbbra is nagyon aggasztó, de szerintem ha lesz visszavágó a Texans és a Falcons ellen, akkor lesz esélyünk azokon a meccseken.
A pecc más kérdés. Túl rossz a matchup a védelemnek, viszont van egy offensünk, ami képes lenne védelem nélkül is meccseket nyerni. Bay-Bay és Decker szintén sokat fejlődött Manninggel, akinek a szezon elején szintén voltak gyenge meccsei, pont a Texans és a Falcons ellen. Hogy a fumble-ökről ne is beszéljek. Ott igazából mind a védelem mind az offense gyengén játszott, a mi szintünkhöz képest mindenképp, és ennek ellenére viszonylag szoros végeredmény született. Azóta mind az offense mind a defense összeszokottabb, olajozottabb, a Texansnak viszont inkább a sérült listája növekedett. Persze egy esetleges watt-Ramirez matchuppal eldőlne a meccs nagyon hamar, de én bízom benne h a PO-ra már lesz Kuper.

A nagy kérdés a Pats, egyre jobban ez foglalkoztat, mert az ő védelmük se az, mint week 4-en volt... Márpedig most nagyobb összegben fogadni mernék rá, h még egyszer játszunk velük ebben a szezonban... Sajnos van rá esély, h PO győzelem nélkül zárjuk a szezont, pedig szvsz tényleg top5 csapat vagyunk, de ha div roundban a peccet kapjuk az nagyon nehéz lesz...

Amit még ki kell emelni, bár már nagyon eltávolodtam a D# week 1-5 vs D# week 6-15-től, az az, h Moreno hiánytalanul pótolja McGahee-t. Ha kell a földön is végig tudunk vezetni egy támadást, ami nagyon megnehezíti az ellenfél védelmének a dolgát.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Kuper doubtful. Most még nem gáz, de nagyon kéne h PO-ra rendbe jöjjön, márcsak emiatt is jól jönne a 1st roud bye...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
pedig volt nem 1-2 jól futó csapat azóta ellenünk (legalábbis jobban futó)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Week 6 óta miénk a legjobb védelem futás ellen.
 milehighsports.com/2012/12/21/broncos-run-defense-the-leagues-best-since-week-6/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Ryan Clady Says Peyton Manning Has Made Him a Better Player
 sportsradiointerviews.com/2012/12/20/ryan-clady-denver-broncos-nfl-peyton-manning/
Szerződés hosszabbításkor is jusson eszedbe! :p 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
megvan, cska most jutottam el odáig, köszi 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
valakinek van képe a Moreno-Reed pillanatról?Negritis
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
valakinek van képe a Moreno-Reed pillanatról?Negritis
A heti körképben ha a linkre kattintasz megjelenik a gif 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
valakinek van képe a Moreno-Reed pillanatról?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem tök mindegy lesz ki mit nyer a csapatból, ha a csapat jövő február 4.-én nyer. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
érdekes fejtegetés, de jó lenne ha a szezon végén is Miller kapná a nagyobb elismerést (DPOY)Negritis
nem aldon smith veszélyes rá, hanem JJ Watt, sőt fordítva van, Von Miller veszélyes JJ Wattra.
Aldon Smith a sack verseny esélyese, de a DPoY ennél többről szól, Smith is több egy szituációs pass rushernél, de nem véletlenül van majd minden helyen Watt és Miller az első két helyen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
érdekes fejtegetés, de jó lenne ha a szezon végén is Miller kapná a nagyobb elismerést (DPOY)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mn2idckwcr0ihmjrfef8
Von Miller vs. Aldon Smith: Which pass rusher is superior?
The Denver Broncos' Von Miller and San Francisco 49ers' Aldon Smith have quickly established themselves as elite defenders, but which second-year pro is superior? Bucky Brooks has an answer.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
PM-en kívül (aki 993 045 szavazatot kapott) még két első helyünk lett (Von és Champ) és 4 második helyünk (Woody, Clady, Doom és Beadles)...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 814 — SB 50 Champion @ Grund
PM kapta a legtöbb közönségszavazatot...

A játékosok és edzők a mai edzés előtt szavaztak nálunk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha jól tudom az NFL pro bowl - az NBA-tól eltérően - nem csak a szurkolói szavazatok alapján áll össze, hanem az újságírók és a játékosok/edzők is szavaznak, és a három adja ki 1/3 - 1/3 - 1/3 arányban a végeredményt.

Nem hiszem, hogy titkolózni akarnának, inkább arról lehet szó, hogy a szurkolói szavazás zárult most le, a másik két "pillér" szavazatát pedig még csak most fogják begyűjteni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 852 — The Mathematician
köszi, aszittem vmié h ha már 1x lezárták a szavazást akkor közlik is mi a szitu 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!