NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Én a pickünk óta extázisban vagyok 😂 parádés, álom, nincsenek szavak.

Zárójelben hozzáteszem h minden évben felülök egy qb bandwagonra: eddig 1-1 a boom/bust arány (jfm-winston), reméljük Paxton fr. Qbvá fejlődik az évek alatt 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Jó, hát ilyenkor azonnal jönnek a why perfect fit cikkek, meg majd az ellenkeuője is, ha kidetül valami 😊
peterk2005
Tudod, azt mondják, hogy egy matematikus bármely halmazból bàrmit be tud bizonyítani és annak akàr az ellenkezőjét is.
Amadeus91
Kár, h Lynch nem matematikus.
Bár ha bebizonyítja h fr.QB, akkor nem érdekel, ha az ellenkezőjét nem tudja 😊
Black_Adder
Az újságírókra gondoltam a perfect fit cikkek miatt. Simán lenne annyi érv ellene is. Majd a pályán eldől.
Amadeus91
tudom. azért írtam.
Mindegy mit írnak össze, majd ha pályára kerül kiderül. Mert ő tényleg tud bizonyítani, a pályán.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
Jó, hát ilyenkor azonnal jönnek a why perfect fit cikkek, meg majd az ellenkeuője is, ha kidetül valami 😊


peterk2005
Tudod, azt mondják, hogy egy matematikus bármely halmazból bàrmit be tud bizonyítani és annak akàr az ellenkezőjét is.
Amadeus91
azért ez így alapvetően egy statisztikai adathalmazra vonatkozik 😀
ha egy függvényhalmazt nézünk akkor általában nem áll meg az állítás 😀
mondjuk a legjobb a Kontinuumhipotézis a matematikában számomra 😀 (matematikusként végeztem '14ben 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Jó, hát ilyenkor azonnal jönnek a why perfect fit cikkek, meg majd az ellenkeuője is, ha kidetül valami 😊
peterk2005
Tudod, azt mondják, hogy egy matematikus bármely halmazból bàrmit be tud bizonyítani és annak akàr az ellenkezőjét is.
Amadeus91
Kár, h Lynch nem matematikus.
Bár ha bebizonyítja h fr.QB, akkor nem érdekel, ha az ellenkezőjét nem tudja 😊
Black_Adder
Az újságírókra gondoltam a perfect fit cikkek miatt. Simán lenne annyi érv ellene is. Majd a pályán eldől.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Jó, hát ilyenkor azonnal jönnek a why perfect fit cikkek, meg majd az ellenkeuője is, ha kidetül valami 😊
peterk2005
Tudod, azt mondják, hogy egy matematikus bármely halmazból bàrmit be tud bizonyítani és annak akàr az ellenkezőjét is.
Amadeus91
Kár, h Lynch nem matematikus.
Bár ha bebizonyítja h fr.QB, akkor nem érdekel, ha az ellenkezőjét nem tudja 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Jó, hát ilyenkor azonnal jönnek a why perfect fit cikkek, meg majd az ellenkeuője is, ha kidetül valami 😊


peterk2005
Tudod, azt mondják, hogy egy matematikus bármely halmazból bàrmit be tud bizonyítani és annak akàr az ellenkezőjét is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Gmhunter Denver Broncos 15
Sztem is a lehető legjobb. Needre jövő játékos. Több lehetőség van benne(és olcsóbb is), mint tradelni egy nem bevált játékosért. Elway már a 17. helyre akart felmenni, de túl sokat kértek. Legjobban attól tartott, hogy a második körből eléjük bejönnek és elviszik.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Jo volt ez. Elso kort kell adni jobb QB prospectekert. Aki bajnok, orul, ha barhogy behuzza egyiket. Egy harmadik kor volt az ara, az semmi. Mar ha bejon persze, de ha o teccet, akkor ennyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó, hát ilyenkor azonnal jönnek a why perfect fit cikkek, meg majd az ellenkeuője is, ha kidetül valami 😊

Egyszerűen az van, hogy ha Elwaynek tetszik egyébként a srác, akkor ennél kézenfekvőbb picket el se lehet képzelni. Valóban kicsit sokat adtunk azért a néhány helyes felmozgásért, de egyrészt bőven van pick, azon a tájon is maradt a comp pick miatt (jól emlékszem, 3. körös is van ugye?), másrészr Lynch első ránézésre egy tehetségesebb (nagyobb upside-al bíró) Osweiler klón, aki nem 18 millát fog keresni a következő években, hanem 1-2 milliót. Harmadrészt, ha nincs QB húzás, akkor - figyelembe véve a denveri rostert is -, ki lett volna az, akit érdemes lett volna feltétlenül elhozni? Én ilyen tehetséget ezen a környéken nem látok. Ez pont egy olyan draft, hogy aki az első kör legvégén jöhet, olyan potenciállal rendelkező a második körben is akad. Szóval abszolút no brainer a dolog, Elway kifejezetten mázlista, hogy így ölünkbe esett az esély. (Akkor is, ha bust lesz a srác. itt, most, tekintve a helyzetet, ennél jobb nem történhetett volna)

Innentől kezdve pontot tehetünk a Kaepernick / Bradford / Szakáll spekulációk végére is. Valószínűtlen, hogy újabb QB érkezne, kivéve esetleg egy Udfa ifjoncot még. És legalább a preseason meccsek is érdekesek lesznek, gondolom mndenki kíváncsi lesz a srácra. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Volt két 3. körös pick-ünk, szerintem ez így messze nem drága nekünk. Nekem végig ez volt a tippem, hogy ha 1/25 környékén bent lesz Lynch, akkor felmegyünk érte, a többi poszt messze nem volt akkora need, mint egy hosszú távra tervezhető QB...

Így nekem már kevésbé fáj, ha Sanchez kezd idén, bár így se örülök neki azért... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
A PFF szerint Lynch perfect fit
 www.profootballfocus.com/blog/2016/04/29/draft-why-paxton-lynch-is-perfect-fit-for-gary-kubiaks-offense/

Peter King szerint meg mi nyertük a draftot első napját is:
 mmqb.si.com/mmqb/2016/04/28/nfl-draft-denver-broncos-paxton-lynch

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
A tornasor legmagasabb QB-ja(?), most már tudjuk mi a kiválasztási szempont.
Amúgy draga volt a feltrade, végeredményben 1+3-ért jött Lynch, az drágább, mint Kap lett volna, amivel nincs baj, mert neki rookie contractja van, és 1/31-ben nem lett volna bent Lynch ez 99%, viszont én Jacknek is örültem volna ott és lenne még egy 3. kör, vagy ha olyan szar a térde, akkor egy BPA-nak. Lynch azért nem minden évben lenne top3 QB a classban.

A Lynch pickkel sincs bajom, nekem Cookkal se lett volna, ez egy olyan draft volt, se színe se szaga. Egyik név se hozott nagyon lázba (kivéve Jack, akinek a térdéről semmit nem tudok, de ha a 2. elején kimegy, akkor az első végén is jó lehetett volna)

Értékelni ezen nincs nagyon mit. Majd Lynch értékeli a picket 2017-ben.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 282 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jövök a bandwagonra 😊 vagy majd csak egy év múlva?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
 espn.go.com/video/clip?id=espn:15424596

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Így legyen ötösöm a lottón... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Ez egész jo trade volt. Csak így tovább.

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 668 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
és..... Lynch

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 668 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Feltarde, Hox kapta mi első körösünket meg egy 3rd round pick

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Mindenek előtt leszögezném h tutira veszem h ha az első két-három körben nem tudjuk behúzni a project irányítónkat, akkor tradelünk, helloszia Colin/Sam.

A needjeink a véleményem szerint: QB, DE, OG, S, ILB,

Az én álom pickem:
Paxton Lynch, QB: No Matter What.
Az 1/8-ra való felmenetel szűken nézve is legalább kb 2 első körbe kerülne, az 1/18 kb az idei első és második körünkbe kerülne. Utóbbi sztem mindenképpen megérné.

Conor Cook, QB: "He has all the pieces but he's never put the puzzle together" - ez annyira tökéltessen leírja őt, hogy nincs is szükség másra, nagggyon nem örülnék ha behúznánk az első körben. A másodikban már el tudnám viselni, de az első körhöz túl sok a ha a játékűban...

Christian Hackenberg, QB: Első évében úgy tűnt h ő az új Brady, azóta pedig egy kalap szar a teljesítménye. Mentségére szóljon h BoB alatt profi rendszerben játszott, azóta pedig nem rá építettek, de nekem túl nagy a szakadék h ennyivel magyarázni lehessen. Tipikus boom or bust, első kört qvára nem érne meg.

Dak Prescott, QB:
Tebow 2.0

Karl Joseph, SS: ha nem lett volna ACL-je, akkor korábban is kiment volna, így nekünk is lehetőségünk van rá. Alapvetően egy tacklegyáros SS, aki ballhawk skillekkel is meg van áldva. Ha a sérülések elkerülik, akkor jó érték lenne 1/31-en

több mockban olvastam Cody Whitehair, OG-t: megvan benne a kellő erő és gyorsaság h a rendszerünkben tényező/kezdő legyen, de az elmúlt pár év tapasztalatom azt mondatja velem h nem éri meg első kört adni, még egy alapból biztosnak tűnő belső falemberre se.

helyette én Le'Raven Clark, OT-t javasolnám, akár egy letradet/feltradet követően is: kiemelkedő lábmunka, erő és méretek, tipikus projekt LT, s igen van már egy ilyen a rosteren, de egyrészt könnyebb egy OT-ból OG-t csinálni mint fordítva, másrészt nekem szimpi a srác 😀

Két ILB-t érdemes még megfontolni Elwayék számára:

Myles Jack, LB: a srác még a hét elején is konszenzusos top 5 pick volt, azóta szabadesésben van a mock draftokon. Állítólag a térde nem gyógyul, mint ahogy be lett harangozva, aztán lehet h ez csak ködösítés. Ha elérhető lenne, akkor én kérdés nélkül húznám be: a mi rosterünk van olyan erős h ilyen rizikót bevállaljon.

Jaylon Smith ILB: a srác az első nonQB lett volna, akit választanak a sérülése előtt, de sajnos az idegek is sérültek a térdében, így kérdéses h valaha vissza tud térni. A körülményeket figyelembe véve valszeg a harmadik/negyedik körben fog elkelni, de én a második végén kirántanám, tekintve a potenciált és a keretünk mélységét.

a védőfalat nem néztem át olyan mélységben, hogy rangsorolni tudjak közülük, egyedül Nkemdiche akit el szeretnék kerülni, szimplán a túl sok red flag miatt: egy ilyen mély classban qvára nem vagyunk rászorulva h rizikózzunk bkivel...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
#tbt 😀😀
 www.facebook.com/NFL/videos/vb.68680511262/10153844928496263/?type=3&theater

Szerkesztette: Coolearie

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
A legfrissebb hír szerint megkerestetek minket Bradford ügyben, de nincs még semmi konkrétum:
 twitter.com/RapSheet/status/725401899285901312
 twitter.com/MattLombardo975/status/725461578758381568


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
2 nyugtalanító hírt is olvastam:

1. rappoport szerint egy afc csapat cserélne Bradfordért


Negritis
Nyugodtság van csikágó!

Az AFC csapat lehet a Jets és a Browns is.
Btw Bradford annyiból lenne jó h olyan a szerződése h idén csak 1,5 millió $-t foglal az új csapatának a capjéből.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
2 nyugtalanító hírt is olvastam:

1. rappoport szerint egy afc csapat cserélne Bradfordért


2.
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 2 p2 perccel ezelőtt

49ers' GM Trent Baalke told @BobHoltzmanESPN that it's possible Colin Kaepernick could be traded this week.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Holnap tervezek egy szösszenetet írni az első körös opcióinkból, stay tuned 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
NA de most már lehet trade-elni Bradfordért! 😊
Bruce
mi van, volt Eagles QB-k tömkelege jönne? D. McNabb jobb lett volna 😊
Heisman Trophy
Bedobnék egy újabb nevet: JaMarcus Russell! 😊
JaMarcus Russell open to #NFL comeback: 'I'll go play for free'