Kedves visszatérők: újra működik a regisztráció és az elfelejtett jelszó kiküldése

Denver Broncos

49 feliratkozó

10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 394 — "Montoya por favor!"
Amúgy most mi vagyunk a bajnokok?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 60 349 — The Mathematician
Bonitto Von Milleri mennyiségben kezdi termelni a sackeket. Ma is meglett csapat szinten a 6. Jöhet a londoni túra. Kik lesznek ott személyesen a fórumról?
Zalán
én leszek
már szerdán megyek ki
Negritis, a vajda
Hozz egy Tebow mezt tesó!
JC6 (Mr. Miele)
lindsay mezben megyek Bonittoban jövök jelenlegi tervek szerint 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 373
Bonitto Von Milleri mennyiségben kezdi termelni a sackeket. Ma is meglett csapat szinten a 6. Jöhet a londoni túra. Kik lesznek ott személyesen a fórumról?
Zalán
én leszek
már szerdán megyek ki
Negritis, a vajda
Hozz egy Tebow mezt tesó!
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 60 349 — The Mathematician
Bonitto Von Milleri mennyiségben kezdi termelni a sackeket. Ma is meglett csapat szinten a 6. Jöhet a londoni túra. Kik lesznek ott személyesen a fórumról?
Zalán
én leszek
már szerdán megyek ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Zalán Denver Broncos 4 946 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Bonitto Von Milleri mennyiségben kezdi termelni a sackeket. Ma is meglett csapat szinten a 6. Jöhet a londoni túra. Kik lesznek ott személyesen a fórumról?

"I love this sport. I hate this sport."
10 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 373
" class="embed">
10 hónapja
Foresz Denver Broncos 956 — Broncos
Le a kalappal a védelem előtt,ugyanis a három negyeden keresztül balfaszoskodó,impotens támadósor egy közepes defense mellett már rég a második-harmadik sorral múlatta volna istennek eme drága idejét és a második félidőt,nagyjából telibe.

Persze az is megsüvegelendő ahogy aztán ők is talpra álltak és elkezdték szépen variálni a hívásokat.Amikor kiestünk a kiszámíthatóság medréből,mindjárt kapaszkodtunk.Illetve az is tény,hogy a Philly igen hamar elhitte hogy megnyerte,és kifolyt a vér a cerkából az utolsó negyedre.

Különben egész héten meg volt az az érzés bennem hogy megfogjuk őket,mert például a múlt héten is kifordult egy csomó egyértelműnek tűnő meccs a fordulóban,és hát e-héten is valakiknek borítania kellett a papírformát. 😊
10 hónapja
Zalán Denver Broncos 4 946 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A birok balfaszok ez teny, de azert vissza kellett jonnotok es ezt megtettetek. Nix most akkor franchise QB vagy nem? Nem tudom eldonteni
Toto21
Rőviden: nem. De még lehet belőle az. Josh Allen sem volt az a második idényében. Idén egyelőre gyengébb, mint tavaly november-decemberben.

"I love this sport. I hate this sport."
10 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Szerintem elkenjük dandéék száját, a védelem megeszi a sasokat!
JC6 (Mr. Miele)
khmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
JC6 (Mr. Miele)
Ne magadra legyè büszke hanem a csîkos barátaidra khm khm khm 😎 (bocseztmuszájvolt nem komoly)
dande2
El volt csalva azt mondod?

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
10 hónapja
Zalán Denver Broncos 4 946 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Zorall hétvégém van, elfejetettem h 7től játszunk, 17-3nal rogton a td utan kapcsoltam be.

Szívesen.
Általános Doktor
Ugyanez. A harmadik negyedik dolgoztam. Mondjuk én tudtam, hogy hétkor kezdünk. A negyedikre odaültem. Szèp munka volt a második félidő, de azért jó csapat nem lettünk ettől sem. Ami elment a Colts otthonában, azt visszahozták. Pozitív mérleg októberben. Nocsak

"I love this sport. I hate this sport."
10 hónapja
StormST Denver Broncos 13 249 — SB 50 Champion @ Grund
A birok balfaszok ez teny, de azert vissza kellett jonnotok es ezt megtettetek. Nix most akkor franchise QB vagy nem? Nem tudom eldonteni
Toto21
Jó kérdés, a fene tudja, nekem tetszik a játéka, most is szerintem elég sok kulcs play-t csinált meg, vannak néha hülyeségei, a hosszú labdái sokszor pontatlanok, de amikor kell, akkor általában oda tud figyelni...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
10 hónapja
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 25 183 — The only discipline that lasts, is self discipline
A birok balfaszok ez teny, de azert vissza kellett jonnotok es ezt megtettetek. Nix most akkor franchise QB vagy nem? Nem tudom eldonteni
Toto21
Ha nem sérül le, akkor idén biztosan.

A bírókat rendesen kifogja a csapat idén. De legalább ide is meg oda is.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 60 349 — The Mathematician
A birok balfaszok ez teny, de azert vissza kellett jonnotok es ezt megtettetek. Nix most akkor franchise QB vagy nem? Nem tudom eldonteni
Toto21
az a baj, hogy mi se 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 9 087
A birok balfaszok ez teny, de azert vissza kellett jonnotok es ezt megtettetek. Nix most akkor franchise QB vagy nem? Nem tudom eldonteni
10 hónapja
mate93 New Orleans Saints 623
Sean Paytonra lehet sok mindent mondani, de az tuti, hogy kibaszott nagy herei vannak😁 oriasi karakter, orulok hogy egy ilyen szeretheto csapatot epitett denverben
10 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 792 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem elkenjük dandéék száját, a védelem megeszi a sasokat!
JC6 (Mr. Miele)
khmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
JC6 (Mr. Miele)
Ne magadra legyè büszke hanem a csîkos barátaidra khm khm khm 😎 (bocseztmuszájvolt nem komoly)
10 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 373
Csak úgy mondom:

"A Denver Broncos franchise történetében a negyedik negyedre fordulva min. 14 pontos hátrányból a meccs előtti mérleg 1-112 volt".
10 hónapja
Bozontron Denver Broncos 561
Na jó, ez nem volt normális megint. Viszont! A játékvezetés idén egy gigantikus vicc, olyan random, hogy mi zászló és mi nem, hogy ez tarthatatlan... Remélem az Eagles balhézik majd eleget ezután, és aktuűlis gigasztárbajnokcsapatként hátha lesz valami változás már rövid távon is, mert ennyi erővel az Ai is vezethetné a meccseket, vagy blackjackezhetnénk is a hívások felett.

Azért a "LEVÖRIDZS" után pont nem érdekel, ha csak a fújások miatt nyertünk... 😀 Innentől nagyon csalódott leszek, ha nem fogunk idén 7-3mal állni 😀
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 394 — "Montoya por favor!"
Honnan nyertük ezt meg? 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 373
Szerintem elkenjük dandéék száját, a védelem megeszi a sasokat!
JC6 (Mr. Miele)
khmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
10 hónapja
Shanny Magic Denver Broncos 490
Rövid héten, Keleti Part, 7 órás sáv, és a 4-0-s Eagles ellen
Ez bravúr győzelem, a csapatból mindneki kivette a részét belőle

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
10 hónapja
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Nagy gyozelem.


I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
10 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 792 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól van ügyesek voltak a bírókok gratula nekünk ez kijárt egy jó nagy adaggal
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 60 349 — The Mathematician
azt a 2 pontost hibának tartottam ott, de az nyerte meg a meccset

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Általános Doktor Denver Broncos 2 167 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Zorall hétvégém van, elfejetettem h 7től játszunk, 17-3nal rogton a td utan kapcsoltam be.

Szívesen.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'