Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 779 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem is veszítettünk volna el egy (még) játszó legendát 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Éljenek a 4X-esek 😊

Mondjuk Manninget húszévesen is komolyan vették, még egy Royce-Royce szalonban is, szóval emiatt felesleges volt megöregednie 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
És akkor ha már ma a fontos hírek folyama van, ne feledkezzünk meg az egykori legendás irányítónkról, a még ma is rekordok sorát őrző bálványunkról, aki éppen ma lép a negyvenes éveibe. Innen a hatból üzenem neki, negyven felett a legjobb az élet. 18-tól 68-ig hitelesítve vagy. Komolyan vesznek egy autószalonban, mert kinézik belőled, hogy van is pénzed, nem csak simogatni és katalógust gyűjteni jöttél. Negyven felett az rád már nem tartozik, hogy mások mit gondolnak és mondanak rólad... Egy életművet már felépítettél, de tele vagy tervekkel, soha ennyi motivációd nem volt.
Boldog születésnapot tehát Peyton Manning !!! 😊

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Félreérthető voltam, hát én Kaep-et is meg szeretném úszni. Őt inkább mint RG-t. Leginkább mert ő hosszabb távon blokkolhatja a csapatat. Én csak érzelmi alapon közelítettem, amikor Siemianról írtam. Ő a mi fiúnk. És ha onnan nézem, hogy a harmadik védelmek ellen sem volt fogalmatlanabb, – sőt! – mint a Houston mostani 18 milliós kezdőirányítója szeptemberben és a korábbi éveiben ugyanezen harmadik D-k ellen, akkor miért ne jöhetne ki győztesen egy ilyen versengésből, ahol a Latinnal és még valószínűleg rookie-val kelljen versenyeznie. De nyilván nem véletlen, hogy tényleg szóba nem került komolyan eddig a neve. Én azért vele vagyok, ha ez számít is valamit. 😊

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 852 — SB 50 Champion @ Grund
- 2 PF után ejection: lehet jobb, hogy Malik elment... 😛
StormST
Talib viszont maradt a szemsebész doktorijával... 😛
Black_Adder
Neki nem kell két PF az ejection-höz... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
- 2 PF után ejection: lehet jobb, hogy Malik elment... 😛
StormST
Talib viszont maradt a szemsebész doktorijával... 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na, nőtt a Kaep veszély
Black_Adder
Én onnan nézem, hogy megúsztuk RG3-t.
Kaep április elejei tréfa lesz, szerintem Cladyt is arra jegeljük, hátha be kell vonni bármilyen üzletbe. Igazából én valahogy Paxton Lynchet is megúsznám, aminek semmi alapja nincs, sosem láttam, csak amit olvastam róla eddig. Tudom, hogy komolytalannak tűnök, de nekem a 4 előszezon meccs alapján Sziáminak örülnék a legjobban.
Zalán
De RG3 legalább pickbe nem került volnam ha nem válik be 1 év után büntetlenül kitehettük volna a szűrét.
Kaeppel nem ez lenne a helyzet. Érte min. a 3. kör menne, az több mint amit én kockáztatnék érte.
Siemian a harmadik védelmek ellen játszott, semmi relevánsat nem láttunk belőle. Pro keze van, ennyit mondanak róla, ha készen állna ennél sokkal nagyobb hypeot kapna. Sanchize és egy rookie ellen semmi sem lehetetlen, szóval teljesen nem zárom ki, de 3rd QBként kezd, és óriási meglepetés lesz, ha ennél előbb végez TCn.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 852 — SB 50 Champion @ Grund
Egy-két szó az új szabályokról:
- Minden chop block-ot betiltottak, na ezt mi szopjuk, a ZBS-ben futásoknál néha még be szokták venni, nagyon kell majd vigyázni hogy az OL-ben meglegyen az átállás...
- Kihozták a 25-re a touchback-et KO-nál, ez nekem fura, szerintem így több lesz megint a visszahordás, amiknek a számát pár éve le akarták venni, de persze lehet tőle több is, ki fog derülni. Nálunk kb. fix +5 yard minden csapatnak, főleg az ellenfélnek McManus lábával számolva... 😛
- 2 PF után ejection: lehet jobb, hogy Malik elment... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 852 — SB 50 Champion @ Grund
Én egyre inkább kétlem, hogy lesz valami a Kaep dologból, hacsak a 49ers ki nem rakja 1-e előtt. Trade szerintem már biztos nem lesz, kevés az idő 1-ig és mi se tudunk 18 milliót bevállalni, így új szerződést kéne vele kötni addig, amire azért kellhet pár nap...

Egyébként most épp 2 millió - Norwood a cap állása, az még a rookie-kra se elég, szóval Clady-vel se várhatunk már túl sokat, április 18-ig se nagyon...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Na, nőtt a Kaep veszély
Black_Adder
Én onnan nézem, hogy megúsztuk RG3-t.
Kaep április elejei tréfa lesz, szerintem Cladyt is arra jegeljük, hátha be kell vonni bármilyen üzletbe. Igazából én valahogy Paxton Lynchet is megúsznám, aminek semmi alapja nincs, sosem láttam, csak amit olvastam róla eddig. Tudom, hogy komolytalannak tűnök, de nekem a 4 előszezon meccs alapján Sziáminak örülnék a legjobban.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na, nőtt a Kaep veszély

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Most már nem számít, h hányadik körös volt Latimer. Ahhoz már több idő eltelt, h csak a magas draftpozíciója miatt tartsuk meg, ha meg kicsit jobb mint egy UDFA, akkor is őt választod, mert kicsit jobb.

Nincs nekem bajom Norwooddal, volt 2 szemfüles returnje, az egyik szabálytalan lett, a másik a Super Bowlban nagyon fontos 3 pontot hozott, de átlagban nem volt jobb mint Bolden, és általában semmit nem varázsolt a visszahordásokban. Elkapóként meg 32× volt célba véve, az nem sok, amit ebből hozzátett az O teljesítményhez, az next to nothing. Cserébe gyakran sérült.
Persze lehet vizionálni sokkal több 12 personnelt, csak Heuermant még nem láttuk játszani, Greent meg mindig majd jövőre kezdjük el komolyabban használni, meg olyan nagyon nem illik mellé a rebesgetés, h még visszahozhatjuk Danielst, akivel mellesleg a szezon legnagyobb részében nem létezett a TE játékunk.

Lényegtelen, h a 3., 4. célpont neve mellett TE vagy WR betűk vannak, jelenleg bizonyítatlan banda, Latimer se lóg ki lefelé és Norwood se fölfelé.

Pár hete azt írtam, h elég egy átlagos fal, ha vannak mögötte playmakerek, ahogy elegek átlagos skill playák, egy elit fal mögött. Az átlag fal szvsz meg van, futó OK, viszont 3. és 4. célpont hiányzk. Nem kizárt, h már rosteren van a megoldás, de még nem láttuk a megoldást.

A QB fontosabb, az inside pass rusher is, úgyh egyelőre bőven jobb h van Norwood, mintha nem lenne, de én nem számítok hatalmas produktumra.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát azért egy 2. körös játékostól elég kevés az, ha van néhány villanása ST-ben. Főleg egy olyan classban, ahol mögötte húzták ki pl. Allen Robinson-t, Jarvis Landry-t, Martavis Bryant-et, Donte Moncrief-et.

Mondjuk ahogy az életét intézi, Bryant-el se jártunk volna jobban 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ennek duplán is örülök. Egy menedzser játékban nálam van, emiatt is drukkolok neki, ráadásul kedvelem is. 😊 Fowlerrel jól megoldják majd a 3.-4. sz. elkapó ill. returner feladatot. Ha még ez a Taylor gyerek is hozná magát, akkor még azt is elmondhatnánk, hogy a Latimer bustot nem is szenvedi meg különösebben a csapat.
peterk2005
Még nem ragasztanám rá Latimerre a bust cimkét. Most meg pláne, hogy Manning leginkább a golfidényére készül. Vele nem működött a kémia. St-ben viszont elkezdte bontogatni a szárnyait. A Patriots elleni momentuma nagyon kellett, hogy megforduljon a meccs az alapszakaszban. Aztán ugyanezt megcsinálta a CIN ellen is, csak nem mi szedtük össze a labdát. Julius Thomasból draft után két évvel ennyit sem láttunk még. Nálam még adott egy harmadik év, irányító hiányában egy esetleges negyedik, hogy robbantson. Én persze nem tudom megmondani, hogy miért nem mutatott többet, mit csinál rosszul, nem tudja az útvonalakat, stb. Keveset láttuk, edzésen meg tőlünk nincs ott senki. Szóval én még számolok vele. Egy WR-t azért hoznék a draftról. Thomas formája jobban aggaszt.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ennek duplán is örülök. Egy menedzser játékban nálam van, emiatt is drukkolok neki, ráadásul kedvelem is. 😊 Fowlerrel jól megoldják majd a 3.-4. sz. elkapó ill. returner feladatot. Ha még ez a Taylor gyerek is hozná magát, akkor még azt is elmondhatnánk, hogy a Latimer bustot nem is szenvedi meg különösebben a csapat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Norwood.
Ment egy kört.
Most meg "visszaaláírt".
Leginkább Caldwell-ügy miatt örülök ennek az üzletnek..
Azért azt a visszahordást Santa Claraban... Azt nem feledjük.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Clady-vel mi a szitu? meddig kéne az ő helyzetét rendezni?
Negritis
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/03/19/ryan-cladys-situation-remains-unclear/
Eszerint április 18-ig van idő eldönteni hogy megy vagy marad átstruktúrálással. Mindenki titkolózik, elvileg 5 csapat érdeklődik, de 18 meccset játszott 3 év alatt ezért nem kapkodnak utána.

