Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
3m3 minutes ago
More
Broncos placed a 2nd round tender on Shaq Barrett, per source.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
QB kérdés

FA
Cousins >30: 7
Cousins <30: 10

Keenum >20: 2
Keenum <20: 3

Josh McCown >6: 3
Josh McCown <6: 7


Draft 1. kör
Rosen: 10

Mayfield: 7 8.5 | szerkesztve: tetszik a srác stílusa, valamint sztem a pályán sem lóg ki a többi nagyobb prospect közül, Rosen után neki örülnék a legjobban a QB-k közül |

Darnold: 7

Allen: 2 | - bold tipp: van egy olyan érzésem h a Browns Tyrod tradeje Allennek ágyaz meg 1/1-en, sztem beleszerelmesedtek, de látják, hogy még nem lehet rögtön bedobni a mély vízbe |

Bonus, draft 1/5 wishlist (abban az esetben, ha valami csoda folytán jönne Kirk):
1.) Chubb
2.) Nelson
3.) Barkley
Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Allen: 2 | - bold tipp: van egy olyan érzésem h a Browns Tyrod tradeje Allennek ágyaz meg 1/1-en, sztem beleszerelmesedtek, de látják, hogy még nem lehet rögtön bedobni a mély vízbe |
Általános Doktor
Oh, ha Allen, Mayfield, Barkley lenne az első 3 választott. Lehet adóznék egyet haromt emlékének és a mi pickünkre már nem is emlékeznék másnap 😀
Black_Adder
Egy csöppet ismét tudathasadásos állapotban vagyunk, ötödik helyen húzunk, és többen vannak akiket el szeretnénk kerülni, mint akit be szeretnénk rántani. Ilyen a mi kényszeres optimizmusunk. 😊
Zalán
Nekem az is jó, ha 3 olyan név megy ki, akiről még nem is hallottam, csak ez - ugyan földtől talán kicsit elrugaszkodott, de még mindig - nem elképzelhetetlen forgatókönyv.
A lényeg, hogy 1 választással előttünk a 3 szerintem legjobb választás bent van, ergo 2 nekünk is megmarad feltrade nélkül is, és legalább egyik QB.
Az hogy Allent nagyon nem szeretném, mert szerintem bust lenne nálunk, azt úgy kb a semmire alapozom. Elwayék kicsit több információból dolgoznak. Oké, Lynchnél is így volt, de most minden jobb lesz.
| Főleg ha lehetőségük se lesz Allent húzni 😛 |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Allen: 2 | - bold tipp: van egy olyan érzésem h a Browns Tyrod tradeje Allennek ágyaz meg 1/1-en, sztem beleszerelmesedtek, de látják, hogy még nem lehet rögtön bedobni a mély vízbe |
Általános Doktor
Oh, ha Allen, Mayfield, Barkley lenne az első 3 választott. Lehet adóznék egyet haromt emlékének és a mi pickünkre már nem is emlékeznék másnap 😀
Black_Adder
Egy csöppet ismét tudathasadásos állapotban vagyunk, ötödik helyen húzunk, és többen vannak akiket el szeretnénk kerülni, mint akit be szeretnénk rántani. Ilyen a mi kényszeres optimizmusunk. 😊

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
QB kérdés

FA
Cousins >30: 0
Cousins <30: 9

Keenum >20: 0
Keenum <20: 0

(Nem hiszek Keenumban, bár emberileg drukkolok neki. De akkor már inkább McCarron. Érdemes visszanézni a 2 évvel ezelőtti Cincy meccset és összehasonlítani Oszival. Kiállja az összevetést.)

Josh McCown >6: 7
Josh McCown <6: 7

Draft 1. kör.
Nincs tippem. Amit ilyen tájt meg tudok ítélni (dobómozdulat, touch, lábmunka) az alapján Siemian is franchise QB lehetett volna. 😊 Talán Mayfield, mert tetszik, hogy keveset hibázik. És Denverbe inkább passzolna egy nagyon magabiztos, melózni is szerető, (fejben) relative "kész" srác, mint egy full potenciál, akinek a lelkét is igazgatni kell, aztán szépen elrontja az egészet a stáb.

Bonus, draft 1/5 wishlist:
Ha nem QB, akkor remélem letrade lesz pár helyet, és akkor
1.) Nelson
2.) Fitzpatrick
3.) legjobb OT


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Allen: 2 | - bold tipp: van egy olyan érzésem h a Browns Tyrod tradeje Allennek ágyaz meg 1/1-en, sztem beleszerelmesedtek, de látják, hogy még nem lehet rögtön bedobni a mély vízbe |
Általános Doktor
Oh, ha Allen, Mayfield, Barkley lenne az első 3 választott. Lehet adóznék egyet haromt emlékének és a mi pickünkre már nem is emlékeznék másnap 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
DRC-t is kivágták, amivel még jobban bővült a CB felhozatal a piacon.

A hírek szerint egy 3. számút keresünk, lehet válogatni:
 walterfootball.com/freeagents2018CB.php
Általános Doktor
Innen senki. Bízom Langley-ben 😜

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
QB kérdés

FA
Cousins >30: 7
Cousins <30: 10

Keenum >20: 2
Keenum <20: 3

Josh McCown >6: 3
Josh McCown <6: 7


Draft 1. kör
Rosen: 10

Darnold: 7

Mayfield: 7

Allen: 2 | - bold tipp: van egy olyan érzésem h a Browns Tyrod tradeje Allennek ágyaz meg 1/1-en, sztem beleszerelmesedtek, de látják, hogy még nem lehet rögtön bedobni a mély vízbe |

Bonus, draft 1/5 wishlist (abban az esetben, ha valami csoda folytán jönne Kirk):
1.) Chubb
2.) Nelson
3.) Barkley

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
DRC-t is kivágták, amivel még jobban bővült a CB felhozatal a piacon.

A hírek szerint egy 3. számút keresünk, lehet válogatni:
 walterfootball.com/freeagents2018CB.php

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Piac nyitás előtt közvetlen, egy felmérés, hogy ki melyik QB-t mennyire szeretné mondjuk 1-10-es skálán
Az esélyekkel most nem foglalkozok.

FA
Cousins >30: 5
Cousins <30: 8

Keenum >20: 5
Keenum <20: 7

Draft 1. kör (számomra mindegy jön-e előtte veterán. Egyik se hosszú távú megoldás)
Rosen: 1/3: 7
Rosen: 1/4: 9
Rosen: 1/5: 10

Darnold: 1/3: 7
Darnold: 1/4: 9
Darnold: 1/5: 10

Mayfield: 1/3: 3
Mayfield: 1/4: 4
Mayfield: 1/5: 5

Allen: 1/3: 0
Allen: 1/4: 0
Allen: 1/5: 2

Draft 2. kör
Rudolph: 9
Lamar Jackson: 1

Ti hogy látjátok?

Bonus, draft 1/5 wishlist (teljesen szubjektív és április végéig még változhat):
1.) Rosen
2.) Darnold
3.) Chubb
Egyelőre Rosenben és Darnoldban érzem, hogy beválhatnak nálunk. Csak érzés, egyikőjükkel se beszéltem a kombájnon.
Ha ők mennek ki 1/1-re és 1/2-re, akkor inkább posztfüggetlen BPA-t húznék, aki nálam jelenleg Chubb. Barkleynek posztjából adódóan rövidebb karrier és rövidebb primetime néz ki és egy RB impactje is jóval kisebb mint egy QB-jé vagy EDGE-é. Azért örülök a Barkley hype-nak vigyék csak előlünk, növelve az esélyét, hogy lecsússzon hozzánk olyan, akivel szerintem jobban járunk.
Ha mind kimentek, akkor Nelson vagy Fitzpatrick lehet a D terv, de az már egy rosszabb forgatókönyv, de szerintem velük jobban járunk mint Allennel vagy Mayfielddel, akkor is ha marad a QB need, de ezt se objektív tényekre alapozom.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Luckban sem volt biztos mindenki. Nem neveznem meg, de itt is van olyan Colts drukker, aki leirta kesobb millioszor, mennyire biztos volt. De anno engem megkerdezett PMben, hogy nem-e inkabb RG3 lenne jobb opcio. Mert fantasyban mas szempontok vannak, mint az eljen a Colts. Meg szamos pelda (es ember) remlik. Ma mar mindenki biztos "volt" benne. Valoban nala lehetett a leginkabb annak lenni. Ezt nem vitatom. En termeszetesen biztos voltam. 😀 Ahogy Suhban is.

Azt akarom mondani, hogy ha 100%-ra var valaki (mindenkori Browns GM, HC), olyan nincs. Csak jobb es kevesebe jobb eselyek vannak. De van edzoi munka, jatekrendszer, scoutok, tervek. Mindenesetre a barnaknak ha egy QB nem jon be, meg mindig inkabb vallalhato, mintha Barkley nem jon be.
ulpianus
Nyugodtan írd le, hogy Stez :d

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luckban sem volt biztos mindenki. Nem neveznem meg, de itt is van olyan Colts drukker, aki leirta kesobb millioszor, mennyire biztos volt. De anno engem megkerdezett PMben, hogy nem-e inkabb RG3 lenne jobb opcio. Mert fantasyban mas szempontok vannak, mint az eljen a Colts. Meg szamos pelda (es ember) remlik. Ma mar mindenki biztos "volt" benne. Valoban nala lehetett a leginkabb annak lenni. Ezt nem vitatom. En termeszetesen biztos voltam. 😀 Ahogy Suhban is.ulpianus
Csak a félreérthetőség miatt jegyzem meg, hogy az a Colts drukker nem én voltam. 😊 (Nem tudom ki volt.)

Nem mintha én ne néztem volna be. A suck for Luck év Heismannjának környékén RGIII nálam is még megelőzte Luckot. Aztán később már nem, de ez tök mindegy, nem mi draftolunk. A Brownsnak azok után amit eddig műveltek kb. menthetetlen lenne kimagyaráznia, hogy 1/1 és 1/4 birtokában miért nem húznak QB-t.


Más kérdés h Luckot is sikerult annyira buciraveretni az elso par eveben, hogy mar a teljes dobomozdulatat ujra kell huzni h palyat lasson jovore.Általános Doktor
Ez itt off, de Luck dobómozdulatát nem azért húzzák újra, mert csak úgy tudna pályát látni, hanem azért, mert bő egy évet kihagyott, és ilyenkor újra kell húzni a dobómozdulatot. Az, hogy pont úgy ahogy, az azért van, mert annak a QB gurunak (Tom House), akivel Luck dolgozik, neki ez a specialitása. PM-nek is ő tanította meg ugyanezt annak idején (kétszer is karrierje alatt). És pl. Bortlesnek is próbálta megtanítani két éve, csak nála nem látszik az eredmény... 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ha nem QB-t húznak, akkor le kell bontani a stadionjukat és sóval behinteni a helyét...
Black_Adder
Én ezt nem így látom, szerintem pont a fordítottja igaz, most nyomtak el egy 2. körös picket QB-ra, ha az 1/1-et vagy az 1/4-et is arra használják, az elég nagy pazarlás...
StormST
A Broncos 1 évvel korábban lőtt el egy első kört Lynch-re, mint a Browns Kizer-re. Akkor nekünk is pazarlás lesz a QB pick, ha mondjuk jön Keenum?

Ha a Browns 1/1-re nem QB-t húz, akkor kb. az várható amit Wyatt írt: a szurkolók két kézzel fogják lebontani az egész stadiont. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Tavaly se bontotta le senki a stadiont, hiába nem húztak 1/1-el QB-t... 😀
StormST
Tavaly mondjuk tényleg bejött nekik, hogy nem QB-t húztak, oh wait.

De ha egy 1-31es run és back2back 1/1 után el tudnák adni a népnek, hogy nem kell QB, majd Tyrod megoldja, akkor valamiben tényleg nagyon jók lennének...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Luckban sem volt biztos mindenki. Nem neveznem meg, de itt is van olyan Colts drukker, aki leirta kesobb millioszor, mennyire biztos volt. De anno engem megkerdezett PMben, hogy nem-e inkabb RG3 lenne jobb opcio. Mert fantasyban mas szempontok vannak, mint az eljen a Colts. Meg szamos pelda (es ember) remlik. Ma mar mindenki biztos "volt" benne. Valoban nala lehetett a leginkabb annak lenni. Ezt nem vitatom. En termeszetesen biztos voltam. 😀 Ahogy Suhban is.

Azt akarom mondani, hogy ha 100%-ra var valaki (mindenkori Browns GM, HC), olyan nincs. Csak jobb es kevesebe jobb eselyek vannak. De van edzoi munka, jatekrendszer, scoutok, tervek. Mindenesetre a barnaknak ha egy QB nem jon be, meg mindig inkabb vallalhato, mintha Barkley nem jon be.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Más kérdés h Luckot is sikerult annyira buciraveretni az elso par eveben, hogy mar a teljes dobomozdulatat ujra kell huzni h palyat lasson jovore.

Am en is azt a tabort erositem h mind a Brownsnak, mind a Giantsnek QBt KELL huznia. Az 1/3-ra pedig nagy osszegbe fogadnek h egy trade kereteben szinten QB needes csapat jon (mi vagy a jets, vqgy valaki meg mereszebb).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 838 — SB 50 Champion @ Grund
Meglátjuk, én simán kinézem a Browns-ból, hogy nem fognak QB-t húzni, hogy ki szerint mennyire faszság, az más kérdés. Tavaly se bontotta le senki a stadiont, hiába nem húztak 1/1-el QB-t... 😀

Ez nem wishful thinking, hogy hátha akkor nekünk marad X vagy Y, jobban örülnék egy tapasztalt QB-nak, nekünk nem nagyon van 1-2-3 évünk várni, hogy bejön-e vagy nem, mert kiöregszik a védelem, inkább csak arról van szó, hogy pont a trendek alapján, a Browns nem húz magasan QB-t, csak max valahol az első körben lejjebb. Lehet mondani, hogy ezért tartanak ott, ahol, ami talán igaz is és lehet, hogy majd most Dorsey csinál nagy változást, de én egyik QB-ban se látom azt a nagy bizonyosságot 1/1-el tutira a nyakába tud venni egy csapatot, mint mondjuk Luck-ban lehetett bizonyos kb. mindenki...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ez nekünk még jó is lehet, hiszen így a Browns nem biztos, hogy QB-t húz, bár ha mi addig szerzünk egyet, akkor meg pont rossz... 😛
StormST
Hát ha nem QB-t húznak, akkor le kell bontani a stadionjukat és sóval behinteni a helyét...
Black_Adder
Én ezt nem így látom, szerintem pont a fordítottja igaz, most nyomtak el egy 2. körös picket QB-ra, ha az 1/1-et vagy az 1/4-et is arra használják, az elég nagy pazarlás...
StormST
Úgy tudom Kizert már eltradeelték. Nem mintha máshogy gondolnám ha még ott lenne.
Kosar óta nincs fr. QB-juk, és Kizer se az volt (és Tyrod se lesz az), elszalasztották Wentzet, Watsont, nem is tudom még kiket, többször eljátszották, hogy vissza tradeelnek és csak az első kör végén húztak QB-t katasztrofális eredménnyel, ha most meg se próbálnak fr. QB-t szerezni 1/1-re vagy 1/4-re, akkor nincs értelme tovább folytatni a szenvedést. Már 1/4-re hagyni is nagy hiba lenne a részükről szerintem.
Black_Adder
FA-ról is hozhattak volna QB-t, ha csak átkötőnek akarnák, lehet, hogy húznak QB-t az elején, de ez szerintem totális pazarlás, most húzhatnak 2 komoly kezdőt, később egy backupot és ha fos Taylor, akkor jövőre úgyis megint az elején húznak...
StormST
QB posztra nem lehet pazarolni. Vagy ha pazarlásnak tekintjük, akkor meg kell. Inkább mint ragaszkodni valakihez aki nem megoldás. Mert így nekünk is pazarlás volt Lynch, de ettől még most kell egy új QB. 1/1re biztos lenne, 1/5-nél kérdés hogy ki lesz még bent, fr.QB-nak tekintjük-e vagy sem.

fr.QB-t megtalálni a legnehezebb. Tyrod Taylor nem az. Kizer se volt. Miért várjanak vele jövre, amikor most van 1/1-ük és 1/4-ük is?
De komolyan? Annyira egyértelmű, hogy QB-t kell húzniuk, amennyire csak lehet.
Taylor arra kell nekik, hogy ne feltétlen kelljen rögtön mélyvízbe dobni, illetve sérülés esetén megbízható csere legyen, esetleg nem árt ha van valaki az 1/1 mellett aki látott már NFL meccset a pályáról.

Ha sem 1/1-ben sem 1/4-ben nem húznak QB-t, nem érdemlik meg a szurkolóikat, nem érdemlik meg hogy nyerjenek. Már 1/4-ig várni is óriási hiba szerintem, de Brownsról lévén szó, ez még nem elképzelhető. Ha nem húznak egyik pickből se QB-t, szerintem nincs miről beszélni. Stadion helyére sós sivatagot!

btw.: majdnem ugyanennyire egyértelmű, hogy a Giantsnek is QB-t kell vinni 1/2-ben. Eli elfocizik még 1-2 évig, de ha csak nem jön utána (is) egy teljes összeomlás, ennél jobb esélyeik nekik se lesznek a közeljövőben.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogy micsi?
3. kör volt az a második, Taylorra pedig ne tekintsük már megoldásként. Pazarlás az lenne, ha nem QB jönne az 1/1-re, amikor 20 éve nincs normális irányító. Ne vicceljünk már
Wyatt
Jajjj, tényleg, a 3/1, óriási hibát vétettem... 😛

Igen, tényleg bizonyára viccelek, mert annyira bejött eddig mindig az 1/1 vagy bármilyen 1. körös QB draft a Browns-nak. Persze akár próbálkozhatnak továbbra is, mint a kiskutyák, vagy építkezhetnek más posztokon is egy olyan QB-val, aki látott már NFL meccset a lelátónál közelebbről, de az bizonyára vicces hozzáállás...
StormST
Aztamindenit...

Ebben annyi mindennel nem értek egyet, hogy az már művészet 😀

Legutóbb 1999-ben húzott amúgy a csapat 1/1-re irányítót. A legutóbbi irányítóhúzások: 1/22-re, amikor volt 1/3, 1/22-re, amikor volt 1/3, 1/22-re, amikor volt 1/8.

De neeem, ne vigyék ki a legjobb elérhető irányítót, hogy végre legyen ott valami franchise QB-féleség, inkább basszák el futóra vagy egyéb értelmes posztra, és majd talán később hoznak egyet. És építkezhetnek más posztra közben. Csak ezt csinálják 20 éve, és az a nagy építkezés valahogy csak nem áll össze.

Taylor nagyon közelről nézi az NFL-meccseket, kár, hogy ez azért egy irányítónál nem feltétlenül előnyös tulajdonság.

Szóval átmenetileg Taylor elmegy, egy-két meccsre jó is lehet, de hogy ez a csere nem zárta ki az 1/1-es QB-t, az tuti – meg az is, hogy a világ faszsága lenne Taylorra rakni a jövőt és nem húzni megint 1/1-re irányítót.

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 838 — SB 50 Champion @ Grund
Hogy micsi?
3. kör volt az a második, Taylorra pedig ne tekintsük már megoldásként. Pazarlás az lenne, ha nem QB jönne az 1/1-re, amikor 20 éve nincs normális irányító. Ne vicceljünk már
Wyatt
Jajjj, tényleg, a 3/1, óriási hibát vétettem... 😛

Igen, tényleg bizonyára viccelek, mert annyira bejött eddig mindig az 1/1 vagy bármilyen 1. körös QB draft a Browns-nak. Persze akár próbálkozhatnak továbbra is, mint a kiskutyák, vagy építkezhetnek más posztokon is egy olyan QB-val, aki látott már NFL meccset a lelátónál közelebbről, de az bizonyára vicces hozzáállás...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogy micsi?
3. kör volt az a második, Taylorra pedig ne tekintsük már megoldásként. Pazarlás az lenne, ha nem QB jönne az 1/1-re, amikor 20 éve nincs normális irányító. Ne vicceljünk már

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 838 — SB 50 Champion @ Grund
Ez nekünk még jó is lehet, hiszen így a Browns nem biztos, hogy QB-t húz, bár ha mi addig szerzünk egyet, akkor meg pont rossz... 😛
StormST
Hát ha nem QB-t húznak, akkor le kell bontani a stadionjukat és sóval behinteni a helyét...
Black_Adder
Én ezt nem így látom, szerintem pont a fordítottja igaz, most nyomtak el egy 2. körös picket QB-ra, ha az 1/1-et vagy az 1/4-et is arra használják, az elég nagy pazarlás...
StormST
Úgy tudom Kizert már eltradeelték. Nem mintha máshogy gondolnám ha még ott lenne.
Kosar óta nincs fr. QB-juk, és Kizer se az volt (és Tyrod se lesz az), elszalasztották Wentzet, Watsont, nem is tudom még kiket, többször eljátszották, hogy vissza tradeelnek és csak az első kör végén húztak QB-t katasztrofális eredménnyel, ha most meg se próbálnak fr. QB-t szerezni 1/1-re vagy 1/4-re, akkor nincs értelme tovább folytatni a szenvedést. Már 1/4-re hagyni is nagy hiba lenne a részükről szerintem.
Black_Adder
FA-ról is hozhattak volna QB-t, ha csak átkötőnek akarnák, lehet, hogy húznak QB-t az elején, de ez szerintem totális pazarlás, most húzhatnak 2 komoly kezdőt, később egy backupot és ha fos Taylor, akkor jövőre úgyis megint az elején húznak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ez nekünk még jó is lehet, hiszen így a Browns nem biztos, hogy QB-t húz, bár ha mi addig szerzünk egyet, akkor meg pont rossz... 😛
StormST
Hát ha nem QB-t húznak, akkor le kell bontani a stadionjukat és sóval behinteni a helyét...
Black_Adder
Én ezt nem így látom, szerintem pont a fordítottja igaz, most nyomtak el egy 2. körös picket QB-ra, ha az 1/1-et vagy az 1/4-et is arra használják, az elég nagy pazarlás...
StormST
Úgy tudom Kizert már eltradeelték. Nem mintha máshogy gondolnám ha még ott lenne.
Kosar óta nincs fr. QB-juk, és Kizer se az volt (és Tyrod se lesz az), elszalasztották Wentzet, Watsont, nem is tudom még kiket, többször eljátszották, hogy vissza tradeelnek és csak az első kör végén húztak QB-t katasztrofális eredménnyel, ha most meg se próbálnak fr. QB-t szerezni 1/1-re vagy 1/4-re, akkor nincs értelme tovább folytatni a szenvedést. Már 1/4-re hagyni is nagy hiba lenne a részükről szerintem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 838 — SB 50 Champion @ Grund
Ez nekünk még jó is lehet, hiszen így a Browns nem biztos, hogy QB-t húz, bár ha mi addig szerzünk egyet, akkor meg pont rossz... 😛
StormST
Hát ha nem QB-t húznak, akkor le kell bontani a stadionjukat és sóval behinteni a helyét...
Black_Adder
Én ezt nem így látom, szerintem pont a fordítottja igaz, most nyomtak el egy 2. körös picket QB-ra, ha az 1/1-et vagy az 1/4-et is arra használják, az elég nagy pazarlás...

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ez nekünk még jó is lehet, hiszen így a Browns nem biztos, hogy QB-t húz, bár ha mi addig szerzünk egyet, akkor meg pont rossz... 😛
StormST
Hát ha nem QB-t húznak, akkor le kell bontani a stadionjukat és sóval behinteni a helyét...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear