Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egy éve azt álmodtam, hogy Prescottot mi draftoljuk, és ő lesz a starting QB. Igaz lenne ? Mennyire örülnétek neki ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
ilPazzo Denver Broncos 15
Nem olvastam nagyon vissza a fórumon, de jelenleg ki a célpont irányító poszton? Vagy már esetleg meg is van a jövő QB-ja?
Bruce
Jelenleg nem nagyon van célpont, vagy mi nem tudunk róla. Kaep miatt a tárgyalások nem nagyon haladnak a jelek szerint, másra nagyon meg nem mozdultunk rá, most a Sanchez/pick/Siemian trioból aki nyer, ez a valószínű...
StormST
Értem, a drafton kire számíthattok az első kör végén? Feltrade szóba kerülhet Elway esetében?
Bruce
Nem vagyok otthon meg az idei class-ban igazán, azok alapján, amit láttam max 3 első körös QB van, abból Paxon Lynch lehet aki lecsúszik hozzánk, de láttam már olyan mock-ot is, amin a Rams kivette a 15-el, akkor nekünk csak hátsóbb körökben jöhet QB...
StormST
Elég sok Mock Draftot átrágtam az utóbbi napokban és csak Bucky Brooks mockjában láttam lecsúszni hozzánk Lynchet. Nagy valószínűséggel el fogja vinni a Rams. Akivel szerintem érdemes lenne foglalkozni az a Connor Cook, Hackenberg és Prescott hármas.

De főleg Hackenberg... Bill O'Brian offensében 1 évig nagyon jó volt Collegeban aztán új edzővel egy hígfos fal mögött szenvedett két évig. Benne elég nagy potenciál van. 2. körben igazából még elérhető is lehetne nekünk. Remek atléta, megvan benne a kezdő potenciál de 3 évéből csak 1 évben lehetett meggyőzőnek nevezni. Szerintem egy hatalmas steal lesz akárki is húzza.

Connor Cook egy rettentően megosztó prospect. Game Manager potenciál bőven megvan benne de akár egy Tajh Boydos mélyrepülés is a levegőben van. Minden évben fejlődött és tapasztalat is van mögötte (4 évig volt kezdő). "He has all the pieces but he's never put the puzzle together." ez az idézet remekül jellemzi Cookot. Öltözői kvalitásait is megkérdőjelezik... Személyes kedvencem a drafton, remélem nálunk köt ki somehow someway.

Prescott meg egy Tebow hasonmás jobb karral vagy egy McNabb csak mindenben egy kicsit gyengébb Mcnabb... Ezt a két hasonlítást lehet a legtöbb helyen olvasni. Kiemelkedő személy az öltözőben és remek atléta. Tebow féle sémában játszott Collegeben. Számait nem is hozta de papíron jobban tud passzolni Timnél. Nekem valahogy összeségében nagyon nem jön be remélem nem ő lesz a választottunk... Én meg Hundleyhez hasonlítanám 😀

Why do we fall?
So we can learn to pick ourselves up.

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Cladyért 4-5 csapat érdeklődik. Sokat nem, de így azért vmit kaphatunk érte.

Egy átlagos OL bőven elég, ha egyébként vannak playmakerek, mint DT, Sanders és Anderson. Fordítva is lehet, elit fal mögött átlagos játékosok is királynak tűnhetnek, de én inkább a skill playákra költenék. De ez nem jó és rossz út, hanem 2 működő út közül az egyik és a másik.

Belül talán gyengültünk, de szélen ahol a nagy problémák voltak erősödtünk. Okunk megkérdőjelezhetetlen előrelépés bármelyik tavaly pályára lépő OT-hez képest és Stephenson se lehet rosszabb mint Schofield, vagyis lehet, de akkor meg Schofield kezd, és ugyanott vagyunk mint tavaly nem visszább...

Paradist és Garciát egyáltalán nem féltem, Stephenson ZB-be jobb lehet mint a KC-ban volt. Engem Sambrailo aggaszt OG-ként amúgy is miért pont RGként, de mindegy is, fogjuk még arra felé rotálni az embereket. Szerintem csak Paradis és Okung helye fix. Meg Garcia, h G, de bármelyik oldalon eljátszik.

Engem a QB poszt izgat. Aztán egy inside rusher, aztán egy új LB gem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Tom Bronco Denver Broncos 3
Noha már szinte mindenhol örömmel veszik tudomásul, hogy a jövő évi támadófalunk az Okung-Garcia-Paradis-Sambrailo-Stephenson kvintett lesz, engem valahogy továbbra sem sarkall különösebb bizakodásra a dolgok állása.
Nálam ez egy underachiever LT, egy kvázi rookie LG, egy átlagos C, egy átlagos RG és egy átlag alatti RT. Ez papíron gyengébb mint a tavalyi Harris-Mathis-Paradis-Vasquez-Schofield, pedig az sem volt éppen elit... Arról nem is beszélve, hogy a cseresor csupa nímandokból áll jelenleg.

Ha Elway tényleg befejezettnek tekinti az érdemi munkát a fallal, akkor szerintem továbbra sem lehetünk nyugodtak. Pláne ha azt nézzük, hogy tendenciózusan a falon spórolunk, ami hosszú távon nem hiszem hogy jó stratégia lenne. Nem is olyan régen még az egyik legnagyobb erősségünk volt az a csapatrész tele pro-bowlerekker - az új "felfogás" ettől igen távol áll egyelőre.
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem olvastam nagyon vissza a fórumon, de jelenleg ki a célpont irányító poszton? Vagy már esetleg meg is van a jövő QB-ja?
Bruce
Jelenleg nem nagyon van célpont, vagy mi nem tudunk róla. Kaep miatt a tárgyalások nem nagyon haladnak a jelek szerint, másra nagyon meg nem mozdultunk rá, most a Sanchez/pick/Siemian trioból aki nyer, ez a valószínű...
StormST
Értem, a drafton kire számíthattok az első kör végén? Feltrade szóba kerülhet Elway esetében?
Bruce
Elway draftstratégiájáról semmit nem fogunk megtudni. Elég nagy baj lenne, ha mégis...
Szerintem Paxton Lynch, Cardale Jones és Dak Prescott jöhet szóba, mivel 10 pickünk is van adná magát a feltrade, ha szükséges. (Elwaytől se lenne idegen)

Egy rookie és/vagy még egy veterán biztosan jön.
Kaepért állítólag a 3/32-t ajánlottuk, de 4. körre értékeljük, szóval sokkal följebb nem megyünk, szóval talán megússzuk, hacsak nem játékoscsere kapacsán szereznénk meg.
Fitzmagicről se tettünk még le, de eléggé versenyképtelen az ajánlatunk, és nincs helyünk sokkal feljebb menni.
Griffin felé kis érdeklődést mutattunk. Elway most úgy tűnik inkább kivár, és ahogy egyre tovább állásnélküliek a játékosok majd úgy adnak lejjebb az igényeikből. Premier FA most nem kellett csak az OL-be...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Nem olvastam nagyon vissza a fórumon, de jelenleg ki a célpont irányító poszton? Vagy már esetleg meg is van a jövő QB-ja?
Bruce
Jelenleg nem nagyon van célpont, vagy mi nem tudunk róla. Kaep miatt a tárgyalások nem nagyon haladnak a jelek szerint, másra nagyon meg nem mozdultunk rá, most a Sanchez/pick/Siemian trioból aki nyer, ez a valószínű...
StormST
Értem, a drafton kire számíthattok az első kör végén? Feltrade szóba kerülhet Elway esetében?
Bruce
Nem vagyok otthon meg az idei class-ban igazán, azok alapján, amit láttam max 3 első körös QB van, abból Paxon Lynch lehet aki lecsúszik hozzánk, de láttam már olyan mock-ot is, amin a Rams kivette a 15-el, akkor nekünk csak hátsóbb körökben jöhet QB...
StormST
Pedig ezzel a névvel még jó omen is lehetne! 😊
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Bennem csak az vetődött fel, hogy nem lehetett volna-e Stephenson leigazolása helyett inkább Okung megszerzése mellett kicsit több pénzt hagyni Clady-nek és kettőjükkel nekiindulni OT-ben? Tudom, Clady még nem volt RT, de kétlem, hogy nagy gondjai lennének vele, de mindegy, inkább nem álmodozom... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Érdekes ez az Okung szerződés, ezek szerint Cladynek nagyon nem tetszett az ajánlott paycut. Egyetértek Black-el, szerintem Clady egészségesen jobb, mint Okung. Clady az utóbbi években power sémában játszott (már, ha játszott), de ő is igazán zónablokkoló (mint Okung). Ő is abban érzi otthon magát, abban volt all-pro is. Kár, hogy ennyire sérülékeny...
peterk2005
Gondolom az járt Elway fejében hogy jobb egy játszó Okunk mint egy IR-en lévő Clady...
sirarcheer
Inkább jobb egy játszó Okung, mint egy cut-olt Clady...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Érdekes ez az Okung szerződés, ezek szerint Cladynek nagyon nem tetszett az ajánlott paycut. Egyetértek Black-el, szerintem Clady egészségesen jobb, mint Okung. Clady az utóbbi években power sémában játszott (már, ha játszott), de ő is igazán zónablokkoló (mint Okung). Ő is abban érzi otthon magát, abban volt all-pro is. Kár, hogy ennyire sérülékeny...
peterk2005
Gondolom az járt Elway fejében hogy jobb egy játszó Okunk mint egy IR-en lévő Clady...

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes ez az Okung szerződés, ezek szerint Cladynek nagyon nem tetszett az ajánlott paycut. Egyetértek Black-el, szerintem Clady egészségesen jobb, mint Okung. Clady az utóbbi években power sémában játszott (már, ha játszott), de ő is igazán zónablokkoló (mint Okung). Ő is abban érzi otthon magát, abban volt all-pro is. Kár, hogy ennyire sérülékeny...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Nem olvastam nagyon vissza a fórumon, de jelenleg ki a célpont irányító poszton? Vagy már esetleg meg is van a jövő QB-ja?
Bruce
Jelenleg nem nagyon van célpont, vagy mi nem tudunk róla. Kaep miatt a tárgyalások nem nagyon haladnak a jelek szerint, másra nagyon meg nem mozdultunk rá, most a Sanchez/pick/Siemian trioból aki nyer, ez a valószínű...
StormST
Értem, a drafton kire számíthattok az első kör végén? Feltrade szóba kerülhet Elway esetében?
Bruce
Nem vagyok otthon meg az idei class-ban igazán, azok alapján, amit láttam max 3 első körös QB van, abból Paxon Lynch lehet aki lecsúszik hozzánk, de láttam már olyan mock-ot is, amin a Rams kivette a 15-el, akkor nekünk csak hátsóbb körökben jöhet QB...
StormST
Connor Cook 1-2-es és Christian Hackenberg 2-3 prospect a következő az első kettő után (Goff, Wentz) remélem Elway hozza jobbat aki pár éven belül kezdhet.

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Nem olvastam nagyon vissza a fórumon, de jelenleg ki a célpont irányító poszton? Vagy már esetleg meg is van a jövő QB-ja?
Bruce
Jelenleg nem nagyon van célpont, vagy mi nem tudunk róla. Kaep miatt a tárgyalások nem nagyon haladnak a jelek szerint, másra nagyon meg nem mozdultunk rá, most a Sanchez/pick/Siemian trioból aki nyer, ez a valószínű...
StormST
Értem, a drafton kire számíthattok az első kör végén? Feltrade szóba kerülhet Elway esetében?
Bruce
Nem vagyok otthon meg az idei class-ban igazán, azok alapján, amit láttam max 3 első körös QB van, abból Paxon Lynch lehet aki lecsúszik hozzánk, de láttam már olyan mock-ot is, amin a Rams kivette a 15-el, akkor nekünk csak hátsóbb körökben jöhet QB...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Nem olvastam nagyon vissza a fórumon, de jelenleg ki a célpont irányító poszton? Vagy már esetleg meg is van a jövő QB-ja?
Bruce
Jelenleg nem nagyon van célpont, vagy mi nem tudunk róla. Kaep miatt a tárgyalások nem nagyon haladnak a jelek szerint, másra nagyon meg nem mozdultunk rá, most a Sanchez/pick/Siemian trioból aki nyer, ez a valószínű...
StormST
Értem, a drafton kire számíthattok az első kör végén? Feltrade szóba kerülhet Elway esetében?
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Nem olvastam nagyon vissza a fórumon, de jelenleg ki a célpont irányító poszton? Vagy már esetleg meg is van a jövő QB-ja?
Bruce
Jelenleg nem nagyon van célpont, vagy mi nem tudunk róla. Kaep miatt a tárgyalások nem nagyon haladnak a jelek szerint, másra nagyon meg nem mozdultunk rá, most a Sanchez/pick/Siemian trioból aki nyer, ez a valószínű...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Nem olvastam nagyon vissza a fórumon, de jelenleg ki a célpont irányító poszton? Vagy már esetleg meg is van a jövő QB-ja?
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Az a baj, hogy most Clady az ACL miatt keményen rizikó faktor, simán lehet, hogy visszajön korábbi formájába, de az is, hogy visszaesik. Lehet persze mondani, hogy visszajött ő már Lisfranc után is, de ez azért más helyzet. Egyébként volt már neki két szakadása, csak az egyik offseason elején és felgyógyul, a másik meg olyan helyen, amivel tudott még játszani pár meccset, de azért nem jelenteném ki róla, hogy nem sérülékeny...

Egyébként:
"Okung's 20 sacks allowed in his career rank as the fewest in the league among tackles who have started at least half of their team's games in each season since 2010."

Persze mögötte sokat menekült jól Wilson, ami árnyalja a képet, de ettől még ez a statisztika szerintem elég biztató...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Clady volt(?) a legrégebbi Bronco, aki egészésgesen egyébként jobb, mint Okung egészségesen.
Black_Adder
Szvsz nincs érdemi különbség a kettőjük között játékban és sérülékenységben sem, itt a pénz lehetett a döntő.
empty taxi
Persze hogy a pénz döntött, de a pályán nem az számít majd, h ki mennyit keres, szeptembertől mi is azt nézzük majd, h ki hogy játszik és nem azt, h mennyi bonust kell neki fizetni ami terheli majd a sapkát.

Clady legjobbja azért All Pro volt, Okunké nem. Clady aligha képes már arra az All Pro teljesítményre, Okunkgot nem tudom, ő azért jelentősen kevesebb meccset hagyott ki az elmúlt 3 évben... (Clady 30, Okung 13)
Black_Adder
az a különbség h Clady beszívott két súlyos sérülést, amivel kihagyott két teljes szezont. ezen kívűl semmi baja nem volt ha jól tudom. Ezzel szemben Okungot mindig bántja vmi kisebb sérülés, 4-5 meccsenként lemegy mert fáj a lábujja, bokája, térde, hasa, foga. aztán vagy kihagy 1-2 meccset vagy következő driveba visszamegy a pályára.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Clady volt(?) a legrégebbi Bronco, aki egészésgesen egyébként jobb, mint Okung egészségesen.
Black_Adder
Szvsz nincs érdemi különbség a kettőjük között játékban és sérülékenységben sem, itt a pénz lehetett a döntő.
empty taxi
Clady legjobbja azért All Pro volt, Okunké nem. Clady aligha képes már arra az All Pro teljesítményre, Okunkgot nem tudom, ő azért jelentősen kevesebb meccset hagyott ki az elmúlt 3 évben... (Clady 30, Okung 13)
Black_Adder
Valszeg ezért éreztem úgy h átlagteljesítményük kb. ugyanolyan, de való igaz Clady ceilingje magasabb, csak az utóbbi években Okungnak többször volt alkalma bemutatni, hogy tud egy stabil, jó átlagot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Clady volt(?) a legrégebbi Bronco, aki egészésgesen egyébként jobb, mint Okung egészségesen.
Black_Adder
Szvsz nincs érdemi különbség a kettőjük között játékban és sérülékenységben sem, itt a pénz lehetett a döntő.
empty taxi
Persze hogy a pénz döntött, de a pályán nem az számít majd, h ki mennyit keres, szeptembertől mi is azt nézzük majd, h ki hogy játszik és nem azt, h mennyi bonust kell neki fizetni ami terheli majd a sapkát.

Clady legjobbja azért All Pro volt, Okunké nem. Clady aligha képes már arra az All Pro teljesítményre, Okunkgot nem tudom, ő azért jelentősen kevesebb meccset hagyott ki az elmúlt 3 évben... (Clady 30, Okung 13)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Clady volt(?) a legrégebbi Bronco, aki egészésgesen egyébként jobb, mint Okung egészségesen.
Black_Adder
Szvsz nincs érdemi különbség a kettőjük között játékban és sérülékenységben sem, itt a pénz lehetett a döntő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Clady volt(?) a legrégebbi Bronco, aki egészésgesen egyébként jobb, mint Okung egészségesen. Okunkg talán közelebb tud még teljesíteni a legjobbjához, meg ebben a konstrukcióban vélhetően olcsóbb is, mint Clady lett volna.

Bruton is ment, most akkor ha jól számolom DT és Colquitt a két rangidős (és egyben az egyetlenek, akiket nem Elway hozott vagy hozott vissza).

Egy OG még kéne, de az már nem 1. körös pick lenne

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Valakinek van infoja arról, hogy ez az opciós struktúra hogyan befolyásolja a kompenzációs picket amit kaphatunk Okung után?
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Most már csak Guard-ok kellenek,mer' most meg Vasquez meg Mathis helyén tátonganak lyukak.
Amúgy szerintem - még egy szóra visszatérve az irányítókérdésre - Elway-nek nem volt B-terve arra ha Oszi nem ír alá.Meghatározott önmaga előtt egy összeget amit hajlandó lett volna Oszinak adni,és szerintem azt gondolta hogy egyrészt elég lesz,másrészt nem igazán lesz aki meccseli ezt.Nem jött be a dolog,persze más kérdés hogy Elway a földön maradt - nagyon helyesen - és nem szállt el a számokkal nagy igyekezetében.
Most hogy se Bruton,se Trevathan,és Malik Jackson,szerintetek ezekre a posztokra FA-kel erősítünk,vagy drafton húzzuk az utánpótlást?
Foresz
Malik helyére drafton tudunk erősítést, a DL állomány idén elég erős.
Brutont inkább az öltözőben fogjuk hiányolni, mint a pályán (Webster az ST-ben át tudja venni a helyét, mondjuk egy project S-t kellene húzni - a kezdő páros hiába átlag feletti, kell a depth).
Trevathan pedig már most pótolva van, olyan mély az a posztunk (minimális visszaesés ettől még várható).
OG posztra pedig ne felejtsétek el Garciat, tavaly ígéretes volt, amikor játszott, így sztem az egyik oldal meg van oldva, kérdés h a másikkal mi a terv.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Most már csak Guard-ok kellenek,mer' most meg Vasquez meg Mathis helyén tátonganak lyukak.
Foresz
 bsndenver.com/your-2016-denver-broncos-offensive-line-preview/
Cikk szerint:
LT Russle Okung
LG Max Garcia
C Matt Paradis
RG Ty Samrailo
RT Donald Stephenson

"Átlagéletkor csak 25.8 év és ez lesz a legfiatalbb támadó fal az NFL-ben, Egy kis képzéssel és gyakorlással jobb lehet mint az idei"
De szerintem túl sok a ha, szóval egy draft mindenképpen kéne.

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
Most már csak Guard-ok kellenek,mer' most meg Vasquez meg Mathis helyén tátonganak lyukak.
Amúgy szerintem - még egy szóra visszatérve az irányítókérdésre - Elway-nek nem volt B-terve arra ha Oszi nem ír alá.Meghatározott önmaga előtt egy összeget amit hajlandó lett volna Oszinak adni,és szerintem azt gondolta hogy egyrészt elég lesz,másrészt nem igazán lesz aki meccseli ezt.Nem jött be a dolog,persze más kérdés hogy Elway a földön maradt - nagyon helyesen - és nem szállt el a számokkal nagy igyekezetében.
Most hogy se Bruton,se Trevathan,és Malik Jackson,szerintetek ezekre a posztokra FA-kel erősítünk,vagy drafton húzzuk az utánpótlást?