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 332 — The Mathematician
Clady-vel mi a szitu? meddig kéne az ő helyzetét rendezni?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Vitaindítónak:

1.
 www.draftsite.com/nfl/denver/23/
1 31 Paxton Lynch QB
2 63 Landon Turner OG
3 94 Le'Raven Clark OT
3 98 Maliek Collins* DT
4 135 Jalen Marshall WR
5 144 Tyler Marz OT
6 216 Eddie Yarborough DE
7 225 Josh Ferguson RB
7 240 Jonathan Jones CB
7 250 Elijah Shumate SS

2.
 www.milehighreport.com/2016/3/17/11103972/2016-nfl-mock-draft-a-three-round-mock-draft-for-the-denver-broncos
1 31 Paxton Lynch QB
2 63 Jihad Ward DE/DT
3 94 Nick Vannett TE
3 98 Daniel Lasco RB
4 136 Wille Beavers OT
5 144 Jayron Kearse S
6 219 Dab Vitale FB
7 228 Josh Forrest ILB
7 235 Parker Ehinger G
7 253 Nelson Spruce WR

Szerkesztette: sirarcheer

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Doktor úr, itt ücsörgök faterral az elsőbbségin, várakozunk, olvasgatok. Te olyan klassz draftjósdát működtetsz. Hogy látod, így az fa-hurrikán után kik lehetnek a célpontjaink áprilisban a drafton?
Zalán
Először is jobbulást! Másodszor még nem mélyedtem bele a prospectectbe, így neveket még nem bátorkodnék mondani. Egy-két hét alatt behozom magam, és írok egy előrejezést 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Doktor úr, itt ücsörgök faterral az elsőbbségin, várakozunk, olvasgatok. Te olyan klassz draftjósdát működtetsz. Hogy látod, így az fa-hurrikán után kik lehetnek a célpontjaink áprilisban a drafton?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
 blogs.denverpost.com/broncos/2016/03/18/contract-breakdown-russell-okungs-5-year-deal-includes-no-guaranteed-money/38914/

Okung magát képviseli, nincs agent-je, valszeg ezért is lehet, hogy 0 (!!!) dolcsi a garantált a szerződésében, amit kialkudott magának. Nagyon akarhatott hozzánk jönni... 😊
StormST
Egy kis adalék a történethez:

 twitter.com/JonHeathNFL/status/711565834825535488

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És akkor most lógjon a bilibe a kezünk, és képzeljük el a Kubiak féle ZBS ámokfutás nélküli "lehetséges" falunkat:
Clady-Franklin-Paradis-Vasquez-Okung... Oké, pénzügyileg nem számoltam utána, hogy beleférne-e.
flzoli
És itt meg is bukott a történet, kivehetjük a kezünket a biliből.😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 679 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
 blogs.denverpost.com/broncos/2016/03/18/contract-breakdown-russell-okungs-5-year-deal-includes-no-guaranteed-money/38914/

Okung magát képviseli, nincs agent-je, valszeg ezért is lehet, hogy 0 (!!!) dolcsi a garantált a szerződésében, amit kialkudott magának. Nagyon akarhatott hozzánk jönni... 😊
StormST
Okung szereti, ha nincs garantált pénz és ha nincs irányító a csapatban. Ő jön, és falaz. Tényleg, ő az, akinek nincs ügynöke. Egyre jobban bírom ezt a palit.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 852 — SB 50 Champion @ Grund
 blogs.denverpost.com/broncos/2016/03/18/contract-breakdown-russell-okungs-5-year-deal-includes-no-guaranteed-money/38914/

Okung magát képviseli, nincs agent-je, valszeg ezért is lehet, hogy 0 (!!!) dolcsi a garantált a szerződésében, amit kialkudott magának. Nagyon akarhatott hozzánk jönni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!