Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Simán aláírom, hogy VJ eleve csak onecocksuckingyear-re lett hozva, hogy vmi nagyobb nevet ne likvidáljunk amikor kutyaütõ QBjeink vannak. Az új edzõnek bekészítik az 1/5 draftot meg az egészséges alapjait a romjainknak.
sickmyduck
sztem nem, eléggé úgy volt bereklámozva mint a kövi zseni
úgy néz ki nem csak lynch és oswi bust hanem vj is
Negritis
hát most úgy állnak a dolgok, hogy ő a kövi Chip Kelly

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Lynch 2-4 hét pihenő, Siemian a kezdő QB a Miami ellen.

Jelen állás szerint a 4. választás a Broncosé a jövő évi drafton.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Simán aláírom, hogy VJ eleve csak onecocksuckingyear-re lett hozva, hogy vmi nagyobb nevet ne likvidáljunk amikor kutyaütõ QBjeink vannak. Az új edzõnek bekészítik az 1/5 draftot meg az egészséges alapjait a romjainknak.
sickmyduck
sztem nem, eléggé úgy volt bereklámozva mint a kövi zseni
úgy néz ki nem csak lynch és oswi bust hanem vj is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Simán aláírom, hogy VJ eleve csak onecocksuckingyear-re lett hozva, hogy vmi nagyobb nevet ne likvidáljunk amikor kutyaütõ QBjeink vannak. Az új edzõnek bekészítik az 1/5 draftot meg az egészséges alapjait a romjainknak.

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Megvan a 3-8, és jön négy meccsből 3 idegenben, majd a Kansas, aki akkor még a play offért fog küzdeni. Ez sima 1-4 vagy 0-5 is lehet. Hiába gyengébb csapatok jönnek, a Jets és a Colts felettünk vannak, és van miért küzdeniük. A Miami a leginkább nyerhető, ha visszakerül Macska és kitart a lendülete, bár ők lehet Josephnek megmutatják. A Washington karácsonykor szintén po-ért fog menni, Kirk kapitányt megnézhetjük élőben, vitatkozhatunk rajta. Nem adnék neki 28 milliót per év 5 évre. Nincs is pénzünk rá. Nézetem szerint, ha megvan a tizedik vereség, Josephet le is zavarhatjuk a hegyről, jöhet interim Studesville, hogy úgy menjünk el nyárra építkezni, hogy kiszellőznek a fejek, és már most megkezdhetjük a háttérben az edzőkeresést. Én lassan átállok a 3-13-as szezonra mint cél. Mert hosszútávon ez szolgálja a csapat érdekét. Erre Lynchcsel látom a legnagyobb esélyt, akkor valószínűleg a félpályán sem haladunk át többet. Továbbra is tartom a teljes rebulidet, új stáb, nem kezdő HC, neki új QB top5-ből, új O fal és O, és értékei megtartásával új D, új vagy régi új DC-vel.
Amúgy nincs gond, csak a Manning story és a SB utáni káosz éljük át, amit mindnyájan aláírtunk a sikerekért cserébe. Deák Ferenc mondta, "ha tűrni kell, hát tűrni fog a nemzet"
Hát most a tűrés időszakasza van a Broncos rajongásunknak.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Gyerekek nemár... Kirk? Eszem megáll...

Ezzel az erővel vissza Tebow-t bakker.
Ezt nézzétek meg, hallgassátok a kommentárokat és csekkoljátok Elway-t (mert amíg ő él, Denverben nem lehet senki sztár, csak ő)....
JC6
Manning elég nagy sztár volt...
Azt lehet mondani, hogy csak az lehet sztár, akit ő hozott, nem értek vele egyet, de ez hitvita, szóval annyiban hagyom, de mostanra Demaryius az egyetlen aki nem Elway embere, szóval nem hinném, hogy az a gátja a QB kérdésnek, hogy nehogy felülmúlja Elwayt...
Hozott 2 QBt egyik se jött be, Siemian backupnak hozta, annak jó is lenne, Lynch / OZ baklövés miatt kell neki kezdeni...

Nem könnyű QBt találni, kell tovább próbálkozni, ennyi. Hogy ez mennyire scout team, mennyire Elway azt nem tudom, feltételezem, hogy ha valamibe, akkor a QB-ba szól blee legjobban...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tegnap sajnos ismét láttuk, hogy mi a különbség Lynch és az egyébként szintén nem kezdő szintű Siemian között.

Mindezt másfél év csapatnál töltött idő után. Jacoby Brissett - aki szerintem szintén nem egy "valódi" NFL kezdő irányító szint (mármint, hogy nem csak most, de sose lesz az) - másfél hét után áll be a Colts-ba. Az 5.-6. héttől pedig, ha nem is a Luckra írt teljes playbookból dolgozik, de egy normál NFL playbookból hív a coordinator. És akkor Lynch számára a Siemiannal, Osweilerrel használt - eleve nem franchise QB-ra szabott - playbookot is agyon kell egyszerűsíteni, amikor másfél éve a csapatnál van?

Lynch egy első körös prospect volt, úgy érkezett a draft után az edzőtáborba, hogy ő az első számú QB, és nincs érdemi ellenfele. Még egy máshonnan elküldött valamikor kezdő veterán se. És ilyen nyomás nélküli helyzetben vesztett Siemian-al szemben, egy hetedik körös olyan játékossal szemben, akinek szintén nem volt még egyetlen kezdő NFL snapje sem. Majd a rá következő évben ismét megkapta az azonos startvonalas esélyt, és ismét vesztett. Az ilyen teljesítmény nyújtó QB-k ennyi idő után már általában nincsenek is NFL csapatnál. Legjobb esetben valamelyik practice squadban segítenek rehabolni a WR-eket. Lynch csak azért van még rosteren, mert első köröst nem szokás ilyen hamar kitenni, ha egyébként nem csinál ökörséget.

Személy szerint nagyon sajnálom a dolgot. Amikor draftoltuk, nagyon lelkes voltam, azt hittem, hogy egy (alaposan) upgradelt Osweiler érkezik. Hát sajnos nem. Ezt a projektet nincs értelme erőltetni. Siemian maradhatna cserének és szükség-kezdőnek, és mellé (elé) kell egy új irányító.

Nézegetve a 2018-as QB class lehetséges jelöltjeit, sajnos én Wentz, Winston féle játékost egyelőre nem látok. De bízom abban, hogy én vagyok a vak. Egyébként is, ennél a mostani helyzetnél bármi jobb lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
 twitter.com/Broncos_Report/status/934955838732607493

Talib is fasz volt, de csak hogy tiszta legyen, tényleg Crabtree kezdte, csak már egy playel korábban és Harris ellen...
StormST
Ez elég gyenge magyarázkodás a Broncos részéről. Ilyen lökésből/blokkból meccsenként van négy-öt. Inkább írták volna meg, hogy lengyel katonák megtámadták a határőr-bódét.
tomi-tomi
Nézd meg jobban, nem lökés, hanem konkrétan gyomron öklözte...

És nem is utólagos magyarázkodás, mert Harris már akkor lent maradt és mutogatott a Raiders pad felé, csak a közvetítésben gracefully nem keresték vissza, hogy mi is történhetett...
StormST
Igaz.
Lengyel katonák mellett a lengyel légierő is csapást mért az épületre.

Ne menjünk le oviba, hogy ki kezdte. Talib saját jogon viselkedett méretes faszként. Pályafutása alatt sokadszorra. (Pats mezben is alig várta, hogy összeverekedhessen Steve Smith-szel, mert már Bucs-Panthers időkben megkedvelte.)
tomi-tomi
Mindegy, legyen igazad, addig úgyse nyugszol meg, ott volt a teljes lengyel, ukrán front, a gyíkemberek is, amit csak szeretnél...

Sőt, TJ Ward is ott volt, kereste Gronk térdét, de nem találta, ezért hasbavágta Harrist inkább...

Gondolom soha egyetlen Pats játékos se vett elégtételt a csapattársát ért sérelemért, mert az teljesen elképzelhetetlen...
StormST
Nyugi, nem erről szól az egész.
Talib paraszt, ezen kár vitatkozni. Ezt szerintem vállalja is. Kell is egy paraszt a csapatba. Megvolt a kakasharc igazságos bírói döntés született, nem kell tovább foglalkozni vele. Crabtree kezdte, de Talib is fasz volt, ezt írtad te is, védeni nem kell őt, arccal vállalja hogy fasz és meg is védi magát vagy mást...

Mondjuk a bunyó terén is tudnék néhány kritikát megfogalmazni, de abban nagyobb potenciál volt, mint a teljes Offenseben. Mondjuk én nagyon kíváncsi vagyok, hogy jövőre lánccal fog-e játszani Crabtree 😀
Black_Adder
Mindketten tahota bunkók, láncokkal, fegyverekkel. Kanyhalo briganti mentalitás. Oly mindegy ki kezdte, a tavalyi denveri lánctépés folytatása volt ez és lehetett rá számítani. Eleve frusztrált mindkét csapat. És innen nézve van igazsága JC6-nak, amit a követőben írt, hogy VJ-nek erre is fel kellett volna készíteni a csapatot, de leginkább Talibot. Semmilyen provokációnak ne ülj fel kisfiacskám, mert a csapatnak ártasz vele. Igen, kurvára a harmadik körös (?) Langley-n is ment el a meccs. Ez most még ezzel a csapattal is egy verhető Oakland volt, ez esetben két meccsre lettünk volna egy csoportgyőzelemtől. Pont kellett volna ez a segg Talib. Ő kiállítja magát a második playban. Okos. Igen, ez az edző feladata, mentálisan felkészíteni a csapat játékosait. Amúgy ezek a srácok példaképek lennének. Értem én, hogy a szurkoló lila fejjel üvölt a lelátón, hogy baszkodd szájba a Talibot. De baszki, mit mondasz a gyereknek, amikor a sportról és az ellenfél tiszteletéről beszélgetsz vele? Szóval bármennyire is a mi kutyánk kölyke Talib, úgy eltiltanám a picsába függetlenül attól, ki provokált kit. És persze legközelebb is lesz lánc Crabtreen. Ez kábé olyan neki, mint ha te vennél egy Kojak-nyalókát.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Egy dolog, ami Lynch teljesítménye mellett kicsit elsikkad, pedig érdemes odafigyelni rá: Lynch-en kívül csak Siemian futott 4 yardosnál hosszabbat nálunk, az is csak egy 5 yardos volt. Év elején volt futójátékunk, most már az sincs, egyáltalán...
StormST
Egyrészt hamar hátrányba kerülünk és ezért feladjuk a futást, akkor is, amikor nem megy rosszabbul, mint a passz. Többször éreztem úgy, hogy túl korán, a Bills ellen pl egyértelműen.
Másrészt szerintem nehezebb boxok ellen kell futni, mint a szezon elején. Rájöttek, hogy fölösleges hátra egy CB, Siemian eleve nem tudott messzire passzolni, Lynch meg közelre se... De ennek nem néztem még utána.

Ja és még egy dolog, a korai hátrány kapcsán, bár nem a futáshoz kötődik. Nagy hátrányban játszunk, ezért többet futnak ellenünk, többet kell base defenseben lenni, kevesebb az egyértelmű passz szituáció -> kevésbé hatékony a pass rush -> ha mégis passzolnak több ideje van a QB-nak -> nehezebb dolga van a secondarynek.
Ahol egyébként sokkal kevesebb labda megy Harris és Talib felé, Roby felé megy a legtöbb passz, aki tud úgy játszani mint a 2 pro bowler, de gyakrabban van gyenge napja és több megy a safetyk felé, akik emberezésben nem annyira jók, mint a CB-k. Ward se volt az és Simmons-szal elégedett vagyok, szóval idáig nem akarom visszavezetni (mondjuk nickelben a sérült Nelson helyén nem panaszkodnék ha Ward játszana...), maradok a korai nagy hátránynál, ami miatt sem támadásban sem védekezésben nem tudunk az erősségeinkre játszani.

Csak tudnám kinek a felelőssége felkészíteni a csapatot a meccsre, hogy az elején ne veszítsük el? #fireVJ

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
 twitter.com/Broncos_Report/status/934955838732607493

Talib is fasz volt, de csak hogy tiszta legyen, tényleg Crabtree kezdte, csak már egy playel korábban és Harris ellen...
StormST
Ez elég gyenge magyarázkodás a Broncos részéről. Ilyen lökésből/blokkból meccsenként van négy-öt. Inkább írták volna meg, hogy lengyel katonák megtámadták a határőr-bódét.
tomi-tomi
Nézd meg jobban, nem lökés, hanem konkrétan gyomron öklözte...

És nem is utólagos magyarázkodás, mert Harris már akkor lent maradt és mutogatott a Raiders pad felé, csak a közvetítésben gracefully nem keresték vissza, hogy mi is történhetett...
StormST
Igaz.
Lengyel katonák mellett a lengyel légierő is csapást mért az épületre.

Ne menjünk le oviba, hogy ki kezdte. Talib saját jogon viselkedett méretes faszként. Pályafutása alatt sokadszorra. (Pats mezben is alig várta, hogy összeverekedhessen Steve Smith-szel, mert már Bucs-Panthers időkben megkedvelte.)
tomi-tomi
Mindegy, legyen igazad, addig úgyse nyugszol meg, ott volt a teljes lengyel, ukrán front, a gyíkemberek is, amit csak szeretnél...

Sőt, TJ Ward is ott volt, kereste Gronk térdét, de nem találta, ezért hasbavágta Harrist inkább...

Gondolom soha egyetlen Pats játékos se vett elégtételt a csapattársát ért sérelemért, mert az teljesen elképzelhetetlen...
StormST
Nyugi, nem erről szól az egész.
Talib paraszt, ezen kár vitatkozni. Ezt szerintem vállalja is. Kell is egy paraszt a csapatba. Megvolt a kakasharc igazságos bírói döntés született, nem kell tovább foglalkozni vele. Crabtree kezdte, de Talib is fasz volt, ezt írtad te is, védeni nem kell őt, arccal vállalja hogy fasz és meg is védi magát vagy mást...

Mondjuk a bunyó terén is tudnék néhány kritikát megfogalmazni, de abban nagyobb potenciál volt, mint a teljes Offenseben. Mondjuk én nagyon kíváncsi vagyok, hogy jövőre lánccal fog-e játszani Crabtree 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
 twitter.com/Broncos_Report/status/934955838732607493

Talib is fasz volt, de csak hogy tiszta legyen, tényleg Crabtree kezdte, csak már egy playel korábban és Harris ellen...
StormST
Ez elég gyenge magyarázkodás a Broncos részéről. Ilyen lökésből/blokkból meccsenként van négy-öt. Inkább írták volna meg, hogy lengyel katonák megtámadták a határőr-bódét.
tomi-tomi
Nézd meg jobban, nem lökés, hanem konkrétan gyomron öklözte...

És nem is utólagos magyarázkodás, mert Harris már akkor lent maradt és mutogatott a Raiders pad felé, csak a közvetítésben gracefully nem keresték vissza, hogy mi is történhetett...
StormST
Igaz.
Lengyel katonák mellett a lengyel légierő is csapást mért az épületre.

Ne menjünk le oviba, hogy ki kezdte. Talib saját jogon viselkedett méretes faszként. Pályafutása alatt sokadszorra. (Pats mezben is alig várta, hogy összeverekedhessen Steve Smith-szel, mert már Bucs-Panthers időkben megkedvelte.)
tomi-tomi
Mindegy, legyen igazad, addig úgyse nyugszol meg, ott volt a teljes lengyel, ukrán front, a gyíkemberek is, amit csak szeretnél...

Sőt, TJ Ward is ott volt, kereste Gronk térdét, de nem találta, ezért hasbavágta Harrist inkább...

Gondolom soha egyetlen Pats játékos se vett elégtételt a csapattársát ért sérelemért, mert az teljesen elképzelhetetlen...

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 twitter.com/Broncos_Report/status/934955838732607493

Talib is fasz volt, de csak hogy tiszta legyen, tényleg Crabtree kezdte, csak már egy playel korábban és Harris ellen...
StormST
Ez elég gyenge magyarázkodás a Broncos részéről. Ilyen lökésből/blokkból meccsenként van négy-öt. Inkább írták volna meg, hogy lengyel katonák megtámadták a határőr-bódét.
tomi-tomi
Nézd meg jobban, nem lökés, hanem konkrétan gyomron öklözte...

És nem is utólagos magyarázkodás, mert Harris már akkor lent maradt és mutogatott a Raiders pad felé, csak a közvetítésben gracefully nem keresték vissza, hogy mi is történhetett...
StormST
Igaz.
Lengyel katonák mellett a lengyel légierő is csapást mért az épületre.

Ne menjünk le oviba, hogy ki kezdte. Talib saját jogon viselkedett méretes faszként. Pályafutása alatt sokadszorra. (Pats mezben is alig várta, hogy összeverekedhessen Steve Smith-szel, mert már Bucs-Panthers időkben megkedvelte.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
 twitter.com/Broncos_Report/status/934955838732607493

Talib is fasz volt, de csak hogy tiszta legyen, tényleg Crabtree kezdte, csak már egy playel korábban és Harris ellen...
StormST
Ez elég gyenge magyarázkodás a Broncos részéről. Ilyen lökésből/blokkból meccsenként van négy-öt. Inkább írták volna meg, hogy lengyel katonák megtámadták a határőr-bódét.
tomi-tomi
Nézd meg jobban, nem lökés, hanem konkrétan gyomron öklözte...

És nem is utólagos magyarázkodás, mert Harris már akkor lent maradt és mutogatott a Raiders pad felé, csak a közvetítésben gracefully nem keresték vissza, hogy mi is történhetett...

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 twitter.com/Broncos_Report/status/934955838732607493

Talib is fasz volt, de csak hogy tiszta legyen, tényleg Crabtree kezdte, csak már egy playel korábban és Harris ellen...
StormST
Ez elég gyenge magyarázkodás a Broncos részéről. Ilyen lökésből/blokkból meccsenként van négy-öt. Inkább írták volna meg, hogy lengyel katonák megtámadták a határőr-bódét.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Egy dolog, ami Lynch teljesítménye mellett kicsit elsikkad, pedig érdemes odafigyelni rá: Lynch-en kívül csak Siemian futott 4 yardosnál hosszabbat nálunk, az is csak egy 5 yardos volt. Év elején volt futójátékunk, most már az sincs, egyáltalán...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A küzdeni akarás hiányát én nem látom, inkább egyszerűen semmi nem jön össze. Görcsösen akar mindeni bizonyítani, aminek hiba, hibák a következménye. Pont erre kellett volna egy jó edző, aki legkésőbb a Chargers elleni shotoutnál rendet tesz a fejekben lelkekben, de nincs jó ezdő a csapatnál. Cserébe mindig van valaki, akin elmegy a meccs D#-ben és O-ban egyaránt, és abban is biztos lennék, hogy ha annak az egynek jobb napja van, akkor lenne más akin elmegy.
Hiába akar Lynch, teljesen reménytelen, kilátástalanabb vele a passz játék mint Tebowval volt, cserébe nincs meg benne az a megfoghatatlan, taníthatatlan, edzhetetlen dolog, amivel a társakat jobb játékra sarkallja, amivel nem tudni hogy, de a semmiből is elő tud húzni egy győzelmet. Nem misztifikálni akarom, nem volt jo QB TT, de nyerni tudott, Lynch nem., Hiába akar Oszi, hiába megy fejjel előre a tackle-be + fél yardért, nagyon megy neki se
És hiába akar Siemian, neki a 100% az, amivel az elfogadható szinten van. Senki nem hoz hétről-hétre 100%-ot... Ő az egyetlen akinek nem csak véletlenül jön össze egy-egy szép passz egy meccsen, hanem többre is képes, de nem elég konzisztens, nem elég stabil.

Ez egy nagyon gyenge Oakland védelem volt. Ehhez képest 3 negyed alatt bruttó 41 passzolt yard, ha jól számolom nettó 14. tizennégy. 18 passz playből. De a Y/A-is 3 yard alatt. Átlag 3 passz playből nem jön össze egy 1st down. Hát ez futásnál is nagyon rossz lenne, passznál egészen szánalmas. 3db 1st down összesen. Egy jó védelem ellen negatív lett volna a total offense. Az INT az annyira rossz play volt, amennyire csak lehet 1 play.
Lehet szidni Sieminat, de én ezerszer inkább nézem őt eladni a lbdát, mint Lynchet aki ugyanúgy eladja, de 1 yardot nem képes haladni, egy 1st down nem képes összehozni. ahol már a LOS-ig visszajutni is izzadságszagú... Nyomás nélkül 37 passzolt yard és 1 INT...
Nem játszott jól Siemian, üres elkapókat nem vett észre, dobott borzalmas passzokat, de vele legalább van némi élvezeti értéke a meccsnek, legalább időnként jönt egy-egy olyan play, ami miatt nézzük ezt a sportot. Lynch semmi. 1db pozitív értelemben említésre méltó play

Szerintem már FA-n megpróbál hozni Elway egy új QB-t. Nem biztos, hogy olyat, aminek mindenki örül Sokkal kevesebb esetleg elérhetővé váló esetleg stabil kezdő szintet hozni tudó QB van, mint amennyi csapatnak szüksége lenne egy QB-ra.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
 twitter.com/Broncos_Report/status/934955838732607493

Talib is fasz volt, de csak hogy tiszta legyen, tényleg Crabtree kezdte, csak már egy playel korábban és Harris ellen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
márpedig sztem Cousins bizonyított annyit, hogy megkaphassa ezt a csapatot és vele meglehetne az a + ami hiányzik
nyilván a Skins-nek meg van az oka amiért nem tolják elé a maxot amit én nem tudok de amit láttam belőle az alapján furcsállom - persze a washingtoni fanok kijavíthatnak ha valami égbekiáltó gebasz van vele - miért csak TAG-et kap

nyilván a hit,akarat, tűz fontos de ha nincs egy alap tehetség akkor felesleges ezekről beszélni
Negritis
Azt kell átgondolni, hogy akarunk-e neki hosszú távon arra, amit most tud 25-30 milliót adni, mert annál kevesebbért ő nem fog aláírni már sehová. Én nem tenném, de nem az én döntésem, én abból szívesebben látnék egy rookie QB-t és új OL embereket és sok futást...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
nekem már a gyomrom forog, ha meglátom Siemiant, utálom, hogy minden passzánál a brainfarttól kell félnem, akkor már inkább bárki más, akár Brock is lehet...
StormST
Inkább egy brainfart passz miatt kapjunk ki, mint 3 órán keresztül Lynch esélytelen 3&outjait kelljen nézni. 3 negyed alatt 1 értékelhető passz, mellesleg az INTje olyan brainfart volt, hogy Siemian is 10 ujját megnyalta volna utána...

Még mindig érdemben csak 3 meccsről beszélhetünk vele kapcsolatban, de én nagyon irigylem azokat akik még tudnak bízni benne, 3 ennyire szánalom produkció után...
Black_Adder
Az INT valóban hülyeség volt, azt mondta, hogy egy pillanatra látta üresen Greent, mondjuk a passz nem volt pontatlan igazán és az, hogy INT lett, az inkább mák volt a D-től, mint tudatos dolog, de ő is elismerte, hogy inkább futnia kellett volna...

Mindenki máshogy áll hozzá, én már Siemiant nem akarnám a pályán látni, benne nincs jövő, még akkor se, ha mondjuk nyerne 1-2 meccset innentől, konkrétan teljesen ugyanazzal a semmilyen érzelemmel áll hozzá mindenhez, akár bekerül, akár kikerül, akár padozik, nulla érzelem, de nem a profi, hanem a bamba módon, nekem ebből 1,5 év éppen elég volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
márpedig sztem Cousins bizonyított annyit, hogy megkaphassa ezt a csapatot és vele meglehetne az a + ami hiányzik
nyilván a Skins-nek meg van az oka amiért nem tolják elé a maxot amit én nem tudok de amit láttam belőle az alapján furcsállom - persze a washingtoni fanok kijavíthatnak ha valami égbekiáltó gebasz van vele - miért csak TAG-et kap

nyilván a hit,akarat, tűz fontos de ha nincs egy alap tehetség akkor felesleges ezekről beszélni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
sajnos továbbra sem látom ki lesz jövőre a QB, Trevor nálam maradhat mert ahogy írtátuk/tuk korábban is ideális backup
de nem kezdő, nagyon nem
Oz ....
Lynch meg bust sajnos

nemtom van-e értelme QB-t húzni a drafton most, de valszeg muszáj lesz
feltéve hogy nem repülünk rá Captain Kirk-re
Negritis
Tegnap néztem a Bills meccsét. Hát az a 16 pont nem volt nagy durranás Tyrod Tayloral, de lehet még vele is előrébb lennénk. Ő legalább nem int gyáros mint a mieink...
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Gyerekek nemár... Kirk? Eszem megáll...

Ezzel az erővel vissza Tebow-t bakker.
Ezt nézzétek meg, hallgassátok a kommentárokat és csekkoljátok Elway-t (mert amíg ő él, Denverben nem lehet senki sztár, csak ő)....



A hit...a tűz...az elszántság... a GYŐZNI AKARÁS.

Ez hiányzik most, akkor is ha szar a QB. Ki tudja hol lennénk most vele...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
sajnos továbbra sem látom ki lesz jövőre a QB, Trevor nálam maradhat mert ahogy írtátuk/tuk korábban is ideális backup
de nem kezdő, nagyon nem
Oz ....
Lynch meg bust sajnos

nemtom van-e értelme QB-t húzni a drafton most, de valszeg muszáj lesz
feltéve hogy nem repülünk rá Captain Kirk-re

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
nekem már a gyomrom forog, ha meglátom Siemiant, utálom, hogy minden passzánál a brainfarttól kell félnem, akkor már inkább bárki más, akár Brock is lehet...
StormST
Inkább egy brainfart passz miatt kapjunk ki, mint 3 órán keresztül Lynch esélytelen 3&outjait kelljen nézni. 3 negyed alatt 1 értékelhető passz, mellesleg az INTje olyan brainfart volt, hogy Siemian is 10 ujját megnyalta volna utána...

Még mindig érdemben csak 3 meccsről beszélhetünk vele kapcsolatban, de én nagyon irigylem azokat akik még tudnak bízni benne, 3 ennyire szánalom produkció után...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
szovyoo Denver Broncos Georgia Bulldogs 34 — Mile High Salute
Most vesztettem el a hitemet erre az évre. A csoport többi csapata mindent megtett azért hogy ne legyen nagy a lemaradásunk és továbbra is lehessen bízni egy nagy feltámadásban. Az a baj, hogy már nem is tudom ezért kit lehet hibáztatni? QB-k, ez van majd jövőre javul a helyzet (reméljük), de a csapat többi részének ettől nem kellene ennyire visszaesni. O#-ban kénytelenek vagyunk egy Barbre-t játszatni. A D tegnap elég foghíjassá vált, de nekem egész évben hiányzik az a félelmetes TO és TD gyártó védelem. Rengeteg a büntető yard. Mindenre csapat részre lehet vmi rosszat mondani, vagy mentséget találni. VJ a hibás? Akkor miért Istenítik az öltözőben? Azt is véghez kell vinni vkinek, amit kér. Itt már rég nem arról van szó, hogy egy-két fejmosás vagy öltözői hatásos beszéd megoldaná a helyzetet. Azt se gondolom, hogy egy jó draft vagy egy edzői stáb csere rögtön megoldana mindent. A csapatnak azt kell látnia, hogy mindenki küzd a győzelemért. A védelem szerezhetne több labdát, egy "NO OFFENSE" Raiders-nek nem engedni 21 pontot. A QB-nak vezetni 2-3 szép hosszú drive-t/meccs, dobni egy szép hosszú TD-t. Az edzői stábnak kitalálni egy két trükkös játékot. Vmit amiről elhiszik a játékosok, hogy működik. Ha győzni nem tudunk, legalább küzdeni akarjanak, egymásért, a csapatért, a szurkolókért. Akkor az se érdekel ha minden hátralévő meccset elvesztünk. Egymás hibáztatása, edzésen való verekedés csak még mélyebbre süllyeszt a gödörben. Nem jött össze belőle semmi, de nekem a hozzáállás ot kezd szimpatikus lenni, amikor meglátok egy Peko-t az offenseben.