Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Szerintük Hoyer nem annyira rossz:
 www.inquisitr.com/2942110/nfl-rumors-brian-hoyer-leaving-houston-texans-for-denver-broncos/

82.2 passer rating, érdeklődik a Dallas és 49-ers is utána. Azt írják nem elite, de sok csapatnál előre lépést jelentene, és lehet egy másik edző "kinevelné belőle a homályt".


 predominantlyorange.com/2016/03/29/denver-broncos-interested-in-josh-mccown-brian-hoyer/
Itt arról írnak hogy Hoyer és McCown iránt is érdeklődünk. A szerző is kiegyezne egy Sanchez, Siemian, Draft QB 3-assal, szerintem sokan közülünk is.
sirarcheer
McCown azért jó, mert az utolsó két évben akárhova került, ott összeomlott minden (tampa 1/1, cle 1/2, annak idején nálunk is ... Karma). Szóval remélem hozzátok kerül!

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 674 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
@peterk

nem vagy vele egyedül 😀 én sem tartom szörnyűnak Sanchez-t
Negritis
Sanchez nem rossz, sőt nem is utálom úgy igazán, csak ne fejelje le a nem létező O-Line valamelyik tagjának a seggét.

 predominantlyorange.com/2016/03/29/denver-broncos-interested-in-josh-mccown-brian-hoyer/
Itt arról írnak hogy Hoyer és McCown iránt is érdeklődünk. A szerző is kiegyezne egy Sanchez, Siemian, Draft QB 3-assal, szerintem sokan közülünk is.
sirarcheer
js. MS, Siemia, Draft QB-3rd draft ból egészséges versengés is kijöhet.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Szerintük Hoyer nem annyira rossz:
 www.inquisitr.com/2942110/nfl-rumors-brian-hoyer-leaving-houston-texans-for-denver-broncos/

82.2 passer rating, érdeklődik a Dallas és 49-ers is utána. Azt írják nem elite, de sok csapatnál előre lépést jelentene, és lehet egy másik edző "kinevelné belőle a homályt".


 predominantlyorange.com/2016/03/29/denver-broncos-interested-in-josh-mccown-brian-hoyer/
Itt arról írnak hogy Hoyer és McCown iránt is érdeklődünk. A szerző is kiegyezne egy Sanchez, Siemian, Draft QB 3-assal, szerintem sokan közülünk is.

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
@peterk

nem vagy vele egyedül 😀 én sem tartom szörnyűnak Sanchez-t

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem örülnék, ha Hoyer itt kötne ki. Egyszerűen nem igazodok ki a fickón. Jópárszor néztem őt még Clevelandben és Houstonban is, és simán kinéz egy egész jó kis irányítónak - az idő jelentős részében. Úgy értem jobbnak, mint az Osweiler, Foles, stb. szintű irányítók. (Oszi is jelenleg még itt van, 7 meccse nem elég, hogy előbbre kerüljön - nálam). Aztán egyszer csak jön a brainfart, és borzasztó dolgokat csinál. Mint az a kocsi, ami tök jól néz ki, belül is kényelmes, szépen is fekszi az utat, csak bármikor berobbanhat a benzintankja.

Szóval féle, hogy ha idejönne, akkor megverné TC-n azt akárki is lesz, aztán az idényben meg fognánk a fejünket 😊 Akkor már inkább Sancho, vele a fejfogás be van készítve a sör mellé.😀

(Amúgy lehet, hogy ezzel egyedül vagyok, de szerintem Szancsó annyira nem rossz, mint a híre. Az az utolsó év Rex Ryan-al teljesen tönkrevágta a reputációját. Nem fog világot váltani, de annál azért jobb lehet ő is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Olvasom hogy Hoyer-t kirakja a Texans.Volna értelme megpróbálni Sancho mellé?Esetleg akkor ha nem tudunk irányítót magasan draftolni?
Foresz
Igen. TC-n eldöntenénk, h melyiket tartjuk meg. Nem tudom lenne e Sanchize után DM (ha igen, akkor az felül írja a kijelentésem), Hoyer értelem szerűen csak garantált nélkül jöhetne szóba nálunk.

btw.: Lenne csapat, ami garantáltat is adna neki, úgyh alighanem úgyis lecsúsznánk róla. Azt meg nem szeretném, h mindketten olyan dealt kapjanak, ami alapján megtartjuk őket szezonra. "Bridge" QB-nak bármelyik megtenné, de kell mögéjük az, aki jövőre már kezdene, és Siemiant se dobnám ki. Fiatal olcsó és van upside-ja, lehet soha nem lép majd pályára élesben, de azért se Hoyer se Sancho nem az a cantmiss veterán megoldás a posztra, h feláldozz miattuk egy projektek, mégha olyan kicsi is, mint Siemian.
De ha TE után ha kell DM nélkül kitehetjük, akkor jöjjün Hoyer. Ha másnem legalább többen vagyunk vele...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
NEM 😀
Negritis
Köszönöm a mindenre kiterjedő,részletes és pontos választ.... azszem ma is érdemes volt felébrednem,többé váltam... 😉
Foresz
Hoyertől jobban fázok mint Sancheztől
előbbiben még lehetnek "ambíciók" hogy többre hivatott míg utóbbiban ilyen már nincs sztem
képességekben pedig nem érzek különbséget

valamint Mark azért volt WCF-ben a Jetsel anno

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Foresz Denver Broncos 468 — Broncos
NEM 😀
Negritis
Köszönöm a mindenre kiterjedő,részletes és pontos választ.... azszem ma is érdemes volt felébrednem,többé váltam... 😉
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
nem-nem, TT bejön az utolsó 2 percre fordítani 40 pontról 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Olvasom hogy Hoyer-t kirakja a Texans.Volna értelme megpróbálni Sancho mellé?Esetleg akkor ha nem tudunk irányítót magasan draftolni?
Foresz
Sanchez, Hoyer, Tibow álomkezdő. 😀
Sanchezé első félidő, Hoyeré második félidő, Tibow meg a szélen imádkozik. 😛

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
NEM 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Foresz Denver Broncos 468 — Broncos
Olvasom hogy Hoyer-t kirakja a Texans.Volna értelme megpróbálni Sancho mellé?Esetleg akkor ha nem tudunk irányítót magasan draftolni?
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
"Brandon Marshall has told teammates he may skip Denver's offseason workouts" - jól hangzik...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Új hét új mock:
 blogs.denverpost.com/broncos/2016/03/24/2016-nfl-mock-draft-who-the-denver-broncos-could-pick/38979/

Round 1: Connor Cook Qb,
Round 2: Adolphus Washington, DE
Round 3: Christian Westerman G
Round 3: Paul Perkins RB
Round 4: Miles Killebrew SS
Round 5: Tajae Sharpe WR
Round 6: Terrance Smith LB
Round 7: Anthony Zettel DE
Round 7: Derek Watt FB
Round 7 Tre'von Stewart FS

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ebből Sanders, Sly és Marshall, plusz ha QB-vá válik akárki is lesz az, akkor a QB kerülhet nagyobb összegbe.

Lesz egy valag elköltendő pénz, akármennyit is fog Miller foglalni. De 22/év-et akkor sem ér, irreális. Az ilyen szerződéseknek amúgy is rossz a karmájuk. Ilyenkor jön az, hogy a következő 2-3 évből fél évig egészséges...
peterk2005
. A világ már csak ilyen. Ezért ma még lehet nem ér Miller 22-t, de sanszos, hogy két év múlve ez már csak a tizedik legdrágább olb pénz...
Zalán
Azért odáig nem fog elfajulni egy ideig.
Amadeus91
Ha két év múlva SB-t játszik a feketesereg - jó úton jár - és Khalil Mack úr lesz az mvp, akkor szerinted mennyit fog kérni ugyanilyen sapkaviszony mellett és mennyire szeretnéd és tartanád jogosnak, ha ezt meg is adják neki? Szerintem te lennél a legboldogabb, ha ez megtörténne, mint ahogy velünk megtörtént. Nahh, most ki a világ legboldogabb embere ... ? 😉
Zalán
Azt hiszem mind a két csapat olyan GM-mel rendelkezik, aki úgy épített csapatot,hogy meghúzza azt a bizonyos vonalat, így, ha bármelyik GM megadja az adott játékosának azt a pénzt, ami itt emlegetve lett, akkor azt úgy kell venni, hogy ő és a csapat úgy gondolja, hogy ér annyit az a bizonyos játékos. Én, mint szurkoló nagyon nem érezném magam rosszul, ha így történne. Anno Asomugha szerződésénél sem mondtam azt, hogy nem érte meg, sőt vertem a seggem a földhöz örömömben! Pedig előtte CB-nek még csak közel sem adtak olyan szerződést, mint neki, pedig még SB MVP sem volt, sőt... de igen igazad van boldogak lennénk, mint állat, hogy egy ilyen játékos még vagy 5-6 évig a csapatnál lenne.

több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ebből Sanders, Sly és Marshall, plusz ha QB-vá válik akárki is lesz az, akkor a QB kerülhet nagyobb összegbe.

Lesz egy valag elköltendő pénz, akármennyit is fog Miller foglalni. De 22/év-et akkor sem ér, irreális. Az ilyen szerződéseknek amúgy is rossz a karmájuk. Ilyenkor jön az, hogy a következő 2-3 évből fél évig egészséges...
peterk2005
. A világ már csak ilyen. Ezért ma még lehet nem ér Miller 22-t, de sanszos, hogy két év múlve ez már csak a tizedik legdrágább olb pénz...
Zalán
Azért odáig nem fog elfajulni egy ideig.
Amadeus91
Ha két év múlva SB-t játszik a feketesereg - jó úton jár - és Khalil Mack úr lesz az mvp, akkor szerinted mennyit fog kérni ugyanilyen sapkaviszony mellett és mennyire szeretnéd és tartanád jogosnak, ha ezt meg is adják neki? Szerintem te lennél a legboldogabb, ha ez megtörténne, mint ahogy velünk megtörtént. Nahh, most ki a világ legboldogabb embere ... ? 😉

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A nagyszerződésfrász meg a te mantrád. 😉 Ha van is benne logika, ha irreális is, a Super Bowl után nem lehet Millert sem elengedni, sem nem megadni neki az irreálist azok után, amit itt draftolása óta letett az asztalra. Bármilyen is lesz a hatása a későbbi csapatokra, ezt most meg fogja kapni. Ő a denveri ikonográfia egy darabja. Ez már csak ilyen.Zalán
Ez nem csak mantra, hanem tapasztalat is. 😊 A nagy contractok után több az üröm, mint az öröm. Az elmúlt években 2 elit játékos kapott elit - úgy értem a poszton csúcs - fizut Denverben (Clady, DT), mindkettő rosszul sült el eddig. Remélem DT végül jó irányt vesz, de egyelőre ő se dolgozik meg a pénzéért. És ezek a pénzek ráadásul nem is voltak túlfizetések, "csak" az adott poszt legjobban fizetett játékosaival megegyezők. Von 22 millája viszont túl lenne ezen is.

Szóval szerintem Elway ennyit nem fog megadni. Elway csapatot épít, elmondta, hogy ha valaki nem akar bronco lenni, akkor nem muszáj. És nem is kell neki megadni. Von még 2 évig itt tartható tagelve, (jóval) olcsóbbért, mint az átlag 22 millája, amit kér. Azt esetleg el tudom elképzelni, hogy egy "marketing" 22 millás contract lesz a vége. Ami a gyakorlatban inkább 18-19 (valahol Watt pénze környékén).

A denveri ikonográfia vs Elway viszonnyal kapcsolatban pedig csak egy szót mondok: Tebow...
peterk2005
Jajj. Azért TT és Vont ne vegyük egy kalap alá. Szeretjük mindkét palit persze. Tebow egy alternatív lokális vallás, egy rövidéletű sportrajongói "szekta" Florida és Colorado megyékben, nyomokban Budapesten. Ikon az, aki a Mile High előtti acélrozsdatüskéken szobrot kap majd a pályafutása végén. Miller ezen az úton jár. Ő Bronco akar maradni 22-ért. Biztosan nem tag alatt fog játszani két éven keresztül. Mai hír, Josh Norman, ügyes CB, játszott már Super Bowlt is - 16 milliót kér. Mondom, hogy a nagyok, az épp legjobbak, az amúgy is akiknek nem kenyérre kell a pénz, na ők fölözik le a sapka egyre magasabb bojtját.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
A nagyszerződésfrász meg a te mantrád. 😉 Ha van is benne logika, ha irreális is, a Super Bowl után nem lehet Millert sem elengedni, sem nem megadni neki az irreálist azok után, amit itt draftolása óta letett az asztalra. Bármilyen is lesz a hatása a későbbi csapatokra, ezt most meg fogja kapni. Ő a denveri ikonográfia egy darabja. Ez már csak ilyen.Zalán
Ez nem csak mantra, hanem tapasztalat is. 😊 A nagy contractok után több az üröm, mint az öröm. Az elmúlt években 2 elit játékos kapott elit - úgy értem a poszton csúcs - fizut Denverben (Clady, DT), mindkettő rosszul sült el eddig. Remélem DT végül jó irányt vesz, de egyelőre ő se dolgozik meg a pénzéért. És ezek a pénzek ráadásul nem is voltak túlfizetések, "csak" az adott poszt legjobban fizetett játékosaival megegyezők. Von 22 millája viszont túl lenne ezen is.

Szóval szerintem Elway ennyit nem fog megadni. Elway csapatot épít, elmondta, hogy ha valaki nem akar bronco lenni, akkor nem muszáj. És nem is kell neki megadni. Von még 2 évig itt tartható tagelve, (jóval) olcsóbbért, mint az átlag 22 millája, amit kér. Azt esetleg el tudom elképzelni, hogy egy "marketing" 22 millás contract lesz a vége. Ami a gyakorlatban inkább 18-19 (valahol Watt pénze környékén).

A denveri ikonográfia vs Elway viszonnyal kapcsolatban pedig csak egy szót mondok: Tebow...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Ebből Sanders, Sly és Marshall, plusz ha QB-vá válik akárki is lesz az, akkor a QB kerülhet nagyobb összegbe.

Lesz egy valag elköltendő pénz, akármennyit is fog Miller foglalni. De 22/év-et akkor sem ér, irreális. Az ilyen szerződéseknek amúgy is rossz a karmájuk. Ilyenkor jön az, hogy a következő 2-3 évből fél évig egészséges...
peterk2005
. A világ már csak ilyen. Ezért ma még lehet nem ér Miller 22-t, de sanszos, hogy két év múlve ez már csak a tizedik legdrágább olb pénz...
Zalán
Azért odáig nem fog elfajulni egy ideig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ebből Sanders, Sly és Marshall, plusz ha QB-vá válik akárki is lesz az, akkor a QB kerülhet nagyobb összegbe.

Lesz egy valag elköltendő pénz, akármennyit is fog Miller foglalni. De 22/év-et akkor sem ér, irreális. Az ilyen szerződéseknek amúgy is rossz a karmájuk. Ilyenkor jön az, hogy a következő 2-3 évből fél évig egészséges...
peterk2005
A nagyszerződésfrász meg a te mantrád. 😉 Ha van is benne logika, ha irreális is, a Super Bowl után nem lehet Millert sem elengedni, sem nem megadni neki az irreálist azok után, amit itt draftolása óta letett az asztalra. Bármilyen is lesz a hatása a későbbi csapatokra, ezt most meg fogja kapni. Ő a denveri ikonográfia egy darabja. Ez már csak ilyen.
Mi meg persze azt gondoljuk, hogy ha emelkedik a cap, akkor az milyen jó, mert az eddig nem megtartható kisebb-közepes értékű hasznos-fontos játékosoknak (pl. Trav) kicsit többet fizetünk és itt marad mindenki és erősebb lesz a csapat és a többet keresők is ezzel egyetértenek. De közben az van, hogy a nagylóvésok is azt gondolják, hogy az ő száz dolcsijuk kevesebbet ér mint a másik száz dolcsija, ezért többet kér. Az olló nyílik, az arányok eltolódnak, megint a sokpénzből lesz több. A világ már csak ilyen. Ezért ma még lehet nem ér Miller 22-t, de sanszos, hogy két év múlve ez már csak a tizedik legdrágább olb pénz...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebből Sanders, Sly és Marshall, plusz ha QB-vá válik akárki is lesz az, akkor a QB kerülhet nagyobb összegbe.

