NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
melyik Ball-t? 😀
Negritis
Montee

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Talib kicsit odaszólt mindenkinek aki nem ő.
- Oszinak és Maliknak, hogy a több pénz most talán vonzóbbnak tűnik, de egy-két 3-13-mas szezon után nagyon könnyen végetérnek a szerződések és akkor a garantálton felüli részt sosem látják.
- OZ-nak még hogy ha csere QB vagy akkor az a dolgod hogy ha kell csereként beállj, és ha visszajön a kezdő, akkor visszaülj a padra
- JFM-nek meg annyit mondana, h fogunk partizni, biztos lehet benne, de előtt dolgozni fogunk, és amíg a munka nincs elvégezve, addig nincs party se.
- De nagyon örül, h Elway a GM és biztos benne, akárki lesz az irányító a draft után, mindenki elfogadja majd
 ftw.usatoday.com/2016/04/aqib-talib-brock-osweiler-warning-denver-broncos
- Ja és persze Manning > Brady (mert ő Manninggel nyert Super Bowlt. Végre vki észreveszi, h míg Brady a rekordokat hajszolja, addig Manning a Super Bowlokat 😛)
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25550859/aqib-talib-picks-peyton-manning-over-tom-brady-as-the-better-all-time-qb

Ballt meg letartóztatták rendbontásért és mert nem lehetett volna bárban egy korábbi incidense miatt (megverte az exét). Azt hiszem életének az a része, amikor sportoló volt lezárult.

És a legfontosabb hír, Von Miller és Manziel nem élnek együtt
 www.instagram.com/p/BEEu12wm0El/
Black_Adder
Talibnak nagy fel !! – ahogy most trendi mondani. Kábé minden szavával egyetértek. Nem néztem volna ki belőle ezt a mentalitást. Hirtelen top5 kedvenc játékosom lett és nem Manning-Brady összehasonlítás miatt. Az inkább briganti, mint komoly érv...
Zalán
Határozottan jót tett neki a házasság. 😀
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 667 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Talib kicsit odaszólt mindenkinek aki nem ő.
- Oszinak és Maliknak, hogy a több pénz most talán vonzóbbnak tűnik, de egy-két 3-13-mas szezon után nagyon könnyen végetérnek a szerződések és akkor a garantálton felüli részt sosem látják.
- OZ-nak még hogy ha csere QB vagy akkor az a dolgod hogy ha kell csereként beállj, és ha visszajön a kezdő, akkor visszaülj a padra
- JFM-nek meg annyit mondana, h fogunk partizni, biztos lehet benne, de előtt dolgozni fogunk, és amíg a munka nincs elvégezve, addig nincs party se.
- De nagyon örül, h Elway a GM és biztos benne, akárki lesz az irányító a draft után, mindenki elfogadja majd
 ftw.usatoday.com/2016/04/aqib-talib-brock-osweiler-warning-denver-broncos
- Ja és persze Manning > Brady (mert ő Manninggel nyert Super Bowlt. Végre vki észreveszi, h míg Brady a rekordokat hajszolja, addig Manning a Super Bowlokat 😛)
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25550859/aqib-talib-picks-peyton-manning-over-tom-brady-as-the-better-all-time-qb

Ballt meg letartóztatták rendbontásért és mert nem lehetett volna bárban egy korábbi incidense miatt (megverte az exét). Azt hiszem életének az a része, amikor sportoló volt lezárult.

És a legfontosabb hír, Von Miller és Manziel nem élnek együtt
 www.instagram.com/p/BEEu12wm0El/
Black_Adder
Talibnak nagy fel !! – ahogy most trendi mondani. Kábé minden szavával egyetértek. Nem néztem volna ki belőle ezt a mentalitást. Hirtelen top5 kedvenc játékosom lett és nem Manning-Brady összehasonlítás miatt. Az inkább briganti, mint komoly érv...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
melyik Ball-t? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Talib kicsit odaszólt mindenkinek aki nem ő.
- Oszinak és Maliknak, hogy a több pénz most talán vonzóbbnak tűnik, de egy-két 3-13-mas szezon után nagyon könnyen végetérnek a szerződések és akkor a garantálton felüli részt sosem látják.
- OZ-nak még hogy ha csere QB vagy akkor az a dolgod hogy ha kell csereként beállj, és ha visszajön a kezdő, akkor visszaülj a padra
- JFM-nek meg annyit mondana, h fogunk partizni, biztos lehet benne, de előtt dolgozni fogunk, és amíg a munka nincs elvégezve, addig nincs party se.
- De nagyon örül, h Elway a GM és biztos benne, akárki lesz az irányító a draft után, mindenki elfogadja majd
 ftw.usatoday.com/2016/04/aqib-talib-brock-osweiler-warning-denver-broncos
- Ja és persze Manning > Brady (mert ő Manninggel nyert Super Bowlt. Végre vki észreveszi, h míg Brady a rekordokat hajszolja, addig Manning a Super Bowlokat 😛)
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25550859/aqib-talib-picks-peyton-manning-over-tom-brady-as-the-better-all-time-qb

Ballt meg letartóztatták rendbontásért és mert nem lehetett volna bárban egy korábbi incidense miatt (megverte az exét). Azt hiszem életének az a része, amikor sportoló volt lezárult.

És a legfontosabb hír, Von Miller és Manziel nem élnek együtt
 www.instagram.com/p/BEEu12wm0El/

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Hát pech h Oszinak be kellett szállnia és így lett piaci értéke, pech h Manning ennyire elfogyott, pech h Heuerman és Sambrailo is IRen végezte elég hamar, de semmit nem változtatnék a tavalyi szezonon. Ha ez volt a siker ára, akkor még borravalót is szívesen adnék...

Azt meg továbbra sem értem, hogy Zalán mit szeretne?peterk2005
Gondolom, hogy ne is beszéljünk olyan reménytelen esetekkel, mint JFM. Mert bizonyos szemszögből hozzá csak az fordul, aki már senki máshoz nem tudna, és ez akár kétségbeesésnek is értelmezhető, felőlem viszont akár Russellel vagy Leaffel is beszélhetnek amíg nem igazolják le őket...

Egyébként Mancit szerintem valaki még megfogja próbálni a draft után, garantált nélküli fizetéssel, de a TC-n úgy is elvérzik...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Az Oszi tárgyalást szerintem nem érintette, h PMre vártunk (főleg h PM visszavonulása után ment el, úgy h kapott tőlünk ajánlatot, nem is kicsit, csak szerinte Houstonban nagyobb esélye van nyerni), ott viszont hibázott az FO, h tavaly a 2. körben nem jött QB (főleg ha azt is nézem mekkora szerepe volt a bajnoki címben Sambrailo-nak vagy Heuermannek). Utólag okos az ember, meg most meg se tudom mondani, h ki lett volna elérhető, lehet semmivel se lennénk beljebb azzal, legfeljebb most azt hinnénk.

Black_Adder
Mariota és Siemian az alábbi QB-k mentek ki: Grayson, Mannion, Petty, Hundley.
Simán lehet h Elway úgy érezte egyik sem ér 2. napos picket.
Mellesleg ami történt az a worst case scenario volt QB poszton, ítélhette úgy meg akkor Elway, hogy ennek túl alacsony a valószínűsége ahhoz, hogy a 2. nap QB-t húzzon, miközben PM ablaka bezáródóban van és nem titkoltan SB-győzelem volt vele az elvárás így inkább az azonnali upgrade-et jelentő játékosok közül választott. Hogy Heuerman ilyen hamar szétszakítja a térdét azt senki nem láthatta előre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
JFM szerintem nem tud passzolni. Ő nálam Tebow 2.0. A könnyű 5-10 yardos passz + YaC helyett, fut 5 yardot. És inkonzisztens. Az egyetlen érdemi különbség, h TT komolyabban vette a focit, nem jött részegen vagy másnaposan edzésre, nem volt kábítószerfüggő és hardworker képett alakított ki magáról.Black_Adder
Kb. hasonlóan gondolom. Az a srác abszolút nem NFL kész, borzasztóan sokat kéne tanulnia még úgy is, ha összeszedi magát. College beidegződései vannak, fizikálisan sincs már ott, és úgy tűnik az NFL playbookkal is problémái vannak. (Egyébként egy gazdag család gyereke, úgyhogy még a pénz se motiváló tényező nála. Reménytelen.)

Azt meg továbbra sem értem, hogy Zalán mit szeretne? Mi lenne az a magatartás, ami nem árulkodna kétségbeesettségről, amivel nem tárnánk fel a kártyákat? Ne beszéljünk senkivel? Ez nem így működik. 😊 A FO-nak az a dolga, hogy ha egy posztra kell egy játékos, akkor keresnek. És a keresésnek része az is, hogy beszélnek játékosokkal, ügynökökkel, scoutokkal, stb. Sokkal. Valószínűleg jóval több játékost kiértékeltek, mint akikről hallottunk. Akár olyant is, amelyik mondjuk valamelyik másik csapat practice squadjában dobálgatott tavaly, és a nevét se tudjuk. Aztán kiszivárognak mindenféle felesemigaz pletykák, meg Von Miller nyom egy twitter üzenetet, és a média sztorit kovácsol belőlük. De Kaep árát, a megegyezést nem fogja befolyásolni, hogy van-e Denverben olyan játékos, aki szeretné, ha idejönne. Azt Kaepernick ügynöke, a Niners FO és a Denver FO tárgyalásai döntik el kizárólag.

amúgy ahogy lentebb is volt írva korszakos QB visszavonulása után viszonylag ritka hogy a colts/packers módon meg tudja oldani a csapat egyből sztem
Negritis
A helyzet annyiban szerencsés, hogy nem egy leszállóágban levő csapatból vonul vissza egy leszállóágban levő QB, hanem a bajnokcsapatból. Ez a csapat, ha nem is SB contender, de simán playoff contender még egy ilyen QB mizériával is.

u.i.: Gyakran eszembe jut, hogy voltak, vannak, lesznek az NFL-ben történelmileg kiemelkedő offense-ek, defense-ek, de arra nem nagyon volt még példa, hogy egy csapatnál egyszerre forduljon elő mindkettő. Itt Denverben kis híján összejött. Ott motoszkál a kisördög, hogy vajon milyen lett volna a 2015-ös védelmet és a 2013-as offense-et egyszerre pályán látni. 😊 Bár valószínűleg az történne, hogy lerontják egymás teljesítményét. Ha az offense szórja a pontokat, akkor lehet preventet védekezni - ergó több a kapott yard, kapott pont. És fordítva, ha a defense nagyon jó, akkor az offense lehet konzervatívabb, ergó nincs annyi megtett yard, annyi szerzett TD. Akkor sem, ha képes lenne rá az egység.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én nagy reményeket fűztem Mancizhoz, amikor jött, mert akkoriban nagyon bírtam a futkározós QB-kat. Csak az a baj a legtöbbel, (Kaepernickkel is, Griffinnel is), hogy nem tudják megtanulni, mikor fussanak, mikor passzoljanak, és ha futnak mikor meneküljenek le a földre. Wilson és Newton tudják ezt és elsősorban ezért sokkal jobb irányítók, nem azért mert annyival jobban futnak vagy passzolnak, hanem mert ennyivel értelmesebbek. És emiatt képesek nem csak improvizált playekből sikeresek lenni, hanem playbookba felrajzolt playeket is végrehajtani.
Black_Adder
OFF:
Wilson is elég sok ütést benyel, bár még mindig értelmesebben teszi mindezt, mint nálunk Bandi, aki arccal előre ugrik be 3 védő közé a plusz 3 inchért.
Cam meg nagyobb az összes DB-nél sőt az LB-k nagy részénél is a ligában, elég csak a szaltós TD-jére gondolni idénről, ő sem észből játszik. Inkább olyan fizikai adottságai vannak, amikkel ha bele is megy a darálóba, gyanús, hogy a védő húzza a rövidebbet.
Szvsz Kopernyik nem tudja olvasni a védelmet, Griffin meg túlvállalta magát...Pedig nem olyan régen volt, amikor a Vikes ellen futott 80+ yardos home runt, és akkor még elég erősen éltek azok a viták, hogy lehet ő volt a jobb és nem Luck.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
amúgy ahogy lentebb is volt írva korszakos QB visszavonulása után viszonylag ritka hogy a colts/packers módon meg tudja oldani a csapat egyből sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Az Oszi tárgyalást szerintem nem érintette, h PMre vártunk (főleg h PM visszavonulása után ment el, úgy h kapott tőlünk ajánlatot, nem is kicsit, csak szerinte Houstonban nagyobb esélye van nyerni), ott viszont hibázott az FO, h tavaly a 2. körben nem jött QB (főleg ha azt is nézem mekkora szerepe volt a bajnoki címben Sambrailo-nak vagy Heuermannek). Utólag okos az ember, meg most meg se tudom mondani, h ki lett volna elérhető, lehet semmivel se lennénk beljebb azzal, legfeljebb most azt hinnénk.

JFM szerintem nem tud passzolni. Ő nálam Tebow 2.0. A könnyű 5-10 yardos passz + YaC helyett, fut 5 yardot. És inkonzisztens. Az egyetlen érdemi különbség, h TT komolyabban vette a focit, nem jött részegen vagy másnaposan edzésre, nem volt kábítószerfüggő és hardworker képett alakított ki magáról.

Én nagy reményeket fűztem Mancizhoz, amikor jött, mert akkoriban nagyon bírtam a futkározós QB-kat. Csak az a baj a legtöbbel, (Kaepernickkel is, Griffinnel is), hogy nem tudják megtanulni, mikor fussanak, mikor passzoljanak, és ha futnak mikor meneküljenek le a földre. Wilson és Newton tudják ezt és elsősorban ezért sokkal jobb irányítók, nem azért mert annyival jobban futnak vagy passzolnak, hanem mert ennyivel értelmesebbek. És emiatt képesek nem csak improvizált playekből sikeresek lenni, hanem playbookba felrajzolt playeket is végrehajtani.

Az rendben van, h Miller pártját fogja kicsit, ő is elég mélyről jött vissza 2013-ban, de Jani sokkal mélyebben van és nem mutatja jelét, annak, h pont most szedné össze magát. Semmit nem változtatott az életén azóta h kirúgták. Ha attól nem tért észhez, akkor Von Miller se tud segíteni neki. Egyébként LeBrown Jamestől is kapott tanácsokat, de oda se figyelt rájuk, ez az ember csak árthat bármelyik csapatnak. És elfecsérelt energia amit valaki rá fordít. Nem úgy választja a barátait, h kikerüljön ebből a spirálból, hanem úgy h egyre mélyebbre kerülhessen, nincs az a pszichológus aki segíteni tudna rajta, azon a ponton már rég túl van, h Von Miller azt mondja neki én is mélyen voltam, összeszedtem magam, és most nem FA vagyok, hanem Super Bowl MVP. Ezek a szavak talán az első TC-je után még eljuthattak volna hozzá... Én azt is kétlem, h a foci egyáltalán motiválja őt, legfeljebb abban az összefüggésben, h legyen pénze bulizni.

Amúgy szerintem egyáltalán nem kapkodunk kétsgébeesetten irányító után. Kétségeesettség az lenne, ha Oszinak 7 meccsre adunk 18 milliót, vagy ha odaadnánk a 2. kört Kaepért vagy ha bankot robbantanánk Fitzmagicért. Eddig semmi irracionálisat nem tettünk QB poszton. Aztán majd Lynchet lehet bereacheljük, de engem az is meglepne, ha 15 elég bemennénk érte. Ha meg nem viszi a Rams, akkor lőtávolba kerül. 20 környékén már ő se lenne irracionális.
Az h beszéltünk Mancival még semmit nem jelent. Ha kiderült volna, h lejött a szerről és focizni akar, akkor egy próbát meg is ért volna, vélhetően vet min környéki áron, úgy hogy lett volna más opció is. A megbeszélésen viszont semmi meglepetés nem történt, ezért a csapat semmi jelét nem mutatja, h akár fontolgatná Janit. Még azt se tartom kizártnak, h a beszélgetés is csak Von Miller iránti tiszteletből történt. De inkább csak annyi a történet, h a megbeszélés kockázata 0. Ha nagyon jól sikerül, akkor lehet mérlegelni a leigazolásának kockázatát.

A pórkerjátszmáról meg annyit, hogy ha úgy tűnik FA-ról akarjuk megoldani a QB-t ez befolyásolhatja, vagy hogy más csapatok szerint mennyire mennénk fel Lynchért, hol húznánk a 2. napos prospekteket. A QB needünk így is úgy is egyértelmű, azt se nagyon fogjuk elhitetni, h nem tetszenek az idei prospektek, de egy pick ára ettől nem dárgul, a csapatoknak nem az lesz a célja, h velünk kibasszanak, hanem h ők jól járjanak. Ha egy trade-del velünk ők jobban járnnának, mintha ott választanának, akkor létrejön a trade.

Ha nem jön a drafton se QB, akkor lehet elkezdünk kétségbeesetten kapkodni és ezalatt egy Kaepernick trade-et értek, az ő masszív fizetésével kétséges egészségi állapotával, nyilvánvaló hibáival és rendszer fittségi kérdéseivel... De amióta napviágot látott, h milyen fizetéssel képelné el őt Elway, azóta ettől se félek annyira.

Szerintem egyébként nagyon túl van ez gondolva. Lynchnek nagyon parádéznia kéne workouton, h 20 környékére felmenjünjk érte, jön egy BPA az első körben, 2. napon jön a szokásos 2 reach helyett 3, abból az egyik QB lesz, a 3. nap meg jönnek a félkész prospektek nagy updide-dal. Jövőre Sanchez kezd a projekt sikeressége csak azon múlik, h mennyire szerzi vissza az önbizalmát. Ha a védelem az elején nyer néhány meccset, az sokat segíthet neki. Aztán ha nem jött be, akkor azért megy, ha meg bejött, akkor meg azért, mert nem tudjuk megfizetni és kiderül mit ér az akit, majd most Április 24-én húzunk.
Ha lenne kedvencek funkció emiatt a bekezdés miatt ezt el is tenném oda 😊

tl;dr
- PM válaszára várás nem befolyásolta Oszi döntését
- JFM a character issue-k nélkül is bukó szvsz és túl van azon a ponton, hogy újra focista lehessen belőle
- Szerintem nem kapkodunk QB ügyben épp ellenkezőleg a szűkülő lehetőségek ellenére se hoztunk irracionális döntést eddig
- Drafton 2. nap számítok QB-ra, kivéve esetleg ha a Rams nem viszi és annyit csúszik, h "olcsón" fel tudunk menni érte (vagy esetleg az ölünkbe hullik)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 667 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
De jó lenne az a gyűrű, 10 évig egy szavam nem lenne akármit csinálunk 😉

Egyébként lehet volt már, én most olvastam állítólag évi 17-18t ajánlottatok Vonnak.
dande
Hát erről beszélek, semmi gondom nem lesz, ha 8-8-as szezonokat hozunk. De azért nem 2026-ban szólunk hozzá legközelebb. Vonnak az kevés lesz. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
De jó lenne az a gyűrű, 10 évig egy szavam nem lenne akármit csinálunk 😉

Egyébként lehet volt már, én most olvastam állítólag évi 17-18t ajánlottatok Vonnak.

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 667 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Én sem értem Zalán mit tart ezen kínosnak... Visszavonult egy HOF QB, ez általában problémákkal jár.

Szerintem inkább az lett volna a kínos, ha Manning bejelentése után elkezdünk Osweilerért kaparni minden áron. Vagy az, ha betankolunk az ilyan RGIII, Kaepernick félékből jó drágán, pickeket elherdálva. Szvsz eddig éppenséggel én a QB need-es csapatok közül éppen Denverben érzem a legkevesebb kétségbeesést. Ha valami kétségbeesett, akkor szvsz pont a Houstoné az. Ennyit ajánlani egy 7 meccsen kezdő, erősen közepes teljesítményt nyújtó QB-ért simán 19-re lapot kérés. A teljes houstoni FO, GM-estül, edzői karostul erre az egy lapra tett fel mindent.

Elway elhozta inkább olcsón Szancsót - aki nem is biztos, hogy rosszabb alternatíva Oszinál -, és Kaepernickért sem kapar, csak annyit hajlandó érte adni, amennyit szerinte ér. Ami nem túl sok, sőt, kifejezetten kevés, látva az árakat.

Persze ettől még a Szancsó projekt simán befürödhet, lehet, hogy olyan borzasztó lesz, hogy le kell zavarni pár meccs után, és ott állunk majd normális alternatíva nélkül. De ez Osweilerrel is megtörténhetett volna. Ő sem lett volna garancia. Ezek a Hoyer, Sanchez, Oszi féle irányítók körülbelül ugyanaz a szint, mindegyiknél más kockázattal. Szancsónál az a kockázat, hogy elfelejtett játszani, esetleg nem passzol a csapatba. Hoyernél az, hogy jön nála egy brainstop és egymaga elveszíti a meccset. Osweilernél meg az, hogy vaskos kezdő fizetéssel kiderül róla, hogy nem jobb, mint egy korrekt csere irányító szint, és akkor lehet küszködni, hogy hogyan hátráljon ki a csapat a vaskos contractból (lásd Bradford, Kaepernick contractok).
peterk2005
Egy Kaep, egy RG3, egy Fitz (csak a legutolsó idénye alapján), egy Sanchez még lehet valaki egy teljesen új környezetben. Bennük még lehet esély, hogy valaki másképp hozzájuk nyúlva komoly teljesítményt mutatnak be. Vagy csak velük simán működhet egy csapat. A Sanchez aktával semmi bajom, egyezik a véleményem Általánossal, Blackkel és veled. A körülményeket figyelembe véve, ő a legjobb megoldás. De azt nagyon kínosnak tartom, hogy leülünk beszélni, összehoznak bennünket azon játékosokkal, akik azon a legendás Browns mezen listázva áthúzva szerepelnek. Mentálhigiénés problémával szenvedőkkel beszélgetünk, mellette lobbizik az MVP-nk, az általad pontosan elemzett Hoyeren elgondolkozunk, McCown-ról nem is beszélve. Szememben ez egy gyengeség demonstrálása kifelé. És amikor majd fel akarunk menni az egyébként nem csodafegyver Lynchért esetleg, akkor vastagabban meg fognak mérni, mert ezek pánikolnak, nekik mindenképpen kell. Ez az egész FA és a draft időszak egy nagy pókerjátszma. És nekünk most valahogy nem rezzenéstelen az arcunk és még a kártyáinkat is felfordítva tartjuk az asztalon... És zsetonunk sincsen... Csak egy kurva nagy gyűrű az újjunkon, miszerint az előző partit mi nyertük.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én sem értem Zalán mit tart ezen kínosnak... Visszavonult egy HOF QB, ez általában problémákkal jár.

Szerintem inkább az lett volna a kínos, ha Manning bejelentése után elkezdünk Osweilerért kaparni minden áron. Vagy az, ha betankolunk az ilyan RGIII, Kaepernick félékből jó drágán, pickeket elherdálva. Szvsz eddig éppenséggel én a QB need-es csapatok közül éppen Denverben érzem a legkevesebb kétségbeesést. Ha valami kétségbeesett, akkor szvsz pont a Houstoné az. Ennyit ajánlani egy 7 meccsen kezdő, erősen közepes teljesítményt nyújtó QB-ért simán 19-re lapot kérés. A teljes houstoni FO, GM-estül, edzői karostul erre az egy lapra tett fel mindent.

Elway elhozta inkább olcsón Szancsót - aki nem is biztos, hogy rosszabb alternatíva Oszinál -, és Kaepernickért sem kapar, csak annyit hajlandó érte adni, amennyit szerinte ér. Ami nem túl sok, sőt, kifejezetten kevés, látva az árakat.

Persze ettől még a Szancsó projekt simán befürödhet, lehet, hogy olyan borzasztó lesz, hogy le kell zavarni pár meccs után, és ott állunk majd normális alternatíva nélkül. De ez Osweilerrel is megtörténhetett volna. Ő sem lett volna garancia. Ezek a Hoyer, Sanchez, Oszi féle irányítók körülbelül ugyanaz a szint, mindegyiknél más kockázattal. Szancsónál az a kockázat, hogy elfelejtett játszani, esetleg nem passzol a csapatba. Hoyernél az, hogy jön nála egy brainstop és egymaga elveszíti a meccset. Osweilernél meg az, hogy vaskos kezdő fizetéssel kiderül róla, hogy nem jobb, mint egy korrekt csere irányító szint, és akkor lehet küszködni, hogy hogyan hátráljon ki a csapat a vaskos contractból (lásd Bradford, Kaepernick contractok).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Von Miller egész komolyan gondolja ezt a Manziel dolgot, már nem csak mondja, h le kéne igazolni, hanem együtt is lóg vele.

És ez tök jó lenne, ha most ettől Manziel észbe kapna és öszeszedné magát a magánéletében és nem nézne ki neki egy egészséges eltiltás jövőre és tudna passzolni is...
Black_Adder
Szerencsére nem ő még a GM. Nézetem szerint kezd kínossá válni ez a kétségbeesett irányítókeresés. Tisztán látszik, hogy megszívtuk, nincs rá jobb szó. Lehet boncolgatni, miért. Szerintem lehetetlen helyzet volt. Járt a tisztelet PM-nek, hogy szabadon ő dönthessen, miközben érdemei elismerései mellett örömmel küldtük nyugdíjba. Oswit nagyon akartuk, de kimondtuk, hogy addig nem tárgyalunk vele, amíg PM nem dönt. Nyilván jött a Houston és a mesés, és főképp biztos ajánlat. Ő nem várhatott. Azt hiszem, most elhiszem, hogy nehéz döntés volt ez neki. Tervezte ő évekig, hogy ő jön PM után. Aztán a miután elfogyasztotta az összes sörét, PM az utolsó pilanatban lelépett. Oswi ekkor már döntött. A piacon nem volt senki igazán megfelelő, és nem is foglalkoztunk a kérdéssel. Elfoglalta az időnket a Super Bowl, és volt két kezdő irányítónk. Vesztettünk egy hónapot. Vagy karakterproblémás, vagy áron felüli maradt csak. Nekünk pénzünk sem volt, tulajdonképpen nincs első körünk sem. Ezek a nevek, akik ma már felmerülnek, teljes apátiát jelez. Akkor tényleg inkább Tebow. 9/17 TD/INT-et ő is hozza, csak fut még mellé 8 TD-t. És példás személyiség. A Manziel jelenséget nem értem. Minden "bűnt" elkövet, iszonyat ellenszenves amit csinál. Egy újgazdag, alkoholbeteg, suttyó. A sportteljesítményéről ne is beszéljünk. Tebow-t kivetette az NFL közössége, mert nem tud passzolni, mert imádkozik, stb. Manzielt nem, pedig ő pont ugyanúgy nem tud passzolni. El kell engedni ezt a sztorit erre az évre. Draftolni az első cetlinkből a legjobbnak tűnő választást és ezzel a hármassal nekimenni a szezonnak. Jövőre aztán lesz pénzünk, jobb helyen fogunk draftolni, addig lehet nevelni az ittenieket. Ez sport. Garancia nincs, hogy mindig fenn leszel. Mi most valószínűleg visszatérünk a 8-8, 9-7-es csapatok színtjére még ezzel a védelemmel is. De semmi baj nincs ezzel. Innen is be lehet menni a PO-ba ott pedig bármi lehet...
Zalán
JFM azért tud passzolni, vele szvsz nem ez a gond, hanem h alkoholista 😀 Kár érte, én az egyetemen kifejezetten bírtam, de úgy néz ki mentálisan nem tud felnőni ehhez a szinthez.

+ én a jelenlegi helyzetünket sem tartom ennyire szarnak. Sanchez az elérhető hulladékok közül az egyik legjobb, az első pár évében PO-ban is jó volt, backupnak tökéletes, de sztem interim megoldásnak is (amíg kinevelünk vkit).

A Kaep sztorival sincs bajom, negyedik kört és évi 7.5 Millát simán megérne, azt nem tartom gyengeségnek h nem kaparunk érte jobban. A drafton egy kis szerencsével Paxton Lynch elérhető lesz, benne megvan a potenciál h egy év padozás után hosszútávú megoldás legyen, azt az egy évet pedig kihúzunk Sanchezzel is.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 667 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Von Miller egész komolyan gondolja ezt a Manziel dolgot, már nem csak mondja, h le kéne igazolni, hanem együtt is lóg vele.

És ez tök jó lenne, ha most ettől Manziel észbe kapna és öszeszedné magát a magánéletében és nem nézne ki neki egy egészséges eltiltás jövőre és tudna passzolni is...
Black_Adder
Szerencsére nem ő még a GM. Nézetem szerint kezd kínossá válni ez a kétségbeesett irányítókeresés. Tisztán látszik, hogy megszívtuk, nincs rá jobb szó. Lehet boncolgatni, miért. Szerintem lehetetlen helyzet volt. Járt a tisztelet PM-nek, hogy szabadon ő dönthessen, miközben érdemei elismerései mellett örömmel küldtük nyugdíjba. Oswit nagyon akartuk, de kimondtuk, hogy addig nem tárgyalunk vele, amíg PM nem dönt. Nyilván jött a Houston és a mesés, és főképp biztos ajánlat. Ő nem várhatott. Azt hiszem, most elhiszem, hogy nehéz döntés volt ez neki. Tervezte ő évekig, hogy ő jön PM után. Aztán a miután elfogyasztotta az összes sörét, PM az utolsó pilanatban lelépett. Oswi ekkor már döntött. A piacon nem volt senki igazán megfelelő, és nem is foglalkoztunk a kérdéssel. Elfoglalta az időnket a Super Bowl, és volt két kezdő irányítónk. Vesztettünk egy hónapot. Vagy karakterproblémás, vagy áron felüli maradt csak. Nekünk pénzünk sem volt, tulajdonképpen nincs első körünk sem. Ezek a nevek, akik ma már felmerülnek, teljes apátiát jelez. Akkor tényleg inkább Tebow. 9/17 TD/INT-et ő is hozza, csak fut még mellé 8 TD-t. És példás személyiség. A Manziel jelenséget nem értem. Minden "bűnt" elkövet, iszonyat ellenszenves amit csinál. Egy újgazdag, alkoholbeteg, suttyó. A sportteljesítményéről ne is beszéljünk. Tebow-t kivetette az NFL közössége, mert nem tud passzolni, mert imádkozik, stb. Manzielt nem, pedig ő pont ugyanúgy nem tud passzolni. El kell engedni ezt a sztorit erre az évre. Draftolni az első cetlinkből a legjobbnak tűnő választást és ezzel a hármassal nekimenni a szezonnak. Jövőre aztán lesz pénzünk, jobb helyen fogunk draftolni, addig lehet nevelni az ittenieket. Ez sport. Garancia nincs, hogy mindig fenn leszel. Mi most valószínűleg visszatérünk a 8-8, 9-7-es csapatok színtjére még ezzel a védelemmel is. De semmi baj nincs ezzel. Innen is be lehet menni a PO-ba ott pedig bármi lehet...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Vagy Von "tanulna" Manzieltől hogy kell bulizni, és szarni mindenkire...

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Von Miller egész komolyan gondolja ezt a Manziel dolgot, már nem csak mondja, h le kéne igazolni, hanem együtt is lóg vele.

És ez tök jó lenne, ha most ettől Manziel észbe kapna és öszeszedné magát a magánéletében és nem nézne ki neki egy egészséges eltiltás jövőre és tudna passzolni is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Foresz Denver Broncos 467 — Broncos
Lehet hogy Clady sérülésével kapcsolatban vannak saját információi a csapatnak,és ezt vették figyelembe.Gondolom úgy vannak vele,hogy Okung valószínűbb hogy több meccset képes majd játszani a következő szezonban mint Clady.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
szerintem sem rossz csere ez, mondjuk az tényleg fura hogy kb ugyanolyan szerződés mellett inkább hoztunk valaki újat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Egyáltalán nem rossz ár, valakiért akit cutoltunk volna.
Viszont az új szerződése se meredek a Jetsben. 6 millió ami 7,5-ig mehet. Okungnak 5 millió, ami 8-ig hízhat?
Aztán a 2016-os Okung talán jobb, mint a 2016-os Clady, de azért furcsa ha Elwaynek nem volt elég, hogy 6-ig lemenne Clady vagy ha Clady tőlünk többet kért volna, mint a Jetstől. Na mindegy legalább a Jetsben is tudnak nosztalgiázni az emberek nem csak Chicago-ban (Marshall, Clady, Decker)

Ezzel egyébként hivatalosan is távozott a 2 rangidős Bronco. Clady és Bruton. Kb DT és Colquitt azok akik nem Elway emberei... Meg az edzői stábból néhányan, Studesville pl.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 666 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Broncos : Clady + 7th round pick for 5th round pick Jets

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Csodálom, hogy ennyit kaptunk érte, mindenki tudta, hogy előbb vagy utóbb kitesszük, a Jets ezek szerint nem akart a FA piacon verekedni érte...

Persze erre most újra fellángoltak a Kaep trade találgatások, de eddig is csak úgy tudtunk volna neki 8-at adni, hogy abban Clady kirúgása is benne volt, szóval kétlem, hogy változna az a helyzet ettől, még ha esetleg 1-2 misivel több is marad így, mint egy sima cut után maradt volna...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Oké, hogy 2 éve nem játszott és jó eséllyel cut-ra volt ítélve, de azért egy nem is oly rég TOP LT-ért többet is lehetett volna kérni....
Van egy olyan érzésem, hogy Sapka úrnak csinálják a helyet a QB posztra