Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
A kérdés leginkább most az, hogy ki lesz a zöld pöttyös emberünk, ha se Trevathan, se Marshall? Ki lesz fent minden play-nél és adja tovább az utasításokat?StormST
Most Tod Davis, ráadásul rádiós sisak nélkül.
Egyébként Talib, Harris, Ward, Moore és Miller azok akik (szinte) minden playnél fent vannak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A kérdés leginkább most az, hogy ki lesz a zöld pöttyös emberünk, ha se Trevathan, se Marshall? Ki lesz fent minden play-nél és adja tovább az utasításokat?StormST
Vissza kell hozni Ian Goldot 😀😀 embertelen mennyiségű káromkodást tanultam haromtétől mikor ő pályán volt 😕)

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
A kérdés leginkább most az, hogy ki lesz a zöld pöttyös emberünk, ha se Trevathan, se Marshall? Ki lesz fent minden play-nél és adja tovább az utasításokat?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Kell egy vocal leader aki elhiteti ezt a játékosokkal! 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én a Cincy meccset sem érzem fontosnak már. A bye week anélkül is szinte nagyon nagy valószínűséggel megvan, mert a Colts-al szemben van másfél meccs előny, azaz az Oaklandtől is ki kéne kapni otthon, hogy megelőzhessenek. A Cincy pedig ha meg is verne minket vasárnap, akkor se számít, mert a div győztes a Steelers lesz északon. 😊

Közben Pot Roast nagyon belelkesült és közölte, hogy tök mindegy hova kell menni, tök mindegy kivel játsszunk, miénk lesz a Lombardi. 😀 😀 Talán picit túl nagy az önbizalma, de legyen úgy, legyen ez a Broncos Ray Lewis-i beszéde. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Miután Demaryius lenyilatkozta, h hajlandó hometown discountra és Harris aláírt áron alul, Knighton is beállt a sorba:
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Elway-Retaining-Harris-the-start-of-trying-to-keep-as-many-key-players-as-possible/47e9e20d-bdcd-411a-bd75-96fddd331163
So Denver is definitely where I want to be, and when that time comes, if they're in the ballpark, I'll be a Bronco.

Remélem ragályos lesz 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
A rájátszásba kellett volna nagyon egy Trevathan, de még mindig sokkal jobb állapotban vagyunk, mint tavaly.
Ha vasárnap nyerünk, akkor meg van a 1st round bye, gyakorlatilag 3 hetet lehet pihenni, az Oakland elleni meccs majdnem tét nélküli mivolta miatt.
Sajnos bármelyik jobb nevű veterán teljesen esélytelen, egyszerűen túl késő őket beépíteni a keretbe, nincs idő playbook tanulásra. Szerintem Barrett fog feljönni a PSből, és megoldjuk azokkal akik vannak. szerintem amúgy se vált be a veterán projekt, Brookinggal vagy Lenonnal, ezen a poszton olyan játékok felfedezésében akiről még soha senki nem hallott jobbak vagyunnk...

Sokkal fontosabb, h Manning ne húzza a lábát. Én mindig is védtem a védelmünket minden negatív kritikától, és mostanában is teljesen elégedett vagyok, meg lehet puffogtatni, h defense wins championship, meg a többi közhelyet, de 1 sérülés van amit egy csapat nem bír el, az Manningé, és ő viszont bármilyen csapattal képes győzelemért küzdeni. A Bengals még fontos, de a Raiders ellen akár az egész meccset Oswinak adnám, ha kell neki a pihenő, és akár még néhány más kulcsjátékost is pihentetnék. Ha kikapunk legalább rosszabb helyen draftolunk, ha a 1st round bye-t nem kockáztatjuk, úgyse nagyon számít. Fél szemmel persze figyelnék a Pats meccsre, most nagyon jónak tűnik a Bills, meg egyébként is, akit a pályára megy, az győzni menjen oda...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, ha valakivel kapcsolatban, akkor Mays-el kapcsolatban nem rándul görcsbe a gyomrom. Annyira, hogy nekem akkor volt inkább görcsben, amikor narancs mezben láttam. 😀 Inkább kapjuk ki az ellenfél egy remek játéka, futása, passza miatt, mint egy barom Mays szabálytalanság után lapott 15 yard miatt 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mélynek mély az LB poszt, de én nyugodtabb vagyok, ha van ott egy rutinos öreg róka is. Na nem mintha Trevethan vagy Marshall az lett volna 😊, de a PO-ban a rutin nagyon sokat számíthat.

