Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Két dolgot hozzáfűznék ha már az SB a téma.
1: Ha éppen az aktuális MVP áll ott elvileg nem kéne attól félni, hogy a kezébe adjuk a labdát. Ettől persze taktikailag hiba volt, hogy 3 percel a vége előtt egyáltalán esélyt hagynak az ellenfélnek. (szoval valamelyes Stormal értek egyet)
2: Meccs után pont azon gondolkodtam ,hogy tavaly hányan fanyalogtak azon, hogy hogy lehet így SB-t nyerni ilyen kevés yardal és ilyen időhúzó taktikával amit Kubiak és PM összehozott. Hát most a végén pont egy Kubiaki mentalitás kellett volna a győzelemhez. Szerintem 😀
levaisw3
Mondjuk ha azt nézem, hogy 2000 óta nem nyert az aktuális MVP Super Bowl-t (ha jól tudom), akkor persze nem mondhatjuk tuti ötletnek a kezébe adni a labdát, de változatlanul tartom, hogy bár egy futás time management szempontjából természetesen jobb lett volna, de azért egy MVP QB-nek azt illene megoldani, hogy a szemből jövő blitz-et lereagálja megfelelően, ha már passz lett hívva...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Két dolgot hozzáfűznék ha már az SB a téma.
1: Ha éppen az aktuális MVP áll ott elvileg nem kéne attól félni, hogy a kezébe adjuk a labdát. Ettől persze taktikailag hiba volt, hogy 3 percel a vége előtt egyáltalán esélyt hagynak az ellenfélnek. (szoval valamelyes Stormal értek egyet)
2: Meccs után pont azon gondolkodtam ,hogy tavaly hányan fanyalogtak azon, hogy hogy lehet így SB-t nyerni ilyen kevés yardal és ilyen időhúzó taktikával amit Kubiak és PM összehozott. Hát most a végén pont egy Kubiaki mentalitás kellett volna a győzelemhez. Szerintem 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Shanahannel kapcsolatban meg az a baj, hogy szerintem ő is úgy gondolja, hogy azt a playhívást nagyon elszúrta. Márpedig, ha így gondolja, akkor azt fel kell dolgozni. Ráadásul mindez nem egy csak regionálisan közvetített normál meccsen, de még csak nem is egy főműsoridős esti rangadón történt, hanem a Superbowl-on, amit kis túlzással még a temetői halottak is néztek arrafelé. Ezt szó szerint MINDENKI látta. Egy első bálozó HC-n alapból is nagy a nyomás, bizonyítania kell/akar, hogy HC matéria. Tudni nyilván nem tudom, hogy egy ekkora és ilyen nyilvánosságot kapó hiba mennyire tud ráülni valakire, de az a sejtésem, hogy nem kicsivel..... Szerintem most minimum pár évig bármit is csinál, minden hibájánál rögtön elő fog jönni ez a vasárnapi eset. Ebben a pillanatban most nem bánom, hogy nem nálunk fogja ezt kiheverni....

peterk2005
Ez itt off, azt mondta Shanny a sajttájon, hogy egyszerűen elvitte a hév, nem figyelte az időt meg az eredményt, 1 dolog járt a fejében: TD-t kell csinálni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
Az jobb nekünk, hogy a mi HC-nk élete első coordinator-i PO-ját heveri ki éppen, amit az általa irányított védelem 2 drive alatt bekapott 175 yard-al és 2 TD-vel indított, aztán végül 30-nál álltak meg? Ráadásul úgy, hogy ez a HC hoz egy OC-t, aki épp azt heveri ki, hogy most rúgták ki a HC állásából? Tényleg nem tudom megmondani melyik a jobb, de én inkább egy SB vesztesre szavaznék, mint egy 0 km-esre meg egy nagy vesztesre... 😀
StormST
hát SB nél nagyobb veszteség nincs 😀
szal a legnagyobb vesztes vs 2 kisebb vesztes
yay 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Az jobb nekünk, hogy a mi HC-nk élete első coordinator-i PO-ját heveri ki éppen, amit az általa irányított védelem 2 drive alatt bekapott 175 yard-al és 2 TD-vel indított, aztán végül 30-nál álltak meg? Ráadásul úgy, hogy ez a HC hoz egy OC-t, aki épp azt heveri ki, hogy most rúgták ki a HC állásából? Tényleg nem tudom megmondani melyik a jobb, de én inkább egy SB vesztesre szavaznék, mint egy 0 km-esre meg egy nagy vesztesre... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha a Falcons fan-ok rá akarják verni a balhét, akkor hajrá, de én nem vagyok képes egy 45 játékossal felálló kb. 20 edző által irányított csapat 25 pontos előnyének eladását egy emberre kihozni. Valahogy azt az előnyt is összeszedték, valahogy felraktak 28 pontot a táblára úgy, hogy csak 3-at kaptak, aztán jött egy komplett összeomlás. Hogy lehetett volna több futást hívni? Persze, lehetett volna. Ugyanakkor lehetett volna azokkal a play-ekkel is jó eredményt elérni, amiket hívtak, ha nem hibáznak? Szerintem ez is igaz...StormST
Nyilván nem csak Shanahan a felelős, hanem Ryan is, a HC is, a csapat egészében az. De engem ez nem érdekel - ez tényleg legyen a Falcons fanok dolga -, hanem CSAK Shanahan, hiszen ő volt az egyik potenciális HC jelölt. Ráadásul nekem is ő volt a személyes favoritom. A többiekhez semmi közöm, dolgozzák fel ahogy akarják.

Shanahannel kapcsolatban meg az a baj, hogy szerintem ő is úgy gondolja, hogy azt a playhívást nagyon elszúrta. Márpedig, ha így gondolja, akkor azt fel kell dolgozni. Ráadásul mindez nem egy csak regionálisan közvetített normál meccsen, de még csak nem is egy főműsoridős esti rangadón történt, hanem a Superbowl-on, amit kis túlzással még a temetői halottak is néztek arrafelé. Ezt szó szerint MINDENKI látta. Egy első bálozó HC-n alapból is nagy a nyomás, bizonyítania kell/akar, hogy HC matéria. Tudni nyilván nem tudom, hogy egy ekkora és ilyen nyilvánosságot kapó hiba mennyire tud ráülni valakire, de az a sejtésem, hogy nem kicsivel..... Szerintem most minimum pár évig bármit is csinál, minden hibájánál rögtön elő fog jönni ez a vasárnapi eset. Ebben a pillanatban most nem bánom, hogy nem nálunk fogja ezt kiheverni....

McCoy:
San Diego-ban imádta használni Woodhead-et. itt Denverben pedig Stockley-nak és a Tamme, Dreessen TE duónak is 45-50 körüli elkapás száma volt fejenként. Papíron nincs akadálya, hogy akár a futó(k), akár #3WR ill a két TE ne kapjon nagyobb szerepet. Kérdés, hogy Siemian - ill. akárki is lesz a kezdő - és a fal mit enged majd meg. Kubiaknak se jött össze, hogy azt játssza amit akar. Illetve az még összejött, csak eredménye nem volt. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Uraim, 1 éve ilyenkor még csak készültünk a mi nagy meccsünkre, aztán jött a izgulás, szurkolás és az ünneplés. Most újra szeretném megköszönni azt az estét mindenkinek, aki ott volt, azt hiszem nem fogom elfelejteni soha! 😊




THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én azért a jó öreg Julius Thomast csak el tudnám itt képzelni, ha már leszerepelt Floridában

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én absztraktabb szinten gondolkozok. Tavaly Booker volt a 3. legtöbb elkapással, 31-gyel.
Na kéne valki, aki 50+ot kap el DT és Sanders mellett és nem checkdownból. Nekem mindegy, hogy WR, TE vagy amit mostanában flexnek hívnak.
Green 22, Norwood 21, ezek nem 1. számú TE és 3. számú WR számok...

under the radar WR és TE érkezésére számítok, nagy névre nem. Ez aztán lehet, hogy Fowlerékkel fog küzdeni azért a 10-15 elkapásért messze attól az 50+tól, de a nagy luxus lenne még egy nagy WR szerződés...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Láttok rá esélyt hogy hozunk a piacról wr-t? Mondjuk legjobban abban bízom h sunshinet visszaigazoljuk és potens wr3mat faragunk belőle.
Jordynelson87
A WR3 évek óta téma, én is megnézném Sunshine-t komolyabb terheléssel, de sanszosnak érzek egy újabbb 3-4. körös WR draftot is, komoly FA viszont nagyon kétlem, hogy jönne, vannak fontosabb lyukak is... 😊
StormST
jelen állás szerint sztem inkább kéne egy jó TE mint egy minőségi WR3
Negritis
McCoy inkább a spread offense híve, kell a sok használható WR, de azért tény, hogy jó elkapó TE még mindig kell...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
Láttok rá esélyt hogy hozunk a piacról wr-t? Mondjuk legjobban abban bízom h sunshinet visszaigazoljuk és potens wr3mat faragunk belőle.
Jordynelson87
A WR3 évek óta téma, én is megnézném Sunshine-t komolyabb terheléssel, de sanszosnak érzek egy újabbb 3-4. körös WR draftot is, komoly FA viszont nagyon kétlem, hogy jönne, vannak fontosabb lyukak is... 😊
StormST
jelen állás szerint sztem inkább kéne egy jó TE mint egy minőségi WR3

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Láttok rá esélyt hogy hozunk a piacról wr-t? Mondjuk legjobban abban bízom h sunshinet visszaigazoljuk és potens wr3mat faragunk belőle.
Jordynelson87
A WR3 évek óta téma, én is megnézném Sunshine-t komolyabb terheléssel, de sanszosnak érzek egy újabbb 3-4. körös WR draftot is, komoly FA viszont nagyon kétlem, hogy jönne, vannak fontosabb lyukak is... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
esanders10 Denver Broncos 452
Láttok rá esélyt hogy hozunk a piacról wr-t? Mondjuk legjobban abban bízom h sunshinet visszaigazoljuk és potens wr3mat faragunk belőle.
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
De azért ha körbenézel itt vagy a kinti oldalakon, elég keményen az most a konszenzus, hogy ő a hibás, egy személyben, mert a végén nem hívott futásokat, ami mondjuk tény, de nem nagyon hiszem, hogy csak ezen ment el...
StormST
Mert mi máson ment el? Az, hogy jön egy fumble, egy INT, elejtik a labdát, stb. az bármikor benne lehet a meccsben, ilyen előfordulhat. Ha 3 Ryan INT-el kapnak ki, akkor egy szavam nincs, megfordult a szerencse, pályán elkövetett hiba, van ilyen, ennyi. Rossz lett volna úgy is kikapni, de ettől kiszámíthatalan a dolog, hogy a pályán mindig benne van a hiba. De 3 perccel a vége előtt, 8 pontos előnynél egyszerűen érthetetlen, hogy mit akartak csinálni? Minek akartak egyáltalán előre menni? TD-ra nem volt szükségük, a FG pont annyira megfelelt. A távolság már kényelmesen megvolt, arra sem kellett hajtani. Két dologra volt szükségük, berúgni 20-ról - dome-ban, ilyen rutinos rugóval ezt be KELL merni vállalni -, és arra, hogy menjen az idő. A passzban mindig benne van, hogy incomplete és megáll az óra. Csak a futás a biztos, azzal lehet letekerni 2 percig az órát. Ha félnek a fumbletól akkor ne fussanak, csak térdeljen le/feküdjön el a los mögött a futó, a távolság úgy is könnyű maradt volna.

Nem tudom Shanahan hogy fogja tudni ezt feldolgozni. Mert, hogy teljesen tisztában van vele, hogy nagy idiótaságot csinált, abban biztos vagyok. Őszintén szólva nem is bánom, hogy nem ide jött. Ez ráülhet a HC karrierjére is, kulcs pillanatokban újabb hibás döntésekbe taszítva. 😕 Sajnálom is, de őszintén szólva EKKORA hibát azért egy NFL coordinator (HC) ne kövessen már el....
peterk2005
Hogy min? Pl. az 44 yard-on, mit Matty fiú benyelt 5 sack-en, -23 ebből a negyedik negyedben. Ez még Siemian-tól is csúnya lett volna, de egy MVP-től azért már hadd ne, főleg nem SB-ban. Kulcs drive-ban -12-t egy szemből jövő sack-en meg egyenesen gyalázat, ez nem HC/OC/coach hiba. Igaz, az óra így is pörgött... 😛

(csak összehasonlításképpen, ez Brady-nél -24 yard 5 sack-en)

Hibás Shanahan? Persze, de ugyanígy lehetne még jó pár embert felsorolni, HC-t, DC-t, Ryan-t, az OL-ből aki a holding-ot csinálta, vagy előtte Freeman-t, aki miatt fumble lett, stb., stb., stb....

Egyébként meg, ahogy itt írták is pont előttem, ha Quinn nem szólt bele, akkor ugyanúgy hibás, nem nagyon hiszem, hogy magától találta ki Shanahan, hogy be akarták vinni a kegyelemdöfést, akár a time management kárára is, ez a HC döntése kell, hogy legyen, különben a farok csóválja...
StormST
Nem értem miért kardoskodsz ennyire mellette. Ez a meccs csak azt a kis reményt adta vissza sokunknak, hogy mégsem volt ám hülye döntés VJ-t választani a HC posztra inkább. Ettől még nem lett ócskább ember vagy rosszabb edző egyik sem, csak csináltak maguknak egy óriási szégyenfoltot, amit jó eséllyel sosem mosnak már le.

A 49ers sokkal jobb terep jelenleg egy mélyütést kapott edzőnek újra megtalálni önmagát.
flzoli
Hogy miért kardoskodok mellette? Igazságérzet? Reális hozzáállás?

VJ jött, van, lesz, nem kell az ő idehozását már igazolni, felesleges ezért sározni Shanahan-t. Az én szememben VJ idehozása ugyanúgy rossz döntésnek tűnik, mint 2 napja, attól még, hogy Shanny-ék kikaptak még ugyanúgy nem értem, hogy miért kellett D edzőt hozni, hogy miért kellett Wade-t elengedni, stb. Ezen nem változtat az, hogy egy másik jelölt épp kikapott, van még épp elég edző a ligában és azon kívül is, lehetett volna még válogatni, de Elway-ék nem akartak...

Ha a Falcons fan-ok rá akarják verni a balhét, akkor hajrá, de én nem vagyok képes egy 45 játékossal felálló kb. 20 edző által irányított csapat 25 pontos előnyének eladását egy emberre kihozni. Valahogy azt az előnyt is összeszedték, valahogy felraktak 28 pontot a táblára úgy, hogy csak 3-at kaptak, aztán jött egy komplett összeomlás. Hogy lehetett volna több futást hívni? Persze, lehetett volna. Ugyanakkor lehetett volna azokkal a play-ekkel is jó eredményt elérni, amiket hívtak, ha nem hibáznak? Szerintem ez is igaz...

Én a mi elbaszott SB-unkat se tudtam 1-1 emberre ráverni, pedig az is összeomlás volt, csak már az elején, nem a végén, bár kényelmesebb lett volna a rossz első snap-re, Fox-ra vagy PM-re kenni, de az nem lett volna más, mint önámítás. Szembe kell nézni a hibákkal, az összessel, nem csak azokkal, amelyikkel éppen akarunk...

Én még most is szívesen megnézném, hogy mit tudna összehozni Shanahan a mi támadóinkkal és a védelmünk segítségével, de majd talán McCoy se lesz rosszabb...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
De azért ha körbenézel itt vagy a kinti oldalakon, elég keményen az most a konszenzus, hogy ő a hibás, egy személyben, mert a végén nem hívott futásokat, ami mondjuk tény, de nem nagyon hiszem, hogy csak ezen ment el...
StormST
Mert mi máson ment el? Az, hogy jön egy fumble, egy INT, elejtik a labdát, stb. az bármikor benne lehet a meccsben, ilyen előfordulhat. Ha 3 Ryan INT-el kapnak ki, akkor egy szavam nincs, megfordult a szerencse, pályán elkövetett hiba, van ilyen, ennyi. Rossz lett volna úgy is kikapni, de ettől kiszámíthatalan a dolog, hogy a pályán mindig benne van a hiba. De 3 perccel a vége előtt, 8 pontos előnynél egyszerűen érthetetlen, hogy mit akartak csinálni? Minek akartak egyáltalán előre menni? TD-ra nem volt szükségük, a FG pont annyira megfelelt. A távolság már kényelmesen megvolt, arra sem kellett hajtani. Két dologra volt szükségük, berúgni 20-ról - dome-ban, ilyen rutinos rugóval ezt be KELL merni vállalni -, és arra, hogy menjen az idő. A passzban mindig benne van, hogy incomplete és megáll az óra. Csak a futás a biztos, azzal lehet letekerni 2 percig az órát. Ha félnek a fumbletól akkor ne fussanak, csak térdeljen le/feküdjön el a los mögött a futó, a távolság úgy is könnyű maradt volna.

Nem tudom Shanahan hogy fogja tudni ezt feldolgozni. Mert, hogy teljesen tisztában van vele, hogy nagy idiótaságot csinált, abban biztos vagyok. Őszintén szólva nem is bánom, hogy nem ide jött. Ez ráülhet a HC karrierjére is, kulcs pillanatokban újabb hibás döntésekbe taszítva. 😕 Sajnálom is, de őszintén szólva EKKORA hibát azért egy NFL coordinator (HC) ne kövessen már el....
peterk2005
Hogy min? Pl. az 44 yard-on, mit Matty fiú benyelt 5 sack-en, -23 ebből a negyedik negyedben. Ez még Siemian-tól is csúnya lett volna, de egy MVP-től azért már hadd ne, főleg nem SB-ban. Kulcs drive-ban -12-t egy szemből jövő sack-en meg egyenesen gyalázat, ez nem HC/OC/coach hiba. Igaz, az óra így is pörgött... 😛

(csak összehasonlításképpen, ez Brady-nél -24 yard 5 sack-en)

Hibás Shanahan? Persze, de ugyanígy lehetne még jó pár embert felsorolni, HC-t, DC-t, Ryan-t, az OL-ből aki a holding-ot csinálta, vagy előtte Freeman-t, aki miatt fumble lett, stb., stb., stb....

Egyébként meg, ahogy itt írták is pont előttem, ha Quinn nem szólt bele, akkor ugyanúgy hibás, nem nagyon hiszem, hogy magától találta ki Shanahan, hogy be akarták vinni a kegyelemdöfést, akár a time management kárára is, ez a HC döntése kell, hogy legyen, különben a farok csóválja...
StormST
Nem értem miért kardoskodsz ennyire mellette. Ez a meccs csak azt a kis reményt adta vissza sokunknak, hogy mégsem volt ám hülye döntés VJ-t választani a HC posztra inkább. Ettől még nem lett ócskább ember vagy rosszabb edző egyik sem, csak csináltak maguknak egy óriási szégyenfoltot, amit jó eséllyel sosem mosnak már le.

A 49ers sokkal jobb terep jelenleg egy mélyütést kapott edzőnek újra megtalálni önmagát.

több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kicsit előretekintve Ti kit látnátok szívesen az idei FA-n?

Személy szerint Calais Campbellnek örülnék, a Cardsnál sok UFA van, sztem a taget ellövik C.Jonesra, így a 31 éves DE utcára kerülhet. Tökéletes pótlása lenne Maliknak, egyben a D# oldalon az egyetlen hiányposztunk is megoldódna.

| Itt tudtok szemezgetni:
 walterfootball.com/freeagents2017all.php
|
Általános Doktor
Calais tényleg jó fit lenne, de ő szerintem majd a nagy pénzre megy majd rá, azt pedig nem Denverben kapja majd meg

JPP Von-al a túloldalon azért durva lenne 😊 Ware-hez hasonló klasszis ő is, jó lenne az öreget egy hasonló rutinos és klasszis emberrel pótolni. DT/NT posztra én a Poe/Williams duónak örülnék, a futásvédekezés mérföldeket javulna velük.

több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
De azért ha körbenézel itt vagy a kinti oldalakon, elég keményen az most a konszenzus, hogy ő a hibás, egy személyben, mert a végén nem hívott futásokat, ami mondjuk tény, de nem nagyon hiszem, hogy csak ezen ment el...
StormST
Mert mi máson ment el? Az, hogy jön egy fumble, egy INT, elejtik a labdát, stb. az bármikor benne lehet a meccsben, ilyen előfordulhat. Ha 3 Ryan INT-el kapnak ki, akkor egy szavam nincs, megfordult a szerencse, pályán elkövetett hiba, van ilyen, ennyi. Rossz lett volna úgy is kikapni, de ettől kiszámíthatalan a dolog, hogy a pályán mindig benne van a hiba. De 3 perccel a vége előtt, 8 pontos előnynél egyszerűen érthetetlen, hogy mit akartak csinálni? Minek akartak egyáltalán előre menni? TD-ra nem volt szükségük, a FG pont annyira megfelelt. A távolság már kényelmesen megvolt, arra sem kellett hajtani. Két dologra volt szükségük, berúgni 20-ról - dome-ban, ilyen rutinos rugóval ezt be KELL merni vállalni -, és arra, hogy menjen az idő. A passzban mindig benne van, hogy incomplete és megáll az óra. Csak a futás a biztos, azzal lehet letekerni 2 percig az órát. Ha félnek a fumbletól akkor ne fussanak, csak térdeljen le/feküdjön el a los mögött a futó, a távolság úgy is könnyű maradt volna.

Nem tudom Shanahan hogy fogja tudni ezt feldolgozni. Mert, hogy teljesen tisztában van vele, hogy nagy idiótaságot csinált, abban biztos vagyok. Őszintén szólva nem is bánom, hogy nem ide jött. Ez ráülhet a HC karrierjére is, kulcs pillanatokban újabb hibás döntésekbe taszítva. 😕 Sajnálom is, de őszintén szólva EKKORA hibát azért egy NFL coordinator (HC) ne kövessen már el....
peterk2005
Hogy min? Pl. az 44 yard-on, mit Matty fiú benyelt 5 sack-en, -23 ebből a negyedik negyedben. Ez még Siemian-tól is csúnya lett volna, de egy MVP-től azért már hadd ne, főleg nem SB-ban. Kulcs drive-ban -12-t egy szemből jövő sack-en meg egyenesen gyalázat, ez nem HC/OC/coach hiba. Igaz, az óra így is pörgött... 😛

(csak összehasonlításképpen, ez Brady-nél -24 yard 5 sack-en)

Hibás Shanahan? Persze, de ugyanígy lehetne még jó pár embert felsorolni, HC-t, DC-t, Ryan-t, az OL-ből aki a holding-ot csinálta, vagy előtte Freeman-t, aki miatt fumble lett, stb., stb., stb....

Egyébként meg, ahogy itt írták is pont előttem, ha Quinn nem szólt bele, akkor ugyanúgy hibás, nem nagyon hiszem, hogy magától találta ki Shanahan, hogy be akarták vinni a kegyelemdöfést, akár a time management kárára is, ez a HC döntése kell, hogy legyen, különben a farok csóválja...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Gerixx New York Giants 332
De azért ha körbenézel itt vagy a kinti oldalakon, elég keményen az most a konszenzus, hogy ő a hibás, egy személyben, mert a végén nem hívott futásokat, ami mondjuk tény, de nem nagyon hiszem, hogy csak ezen ment el...
StormST
Mert mi máson ment el? Az, hogy jön egy fumble, egy INT, elejtik a labdát, stb. az bármikor benne lehet a meccsben, ilyen előfordulhat. Ha 3 Ryan INT-el kapnak ki, akkor egy szavam nincs, megfordult a szerencse, pályán elkövetett hiba, van ilyen, ennyi. Rossz lett volna úgy is kikapni, de ettől kiszámíthatalan a dolog, hogy a pályán mindig benne van a hiba. De 3 perccel a vége előtt, 8 pontos előnynél egyszerűen érthetetlen, hogy mit akartak csinálni? Minek akartak egyáltalán előre menni? TD-ra nem volt szükségük, a FG pont annyira megfelelt. A távolság már kényelmesen megvolt, arra sem kellett hajtani. Két dologra volt szükségük, berúgni 20-ról - dome-ban, ilyen rutinos rugóval ezt be KELL merni vállalni -, és arra, hogy menjen az idő. A passzban mindig benne van, hogy incomplete és megáll az óra. Csak a futás a biztos, azzal lehet letekerni 2 percig az órát. Ha félnek a fumbletól akkor ne fussanak, csak térdeljen le/feküdjön el a los mögött a futó, a távolság úgy is könnyű maradt volna.

Nem tudom Shanahan hogy fogja tudni ezt feldolgozni. Mert, hogy teljesen tisztában van vele, hogy nagy idiótaságot csinált, abban biztos vagyok. Őszintén szólva nem is bánom, hogy nem ide jött. Ez ráülhet a HC karrierjére is, kulcs pillanatokban újabb hibás döntésekbe taszítva. 😕 Sajnálom is, de őszintén szólva EKKORA hibát azért egy NFL coordinator (HC) ne kövessen már el....
peterk2005
Ezért van a HC h ez ne forduljon elő .Neki kellett volna szólni h Kyle ezt inkabb hagyjuk most .Run the ball !Ennyi
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
De azért ha körbenézel itt vagy a kinti oldalakon, elég keményen az most a konszenzus, hogy ő a hibás, egy személyben, mert a végén nem hívott futásokat, ami mondjuk tény, de nem nagyon hiszem, hogy csak ezen ment el...
StormST
Mert mi máson ment el? Az, hogy jön egy fumble, egy INT, elejtik a labdát, stb. az bármikor benne lehet a meccsben, ilyen előfordulhat. Ha 3 Ryan INT-el kapnak ki, akkor egy szavam nincs, megfordult a szerencse, pályán elkövetett hiba, van ilyen, ennyi. Rossz lett volna úgy is kikapni, de ettől kiszámíthatalan a dolog, hogy a pályán mindig benne van a hiba. De 3 perccel a vége előtt, 8 pontos előnynél egyszerűen érthetetlen, hogy mit akartak csinálni? Minek akartak egyáltalán előre menni? TD-ra nem volt szükségük, a FG pont annyira megfelelt. A távolság már kényelmesen megvolt, arra sem kellett hajtani. Két dologra volt szükségük, berúgni 20-ról - dome-ban, ilyen rutinos rugóval ezt be KELL merni vállalni -, és arra, hogy menjen az idő. A passzban mindig benne van, hogy incomplete és megáll az óra. Csak a futás a biztos, azzal lehet letekerni 2 percig az órát. Ha félnek a fumbletól akkor ne fussanak, csak térdeljen le/feküdjön el a los mögött a futó, a távolság úgy is könnyű maradt volna.

Nem tudom Shanahan hogy fogja tudni ezt feldolgozni. Mert, hogy teljesen tisztában van vele, hogy nagy idiótaságot csinált, abban biztos vagyok. Őszintén szólva nem is bánom, hogy nem ide jött. Ez ráülhet a HC karrierjére is, kulcs pillanatokban újabb hibás döntésekbe taszítva. 😕 Sajnálom is, de őszintén szólva EKKORA hibát azért egy NFL coordinator (HC) ne kövessen már el....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Kicsit előretekintve Ti kit látnátok szívesen az idei FA-n?

Személy szerint Calais Campbellnek örülnék, a Cardsnál sok UFA van, sztem a taget ellövik C.Jonesra, így a 31 éves DE utcára kerülhet. Tökéletes pótlása lenne Maliknak, egyben a D# oldalon az egyetlen hiányposztunk is megoldódna.

| Itt tudtok szemezgetni:
 walterfootball.com/freeagents2017all.php
|

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én sose gondoltam úgy, hogy egy embert egy meccsért ne lenne hiba elítélni. Szerintem a Falcons a SB közelében se lett volna Shanny nélkül és egyébként ha Ryan képes lett volna földhöz vágni a labdát vagy kidobni a pályáról, amikor jött a sack, az is segíthetett volna (Siemian-feeling)...

Meg most komolyan, abban a topicban már csak ne jöjjön ez fel komolyabban, ahol páran Romo-ban látják a jövőt, neki nem csak 1 olyan meccse volt, amiért el lehetett volna ásni ugyanazzal a hozzáállással... 😛
StormST
Persze, nem csak ezen múlt az tény. Azért egy komolyabb edző ilyen előnyről nem bukik meccset. Nem is kell tovább menni Bostonnál, elképzelhetetlen, hogy ez a forgatókönyv fordítva valósult volna meg az SB-n.
Csak annyit akartam kihozni belőle, hogy kár előre sajnálni magunkat a VJ<>KS "csere" miatt.
flzoli
SB-t még valóban nem bukott komolyabb edző ilyen előnyről, ez teljesen tény. Rendes meccset már buktak komoly edzők ekkora előnyről, igaz nem sokszor, de azért benne van a pakliban. Itt viszont egy még viszonylag fiatal emberről beszélünk, aki élete első SB-ban járt most...

Nem fényezném én a srácot, mert nincs érdekemben, de azért azt a boszorkányüldözést, ami most elindult, eléggé igazságtalannak érzem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én sose gondoltam úgy, hogy egy embert egy meccsért ne lenne hiba elítélni. Szerintem a Falcons a SB közelében se lett volna Shanny nélkül és egyébként ha Ryan képes lett volna földhöz vágni a labdát vagy kidobni a pályáról, amikor jött a sack, az is segíthetett volna (Siemian-feeling)...

Meg most komolyan, abban a topicban már csak ne jöjjön ez fel komolyabban, ahol páran Romo-ban látják a jövőt, neki nem csak 1 olyan meccse volt, amiért el lehetett volna ásni ugyanazzal a hozzáállással... 😛
StormST
Persze, nem csak ezen múlt az tény. Azért egy komolyabb edző ilyen előnyről nem bukik meccset. Nem is kell tovább menni Bostonnál, elképzelhetetlen, hogy ez a forgatókönyv fordítva valósult volna meg az SB-n.
Csak annyit akartam kihozni belőle, hogy kár előre sajnálni magunkat a VJ<>KS "csere" miatt.

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
Én sose gondoltam úgy, hogy egy embert egy meccsért ne lenne hiba elítélni. Szerintem a Falcons a SB közelében se lett volna Shanny nélkül és egyébként ha Ryan képes lett volna földhöz vágni a labdát vagy kidobni a pályáról, amikor jött a sack, az is segíthetett volna (Siemian-feeling)...

Meg most komolyan, abban a topicban már csak ne jöjjön ez fel komolyabban, ahol páran Romo-ban látják a jövőt, neki nem csak 1 olyan meccse volt, amiért el lehetett volna ásni ugyanazzal a hozzáállással... 😛
StormST
arról nem is beszélve hogy a vérzés akkor indult legdurvábban mikor a running back elfelejtette hogy neki bizony nem kéne érintés nélkül átengedni a passrush-t

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én sose gondoltam úgy, hogy egy embert egy meccsért ne lenne hiba elítélni. Szerintem a Falcons a SB közelében se lett volna Shanny nélkül és egyébként ha Ryan képes lett volna földhöz vágni a labdát vagy kidobni a pályáról, amikor jött a sack, az is segíthetett volna (Siemian-feeling)...

Meg most komolyan, abban a topicban már csak ne jöjjön ez fel komolyabban, ahol páran Romo-ban látják a jövőt, neki nem csak 1 olyan meccse volt, amiért el lehetett volna ásni ugyanazzal a hozzáállással... 😛
StormST
És ki állitotta hogy Shanahant egy meccs miatt kell elítélni? Mert én biztos nem.
Cowboykarcsi90
Nem is téged idéztelek... 😊

De azért ha körbenézel itt vagy a kinti oldalakon, elég keményen az most a konszenzus, hogy ő a hibás, egy személyben, mert a végén nem hívott futásokat, ami mondjuk tény, de nem nagyon hiszem, hogy csak ezen ment el...
StormST
Akkor ok. Én részemről be is fejeztem itt az OFFolást 😊
Cowboykarcsi90
Nem kifejezetten OFF, vagyis nem túlzottan, az eredeti kérdésed teljesen jó volt... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Én sose gondoltam úgy, hogy egy embert egy meccsért ne lenne hiba elítélni. Szerintem a Falcons a SB közelében se lett volna Shanny nélkül és egyébként ha Ryan képes lett volna földhöz vágni a labdát vagy kidobni a pályáról, amikor jött a sack, az is segíthetett volna (Siemian-feeling)...

Meg most komolyan, abban a topicban már csak ne jöjjön ez fel komolyabban, ahol páran Romo-ban látják a jövőt, neki nem csak 1 olyan meccse volt, amiért el lehetett volna ásni ugyanazzal a hozzáállással... 😛
StormST
És ki állitotta hogy Shanahant egy meccs miatt kell elítélni? Mert én biztos nem.
Cowboykarcsi90
Nem is téged idéztelek... 😊

De azért ha körbenézel itt vagy a kinti oldalakon, elég keményen az most a konszenzus, hogy ő a hibás, egy személyben, mert a végén nem hívott futásokat, ami mondjuk tény, de nem nagyon hiszem, hogy csak ezen ment el...
StormST
Akkor ok. Én részemről be is fejeztem itt az OFFolást 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!