Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
puppetm4st3r Denver Broncos 63 — Bronco
Smokescreen? Vagy ne legyek naiv?
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”


Falra mászok ettől. 2 opció van. Vagy ennyire inkompetens, hogy ennyi idő sem volt elég eldönti, hogy mit akarnak, vagy toketlen bevallani, hogy hogy döntött. Egyik opció sem túl csábító. De engem egyre jobban felbasznak Fangio nyilatkozatai. Tényleg olyan, mint egy a székét mindenáron megtartani akaró, beszari, döntésképtelen vénember.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 751 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mondjuk ha Lock nem tudja SIMÁN megverni a csere QB szintű Teddy-t, akkor már nagyon reménykedni se tudok benne. Pedig remélhetem külön a GM játék miatt is hogy jó lesz, ott pedig lerakott egy ORoY teljesítményt, azt kéne átmenteni IRL-be is 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért művészet lesz majd ekkora talenttel bíró támadósort vergődni látni. Pont mint a Bucks a vén Brady előtt. De ott legalább egy félvak de agilis Winston bohóckodott nem egy tök semmilyen 🌉 vagy 🔒

több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Teddy vs Drew round 2


hasonló megjegyzésekkel tudom ajánlani, mint múlt héten, de nyilván azért osztom meg itt, mert ajánlom.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér


Bridgewater kezd, amíg le nem sérül vagy ki nem játssza magát a kezdőből, aztán jön Lock, lesz néhány jó meccse, néhány meglepetés győzelme, elhisszük, hogy lehet belőle valami, marad choker még egy évet, megint nem jön QB mert hátha Lock, megint elköltjük a capet ilyen 1, de max 2 éves szerződésekre, meg elhisszük - én ugyan nem - hogy SB keretünk van, megint nem megyünk semmire, továbbra sem lesz semmi folytonosság, semmi csapatépítés, semmi semmi. Repeat.

Azért hogy "sadaraine" - bárki is legyen ő - szerint az ownership könnyebben adja el a csapatot bridgewaterrel lehet nagyobb baromság, mint hogy "sadaraine" - bárki is legyen ő - szerint ha Lock kezd azt jelenti, hogy Paton dierktbe szabotálja a szezont a jó draftpickért, ja azért hozta TB-t, meg hozott nagy nevű FA-kat 1 éves szerződéssel, baszod...
Locknak nem ment a kezdőkkel, Teddyvel egy ideig maradt a kezdő OL szerintem múlt héten, de mindegy is, mit számít h a kezdő QB mit tud a cserékkel, amíg a kezdőkkel játszik? btw Locknak sokkal jobb volt a 3rd%-a és ha TB-vel sem megyünk neki a 4. kísérleteknek egészen más a leányzó fekvése...
Klis is a tőle megszokott "pártatlansággal" értékeli a helyzetet, "ha nem teddy a kezdő akkor ki lett rabolva, nem is volt verseny", annak ellenére, h Lock több TD-t kevesebb INTet dobott edzéseken, Hox meccsen Teddy megkapta a 4th downokat, Lock nem, nincsenek paly actionök Lockkal, hanem szinte tudatosan a számára legkevésbé komfortos szituációban játszattuk, ami PSben nem lenne hülyeség, kivéve ha így akarjuk befolyásolni a QB competition végeredményét. Vagy csak susmus egy kretén és ez lesz regular seasonben is, ez utóbbit se zárnám ki...

Akárhogy is, amíg nincs szemmel bántó különbség köztük, kevés érv van, hogy ne a fiatalabb és nagyobb potenciállal rendelkező QB-t játszasd, de miután tavaly TremendousJob Lockot kiáltotta ki bűnbaknak nehéz is lenne vele eladni a jegyeket erre a szezonra.
Elfogadom ha valakinek elege van Lockból is inkább hídvizet akarja helyette, csak ne próbálja meg kiérvelni, hogy ő nyerte a QB versenyt vagy ha igen, akkor legalább tegyen már úgy, mint ha több szemszögből is vizsgálná a helyzetet legalább az olyan mindenki számára egyértelmű tényezők megsemmisítésére szánjon már 1-1 mondatot, hogy az egyik fiatalabb és magasabban van a cellingje... A "majd a védelem megnyeri az összes meccset és TB kevesebbet veszít el belőle mint Lock" legalább logikailag megállná a helyét csak az alapfeltételezés - miszerint a meccsek elvesztéséről hirhedt védelmünk bármit is nyerne - hibás... De itt szubjektív vélemények vannak ténynek beállítva, össze nem függő dolgok ok-okazati folyamatként levezetve és az egész QB harc egy minimális részhalmaza úgy kezelve mintha mindent lefedő döntésmátrix tévedhetetlen és egyértelmű végeredménye lenne.

Hatalmas kedvet ad amúgy a szezonra, hogy konkrétan mindenki telibe szarja a pre seasont, mi meg kétségbeesetten keressük a lehetőséget, hogy a ma elérhető legunalmasabb QB-t kezdhessük egy 4-13 <-> 8-9es szezonban, mert a kiszámíthatóan szar jobb mint a hullámvasút...
Mondjuk a valódi kérdés ugye, amivel miért nem foglalkozik senki, hogy miért Lock harcol Teddyvel és miért nem Rodgers harcol Watsonnal a kezdőért, Josh Allen a backup ha az egyik lesérül a másikat lecsukják és mindeközben Fields tanul mögöttük, hogyan kell viselkedni egy masszázs szalonban...
Most Höri szerint nem hozunk jobb QB-t mert olyanra várunk akivel SB és a csapatot tartjuk készen ehhez, ez annyiban nem igaz, hogy gyakorlatilag minden QB-t körbeszaglásztunk. Csak mindegyikért túllicitáltak. Az se jó, h mindent odaadsz Staffordért, aztán mégse válik be.
Drafton igazából Josh Allent hagytuk ki, ami igazán kísérthetne minket, de meglehetősen szkeptikus vagyok, hogy termendous job + susmes értő kezei alatt milyen játékossá formálódott volna nálunk... Fields-cel meg a többiekkel is várjuk inkább meg mire viszik.
Attól még hogy szánalmas hogy 2016 óta nem tudunk választ adni a QB kérdésre, attól még Rosennel nem lennénk beljebb. Az is igaz, h mondjuk Flacco és Lynch nélkül se lennénk sokkal beljebb, egyszerűen matematikailag nem lehetne kevesebb PO szereplésünk ha Chubb helyett egy bust QB-t húzunk és minden várakozásom szerint Surtain még annyit se fog jelenteni mint Csabi, konkrétan 0 győzelmet tennénk kockára, ha egy rookie QB-ra cserélnénk, amit draft napján megtehettünk volna minden további nélkül, de amíg a nem látom őket pályán, addig ennek a 0 győzelemnek a kockáztatásával pontosan 0 győzelmet nyertünk volna.
Csak akkor ilyen Bridgewatereknek kell a színpadon megrendezni a szerepet, hogy kiszorítja a gonosz meccseket direkt elvesztő Lockot a kezdőből és jöhet a SB, ami ugye Rodgers vagy Watson főszereplésével hihetőbb story lenne, de 3-6-ig Teddyvel is menni fog...

Ki lesz a QB vagy kinek kéne hogy legyen a QB?
Nekem igazából mindegy is. Engem az érdekel ki lesz a bűnbak...

Ja és persze:
"Right now, Orton gives us the best chance to win"
Black_Adder
Borzasztó dühös leszek az edzőkre, ha nem Lock lesz a kezdő, márpedig nagyon úgy néz ki h nem ő lesz...

Semmivel sem volt rosszabb mint Teddy, sőt igazándiból egyértelműen fejlődött, teljes nonszensz h nem őt építjük tovább. Teljesen egyetértek Blackkel h nincs az az észérv, ami ne Lock mellett szólna ha egyszer nem látnak érdemi difit köztük (kivéve h féltik a seggüket és az alacsony padló mellett teszik le a voksukat tekintve h mennyi playmakerünk van).

Azzal továbbra sem értek egyet h ez nem egy SB contender keret (leszámítva a QB-t), de ebbe az utcába ne menjünk bele 32x-re.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win


Bridgewater kezd, amíg le nem sérül vagy ki nem játssza magát a kezdőből, aztán jön Lock, lesz néhány jó meccse, néhány meglepetés győzelme, elhisszük, hogy lehet belőle valami, marad choker még egy évet, megint nem jön QB mert hátha Lock, megint elköltjük a capet ilyen 1, de max 2 éves szerződésekre, meg elhisszük - én ugyan nem - hogy SB keretünk van, megint nem megyünk semmire, továbbra sem lesz semmi folytonosság, semmi csapatépítés, semmi semmi. Repeat.

Azért hogy "sadaraine" - bárki is legyen ő - szerint az ownership könnyebben adja el a csapatot bridgewaterrel lehet nagyobb baromság, mint hogy "sadaraine" - bárki is legyen ő - szerint ha Lock kezd azt jelenti, hogy Paton dierktbe szabotálja a szezont a jó draftpickért, ja azért hozta TB-t, meg hozott nagy nevű FA-kat 1 éves szerződéssel, baszod...
Locknak nem ment a kezdőkkel, Teddyvel egy ideig maradt a kezdő OL szerintem múlt héten, de mindegy is, mit számít h a kezdő QB mit tud a cserékkel, amíg a kezdőkkel játszik? btw Locknak sokkal jobb volt a 3rd%-a és ha TB-vel sem megyünk neki a 4. kísérleteknek egészen más a leányzó fekvése...
Klis is a tőle megszokott "pártatlansággal" értékeli a helyzetet, "ha nem teddy a kezdő akkor ki lett rabolva, nem is volt verseny", annak ellenére, h Lock több TD-t kevesebb INTet dobott edzéseken, Hox meccsen Teddy megkapta a 4th downokat, Lock nem, nincsenek paly actionök Lockkal, hanem szinte tudatosan a számára legkevésbé komfortos szituációban játszattuk, ami PSben nem lenne hülyeség, kivéve ha így akarjuk befolyásolni a QB competition végeredményét. Vagy csak susmus egy kretén és ez lesz regular seasonben is, ez utóbbit se zárnám ki...

Akárhogy is, amíg nincs szemmel bántó különbség köztük, kevés érv van, hogy ne a fiatalabb és nagyobb potenciállal rendelkező QB-t játszasd, de miután tavaly TremendousJob Lockot kiáltotta ki bűnbaknak nehéz is lenne vele eladni a jegyeket erre a szezonra.
Elfogadom ha valakinek elege van Lockból is inkább hídvizet akarja helyette, csak ne próbálja meg kiérvelni, hogy ő nyerte a QB versenyt vagy ha igen, akkor legalább tegyen már úgy, mint ha több szemszögből is vizsgálná a helyzetet legalább az olyan mindenki számára egyértelmű tényezők megsemmisítésére szánjon már 1-1 mondatot, hogy az egyik fiatalabb és magasabban van a cellingje... A "majd a védelem megnyeri az összes meccset és TB kevesebbet veszít el belőle mint Lock" legalább logikailag megállná a helyét csak az alapfeltételezés - miszerint a meccsek elvesztéséről hirhedt védelmünk bármit is nyerne - hibás... De itt szubjektív vélemények vannak ténynek beállítva, össze nem függő dolgok ok-okazati folyamatként levezetve és az egész QB harc egy minimális részhalmaza úgy kezelve mintha mindent lefedő döntésmátrix tévedhetetlen és egyértelmű végeredménye lenne.

Hatalmas kedvet ad amúgy a szezonra, hogy konkrétan mindenki telibe szarja a pre seasont, mi meg kétségbeesetten keressük a lehetőséget, hogy a ma elérhető legunalmasabb QB-t kezdhessük egy 4-13 <-> 8-9es szezonban, mert a kiszámíthatóan szar jobb mint a hullámvasút...
Mondjuk a valódi kérdés ugye, amivel miért nem foglalkozik senki, hogy miért Lock harcol Teddyvel és miért nem Rodgers harcol Watsonnal a kezdőért, Josh Allen a backup ha az egyik lesérül a másikat lecsukják és mindeközben Fields tanul mögöttük, hogyan kell viselkedni egy masszázs szalonban...
Most Höri szerint nem hozunk jobb QB-t mert olyanra várunk akivel SB és a csapatot tartjuk készen ehhez, ez annyiban nem igaz, hogy gyakorlatilag minden QB-t körbeszaglásztunk. Csak mindegyikért túllicitáltak. Az se jó, h mindent odaadsz Staffordért, aztán mégse válik be.
Drafton igazából Josh Allent hagytuk ki, ami igazán kísérthetne minket, de meglehetősen szkeptikus vagyok, hogy termendous job + susmes értő kezei alatt milyen játékossá formálódott volna nálunk... Fields-cel meg a többiekkel is várjuk inkább meg mire viszik.
Attól még hogy szánalmas hogy 2016 óta nem tudunk választ adni a QB kérdésre, attól még Rosennel nem lennénk beljebb. Az is igaz, h mondjuk Flacco és Lynch nélkül se lennénk sokkal beljebb, egyszerűen matematikailag nem lehetne kevesebb PO szereplésünk ha Chubb helyett egy bust QB-t húzunk és minden várakozásom szerint Surtain még annyit se fog jelenteni mint Csabi, konkrétan 0 győzelmet tennénk kockára, ha egy rookie QB-ra cserélnénk, amit draft napján megtehettünk volna minden további nélkül, de amíg a nem látom őket pályán, addig ennek a 0 győzelemnek a kockáztatásával pontosan 0 győzelmet nyertünk volna.
Csak akkor ilyen Bridgewatereknek kell a színpadon megrendezni a szerepet, hogy kiszorítja a gonosz meccseket direkt elvesztő Lockot a kezdőből és jöhet a SB, ami ugye Rodgers vagy Watson főszereplésével hihetőbb story lenne, de 3-6-ig Teddyvel is menni fog...

Ki lesz a QB vagy kinek kéne hogy legyen a QB?
Nekem igazából mindegy is. Engem az érdekel ki lesz a bűnbak...

Ja és persze:
"Right now, Orton gives us the best chance to win"

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
 www.milehighreport.com/2021/8/22/22637080/quarterback-decision-no-bull-review
Erről mit gondolunk?
Blacky Betty
Én alapvetően egyetértek, bár nem hinném, hogy pont Teddy lesz az, akivel elkezdünk meccseket nyerni. Az tény, hogy sokkal konzisztensebben játszik, mint Lock, mondhatni magasabb padlóval rendelkezik, viszont ezzel párhuzamosan a padlás is alacsonyabb nála. Nem sokat tud, amit viszont igen azt stabilan hozza is. Kérdés, hogy ez mire elég. Lehet vele 2-3 meccsel többet is nyerhetünk akár, de én továbbra is azt mondom, hogy kezdjen Lock és vagy támadjon fel vagy álljunk vele a földbe. Semmi értelme nincs ezt a keretet arra pazarolni, hogy Teddy-vel talán bejutunk a PO-ba, ahol aztán rögtön ki is esünk (és ez a best case nála szvsz).

Bár mivel Mastermind Fangio félti a helyét biztos vagyok benne, hogy Bridgewater fog kezdeni. Aztán gondolom a terv majd az lesz, hogy Teddy megpróbálja nem elszarni a meccseket, így a védelem talán be tudja húzni.
roberto23
Teljesen egyetertek. Nekem 3 scenario volt a fejembe azota, hogy Teddy idekerult:
1. Lock siman leveri Teddy-t TC-ben/preseason-ben, Lock kezd elso heten
2. Teddy siman leveri Lock-ot TC-ben/preseason-ben, Teddy kezd elso heten
3. Even-steven a TC/preseason-ben, Teddy kezd a rutin miatt

Termeszetesen a legszarabb 3-as jott be. Varhato volt, hogy ha nem dol el egyertelmuen a QB helyzet akkor Fangio a rutinosabb/biztosabb jatekoshoz fog nyulni

En szoritottam(meg meg mindig szoritok) Lock-nak, de ugy nez ki kezd elmenni ez a hajo. Azert ez mar a harmadik szezonja lesz es itt mar szerintem illene megverni egy Teddy-t a kezdo helyert.

Neztem a ket preseason meccsunket es nem kellene ket meccs alapjan itelni (plane nem B csapatok ellen) de hiaba voltak benne a nagy jatekok Lock-ban az elso meccsen, osszessegeben kb ugyannyi pontot termeltek Teddy-vel. Amugy amikor kezdok voltak, akkor mindketten stabilan jatszottak, amikor meg cserek akkor meg Teddy szvsz jobban kihasznalta a lehetosegeit. De tenyleg nem ket preseason meccsen kellene ennek eldolnie, regen donteni kellett volna.

Felolem amugy Rypien is kezdhetne, valoszunileg ugyanolyan "elvezet" lesz nezni az offense-t barmelyik iranyito lesz a palyan (ne legyen igazam). De amig Fangio az edzo addig tuti Teddy fog kezdeni, mert tobbet jatszott/bizonyitott mar az NFL-ben es azert szerintem Fangio alatt ha szarok leszunk a szezon felenel akkor berezonal rendesen a kispad.

Arra viszont kivancsi vagyok, hogy vegre megjon-e a felelmetes defense amit varunk mar evek ota, mert ilyen keret meg biztos nem volt NFZ ota a vedelembe (persze ha nem rokkan le a fel roster). Szoval ha ebbol is sikerul egy teljesen szurke jellegtelen (nem szar) defense-t kihozni akkor tenyleg GG.

Szomoru, hogy mar evek ota egy posztnyira vagyunk a sima playoff-tol es nem sikerul valahogy egy iranyitot szerezni. Nagyon idegesito, hogy ilyen keret mellett kerdeses a rajatszas. Remelhetoleg jovore beul Arod vagy Watson aztan SB. 😊

(Amugy nem igazan szoktam preseason-t nezni, de mindig ilyen fostos kerettel vannak a masik csapatok? Ertem, hogy igyekeznek elkerulni a seruleseket, de ket idegenbeli meccsunkon egyik csapat sem jatszatta a kezdo jatekosait sem (meg egy drive-ra sem). Ez szerintem nagy kicseszes a rengeteg szurkoloval aki kimehet vegre ennyi ido utan, aztan jol agyonverik a csapatukat (tudom preseason) es meg a kezdoket sem lathatja par percig.)

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
 www.milehighreport.com/2021/8/22/22637080/quarterback-decision-no-bull-review
Erről mit gondolunk?
Blacky Betty
Én alapvetően egyetértek, bár nem hinném, hogy pont Teddy lesz az, akivel elkezdünk meccseket nyerni. Az tény, hogy sokkal konzisztensebben játszik, mint Lock, mondhatni magasabb padlóval rendelkezik, viszont ezzel párhuzamosan a padlás is alacsonyabb nála. Nem sokat tud, amit viszont igen azt stabilan hozza is. Kérdés, hogy ez mire elég. Lehet vele 2-3 meccsel többet is nyerhetünk akár, de én továbbra is azt mondom, hogy kezdjen Lock és vagy támadjon fel vagy álljunk vele a földbe. Semmi értelme nincs ezt a keretet arra pazarolni, hogy Teddy-vel talán bejutunk a PO-ba, ahol aztán rögtön ki is esünk (és ez a best case nála szvsz).

Bár mivel Mastermind Fangio félti a helyét biztos vagyok benne, hogy Bridgewater fog kezdeni. Aztán gondolom a terv majd az lesz, hogy Teddy megpróbálja nem elszarni a meccseket, így a védelem talán be tudja húzni.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Blacky Betty Denver Broncos 36
 www.milehighreport.com/2021/8/22/22637080/quarterback-decision-no-bull-review
Erről mit gondolunk?
több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Pontosan ezen gondolkodom én is, hogy lehet megpróbáljuk idén mi is a “ha egy állandó jó nincs, legyen két jóra képes” dolgot. Amivel mint játékos nagyon nagy bajom lenne, de mint szurkoló, szerintem akár működhet is. Csak ne az legyen, hogy négy meccsenként csere, hanem döntsön a napi forma | (ez úgysem fog megtörténni sajnos) |
több mint 2 éve
dreadman Denver Broncos 153
Szimpatikus, hogy a pre meccsekre nem a harmadik sorokkal állunk fel. Szükség van az összeszokottságra és ezt edzésen csak kismértékben lehet begyakorolni. Az eredményekre különösen nem vesztegetnék sok szót, most nem az a lényeg, maximum egy kis önbizalmat adhat.
Teddy vagy Drew? Gyanús, hogy váltásban lesznek, aki épp jobb formában van, az fog kapni több lehetőséget. És ezzel nem is lenne bajom. Amíg egyikük nem tudja magas szinten felülmúlni a másikat.

Positive Vibration
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hat eddig két kifejezetten élvezetes meccs új volt. Nagyon kíváncsi leszek, hogy ezekből a “domináns” meccsekbol mennyi köszön majd vissza az alapszakaszban….

Qb kérdés viszont nem hogy megoldódott volna, hanem szerintem csak tovább bonyolódott. Teddy kifejezetten jól játszott. Jól érezte a nyomast, jól lépett fel a zsebben, a dobasai is ültek. Lock viszont megint gyengébb napot fogott ki. Nyilván nem mindegy, hogy az első vagy a második sor van-e melletted, de én többet vártam tőle. Bár kétségtelen voltak gyönyörű megoldásai ma is.

Fangio szavaiból ítélve pedig ő szíve szerint már most Teddy-t tenne meg qb1-nek, ami persze nem meglepő, hogy a tavalyi évet is simán rahuzta Lock-ra. Nagyon kiváncsi leszek a következő napokra.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 751 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Remélem hogy ezalatt a Preseason alatt rájöttek a vezetők Jeudy a labdával a kezében elképesztően veszélyes.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Közben ha minden igaz Von Millernek megszületett a gyermeke.
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Teddy vs Drew
 www.youtube.com/watch?v=KyxJhHpp6vM

disclaimer1: az elemzés nem teljes körű. Ha nincs minden play ugyanazon sztenderdek alapján elemezve akkor az ítélet meg a levont tanulságok semmit nem érnek, csak az 1-1 playben mondottak állhatják meg önmagukban a helyüket. Nem azt mondom, hogy szándékosan azt az 5-6 playt ragadta ki, ami a véleményének nem mond ellent, de a videü alapján nem lehet eldönteni, hogy a bemutatott playek reprezentatívan tükrözik-e a teljes meccs képét

disclaimer2: tiszta zsebben könnyebb olvasni, de kezdők ellen nehezebb lesz tisztán tartani... vmi 90 fölötti pass protection grade-et láttam a pff-en, maradjunk annyiban, hogy hasonlóra nem számítok a reguláris szezon során, amikor az ellenfél úgy állítja össze a csapatát, hogy esetleg nyerni akar...
Az elemzés sajnálatos módon nem nagyon tér ki arra, hogy az ellenfél védelme mit hogyan csinál, hogyan kivitelezi, etc. A video terjedelme mondani valója szempontjából ez így rendben van, nem is mondja hogy QBkon kívül mással is foglalkozna, de ugye nem csak a QBkon fog múlni a play kivitelezése....

disclaimer3: Lockkal nem az a baj, hogy nem tud jól játszani, olyat már rookieként is láttunk tőle. Hogy tudja-e konzisztensen meccsről-meccsre hozni azt a szintet, az nem fog kiderülni PS-ben, főleg hogy legközelebb esélyt se kap a kezdők ellen, mert van valaki akiről pontosan tudjuk hogy mire képes, pontosabban: pontosan tudjuk hogy mire nem képes, de milyen jó ötlet neki adni a kezdő snappek felét miután a tavalyi gyalázatot arra fogtuk, hogy nem volt rendes felkészülés... Olyan szempontból mindegy is, hogy úgyse játszana ellenük 1-2 negyednél többet Lock se
Black_Adder
A fenti videóhoz ez a cikk tartozik, itt linkesítve az összes snapjük értékelve van:
 www.milehighreport.com/2021/8/17/22629467/teddy-bridgewater-drew-lock-round-1-grades

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Teddy vs Drew
 www.youtube.com/watch?v=KyxJhHpp6vM

disclaimer1: az elemzés nem teljes körű. Ha nincs minden play ugyanazon sztenderdek alapján elemezve akkor az ítélet meg a levont tanulságok semmit nem érnek, csak az 1-1 playben mondottak állhatják meg önmagukban a helyüket. Nem azt mondom, hogy szándékosan azt az 5-6 playt ragadta ki, ami a véleményének nem mond ellent, de a videü alapján nem lehet eldönteni, hogy a bemutatott playek reprezentatívan tükrözik-e a teljes meccs képét

disclaimer2: tiszta zsebben könnyebb olvasni, de kezdők ellen nehezebb lesz tisztán tartani... vmi 90 fölötti pass protection grade-et láttam a pff-en, maradjunk annyiban, hogy hasonlóra nem számítok a reguláris szezon során, amikor az ellenfél úgy állítja össze a csapatát, hogy esetleg nyerni akar...
Az elemzés sajnálatos módon nem nagyon tér ki arra, hogy az ellenfél védelme mit hogyan csinál, hogyan kivitelezi, etc. A video terjedelme mondani valója szempontjából ez így rendben van, nem is mondja hogy QBkon kívül mással is foglalkozna, de ugye nem csak a QBkon fog múlni a play kivitelezése....

disclaimer3: Lockkal nem az a baj, hogy nem tud jól játszani, olyat már rookieként is láttunk tőle. Hogy tudja-e konzisztensen meccsről-meccsre hozni azt a szintet, az nem fog kiderülni PS-ben, főleg hogy legközelebb esélyt se kap a kezdők ellen, mert van valaki akiről pontosan tudjuk hogy mire képes, pontosabban: pontosan tudjuk hogy mire nem képes, de milyen jó ötlet neki adni a kezdő snappek felét miután a tavalyi gyalázatot arra fogtuk, hogy nem volt rendes felkészülés... Olyan szempontból mindegy is, hogy úgyse játszana ellenük 1-2 negyednél többet Lock se

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Itt egy elég részletes írás a roster helyzetéről, aki tud angolul, annak erősen javaslom:
 www.milehighreport.com/2021/8/16/22625818/broncos-bubble-battles-before-first-cuts

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Fangio szerint nem elképzelhetetlen, hogy a vasárnapi meccs után meg lesz nevezne a kezdő qb. Szerintem ha Lock hoz egy a múlthetihez hasonló játékot sok kérdés nem marad.
roberto23
Most Teddy fog kezdeni, és utána jön majd Lock, ugye?
Gerichill
Elvileg ja.

De gondolom megint kb azonos snapszámot fognak kapni.
roberto23
Persze, csak itt mindig kérdés számomra, hogy kikkel van esélye játszania csapaton belül, és az ellenfél védelmében kik játszanak.
Gerichill
Hát az ellenfél védelmében 2nd meg 3rd team arcok játszanak többnyire (Vkings esetében szinte végig a harmadik csapat volt kint), úgyh nyilván nem kell hanyattesni az előző meccstől.

De arra jók ezek a meccsek, hogy egymáshoz képest össze lehessen vetni a qb-kat. És nekem szemre Lock-al jobbnak, dinamikusabbnak tűnt az offense, még úgy is, hogy Locknak megint volt pár túldobása.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Fangio szerint nem elképzelhetetlen, hogy a vasárnapi meccs után meg lesz nevezne a kezdő qb. Szerintem ha Lock hoz egy a múlthetihez hasonló játékot sok kérdés nem marad.
roberto23
Most Teddy fog kezdeni, és utána jön majd Lock, ugye?
Gerichill
Elvileg ja.

De gondolom megint kb azonos snapszámot fognak kapni.
roberto23
Persze, csak itt mindig kérdés számomra, hogy kikkel van esélye játszania csapaton belül, és az ellenfél védelmében kik játszanak.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Fangio szerint nem elképzelhetetlen, hogy a vasárnapi meccs után meg lesz nevezne a kezdő qb. Szerintem ha Lock hoz egy a múlthetihez hasonló játékot sok kérdés nem marad.
roberto23
Most Teddy fog kezdeni, és utána jön majd Lock, ugye?
Gerichill
Elvileg ja.

De gondolom megint kb azonos snapszámot fognak kapni.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Fangio szerint nem elképzelhetetlen, hogy a vasárnapi meccs után meg lesz nevezne a kezdő qb. Szerintem ha Lock hoz egy a múlthetihez hasonló játékot sok kérdés nem marad.
roberto23
Most Teddy fog kezdeni, és utána jön majd Lock, ugye?
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Fangio szerint nem elképzelhetetlen, hogy a vasárnapi meccs után meg lesz nevezne a kezdő qb. Szerintem ha Lock hoz egy a múlthetihez hasonló játékot sok kérdés nem marad.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Nyilván túl sokat ebből a meccsből nem kell levonni, de kezdésnek teljesen rendben volt.

Aki mindenképpen pozitív volt az Hamler, Surtain es Benson, kíváncsi vagyok utóbbi rostert fog-e. De nekem Lock is tetszett. Persze nyomás kb zeró volt rajta, de nekem tetszett. Bridgewater meg hozta, amire képes. Vele is haladtunk, de nekem Lock-al jobban tetszett a csapat. Sajnos a Rypien részre kidoltem, de úgy látom sokat nem vesztettem. 😀

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 259 — The Mathematician
Azért ez a Hamler gyerek baromi jó. Igaz a védelem folyamatosan Jeudy-t figyeli, így picit talán könnyebb...de ez semmit nem von el az érdemeiből...
Klaci79
a judit-sutton duó mellett lesz helye

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!