Lesz egy valag elköltendő pénz, akármennyit is fog Miller foglalni. De 22/év-et akkor sem ér, irreális. Az ilyen szerződéseknek amúgy is rossz a karmájuk. Ilyenkor jön az, hogy a következő 2-3 évből fél évig egészséges...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Akiknek lejár 2017 elején:
Ware, Sanders, Colquitt, Sanchez, Sly, Stewart, Walker, Webster, Marshall, Barrett, Juvan Thompson, meg a sallang...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Nem tudom, hogy jövöre kit kellene újraigazolnotok, de jelenleg 75 millió cap-spacetek van jövőre nézve.
kapitnono
Fejből: Sanders, Marshall, Sly Williams, Webster de ő nem lesz drága.
Meg esetleg Ware, de az azért meglepne. FA lesz, és nekünk nem fog annyit érni mint másnak. Vagy visszavonul.
Még lehet valakit kifelejtettem, de a 13-mas draftból már most csak Sly és Webster van. Sőt Sly-ra mehet opció, úgyh ő ki is húzható innen.
Előnye is van a szar draftnak.

Az nem sok egy kicsit?
ThundersNFL
Ha az elkövetkező 5 évben is SB MVP lesz megint, akkor nem 😊
Heisman Trophy
ha a következő 5 évben sem lesz tisztességes irányítótok, akkor de.
Amadeus91
Hol érdekel, h ki az irányítónk, ha sorozatban 5 SB-t nyerünk? (ahhoz h Von SB MVP legyen a Broncos 22 milliós edge rusherjeként ott kell legyen és vesztes csapatból 3× választottak MVP-t először, utoljára és soha többé, de most még úgy is aláírnám, h van közte vesztes SB is)

Momentán nincs. FA-ről így nem tudtok hozni, a draft meg kutya vacsorája. Azért jó lenne észhez térni, egy 4-3 OLB nem ér 22 milliót/év, sehol sem. Még Von Miller sem.
Amadeus91
34-et játszunk, am Von Miller 43-ban is ED volt. Ha most nem hosszabbítunk vele, akkor jövőre újra nő a cap, újra feljebb mennek az árak, újra drágább lesz hosszabbítani vele.
Meglátjuk mi lesz még nem adtuk oda neki a 22 milliót, ez már nem a same ballpark szerintem...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Nem tudom, hogy jövöre kit kellene újraigazolnotok, de jelenleg 75 millió cap-spacetek van jövőre nézve.


több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Von Miller állítólag 22m/év akar kérni tőletek.
kapitnono
Az nem sok egy kicsit?
ThundersNFL
Ha az elkövetkező 5 évben is SB MVP lesz megint, akkor nem 😊
Heisman Trophy
ha a következő 5 évben sem lesz tisztességes irányítótok, akkor de.
Amadeus91
Az elmúlt 5 évben volt tisztességes irányítónk.
És ott van Elway is...
Zalán
Momentán nincs. FA-ről így nem tudtok hozni, a draft meg kutya vacsorája. Azért jó lenne észhez térni, egy 4-3 OLB nem ér 22 milliót/év, sehol sem. Még Von Miller sem.

criminal lawyer or criminal lawyer?