Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Felröppent h kivágjuk Colquittot és visszahozzuk McManunst punternek és kickoff rúgásokhoz.
| A gimiben még puntokat is rúgott McManus |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Ez egyelőre nekem még túl bonyolult. 😊 peterk2005
inkább most legyen ilyen bonyolult mint week17-en.... 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez egyelőre nekem még túl bonyolult. 😊 A Houston egyébként sem fog veszíteni a Jacksonwille ellen, úgyhogy csak nyerjük a meccset aztán meglátjuk a többit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
Denver captures a playoff spot with a victory over the Bills and a Ravens loss, a Steelers loss, a Browns loss, a Chiefs loss and a Texans loss or tie. The Broncos can also ensure a postseason berth with a win over Buffalo, plus losses by Baltimore, Pittsburgh, Cleveland and San Diego, a loss or tie by Houston, and a tie by Kansas City.

ilyenegyszerűBlack_Adder
Ehhez még talán picit korán vagyunk... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Denver captures a playoff spot with a victory over the Bills and a Ravens loss, a Steelers loss, a Browns loss, a Chiefs loss and a Texans loss or tie. The Broncos can also ensure a postseason berth with a win over Buffalo, plus losses by Baltimore, Pittsburgh, Cleveland and San Diego, a loss or tie by Houston, and a tie by Kansas City.

ilyenegyszerű

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462


😀
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gondoljátok el micsoda reklámértéke lehetne, ha mondjuk Beckham-et hoznánk elflzoli
szvsz így is elég jó a wr sor, de ártani végülis nem árthatna 😉Black_Adder
Pf... Hát ezt megérdemeltem 😊
Azt kívánom neked, hogy a drága Andre Caldwell barátunk legyen a te Baldrick-od egy életre 😊

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Gondoljátok el micsoda reklámértéke lehetne, ha mondjuk Beckham-et hoznánk elflzoli
szvsz így is elég jó a wr sor, de ártani végülis nem árthatna 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ennyi homályt és elnézett playt régen láttam már PM-től, mint amit az utóbbi hetekben összehoz. Nincs azzal baj, amíg jön a győzelem, neki is lehetnek hullámvölgyei, de nem ehhez szoktunk. Remélem nem valami zavaró sérülése van

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nehogy már olyan bonyolult lenne egy combosabb lábú focistát leigazolni. A KO ezzel meg lenne oldva, 30 yard körülről pedig egy jobb rúgóképességű ember kis gyakorlással bővel belövögeti a póznák közé. Gondoljátok el micsoda reklámértéke lehetne, ha mondjuk Beckham-et hoznánk el rúgónak 😊

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Ami igazán zavar az amit nem gondoltam volna mikor itt valaki megjegyezte a Kick-off... Azt a leborult.... KC ellen belefér hogy minden támadásuk 35-40 ről indult de ha adja az ég és mondjuk a főcsoportdöntőbe jutunk ott jön pl egy Brady na ott elég nagy luxus lesz... Colquitt nem tud rúgni? Nem azért de 35-ről nem is értem... Mi lehetett vele a régi szabályok szerint? Hűha...beresrobi
Megmondom mi volt vele. 2010-ben 1/78 volt a TB mutatója ha jól nézem. Azóta nem rúgott kickoffot, és idén ahogy erre felhívtam a figyelmet, nem véletlenül nem volt csapata. De belövi a kötelező FGokat. Szélcsendben gyengébb ST ellen lehet h a KO is jobban megy majd, de a múlt nem ezt sugallja, h így lesz, legalábbis nem sokkal... Abban jobban bíztam volna, h McManus valahogy visszanyeri az önbizalmát, és <50ről bevágja a nagy részét, de az az igazság, h ehhez a poszthoz "rövid emlékezet" kell, ennek ő úgy tűnik nagyon híján volt. Egy kihagyott FG után meg még jobb mezőnypozícióból jön az ellenfél, és még 3 pont sincs a táblán, meg talán az offenseen is kisebb a nyomás, ha tudják, h ha nem sikerül, még mindig lehet FG... Arról ne is beszéljünk ha neadjisten -3nál kell támadni 2 percen belül, vagy az OT-ben van nálunk a labda...

azért pofás lenne workouton a punterek felé első feladat: Kick-Off.. 😀beresrobi
Nekem már a kivastagított rész önmagában is elég pofás lenne. One step at a time... 😊 Sauerbrun-t még csak 42 éves, csak az agyát kéne lecserélni egy majoméra, és megoldódna ez a problémánk is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
azért pofás lenne workouton a punterek felé első feladat: Kick-Off.. 😀
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Azért vannak bajok bőven.
Talán egyszer h kellett a KCnak a saját 30asán belülől jönnie
Colquitt retek szar. Már annyira, h erre az ellenfél se számít, egyébként azt a playt simán vissza lehetett volna fúni, mert Bolden nem tett meg mindent h visszajöjjön azonnal a pályára. Karácsonyra egy új puntert kérek, aki mivel h punter olcsó, és esetleg még KOt is tud rúgni...
Tammere nem lehet számítani, de most DT-nek is volt droppolt TDje, nem ehhez vagyunk szokva
Manning meg annak ellenére volt offtarget, h azért elviselhető mértéken belül lett tartva a nyomás, sőt...
És még a tetejébe Von Miller sack dance-ei is egyre fantáziátlanabbak...

Fox viszont most nem ment a szomszédba egy kis csibészségért, az a fake punt a büntetés után a meccs elején nagy hívás volt. Csak field goallal zárult a drive, de akkor is +3 pont, és még egy csomó perc az órából. És a védelem tündökléséhez az is hozzá tartozik, h nem kicsit nyertük a time of posessiont...
Ennek ellenére 6 sack. Mondjuk érdekes, h Ware első sackje, negatív futás lett, a végén viszont mikor Smith kifutott OB-re az egy Ware sack lett, de ennyi baj legyen. Szeretem amikor JDR úgy ébred, h behúz safety blitzeket, meg más nem level0 csomagokat is.
És ma Steven Johson és Tony Carter kapott fontosabb szerepet a védelemben. Ezt most nem panaszkodásból írom, mert ez így week13-mon lófasz, hanem azért mert Trevathant és Talibot is hamarosan visszavárjuk, az segíthet a védelmen A Bolts ellen szükség is lesz rá...
Ami meg még ennél is fontosabb, h most zsinórban a 2. meccsen volt jó a fal. Ebben továbbra is benne van az összeszokás mellett Green és Anderson, de akárhogy is, Clady és Vasquez úgy játszanak ahogy tudnak, ami 2 All Pro játékosnál nem rossz, Franklin és Ramirez meg húzó guardként pont jók melléjük. Anderson meg a 167-re 168-cal felelt, igaz ezúttal csak 2 elkapással. Mondjuk gondoltam is rá meccsközben, h ilyen rossz időben, nem azokat a hosszú számokon kívülre menő passzokat kéne erőltetni, hanem többet lecheckkelni, de crosswindben ezek a wobbling passzok már csak ilyenek...

Amúgy ha már crosswind, azért jól jött a korai 2 posession előny, bár a KC magától is a levegőben akart megverni minket, de ez annyira nem működött, igazán váltani meg nem tudtak az eredmény után futva. Fordítva mi se biztos, h meg tudtuk volna fordítani, vagy ha igen, akkor ahhoz Manningtől sokkal több kellett volna... Azért is mondom, mert ez nagyon a 2012-es védelmünk most, akkor tud igazán jól játszani, h előnyben vagyunk, ha kiszámíthatóbbá válik az ellenfél, ha elővehetjük a legagresszívabb passrusht. Ez nem baj, csak ezt a védelmet nem egy pontháború megnyeréséhez választanám először. Ha az O 2 TDvel kezd sínen vagyunk, ha 2 TO-val, akkor bajban. És akkor még nem is csak az offense képes labdavesztésre, az a ST védjegye nálunk, vagy ha nem is adják el, egy TOval felérő jó field position a gyenge kickoff/punt miatt bármikor benne van... Ezekkel a démonokkal most együtt kell élni, és a POban majd nagyon észnél lenni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
D nekem is nagyon tetszett.

Az O meg túlzottan figyelt arra hogy Barth formába lendüljön. Kedves tőlük de ennyire nem kellett volna.

A passzjáték botladozása nem zavar annyira lesz az majd jó de minek ha CJ ennyit rak fel minden meccsen. 😀

Ami igazán zavar az amit nem gondoltam volna mikor itt valaki megjegyezte a Kick-off... Azt a leborult.... KC ellen belefér hogy minden támadásuk 35-40 ről indult de ha adja az ég és mondjuk a főcsoportdöntőbe jutunk ott jön pl egy Brady na ott elég nagy luxus lesz... Colquitt nem tud rúgni? Nem azért de 35-ről nem is értem... Mi lehetett vele a régi szabályok szerint? Hűha...
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
A RZ D nekünk szerintem azért döcög, mert nincs ideje a pass rush-nak dolgozni, nincsenek hosszan kialakuló play-ek, mi megy egy TE-t vagy RB-t mindig hajlamosak vagyunk üresen hagyni hamar, ebből jönnek a gondok, de ez max Trevathan visszatérésével javulhat. Sajnos Johnson és Marshall is könnyen verhető egy viszonylag épeszű QB-TE kombinációval, ez most is látszott...

Jó ez a D, alapvetően amíg kevésszer engedjük az ellenfelet a RZ közelébe, ahogy általában tesszük, akkor belefér, ha ott gyengébbek vagyunk egy kicsit. Ilyen pass rush kéne, persze ahhoz olyan OL is kell szemben, de most ez szerintem elég jó volt... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Újabb fontos győzelem. Ilyenekkel lehet újra formába lendülni, szenvedve is, de közben egy csomó jó jellel. Foxék az offense-ben nagyon jól megoldottak két idény eleji krónikus problémát, az oline összeállt, és a futás is beindult. A passzjáték kiüresedésére viszont még ki kell találni valamit, mert erősen el tud fogyni az ötlet, és jönnek a reménytelen szélső próbálkozások. Hol vannak a bunch formációk, a szokatlan playek, egy-egy játék DT-n, Sandersen és az aktuális futón kívül, stb.? Ezekből egy csomó van a playbookban, nem tudom miért nem vesszük elő őket. Mondjuk a mai meccs félidőtől kezdve időhúzás volt, lehet, hogy nem akartak elővenni néhány playt amit későbbre tartogatnak. Nem is kell mindenáron, de ennél a joker playeink nélkül is több fantázia kellene.

A védelem meg egyrészt nagyon jó volt - liga szűk elit módon jó -, másrészt viszont RZ-ban továbbra sem megy. És ugyan ma nem jött ki, mert Kováncs Sanyiék passzjátéka nagyon korlátos volt, de amúgy passz ellen továbbra is érzek problémát középen, de egy kiváló QB, offense úgyis átmegy manapság minden védelmen, szóval ez valahol törvényszerű is. Ezért kéne a RZ defense-et rendberakni, hogy 7 pont helyett több 3 pont jöjjön a jobb offense-ek ellen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elég komplett kis meccs volt ez a részünkről. Az első negyedben minden a helyén volt, utána a pass O# döcögött egy kissé, de ezt tudjuk be a hideg, szeles időjárásnak (meg azért nem vakok ellen kellett játszani...). Barth a FG-nál nagyon meggyőző volt (persze mind "kötelező" rúgás volt, de akkor is meggyőzően vágta be őket) a KO rúgások viszont tényleg érezhetően rövidebbek, kvázi ajándék 10-15 yardok (nem tudom h a szeles időjárás mennyire torzított a képen).
A sackek mellett külön öröm volt a 3 turnover és a relatíve kevés szabálytalanság.
Kezdünk összeállni 😕)

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
A D szerintem is jó volt, pár kis megingással, de végre volt újra pass rush és a run D is rendben volt...

És igen, volt mákunk is párszor, de végre lehetett, az utóbbi hetekben nem felénk pattogott általában a labda... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
kellett a lehetőség Barthnak h bemelegedjen, legközelebb TDket is csinálhatunk a red zone-ban 😀

amúgy bár ezzel egyre inkább egyedül vagyok a védelem nekem ma is tetszett. ...meg a running O is. Manning kicsit visszafogott volt, de annyi baj legyen. Magabiztos győzelem 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 821 — SB 50 Champion @ Grund
PM homály meccse volt, de CJ és a D kihúzta a bajból...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
agyaltam hogy megnézzem-e élőben, de a pats vereség meggyőzött hogy igen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az inaktív lista rég volt ennyire fájó számunkra:
Ronnie Hillman, Julius Thomas, Michael Schofield, Kayvon Webster, Aqib Talib, Chris Clark, Montee Ball.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Na, a mai meccs kulcs lehet a továbbiakra nézve. Pontosabban, egy Tour de Franceos hasonlattal élve, a Tourt nem ma kell megnyerni, de elbukni már ma is el lehet. 😊 Itt a "Tour" alatt persze nem a bajnokságot értem, inkább a kiemelésünk kérdését. Ha nyerünk, akkor azonos mérleg a Patssel, ki-ki harc a first seedért egy lépés előnnyel a csoportelsőségért. Ha vesztünk, akkor viszont a nyakunkon a Chargers és a Chiefs, valamint a Pats mai zakója is hiábavaló volt. Jövőhéten ugye Bolts-Pats, ahol meg már a Patsnek kellene ez esetben szurkolnunk, ami viszont a seed miatt hátrány... Csak bonyolódna minden egy mai zakóval, megnyerni semmi hosszútávút nem tudunk ma, de elveszíteni annál többet.
Nagyon tartok attól, hogy a Raiders elleni zakója a Chiefsnek csak jobban összekapja őket, élesek lesznek, a szezon egyik legkeményebb meccsére számítok, sok olyan résszel, amikor pozíciócsata fog zajlani, TD eső nélkül. Ezeket kell dominálni és a magunk javára fordítani.

Hajrá, Broncos!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Bolts kibrusztolta a győzelmet egy ronda flagfocis meccsen. Még inkább nyerni kell.peterk2005
Dehogy kell!ulpianus
Pontosan, nem életbevágó, de attól még fogunk 😊

több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
nagyon kell ez a győzelem...