NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Gmhunter Denver Broncos 15
Mi lehet Bradford ára, ha már irányítót fog húzni a Phily?
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Hoyer érkezik látogatóba.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valószínűleg annyit is fog keresni 😊 Egy egyéves szerződésben ha 600 ezer a garantált, akkor ilyentájt már a maradék az nem garantált roster bónusz, és workout bónuszok és ösztönzők összessége. (Ha nem az lenne, akkor garantált lenne.)

Szóval, ha le tudja hívni mind a 2 milliót akkor valószínűleg meg is fogja érni az árát 😊 De inkább az lesz, hogy kb. 1 milla körül megáll....

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ronnie Hillman újra a fedélzeten.
Soldados
A szerződése: 1 év, 2 M, 600k garantált tartalommal.
Általános Doktor
Ahhoz képest, h sehova se kellett, elég sok. Én vet minimum környékére számítottam.
Black_Adder
Ennyit objektíve megér, de igen, a körülmények ismeretében én is 1 M környékével számoltam...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ronnie Hillman újra a fedélzeten.
Soldados
A szerződése: 1 év, 2 M, 600k garantált tartalommal.
Általános Doktor
Ahhoz képest, h sehova se kellett, elég sok. Én vet minimum környékére számítottam.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ronnie Hillman újra a fedélzeten.
Soldados
A szerződése: 1 év, 2 M, 600k garantált tartalommal.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
McCray -> Packers

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
inkább hillman mint caldwell

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 670 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ronnie Hillman újra a fedélzeten.
Soldados
Tudok egy nőt, aki az ágyban is milliomos
Felkel reggel, takarít, főz és mos
Tudok egy férfit, akit ez sem érdekel
Én vagyok az, akinek ez nem kell
...
Hurrrááá. Caldwellel is tárgyaunk már? 😕

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ronnie Hillman újra a fedélzeten.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Egy GM játékra készülődve átnyálaztam az idei QB-kat és Paxton Lynch tetszik, évről-évre fejlődött, sztem van potenciál a srácban.
Nem instant kezdő, szoknia kéne még a rendszerünket (alig játszott center mögül), így első évben nem dobnám a mély vízbe, Sanchezzel bőven kihúznánk a kövi évet, utána pedig bízhatnánk az upsidejában.

Bár elnézve a növekvő felhajtást körülötte, sanszos h fel kéne menni érte valahova a jets elé (top 10 körül túl nagy reach lenne, később sztem a Jets és a Cardinals lehet veszélyes + ha valaki a második körből feljönne érte).

A későbbi irányítók viszont nem tetszenek, így én a Lynch vagy más semmi (értsd: Kaep) híve vagyok a draft előtt. Aztán ez majd max megváltozik miután Elway elmagyarázza h miért jó nekünk az új padavan 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Viszonyítás kérdése. Ahhoz képest h szezon felénél kukáztuk mint munkanélkülit, és 1 hét edzéssel már pályára is kellett lépnie, ráadásul jelentős játékidővel ahhoz képest nagyon jó volt.
Wardhoz, Stewarthoz, Brutonhoz és Boldenhez képest nem annyira.

Teljes TC-vel 4. számú S posztra nem esélytelen és oda nem is tragédia. Ha a 3. számú az nem ő lenne, az azért megnyugtató lenne

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
háát, nagyon nem kezdő szint a srác 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Keo mennyire volt hasznos tavaly?
Én csak a faultjaira emlékszem. 😕

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
Keo vátlott egy jegyet a TC-re

 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Broncos-re-sign-S-Shiloh-Keo-sign-S-Brandian-Ross/17bd2bc6-a11f-4803-bfc0-333fc75b1ab1

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Von Miller nem lesz ott a hétfőn kezdődő első offseason programon, mert még nincs szerződése (a tebdert se írta alá) és mert még táncol a tv-ben.

várható volt sajnos, csak ahhoz képest szar a helyzet, hogy "már majdnem megvan a szezrődés" volt februárban.
Black_Adder
Nem ez a tragédia, hanem az h az FA piac nyitása előtt milliókkal olcsóbb lett volna. Azóta sajna példákkal tud érvelni a 20+as szerződésért...
Általános Doktor
Azért Elway eddig nagyot megy idén

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Von Miller nem lesz ott a hétfőn kezdődő első offseason programon, mert még nincs szerződése (a tebdert se írta alá) és mert még táncol a tv-ben.

várható volt sajnos, csak ahhoz képest szar a helyzet, hogy "már majdnem megvan a szezrődés" volt februárban.
Black_Adder
Nem ez a tragédia, hanem az h az FA piac nyitása előtt milliókkal olcsóbb lett volna. Azóta sajna példákkal tud érvelni a 20+as szerződésért...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Von Miller nem lesz ott a hétfőn kezdődő első offseason programon, mert még nincs szerződése (a tebdert se írta alá) és mert még táncol a tv-ben.

várható volt sajnos, csak ahhoz képest szar a helyzet, hogy "már majdnem megvan a szezrődés" volt februárban.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Broncos-re-sign-C-Matt-Paradis-waive-TE-Nick-Kasa/50af1df5-0acb-4d33-994b-a7880766b973

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, tehát lesz két csütörtöki meccsünk meg egy lassan szokásosnak mondható MNF, viszont a MNF pont az egyik csütörtöki után, rövid hétre hosszú, ez nem rossz. BYE a 11. héten, ez se rossz szerintem, jobb, mint egy korai. Mondjuk a Panthers elleni első hetinek annyira nem örülök... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
A bills a tavalyi szezon után miért draftolna qb-t taylor nyakára?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU
 twitter.com/Broncos/status/720842376181211137

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
a redskins sztem bízik annyira Cousinsban hogy nem húza első körben a nyakára senkit
a Bills/Jets áll rá

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom meg lett említve, de ha hajtunk paxtonra, akkor jól jöhet ez a Rams-Titans trade, ugyanis így nem biztos hogy fel kell tradelni érte, de csak ha tényleg rá vagyunk nyomulva.
Heisman Trophy
Sztem meg pont, hogy rossz nektek, hiszen az első két picknél kimegy 2 QB és Lynch marad az egyetlen, akiben még "van fantázia", és aki eddig kicsit is gondolkodott a QB pickben a Rams - Browns pároson kívül, az nem fogja szégyelni magát, és behúzza első leendő alkalommal.
Go Vikings!
Akiknél még esélyes lehet, hogy QB-t húznak, az a Niners a 7. helyen, és a Bills/Jets/Redskins hármas a 19-21. helyen. Lynch-et top10-ben nem húzza a Niners, annyit nem ér. Ha meg húzza, akkor túl messze vannak / lettek volna. Az említett hármas meg ott maradt ahol maradt. Szóval sok minden szerintem nem változott a trade miatt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 425 — Bowl Winner
Nem tudom meg lett említve, de ha hajtunk paxtonra, akkor jól jöhet ez a Rams-Titans trade, ugyanis így nem biztos hogy fel kell tradelni érte, de csak ha tényleg rá vagyunk nyomulva.
Heisman Trophy
Sztem meg pont, hogy rossz nektek, hiszen az első két picknél kimegy 2 QB és Lynch marad az egyetlen, akiben még "van fantázia", és aki eddig kicsit is gondolkodott a QB pickben a Rams - Browns pároson kívül, az nem fogja szégyelni magát, és behúzza első leendő alkalommal.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0