Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát akkor már annyira nem is akarok bennfentes lenni, ha így hozod nekünk a tutit 😉

(A QB listát köszönöm, nem is mondam akkora nagyon durvát. Inkább az a durva, hogy egy ilyen nagy multú franchise-nak ennyire mostoha a QB draft history-ja.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én megmondom mi volt az FO fejében.
Elway akart egy biztos pontot QB-ba, egy veteránt aki tudja, hogy játsszák ezt a játékot. Ez ügyben megvizsgált MINDEN lehetőséget.
- Manning 19 millióért NEM
- Oszi 18ért NEM
- Kapernick egy 2. v. 3. körért és 7 millióért igen, de 11 millióért NEM.
- Sanchez egy 7. körért és 4,5 millióért IGEN.
a többi veteránért nem volt nagy az érdeklődésünk, de mindegyikhez oda lehet képzelni a NEM szót most

Az IGEN-ekkel, NEMekkel egyet lehet érteni vagy nem, de ennyi volt a történetben, megnézte kik elérhetők, beárazta őket, megnézte mennyi az ár, és nem lépte át, amire ő taksálta őket. Pofon egyszerű történet.

Lynch, Ja nem kizárt, h a legtehetségesebb, meg az se, h a legtehetségtelenebb. Akár minden idők legjobb QB-ja is lehet, meg az is lehet, h sosem lép pályára.
btw Cutler top10 prospekt volt, Lynch meg csak azért volt első körös, mert gyenge a class. Egyetem alapján Oszi 2.0 és Oz csak 2. körös volt...

Amúgy a Broncos történelmének 5 legjobb QB-ja (saját szubjektív lista)
John Elway - trade (Hinton (az évi 1/4, amúgy All Pro OL ember lett), Mark Hermann (backup QB) 1984/1 (olcsóbb volt, mint RG3))
Peyton Manning - FA
Frank Tripucka - assistant coach-nak jött, csak aztán Filchock megkérte ugorjon már be QB-ként is. 3 évvel később is játszott még, és volt AFL All Star
Craig Morton - trade (Steve Ramsey (csere QB) + 5. kör)
Jake Plummer - FA

A legjobb általunk draftolt QB-jaink (saját szubjektív lista)
Jay Cutler 2006 1/11
Brian Greese 1998 3/11
Marlin Briscoe 1968 14/357 - az első színesbőrű irányító. Csak 1 évet volt nálunk, de még mindig övé a rookie TD record a Broncosban, aztán elment Buffalo-ba Pro Bowler WR-nek (mi se QB posztra húztuk, csak aztán a szükség úgy diktálta), a Phinsszel aztán nyert 2 gyűrűt is.

Amúgy eddig 3 QB-t draftoltunk az 1. körben
1992 1/25 Tommy Maddox - nyitja a sort. Top 5 draft bust a Brocnosnál
2006 1/11 Jay Cutler
2010 1/25 Tim Tebow
Egyikük se maradt 3 évnél tovább. Reméljük Lynch megtöri az átkot és legalább a szerződését kitölti, bár nekem az is jó, ha a Colts lepasszolja nekünk Luckot, ők jobban draftolnak nekünk QB-t 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Veheted a mezt. Az eddigi 12-esünk aláírt az Oroszlánokba.
Hogy ők mit várnak tőle? Ez már nem a mi ügyünk...
Zalán
A neve teljesen Lions-fit. És ő (még) nem ejtett el két teljesen tiszta könnyű passzt konferencia döntőn, mint a bátyja. Bármi lehet még belőle.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 299 — The Mathematician
Érik az a 12-es mezrendelés... 😛
StormST
Veheted a mezt. Az eddigi 12-esünk aláírt az Oroszlánokba.
Hogy ők mit várnak tőle? Ez már nem a mi ügyünk...
Zalán
most suttyó kérdés jön, de ki is volt az eddigi 12es? 😊
Negritis
Andre Caldwell
Heisman Trophy
akkor jól sejtettem
köszi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 764 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Érik az a 12-es mezrendelés... 😛
StormST
Veheted a mezt. Az eddigi 12-esünk aláírt az Oroszlánokba.
Hogy ők mit várnak tőle? Ez már nem a mi ügyünk...
Zalán
most suttyó kérdés jön, de ki is volt az eddigi 12es? 😊
Negritis
Andre Caldwell

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 299 — The Mathematician
Érik az a 12-es mezrendelés... 😛
StormST
Veheted a mezt. Az eddigi 12-esünk aláírt az Oroszlánokba.
Hogy ők mit várnak tőle? Ez már nem a mi ügyünk...
Zalán
most suttyó kérdés jön, de ki is volt az eddigi 12es? 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Érik az a 12-es mezrendelés... 😛
StormST
Veheted a mezt. Az eddigi 12-esünk aláírt az Oroszlánokba.
Hogy ők mit várnak tőle? Ez már nem a mi ügyünk...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 764 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
3. Nem kizárt, hogy Lynch a Denver által draftolt QB-k közül a valaha volt legtehetségesebb. 😊 Oké, tudom, most szakadt le a plafon....... De komolyan. Bevallom a régi időket nem ismerem, de Elway-t ugye az Indy draftolta, és rajta kívül ki volt? Cutler kb. Na, nála simán lehet jobb szerintem. Persze semmi nem garantálja, de egyelőre nagyon tetszik amit látok. Pont azokban a dolgokban nyers még a srác, ami NFL képzéssel javítható (technika, lábmunka, playbook, stb.), és azokban van meg a tehetsége és azokban van rendben, ami viszont inkább adottság.(kar erő, pontosság, gyors gondolkozás, mozgékonyság, fizikális felépítés, pocket awareness, stb.) Osweiler vegyesebb turmix volt szerintem.
peterk2005
Igaz

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ilyenkor persze az ember még csak jósolgathat, de jelenleg én nem tudom máshogy látni, mint:

1. Lynch talán a draft legszerencsésebb fickója. 😊 Hogy lehetne nem marha szerencsés egy olyan fiatal, akit az aktuális bajnok draftol, amelyiknek éppen nincs franchise QB-ja. Egy olyan csapat, amelyik úgy is képes jól teljesíteni, hogy a QB-nak nem kell annyit hozzáadnia, mint amennyi a legtöbb többi csapatnál kellene. És emellé mindössze Mark Sanchez-t kell majd kiszorítania a kezdőből. Ennél ideálisabb / szerencsésebb helyzetet egy fiatal számára elképzelni sem tudok. Nem csoda, hogy a gyerek teljesen kész volt a gyönyörtől, amikor meghallotta, hogy Denverbe megy. 😊

2. Sokat megadnék, ha beleláthatnék a Denver FO (de úgy általában BÁRMELYIk NFL FO) belső munkájába. 😊 Ez a Lynch húzás annyi kérdést felvet, hogy az ember csak sajnálni tudja, hogy nem lehetett ott, nem hallhatta, láthatta, hogy mi miért történik. 😊 Ki tudja a történtek után - Lync kihúzását, a feltrade-et, a Dallas komoly érdeklődését majd nyíltan is kimondott csalódását látva -, hogy például az egész Kaepernick, Fitzpatrick, stb. manőver együttes valójában miért is történt? Valódi érdeklődés volt, úgy, ahogy a média lehozta, vagy volt benne smokescreen is? Netán minden azért történt, nehogy valaki hátulról a draft előtt beelőzzön? Ki tudja, hogy a Kaepernick tárgyalások pl. egyúttal nem voltak-e tapogatózások abban az irányban, hogy a Niners vajon QB-t fog-e húzni az első körös pickjével (aki várhatóan Lynch lenne), ahova Elway nem tud feltradelni, beelőzni? Lehet, hogy azokon a tárgyalásokon érezte meg Elway, hogy a Ninersnek nem fog kelleni QB az első körben --- ha Kaep marad náluk. És ki tudja, nem ezért ajánlott-e a draft előtt ennyire lowball szerződést neki? Nem bezárva az ajtót, azt mutatva, hogy esetleg, de olyan ajánlatot adva, hogy a draft előtt semmiképp? Ki tudja, nem ezzel lőtte-e ki a Niners QB draftját? És ki tudja, lehet, hogy ez az ajánlat segített elhitetni a többi csapattal (köztük a Dallas ownerrel), hogy ANNYIRA nem is fontos a QB húzás a Broncosnak? Csak spekulálok persze, de az biztos, hogy bármit el tudok képzelni. - és ahogy már írtam, sokat megadnék, ha láthatnám, hogy mi zajlik az NFL-ben a háttérben. Nem csak Denverben, akárhol, de a konkrét esetben a denveri történet különösen érdekelne, hogy hogy zajlott. 😊

3. Nem kizárt, hogy Lynch a Denver által draftolt QB-k közül a valaha volt legtehetségesebb. 😊 Oké, tudom, most szakadt le a plafon....... De komolyan. Bevallom a régi időket nem ismerem, de Elway-t ugye az Indy draftolta, és rajta kívül ki volt? Cutler kb. Na, nála simán lehet jobb szerintem. Persze semmi nem garantálja, de egyelőre nagyon tetszik amit látok. Pont azokban a dolgokban nyers még a srác, ami NFL képzéssel javítható (technika, lábmunka, playbook, stb.), és azokban van meg a tehetsége és azokban van rendben, ami viszont inkább adottság.(kar erő, pontosság, gyors gondolkozás, mozgékonyság, fizikális felépítés, pocket awareness, stb.) Osweiler vegyesebb turmix volt szerintem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 764 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Érik az a 12-es mezrendelés... 😛
StormST
csak ne ugyanaz történjen mint a Johnny Billy Manziel mezekkel 2 évvél később. Én nagyon drukkolok azért Lynchnek 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 851 — SB 50 Champion @ Grund
Érik az a 12-es mezrendelés... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Mezszáok
Draft picks:
Paxton Lynch, QB: 12
Adam Gotsis, DL: 99
Justin Simmons, S: 31
Devontae Booker, RB: 20
Connor McGovern, OL: 60
Andy Janovich, FB: 32
Will Parks, S: 34
Riley Dixon, P: 9

College free agents:
Bralon Addison, WR: 2
Vontarrius Dora, DE: 68
Mose Frazier, WR: 17
Antonio Glover, S: 38
Lars Hanson, OL: 78
Calvin Heurtelou, DL: 63
Shaneil Jenkins, DE: 69
Henry Kreiger-Coble, TE: 84
David Moala, DL: 62
Justin Murray, OT: 64
Durron Neal, WR: 5
Aaron Neary, G: 72
Dwayne Norman, LB: 46
Anthony Norris, TE: 83
Kyle Peko, NT: 90
Kalif Raymond, WR: 19
Frank Shannon, LB: 47
Sadat Sulleyman, LB: 59
Nathan Theus, LS: 49
John Tidwell, CB: 45
Eddie Yarbrough, DE: 65

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU
Szerintem ennek mind örülünk 😊
"I'm going to be here in Denver no matter what. The contract is going to take care of itself," Miller said to Cameron Wolfe of The Denver Post.


 www.thescore.com/nfl/news/1021220

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A PFF top 16 pickjében egy Bronco is található:

15. Will Parks, S, Denver Broncos
Another versatile piece to add to a loaded Broncos secondary. Parks was our highest-graded cornerback in college football in 2014 after he dominated in a slot role for Arizona. Last season he lined up all over the Wildcats defense while adding more snaps at deep safety and graded out similarly well. He doesn’t check the athletic boxes, but for a sixth-round pick, the Broncos got a heck of a football player.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
PM játszott volna még 2016-ban az ügynöke szerint:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/agent-says-peyton-manning-wanted-to-play-in-2016--teams-wanted-him-171454490.html

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Paxton Lynch a SI címlapján (ezzel új rekord született: december óta 3 broncos QB volt címlapon):

 pbs.twimg.com/media/Chimx1iWwAAiZbq.jpg:large
Általános Doktor
Paxton Lynch a SI címlapján (ezzel új rekord született: december óta 3 broncos QB volt címlapon):

 pbs.twimg.com/media/Chimx1iWwAAiZbq.jpg:large
Általános Doktor
Lesz ott még idén Sancho és Sziámi is, ha így folytatjuk,.. 😉

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Paxton Lynch a SI címlapján (ezzel új rekord született: december óta 3 broncos QB volt címlapon):


Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Von Miller kiesett a Dancing With Starsból, ezzel az egyik akadálya, hogy résztvegyen az önkéntes holtszezon edzéseken elhárult. Más kérdés, h jelenleg 0 pénz járna neki sérülés esetén, és ezekben az edzőtáborokban le lehet sérülni, ezért az ügynöke azt fogja javasolni neki, h amíg nincs szerződés, ne menjen ezekre. Mindenesetre a tárgyalásoknak is új lendületet adhat talán...

Waive-eltük Ryan Murphy safety-t és Will Johnson puntert.
Murphy tavaly a PS-ben volt, Johnson future contracttal jött januárban.

21 főre bővült az udfa listánk
Player Pos Ht Wt College
Bralon Addison WR 5’9″ 197 Oregon
Vontarrius Dora DE 6’4″ 256 Louisiana Tech
Mose Frazier WR 5’11” 190 Memphis
Antonio Glover S 6’1″ 190 Georgia Southern
Lars Hanson OT 6’8″ 308 Sacramento State
Calvin Heurtelou DT 6’2″ 306 Miami
Shaneil Jenkins DE 6’3″ 281 Shepherd
Henry Krieger-Coble TE 6’3″ 248 Iowa
David Moala DL 6’1″ 311 Utah State
Justin Murray OT 6’5″ 304 Cincinnati
Durron Neal WR 5’11” 201 Oklahoma
Aaron Neary G 6’4″ 301 Eastern Washington
Dwayne Norman LB 6’0″ 230 Duke
Anthony Norris TE 6’4″ 255 Southern Utah
Kyle Peko NT 6’1″ 305 Oregon State
Khalif Raymond WR 5’9″ 160 Holy Cross
Frank Shannon LB 6’1″ 229 Oklahoma
Sadat Sulleyman LB 6’0″ 254 Portland State
Nathan Theus LS 6’3″ 238 Georgia
John Tidwell CB 6’0″ 191 Sioux Falls
Eddie Yarbrough DE 6’3″ 259 Wyoming

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 978 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elvileg Vonnal, Marshallal és Sanderssel akarunk hosszabbítani
Black_Adder
Így érthető, ők sokkal fontosabbak.
pbalazs
Igen, de az opció - ha jól tudom - visszavonható, ha amiatt az összeg miatt nem férne be a másik 3, vagy nem teljesítene elég meggyőzően. Addig meg csak egy biztosíték.
Az egyetlen kockázat a sérülés, mert az opció a sérülésre elvileg teljesen garantált.

Ebből nekem így az jön le, hogy nincs maradása Sly Williamsnek, ami biztos pozitívan hat az ő moráljára is, meg most nem tudnék rámutatni arra, aki 2017-ben kezdő NT lesz. Jelenleg, ha ez Kilgo lenne - ami egyáltalán nem kizárt - az azért inkább a szerencse lenne, mint az előrelátás, tekintettel arra, hogy legutóbb amikor pályára kellett lépni, gameday inaktív volt.

Lehet hogy már most látszik,hogy nem lesz neki hely a többi szerződés melllett (becsülni azért lehet a 17-es sapkát), vagy nem tudom, biztos oka van, csak jelenlegi tudásom szerint nem értem...
Black_Adder
Engem ez nem különösebben lepett meg.

Ez a cikk kifejti h miért is nem éri meg számunkra:
 www.milehighreport.com/2016/4/25/11499648/sylvester-williams-contract-denver-broncos

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Elvileg Vonnal, Marshallal és Sanderssel akarunk hosszabbítani
Black_Adder
Így érthető, ők sokkal fontosabbak.
pbalazs
Igen, de az opció - ha jól tudom - visszavonható, ha amiatt az összeg miatt nem férne be a másik 3, vagy nem teljesítene elég meggyőzően. Addig meg csak egy biztosíték.
Az egyetlen kockázat a sérülés, mert az opció a sérülésre elvileg teljesen garantált.

Ebből nekem így az jön le, hogy nincs maradása Sly Williamsnek, ami biztos pozitívan hat az ő moráljára is, meg most nem tudnék rámutatni arra, aki 2017-ben kezdő NT lesz. Jelenleg, ha ez Kilgo lenne - ami egyáltalán nem kizárt - az azért inkább a szerencse lenne, mint az előrelátás, tekintettel arra, hogy legutóbb amikor pályára kellett lépni, gameday inaktív volt.

Lehet hogy már most látszik,hogy nem lesz neki hely a többi szerződés melllett (becsülni azért lehet a 17-es sapkát), vagy nem tudom, biztos oka van, csak jelenlegi tudásom szerint nem értem...
Black_Adder
Hathat pozitívan a munkamoráljára, elvégre csak azért fog focizni h jó szerződést kapjon, még ha másik csapatnál is.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Elvileg Vonnal, Marshallal és Sanderssel akarunk hosszabbítani
Black_Adder
Így érthető, ők sokkal fontosabbak.
pbalazs
Igen, de az opció - ha jól tudom - visszavonható, ha amiatt az összeg miatt nem férne be a másik 3, vagy nem teljesítene elég meggyőzően. Addig meg csak egy biztosíték.
Az egyetlen kockázat a sérülés, mert az opció a sérülésre elvileg teljesen garantált.

Ebből nekem így az jön le, hogy nincs maradása Sly Williamsnek, ami biztos pozitívan hat az ő moráljára is, meg most nem tudnék rámutatni arra, aki 2017-ben kezdő NT lesz. Jelenleg, ha ez Kilgo lenne - ami egyáltalán nem kizárt - az azért inkább a szerencse lenne, mint az előrelátás, tekintettel arra, hogy legutóbb amikor pályára kellett lépni, gameday inaktív volt.

Lehet hogy már most látszik,hogy nem lesz neki hely a többi szerződés melllett (becsülni azért lehet a 17-es sapkát), vagy nem tudom, biztos oka van, csak jelenlegi tudásom szerint nem értem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU
Elvileg Vonnal, Marshallal és Sanderssel akarunk hosszabbítani
Black_Adder
Így érthető, ők sokkal fontosabbak.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
The Broncos will not pick up the fifth-year option on the contract of nose tackle Sylvester Williams, according to The Denver Post's Troy Renck.
pbalazs
Ezt egyáltalán nem értem. Pótolható játékos, de még nincs utódja (Kilgo egyelőre többnyire gameday inaktív játékos volt), és most se húztunk. NT-t.
Black_Adder
Lehet, hogy egyből szerződéshosszabbításban gondolkodik a csapat.
pbalazs
Nem hinném, akkor rá teszed az opciót, és úgy tárgyalsz vele, a szerződés úgy is felülírja az opciót. Valószínűleg év végén távozhat, és legfeljebb úgy hozzuk vissza, mint most Hillmant (amire viszont nem sok esélyt látok, Sly felé azért nagyobb érdeklődés lesz).

Elvileg Vonnal, Marshallal és Sanderssel akarunk hosszabbítani

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU
The Broncos will not pick up the fifth-year option on the contract of nose tackle Sylvester Williams, according to The Denver Post's Troy Renck.
pbalazs
Ezt egyáltalán nem értem. Pótolható játékos, de még nincs utódja (Kilgo egyelőre többnyire gameday inaktív játékos volt), és most se húztunk. NT-t.
Black_Adder
Lehet, hogy egyből szerződéshosszabbításban gondolkodik a csapat.

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
(Amúgy nem tudom hol olvastam, de van benne valami, hogy ha C.J. hasonlóan "kimért" tempóban kezdi az idényt, mint az előző kettőt, akkor Booker nagyon hamar a #1 futó lehet Denverben....)
peterk2005
Mert Booker még sosem kezdett nfl szezont, ezért lassan se kezdett nfl szezont.
Legalább az első contact edzést meg lehtett volna várni a kezdőbe hypeolásával...
The Broncos will not pick up the fifth-year option on the contract of nose tackle Sylvester Williams, according to The Denver Post's Troy Renck.
pbalazs
Ezt egyáltalán nem értem. Pótolható játékos, de még nincs utódja (Kilgo egyelőre többnyire gameday inaktív játékos volt), és most se húztunk. NT-t.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear