Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 786 — The Mathematician
a védelem többi pillére mikor nyújtja be a csekket?
örülök Chris Harrisnek nem kicsit amúgy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Szerintem a 2 Thomas közül az egyikkel (Demaryius) hosszabbítunk, a másikat (Julius) tageljük, aztán majd meglátjuk hogy alakul a sapka egy évvel később, kire marad pénz, kire nem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 813 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem ezzel mindkét fél elégedett lehet, a Broncos-nak se volt így drága, Harris meg az ACL miatt annyival nem biztos, hogy többet keresett volna, hogy az megérje a váltást...

UDFA-ként jött, kapott bizalmat, szerintem ezért adott ő is egy kis hometown discount-ot... 😊

Szerintem is JT elvesztése fájna kevésbé, bár ha Welker is megy jövőre, akkor kell majd egy középső célpontot hozni valahonnan, de Bay-Bay akkora tehetség, hogy őt jobban sajnálnám elveszíteni...StormST
Van egy masik hatalmas kaliber JT a rosteren majd O lefedi palya kozepet. 😀PM_the_sheriff
Igazából 3 JT van a keretben (Julius, Thamme és Thompson)... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Szerintem ezzel mindkét fél elégedett lehet, a Broncos-nak se volt így drága, Harris meg az ACL miatt annyival nem biztos, hogy többet keresett volna, hogy az megérje a váltást...

UDFA-ként jött, kapott bizalmat, szerintem ezért adott ő is egy kis hometown discount-ot... 😊

Szerintem is JT elvesztése fájna kevésbé, bár ha Welker is megy jövőre, akkor kell majd egy középső célpontot hozni valahonnan, de Bay-Bay akkora tehetség, hogy őt jobban sajnálnám elveszíteni...StormST
Van egy masik hatalmas kaliber JT a rosteren majd O lefedi palya kozepet. 😀

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 813 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem ezzel mindkét fél elégedett lehet, a Broncos-nak se volt így drága, Harris meg az ACL miatt annyival nem biztos, hogy többet keresett volna, hogy az megérje a váltást...

UDFA-ként jött, kapott bizalmat, szerintem ezért adott ő is egy kis hometown discount-ot... 😊

Szerintem is JT elvesztése fájna kevésbé, bár ha Welker is megy jövőre, akkor kell majd egy középső célpontot hozni valahonnan, de Bay-Bay akkora tehetség, hogy őt jobban sajnálnám elveszíteni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Nem mondom hogy nem fájna Julius Thomas de sztem ő lenne a kisebb veszteség.
Knightont félek hogy sokat kérne még. Pedig nagyon nagyon kéne ő nekünk. Jó kis védelem lenne még pár évig ez ha mindenki egészséges és az új védelmi koordinátor jól összekapja őket... 😀

Mondjuk lehet hülyeség de én úgy érzem hogy ha véletlen Super Bowlt nyernénk szerintem irányítót is kellene jövőre szereznünk. Mondjuk erre a támadósor jelenlegi formája alapján elég kis esély van...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valamit tud ez az Elway, Ward is olcsón írt alá offseasonban, most meg Harris is olyan pénzért, aminél szvsz többet is kaphatott volna.
Davis és néhány jó corner már tavaly évi 9 millióért hosszabbított, most, majdnem egy évvel később Harris pedig évi 8.5-ért.
Amúgy 24 milla a garantált, ez szintén nem rossz. Remek deal volt szerintem. Harrist az egyik legalulértékeltebb cornernek vélem a ligában. Sérülése előtt is nagyon jó volt, és idén abszolút elit. A piacon bankot robbanthatott volna.

Most viszont kíváncsi leszek, hogy a két Thomas közül melyik megy, melyik marad, mert szvsz az egyiknek nem akar majd kifizetni Elway annyit, amit akar, és hát mindkettőnek elit pénzt kellene majd adni. Szerintem Juliust engedi majd el.

több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Chris Harris 5 éves, 42,5 millió $-os szerződéshosszabítást kapott. 😊
 www.denverpost.com/broncos/ci_27126465/chris-harris-agrees-5-year-contract-extension-broncos
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 813 — SB 50 Champion @ Grund
Atyaég, még megérteni se könnyű. 😀 A lényeg, hogy elég megverni az Oaklandet otthon az utolsó fordulóban és megvan a divízió+playoff is. Az első kiemeléstől valószínűleg úgyis elbúcsúzhatunk, úgyhogy most már az a fontos, hogy a playoffra felépüljön mindenki és formába kerüljön az aki még nincs formában. A 2012-es Ravenst kb. ilyenkor vertük meg idegenben alaposan, hogy aztán otthon kiverjenek bennünket a playoffban. Úgyhogy a magam részéről hátradőlök és figyelek. Idegeskedni ráérek majd januárban. 😀peterk2005
Épp a 2012-es történet mutatja, hogy milyen fontos lenne a first-round bye, és hogy nem feltétlenül az 1. kiemelés az egyetlen fontos elérhető cél. A playoffban bárkitől ki lehet kapni, mint ahogy ki tudtunk kapni az akkor - sokak által - előzetesen lesajnált Baltimore-tól is.

Ezért számomra az a legfontosabb lépcsőfok, hogy a first-round bye legyen meg, vagy más szóval eggyel kevesebb bizonytalan meccset kelljen megvívni a superbowlért. Persze jobb 3. kiemeltnek lenni, mint 4.-nek, és jobb 1.-nek, mint 2.-nak, de az igazi ugrás a végső győzelmi esélyekben a 2. és a 3. kiemelés között van szvszburzum
Örök kérdés a "rest or rust?", nem tudom, hogy nekünk mennyire jó, ha pihenünk. Persze kisebb a sérülés esélye és PM életkora miatt se rossz a pihenés elvileg, de egy győzelem után pörgő, lendületben lévő csapattal találkozni egy 2 hete pihenőnek mindig veszélyes, ráadásul mivel nem tudható biztosra, hogy ki jön szembe, így igazán a hosszabb felkészülés se játszik be komolyan...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
burzum Denver Broncos 152
Atyaég, még megérteni se könnyű. 😀 A lényeg, hogy elég megverni az Oaklandet otthon az utolsó fordulóban és megvan a divízió+playoff is. Az első kiemeléstől valószínűleg úgyis elbúcsúzhatunk, úgyhogy most már az a fontos, hogy a playoffra felépüljön mindenki és formába kerüljön az aki még nincs formában. A 2012-es Ravenst kb. ilyenkor vertük meg idegenben alaposan, hogy aztán otthon kiverjenek bennünket a playoffban. Úgyhogy a magam részéről hátradőlök és figyelek. Idegeskedni ráérek majd januárban. 😀peterk2005
Épp a 2012-es történet mutatja, hogy milyen fontos lenne a first-round bye, és hogy nem feltétlenül az 1. kiemelés az egyetlen fontos elérhető cél. A playoffban bárkitől ki lehet kapni, mint ahogy ki tudtunk kapni az akkor - sokak által - előzetesen lesajnált Baltimore-tól is.

Ezért számomra az a legfontosabb lépcsőfok, hogy a first-round bye legyen meg, vagy más szóval eggyel kevesebb bizonytalan meccset kelljen megvívni a superbowlért. Persze jobb 3. kiemeltnek lenni, mint 4.-nek, és jobb 1.-nek, mint 2.-nak, de az igazi ugrás a végső győzelmi esélyekben a 2. és a 3. kiemelés között van szvsz
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Atyaég, még megérteni se könnyű. 😀 peterk2005
Megverjük a Chargerst és miénk a divízió, ez azért nem annyira bonyolult szvsz... :p

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Atyaég, még megérteni se könnyű. 😀 A lényeg, hogy elég megverni az Oaklandet otthon az utolsó fordulóban és megvan a divízió+playoff is. Az első kiemeléstől valószínűleg úgyis elbúcsúzhatunk, úgyhogy most már az a fontos, hogy a playoffra felépüljön mindenki és formába kerüljön az aki még nincs formában. A 2012-es Ravenst kb. ilyenkor vertük meg idegenben alaposan, hogy aztán otthon kiverjenek bennünket a playoffban. Úgyhogy a magam részéről hátradőlök és figyelek. Idegeskedni ráérek majd januárban. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Denver captures a playoff spot with a victory over the Bills and a Ravens loss, a Steelers loss, a Browns loss, a Chiefs loss and a Texans loss or tie. The Broncos can also ensure a postseason berth with a win over Buffalo, plus losses by Baltimore, Pittsburgh, Cleveland and San Diego, a loss or tie by Houston, and a tie by Kansas City.
Black_Adder
máris sokat egyszerűsödött:

DENVER can clinch the AFC West with:
1) DEN win or tie

DENVER can clinch a first-round bye:
1) DEN win + IND loss + CIN loss + PIT loss or tie
2) DEN win + IND loss + CIN loss + DEN clinches strength of victory
DENVER clinches tiebreaker over PIT

DENVER can clinch a playoff spot:
1) MIA loss or tie + HOU loss or tie + CIN loss + PIT loss
2) MIA loss or tie + HOU loss or tie + BAL loss + CLE loss or tie
3) MIA loss or tie + HOU loss or tie + BAL loss + PIT win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Burse jött vissza PS-be ahogy az várható volt. (Mark Asper OL ember helyére)

A közeljövőben várható még egy roster mozgás, Trevathannek kell helyet csinálni, ha készen áll a visszatéréshez. Todd Davis és Jeremy Stewart izgulhatnak a helyükért...
Az viszont még nem biztos, h ez a Bolts meccs előtt megtörténik
 espn.go.com/blog/denver-broncos/post/_/id/10523/broncos-to-wait-and-see-before-decision-on-danny-trevathan

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461


😀

Peyton Manning tudja, hogy nem illik minden rekordot megdönteni. 😊


Hát nem tudom. Kezdem azt gondolni, hogy lehet a háttérben valami amiről nem tudunk. Lehet egy kisebb sérülése amivel tud játszani, de befolyásolja a játékát?peterk2005
Ez bennem is megfogalmazódott, de remélem, hogy csak átmeneti formaingadozás, és a köv. mérkőzéseken folyamatosan javul a teljesítménye.
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 813 — SB 50 Champion @ Grund
Úgy látom a home field-ez buktuk, a Pats-nek innen már csak könnyű meccsei vannak, míg nekünk még a Chargers ellen azért még jön egy keményebb móka...

Az esti meccsről:
- PM-nek nem érzem, hogy feküdne ez a mostani támadójáték. A 2 INT teljesen fogalmatlan passzokból jött és hiába volt szerintem elég jól megvédve most is, nem éreztem igazán biztosnak a zsebben...
StormST
Az első INT-nél a dobás rövidre sikerült, a másodiknál mellé/túldobta a lasztit. Szerintem ez nem fogalmatlanság, hanem formahanyatlásból adódó pontatlanság. Ez persze frusztrálja is rendesen, így erőlteti a dolgot, így még inkább benne van a hiba a játékban.

Azt azért tegyük hozzá, hogy elég durva védelmekkel került szembe a csapat mostanában, a Pats jó secondaryvel és agresszív LB sorral, a Miami, a Bills, Rams és a KC pedig erős pass rush/front7 egységgel voltak felvértezve. Ha formában is lenne PM, akkor se lett volna sétagalopp a menetrend.flzoli
Mind a két passzot úgy dobta, hogy meg se nézte a védőket vagy a WR sebességét, spot-ra dobta és szar spot-ra...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát nem tudom. Kezdem azt gondolni, hogy lehet a háttérben valami amiről nem tudunk. Lehet egy kisebb sérülése amivel tud játszani, de befolyásolja a játékát? Vagy utolérte végül a kora? Remélem nem utóbbi.

Mondjuk volt korábban is formahanyatlása, pár évenként voltak 4-5 meccses ciklusai amikor nem ment neki és szórta a rossz labdákat és INT-eket. És sokszor volt már olyan is, hogy dobott 2 INT-et, borzasztó volt, aztán összekapta magát és dobott rá 3-4TD-t. Az utóbbi két meccs meg lényegében félidőre eldőlt, nem kellett dobni, csak órát ölni. Szóval lehet, hogy emiatt. Majd meglátjuk. A Bolts ellen ki fog derülni, azt a meccset nem fogjuk tudni hozni csak futással és védelemmel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 807 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Úgy látom a home field-ez buktuk, a Pats-nek innen már csak könnyű meccsei vannak, míg nekünk még a Chargers ellen azért még jön egy keményebb móka...

Az esti meccsről:
- PM-nek nem érzem, hogy feküdne ez a mostani támadójáték. A 2 INT teljesen fogalmatlan passzokból jött és hiába volt szerintem elég jól megvédve most is, nem éreztem igazán biztosnak a zsebben...
StormST
Az első INT-nél a dobás rövidre sikerült, a másodiknál mellé/túldobta a lasztit. Szerintem ez nem fogalmatlanság, hanem formahanyatlásból adódó pontatlanság. Ez persze frusztrálja is rendesen, így erőlteti a dolgot, így még inkább benne van a hiba a játékban.

Azt azért tegyük hozzá, hogy elég durva védelmekkel került szembe a csapat mostanában, a Pats jó secondaryvel és agresszív LB sorral, a Miami, a Bills, Rams és a KC pedig erős pass rush/front7 egységgel voltak felvértezve. Ha formában is lenne PM, akkor se lett volna sétagalopp a menetrend.

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 813 — SB 50 Champion @ Grund
Úgy látom a home field-ez buktuk, a Pats-nek innen már csak könnyű meccsei vannak, míg nekünk még a Chargers ellen azért még jön egy keményebb móka...

Az esti meccsről:
- PM-nek nem érzem, hogy feküdne ez a mostani támadójáték. A 2 INT teljesen fogalmatlan passzokból jött és hiába volt szerintem elég jól megvédve most is, nem éreztem igazán biztosnak a zsebben...
- CJ jó volt most is, bár én nem küldtem volna vissza, amikor először lebicegett, remélem nem lesz belőle sérülés, most még egy RB kiesését nem nagyon bírnánk el...
- A D tetszett, volt nyomás, coverage-ben is kevés volt a megingás, ilyen játékkal bárki ellen kiegyeznék...
- Bruton-t emelném ki mindenképpen, szerintem nagyon jól játszott, illik hozzá ez a szerepkör és ő is élvezte a játékot, úgy láttam...
- Colquitt-re panasz valakinek? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 813 — SB 50 Champion @ Grund
No, hát a Chargers kikapott, ez nekünk ugye így jó és rossz egyszerre. A csoport ezzel nagyjából megvan, ha nem botlunk, ez utóbbi a 3 előttünk álló csapat formáját tekintve kicsi valószínűségű lenne, ha jól játszanánk, de a tegnapinál a Chargers ellen biztosan több kell...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Bolts, egyértelmű. Másfél meccs előnyünk van velük szemben, azaz ha kikapunk tőlük, akkor is vezetjük a divíziót. Ellenben a pecctől csak fél meccsre vagyunk, szóval egy Chargers győzelemmel a #1 seed is az ölünkbe hullhat.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 950 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az SD rajtunk kívül játszik még a @49ers-el és a @KC-vel is, nem lesz meg nekik mind, erre a nyakamat teszem.
Nekünk a PO 99.9% h megvan, a #1 helyre pedig most van a legnagyobb esélyünk (a Peccnek ezen kívül két "komolyabb" meccse lesz, Bills, és a Phins, de mind2ő otthon, ha most nem sz.pnak, akkor nagy valószínűség szerint a maradékot már behúzzák).
Míg mi szépen összeálltunk, jhéten már lesz JT, Trevathan is, szépen megy a futás, a védelem is impozáns formában van, sztem megoldjuk majd 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
na most akkor találjuk ki, kinek szurkolunk egy óra múlva... 😀
10-3-al a 9-4-es Chargers otthonába menni? Viszont ők utána még 49erseznek, nekünk meg a Cinci-Raiders páros.. Fene tudja.
Talán inkább a Chargers nyerjen, ha már menni kellene adott esetben Bostonba a playoffban, akkor tök mindegy, hogy azt WC-ről bejutva esetleg, vagy csoportelsőként, viszont így nagyot nőnének az esélyek a first seedre..
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 813 — SB 50 Champion @ Grund
A Chiefs kikapott szerencsénkre, most hajnalban talán a Chargers győzelem lenne jobb, bár a fene tudja, ha kikapnak, akkor a csoport nagyjából zsebben van, ha nyernek, akkor a home-field advantage kerül kicsit közelebb...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Azt hittem Welkert már az post seasonre tartalékoljuk, erre ma ő volt a kedvenc célpont. Mondjuk a 2. félidőre az egész passzjátékot "tartalékoltuk".
Mondjuk épp Andersont is pihentethettük volna miután kb 3× ment le a lábát húzva, és Thompson látszólag használható futó lett volna
A védelmet én megint védelmembe veszem, újabban sok labdaeladást kell észrevétlenné tenniük, és meg is teszik, labdaszerzésekkel, és 3&outokkal. Azt h a végén 2-3 labdabirtoklás előnyben soft coverage ellen gyűlnek a yardok vagy akár a TDk azt pont leszarom, viszont ez megint a régi Foxy volt hagyni visszajönni az ellenfelet 1 TDre, hagyva nekik 2% esélyt az egyenlítésre...
Manning sorozatáért viszont kár, remélem arról van szó, h ennyi kell, nem arról h ennyire telik, mert a PO-ban majd több kell, de azt hiszem tartogat még pár trükköt a Manning&Gase páros, amit nem akarnak lespoilerezni a playoffs előtt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear