Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Idén volt 18,5 kiváló meccse, csak amiatt a 0,5 miatt erre legfeljebb annyira emlékeznek majd, mint arra, hogy 2012-ben a Redskinsé volt az egyik legjobb és leglátványosabb offense. Persze az apja keze munkája is benne van, de azért az öreg Shannytől annak ellenére is sok jót el lehet tanulni, hogy háromté nagyon kampányolt ellene a végén.
Ez a Ryan-JJ kombóra hivatkozás meg a szememben a létező legrosszabb hozzáállás. Nem csak a fiatalabbik Shanahannek volt Ryan és JJ hogy kihozza belőlük ami bennük van, Koetterrel nem volt ennyire jó, ő ma mégis HC. Most akkor mi van? Ez ugyanaz, mint amikor azzal érveltek hogy Gase szar OC, hogy csak Manninggel érte el azokat a számokat, amik egyébként jobbak voltak, mint a HCvé előléptetett McCoyé.

Az, hogy melyik koordinátorból milyen HC lesz, azt meg úgy se tudjuk megítélni. JMD OC-ként csinált egy 16-0, majd Cassellel egy 11-5-öt. Ehhez képest én magasan őt tartom minden idők valaha volt legeslegesleges legrosszabb, megismételhetetlenül rossz HC-nak. 100-ból 100× pikoszekundum alatt Gus Bradley-t választanám helyette. Szerintem

Ami segíthet abban, hogy valaki ne jusson erre a sorsra, az egyrészt a személyiség, másrészt a tapasztalat. MinyShanny eddig 4 csapatnál volt OC. Látott már jól működő és rosszul működő csapatot. Bőven volt lehetősége eltanulni azt, hogy mit hogyan kell csinálni, és mit hogyan nem.
VJ eddig egyetlen évet volt koordinátor. Én úgy gondolom, hogy egy gameplan kidolgozásába a koordinátorok jobban be vannak vonva, mint pozíciós edzők, illetve úgy általában minél magasabban vagy a piramisban, annál több rálátosod van, hogy mit hogyan kell csinálnia egy HC-nak, annál jobban látod, hogy amiket csinál, azok közül mi válik be és mi nem. És akkor itt most 1 év nekifeszül 9 évnek. Én ennyi informáicóból a 9 évet választom.

Hozzáteszem nem is az alapján az 1 év alapján döntött VJ mellett Elway Az egy dolog, hogy a nyilatkozatiból gyököt kell vonni és elosztani egy szép nagy számmal, de ezzel együtt is úgy gondolom, hogy Shanny mély benyomást tett rá elsősorban szakmailag. Ezzel szemben VJ, mint vezéregyéniség nyerte el végül a címet, nem szakmailag nőtt kicsiShanny fölé.

A másik ok ami miatt én legalábbis Shanny-t favorizáltam, hogy egyértelműen az offense szorul rebuildre a védelembe meg egy darab kezdő RDE és készen van. Igazából anélkül is a legjobbak közé tartozott. Egy ilyen helyzetben én egy támadó oldalról jövő kinevezést tartottam logikusabbnak.

A harmadik ok, a Denveri kötődés.

Hogy melyikük milyen HC lesz, az majd kiderül. Összehasonlítani nem lehet majd őket rövid távon, mert VJ egy olyan helyet vesz át, ahol nem kirúgták a HC-t, hanem lemondott, de ahogy ő fogalmazott "not broken". Ezzel szemben tartok tőle, hogy a 9ers a Browns modellt kezdi el követni pontosabban kezdte el, én azt a melót elkerülném amennyire messzire csak lehet. Kiderül. Ha rossz HC lesz Kyle, szerintem akkor se emiatt a második félidő miatt.

Röviden ennyi. Ez mind laikus és szubjektív gondolat, egy percig nem hiszem, hogy jobb döntést hoznék, mint az FO, akkor se ha uganannyi info állna rendelkezésemre, ami ráadásul nem is igaz, egyik interjút se láttam/hallottam. Illetve Elway is rászolgált a bizalomra. A KSről alkotott véleményem viszont ettől nem változott. Aki 9 éve űzi az ipart, azt nem 1 (fél) meccs alapján ítélem meg.
Black_Adder
Én se a tegnap esti meccs miatt irom amit írok.
Csak ahogymár említettem fentebb, nekem a kontraszt miatt volt nagyon furcsa. Mondom, a Skins topicban lincs hangulat volt kb. hetente. Nem egy ember utálta őt, hanem a komplett itteni magyar Redskins drukker tábor. Ebben a csapat topicban meg majdhogynem az ellentétje ennek. Én személyesen azt gondolom hogy a kettő között kell legyen az igazság. Minden esetre szerintem ritka, hogy az egy egyik csapatnál ennyire utálat szakembert, egy másik helyen ennyire várják és őt akarják.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Idén volt 18,5 kiváló meccse, csak amiatt a 0,5 miatt erre legfeljebb annyira emlékeznek majd, mint arra, hogy 2012-ben a Redskinsé volt az egyik legjobb és leglátványosabb offense. Persze az apja keze munkája is benne van, de azért az öreg Shannytől annak ellenére is sok jót el lehet tanulni, hogy háromté nagyon kampányolt ellene a végén.
Ez a Ryan-JJ kombóra hivatkozás meg a szememben a létező legrosszabb hozzáállás. Nem csak a fiatalabbik Shanahannek volt Ryan és JJ hogy kihozza belőlük ami bennük van, Koetterrel nem volt ennyire jó, ő ma mégis HC. Most akkor mi van? Ez ugyanaz, mint amikor azzal érveltek hogy Gase szar OC, hogy csak Manninggel érte el azokat a számokat, amik egyébként jobbak voltak, mint a HCvé előléptetett McCoyé.

Az, hogy melyik koordinátorból milyen HC lesz, azt meg úgy se tudjuk megítélni. JMD OC-ként csinált egy 16-0, majd Cassellel egy 11-5-öt. Ehhez képest én magasan őt tartom minden idők valaha volt legeslegesleges legrosszabb, megismételhetetlenül rossz HC-nak. 100-ból 100× pikoszekundum alatt Gus Bradley-t választanám helyette. Szerintem

Ami segíthet abban, hogy valaki ne jusson erre a sorsra, az egyrészt a személyiség, másrészt a tapasztalat. MinyShanny eddig 4 csapatnál volt OC. Látott már jól működő és rosszul működő csapatot. Bőven volt lehetősége eltanulni azt, hogy mit hogyan kell csinálni, és mit hogyan nem.
VJ eddig egyetlen évet volt koordinátor. Én úgy gondolom, hogy egy gameplan kidolgozásába a koordinátorok jobban be vannak vonva, mint pozíciós edzők, illetve úgy általában minél magasabban vagy a piramisban, annál több rálátosod van, hogy mit hogyan kell csinálnia egy HC-nak, annál jobban látod, hogy amiket csinál, azok közül mi válik be és mi nem. És akkor itt most 1 év nekifeszül 9 évnek. Én ennyi informáicóból a 9 évet választom.

Hozzáteszem nem is az alapján az 1 év alapján döntött VJ mellett Elway Az egy dolog, hogy a nyilatkozatiból gyököt kell vonni és elosztani egy szép nagy számmal, de ezzel együtt is úgy gondolom, hogy Shanny mély benyomást tett rá elsősorban szakmailag. Ezzel szemben VJ, mint vezéregyéniség nyerte el végül a címet, nem szakmailag nőtt kicsiShanny fölé.

A másik ok ami miatt én legalábbis Shanny-t favorizáltam, hogy egyértelműen az offense szorul rebuildre a védelembe meg egy darab kezdő RDE és készen van. Igazából anélkül is a legjobbak közé tartozott. Egy ilyen helyzetben én egy támadó oldalról jövő kinevezést tartottam logikusabbnak.

A harmadik ok, a Denveri kötődés.

Hogy melyikük milyen HC lesz, az majd kiderül. Összehasonlítani nem lehet majd őket rövid távon, mert VJ egy olyan helyet vesz át, ahol nem kirúgták a HC-t, hanem lemondott, de ahogy ő fogalmazott "not broken". Ezzel szemben tartok tőle, hogy a 9ers a Browns modellt kezdi el követni pontosabban kezdte el, én azt a melót elkerülném amennyire messzire csak lehet. Kiderül. Ha rossz HC lesz Kyle, szerintem akkor se emiatt a második félidő miatt.

Röviden ennyi. Ez mind laikus és szubjektív gondolat, egy percig nem hiszem, hogy jobb döntést hoznék, mint az FO, akkor se ha uganannyi info állna rendelkezésemre, ami ráadásul nem is igaz, egyik interjút se láttam/hallottam. Illetve Elway is rászolgált a bizalomra. A KSről alkotott véleményem viszont ettől nem változott. Aki 9 éve űzi az ipart, azt nem 1 (fél) meccs alapján ítélem meg.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 082 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Egy ilyen SB után én speciel örülök, hogy nem Shanahan lesz itt a góré....
Kódolva van benne a lúzerség, akárcsak Foxban, és még ráadásul ez ki ha én nem mentalitással párosul.
flzoli
Egyébként kicsit OFF, de egy pár héttel ez előtt, amikor még itt is javában ment az edző keringő, meg akartam kérdezni az itteni srácoktól, hogy miért tekintenek többen itt úgy rá mint valami messiás(azt értem hogy a Bronco vérvonal miatt lehet szimpi, de ez nem szakmai indok). Nekem ez azért is volt furcsa, mert amikor a Redskins OC-a volt, konkrétan közutálat tárgya volt az ember. Apeszosék szerintem állva tapsoltak amikor otthagyta Washingtont.
Ráadásul, azért egy Matt Ryan-Julio Jones (és van még rajtuk kívül is egy pár playmaker) fémjelzett támadósort talán nem akkora szakmai kihivás sikerre vinni. Vagy legalábbis, nehezen megítélhető, hogy a sikerből valójában mekkora részt vesz ki Kyle Shanahan.
Engem, igy utólag is érdekelne az itteni srácok veleménye.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 864 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egy ilyen SB után én speciel örülök, hogy nem Shanahan lesz itt a góré....
Kódolva van benne a lúzerség, akárcsak Foxban, és még ráadásul ez ki ha én nem mentalitással párosul.

több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sajnos Von egy picit leengedett szezon végére, így érhető volt szerintem, hogy nem ő lett a DPoY, én nem is számítottam rá, hogy megkapja. Majd jövőre! 😉

TD meg nagyon megérdemelte végre, hogy bejusson, eljött az idő, hogy a totál statok helyett végre az évenkénti eredményeit lássák inkább a szavazók és azt, hogy mennyire domináns is volt 4 éven keresztül a saját posztján... 😊
StormST
Mack pedig a szezon elején volt gyengébb, de természetes h a frissebb emlékek élénkebbek.

Ami miatt én jobbnak éreztem Vont, az az h nem csak passrush és futás ellen elit, hanem coverben is abszolút használható volt. Mind1, rosszabb játékos ettől nem lesz és mi ugyanúgy élvezhetjük a játékát, remélem még jó sokáig 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 827 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
még élvezzük ki egy kicsit hogy címvédők vagyunk.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Sajnos Von egy picit leengedett szezon végére, így érhető volt szerintem, hogy nem ő lett a DPoY, én nem is számítottam rá, hogy megkapja. Majd jövőre! 😉

TD meg nagyon megérdemelte végre, hogy bejusson, eljött az idő, hogy a totál statok helyett végre az évenkénti eredményeit lássák inkább a szavazók és azt, hogy mennyire domináns is volt 4 éven keresztül a saját posztján... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nem Miller lett a DPoY. Nem azt mondom, hogy nem lehetett Macknek adni, de ugyanannyira lehetett volna akár Millernek is. (Egyébként Donaldnak is). Nincs rossz helyen a cím Macknél se az biztos, csak annyiból kár, hogy ha visszatér Watt nehezebb lesz ilyen közel lenni a címhez

Na mindegy, Davis végre a megérdemelt helyén, jövőre Bowlenen a sor. 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Ware maradna még 1 évet! És mindezt szívesen tenné nálunk.

please make it happen 😊
Black_Adder
Ő egyébként, ha jól láttam, azt nyilatkoza, hogy szerinte Romo helyett a két fiatal QB-vel kéne továbbmennie a csapatnak... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Terrell Davis Hall of Famer. 😀



Szerkesztette: xrace77
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ware maradna még 1 évet! És mindezt szívesen tenné nálunk.

please make it happen 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Amíg nincs más téma fokokzzuk a közelgő csalódás mértékét:
 www.footballperspective.com/guest-post-adam-harstad-on-why-terrell-davis-should-be-in-the-hof/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 438 — The Mathematician
valamint a cikk-ben is írják h lassan ott is érik a GM felkérés, úgyhogy nem biztos ha megy is sokáig marad ott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
OFF: John Lynch 9ers GM lett.
Hááát, manapság nem ez a legideálisabb hely megkezdeni egy GM pályafutást, de Elway se volt könnyebb helyzetben 6 éve. Ha mellé kicsiShanny lesz a HC, akkor fél szemmel oda figyelek majd rájuk...
Black_Adder
Nem szimpi:
 twitter.com/VicLombardi/status/826216151738961920?s=09
Általános Doktor
Megakadályozhattuk volna, ha akarjuk, szimpi vagy nem, érhető move és beleegyezésen alapul... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
OFF: John Lynch 9ers GM lett.
Hááát, manapság nem ez a legideálisabb hely megkezdeni egy GM pályafutást, de Elway se volt könnyebb helyzetben 6 éve. Ha mellé kicsiShanny lesz a HC, akkor fél szemmel oda figyelek majd rájuk...
Black_Adder
Nem szimpi:
 twitter.com/VicLombardi/status/826216151738961920?s=09

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
OFF: John Lynch 9ers GM lett.
Hááát, manapság nem ez a legideálisabb hely megkezdeni egy GM pályafutást, de Elway se volt könnyebb helyzetben 6 éve. Ha mellé kicsiShanny lesz a HC, akkor fél szemmel oda figyelek majd rájuk...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
PFF szerint 2016-ban Talib volt a legjobb védő coverage-ben
 www.profootballfocus.com/pro-aqib-talib-was-nfls-best-coverage-defender-in-2016/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 438 — The Mathematician
Nem zörög a haraszt...
 twitter.com/NFLonFOX/status/823913184625049600
empty taxi
still better than siemian
Heisman Trophy
hát, emögött a fal mögött nem vagyok meggyőzve

de a still better than Oz az okés 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 827 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem zörög a haraszt...
 twitter.com/NFLonFOX/status/823913184625049600
empty taxi
still better than siemian

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Nem zörög a haraszt...
 twitter.com/NFLonFOX/status/823913184625049600


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ez a pletyka rögtön szezon után előkerült. Az biztos, hogy volt feszültség az O és D# között, tudjuk hogy Talib nem hagyta felszólalni Okungot. Bár a csapat kategorikusan azt mondta, hogy fel lett fújva, akkor is volt mit felfújni. Illetve a coaching staffot tartom annyira képzettnek, hogy a játékosok ilyen esetekben mást kommunikáljanak kifelé, mint befelé.

Hogy ezt Phillips okozta volna? Hát, annyiban biztos, hogy olyan D#t rakott össze, amivel az O nem tudta tartani a lépést. 😊 Egyébként eléggé karakteridegen lenne tőle.
Ha mégis így volt, az magyarázat arra, hogy miért nem próbáltuk megtartani. De ha senki nem tudja miért nem próbáltuk megtartani, akkor ez egy kézen fekvő kitalált magyarázat.

Valószínűleg volt valami konkrét, nemszakmai oka annak, hogy elengedtük (abból kiindulva, hogy szakmailag nehéz lenne alátámasztani). A teljes igazságot nem hinném, hogy valaha megtudjuk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
 twitter.com/DraftCampbell/status/823587677652090881?s=09
Belsős forrásra hivatkoznak -ugyanarra, aki megsúgta anno nekik h fel szeretnénk tradelni Lynchért -

Wade cáfolta és Harris is WP mellé állt egy tweet erejéig:
 twitter.com/sonofbum/status/823595604051918848?s=09

Ugyanakkor ténykérdés h volt feszültség év végén az öltözőben a D# és az O# között, ha ebben tényleg szerepet játszott WP, akkor azért jelentősen árnyalja az elküldését.

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
DT is utazik a pro bowlra (AB helyén).

Ezzel a cserével már 6 bronco lesz jelen az eseményen.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tanult a Pittsburgh-i ideköltözésén tett nyilatkozataiból 😊

Wade Philips meg örökké a szívemhez nőtt, nem csak remek szakember, de egy nagyon kedves, szerethető figura is. Sok sikert neki L.A.-ben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Sanders:

"In John Elway I trust. If he does bring him over, I think Tony Romo will fit good in (offensive coordinator Mike) McCoy's system. It's a no-huddle, up-tempo offense. I think that it's gonna be similar to the Cowboys. I think he has Demaryius Thomas and some receiver No. 10 on the other side. I feel like we will win ballgames with Tony Romo or potentially a championship. At the same time, Paxton Lynch played in a spread offense at Memphis and he can be successful. I think Trevor (Siemian) can be successful. We'll see what we do. I can't sit up here and say 'Bring Tony Romo!' because I also have two other quarterbacks that are playing really well too."

Diplomatikus, egyik QB-nál se akarja elásni magát... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!