Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Akiknek lejár 2017 elején:
Ware, Sanders, Colquitt, Sanchez, Sly, Stewart, Walker, Webster, Marshall, Barrett, Juvan Thompson, meg a sallang...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem tudom, hogy jövöre kit kellene újraigazolnotok, de jelenleg 75 millió cap-spacetek van jövőre nézve.
kapitnono
Fejből: Sanders, Marshall, Sly Williams, Webster de ő nem lesz drága.
Meg esetleg Ware, de az azért meglepne. FA lesz, és nekünk nem fog annyit érni mint másnak. Vagy visszavonul.
Még lehet valakit kifelejtettem, de a 13-mas draftból már most csak Sly és Webster van. Sőt Sly-ra mehet opció, úgyh ő ki is húzható innen.
Előnye is van a szar draftnak.

Az nem sok egy kicsit?
ThundersNFL
Ha az elkövetkező 5 évben is SB MVP lesz megint, akkor nem 😊
Heisman Trophy
ha a következő 5 évben sem lesz tisztességes irányítótok, akkor de.
Amadeus91
Hol érdekel, h ki az irányítónk, ha sorozatban 5 SB-t nyerünk? (ahhoz h Von SB MVP legyen a Broncos 22 milliós edge rusherjeként ott kell legyen és vesztes csapatból 3× választottak MVP-t először, utoljára és soha többé, de most még úgy is aláírnám, h van közte vesztes SB is)

Momentán nincs. FA-ről így nem tudtok hozni, a draft meg kutya vacsorája. Azért jó lenne észhez térni, egy 4-3 OLB nem ér 22 milliót/év, sehol sem. Még Von Miller sem.
Amadeus91
34-et játszunk, am Von Miller 43-ban is ED volt. Ha most nem hosszabbítunk vele, akkor jövőre újra nő a cap, újra feljebb mennek az árak, újra drágább lesz hosszabbítani vele.
Meglátjuk mi lesz még nem adtuk oda neki a 22 milliót, ez már nem a same ballpark szerintem...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Nem tudom, hogy jövöre kit kellene újraigazolnotok, de jelenleg 75 millió cap-spacetek van jövőre nézve.


több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Von Miller állítólag 22m/év akar kérni tőletek.
kapitnono
Az nem sok egy kicsit?
ThundersNFL
Ha az elkövetkező 5 évben is SB MVP lesz megint, akkor nem 😊
Heisman Trophy
ha a következő 5 évben sem lesz tisztességes irányítótok, akkor de.
Amadeus91
Az elmúlt 5 évben volt tisztességes irányítónk.
És ott van Elway is...
Zalán
Momentán nincs. FA-ről így nem tudtok hozni, a draft meg kutya vacsorája. Azért jó lenne észhez térni, egy 4-3 OLB nem ér 22 milliót/év, sehol sem. Még Von Miller sem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Az a baj, hogy a tag 14, ha idén csak 22-t kapna, akkor még Clady kirakásával is nagy anyagi gondban lennénk a mostani kevesebb, mint 2 misis space-el számolva, szóval még jól is kéne kihozni az idei évre, hogy a pick-ekre is legyen pénz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ha megnézzük az idei FA árait, akkor szvsz reális is az igény...
Ettől még jó lenne 18-20 M között megúszni.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Von Miller állítólag 22m/év akar kérni tőletek.
kapitnono
Ennyit Elway nem fog kifizetni szerintem. Akkor marad 2 évig még franchise tagért.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Von Miller állítólag 22m/év akar kérni tőletek.
kapitnono
Az nem sok egy kicsit?
ThundersNFL
Ha az elkövetkező 5 évben is SB MVP lesz megint, akkor nem 😊
Heisman Trophy
ha a következő 5 évben sem lesz tisztességes irányítótok, akkor de.
Amadeus91
Az elmúlt 5 évben volt tisztességes irányítónk.
És ott van Elway is...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Von Miller állítólag 22m/év akar kérni tőletek.
kapitnono
Az nem sok egy kicsit?
ThundersNFL
Ha az elkövetkező 5 évben is SB MVP lesz megint, akkor nem 😊
Heisman Trophy
ha a következő 5 évben sem lesz tisztességes irányítótok, akkor de.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 726 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Von Miller állítólag 22m/év akar kérni tőletek.
kapitnono
Az nem sok egy kicsit?
ThundersNFL
Ha az elkövetkező 5 évben is SB MVP lesz megint, akkor nem 😊

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Von Miller állítólag 22m/év akar kérni tőletek.
kapitnono
Az nem sok egy kicsit?
ThundersNFL
Attól függ honnan nézük. Elwaynek sok. Von ügynöke szerint ez is diszkontár. Ha ő fog irányítani is mondjuk Flacco szinten, akkor reális ár. A szurkolónak mindegy, amig Super Bowl esélyes a csapata. Mi ezt az összeget értelmezni sem tudjuk.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
Von Miller állítólag 22m/év akar kérni tőletek.
kapitnono
Az nem sok egy kicsit?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Von Miller állítólag 22m/év akar kérni tőletek.


több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Boldog születésnapot tehát Peyton Manning !!! 😊
Zalán
Isten éltesse
 www.denverpost.com/knowthis/ci_29681212/18-memorable-peyton-manning-commercial-television-moments?source=rss&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+dp-sports-broncos+%28Denver+Post%3A+Sports%3A+Broncos%29

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 726 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem is veszítettünk volna el egy (még) játszó legendát 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Éljenek a 4X-esek 😊

Mondjuk Manninget húszévesen is komolyan vették, még egy Royce-Royce szalonban is, szóval emiatt felesleges volt megöregednie 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
És akkor ha már ma a fontos hírek folyama van, ne feledkezzünk meg az egykori legendás irányítónkról, a még ma is rekordok sorát őrző bálványunkról, aki éppen ma lép a negyvenes éveibe. Innen a hatból üzenem neki, negyven felett a legjobb az élet. 18-tól 68-ig hitelesítve vagy. Komolyan vesznek egy autószalonban, mert kinézik belőled, hogy van is pénzed, nem csak simogatni és katalógust gyűjteni jöttél. Negyven felett az rád már nem tartozik, hogy mások mit gondolnak és mondanak rólad... Egy életművet már felépítettél, de tele vagy tervekkel, soha ennyi motivációd nem volt.
Boldog születésnapot tehát Peyton Manning !!! 😊

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Félreérthető voltam, hát én Kaep-et is meg szeretném úszni. Őt inkább mint RG-t. Leginkább mert ő hosszabb távon blokkolhatja a csapatat. Én csak érzelmi alapon közelítettem, amikor Siemianról írtam. Ő a mi fiúnk. És ha onnan nézem, hogy a harmadik védelmek ellen sem volt fogalmatlanabb, – sőt! – mint a Houston mostani 18 milliós kezdőirányítója szeptemberben és a korábbi éveiben ugyanezen harmadik D-k ellen, akkor miért ne jöhetne ki győztesen egy ilyen versengésből, ahol a Latinnal és még valószínűleg rookie-val kelljen versenyeznie. De nyilván nem véletlen, hogy tényleg szóba nem került komolyan eddig a neve. Én azért vele vagyok, ha ez számít is valamit. 😊

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
- 2 PF után ejection: lehet jobb, hogy Malik elment... 😛
StormST
Talib viszont maradt a szemsebész doktorijával... 😛
Black_Adder
Neki nem kell két PF az ejection-höz... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
- 2 PF után ejection: lehet jobb, hogy Malik elment... 😛
StormST
Talib viszont maradt a szemsebész doktorijával... 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na, nőtt a Kaep veszély
Black_Adder
Én onnan nézem, hogy megúsztuk RG3-t.
Kaep április elejei tréfa lesz, szerintem Cladyt is arra jegeljük, hátha be kell vonni bármilyen üzletbe. Igazából én valahogy Paxton Lynchet is megúsznám, aminek semmi alapja nincs, sosem láttam, csak amit olvastam róla eddig. Tudom, hogy komolytalannak tűnök, de nekem a 4 előszezon meccs alapján Sziáminak örülnék a legjobban.
Zalán
De RG3 legalább pickbe nem került volnam ha nem válik be 1 év után büntetlenül kitehettük volna a szűrét.
Kaeppel nem ez lenne a helyzet. Érte min. a 3. kör menne, az több mint amit én kockáztatnék érte.
Siemian a harmadik védelmek ellen játszott, semmi relevánsat nem láttunk belőle. Pro keze van, ennyit mondanak róla, ha készen állna ennél sokkal nagyobb hypeot kapna. Sanchize és egy rookie ellen semmi sem lehetetlen, szóval teljesen nem zárom ki, de 3rd QBként kezd, és óriási meglepetés lesz, ha ennél előbb végez TCn.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Egy-két szó az új szabályokról:
- Minden chop block-ot betiltottak, na ezt mi szopjuk, a ZBS-ben futásoknál néha még be szokták venni, nagyon kell majd vigyázni hogy az OL-ben meglegyen az átállás...
- Kihozták a 25-re a touchback-et KO-nál, ez nekem fura, szerintem így több lesz megint a visszahordás, amiknek a számát pár éve le akarták venni, de persze lehet tőle több is, ki fog derülni. Nálunk kb. fix +5 yard minden csapatnak, főleg az ellenfélnek McManus lábával számolva... 😛
- 2 PF után ejection: lehet jobb, hogy Malik elment... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én egyre inkább kétlem, hogy lesz valami a Kaep dologból, hacsak a 49ers ki nem rakja 1-e előtt. Trade szerintem már biztos nem lesz, kevés az idő 1-ig és mi se tudunk 18 milliót bevállalni, így új szerződést kéne vele kötni addig, amire azért kellhet pár nap...

Egyébként most épp 2 millió - Norwood a cap állása, az még a rookie-kra se elég, szóval Clady-vel se várhatunk már túl sokat, április 18-ig se nagyon...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Na, nőtt a Kaep veszély
Black_Adder
Én onnan nézem, hogy megúsztuk RG3-t.
Kaep április elejei tréfa lesz, szerintem Cladyt is arra jegeljük, hátha be kell vonni bármilyen üzletbe. Igazából én valahogy Paxton Lynchet is megúsznám, aminek semmi alapja nincs, sosem láttam, csak amit olvastam róla eddig. Tudom, hogy komolytalannak tűnök, de nekem a 4 előszezon meccs alapján Sziáminak örülnék a legjobban.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na, nőtt a Kaep veszély

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear