Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
Egyrészt, jupííí, megvan az 1. seed 😊 (köszönet jár a Colts-nak)

Másrészt kíváncsian várom, hogy ki lesz az ellenfelünk a BYE után, remélem nem a Colts, nem azért, mert annyira félek tőlük, csak rohadtul nincs kedvem egy hétig a PM <-> Luck ömlengéseket/összehasonlításokat/ilyesmit olvasgatni...

Harmadrészt még mindig nem érzem, hogy a Pats ellen mi leszünk az esélyesek, ha találkozunk, még a Mile High-on se, ha meg tőlük kiszopunk később, akkor a long runt tekintve nem sokkal leszünk előrébb, mint ahol tavaly voltunk, csak mindenki egy évvel idősebb lett, ami főleg PM és Champ esetében gázos... (tudom, sarkítás)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Szerintem TheMileHighCity minden szavát tartja.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tényleg puszta kíváncsiságból, nem provokációból, most hogy gondoljátok a PM<->Tebow cserét?tenorx
Storm aláírásában ott van, hogy ebben a kérdésben keresd meg inkább magánban. 😊 Nem gondolom, hogy ő lenne a Denver topic Sobri Jóskája - ez a cím inkáb JC6-ot illeti szerintem 😊 -, de ha már az aláírásában felajánlotta, biztos szívesen - és kultúráltan - el fogja mondani a véleményét. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tebow előtt is volt Broncos és utána is lesz. Vagy elfogadod, vagy nem sok örömöd lesz ebben a sportban, mert ennél jobban a kedvenc csapatod nagyon ritkán fog játszani, mint most...Black_Adder
akármit is írtok, akárhány rekordot is dönt ez a csapat, akárhány meccset nyernek zsinórban, PM miatt nem tudom őket szeretni. és amíg itt lesz nem is fogom. sajnálom.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Bocs az offért, főleg így a playoff előtt, csak kicsit visszaolvasgattam, mert emlékeztem mi ment itt PM érzekésénél.

Pár példa (vigyázat, a nyugalom megzavarására alkalmasak 😀 )

Úgy érzem, hogy eladtuk a lelkünket az ördögnek. Van, amilyet árat nem ér meg a siker, például hogy a saját kölykünket, aki él-hal a csapatért, elzavarjuk egy jött-ment zsoldosért. Arról nem is beszélve, hogy szerintem sokkal jobb szurkolni egy olyan sportolóért, akinek vannak hibái és próbál fejlődni, mintsem annak, aki tökéletes. Biztos, hogy nem fogok tudni olyan fanatizmussal drukkolni a PM-féle brancsért, mint tavaly a Tebow vezette Bronco-seregért. 😕TheMileHighCity
Megjött Manning első pajtása: Jacob Tamme 3 éves, 9 millió $-os (3,5 millió garantált) szerződést kötött a csapattal.vassadi
Éljen. Már nem csak az Elway által felcímkézett (én hoztam a csapathoz) játékosok gyülekeznek, de a zsoldosfőnök csatlósai is megkezdték a bevándorlást. :/TheMileHighCity
800 yardja minimum lesz, ne utáld előre 😛Höri
Ahogy látom, nem sok esélye van itt bárkinek is. 19-0nál is menne a picsogás 24/7.Escalade
Tebow nem csak egy kedvenc játékos. Hanem A sportoló kaliber - akit példaképként lehet tisztelni, és aki képes volt visszaadni a hitet az évek óta haldokló csapatba. Megtanított bennünket a győzelemre, a hitre, a tiszteletre, és hogy érdemes a Bibliát olvasni. Tudom, ez semmit nem mond azoknak, akik Manning-hez szocializálódtak. Minden idők egyik legjobb QB-jaként zsigerből adja tízesével a TD-passzokkal, és gépiesen hozza a győzelmeket egymás után. Vele én is max egykedvűen tudom majd strigulázni a W-betűket, mert tőle ez a kötelező, de szurkolni, és főleg lelkesedni, kétlem hogy valaha is fogok érte. Ahogy mondtam korábban, van olyan ár, amit nem ér meg a siker, pláne hogy PM max a következő pár évre jelenthet eredményeket, míg TT-ben évtizedes potenciál rejtőzhet.TheMileHighCity
StormST bővebb írása Manning érkezéséről - avagy az ördög betette a lábát a kánaánba, és elindultunk a bűnös úton. :rolleyes:

http://denversports.blog.hu/2012/03/24/denver_broncos_2012_es_offseason_mozgasok_1_resz_valami_nagy_tortent_a_vegkimenet_kerdesesTheMileHighCity
Tényleg puszta kíváncsiságból, nem provokációból, most hogy gondoljátok a PM<->Tebow cserét?
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Következő mérkőzésünk január 12-én (szombat) 22:30-kor lesz. 😊
Lehetséges ellenfél a Baltimore/Indianapolis/Cincinnati hármasból kerül ki.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az lenne majd a vicces, hogy ha netán SB-t nyerne a csapat idén, és itt meg sírva összeborulva szomorkodna a társaság egy része, hogy "nem az igazi". 😊

Igaz, végülis sírva vigad a magyar. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
hogy miért nem tudok örülni, fel nem fogom.
Tebow 😥JC6
Megint sajnáltatod magad? 😛

Már nagyon unalmas.
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
hogy miért nem tudok örülni, fel nem fogom.
Tebow 😥JC6
Pont akartam kérdezni hogy visszasírja-e még valaki tíbó-t 😀
Ezekszerint van...bcsarli
az agy nem hiányolja csak a szív

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Tebow előtt is volt Broncos és utána is lesz. Vagy elfogadod, vagy nem sok örömöd lesz ebben a sportban, mert ennél jobban a kedvenc csapatod nagyon ritkán fog játszani, mint most...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
hogy miért nem tudok örülni, fel nem fogom.
Tebow 😥JC6
Pont akartam kérdezni hogy visszasírja-e még valaki tíbó-t 😀
Ezekszerint van...

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
hogy miért nem tudok örülni, fel nem fogom.
Tebow 😥
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
1# Seed
beszarok, 2-3 as mérleg és 0-21es félidő után a PO se volt biztos 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Gratulálok! A Broncos egy sokkal jobb csapat jelenleg. Minden téren megérdemelt siker volt.

Innentől előre a végső győzelemig!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
jól hallom h ha Bye weeken leszünk akkor McCoy-t elhívják majd HC-nek pár helyre?Negritis
Megvan az esélye, sőt Jack Del Rio is képben lehet pár csapatnál.
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
jól hallom h ha Bye weeken leszünk akkor McCoy-t elhívják majd HC-nek pár helyre?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
Ki is kapott a Hou, emellé JJ 0 sackkel zárt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
érik a HOU cumi, kell a W
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
off
Kübekházi vagyok a sokat szidott T-Home a megváltóm 😀 előtte volt invitel, addig play-by-olay meccsnézés volt
on
sztem én is nézem a meccset

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Remélem ezt most tudom is majd nézni 😀StormST
[off]
hát én amióta itt vagyok minden stream szabálytalan időközönként megakad mint rendesen, csak utána magától nem folytatódik. Le kell állítani és újra indítani.

Úgy tűnik hiába vagyok megyeszékhelyen, internet az nem jár, ahogy közvetlen vonatjárat a fővárosba, vagy kátyúmentes autóút ugyanoda, vagy sorolhatnám még sokáig, de inkább nem itt panaszkodom...
[/off]

[on]
Kuper inkább ne is játsszon amíg nem 100%-os. A KC-t Ramirezzel is verni kell, főleg ha passrush inkább Cladyre és Franklinre nehezedik majd jobban.
Remélhetőleg lesz még egy bye week rendbe jönnie.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
No, csak hogy egy kicsit a mai meccsről is beszéljünk, Porter és Holliday biztos nem fog játszani, Kuper is questionable...

Remélem ezt most tudom is majd nézni 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
A 4. csapat vagyunk akik legalább 10 egymást követő meccset nyertek legalább 7 ponttal
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lsvuqmoqch2aygalwcku
Denver Broncos' Peyton Manning again makes history
Only four teams in NFL history have accomplished what the Denver Broncos did this year. Peyton Manning has been the quarterback on two of those teams.

Érdekesség, h Manning 2 ilyen csapatnak is tagja, viszont az előző 3 egyik se lett bajnok a végén...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
JMD A KIRÁLY!
Nélküle nem lennénk itt 😀JC6
Jah, lehet, hogy már 2 éve bajnokok lennénk... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
JMD A KIRÁLY!
Nélküle nem lennénk itt 😀
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
Atya gatya, ezekről a JMD draft trade-ekről nem is tudtam. Hát mit mondjak, tényleg borzalom. 😊

Pedig csak a "lőlapot" nézve tényleg csak 2009 tűnik gyengének. De a körülményeket is megtudva, háát ... nem csodálom, hogy el lett zavarva az ember.peterk2005
Ha az eredmények jöttek volna, meg nem rendezte volna a többi ámokfutást, akkor a szar draft-ok még belefértek volna nálam...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!