Tudom, nem meri senki se megkérdezni, de biztos vagyok benne, hogy a sérülések láttán titkon mindenkinek egyszerre rándul görcsbe a gyomra az izgalomtól, és a stressztől szétharapdált száj egyszerre rebegi az imára kulcsolt kéz fölé a megváltást jelentő betűket: J-o-e M-a-y-s

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az LB posztunk meglepően mélyre sikerült idén + ügye Ward is sokat játszik kvázi LBként, szal a világ nem fog összeomlani | (max az eddigi elit futás elleni védekezésünk csorbul ideiglenesen) | , de azért erősen bízom benne h Marshall vissza fog térni a PO-ra.
Trevathanért pedig igazán kár, úgy gondoltam h vele lenne komplett az LB sor, és vele a D#, ha tényleg igazak a hírek, akkor ezt már idén nem fogjuk megtudni...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fck, nem volt alaptalan a félelem. 😕 Szegény Trevathan... három teljesen más fajta sérülés, mind a térden (ezúttal ahogy olvasom a térdkalácsa ficamodott ki, annyira, hogy műteni kell). Vagy hihetetlenül peches, vagy pedig túl korán tért vissza... Félek, hogy az utóbbi. Akkor szokott hasonló előfordulni, ha a sérült rész még nem gyógyult teljesen és ezért önkénytelenül túlterhel más testrészeket. Remélem hosszú távon nem hat mindez ki a karrierjére.

Marshall-ra sérülésére a denverpost.com most 1-2 hetet ír, belső forrásokra hivatkozva. Remélem ő tényleg megússza ennyivel. Cladyről nem hallottam semmit. Remélem ez azt jelenti, hogy neki nincs baja.

(Szerintem egyébként nem fogunk a piacra menni, akkor sem ha Marshall is végleg kiesne. Nekimennénk a fiatalokkal, Barrow, Nelson, stb. A kérdés inkább az lesz számomra, hogy kin lesz a mikrofon?)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Akik tudtommal szabadok a piacon (persze kérdéses, hogy milyen állapotban vannak)
-Witherspoon, Will
-Vilma, Jonathan
-Fletcher, London
-Bishop, Desmond
-Nicholas, Stephen

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
ha Marshall és Trevathan is out akkor szarba vaguynkNegritis
Azért egy biztosan szerelő, rutinos LB-t nem olyan nagy was ist das szerezni a FA listáról. A TE-ket eddig sem tudtuk megfogni, így kb. csak az lenne a lényeg, hogy a szembe jövőt mindig biztosan leszerelje a védő.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
ha Marshall és Trevathan is out akkor szarba vaguynk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Trevathan out for season... Rapoport szerint

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
fck, remélem mégse

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ian Rapoport:
"#Broncos LB Brandon Marshall, one of their big-time performers this year, suffered a mid-foot sprain, source says."
Részleteket nem írnak, de Hillmannek ugyanerre a sérülés típusra 4-6 hetet írtak...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 576 — Patriot
PM előtt le a kalappal. Nézzétek meg mi van a ligában. Fiatal QB-k jönnek-mennek és hullanak mint a legyek. Csak ebben a fordulóban Jake Locker X-dik esélyét kapja, és fél meccset se bír ki a pályán, Manziel végre kezdhet és maga alá rottyant, Fitzpatrick lábát töri, bejön a cseréje fél meccs és már ma megy MRI-re, Stanton pár meccs után lesérül, kiáll, McCoy lesérül szintén 1-2 meccs után, RGIII jön be, az is nagy kérdés, hogy kibírja-e a hátralevő 3 fordulót. És lehetne a sort folytatni idősebbekkel is.

A vén kecske Manning meg 38 évesen, fizikálisan már messze a legjobbjától, úgy végigszenved és lehoz egy fontos meccset, hogy láthatóan hetek óta nincs jól, amire még beszed valami vírust is, meccs elejétől érezni, hogy nagyon limitált. De azért odaáll blokkolni Andersonnak, de úgy hogy még védője el is töri a karját. Persze PM-et is megcsapják, valószínűleg alaposan, mert még sose láttam olyant, hogy fogja magát és félidő előtt bemegy az öltözőbe. De aztán kijön a második félidőre, mert Brock reménytelen. Egész félidőben csak szédeleg, már egy sima kocogáskor is vicsorog annyira szenved. De így is lehoz egy 250 yardos, 130 QB ratinges meccset, úgy, hogy lényegében csak 3.-ra dob, amikor nagyon muszáj. De akkor 70%-os pontossággal megdobja. Ilyen statokért a huszonéves fiatal és egészséges Russell Wilsont körberajongják, hogy mekkorát játszott, milyen éles, milyen pontos, mennyire clutch. A veterán, sérült, beteg Manningnél meg fanyalognak a szakértők, hogy önmaga árnyéka. Nem Wilsont akarom ezzel bántani természetesen. Inkább csak megemelem a nem létező kalapom a nagypapi előtt.

Ja, és ha már érzelgősködök: Az edzői stáb meg annak ellenére, hogy amúgy jól dolgoznak, jók a game planek, összeszedik a társaságot, motivált is mindenki, de az első félidő utolsó két percéért kollektíve elmehetnek a búsba. 😀 Ekkora amatőrséget, mint amit abban a két percben lerendeztek, ritkán látni. Behívni 2 passz playt Brockra olyan helyzetben, amikor ponszerzésre esély sincs, viszont le kell járatni az órát, ráadásul egész félidőben szinte csak futottunk Manninggel is, nem tudom kinek a fejéből pattant ki. De akárki is volt, nem érdemli meg a fizetését. Ezt most komolyan gondolom. Így lehet elbukni fontos meccseket az oldalvonalról...peterk2005
Evvel még Brady fan-ként is egyet értek 😉
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
PM előtt le a kalappal.....peterk2005
Egyetértek...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha meglesz a sérült jelentés, írjátok be légyszi. Kicsit aggódom. 😕

(Nem csak Trevathan, de Marshall se fejezte be egyébként a meccset, ránézésre valami lábsérülés miatt szállt ki.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
PM előtt le a kalappal. Nézzétek meg mi van a ligában. Fiatal QB-k jönnek-mennek és hullanak mint a legyek. Csak ebben a fordulóban Jake Locker X-dik esélyét kapja, és fél meccset se bír ki a pályán, Manziel végre kezdhet és maga alá rottyant, Fitzpatrick lábát töri, bejön a cseréje fél meccs és már ma megy MRI-re, Stanton pár meccs után lesérül, kiáll, McCoy lesérül szintén 1-2 meccs után, RGIII jön be, az is nagy kérdés, hogy kibírja-e a hátralevő 3 fordulót. És lehetne a sort folytatni idősebbekkel is.

A vén kecske Manning meg 38 évesen, fizikálisan már messze a legjobbjától, úgy végigszenved és lehoz egy fontos meccset, hogy láthatóan hetek óta nincs jól, amire még beszed valami vírust is, meccs elejétől érezni, hogy nagyon limitált. De azért odaáll blokkolni Andersonnak, de úgy hogy még védője el is töri a karját. Persze PM-et is megcsapják, valószínűleg alaposan, mert még sose láttam olyant, hogy fogja magát és félidő előtt bemegy az öltözőbe. De aztán kijön a második félidőre, mert Brock reménytelen. Egész félidőben csak szédeleg, már egy sima kocogáskor is vicsorog annyira szenved. De így is lehoz egy 250 yardos, 130 QB ratinges meccset, úgy, hogy lényegében csak 3.-ra dob, amikor nagyon muszáj. De akkor 70%-os pontossággal megdobja. Ilyen statokért a huszonéves fiatal és egészséges Russell Wilsont körberajongják, hogy mekkorát játszott, milyen éles, milyen pontos, mennyire clutch. A veterán, sérült, beteg Manningnél meg fanyalognak a szakértők, hogy önmaga árnyéka. Nem Wilsont akarom ezzel bántani természetesen. Inkább csak megemelem a nem létező kalapom a nagypapi előtt.

Ja, és ha már érzelgősködök: Az edzői stáb meg annak ellenére, hogy amúgy jól dolgoznak, jók a game planek, összeszedik a társaságot, motivált is mindenki, de az első félidő utolsó két percéért kollektíve elmehetnek a búsba. 😀 Ekkora amatőrséget, mint amit abban a két percben lerendeztek, ritkán látni. Behívni 2 passz playt Brockra olyan helyzetben, amikor ponszerzésre esély sincs, viszont le kell járatni az órát, ráadásul egész félidőben szinte csak futottunk Manninggel is, nem tudom kinek a fejéből pattant ki. De akárki is volt, nem érdemli meg a fizetését. Ezt most komolyan gondolom. Így lehet elbukni fontos meccseket az oldalvonalról...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Döcögött, de szerencsére sikerült megcsapni a Chargers másodjára is. Nem gondoltam volna a szezon előtt, hogy ez összejön.
PM vénül, és lassan eljön az idő, amikor az ócskább falat majd járókerettel kompenzálja majd.... Durva, hogy a hetek óta tartó rossz forma dacára még mindig TOP3 QB a ligában a számok alapján. Érdekes őt time manager QB-nak látni, de hogyha ez kell majd az SB győzelemhez, ám legyen.

(Szegény Butler jó eséllyel el is törte a karját, miután lepattant PM szikla szilárd mellkasáról 😊 Nem tudja kivel szórakozott, azt a területet már nem borították be puha bőrszerű szövettel.
Könnyen lehet, hogyha másképp alakul, akkor most PM személyében a liga történetének egyik legjobb FB-jét tisztelhetnénk 😀 )

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
Stewart akkor jött, amikor Hillman és Ball egyszerre volt sérült, Bibbs helyére került be a keretbe, előtte 2 évet húzott le a Raiders-nél, bár tavaly csak 2 carry-je volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy hol hagytuk, azt majd 17 meccs után meglátjuk, mert még a CIN hátravan idegenben. (Az OAK-t azért úgy számolom behúzzuk, ha kell.)

Voltak pozitívumok és negatívumok is. A játékot a pozitívumokhoz sorolom, a relative kevés pont és gyengébb RZ offense ellenére is. A védelem úgy ahogy van egészében véve ismét tetszett. Ez egy jó Chargers offense, akkor is, ha futás nem az erősségük. Meg is állítottuk stabilan. Passzal szemben bár 4 emberrel esélyünk nem volt egész meccsen Rivershez sack-re odaérni, de a zsebet folyamatosan szorosra nyomtuk, a nyomás nagyon gyakran megvolt. A secondary pedig remekül levédekezte az elkapókat. Az alkalmankénti TE passznál ill. screen-nél nem nagyon jutottak többre.

Az offense 22 pontját korrekt teljesítménynek gondolom a körülményeket figyelembe véve. A RZ-ban elpuskázott 3 TD lehetőséget sajnálom, de megint csak a körülményeket figyelembe véve, ez érthető valahol. Manning láthatóan nagyon szenvedett, valami baja van, az egyértelmű. Mégpedig olyan, ami fáj is, látszott az ábrázatán. Még a meccs végi letérdelésből is úgy állt fel, mint egy 80 éves aggastyán. Reméljük olyan jellegű a baj, ami pár hét alatt rendbe jön. Ha az ősz eleji Manning-el mehetnénk a playoff meccsekre, akkor ez a csapat sokra lehetne képes. Manning nélkül viszont semmi esély, Osweiler sajnos nem lesz elég. Konkrétan bűn rossz.

A divízió győzelem megyvan, ez öröm. De majd akkor örömködök jobban, ha kiderül, hogy nincs nagy gond a sérültekkel: Clady, Trevathan, Manning, stb. Azért ijesztő a névsor...

u.i.: Ki volt az a gyerek egyébként aki a meccs végén futott párat? Steward vagy mi a neve? Még csak nem is hallottam róla. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
még a Billsben lehet reménykedni, de szvsz St Louisban hagytuk a 1st seedet...

A lényeg viszont h meg van szinórban a 4. AFCW title! 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear