Denver Broncos

50 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy emlékszem, hogy az agyrázkódásos esetekben csütörtök környékén szokott lenni ellenőrzés, ha azon nem megy át teljesen, akkor van szívás...StormST
Több menet is van ha jól tudom, nem csak egy. Van valamikor akkor is amikor írod, de van később is még teszt. Általában azért az van, hogy aki az elsőn átmegy, az a többin is, de ez nem garantált. Fordítva viszont nincs, aki az elsőn nem megy át, az azon a héten pihen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem tudom, hogy ebből mennyi Fox hibája. Jó, biztos részt vesz az offensive gameplan összerakásában is, de meccs közben Gates és PM dönti el, hogy mi történik a pályán szerintem...StormST
Remélem az az és ott van. Nagyon nem örülnék neki, ha kiderülne, hogy egyszerűen PM hívott át minden futó playt passzra, annyira erőltette...peterk2005
Erre a választ szerintem soha nem fogjuk megtudni, de ha tényleg PM hívta a folyamatos passzjátékokat, akkor nagyon nagy bajban lehetünk vasárnap, JT és Sanders nélkül egész meccsen...StormST
PM nem egy lázadó típus, úgy sosem ellenkezett egy edzővel szemben sem, hogy "csakazértis", vagy hogy ne fogadott volna szót a pályán. Utólag esetleg szentségel, vagy csóválja a fejét, de ha oldalról az van mondva neki, hogy most nincs áthívás, akkor nem fog csak azért is áthívni. Viszont ha nem tartják ellenőrzés alatt, akkor PM hajlamos túlvállalni dolgokat. Megvan ennek a történelme, Indy-ben éveket húzott le úgy az utolsó időkben, hogy szinte semmi supportja nem volt a passzjáték mellé (rapszodikus védelem, gyenge futójáték, gyengus fal), és passzolni kellett. Kaptunk ki úgy playoffban, hogy vezettünk, 2 kísérletből kellett volna 3 yardot futni egy 1st downért és azzal lejár az óra. Futottunk kettőt és nem sikerült. Itt Denverben sem lehet azt mondani, hogy olyan hűde arról győzné meg a csapat, hogy képes nyerni máshogy, mint úgy, hogy jó sok pontot és yardot termelünk passzal. Tavaly például Bostonban ott lett volna az esély a jó példára. A védelem szétszedte a Pats o-t az elején, turnoverek, a futás ment mint kés a vajon, nem is passzoltunk szinte egész meccsen. Egy ilyen előnyt meg kéne tudni egy kiegyensúlyozott csapatnak őrizni. Nálunk mi lett a vége? Még 24-0-ról sem sikerült lehozni az eredeti taktika szerint a meccset, a Pats egy negyed alatt fordított 0:24-ről és a végén megint PM-nek kellett széllel szemben passzból egyenlíteni. A TO-ban meg ismét tudunk futni remekül, de pont amikor már csak 1 down hiányzik, hogy FG távolba érjünk, na akkor viszont nem sikerül megfutni. Tavaly meg Moreno kiváló szezonja ellenére is - még a playoffban is - passzból kellett többnyire megdobni az óra lejárató utolsó 1st downt, mert base defense ellen a tavalyi futójátékban sem bízott meg annyira a stáb, hogy rá merje bízni Morenora. (Moreno több, mint 80%-ban nickel, dime felállások ellen futhatott az idényben.) Ilyen körülmények között - veterán leader, az ő vállán a teher, stb. - hajlamos túlvállalni a dolgot. Persze nem csak ő, minden elit QB hajlamos erre. Brady is ilyenkor szar, Brees is leromlik, mindenki, hiszen erőltetve a döntések sem olyan jók természetesen. Akkor meg főleg nem, ha 3rd és hosszúakat kell/kéne megoldani, de 2mp alatt ott vannak az ember arcában. Ilyenkor jön a szélső passz 1-1-be, vagy egy elvetélt dobás középre double coverage-be, mert ilyenkor a védelem is preventben van, a sárga vonalat védi, ilyenkor kicsivel több idő kell, és ezt is tudja a védelem.

Na, ezért nem tetszik, hogy nem rúgunk FG-t 35 yardról, hogy alig hívunk futást, stb. Ezek nem hogy csökkentik, de még növelik is bene az úgy is meglevő nyomást, hogy ő a leader, ő a felelős, őneki kell mindent megoldani. És ha erre még netán a playhívásokban (áthívásaiban) sem kap külső kontrollt, akkor az régen rossz...

(Megjegyzem ezért tetszett év elején, hogy egyszer-kétszer a védelem állította meg az ellenfelet és tette fel az i-re a pontot. Igaz, úgy, hogy 20+ pontos előnyt is azért sikerült előtte leadni. De legalább feltette a pontot. Kéne ez, hogy ne úgy kelljen minden meccsre felmenni, hogy vagy PM passzol 350 yardot és 3-4TD-t, vagy baj van.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 802 — SB 50 Champion @ Grund
Úgy emlékszem, hogy az agyrázkódásos esetekben csütörtök környékén szokott lenni ellenőrzés, ha azon nem megy át teljesen, akkor van szívás...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Jó hírek injury fronton:
- JT-nek a bokája ficamodott ki, az előzetes vizsgálatok szerint minimális a károsodás, akár a hétvégén játszhat már (day-to-day az állapota).
-Sanders "okésnak" érezte magát a meccs után, de csak a héten dől el h játszhat-e vagy sem, felkészül Latimer.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 802 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem tudom, hogy ebből mennyi Fox hibája. Jó, biztos részt vesz az offensive gameplan összerakásában is, de meccs közben Gates és PM dönti el, hogy mi történik a pályán szerintem...StormST
Remélem az az és ott van. Nagyon nem örülnék neki, ha kiderülne, hogy egyszerűen PM hívott át minden futó playt passzra, annyira erőltette...peterk2005
Erre a választ szerintem soha nem fogjuk megtudni, de ha tényleg PM hívta a folyamatos passzjátékokat, akkor nagyon nagy bajban lehetünk vasárnap, JT és Sanders nélkül egész meccsen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Former Denver cornerback Champ Bailey will sign a one-day contract with the club tomorrow and officially retire as a member of the ‪#‎Broncos‬.

Bailey's retirement press conference will broadcast LIVE on DenverBroncos.com at 1 p.m. MST from the team's Dove Valley headquarters

tudom hogy volt már, de a pontos infok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem tudom, hogy ebből mennyi Fox hibája. Jó, biztos részt vesz az offensive gameplan összerakásában is, de meccs közben Gates és PM dönti el, hogy mi történik a pályán szerintem...StormST
Remélem az az és ott van. Nagyon nem örülnék neki, ha kiderülne, hogy egyszerűen PM hívott át minden futó playt passzra, annyira erőltette...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 802 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem tudom, hogy ebből mennyi Fox hibája. Jó, biztos részt vesz az offensive gameplan összerakásában is, de meccs közben Gates és PM dönti el, hogy mi történik a pályán szerintem...

A futás elhagyását én se értettem, ahogy azt se, hogy Thompson miért csak a végén került a pályára. Persze tudom, hogy a gondok abból is eredtek, hogy JT kiesett, aztán meg Sanders is, meg persze Ball-ra is többet számítottunk biztosan, de pont a két elkapó kiesése miatt kellett volna a futásokat legalább egy ideig jobban erőltetni, ebben láttam én (is) főleg a hibát...

Tényleg, most vajon mihez kezdünk RB poszton? Bibbs jön az aktív keretbe?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Nem tudom, hogy Fox milyen stratéga mondjuk Belichickhez képest, de a tavalyi AFC döntőn egyértelműen az történt amit ő, és persze PM akart. Andy Reid évekig szopóágon volt BB-vel szemben, idén mégis feltörölte vele a padlót.
Értem én, hogy picit mélyebb a probléma (év elején is voltak félidőnyi üres járatok, ha jól emlékszem), de arra szerintem nem lehet felkészülni, hogy egy csapat elveszítsen két ilyen meghatározó játékost, mint JT és Sanders. Most lesz egy hét erre a helyzetre felkészülni, gyakorolni.

Do your job
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor viszont továbbra is egy picit tabunak számító dologban, az edzői stábban van a probléma. Fox jó edző, de nem győztes típus szerintem, és általában rosszul is meccsel. Az tény, hogy PM mellé nem biztos, hogy illene egy Peyton, PC féle motivátor energiabomba, de azért egyszer csak megnéznék egy olyan szezont, amikor egy olyan csapatban játszik, ahol az oldalvonal mellett nem egy vörösödő "paprikajancsi" (Fox), egy faarcú, de nagy tudású viaszbábú (Dungy), vagy egy kuka (vajh ki 😀) álldogál, hanem egy Belichick féle könyörtelen stratégaflzoli
Dungy-t vedd ki a képből. 😊 Ő nagyon jó edző volt. Hat évig volt a csapatnál, a Jim Mora "playoffs? playoffs?" csapatot vette át, és csinált belőlük minden évben komoly SB aspiránst, és 1-et nyert is. Plusz AFCCG, stb. Amikor meg nem, akkor egy kihagyott Vanderjagts FG-vel és hasonló, meccsvégi 1-1 playes történetekkel esett ki a Colts. Olyasmivel amivel az edző nem nagyon tud mit kezdeni. Meccsben tudja tartani a csapatot, bele tud nyúlni, ha valami rosszul alakul, de ha a csapat eljut a győzelemhez szükséges 1 playig, ott azt már a játékos vagy megoldja vagy nem. Belichick se tud nyerni 10 éve, pedig neki aztán adott minden: 15 vagy mennyi év, kontinuitás, végig HOF QB, elkötelezett owner, stb. De az utolsó labdát Brady dobja és Welker kapja vagy nem kapja el - illetve Vinatieri rúgja vagy nem rúgja be. Nem könnyű győzni ebben a ligában, még a legjobbaknak sem. Paytonnak, Harbaughnak, stb. is egyszer sikerül. Az öcsinek annyiszor se. 😊

Fox jó edző - azért Tebow-al és Manning-el is playoff csapatot csinálni érdem -, de nem igazán jó a pálya mellett. Márpedig ott kulcs pillanatokban neki kell dönteni. Nem mintha a tegnapi - de akár az elmúlt 3 heti - teljesítmény ezen múlott volna. 😊 Inkább tűnt úgy, mint egy olyan csapat, amelyik se edzői, se játékos oldalon nem készült fel rendesen, "úgy is meglesz valahogy"-ból kiindulva. Hát nem lett meg. Hogy aztán Fox maga is hajlamos-e az ilyetén bealvásra, vagy csak nem tudja elérni, hogy a játékosai ilyenkor is motiváltak legyenek, azt nem tudom, erről fogalmam sincs.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az OL-t rendbe lehet rakni, nem az a gond, hogy nem. Ott a Pats, mit össze szenvedtek, cserélgettek év elején, borzasztó volt az egész, aztán csak összeállt. Itt azért van arra emberanyag, hogy összerakják elfogadhatóra a falat.

De szvsz tegnap nem csak a fal volt rossz. Az egész offense mondott csődöt, PM-estül, playcallingostul. Ilyen rossz play hívásokra amióta itt van Manning nem emlékszem. Lesérül JT, lesérül Sanders, PM rosszul játszik, mi meg hívjuk tovább a passzjátékokat, mint a bolondok. Miközben a futás meg egész jól működött, Anderson élt a pályán. Mintha a Rams a Packers lenne, akik ellen muszáj menni, mert halmozzák a pontokat. Sehova nem kellett volna rohannunk, kivéve már a meccs legvégén, ehhez képest hívtunk kemény 9 futó játékot 55 passz play mellé....peterk2005
Akkor viszont továbbra is egy picit tabunak számító dologban, az edzői stábban van a probléma. Fox jó edző, de nem győztes típus szerintem, és általában rosszul is meccsel. Az tény, hogy PM mellé nem biztos, hogy illene egy Peyton, PC féle motivátor energiabomba, de azért egyszer csak megnéznék egy olyan szezont, amikor egy olyan csapatban játszik, ahol az oldalvonal mellett nem egy vörösödő "paprikajancsi" (Fox), egy faarcú, de nagy tudású viaszbábú (Dungy), vagy egy kuka (vajh ki 😀) álldogál, hanem egy Belichick féle könyörtelen stratéga

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az OL-t rendbe lehet rakni, nem az a gond, hogy nem. Ott a Pats, mit össze szenvedtek, cserélgettek év elején, borzasztó volt az egész, aztán csak összeállt. Itt azért van arra emberanyag, hogy összerakják elfogadhatóra a falat.

De szvsz tegnap nem csak a fal volt rossz. Az egész offense mondott csődöt, PM-estül, playcallingostul. Ilyen rossz play hívásokra amióta itt van Manning nem emlékszem. Lesérül JT, lesérül Sanders, PM rosszul játszik, mi meg hívjuk tovább a passzjátékokat, mint a bolondok. Miközben a futás meg egész jól működött, Anderson élt a pályán. Mintha a Rams a Packers lenne, akik ellen muszáj menni, mert halmozzák a pontokat. Sehova nem kellett volna rohannunk, kivéve már a meccs legvégén, ehhez képest hívtunk kemény 9 futó játékot 55 passz play mellé. Ráadásul még a passz playhívások is nagyon gyakran borzasztó rosszak voltak. 3&1-re nótóriusan passz, és hova? A szélre, Tamme-nak meg Caldwellnek 1-1-be.

Ha arról lett volna szó, hogy kiesett minden futó, aki van az meg összefumblizza magát, képtelen megfogni a labdát és emiatt szenvedünk, azt megérteném. De így érthetetlen az egész. Főleg annak a fényében, hogy az egész offseason lényegében arról szólt - szavakban -, hogy kiegyensúlyozottabb offense-et akarunk, több futással, stb. Nem tudom ki veszített ritmust, de mindenképpen le kell ülni offense oldalon és elgondolkodni a hogyanról.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért ne állítsuk úgy be mintha teljesen fogalmatlan emberekből állna a fal. 2 PB (Clady, Vazquez), 1 majdnem PB (Franklin) és 2 rutinos játékosból (Ramirez, Clark) szintű falért sok helyen önként vállalnák a napi katéterezést....
Szerintem egyértelműen mentálisan lehet valami probléma, senki sincs éppen TOP formában, de a nagyon rosszak persze még jobban lerontják a többit is. Azért én még reménykedek benne, hogy decemberre vagy legkésőbb a PO-ra összeállnak majd, csak annyit akartam kihozni a mondandómból, hogy a javulás azért nem lenne mondjuk Falcons vagy Jaguars O# upgrade szintű csoda

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 802 — SB 50 Champion @ Grund
Nekem az a bajom, hogy igazából már 3 hete játszunk rosszul, csak a Pats ellen belefért a zakó, a Raiders ellen elég volt a rossz játék is, de ez később is kevés lesz, nem annyira gyenge az a schedule sajnos, hogy lehessen lábat lógatni...

Az OL gyenge, mert nem igazán fordítottunk rá idén energiát, hogy jobbá tegyük. Elengedtük Beadles-t, áttettük Clark-ot RT-be, mert "biztos ott is jó lesz, ha már LT-ben jó volt". Ennél azért egy bajnokaspiránsnak ezt a csapatrészt komolyabban kéne vennie szerintem, ezt éreztem már nyáron is, csak reméltem, hogy beválik, de hát nem ez lett...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Hat nem igazan gondoltam meccs elott hogy ki fogunk kapni tegnap... Igazabol innen kezdve AFC 1 hely az kuka. De aogy Storm is irta, sajnos mar nem ebben kell gondolkoznunk. A Chiefs ezzel a gyozelemmel beert minket. A Chargers meg csak egy meccsre van es megyunk mindketto csapathoz meg a szezonban. Most a schedule nem is erdekes. Ebbol a meccsbol kiindulva mar nincs biztosan hozhato game iden nekunk sajnos.

Az O-line-t kellene valahogy rendbeszedni. PM-nek semmi bizalma a falban, teljesen szet van esve fejben, kapkod is ebbol jonnek a homalyok. En is visszaternek Black_Adder altal emlitett Clady-OF-Ramirez-Vasquez-Clark felallasra. Ott legalabb a kommunikacio megvan futni meg nem futunk, pass prothoz meg talan ez a legjobb felallas.

A legszarabb az volt a tegnapi meccsben, hogy a Rams nem csinalt semmi extrat es igy sem volt meg eselyunk sem a gyozelemre. Teljesen kilatastalan meccs volt. Elfelejteni konnyu lesz, tullepni rajta nem biztos.

A ST problema pedig teljesen lehoz az eletrol. Kb nem is opcio mar a field goal. Iden 10-szer probalkoztunk abbol 8 ment be. Hihetelen. Ez rohadt keves. Szerintem rugatni kellene McManussal, erezze mar a bizalmat es kezdjunk is el bizni benne, mert ugy nez ki rohadtul szukseg lesz a FG-okra is iden.

Amugy orulok, hogy az ellenfeleknek sikerult megtalalni az ellenszert az elkapobrigadunk ellen. Uss ki egyet azt csa. Persze nem lehet erre fogni a tegnapi vereseget, kozunk nem volt a meccshez. De azert jo lenne, ha nem daralnanak be mindig egy jatekost.

Egy pozitive dolog maradt meg. Ware FF-je ami visszapattant a foldrol Hill kezebe (az is mi volt mar? (na meg ez:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
)) . Meg ugy Ware jateka egeszeben, volt TFL-je is. Kiert coverbe screen passznal. Nagyon jo jatekos. Tud momentumot csinalni, nagy kuzdo, ez tegnap is latszik. Meg a Seattle ellen is ahol ket oriasi playt csinalt. Tegnao is az FF kis szerencsevel meg lehetett volna. Bar ha nem hordjuk vissza azzal sem mentunk volna semmire.

Meg annyi, hogy megjott az igazi pofon iden, a super bowl ota a legfostosabb jatekunkat sikerult hozni. Innen szep felallni igazabol. Ugy vagyok vele, hogy talan jo is ha nem vackoljuk be megunkat a Mile Highra a PO-ban (azert barmennyire megcsapott a tegnapi meccs, nehez elkepzelni, hogy nem jutunk be), hanem megyunk idegenbe is. Sot a szezon masodik fele errol is szol. Lehet hogy jol is jon majd ki. SB-t is idegenben kell jatszani. Persze nagy valoszinuseggel a Gillette-ben kell majd nyerni annak aki SB-be akar menni, de ebbe meg belegondolni is szar.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 754 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hátha most megfordul a dolog, és majd a PO-ra pörög föl a gépezet 100%-ra.

több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Mozis este volt, csak az eredményt néztem, majd lepörgettem a statokig, nem hittem el, amit látok. PM almost 400 yard, 54/34 és 7 pont a táblán, wut?

De ahogy hallom, katasztrófa volt az egész. Egy dologban bízom, hogy inkább most jöjjön ki a hiba, amit még van idő kijavítani, mint később. Kb. mint az eagles esete éjjel, inkább most jöjjön 1-2 pofon.

Csak az elmúlt 2 év meg ez a szezon után őszintén szólva nem sok bizodalmam van arra, hogy bármi is változni fog, lassan hátrébb vagyunk, mint két évvel ezelőtt...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kár hogy az első félidőben részben már elment rajta is! a meccs............
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
gyengébb biztos nem lenne, de én az eredeti Clady-OF-Ramirez-Vasquez-Clark fogattal mennék. Ők legalább össze voltak szokva, nem volt ennyi false start és holding, csak gyengék voltak. Most ugyanolyan gyengék vagyunk, csak még sokkal több a büntetés is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Amúgy ezt a mostani felállást nagyon gyorsan elfelejthetnénk, ennél még az első hetekben is jobb volt a fal, akkor legalább pass protectionben elfogadhatók voltak...Black_Adder
Lehet h hülyeséget kérdezek, de miért játszatunk guardba valakit, aki RT-ként a legjobb és a legjobb guardunkat miért toljuk ki a szélre? Manny nem tudna LG-t játszani?
A Clady - Ramirez | (Incognito) | - Montgomery - Vasquez - Franklin sztem papíron erősebbnek kell h legyen, mint a mostani...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
2 megjegyzésem és 1 kérdésem lenne.
1) Az O-line jelentősen romlott tavaly óta. Személyek tekintetében 2 változás volt. Úgy tűnik, hogy Beadles elvesztése többet ártott, mint amennyit Clady visszatérte használt.burzum
Inklább mindenki szarabbul játszik, mint tavaly. Meg Moreno kiváló pass protektor volt, most meg még Green is sérült...

Amúgy ezt a mostani felállást nagyon gyorsan elfelejthetnénk, ennél még az első hetekben is jobb volt a fal, akkor legalább pass protectionben elfogadhatók voltak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Végül lenne egy kérdésem. Meccs közben szívesen informálódnék a sértültekről. Világos, hogy az aktuális Pam Oliver be szokta mondani, amit tudni lehet, de erről néha lemaradok. Nem tud valaki egy honlapot, ahol a meccsek aktuális statisztikái mellett a sérültek állapotáról is lehetne tájékozódni? (Pl. egy a meccs közben megsérült játékos questionable, doubtful vagy out).burzum
Twitteren a beatwriterek rendszeresen beírják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
burzum Denver Broncos 152
2 megjegyzésem és 1 kérdésem lenne.
1) Az O-line jelentősen romlott tavaly óta. Személyek tekintetében 2 változás volt. Úgy tűnik, hogy Beadles elvesztése többet ártott, mint amennyit Clady visszatérte használt.
2) Az első 8 héten 6 hazai meccsünk volt, a szezon 2. felében 6 idegenbeli van. Általános megjegyzés (és épp ezért támadható), de talán ezen a fórumon nem mindig fordítunk elég hangsúlyt arra, hogy otthon vagy idegenben játszunk. Pl. amikor végignézzük, hogy kik ellen kell még játszani, az is számít, hogy hol. Nem mindegy, hogy 6 hazai 2 idegenbeli, vagy 2-6 (most épp 2-4 van hátra). Az NFL-ben a meccsek 57 százalékát nyerik a hazai csapatok. Mi ráadásul régóta minden meccset nyerünk otthon, utoljára talán 2012 végén, a Baltimore elleni kieséskor nem sikerült (bár ebben nem vagyok biztos).

Végül lenne egy kérdésem. Meccs közben szívesen informálódnék a sértültekről. Világos, hogy az aktuális Pam Oliver be szokta mondani, amit tudni lehet, de erről néha lemaradok. Nem tud valaki egy honlapot, ahol a meccsek aktuális statisztikái mellett a sérültek állapotáról is lehetne tájékozódni? (Pl. egy a meccs közben megsérült játékos questionable, doubtful vagy out).
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sokat gondolkodtam már ezen és szerintem nem kerek az sem amit Special Team néven művelünk.
50 yardon kívül kb meg sem próbáljuk a FG-kat (lassan már közelebbről sem...), punt/kickoff return TD-t utoljára a jobb sorsa érdemes Trindonnal láttam (bár jobban belegondolva azt is visszafújták szabálytalanság miatt...). Nincs pontos statom róla, de kb minden meccsen nekünk kell többet haladni azzal a qva labdábal, mert jó esetben is a 20-unkról kezdhetjük, ezzel szemben az aktuális ellenfelünknek odaadjuk azt a 10-20-30 yardot ajándékba, sokkal jobb field position formájában. Azt se értem h hogy lehetséges h ellenünk alig van fair catch, mintha másodpercekkel később érnénk oda a visszahordóhoz, mint fordítva...

A D# nagy nehezen, de leszokott a szabálytalanságokról, az a kevés amit rájuk dobnak, az kb kivédhetetlen, de amit az O-line produkál az szintén nevetséges. False start-holding hátán, mintha csak direkt nehezítenénk a saját életünket...

A nehezebb szitukban pedig kijön Fox gyengesége is, nem mondom h ki kéne rúgni, mégiscsak ő állítja össze a rostert és ő hozta ide az edzőgarnitúrát is, de amit time management címszó alatt csinál azt nem teszi ki az ablakba. Első félidőben pl simán meg lehetett volna próbálni időkérésekkel egy field goal távra kúszni, ehelyett hagytuk h a Rams lepörgesse az órát, majd térdeltünk.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sanders agyrázkódás, jövőhéten 99% h nem lesz, Caldwell persze egyből visszatért...
JT-ről nem olvastam még semmit azon kívül h bokasérülés, ha van vmi infó, ne legyetek rest megosztani.

Sokszor hallottam már h a meccs a falaknál dől el, ennél látványosabban szvsz nem lehetne ezt illusztrálni, passprotos statokban is csak PM miatt vagyunk elől, amúgy meg nevetségesen kevés ideje van dobni. Ha gyűrűről álmodozunk ezt vhogy rendbe kell tenni, nevetséges h egy komoly DLine ellen mit művelünk...

A D# nem volt tragédia, jött a szokásos big play, szegény Roby egy paraszthajszálnyit lemaradt, kár érte, ezen kívül csak Masonnel nem tudtunk mit kezdeni (az eddigi runD mércéjével nézve), am pedig 2 RZ stop, sackek is voltak, nem rajtuk ment el.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'