Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
A PFF szerint azt tervezzük, hogy behozzuk visitre Okung-ot, nyomást helyezve ezzel is Clady-re a tárgyalásokban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
tavalyi teljesítmény alapján nagyrészt megértem
viszont lesz itt baj a fallal ami meg azt jelenti nálam, hogy se kaep se rg3 nem lenne jó döntés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Mathis meg a Carsnel volt viziten. Elvileg 2 eves szerzodest adnanak neki. Jo lenne megtartani.
PM_the_sheriff
Én úgy látom, hogy akinek az OL-ben lejárt a szerződése azt nem nagyon marasztaljuk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Mathis meg a Carsnel volt viziten. Elvileg 2 eves szerzodest adnanak neki. Jo lenne megtartani.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Hogy ne csak jó hír legyen mára. Bruton eközben aláírt a Washingtonhoz. ;( Na őt nagyon szerettem volna a csapatban látni a következő időkben is. Imádom az ilyen csupaszív alázatos csapatembereket. Igazi briganti. Jól jár vele a főváros.
Nem örülök.
Zalán
Sajnos róla elég hamar kiderült, hogy nem fogjuk tudni megtartani, ő kezdeni akart, nálunk meg arra nincs lehetősége. Őszintén szólva én féltem ettől, nagyon bírom a srácot, de nem érzem, hogy NFL kezdő szintű S lenne, remélem rám cáfol és bejön neki a váltás. A SB után azt mondta, hogy Elway bocsánatot kért tőle, amiért IR-re rakták, már a Pats ellen is tudott volna játszani, gyűrűje lesz, meg is érdemli, de azért sajnálom, hogy nem volt ott a pályán a többiekkel, ott lett volna a helye...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CJ marad a fedélzeten.

Ez egyrészt öröm, másrészt szolid 4 milliós hiba a vezetéstől...
Általános Doktor
Továbbra is mehet vacsizni hazai meccsek után Pete Schafferhez. 😊
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem vagyok én olyan hülye, így két csapatnak is örülhetek, ha gyűrűt nyernek. Eddig bejött 😊

(Közben azon gondolkodom, hogy ez a Kemnyúton nem is olyan gyökér, mint amilyennek mondják. A párducot is kedvelem, szép állat. Kezd az egész franchise szimpatikus lenni. Már csak azt kell kipróbálnom, hogy elfér-e 3 zászló az aláírásomban.... )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fejezd be peterk, nincs Manning, vege, elmult.
Menj haza, Colts-fannak. Terj meg, es fogadd el vegre.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez utólagos magyarázkodás a kintiektől. Mindent meg lehet magyarázni úgy, hogy Elway nagy király. Mint a Belichick mantra a Patsnél. Ő se hibázhat sose 😊

Ha már magyarázat, akkor még az tűnik valamennyire logikusnak, hogy ha megtenderezzük egy 2. körrel, azt nem matcheli senki, mert 2. kört nem ér. Ergó majdnem 100%-ban lett volna egy C.J.-nk - de csak 1 évre. És ha fut egy remek évet, akkor cseszhetjük, mert csak még drágább lesz itt tartani. Másfél milláért Elwaynek megérte volna ez a kockázat, 2.6-ért már nem. Akkor már inkább idén várta meg, hogy ki mit ajánl, és ha már most se fizethető meg akkor menjen isten hírével, ha igen, akkor kifizeti ő.

De ezt is erőltetettnek érzem. Inkább az a kézenfekvő, hogy Brock pénzével számoltunk, és abba C.J. már 2.6-al nem fért bele (a tender idején). És Kubiaknál a RB az a poszt, amit mindig, mindenkivel megoldott, emiatt a legkisebb értékű. Ha elbukjuk C.J.-t, akkor futott volna más, ha a fal rendben van, Kubiak megoldja. De aztán Buttfumble jött ócsóért, a Ware átstruktúrálás is megvan, most belefér - és látva a contract részleteit, ennyiért meg is éri itt tartani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Hogy ne csak jó hír legyen mára. Bruton eközben aláírt a Washingtonhoz. ;( Na őt nagyon szerettem volna a csapatban látni a következő időkben is. Imádom az ilyen csupaszív alázatos csapatembereket. Igazi briganti. Jól jár vele a főváros.
Nem örülök.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én azt érzem, hogy sokak szemében kint Elway bármilyen döntése csak jó lehet, pedig ő is hibázhat, nincs abban semmi, benne van a pakliban, nem kéne mindent megmagyarázni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
 twitter.com/Jason_OTC/status/709828730865229827
 twitter.com/Jason_OTC/status/709828982527631361

hmm, és ha sikerül itt tartani Oszit vagy Malikot (mindkettőt próbáltuk), akkor mire mennénk azzal, h ismerjük a piaci árát?
Vagy kiszámoltuk, h pont az az 1 millió kellett h vmelyiket itt tartsuk kettejük közül a számításaink szerint?

Nem tudom, kicsit van olyan érzésem, h ha nem matcheljük, akkor az lett volna a jó döntés, mert csak egy RB, ha 2. körös tendert teszünk rá, akkor az, mert olcsón itt tartjuk, így meg ez, mert megtudtuk a piaci árát, és itt van 4 évre.
Én amikor csak ROFR tendert kapott, gondoltam arra, h lehet matchelni, és más se fogja csak azért túl fizetni, h minket megszivasson (meg magát), de mi ezt a 4 éves szerződést tuti nem így osztottuk volna el...
De azt hiszem tényleg jól sülhet el a dolog. Olyan hatalmas dráma nem forgott kockán, de nagyon birom CJ-t, főleg a Pecc elleni TD-jét, meg a PO-ban a 2 TD-jét

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A CJ szerződés részletei:
 www.spotrac.com/nfl/denver-broncos/c.j.-anderson/

Am most lehet h keverem a dolgokat, de ez alapján a 2016-os cap hitje csak 2 M (az 5 M-es signing bonusnak nem az a lényege h IRL egyből megkapja, de a könyvelésbe arányosan kerül be?) Mert ha ez igaz, akkor idén konkrétan kevesebbet foglal a sapkából, mint ha megkapta volna a 2nd tendert 😊 | - ha elnéztem, akkor srry |
Az utolsó két éve pedig magasabb ugyan, de nincs benne garantált tartalom, ergo ha visszaesik, akkor gond nélkül ki tudjuk baszni, ha jól játszik, akkor pedig megérdemli.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vagy pedig egyszerűen annyi történt, hogy a Kaepernick/Szakáll? vonal zárulni látszik, akkor pedig van pénz a sapka alatt, és már elfogytak azok az esetleges FA jelöltek, akik miatt aggódni kéne miatta. Úgyhogy elfér egy frontloaded szerződés idén, 1-2 éves távlatban meg még direkt jól is jöhet. A 2. körös tender nem kiadása viszont ettől még hiba.

Már csak szeptember-októberre kéne szerezni egy RB-t. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
CJ marad a fedélzeten.

Ez egyrészt öröm, másrészt szolid 4 milliós hiba a vezetéstől...
Általános Doktor
Hmm, most 4 milliós hiba, de aztán jön 3 év, amikorra van szerződése, és nem is nagy.

4 milliós hiba akkor lesz, h úgy játszik majd, mint szeptemberben...

Inkább az érdekes, h készek voltunk elírni veszteségként, aztán h senki más nem jött össze matcheltük. Ezek alapján Elwaynek nem ér 6 milliót. Mégis megadtuk.

Én örülök h CJ marad, de egy kis pánikdöntést érzek most.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
CJ marad a fedélzeten.

Ez egyrészt öröm, másrészt szolid 4 milliós hiba a vezetéstől...
Általános Doktor
Ryan Harris-t meg elvitte a Steelers...

Remélem CJ marad Elway legnagyobb hibája erre az offseason-re, azzal még kiegyeznék...
StormST
Harris milyen volt tavaly? Különösebben nem tűnt ki, csak azért kérdezem
Klaci79
Nem játszott jól. De őt cserének hoztuk Clady sérülése után, ehhez képest h a fal mindkét oldalán tudott úgy játszani, ahogy szerintem több mint vártuk/reméltük.
Cserének és esetleg 6 OL-es felállásoknál 6. embernek szerintem jó vétel.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
CJ marad a fedélzeten.

Ez egyrészt öröm, másrészt szolid 4 milliós hiba a vezetéstől...
Általános Doktor
Ryan Harris-t meg elvitte a Steelers...

Remélem CJ marad Elway legnagyobb hibája erre az offseason-re, azzal még kiegyeznék...
StormST
Semmi keresnivalója egy ilyen igáslónak a napfényes Floridában. Neki a havas, sáros, lucskos denveri fű kell mint volt a New England ellen... Azon a talajon él. És akkor innentől elvárjuk CJ barátunktól, hogy szeptemberben és októberben is tisztességes számokat produkáljon. Ha ezen a 4 millión múlik, hogy nem tudjuk visszahozni Hillmant és Caldwellt a keretbe, akkor nem fogom fel hibaként. Egyébként nagyon örülök, hogy egy értékes, még fiatal játékost megtartottunk. Alakulunk. Harrisnek köszönünk mindent. A jövő nem az övé.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
CJ marad a fedélzeten.

Ez egyrészt öröm, másrészt szolid 4 milliós hiba a vezetéstől...
Általános Doktor
Ryan Harris-t meg elvitte a Steelers...

Remélem CJ marad Elway legnagyobb hibája erre az offseason-re, azzal még kiegyeznék...
StormST
Harris milyen volt tavaly? Különösebben nem tűnt ki, csak azért kérdezem
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
CJ marad a fedélzeten.

Ez egyrészt öröm, másrészt szolid 4 milliós hiba a vezetéstől...
Általános Doktor
Ryan Harris-t meg elvitte a Steelers...

Remélem CJ marad Elway legnagyobb hibája erre az offseason-re, azzal még kiegyeznék...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
CJ marad a fedélzeten.

Ez egyrészt öröm, másrészt szolid 4 milliós hiba a vezetéstől...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Egy bold prediction a szezon hajnalán: idén a Zaire Anderson (ILB), Kapri Bibbs (RB), Jordan Taylor (WR), Kenny Anunike (DE) UDFA négyes fog robbantani és rostert fogni.
Általános Doktor
Bennem a Taylor gyerek maradt meg, őrá nagyon kíváncsi leszek. Szerintem is nagyobb meglepi lesz, mint idén Fowler volt, aki egyszer csak előtünt a semmiből. Taylortól ennél is többet remélek.

(Amúgy őt PM is megdícsérte a visszavonulása előtt, külön kiemelve, hogy szerinte mennyire tehetséges. Ha jól tudom PM vele dolgozott amíg a sérüléséből lábadozott.)
peterk2005
És neki varratott öltönyt a Super Bowlra az úri szabójával... Igen, ő többünkben megmaradt szerintem. Fowler második évében robbant. (Caldwell who?) Zairére kíváncsi leszek, felhívta Általános a figyelmemet rá. Bi-bip-ben viszont én nem látom, hogy szintet tud lépni, de ne legyen igazam. Anunike-Kilgo, a jövő Malikjai.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy bold prediction a szezon hajnalán: idén a Zaire Anderson (ILB), Kapri Bibbs (RB), Jordan Taylor (WR), Kenny Anunike (DE) UDFA négyes fog robbantani és rostert fogni.
Általános Doktor
Bennem a Taylor gyerek maradt meg, őrá nagyon kíváncsi leszek. Szerintem is nagyobb meglepi lesz, mint idén Fowler volt, aki egyszer csak előtünt a semmiből. Taylortól ennél is többet remélek.

(Amúgy őt PM is megdícsérte a visszavonulása előtt, külön kiemelve, hogy szerinte mennyire tehetséges. Ha jól tudom PM vele dolgozott amíg a sérüléséből lábadozott.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Ha Kaep-t elhozzuk, akkor nem bridge-nek hozzuk, még csak 28 éves, simán lehet még 5-6 jó éve, ha beválik a rendszerünkben. Nem mondom, hogy örülnék neki, de jobban tetszene, mint Sanchez-t kezdetni, nekem ő nem az a kategória. 86 TD mellett 84 INT meg 24 elhagyott fumble, szerintem nekünk pont nem ilyen QB-re van szükségünk, hanem egy olyanra, aki nem adja el a labdát, tud adni időt a futójátékkal együtt a védelemnek pihenni. Nem mondom, hogy Kaep erre tökéletes, de én biztosabbnak érzem...
StormST
Szerintem inkább Sanchez 1 évre, mint Kaep 5-6 évre...
1 évért meg nem adnék 3. kört.

Ha nem sikerülne QB-t draftolni, na akkor jöhet ide csókolgatni a tetkóit, de akkor se fogok örülni neki....
Black_Adder
Én inkább egyiket se, de nekem Kaep upside-ja jobbnak tűnik, mint bármi, amit Sanchez hozhat, kukába meg nem dobnék évet szándékosan, mindegy, hogy pick vagy projekt QB kedvéért lenne...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ha Kaep-t elhozzuk, akkor nem bridge-nek hozzuk, még csak 28 éves, simán lehet még 5-6 jó éve, ha beválik a rendszerünkben. Nem mondom, hogy örülnék neki, de jobban tetszene, mint Sanchez-t kezdetni, nekem ő nem az a kategória. 86 TD mellett 84 INT meg 24 elhagyott fumble, szerintem nekünk pont nem ilyen QB-re van szükségünk, hanem egy olyanra, aki nem adja el a labdát, tud adni időt a futójátékkal együtt a védelemnek pihenni. Nem mondom, hogy Kaep erre tökéletes, de én biztosabbnak érzem...
StormST
Szerintem inkább Sanchez 1 évre, mint Kaep 5-6 évre...
1 évért meg nem adnék 3. kört.

Ha nem sikerülne QB-t draftolni, na akkor jöhet ide csókolgatni a tetkóit, de akkor se fogok örülni neki....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
A minőségtől eltekintve szerencsére viszonylag normális, értelmes, jó küzdőszellemű játékosok gyűltek össze Denverben, ami a jövőre nézve nagyon pozitív, jót tesz az öltözőnek.
Ware ikon, én is örülök, hogy belement az átstrukturálásba. Kell egy szellemi vezér az öltözőbe PM kiesése után.

Amúgy habitusra, elkötelezettségben vagy épp rutinban szerintetek kiben van benne a jelenlegi csapatból ez a "vezérbika" jellem? Von, Harris, Wolfe, Sanders, DT szerintem nem ilyenek, a többiek vagy agysérültek (Talib 😊 ), vagy újak/távozóban vannak (CJ, Marshall).
Még talán Ward lehetne ilyen
flzoli
Szerintem Von lehet még vezért, ha a nagy fizetés után sem száll el, és tudja tartani ezt a szintet (90% hogy tudni fogja szerintem). Sokat változott előnyére az első évéhez képest.


Tudom, de ha 4. kört ér szerintünk, akkor aligha adunk érte másodikat. Viszont én nem adnék érte 3. kört.
btw.: A Browns állítólag árban már meg is egyezett, csak Kaepernickkel nem tudják megtárgyalni az új szezrődését.

amúgy szerintem a 3. kör egy "bridge QB"-ért az nagyon is sok, annál többet meg hiba lenne tervezni Colinnal...
Black_Adder
Lehet lejjebb adják az igényüket. Kaep meg inkább jönne egy SB csapathoz, mint egy sok éve építkezőhöz.
Vagyis én azt tenném a helyében. 😀
sirarcheer
Lehet, hogy te ezt tennéd, de ő azt nyilatkozta, hogy szívesen játszana a Browns-ban Hue Jackson keze alatt...

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!