Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Én úgy gondolom - bár lehet tévedek - hogy Kirk-el többet veszítenénk, mint nyernénk. Egyszerűen túl sokba lenne, a lyukak meg nem lennének betömve, illetve lehet a zsíros szerződés elkényelmesítené, de ha nem is, akkor meg megmentené Jóska állását. Ördögi kör. Én nem szeretném.
Inkább draft és OL. Hátha..

Bár tökmindegy mit akar egy egyszerű, hétköznapi szurkoló a balkánról 😀
#JC6
Szerintem egy Mayfield/Rosen pick, illetve FA-ról megszerezni Norwellt és/vagy Nate Soldert, megoldaná a gondokat Coloradoban. 😀

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Én úgy gondolom - bár lehet tévedek - hogy Kirk-el többet veszítenénk, mint nyernénk. Egyszerűen túl sokba lenne, a lyukak meg nem lennének betömve, illetve lehet a zsíros szerződés elkényelmesítené, de ha nem is, akkor meg megmentené Jóska állását. Ördögi kör. Én nem szeretném.
Inkább draft és OL. Hátha..

Bár tökmindegy mit akar egy egyszerű, hétköznapi szurkoló a balkánról 😀
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 871
Legutóbb egy, echte dome QB-val voltunk bajnokok
Black_Adder
Akkor Manning = Keenum értem.
Manning karereje sosem volt probléma,Keenum ezzel szemben liga utolsók között van karerőben.A gyenge karerő,a nyitott stadion és a hideg pedig sohasem egy jó párosítás.
De oké akkor jön Keenum és bevágtáztok az SB-be,csak nehogy helyette megint a top5ben draftoljatok. 😉
Mr.Breaker
Ejjha, ezekkel a következtetésekkel a választásokra hangolsz vagy csak hosszas vitában reménykedsz?

Egyelőre se nem jön ide se nem nyerünk Supre Bowlt se nem húzunk top 5, oh wait, azt pont igen.

Nem én mondom, hogy ő lehet a befutó, hanem az insiderek. Én csak annyit mondok, hogy az hogy dome QB, nem fog annyit számítani, mint azt hinnéd. Ha nem ő jön ide, akkor se ezért lesz így. Bár a gyenge kar nagyobb szerepet játszhat ebben, mert Elway szerelmes a magasan lévő vállból kinövő erős karokba, de jelenlegi tudásunk alapján látszólag mégis ő a 2. azon a listán, amin az első pont az ő helyére megy Minnesotába szintén ugyanezen tudás alapján...

Most persze Elway éppen 2-es losing streakben van QB választás szempontjából, úgyhogy lehet feltételezni, hogy Keeenummal ez már 3-ra nőne, de én már március 1-én bejelentettem optimizmusomat, és mivel számomra az eddig felvázolt opciókból egyik se egyértelműen jó vagy rossz igyekszem tartani magamat ehhez és a poharat úgy szemlélni, hogy félig teli van.
Black_Adder
Nem akartam én vitázni, csak akkor ezek szerint félreértettem a kijelentésed és az offseasonba vetett optimizmusodat,ami valljuk be muszáj is míg Józsi bácsi az edző itt. 😀
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Legutóbb egy, echte dome QB-val voltunk bajnokok
Black_Adder
Akkor Manning = Keenum értem.
Manning karereje sosem volt probléma,Keenum ezzel szemben liga utolsók között van karerőben.A gyenge karerő,a nyitott stadion és a hideg pedig sohasem egy jó párosítás.
De oké akkor jön Keenum és bevágtáztok az SB-be,csak nehogy helyette megint a top5ben draftoljatok. 😉
Mr.Breaker
Liga utolsók között? Láttad te a Minnesota Miraclet? Azaz azt a playt amikor a Saints ellen Diggsnek dobott egy bombát az utolsó másodpercekben? Azt is elég lazán dobta meg... Szóval nem tudom hova gondolsz...
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Mármint arra a 35 yardos passzra gondolsz lejáró óránál saját 30-ról, amit egyébként szar helyre dobott, mert ha nem bassza el a védő, akkor esélye nem lett volna kimenni a WR-nek megállítani az órát és még akkor is 50+-os FG lett volna belőle? Erős és jó passz volt, tényleg... 😀

Érdekes fogalmaid vannak a "bomba" szóról, ajánlanám figyelmedbe Rodgers Hail Mary passzait, meg mondjuk Stafford pár hosszabb passzocskáját, lehet akkor ráérzel, hogy mi is igazán a "bomba"... 😀

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Legutóbb egy, echte dome QB-val voltunk bajnokok
Black_Adder
Akkor Manning = Keenum értem.
Manning karereje sosem volt probléma,Keenum ezzel szemben liga utolsók között van karerőben.A gyenge karerő,a nyitott stadion és a hideg pedig sohasem egy jó párosítás.
De oké akkor jön Keenum és bevágtáztok az SB-be,csak nehogy helyette megint a top5ben draftoljatok. 😉
Mr.Breaker
Liga utolsók között? Láttad te a Minnesota Miraclet? Azaz azt a playt amikor a Saints ellen Diggsnek dobott egy bombát az utolsó másodpercekben? Azt is elég lazán dobta meg... Szóval nem tudom hova gondolsz...

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mas kerdes h a Vikings hogy az anyjaba fog beferni a sapka ala jovore (iden meg csak-csak), de ez legyen az o gondjuk.Általános Doktor
Bele fognak, lesz kb. 70 milliójuk (Cousins-al 40+), és Barr-t ill Floyd-ot kell megtartaniuk (a nagyobb pénzigényűeket nézve). Az azért nem megoldhatatlan.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elvileg már csak a Jets és a Vikings van versenyben Cousinsért, egy alternatívával kevesebb...
Vonster
Ez par napos hir, amit a denveri insiderek mar cafoltak, de ettol eleg egyertelmu h nem mi vagyunk az eselyesek.

Mas kerdes h a Vikings hogy az anyjaba fog beferni a sapka ala jovore (iden meg csak-csak), de ez legyen az o gondjuk.

Ha nem jonne Kirk, akkor en tovabbra is a QB draft mellett vagyok, nem mintha ez szamitana... 😂😂

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 941
Elvileg már csak a Jets és a Vikings van versenyben Cousinsért, egy alternatívával kevesebb...
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Legutóbb egy, echte dome QB-val voltunk bajnokok
Black_Adder
Akkor Manning = Keenum értem.
Manning karereje sosem volt probléma,Keenum ezzel szemben liga utolsók között van karerőben.A gyenge karerő,a nyitott stadion és a hideg pedig sohasem egy jó párosítás.
De oké akkor jön Keenum és bevágtáztok az SB-be,csak nehogy helyette megint a top5ben draftoljatok. 😉
Mr.Breaker
Ejjha, ezekkel a következtetésekkel a választásokra hangolsz vagy csak hosszas vitában reménykedsz?

Egyelőre se nem jön ide se nem nyerünk Supre Bowlt se nem húzunk top 5, oh wait, azt pont igen.

Nem én mondom, hogy ő lehet a befutó, hanem az insiderek. Én csak annyit mondok, hogy az hogy dome QB, nem fog annyit számítani, mint azt hinnéd. Ha nem ő jön ide, akkor se ezért lesz így. Bár a gyenge kar nagyobb szerepet játszhat ebben, mert Elway szerelmes a magasan lévő vállból kinövő erős karokba, de jelenlegi tudásunk alapján látszólag mégis ő a 2. azon a listán, amin az első pont az ő helyére megy Minnesotába szintén ugyanezen tudás alapján...

Most persze Elway éppen 2-es losing streakben van QB választás szempontjából, úgyhogy lehet feltételezni, hogy Keeenummal ez már 3-ra nőne, de én már március 1-én bejelentettem optimizmusomat, és mivel számomra az eddig felvázolt opciókból egyik se egyértelműen jó vagy rossz igyekszem tartani magamat ehhez és a poharat úgy szemlélni, hogy félig teli van.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 871
Legutóbb egy, echte dome QB-val voltunk bajnokok
Black_Adder
Akkor Manning = Keenum értem.
Manning karereje sosem volt probléma,Keenum ezzel szemben liga utolsók között van karerőben.A gyenge karerő,a nyitott stadion és a hideg pedig sohasem egy jó párosítás.
De oké akkor jön Keenum és bevágtáztok az SB-be,csak nehogy helyette megint a top5ben draftoljatok. 😉
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Én azért is vagyok az újonc qb mellett, mert így, hogy maradt Joseph, nagyon nem szeretném, ha Cousins megmentené a seggét és a következő három évben is itt rontaná a friss hegyi levegőt. Egy rookie qb bukó első éve után azonban nem fognak lemondani róla, és könnyen benne van, hogy egy új team jól hozzáállva a másodikra megtáltosodjon.Zalán
Az a baj, hogy ezek a QB-k nem NFL készek úgy, ahogy mondjuk Luck volt. Szükségük van minőségi képzésre, hogy legyen belőlük valami. Az alatt az idő alatt amíg itt rontja a levegőt ez a stáb, a most húzott fiatal QB karrierjét simán tönkrevághatják. 😕
peterk2005
Mondjuk Musgrave pl ebben sztem nem rossz. Carr is fejlődött alatta...persze sose derül ki mennyi az OC, mennyi a QB coach és mennyi a QB érdeme, de elég beszédes mi történt tavaly Musgrave nélkül nálunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Erről jut eszembe, lassan abba lehetne hagyni a fizsapka folyamatos emelését, mert ezzel nem az történik, hogy kiegyenlítődnek a fizetések a csapaton belül, sokkal inkább nyílik az olló, ami nem egészen tesz jót az egész rendszernek. Gondolom az USA-ban nincs ilyen mértékű infláció. Értem én persze, hogy a pénzről szól minden.Zalán
Arról, és itt a játékos szervezetnek is komoly szava van. Amíg a bevételek nőnek (elsősorban a TV ill. most már egyéb platformú közvetítések bevételei miatt), addig a nyereség is nő, amiből a játékosok is részesedni akarnak. Azért van most béke (senki sem sztrájkol), mert a CBA lerendezte a pénzeket, a játékosok számára is. Belenyúlsz és újra jön a sztrájk réme.
Egyébként ha valaki növekedő pénzek, növekedő bevételek mellett nem tud rendet tartani, akkor monnyon le. 😊 Mit csinálna akkor, ha csökkennének a pénzek?

Én azért is vagyok az újonc qb mellett, mert így, hogy maradt Joseph, nagyon nem szeretném, ha Cousins megmentené a seggét és a következő három évben is itt rontaná a friss hegyi levegőt. Egy rookie qb bukó első éve után azonban nem fognak lemondani róla, és könnyen benne van, hogy egy új team jól hozzáállva a másodikra megtáltosodjon.Zalán
Az a baj, hogy ezek a QB-k nem NFL készek úgy, ahogy mondjuk Luck volt. Szükségük van minőségi képzésre, hogy legyen belőlük valami. Az alatt az idő alatt amíg itt rontja a levegőt ez a stáb, a most húzott fiatal QB karrierjét simán tönkrevághatják. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
FWIW, Legwold szerint harcolunk Cousinsért.
És ha FAn sikerül megoldani a QB kérdést, akár Kirk, akár Keenum akár más, akkor más poszton erősítenénk, most épp Chubb a jelöltje, már ha bent lesz még.

Elway meg azt mondja, nem félne betenni a kezdőbe rookie QB-t, ha 1/5-re megtalálja a megfelelőt.
"I'm not done swinging and missing [laughing]. Misses don't bother me. We just have to figure out a way to get it right. ... Until we really get to know them and get around them a little bit more, it's hard to say. With what I went through, if you go young, throw them out there and get them going."Elway

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem is értem,hogy jött szóba egyáltalán Keenum neve.
Keenumnál rosszabb fit ide nem igen van az FA QB felhozatalból. Egy echte Dome QB-ról beszélünk,gyenge karral és most a Denveri hidegbe akarják hozni.
Ha Elway ezt tényleg egy komoly opciónak gondolja,akkor ott vannak már bajok.
Mr.Breaker
Legutóbb egy, echte dome QB-val voltunk bajnokok

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 871
Nem is értem,hogy jött szóba egyáltalán Keenum neve.
Keenumnál rosszabb fit ide nem igen van az FA QB felhozatalból. Egy echte Dome QB-ról beszélünk,gyenge karral és most a Denveri hidegbe akarják hozni.
Ha Elway ezt tényleg egy komoly opciónak gondolja,akkor ott vannak már bajok.
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Keenum? Most komolyan? Egy one-year-wondert (Siemian) akarunk egy másikra lecserélni? Akkor már inkább bárki a drafton...

Én személy szerint Kuzinnak is csak akkor örülnék, ha valami normális szerződést kapna, mert ha miatta megy Wolfe és/vagy Sanders és/vagy bárki más kezdő, akkor a fene megette az egészet...
StormST
Sanders állítólag marad. Talib lesz szerintem az első áldozat, kérdés mennyi lesz még. Kuzinért biztos kell még másnak is búcsút inteni. Keenumért valószínűleg nem. Cserébe Keenummal ki tudja mennyivel vagyunk beljebb.

Nincs olyan opció amivel fenntartások nélkül elégedett lennék, de olyan se amibe legalább egy kicsit nem tudnék belekapaszkodni.
Ha QB jön drafton akkor hátha meglesz hosszú távra a fr.QB. Ha nem QB jön, akkor egy BPA, amivel sokkal erősebb lehet a csapat...
Black_Adder
Sandersről én is azt olvastam, hogy marad, de jelenleg minden attól függ, hogy mennyibe lesz a QB, 30 misit és a draftot kigazdálkodni nem lesz egyszerű és még van azért más lyuk is. Én remélem, hogy Sanders marad, de félek, hogy ezt egy FA QB-val együtt nem lesz egyszerű megoldani...
StormST
Én úgy számolok, hogy a Sanders maraddal áraztuk be, hogy mennyit költünk FA QB-ra. Nem véletlen, hogy egyre több forrás szerint mondunk le Cousinsról és keresünk más megoldásokat. Keenum is csak addig lesz a kalapban szerintem amíg ki nem találja, hogy 25 körül szeretne keresni...

Egyébként ha azon múlna gondolkodás nélkül elköszönnék Sanderstől, ha az kell egy fr. QB-hoz. Csak FA irányítóban se vagyok ehhez elég biztos. És szerintem Elway se.
Black_Adder
Márpedig szerintem Keenum se marad 20 alatt, max egy kevéssel. Az ilyen one-year-wonder dolgokat Oswi és társai elég jól beárazták az utóbbi években, még ha volt is, aki nem jött be, ettől még az összes ilyen QB 15 fölött kér mostanában és valahol mindig meg is kapják, a jelek szerint...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Keenum? Most komolyan? Egy one-year-wondert (Siemian) akarunk egy másikra lecserélni? Akkor már inkább bárki a drafton...

Én személy szerint Kuzinnak is csak akkor örülnék, ha valami normális szerződést kapna, mert ha miatta megy Wolfe és/vagy Sanders és/vagy bárki más kezdő, akkor a fene megette az egészet...
StormST
Én azért is vagyok az újonc qb mellett, mert így, hogy maradt Joseph, nagyon nem szeretném, ha Cousins megmentené a seggét és a következő három évben is itt rontaná a friss hegyi levegőt. Egy rookie qb bukó első éve után azonban nem fognak lemondani róla, és könnyen benne van, hogy egy új team jól hozzáállva a másodikra megtáltosodjon.
Zalán
Na ezt a részt én is nagyon adnám. Rams/Goff újratöltve 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Keenum? Most komolyan? Egy one-year-wondert (Siemian) akarunk egy másikra lecserélni? Akkor már inkább bárki a drafton...

Én személy szerint Kuzinnak is csak akkor örülnék, ha valami normális szerződést kapna, mert ha miatta megy Wolfe és/vagy Sanders és/vagy bárki más kezdő, akkor a fene megette az egészet...
StormST
Sanders állítólag marad. Talib lesz szerintem az első áldozat, kérdés mennyi lesz még. Kuzinért biztos kell még másnak is búcsút inteni. Keenumért valószínűleg nem. Cserébe Keenummal ki tudja mennyivel vagyunk beljebb.

Nincs olyan opció amivel fenntartások nélkül elégedett lennék, de olyan se amibe legalább egy kicsit nem tudnék belekapaszkodni.
Ha QB jön drafton akkor hátha meglesz hosszú távra a fr.QB. Ha nem QB jön, akkor egy BPA, amivel sokkal erősebb lehet a csapat...
Black_Adder
Sandersről én is azt olvastam, hogy marad, de jelenleg minden attól függ, hogy mennyibe lesz a QB, 30 misit és a draftot kigazdálkodni nem lesz egyszerű és még van azért más lyuk is. Én remélem, hogy Sanders marad, de félek, hogy ezt egy FA QB-val együtt nem lesz egyszerű megoldani...
StormST
Én úgy számolok, hogy a Sanders maraddal áraztuk be, hogy mennyit költünk FA QB-ra. Nem véletlen, hogy egyre több forrás szerint mondunk le Cousinsról és keresünk más megoldásokat. Keenum is csak addig lesz a kalapban szerintem amíg ki nem találja, hogy 25 körül szeretne keresni...

Egyébként ha azon múlna gondolkodás nélkül elköszönnék Sanderstől, ha az kell egy fr. QB-hoz. Csak FA irányítóban se vagyok ehhez elég biztos. És szerintem Elway se.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Keenum? Most komolyan? Egy one-year-wondert (Siemian) akarunk egy másikra lecserélni? Akkor már inkább bárki a drafton...

Én személy szerint Kuzinnak is csak akkor örülnék, ha valami normális szerződést kapna, mert ha miatta megy Wolfe és/vagy Sanders és/vagy bárki más kezdő, akkor a fene megette az egészet...
StormST
Sanders állítólag marad. Talib lesz szerintem az első áldozat, kérdés mennyi lesz még. Kuzinért biztos kell még másnak is búcsút inteni. Keenumért valószínűleg nem. Cserébe Keenummal ki tudja mennyivel vagyunk beljebb.

Nincs olyan opció amivel fenntartások nélkül elégedett lennék, de olyan se amibe legalább egy kicsit nem tudnék belekapaszkodni.
Ha QB jön drafton akkor hátha meglesz hosszú távra a fr.QB. Ha nem QB jön, akkor egy BPA, amivel sokkal erősebb lehet a csapat...
Black_Adder
Sandersről én is azt olvastam, hogy marad, de jelenleg minden attól függ, hogy mennyibe lesz a QB, 30 misit és a draftot kigazdálkodni nem lesz egyszerű és még van azért más lyuk is. Én remélem, hogy Sanders marad, de félek, hogy ezt egy FA QB-val együtt nem lesz egyszerű megoldani...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Keenum? Most komolyan? Egy one-year-wondert (Siemian) akarunk egy másikra lecserélni? Akkor már inkább bárki a drafton...

Én személy szerint Kuzinnak is csak akkor örülnék, ha valami normális szerződést kapna, mert ha miatta megy Wolfe és/vagy Sanders és/vagy bárki más kezdő, akkor a fene megette az egészet...
StormST
Sanders állítólag marad. Talib lesz szerintem az első áldozat, kérdés mennyi lesz még. Kuzinért biztos kell még másnak is búcsút inteni. Keenumért valószínűleg nem. Cserébe Keenummal ki tudja mennyivel vagyunk beljebb.

Nincs olyan opció amivel fenntartások nélkül elégedett lennék, de olyan se amibe legalább egy kicsit nem tudnék belekapaszkodni.
Ha QB jön drafton akkor hátha meglesz hosszú távra a fr.QB. Ha nem QB jön, akkor egy BPA, amivel sokkal erősebb lehet a csapat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Doki, és 30+ ot is adnál a kapitányért?
És gondolod, hogy úgy nem QB-t húznánk?
Black_Adder
En nagyon, nagyon nagy osszegben fogadnek h nem QBt huznank ha Kirk jon, hanem BPA alapon a legjobbat.

Az mar jo kerdes h megeri-e azt a 90Mes, harom eves (valamilyen modon) garantalt szerzodeset, amit allitolag ker. De ha ezzel a szerzodessel jonne meg egy Nelson, vagy egy Chubb, esetleg valami isteni csoda folytan Barkley, akkor hajlok afele h igen.

Kozepszer QBnak viszont csak 10M alatt orulnek, de tartok tole h ez hiu abrand. Bridgewatert talan el lehet hozni egy 1 eves prove it deallel, de pl Bradford sztem mar tobbet kerne (mondjuk nala legalabb biztosak lehetnenk benne h az elso koros QBnk kezdeni is fog meg iden).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Keenum? Most komolyan? Egy one-year-wondert (Siemian) akarunk egy másikra lecserélni? Akkor már inkább bárki a drafton...

Én személy szerint Kuzinnak is csak akkor örülnék, ha valami normális szerződést kapna, mert ha miatta megy Wolfe és/vagy Sanders és/vagy bárki más kezdő, akkor a fene megette az egészet...
StormST
Egyetértek maximálisan. Cousins csak akkor, ha nem adjuk oda neki a széfkulcsot korlátlan használatra, még ha a 30 milliós fizetésével 3 év múlva a középmezőnyben lesz. Erről jut eszembe, lassan abba lehetne hagyni a fizsapka folyamatos emelését, mert ezzel nem az történik, hogy kiegyenlítődnek a fizetések a csapaton belül, sokkal inkább nyílik az olló, ami nem egészen tesz jót az egész rendszernek. Gondolom az USA-ban nincs ilyen mértékű infláció. Értem én persze, hogy a pénzről szól minden.
Keenumig ne menjünk le. Egy harmadik qb, akinek bejött a sérülés és az, hogy egy remek rendszerbe érkezett, remek edzői stábbal. Nahh, ez utóbbiból nincs nálunk nyomokban sem. És jövőre sem fog változni a sztori. A leggazdaságosabb megoldás a draft, és ugyan garancia nincs a sikerre, de a legnagyobbat is azzal lehet nyerni. Oké, Allent nem kéne beszopni, meg Elway rémesen draftol qb-t, de jól draftol az első ötben. Én azért is vagyok az újonc qb mellett, mert így, hogy maradt Joseph, nagyon nem szeretném, ha Cousins megmentené a seggét és a következő három évben is itt rontaná a friss hegyi levegőt. Egy rookie qb bukó első éve után azonban nem fognak lemondani róla, és könnyen benne van, hogy egy új team jól hozzáállva a másodikra megtáltosodjon.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Keenum? Most komolyan? Egy one-year-wondert (Siemian) akarunk egy másikra lecserélni? Akkor már inkább bárki a drafton...

Én személy szerint Kuzinnak is csak akkor örülnék, ha valami normális szerződést kapna, mert ha miatta megy Wolfe és/vagy Sanders és/vagy bárki más kezdő, akkor a fene megette az egészet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Doki, és 30+ ot is adnál a kapitányért?
És gondolod, hogy úgy nem QB-t húznánk?

Nem tudom, csak együtt lehet majd értékelni az FA-t és a draftot. Elsülhet jól is rosszul is mindkettő
- Keenum + drága feltrade QBért
- Keenum + lemaradunk a QBról beragadunk 7-9 9-7 csapatnak
- Cousins 30+ért és ugyanúgy QB ugyanúgy feltrade-el...

Majd kiderül. Így hogy Jóska maradt, azt se tartom hatalmas tragéidának, ha idén nem találjuk meg a QB-t.


Az várható volt hogy Allen a kombine alatt feljebb mászik a boardokon, remélem kimegy top 2ben. Ő is jobban jár, mi is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Am a komolyabb boardok mar Allent teszik no.1. Qbnak.

Nekem szemely szerint Rosen tetszik, bar ő eleg megoszto, van benne egy kis Cutler utóérzet (ot is birom 😁).

Visszaterve Keenumra: igazandibol azert nem orulnek neki mert en nem akarok brideQBt, nem akarom h 20Met kidobjunk valakire akiben nem bizunk es huzunk melle az elso korben egy masikat. Tokon love magunkat az FAn, es kenyszerpalyara allitva magunkat a drafton.

Legyen all in Kirkert FAn, vagy ha o nem jon, akkor legyen all in a drafton. Es bizzunk az ott kihuzott gyerekben, a padozasbol nem lesz QB.

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'