NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Kaepernicket meg masszív paycut beleegyezésssel hoznánk csak. Nem csak idén a sapka miatt, a 2017-es fizetése nagy részéről is le kéne mondania. A 2 év alatt összesen ~12-16 millióról
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/broncos-sure-don-t-seem-to-want-colin-kaepernick-all-that-much-190552848.html
Black_Adder
Jó nagy marha lenne, ha ezt elfogadná.
Go Vikings!
Igen.
Mi viszont jó nagy marhák lennénk ha ennél több pénzt adnánk neki.

És remélem itt véget is ért a közös történet.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kaepernicket meg masszív paycut beleegyezésssel hoznánk csak. Nem csak idén a sapka miatt, a 2017-es fizetése nagy részéről is le kéne mondania. A 2 év alatt összesen ~12-16 millióról
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/broncos-sure-don-t-seem-to-want-colin-kaepernick-all-that-much-190552848.html
Black_Adder
Jó nagy marha lenne, ha ezt elfogadná.
Go Vikings!
Tudja fene. Ha marad Friscoban, akkor a legjobb ami történhet vele az az, hogy elteszi az idei 11.9 milláját és annyi. Chipnek láthatóan nem kell, és ő sem akar ott maradni. Ergó nagy valószínűséggel, ha máshová nem tudják eltradelni - márpedig sok opció már nincs - akkor idén végigüli a szezont a kispadon. És azzal oda is jut ahova RGIII jutott. Mehet jövőre 3 milláért valahova backupnak, hátha. Vagy lehet, hogy már sehova sem kell.

Denverben kapnatna ezzel szemben 2 év alatt 14-et - már ez is több, mint a 11.9, igaz 2 év alatt, de több. És lehetnek ösztönzők is. De a legfontosabb, hogy kapna egy esélyt, elég lenne "csak" egy Sanchez-t megvernie a TC-en, és kezdhetne az NFL egyik legerősebb rosterét kiállító csapatában. Úgy, hogy még cipelnie se kéne a csapatot, elég, ha nem veszíti el ő a meccseket. Ilyen esélye szvsz nem lesz több a karrierje folyamán.

Mondjuk én nem bánom, hogy ilyen hülye, sose szerettem, ide se kívánom. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wolfe fehér gyerek, de a comb vastagságú rablánc azért neki is a nyakában lóg. College ide vagy oda ezeknek a kölyköknek a jó részét a tahó-gazdagság vonzza, nem a stílusos. Valósínűleg a közeg, ahogy Amadeus írta.
peterk2005
Vagy a divat....Mennyi eredetileg Y-kromoszómás gyerek szaladgál igazán félreérthető cuccokban bőrszíntől,környezettől,családi háttértől függetlenül.
Az is lehet,hogy egyébként a rablánctól függetlenül normális ember,csak megtetszett neki ez a stílus.Nincs abban semmi...
Foresz
Félreértettétek, nem Wolfe-ra értettem a tahó jelzőt, hanem a külsőségekre. A "tahó gazdagság"-ot mindannyian ismerjük, nálunk is van bőven. BMW-ből mackóalsóban, karvastag vécélánccal a nyakban kiugró honfitársat láttunk már párat, stb 😊

Egyébként érthető, ölükbe hullik hirtelen egy valag pénz - egy NAGY valagnyi, még egy szolíd pár millás kezdőfizu is egy itteni lottóötössel ér fel .... évente!! -, és a régi státusz-szimbólumok, mint elit teló, elit hifi, egy drága öltöny, egy drága óra, stb. megszűnnek működni. Mert milyen státusz-szimbólum az, amiből vehetnek minden reggeli mellé kettőt? Kell találni új életvitelt, megtalálni az új életszínvonalhoz passzoló luxust, de ez nem megy egyik napról a másikra. Főleg, ha a közeg egésze hasonló helyzetben van, a közösség zöme ugyanolyan kölyök, szegény/szerény körülményekből érkezve, és alig 1-2 éve élvezve a pénz előnyeit. Így aztán egy ideig (egyeseknél örökre) maradnak ezek a hozott szimbólumok, csak felturbózva, túlzásba esve. Három kiló arany a nyakba, extrém öltözködés, agyontuningolt Humwee beépített sörcsappal meg műholdas tévével, party harminc elit-kurvával, pezsgővel feltöltött medencében, ilyesmi. Engem csak az lepett meg, hogy fehér srácon még nem nagyon láttam ilyen vasmacskát, ez inkább nigga jelkép.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 425 — Bowl Winner
Kaepernicket meg masszív paycut beleegyezésssel hoznánk csak. Nem csak idén a sapka miatt, a 2017-es fizetése nagy részéről is le kéne mondania. A 2 év alatt összesen ~12-16 millióról
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/broncos-sure-don-t-seem-to-want-colin-kaepernick-all-that-much-190552848.html
Black_Adder
Jó nagy marha lenne, ha ezt elfogadná.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Kaepernicket meg masszív paycut beleegyezésssel hoznánk csak. Nem csak idén a sapka miatt, a 2017-es fizetése nagy részéről is le kéne mondania. A 2 év alatt összesen ~12-16 millióról
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/broncos-sure-don-t-seem-to-want-colin-kaepernick-all-that-much-190552848.html

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Jött Jared Crick DE 2 évre. Run stuffer. Jó igazolás, akár kezdő is lehet (de inkább várom Wolfe alternatívájának a rotációba), bár számítok még egy korai DE pickre és az eddigi depth se volt épp rossz.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Szerintem sem kell messzemenő következtetéseket levonni ebből, Wolfe jó gyerek.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Foresz Denver Broncos 468 — Broncos
Wolfe fehér gyerek, de a comb vastagságú rablánc azért neki is a nyakában lóg. College ide vagy oda ezeknek a kölyköknek a jó részét a tahó-gazdagság vonzza, nem a stílusos. Valósínűleg a közeg, ahogy Amadeus írta.
peterk2005
Vagy a divat....Mennyi eredetileg Y-kromoszómás gyerek szaladgál igazán félreérthető cuccokban bőrszíntől,környezettől,családi háttértől függetlenül.
Az is lehet,hogy egyébként a rablánctól függetlenül normális ember,csak megtetszett neki ez a stílus.Nincs abban semmi...
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Polumbus visszavonult

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Wolfe fehér gyerek, de a comb vastagságú rablánc azért neki is a nyakában lóg. College ide vagy oda ezeknek a kölyköknek a jó részét a tahó-gazdagság vonzza, nem a stílusos. Valósínűleg a közeg, ahogy Amadeus írta.
peterk2005
A legjobb családban is előfordul. Ha kifinomultságra, intellektuális műveltségre vágysz, javaslom a Denver Art Museumot. Igazán rangos gyűjteményük van. 😉

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Wolfe fehér gyerek, de a comb vastagságú rablánc azért neki is a nyakában lóg. College ide vagy oda ezeknek a kölyköknek a jó részét a tahó-gazdagság vonzza, nem a stílusos. Valósínűleg a közeg, ahogy Amadeus írta.
peterk2005
Nem ismerem Wolfe-t személyesen, de azért egy aranyláncból nem gondolom, hogy túlzott következtetéseket kéne levonni, főleg egy áltagos farmerrel és sima fekete felsővel együtt...

Kezd egy picit ez a fejtegetés túlzás-irányokba elmenni szerintem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wolfe fehér gyerek, de a comb vastagságú rablánc azért neki is a nyakában lóg. College ide vagy oda ezeknek a kölyköknek a jó részét a tahó-gazdagság vonzza, nem a stílusos. Valósínűleg a közeg, ahogy Amadeus írta.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Wolfe az egyik denveri szórakozóhelyen kiosztott pár csicskalángost (egyes hírek szerint rajta is szétcsaptak egy üveget).

Rendőrségi ügy nem lett belőle, a jelenlegi hírek szerint sem az NFL, sem a csapat nem tervez eltiltást/egyéb büntetést.

 www.tmz.com/2016/04/05/derek-wolfe-denver-broncos-bar-fight/
Általános Doktor
... jó, hogy nem ette meg a gyerekét...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Wolfe az egyik denveri szórakozóhelyen kiosztott pár csicskalángost (egyes hírek szerint rajta is szétcsaptak egy üveget).

Rendőrségi ügy nem lett belőle, a jelenlegi hírek szerint sem az NFL, sem a csapat nem tervez eltiltást/egyéb büntetést.

 www.tmz.com/2016/04/05/derek-wolfe-denver-broncos-bar-fight/

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Ez a perec dobálás engem mindig megdöbbent. Hogy tud eljutni a Manziel, vagy a Kaep (vagy RGIII állítólag ő is lusta) féle az NFL-ig? Azt hinné az ember, hogy az ilyenek - akiket a bicepsz tetoválásuk meg egy vegasi görbe éjszaka jobban motivál, mint a futball - rég kikopnak a középiskola, majd college ideje alatt. Aztán mégse.
peterk2005
Szerintem közeg. JMR nálunk kurvult el, előtte Saban alatt nem volt fikatúrás az LSU-n. Griffin úgy jött ki a Baylorról, hogy ő a nigger qb-k mintája, nem csak futni tud, de szorgalmas és okos is. Newton ennek a fordítottja, nagy red flag volt a karaktere, hozta a hülyegyereket az Auburnön, ma a legjobb afro irányító, nfc gyűrűvel az ujján, csak amíg neki van egy kemény faszú Rivera edzőnek meg egy jól működő franchise, addig egy Lane Kiffin, Jay Gruden alatt el lehet kurvulni, és az akkori raiders és redskins franchise sem volt ideális terep. Tunyacsàppal sem volt gond, amíg Haribó fogta a gyeplőt, utána jöttek a balhék Aldon nőjének megkúrásával meg a nullához konvergálo teljesítménnyel. Tunyacsáp esetében az az ironikus, hogy pont az Elway féle Broncos lenne azon kevesek egyike, ahol tényleg lehetne még belőle valami. Jó franchise, rend van, jó a keret, jók az edzők. Ez van.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a perec dobálás engem mindig megdöbbent. Hogy tud eljutni a Manziel, vagy a Kaep (vagy RGIII állítólag ő is lusta) féle az NFL-ig? Azt hinné az ember, hogy az ilyenek - akiket a bicepsz tetoválásuk meg egy vegasi görbe éjszaka jobban motivál, mint a futball - rég kikopnak a középiskola, majd college ideje alatt. Aztán mégse.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Akkor nagy valószínűséggel itt a mizéria vége..Kaep nem akar semmilyen fizetéscsökkentésbe belemenni, és már meg isnkezdte az offseason-i workoutot a 49ers-el.
Ez egy fasz..
Coolearie
Dehogy fasz. 5 millió dollárért én is inkább Kaliforniában semmittennék, ücsörögnék a lelátón, perecet dobálnék a Pier 21-en a lusta fókáknak, csapatnék a Big Sur-on, andalognék a Castro negyedben, mint a fagyos coloradói lószarszagú füvet harapnám mikor Mack sportárs csapkod a földhöz félidőnként ötször. Ilyet csak PM vállalt veteránként. Ő szerette a kihívásokat. Mellesleg Black leírta a tökéletes helyzetjelentést és érzelemértékelést vele kapcsolatban. Nem kell ő ide. Idén amúgy is ez van, kosaraznak sorozatban a qb-k. PM-et ingyen megkaptuk, most veszi vissza a sors amit adott. Jól van ez így !!!

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Akkor nagy valószínűséggel itt a mizéria vége..Kaep nem akar semmilyen fizetéscsökkentésbe belemenni, és már meg isnkezdte az offseason-i workoutot a 49ers-el.
Ez egy fasz..

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Én inkább arról az oldalról közelítem meg a dolgot, hogy Kubiak nem a játékosokra szabja a rendszerét, hanem a rendszerbe illeszti a játékost. És én valahogy nem látom, hogy hogyan illene ebbe a rendszerbe Kaepernick. Ha valamiben nagyon nem jó, az pont az under center, play action játék. Ő shotgunból, read option elemeket használó sémában lehet jó (ha egyáltalán), azt végképp nem hiszem, hogy valaha képes lenne mást megtanulni...

Ebből a szempontból Sanchez sokkal közelebb áll ahhoz, amit ez az offense játszani szeretne, és a QB-tól elvárna.
peterk2005
Az nem lehet hogy Sammy nagyon kérdéses és azért akarunk 2 "tapasztalt" QB + draft?
Hátha lesz nagy feltámadás az egyiktől, vagy előadjuk a tavaly Texans QB keringőt, és készíthetjük a "Suck for "QB"" táblákat az 1/1-hez.
sirarcheer
4 QB nem lesz. Siemiant még nem dobják ki (de ps eligible). 2 veterán QB lehet, akiből egy marad TC után, de csak ha DM nélkül elküldhetők. Kappel nem ez lenne a helyzet. Szóvan nem valószínű, de elég nagy fantáziával elképzelhető.
Őt már a drafton is nagyon nézegette Elway, még nem öreg, ha trade-elünk érte akkor vele képzeljük el a jövőt. Ezért sokkal rosszabb opció mint Sanchez, mert ő egyértelműen nem a jövő. Arról nem beszélve, h min. egy 3 kört kidobunk érte a semmibe.
Én egy évig elnézem Sanchezt narancssárgában, de 4-5 évig Colint nem. Legutóbb Henry-val kapcsolatban voltak ilyen ellenérzéseim, ő FWIW most lett Legwold szerint a csapat 2. legrosszabb FA igazolása....

Kapernick se nem tartom jó játékosnak, se nem illik a Kubiak offense-be, se nem mutatott semmi jelet arra, h pro offense-ben tudna akár átlagos játszani, se nem olcsó. Mindemellett számomra még antipatikus is, ami befolyásolhat, amikor a képességeiről írok, csak tőlem függetlenül is elég sok írás született arról, h hogyan és miért esett vissza a teljesítménye, ahogy elhagyták az optiont. Most egyébként attól, h a read opotion elvesztette az "újdonság varázsát" attól még működő offense elképzelés továbbra is, csak mi teljesen mást játszunk. Egy bizonyos szintű mobilisság kell Kubiaknak a QB-tól, de ez az egyetlen metcet Kaep skillsetje és Kubiak-kompatilis QB tulajdonságok között...

Más "kihívó" nincs, most már határidő sincs, egyedül akkor ússzuk meg, ha a 9ers nem tud QB-t draftolni, mi meg igen.

A nagyobb bajom meg, h szerintem azért áll a tárgyalás Von Millerrel, h előtte legyen meg a QB, meg minden más, h lássuk hogyan kell strukturálni a szerződését. Na ha a draft után még Kappel meg a 9ers-szel alkudozunk, akkor benne van a dologban egy Miller holdout, ami tavaly DT-nél legalábbis nem jól sült el. Meg még Marshall ügynöke is éles szemmel kiszúrta, h Trevathan távozásával kicsit fontosabb lett Marshall, vannak bajok, de Kapernick túl hosszú távon befolyásolja, h merre halad a franchise. A jó irány se kizárt, csak én nem akarom, h ő legyen a franchise arca most vagy valaha. Ha 0-ra verjük a Texanst és visszajátszuk Oszinak, h "Houstonban nagyobb esélyem van nyerni", meg még a védelem megmutatja neki milyen az amikor nem pirosban edz, akkor megbékélek vele.

1/1-re nem utazunk. A POért küzdünk legfeljebb nem jön össze. Önszántából egy edző se áldozza be a karrierjét, h a jövőbeni excsapata jól draftolhasson, Elway meg nem kér ilyet a barátjától, a keret meg Sanchezzel ésvagy Kappel is erősebb annál.

Pedig 1 hónapja hogy vártam, h PM visszavonuljon...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU
Én inkább arról az oldalról közelítem meg a dolgot, hogy Kubiak nem a játékosokra szabja a rendszerét, hanem a rendszerbe illeszti a játékost. És én valahogy nem látom, hogy hogyan illene ebbe a rendszerbe Kaepernick. Ha valamiben nagyon nem jó, az pont az under center, play action játék. Ő shotgunból, read option elemeket használó sémában lehet jó (ha egyáltalán), azt végképp nem hiszem, hogy valaha képes lenne mást megtanulni...

Ebből a szempontból Sanchez sokkal közelebb áll ahhoz, amit ez az offense játszani szeretne, és a QB-tól elvárna.
peterk2005
Az nem lehet hogy Sammy nagyon kérdéses és azért akarunk 2 "tapasztalt" QB + draft?
Hátha lesz nagy feltámadás az egyiktől, vagy előadjuk a tavaly Texans QB keringőt, és készíthetjük a "Suck for "QB"" táblákat az 1/1-hez.
sirarcheer
Vagy jövőre visszaigazolja a csapat Osweilert 😀 Ha már a Texansos példát hoztad fel 😀

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Én inkább arról az oldalról közelítem meg a dolgot, hogy Kubiak nem a játékosokra szabja a rendszerét, hanem a rendszerbe illeszti a játékost. És én valahogy nem látom, hogy hogyan illene ebbe a rendszerbe Kaepernick. Ha valamiben nagyon nem jó, az pont az under center, play action játék. Ő shotgunból, read option elemeket használó sémában lehet jó (ha egyáltalán), azt végképp nem hiszem, hogy valaha képes lenne mást megtanulni...

Ebből a szempontból Sanchez sokkal közelebb áll ahhoz, amit ez az offense játszani szeretne, és a QB-tól elvárna.
peterk2005
Az nem lehet hogy Sammy nagyon kérdéses és azért akarunk 2 "tapasztalt" QB + draft?
Hátha lesz nagy feltámadás az egyiktől, vagy előadjuk a tavaly Texans QB keringőt, és készíthetjük a "Suck for "QB"" táblákat az 1/1-hez.

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
hááát ööööööööö

 fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/12321206_10154130061391318_4943852891500171010_n.jpg?oh=a50f7dd8f11d1751a1ad8cbc3881d15f&oe=5778D2B1&__gda__=1467686567_dd8d41625c7d1aa68b0ecbde431ffaa5

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
5 milliós pénzt szeretne faragni a mostani szerződéséből a Broncos de ezt Kaep nem nagyon akarja.
Egy nagyon jó formában lévő csapat nem akar lemondani róla, még ha belemegy Kaep akkor is rengeteg pénzt kap, de még így se akarja..WTF logic
Coolearie
Mekkora gyökér ez a tunyacsáp. Örülnie kéne, hogy kell valahova.
Amadeus91
mint Aldon Smith nem? mennyire bejött nektek...
petey
Ő nem alkudozott.
Amadeus91
Hogy alkudozott volna?8 millát adtatok neki mint "prove it contract".

több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
5 milliós pénzt szeretne faragni a mostani szerződéséből a Broncos de ezt Kaep nem nagyon akarja.
Egy nagyon jó formában lévő csapat nem akar lemondani róla, még ha belemegy Kaep akkor is rengeteg pénzt kap, de még így se akarja..WTF logic
Coolearie
Mekkora gyökér ez a tunyacsáp. Örülnie kéne, hogy kell valahova.
Amadeus91
mint Aldon Smith nem? mennyire bejött nektek...
petey
Ő nem alkudozott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én inkább arról az oldalról közelítem meg a dolgot, hogy Kubiak nem a játékosokra szabja a rendszerét, hanem a rendszerbe illeszti a játékost. És én valahogy nem látom, hogy hogyan illene ebbe a rendszerbe Kaepernick. Ha valamiben nagyon nem jó, az pont az under center, play action játék. Ő shotgunból, read option elemeket használó sémában lehet jó (ha egyáltalán), azt végképp nem hiszem, hogy valaha képes lenne mást megtanulni...

Ebből a szempontból Sanchez sokkal közelebb áll ahhoz, amit ez az offense játszani szeretne, és a QB-tól elvárna.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)