Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Lynch meg ne is legyen most elől a versenyben, neki jövőre kell ott lennie, viszont az, hogy Siemian ennyire szorosan ott van nekem picit meglepő...
StormST
Továbbra se gond, hogy nem NFL ready és hogy Sanchez és Siemian mögött a sorban. Erre szvsz mindannyian számítottunk. Arra viszont - én legalábbis - nem, hogy ezt ilyen őszintén ki is fogják jelenteni...
Tavarres Kingről future becenévvel írtak, Montee Ball Terrell Davis reinkarnációja volt az OTAkon, Sambrailo hihetetlen tempóban fejlődött, akár Von/Ware-t is verheti 1v1-ben szezonkezdetre, Quant Smith előtt hatalmas jövő állt (a 2. offseasonjában, közvetlen mielőtt cutoltuk), stb, stb... Ez eddig nem illik a sorba, de még nem jelenti azt, h bármit bele kéne látni... (főleg, hogy ebben a pillanatban nem upside-ot keresünk, hanem konzisztenciát QB poszton)

Az, hogy Siemian ilyen közel van Sanchezhez jelentheti azt is, h Siemian ennyire jó, vagy h Sanchez nem annyira jó. Viszont pont mivel Lynchet nem nagyon emlegetik velük egy szinten, ezért könnyen el tudom hinni, h Siemian a kellemes meglepetés a történetben. Azért neki van már 1 év előnye a rendszerben és Manning sérülése alatt a 2nd teamnek dobálgathatott edzéseken, ráadásul ha dicsérik az leggyakrabban a "pro arm"-hoz köthető, ami egy OTAn jobban előtérben van, mint akár egy TC-n, főleg amíg nincs Ware és Miller a másik oldalon. De már az is jelentett vmit Siemiannel kapcsolatban, hogy tavaly nem vártuk meg Ponder cutolosáváal Manning visszatérését (egy sérülésre volt attól, h játsszon)...

Egyébként Super Bowl hangover szempontjából nem biztos, h rosszul jön ez a sok nehézség, QB ügy, távozók a védelemből, Talib "baleset", Miller szerződése körüli nyűglődés. Egyrészt az már tavaly is kiváló motiváció volt, hogy az utolsó pillanatig leírtak minket és most kellően megágyaztunk annak, h jövőre is így tegyenek, másrészt minden ilyen nehézség emlékezteti a játékosokat, hogy max szeptemberig ülnek a trónon, utána újra bizonyítani kell, hogy ott a helyük...
| Vagy mindez valóban egy katasztrofális szezon előszele, de én kitartok az előző verzió mellett 😊 |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Várjuk meg a részleteket, abból majd kiderül mennyi is garantált ténylegesen. Mivel hosszabbítást kapott (az idei éve maradt, jövő évtől jön rá még 4 év), ezért idén az aláírási pénzt kapja, plusz a 2,x millió tender pénzt. Ez mind garantált. Ha kap mondjuk 10 milla aláírásit (5 évre osztva 2 milla/év, nem vészes), akkor az máris 12.x millió garantáltat jelent (aláírási plusz idei tender pénze). És akkor a maradék nyolc lehet mondjuk a jövő évi fizetése. Ami nem is feltétlenül teljesen garantált, lehet, hogy csak sérülés esetére az.

Von esetén nem tudom miből állhatott össze a garantált, de mivel nála tuti, hogy az aláírási pénz is nagyon izmos lesz (ami eleve beleszámít a garantáltba), emiatt az a 40 milla tényleg elég haloványnak tűnik...

Más: éppen most megy az NFL networkön a tavalyi Broncos-Pats meccs, a negyedik negyed elején járunk 😊 Akinek van előfizetése, és nem rúgja ki a főnöke, ha telón/tableten/gépen belekukkant, az tegye meg feltétlenül. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Az 20 misi garantált egy kicsit nekem soknak tűnik, 2/3-át garantálni egy szerződésnek annyira azért nem szokványos és nem is túl jó üzenet az én szememben. Azokhoz a számokhoz képest meg, amiket Von ajánlataiból láttam, főleg furcsa, neki 40% alatt volt a garantált eddig ahogy néztem...

Lynch meg ne is legyen most elől a versenyben, neki jövőre kell ott lennie, viszont az, hogy Siemian ennyire szorosan ott van nekem picit meglepő...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Na, ez jó hír. Érdekes, hogy Trevathan-t kevesebbre értékeltük, Ő 4 év 24 millióért ment Chicagoba, Marshall ennél évi 2 millával, és 8 milla garantálttal kapott többet. Persze van benne logika, de én nagyon szerettem Trevathan játékát is.
peterk2005
Érdekes. Mondjuk Marshallra rá tudtuk tenni az RFA tendert és ezzel időt nyerni, amikor még nem tudtuk h Oszi és Malik megkímél minket attól, h sokat kelljen fizetni nekik, de ettől még nem volt ekkora különbség köztük szvsz.

Mondjuk Trevathan állítólag nehezen kezelhető, JDR-rel nem is voltak jóban pl, lehet h ez is benne volt a döntésben...

Akkor most jön Sanders. Aztán július 15-ig kell megegyezni Von Millerrel. Ott legutóbb mintha kicsit elmérgesedtek volna a tárgyalások, szóval nem lesz még egy egyszerű menet az offseason a TC-ig

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Sanchez és Siemian közel egymáshoz, Lynch egyértelműen mögöttük a QB harcban
 espn.go.com/nfl/story/_/id/16209579/broncos-coach-gary-kubiak-says-quarterback-race-tie-mark-sanchez-trevor-siemian

szerk:
És azokról is essen szó, akik beárazzák őket, a No Fly Zone adja a liga legjobb CB sorát a PFF szerint
 www.profootballfocus.com/pro-ranking-all-32-nfl-cornerback-groups/

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy újabb jó hír így estére:
 twitter.com/RapSheet/status/742816425966993408
pbalazs
Gene Smith toronymagasan legsikeresebb draftpickje. Grat neki!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, ez jó hír. Érdekes, hogy Trevathan-t kevesebbre értékeltük, Ő 4 év 24 millióért ment Chicagoba, Marshall ennél évi 2 millával, és 8 milla garantálttal kapott többet. Persze van benne logika, de én nagyon szerettem Trevathan játékát is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU
Egy újabb jó hír így estére:
 twitter.com/RapSheet/status/742816425966993408

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Jó nehéz lehet, csak a fehérarany 90 gramm, leszakadna az ujjam... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Masszív egy gyűrűt sikerült farigcsálni a jubíleumi alkalomra. Méretben és tartalomban is 😊

 www.denverbroncos.com/multimedia/videos/The_making_of_the_Broncos_Super_Bowl_50_ring/16aef22b-4769-47b6-bdcf-1c13eb5f3832


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
 www.denverbroncos.com/multimedia/photo-gallery/At-the-ring-ceremony-with-the-Super-Bowl-Champion-Denver-Broncos/f1497f21-ab3e-41fc-8065-f6f23ef86e4a

Nem kis rongyrázás volt, külön tetszett, hogy a régi nagyok vitték körbe a kulcsokat, szép gesztus volt őket is meghívni, ez az ő ünnepük is, még ha gyűrűt nem is kapnak ezúttal... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Méltó ez a gyűrű a történelmi győzelemhez és Pat Bowlen személyéhez is, nagyon jól eltalálták! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 7 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Írok Elway bácsinak, Oswiét küldje el, úgysem ér rá átvenni. 😉

I wanna' that ring again!

több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Gyönyörű lett a gyűrű:
 twitter.com/Broncos/status/742174231513862145/photo/1

További infó itt:
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Denver-Broncos-Super-Bowl-50-Championship-rings-awarded-to-team/5d9597b6-994d-4094-a102-66451768158a

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
pedig Marshal szerintem fontosabb láncszem
Negritis
Sztem pedig mind2 kulcs, cash is van, szal remélem mind2 marad 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 458 — The Mathematician
pedig Marshal szerintem fontosabb láncszem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagyon bírom Marshall-t, de ha választani kéne közte és Sanders között mondjuk, én biztos hogy utóbbi mellett tenném le a voksom.

Von pedig érthető módon most addig húzza a dolgot, ameddig csak lehet. TOP3 poszton játszik, SB MVP lett, ezek után nehéz azt mondani, hogy oké, maradjunk a földön.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lehet ebben egy olyan üzenet is Elwaytől, hogy öribarik vagyunk meg minden, szerződni is akarunk meg minden, de a seggünkről azért nem engedjük lehúzni a gatyát, eszetlen garantáltakkal. Elway nagyon észnél volt eddig is, hogy meddig menjen el garantáltban. Manningnek ugye lényegében évente kellett orvosiznia, Clady-t érdemi dead cap nélkül 2 év után el tudtuk tradelni, Vasquezt is simán ki lehetett rakni, szóval olyan ember van bőven a rosteren aki jól keres, de olyan, aki sok évre be van betonozva, nem nagyon.

Miller pedig érthető módon Suh-hoz mér. Csak, hát Suh szabadügynök volt, tag nélkül, mert irgalmatlan összeg lett volna tagelni. Von viszont az idei franchise tag-el, de még a jövő évi ismételt, emelt tag-el is kevesebbet keresne (átlagban is, és az ajánlott garantáltnál is), mintha aláírja az ajánlott szerződést (amit nem fogadott el). Úgyhogy nem hiszem, hogy végül ne állapodnának meg valahol félúton. Mindkét félnek ez az érdeke.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A Miller tárgyalásokat kicsit félretesszük és a figyelmet Marshallra és Sandersre fordítjuk
 espn.go.com/blog/denver-broncos/post/_/id/20687/new-deals-for-brandon-marshall-emmanuel-sanders-and-von-miller-would-be-tight-squeeze

Ez annyira azért nem biztos, hogy jó...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Osweiler Time – elmúlt, nem érdekes. Innentől már a Houston szurkolók gondja a kisgyerek. Sosem zártuk igazán a szívünkbe, most már nem is fogjuk. A legellentmondásosabb játékos, aki gyűrűt hord az ujján, és még köze is volt hozzá...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kapott egy 4 éves szerződést, borzasztó mennyiségű garantálttal, így legalább 2 évig biztos, hogy ő kezd Houstonban, ha nem sérül le. Talán az is szerepet játszik, hogy minden erejével próbál a houstoni fanbase-nél bevágódni, nehogy egy Matt Cassell féle helyzetbe kerüljon - fütyülik, boo-zzák, utálják - ha lesz egy gyengébb periódusa. Amire azért van esély...

Mindenesetre fura. Általában a játékosok vagy így, vagy úgy viszonyulnak a régi csapatukhoz, nem ilyen se hideg se meleg módon. Akit kirúgtak, vagy volt valami gondja, az általában fúj a régi csapatra, és ki is mondja. Akik viszont nem, azok általában jókat mondanak, és ha alkalom adja nem húzódoznak elmenni sem. Brock viszont az SB győzelem után a denveri karneválon úgy vigyorgott a kamionon, mint a tejbetök, marháskodott mindenkivel, alig volt visszafogottabb, mint Talib. Eközben meg már állítólag nem akart a szerződésével kapcsolatban szóbaállni az FO-val. Skizofrén egy helyzet az biztos. 😀

Most már mindegy. Ha úgy jönnek össze a dolgok, ahogy reméljük, akkor 1 átmeneti szancsópanzás idény után lesz egy upgradelt Oszink - töredék áron.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nem tudom mit gondoljak.
Nekem azzal semmi bajom, ha valaki jobb szerződés miatt elhagyja a csapatot, de ő annyira össze-vissza nyilatkozik.
- Élete legnehezebb döntése volt, hogy otthagyta a csapatot
- Igazából sosem akart Elway-Manning árnyékában játszani, már februárban tudta, h nem fog maradni. (Bár utóbbit most nem találtam, lehet inkább az ügynöke volt, vagy csak implicit hangzott el)
- Egyáltalán nem zavarta őt Elway-Manning árnyéka, csak a Texans sokkal jobb csapat ezért ment oda
- Ő nagy szereti minden csapattársát, de pont nem ér rá Obamára (egy önkéntes OTA miatt)
- Most meg a ring ceremony.

Komolyan nem haragudnék rá, ha kiállna és azt mondaná, hogy tavaly jobb volt Manningnél, vele kellett volna menni PO-ra, elvesztette a bizalmat a vezetés és edzők irányában ezért váltott.
Most nem tudom, hogy egyébként, h ennyire haragszik, csak nincs gerince ezt vállalni, vagy tényleg ennyire bizonyítani akar az új csapatában Kicsit sok lesz lassan a csillagállások száma, ami miatt nem tud találkozni a régi csapattársakkal. Mindenesetre kicsit furán kezeli, de lehet csak én látok bele túl sokat, miközben ő próbál mindent megtenni új csapatáért, miközben nyilatkozataiban minden tiszteletet megad nyilatkozataiban a réginek.

Kíváncsi vagyok, hogy fogadja majd őt a Mile High közönsége.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 831 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Brock a gyűrűátadásra se megy. Picit munkamániás lett, hogy ennyire nincs ideje szórakozni 😀
Matthew99
Oda csak a védelem mehetne 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Brock a gyűrűátadásra se megy. Picit munkamániás lett, hogy ennyire nincs ideje szórakozni 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Aláírt Lynch is. Most már tényleg Von legyen a következő a nagyon közeli jövőben...

Amúgy Roby és Webster él a lehetőséggel Talib hiányában. Sanchez erősíteni látszik vezető helyét a DC-n, míg Lynch "up-and-down". Egy rookienál ez teljesen jó, de bullshit időszakban ennél jobbakat szoktak mondani játékosokról. Nem most megyek fogadni h ő lesz a kezdő (ami nem is volt tervben draftolásakor)
Colquitt és Dixon fej-fej mellett

off.: Mindeközben Chicagoban Ramirez szögre akasztotta...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear