Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Okung 5 millióért ajándék (viszonyításnak: Stephenson 4-ért védi a jobb oldalt/padot), ha pedig beválik, akkor van egy top 10-be tartozó LT, amiért szintén nem sok még a 12 sem.

Ez kb az első FA-s megmozdulásunk, aminek tiszta szívből tudok örülni 😀

Mondjuk ezzel búcsút inthetünk Cladynek. A hírek szerint 5 millára akartuk megvágni a fizuját, ami -ismerve az elmúlt 3 évét- teljesen korrekt ajánlat volt, a piacon sem fog többet kapni, kár érte...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Ez így annyira nem rossz, bár azt se lenne rossz tudni, hogy az a 48 millió hogy áll össze, de ezek után úgy gondolom, hogy az se lehet vészesen rossz. 5 millió se kevés, de ha egy kezdő LT-t kapunk érte egész szezonra, akkor aprópénz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Most akkor van okung az örömre?
Oké. Akkor most tradeljük el Cladyt Russell Wilsonra és Elway minden hibáját jóvátett. 😊
Arra azért éppen kíváncsi lennék, az interjún mit mondtak, kit kell majd megvédened Okung fiam?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU
Azért így kicsit megnyugtatóbb, hogy ismertek a szerződés részletei:

"Former Seahawks offensive tackle Russell Okung told NFL Media Insider Ian Rapoport that he's agreed to terms on a contract that could be worth up to $53 million. He has a one-year deal with the team worth $5 million that includes a four-year, $48 million option if the Broncos choose to pick it up."

Szerkesztette: pbalazs

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
egy sérülékeny LT helyett egy másik sérülékeny.
ha egészséges akkor nagyon jó játékos Okung, csak olyan meg nincs.
kiváncsi vagyok Cladyért mi az ár
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azigen. A garantált a lényeg mondjuk, szal lehet csak elsőre para

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Öööööö nagy a bizalom....
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Russell Okung's agreement with the #Broncos is 5 years, up to $12M per year.

The belief is the #Broncos now try to trade LT Ryan Clady, with Okung agreeing to terms in Denver.
pbalazs
Woao.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU
Russell Okung's agreement with the #Broncos is 5 years, up to $12M per year.

The belief is the #Broncos now try to trade LT Ryan Clady, with Okung agreeing to terms in Denver.

Szerkesztette: pbalazs

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Norwood a Jets-hez megy visit-re, nevetséges lesz, ha Caldwell megint marad, ő meg nem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Mathis 6 millió, Harris ~2 millió a jelen helyzetben se tűnnek annyira megfizethetetlen tételeknek, mint amennyire megint elvesztettünk 3 kezdőt az OL-ből, és az egyik megmaradó az Schofield... Én a Vasquez cut után kicsit azt hittem, h Mathis marad...

Gyülekeznek az új névadó szponzorok a Sports Authority esetleges kiesése eshetőségére készülve
 www.denverpost.com/business/ci_29646791/companies-line-up-just-case-sports-authoritys-name?source=rss&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+dp-sports-broncos+%28Denver+Post%3A+Sports%3A+Broncos%29

Midneközben elveszik a parkolót az emberektől:
 extras.mnginteractive.com/live/media/site36/2016/0316/20160316__mini_mile_high~p1.jpg

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag elakadtak a tárgyalások Clady-vel, így még inkább érthető Okung visit-je...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
A. J. McCarron nem játszik? Sztem elég tehetséges,(egoista) lehetne rá csapatott építeni! ..
steelwolf
Itt szóba került, kint nem nagyon, a Cincy nem nagyon adja elvileg...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 892 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A. J. McCarron nem játszik? Sztem elég tehetséges,(egoista) lehetne rá csapatott építeni! ..
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Mathis-t vitte a Cardinals. Kellett a SB győzelemhez és nagyon örültem, hogy meglett neki a gyűrűje, a liga egyik olyan játékosa a szememben, aki megérdemelte. Sok szerencsét neki Arizona-ban! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Bucky Brooks mockja szerint visszük Paxton Lynchet. Ti hogy vagytok vele. Szerintem nem kéne ilyen magasan QB-t húzni.
Heisman Trophy
szerintem de. Esetleg DE, de inkább kúbé...
Black_Adder
Szerintem magasabban kéne, de legalább ott, ha az idei draft-ra akarjuk bízni a csapat jövőjét, amire szerintem egyre több jel mutat...
StormST
Egy kicsit lehet h fel kell menni, h ne trade-eljenek be elénk, de a várakozások szerint Goff és Wentz elérhetetlen, Lynch meg igazából csak azért 1. körös, mert QB. Ha 1/15-ben draftolhatnák se tudnánk nála jobb QB-t, rá meg a kör végéről is meg vannak az esélyeink...
Black_Adder
Ha várunk a helyünkön úgy, hogy tudható, rá megyünk, akkor sanszos, hogy kiveszik előttünk. Én, ha nem drága, akkor 20-25 közé felmennék QB-ért, ha már tényleg azt akarunk húzni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Hogy ne csak jó hír legyen mára. Bruton eközben aláírt a Washingtonhoz. ;( Na őt nagyon szerettem volna a csapatban látni a következő időkben is. Imádom az ilyen csupaszív alázatos csapatembereket. Igazi briganti. Jól jár vele a főváros.
Nem örülök.
Zalán
Sajnos róla elég hamar kiderült, hogy nem fogjuk tudni megtartani, ő kezdeni akart, nálunk meg arra nincs lehetősége. Őszintén szólva én féltem ettől, nagyon bírom a srácot, de nem érzem, hogy NFL kezdő szintű S lenne, remélem rám cáfol és bejön neki a váltás. A SB után azt mondta, hogy Elway bocsánatot kért tőle, amiért IR-re rakták, már a Pats ellen is tudott volna játszani, gyűrűje lesz, meg is érdemli, de azért sajnálom, hogy nem volt ott a pályán a többiekkel, ott lett volna a helye...
StormST
Nem ismertem a Bruton sztoriját. Sajnálom, ott kellett
volna lennie a gyepen. Nem is értem. Amúgy kezdő volt ő special teamben. 😉 De komolyra fordítva, szerintem addig játszott ott és csereként, hogy már el sem tudjuk képzelni kezdőként. Pedig szerintem voltak már itt rosszabb kezdő S-ek, akiken elment egy po pl. Meg ezt a kezdő dolgot nem is értem. Nincs akkora jelentősége bizonyos posztokon, mint soccerben mondjuk. Nem keveset láttam idén pályán a rotáció és a sérülések miatt. Ami mindig van. Neki biztosan szorítani fogok a Redskins színeiben.
Zalán
S-ben alapvetően nincs rotáció, ott fontos, hogy ki a kezdő, de ez kb. az egész secondary-re igaz, akik kezdők, azok a snap-ek nagy részében bent vannak, jöhetnek még be melléjük (nickel, dime), de a kezdők nem nagyon jönnek le...

Bruton 1-1 play-re jó S, de amikor kezdő volt, akkor nem hozta azt a szintet, mint mondjuk a mi két mostani kezdőnk. Ettől még lehet jó a Redskins-ben vagy máshol, de én őt inkább egy backup S-nek látom aki mellette kiváló ST játékos...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Hogy ne csak jó hír legyen mára. Bruton eközben aláírt a Washingtonhoz. ;( Na őt nagyon szerettem volna a csapatban látni a következő időkben is. Imádom az ilyen csupaszív alázatos csapatembereket. Igazi briganti. Jól jár vele a főváros.
Nem örülök.
Zalán
Sajnos róla elég hamar kiderült, hogy nem fogjuk tudni megtartani, ő kezdeni akart, nálunk meg arra nincs lehetősége. Őszintén szólva én féltem ettől, nagyon bírom a srácot, de nem érzem, hogy NFL kezdő szintű S lenne, remélem rám cáfol és bejön neki a váltás. A SB után azt mondta, hogy Elway bocsánatot kért tőle, amiért IR-re rakták, már a Pats ellen is tudott volna játszani, gyűrűje lesz, meg is érdemli, de azért sajnálom, hogy nem volt ott a pályán a többiekkel, ott lett volna a helye...
StormST
Nem ismertem a Bruton sztoriját. Sajnálom, ott kellett
volna lennie a gyepen. Nem is értem. Amúgy kezdő volt ő special teamben. 😉 De komolyra fordítva, szerintem addig játszott ott és csereként, hogy már el sem tudjuk képzelni kezdőként. Pedig szerintem voltak már itt rosszabb kezdő S-ek, akiken elment egy po pl. Meg ezt a kezdő dolgot nem is értem. Nincs akkora jelentősége bizonyos posztokon, mint soccerben mondjuk. Nem keveset láttam idén pályán a rotáció és a sérülések miatt. Ami mindig van. Neki biztosan szorítani fogok a Redskins színeiben.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Bucky Brooks mockja szerint visszük Paxton Lynchet. Ti hogy vagytok vele. Szerintem nem kéne ilyen magasan QB-t húzni.
Heisman Trophy
szerintem de. Esetleg DE, de inkább kúbé...
Black_Adder
Szerintem magasabban kéne, de legalább ott, ha az idei draft-ra akarjuk bízni a csapat jövőjét, amire szerintem egyre több jel mutat...
StormST
Egy kicsit lehet h fel kell menni, h ne trade-eljenek be elénk, de a várakozások szerint Goff és Wentz elérhetetlen, Lynch meg igazából csak azért 1. körös, mert QB. Ha 1/15-ben draftolhatnák se tudnánk nála jobb QB-t, rá meg a kör végéről is meg vannak az esélyeink...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Bucky Brooks mockja szerint visszük Paxton Lynchet. Ti hogy vagytok vele. Szerintem nem kéne ilyen magasan QB-t húzni.
Heisman Trophy
szerintem de. Esetleg DE, de inkább kúbé...
Black_Adder
Szerintem magasabban kéne, de legalább ott, ha az idei draft-ra akarjuk bízni a csapat jövőjét, amire szerintem egyre több jel mutat...
StormST
hova kellene felmenni az emberért? Brooks bácsinezt is megmondja előre? Ha nem kell odaadni érte négy első és hat második, meg kilenc ötödik kört a következő nyolc évben, én továbbra is a draft mellett vagyok mint, hogy Kapern-ink-kekkel pazaroljuk a drága coloradoi munkásemberek idejét. A latin szeretővel barátkozom, leginkább a fizetési papírja tetszik. Nem is tudom, hogy van-e nála olcsóbb, magát kezdőnek is elképzelő qb a ligában. Legalább van a keretben egy olyan dobóatléta, aki látott már Afc döntőt belülről. Manapság ez is nagy szó nálunk.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Bucky Brooks mockja szerint visszük Paxton Lynchet. Ti hogy vagytok vele. Szerintem nem kéne ilyen magasan QB-t húzni.
Heisman Trophy
szerintem de. Esetleg DE, de inkább kúbé...
Black_Adder
Szerintem magasabban kéne, de legalább ott, ha az idei draft-ra akarjuk bízni a csapat jövőjét, amire szerintem egyre több jel mutat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Bucky Brooks mockja szerint visszük Paxton Lynchet. Ti hogy vagytok vele. Szerintem nem kéne ilyen magasan QB-t húzni.
Heisman Trophy
szerintem de. Esetleg DE, de inkább kúbé...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bucky Brooks mockja szerint visszük Paxton Lynchet. Ti hogy vagytok vele. Szerintem nem kéne ilyen magasan QB-t húzni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
 twitter.com/MaseDenver/status/710163965385388032

 twitter.com/MaseDenver/status/710164420849115137

Nem jó párosítás...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A PFF szerint azt tervezzük, hogy behozzuk visitre Okung-ot, nyomást helyezve ezzel is Clady-re a tárgyalásokban...
StormST
Nehéz eldönteni melyikük a sérülékenyebb 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...