Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Maltaatar Denver Broncos 5
Sziasztok!

Nem igazán szoktam írni ide, részint azért, mert amit gondolok, nagyjából leírjátok előttem, részint azért, mert nincs túl sok időm jobban belemélyedni a dolgokba. De most van egy dolog, ami mellett szerintem egy kicsit elmentek.

Az előző két évben én személy szerint bármikor aláírtam volna azt, hogy Manningnek nem megy, viszont nyer a csapat, nagyrészt a futójáték segítségével. Igaz, hozzá kell tenni, amit említettek is, hogy nem játszottunk elit futás elleni védelemmel mostanság. Az, hogy mostanság nem Manning nyeri a meccseket szerintem óriási impact lehet a későbbiekre nézve. Mert ha választani kell, hogy mi javulhat nagyobb valószínűséggel egy bye week alatt a PO-ra, egy gyengélkedő D, egy gyengélkedő futójáték vagy egy gyengélkedő Manning, gondolkodás nélkül Manningre teszem a voksom, még 39 évesen is.

Szóval én összességében azt látom, hogy benne van, hogy Manning tényleg akkorát romlott az elmúlt másfél-két hónapban, ahonnan már nincs ilyen rövid idő alatt visszaút és akkor az esélyeink nyilván konvergálnak a 0-hoz a SB szempontjából. Viszont ha ez nem így van, hanem össze tudja szedni magát (vagy tényleg direkt ennyire butított playbook-kal játszottunk), akkor nagyon sok van ebben a csapatban, ráadásul olyan dolgok, amikre sokkal nehezebb felkészülni, mint tavaly vagy tavalyelőtt, amikor úgy mentünk neki a PO-nak, hogy az alapszakaszban hozott játék elég lehet.

Egyébként pont ezért, a Bengals elleni 2 drive engem is megnyugtatott, hogy képes még elit teljesítményre. Egyszer végre nekünk is úgy kéne játszani, hogy a bajnokságot nem ősszel kell megnyerni, hanem január-februárban és én az erre való lehetőséget most jobban látom a csapatban, mint az elmúlt három év alatt bármikor. Még egyszer, ez nyilván csak úgy lehetséges, ha Manning feléled (illetve sokat dobna rajta, ha Marshall tényleg olyan jól lenne, ahogy hallani).
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
és talán majd mi. 😊 )peterk2005
Marmint a Broncos vagy a Colts?Narancs
Amikor peterk ide ír, akkor a "Mi" alatt a Broncost érti.
Kicsit skizofrén, de cserébe jókat ír, majd megszokod 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Üdv a fórumon!

PM "visszaesésében" sztem nem elhanyagolható szempont az sem h az összes megbízható célpontja sérüléssel játszott az elmúlt meccseken | nem beszélve a (remélhetőleg) limitált playbookról | .
JT kiesése és limitált visszatérése egyértelmű hatással van a Red Zone hatékonyságunkra, míg DT és Sanders kisebb nagyobb sérülései pont annyival vetik vissza az O# h az már ne tűnjön legyőzhetetlennek (s akkor nem beszéltünk PM sérüléseiről és az influenza szerű betegségéről, amiből állítólag a feszített tempó miatt nem tudott felépülni teljesen).
Ezek a sérülések kis szerencsével beforrtak a bye alatt, így joggal reménykedhetünk h a hatékonyságunk is drasztikusan javul majd.

De az igazat megvallva én azt vettem észre az elmúlt pár meccsen PM-en h igazándiból már csak az érdekli h a W (Super Bowl) meglegyen, az h ő közben milyen statokat produkál az teljesen hidegen hagyja.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Narancs Denver Broncos 2
és talán majd mi. 😊 )peterk2005
Marmint a Broncos vagy a Colts?
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Mi nem az, ha statokról, teljesítményről beszélgetünk? 😀peterk2005
OK.
Akk másképpen: ott jobb volt a Chargers gameplan, illetve azon kevés meccs közé tartozott ahol ment az OL-nek a run block. Egyébként vhol ez is lehet a kulcs a Hox ellen: ne kerülj a meccs elején hátrányba (már itt gáz volt a SB-on) és balanced offense-zel próbálj haladni, továbbá ink fáraszd a D-t mintsem h nagy játékokkal próbáld sokkolni, azt sokkal nehezebb hála az elit secondarynek.
Ha egy védelem működik az edzői érdem is, azt megy ugye egy másik coaching staff tudja semlegesíteni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
burzum Denver Broncos 152
(Meg a tavalyi Colts meccset, meg az idei Cowboys meccset, stb. Ezért írtam direkt oda, hogy amikor jól jászik és egészséges az a defense. 😊 )peterk2005
Mind2 elég szubjektív kategória 😊empty taxi
Gyanítom, hogy nem lesz olyan meccs, amelyikre mindkét állítás vitathatatlan lesz:
- a védelem jól játszott
- az ellenfél QB-je jó számokat ért el

Még ha valaki talál is ilyet, rögtön jönnének az ellenérvek és ellenstatisztikák a fórumon 😊
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
(Meg a tavalyi Colts meccset, meg az idei Cowboys meccset, stb. Ezért írtam direkt oda, hogy amikor jól jászik és egészséges az a defense. 😊 )peterk2005
Mind2 elég szubjektív kategória 😊empty taxi
Mi nem az, ha statokról, teljesítményről beszélgetünk? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Még valami:
Azt már előre és vissza átbeszéltük párszor, hogy kb. a 10-11. meccstől valami nincs rendben Manning-el. Pletykákat hallottunk betegségről meg sérülésről, és 1-2 meccsen látszott is rajta, hogy egészségileg nincs rendben, de hogy ez mennyire játszott közre a gyengébb teljesítményben, arról fogalmam sincs.

Egyesek azt is megemlítették, hogy most ütött az órája, most ment el végleg még az az erő a karjából ami megmaradt. És azt is mondják, hogy a játékos pályafutásának vége időnként nem fokozatos hanyatlás, hanem hirtelen, egyik napról a másikra történik. Lehet, hogy ez van, de nem hiszem. A Cincy ellen és az Oakland ellen én már nem láttam, hogy ne tudná fizikailag ugyanazt megdobni, amit idény elején tudott. Pedig a Cincy ellen hideg is volt, az eső is zuhogott (az eső ugye még inkább oda tud b*szni a passznak, mert csúszik és nehéz a labda).

Ha pedig meg tudja dobni a labdát úgy, ahogy az idény elején, akkor fizikai akadálya nincs, hogy ismét úgy játsszon. Hirtelen meghülyülni meg nem lehet. 😊 Úgyhogy valószínűbb, hogy elment a forma, elment a ritmus, elment az időzítés. Nála is és az összjátékban is. Ez meg olyan dolog amit simán össze lehet rakni egy bye week alatt ha arról van szó. De az is megtörténhet, hogy nem sikerül. Meg fogjuk látni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
(Meg a tavalyi Colts meccset, meg az idei Cowboys meccset, stb. Ezért írtam direkt oda, hogy amikor jól jászik és egészséges az a defense. 😊 )peterk2005
Mind2 elég szubjektív kategória 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hadd tegyem hozzá , hogy bár Manning nem játszott jól azon az SB-n, de ez a "nem játszott jól" 280 yardot jelentett 70%-os pontossággal, 1 TD-vel és 2INT-el úgy, hogy a picksixnél hátulról megütötték és felpattant a labda, és az elkapóit szétjammelték. Kérdezem én, a Seattle defense ellen - amikor az jól játszott és mindenki egészséges volt - az utóbbi két évben melyik elit QB-nak volt ennél jobb statja? Mert Rodgersnek nem, Breesnek nem, stb. (Kíváncsi vagyok az idei playoffra, mert egyelőre úgy látom, hogy ha az a defense egyben van, egészséges és jól játszik, akkor még senki se fejtette meg, hogy hogyan lehet feltörni. Talán majd idén...
és talán majd mi. 😊 )peterk2005
Javaslom az idei Chargers-Seahawks meccset, persze ott nagyban segített nekünk h szolid 45 fok volt lent a pályán a Q-ban.empty taxi
(Meg a tavalyi Colts meccset, meg az idei Cowboys meccset, stb. Ezért írtam direkt oda, hogy amikor jól jászik és egészséges az a defense. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Hadd tegyem hozzá , hogy bár Manning nem játszott jól azon az SB-n, de ez a "nem játszott jól" 280 yardot jelentett 70%-os pontossággal, 1 TD-vel és 2INT-el úgy, hogy a picksixnél hátulról megütötték és felpattant a labda, és az elkapóit szétjammelték. Kérdezem én, a Seattle defense ellen - amikor az jól játszott és mindenki egészséges volt - az utóbbi két évben melyik elit QB-nak volt ennél jobb statja? Mert Rodgersnek nem, Breesnek nem, stb. (Kíváncsi vagyok az idei playoffra, mert egyelőre úgy látom, hogy ha az a defense egyben van, egészséges és jól játszik, akkor még senki se fejtette meg, hogy hogyan lehet feltörni. Talán majd idén...
és talán majd mi. 😊 )peterk2005
Javaslom az idei Chargers-Seahawks meccset, persze ott nagyban segített nekünk h szolid 45 fok volt lent a pályán a Q-ban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez tenyleg egy erdekes tema. Ok azt mondjak, legalabbis Pete, hogy nem fog sikerulni beilleszkednie ebbe az uj szisztemaba. Ezt ugy erti, hogy ket fajta PM-et tud elkepzelni: az egyik az a PM akit megismertunk es vegigvezenyeli, uvolti a meccset, athivja a jatekokat es passzol 3+ TD-t. A masik aki a szezon utolso negyedeben dobott 3TD-t osszesen 6INT-vel (koztuk egy picksixel). O ugy latja, hogy itt nincs atmenet. Valamifele “game-manager” QB-t szeretne latni, nem Trent Dilfer vagy Brad Johnson felet. Semmi komoly play athivas, meccsenkent 25-30 passz, ami helyen is van, semmi tulvallalas relative sok TD mellett minimalis INT (ok milyen mas QB-t akarna az ember a csapatanak?). Plussz rengetegszer emliti, hogy ez a PM mar nem az a PM akir volt 01-ben, 06-ban vagy akar tavaly. Nektek errol a temarol mi a velemenyetek? En is kicsit azt erzem, hogy nem igazan erzi magat jol ebben a szerepben most. Viszont annyiszor olvassa az ember, hogy mennyire intelligens, mennyire tud alkalmazkodni. Nekem az a velemenyem, hogy inkabb a serules illetve a felforgatott OL miatt nem erzi magat jol. A masik amit Pete ir, hogy a Seahawks jatekosok azt nyilatkoztak, hogy annak a playernek dob PM, akire eloszor nez a snap utan, es ezert tudtak olvasni annyira. Errol mi a velemenyetek? Oszinten szolva sosem figyeltem erre. De elegge elkepzelhetetlennek tartom.Narancs
Csak röviden, mert rohanok 😊:

- A "game managerkedés nem fog sikerülni" részről: Sikerült. 😊 Amióta "game managerkedik", minden meccset nyert a csapat, kivéve a Cincy meccet - amikor NEM game managerkedett. 😊

- Manning mindig is üvölteni fog a LOS mögött, mindig is át fog hívni playeket. Akkor is, ha "game managerkedik". Csak akkor nem A és B közül, hanem C és D play közül fog legfeljebb választani a védelem felállása szerint.

- Nem tudom mire gondol amikor azt mondja, hogy ez a PM már nem az amelyik 2001-ben vagy 2006-ban. Ha a fizikai képességeire érti, akkor természetesen igaza van. De ez egy triviális állítás. Ha a megbízhatóságára, vagy a teljesítményére gondol, akkor pedig nagyon erősen remélem, hogy igaza lesz, mert 2001 volt Manning karrierjének egyetlen éve (a rookie évét kivéve) amikor 6-10-el végzett a Colts és Manning eléggé ergya szezont produkált, a 2006-os pedig karrierjének talán leggyengébb playoffja volt. 😀

- A Seattle játékosok nyilatkozatáról: Manning valóban általában az első célpontnak dob - ahogy minden QB ezt teszi. 😊 Akkor meg különösen, ha ideje sincs arra, hogy megnézze a második célpontját. 😀

Hadd tegyem hozzá , hogy bár Manning nem játszott jól azon az SB-n, de ez a "nem játszott jól" 280 yardot jelentett 70%-os pontossággal, 1 TD-vel és 2INT-el úgy, hogy a picksixnél hátulról megütötték és felpattant a labda, és az elkapóit szétjammelték. Kérdezem én, a Seattle defense ellen - amikor az jól játszott és mindenki egészséges volt - az utóbbi két évben melyik elit QB-nak volt ennél jobb statja? Mert Rodgersnek nem, Breesnek nem, stb. (Kíváncsi vagyok az idei playoffra, mert egyelőre úgy látom, hogy ha az a defense egyben van, egészséges és jól játszik, akkor még senki se fejtette meg, hogy hogyan lehet feltörni. Talán majd idén...
és talán majd mi. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Először is Üdv!

Nekem nem tetszett a szezon végi O. Az offensive balance jó, viszont Peyton elvesztette a ritmust. Hogy ez összefüggésben van-e a több futás és kevesebb passzal, h jobbak lennénk-e ha visszatérnénk a passhappyhez jobb lenne-e az offense, arra nem mondom h nem érdekes téma, de vasárnap úgy is eljön az igazság pillanata. Akkor már nem lehet titkolózni, a legjobbunkat kell mutatni, ha tudunk többet mint az utóbbi hetekben, akár passhappyvel, akár balanced offense-zel, akkor látni fogjuk, ha nem, akkor ezzel kell nyerni 3-mat, az se lehetetlen... Mellesleg a Cincy ellen úgy tűnt teljesen magától esett szét az O, nem a túl sok futás vagy túl sok passz miatt, egyik pillanatban még úgy pörgött ahogy tud, a következőben, meg az volt a kérdés, h mikor adjuk el


Az O-Line gyenge. Az erős D-Lineok rendre dominálták őket, elsősorban Ramirezt és Montgomery-t. Az új felállsában voltak jobb meccsek, de azok kivétel nélkül gyengébb védőfalak ellen, erősebb front7 ugyanúgy dominálta őket, mint az eredeti felállásban
- Pass protection: Vasquez nem jó a szélen. Clady messze a csúcsformájától, mindezt úgy, h Manning idén se szabadul lassabban a labdától. Ha 4 men rushsal nyomás alá helyezik (7 ember meg coverage-ben), akkor nagyon nehéz dolgunk lesz. Márpedig erre minden esély megvan, ha nem történik valami váratlan javulás.
- Futás blokkolás: Javult év a szezon második felében, de ez ugyanúgy összefüggésben van Green visszatérésével és Anderson felfedezésével, a gyakoribb 6 OLes felállásokkal, mint a kezdő 5ös összetételével. De futásblokkolásban tényleg jobbnak tűnik a fal, mint év elején...

Akárhogy is, most már ez van, ezt kell szeretni. Túl késő bármin is változtatni. Majd jövőre lesz 2 új kezdő Montgomery és Ramirez helyett, bízunk benne h marad Franklin, és visszaszerzi tavalyi formáját Vasquez, tavalyelőttit Clady, most meg szurkoljunk a gyengébb DL rendelkező csapatoknak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Narancs Denver Broncos 2
Sziasztok!

Olvastatok MHR-en ezt a cikket?
 www.milehighreport.com/2015/1/5/7481723/broncos-playoffs-2015-roundtable
Ha nem akkor erdemes vegigolvasni.

Az egyik tema, amit reszletesen boncolgatnak az PM jelenlegi formaja, illetve alkalmazkodasa ehhez a "run-heavy" offense-hez.

Ez tenyleg egy erdekes tema. Ok azt mondjak, legalabbis Pete, hogy nem fog sikerulni beilleszkednie ebbe az uj szisztemaba. Ezt ugy erti, hogy ket fajta PM-et tud elkepzelni: az egyik az a PM akit megismertunk es vegigvezenyeli, uvolti a meccset, athivja a jatekokat es passzol 3+ TD-t. A masik aki a szezon utolso negyedeben dobott 3TD-t osszesen 6INT-vel (koztuk egy picksixel). O ugy latja, hogy itt nincs atmenet. Valamifele “game-manager” QB-t szeretne latni, nem Trent Dilfer vagy Brad Johnson felet. Semmi komoly play athivas, meccsenkent 25-30 passz, ami helyen is van, semmi tulvallalas relative sok TD mellett minimalis INT (ok milyen mas QB-t akarna az ember a csapatanak?). Plussz rengetegszer emliti, hogy ez a PM mar nem az a PM akir volt 01-ben, 06-ban vagy akar tavaly. Nektek errol a temarol mi a velemenyetek? En is kicsit azt erzem, hogy nem igazan erzi magat jol ebben a szerepben most. Viszont annyiszor olvassa az ember, hogy mennyire intelligens, mennyire tud alkalmazkodni. Nekem az a velemenyem, hogy inkabb a serules illetve a felforgatott OL miatt nem erzi magat jol. A masik amit Pete ir, hogy a Seahawks jatekosok azt nyilatkoztak, hogy annak a playernek dob PM, akire eloszor nez a snap utan, es ezert tudtak olvasni annyira. Errol mi a velemenyetek? Oszinten szolva sosem figyeltem erre. De elegge elkepzelhetetlennek tartom.

A masik amirol meg komolyabban szo esik, az a “run-heavy”. A jelenlegi felfogas nekem nagyon tetszik. Fontosnak tartom, hogyha eljutunk az endzone-ig, illetve ha 3&short szituk vannak, akkor azokat meg tudjuk oldani futassal. Mondjuk ezt Green-nel es extra falemberekkel tudjuk megtenni, de akkor is uj dimenziot nyithat, ha nem csak a passzra kell figyelni. Viszont hiaba ment jol a futas, ez egy kicsit csaloka, mert miota berendezkedtunk a futasra, nem talalkoztunk erosebb futas elleni vedelemmel (Oaklandnek volt a legjobb 8. YPC-vel). Aminek orulok, hogy CJ elegge nagy playmaker, szoval meg egy halott play-bol is ki tud hozni 2-3 yardot, illetve stabilan tud hozni 4 yardos atlagot aminel nem nagyon kell jobb.

Az utolso tema, amit nagyito ala vesznek, az pedig az O line. Itt elegge ellentmondasos a velemenyuk. Egyikuk szerint osszeallt a fal, masikuk szerint rosszabb, mint mikor nekialltunk az evnek. Foleg Many kapja a savat. En nem figyeltem, illetve nem ertek annyira hozza, de nem tunt fel, hogy ennyire gyenge lenne. Ami az O falat illeti, Franklin elvileg serulten nyomta, illetve kisebb nagyobb serulesei voltak mindenkinek. Meglatjuk Colts ellen mire lesz eleg.
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A PFF is kiadta az All-Pro csapatát:

First teambe került:
Emmanuel Sanders, Chris Harris Jr.

2nd Team tagsággal bír:
Von Miller,

Honorable Mention:
Brandon Marshall, Demaryius Thomas

Az injury fronton jó hírek vannak, visszaállt az edzésbe Brandon Marshall, T.J. Ward, David Bruton, Orlando Franklin és PM is.
Marshallról olyan hírek vannak h a sérülése enyhébb, mint számították és akár már a Raiders ellen is beállhatott volna, de nem láttuk értelmét kockáztatni.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Gase ügynököt cserélt. Ez valószínűleg azt jelenti, h elfogadja valamelyik ajánlatot. Egyébként azt nyilatkozta, h olyan helyet szeretne, ahol megoldott a QB kérdés. | Sok Sikert Atlantában |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
lovak csatájából a kecske? 😀

győzzön a jobb, ha nem mi akkor legalább Peyton csapatának legyen esélye SB-t nyerni 😊shady
A lovak csak a csapatok, de a magashegyieket egy nagyfejű vénség, Meeee ning 😊
Viccet félretéve örülök a Coltsnak, a védelmük nem tud állandó terrort generálni, a támadóegységükből pedig hiányzik a jó futójáték. Luck persze egy zseni, és nagy küzdő, de reménykedhetünk a győzelemben 😊flzoli
Te nem nézted a mai meccset?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
lovak csatájából a kecske? 😀

győzzön a jobb, ha nem mi akkor legalább Peyton csapatának legyen esélye SB-t nyerni 😊shady
A lovak csak a csapatok, de a magashegyieket egy nagyfejű vénség, Meeee ning 😊
Viccet félretéve örülök a Coltsnak, a védelmük nem tud állandó terrort generálni, a támadóegységükből pedig hiányzik a jó futójáték. Luck persze egy zseni, és nagy küzdő, de reménykedhetünk a győzelemben 😊

több mint 9 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
lovak csatájából a kecske? 😀

győzzön a jobb, ha nem mi akkor legalább Peyton csapatának legyen esélye SB-t nyerni 😊
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Pacicsata lesz jövő hét vasárnap, reméljük a végén a vén kecske jön ki belőle győztesen 😀

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Én a Colts-nak örülnék jobban, őket legalább meg tudtuk verni idén és kevésbé érzem rossz matchup-nak, bár ha Green nem játszik, akkor a Bengals-tól se félnék túlzottan...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sztem arcoskodás nélkül mondhatom h nekünk mind2őt illene ütni otthon.
A Cinci talán jobb matchup, feltéve, ha felépül Marshall, de az igazat megvallva a Colts sincs eget rengető formában.
Kíváncsi leszek h milyen színvonalú meccs lesz.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Na, Cincy vagy Indy. Annyira nem bánom, hogy nem a Ravens jön Denverbe jövő héten. 😀peterk2005
A Ravens nem is jöhetett volna, csak a Pittsburgh. Egyébként én spec. most a Cincynek örülnék jobban. Igaz kikaptunk tőlük, de az Indy valahogy rosszabb matchup nekeünk. Luck sokkal jobb QB mint a szmöre.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 232 — The Mathematician
vicc on
a raidersnek nem volt elég Allennel beégnie? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
A viccet félretéve, nekünk az lenne a legrosszabb, ha ő a Raiders-hez menne, szóval remélem sikerül valahogy elkerülni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!