NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista

az összes komolyabb meccsüket bukták idén

Általános Doktor
Épp ideje elkezdeni a fontos meccsek nyerését.

Am az ilyet szeretjük, amikor szinte komolytalannak veszi valaki, hogy ki kell állni ellenünk. Abból marha nagyot lehet esni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
A Bills megverhet bárkit, de hogy a Pats-et nem fogja, az hótziher.peterk2005
Ami azt illeti az Oakland is lesimázta őket... 😒Általános Doktor
arról nem volt szó hogy nem kaphatnak ki bárkitől 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A Bills megverhet bárkit, de hogy a Pats-et nem fogja, az hótziher.peterk2005
Ami azt illeti az Oakland is lesimázta őket... 😒

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Az a baj, hogy nehéz erről beszélni, mivel semmit sem tudunk.
Mindenesetre a rendelkezésre álló infok alapján én bizony holnap ültetném Manninget. Oswinak is kell a meccs, több szempontból is, inkább most, mint később.
több mint 9 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Manning harmadik héten rendezett Seahawks mérkőzés óta jelez a kezével a centernek. Ha van is vele valami, nem mostanában kezdte. A dobásai szerintem nem az első két forduló óta lettek gyengébbek. És egyébként szerintem arról van szó, hogy tanultak a tavalyi történetből. Csodálatos volt a tavalyi levegőművészet, de semmit nem értünk vele végül. Védelem és futójáték kell decemberben, januárban. Nem várhatjuk, hogy Manning nyerjen 19-20 mérkőzést meg. Mpst sokkal kiegyensúlyozottabbak csapat vagyunk. Lehet hamarosan sokkal fontosabbá válik a Bengals elleni meccsünk. Kifejezetten jól tartja magát a Jets, érdemes figyelni rájuk...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Bills megverhet bárkit, de hogy a Pats-et nem fogja, az hótziher. 😊 A Packers megveréséhez is annyi minden kellett, hogy az kétszer nem fordul elő. És Belichick is jobb annál, hogy az ilyen csapatok ellen eleresszen esélyeket.
A Bolts meg nem fog eljutni odáig, hogy háromszor meccseljen velünk. A Colts vagy a Pittsburgh fog hozzánk jönni szerintem. 😊

Én továbbra is pihentetnék mindenkit akit csak lehet. Ha Manning sérülése nem olyan, hogy rá lehet sérülni, akkor ő minimál fordulaton játsszon, de amúgy inkább mindenki rehabilitáljon. És ha eddig kihúztuk ennyi sérülttel, akkor már ne is legyen ennél több...

(Egyébként szerintem Manningnak már egy ideje lehet valami problémája. A napokban visszanéztem pár Colts, Broncos condensed meccset az elmúlt hetekből, mert többet is csak féligmeddig tudtam élőben követni, és feltűnt, hogy a snapet egy ideje a kezével jelzi. Először azt hittem, hogy a zaj miatt, vagy az új center miatt, de otthon is és több meccs után is ez van. Pedig lábbal sokkal könnyebb jelezni, a center is jobban látja. És Manning mindig is úgy jelzett. Szerintem lehet valami a lábával, derekával, stb., amit nem közölnek. A dobásai is kb. azóta lettek nagyon gyengék, lassúak. PM a műtött nyakával a kar erőt a kitámasztással kompenzálja, ami most nincs, alig támaszt ki dobáskor. Remélem nem arra sérült rá múlt héten. De akár igen, akár nem, most a legfontosabb, hogy fizikálisan rendbejöjjön a playoffra.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Feladni biztosan nem fogjuk, értem ez alatt h PM játszani fog (de legalábbis minimum kezdeni), s az igazat megvallva sztem ez elég is lesz a W-hez, ugyanis ez a Bengals, nem a tavalyi Bengals.

Daltonnak nem ez lesz az áttöréses éve, a védelmük gyengébb és kis túlzással az összes komolyabb meccsüket bukták idén (Colts nullázta őket, Pecc vérfürdőt tartott és a Vasas is simán nyert náluk).

Az h egész jó arányuk van is csalóka, lévén az idén hulla gyenge NFC dét kapták ajándéknak, így azon túl h ebben a ligában bármi megtörténhet, én nem látom ezt egy komoly matchupnak | leszámítva persze Hillt, így h kvázi nincs LB sorunk... | .

Nem mellesleg a Billsnek ma kinéz egy W, azzal pedig úgy mehetnek a Pecchez h reális esélyük van a WC-re.
Ha pedig ott is hozzák azt, mint amit az elmúlt két meccsen, akkor bízhatunk a meglepiben 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 101 — The Mathematician
egyébként nekem van kis félszem abból a szempontból hogy nyert megint a Bolts és nem tudom egy szezonban 3x is el tudjuk-e őket kapni
nem a képességek miatt, hanem a "rangadó" feelingje miatt aggódnék

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
A gond valóban az, hogy nem tudjuk, feladhatjuk-e a meccset, vagy sem. Mert ha feladjuk és a Pats mégis botlik, akkor bánhatnánk nagyon, szerintem ezt Fox-ék nem fogják megkockáztatni. Csak nehogy így legyen belőle baj...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Sziasztok vadlovak ! Hogy látjátok a MNF-t lehet esélyünk ellenetek kell nektek még ez a győzelem ? Hiányzik tőletek valaki kulcsember ?WhoDey83
Hiányzó kezdők:
Montee Ball, RB -> IR: Pótlása megoldottank tűnik CJ Anderson által.
Nate Irving, MLB -> IR: Pótlása nem igazán megoldott. A korábbi udfa Steven Johnson vette át a helyét, aki inkább ST játákos, a defense-ben elég egy dimenziós. Nagy hiba eddig még nem szárad a lelkén, de nem is egy playmaker LB...
Danny Trevathan, WLB -> IR: A tavalyi leading tackler, de igazából idén egész évben nélkülöztük. Pótlása megoldott, Brandon Marshallal, de:
Brandon Marshall, WLB -> OUT: Múlthéten sérült le, nem valószínű, h az alapszakaszban fog még játszani. Ő az idei leading tackler, és sok tackle valójában defensive stopnak minősült. Úgy még nem kellett játszanunk, h egyszerre hiányzott Trevathan, Irving és Marshall, screen passzokkal és TE játékkal szerintem igen sebezhetőek leszünk.

Egyéb fontos hiányzók
Quinton Carter, SS: Így h nincs egyszerre Trevathan és Marshall a nickel packageben az lett a megodás, h az egyébként SS Ward játszik nickel LB-t, és akkor értelemszerűen a helyére jön egy másik safety. Na ez Carter volt. Pótlása megoldottnak tűnik Brutonnal, csak Bruton az utolsó safetynk volt a sorban. Most hoztunk egyet PS-ből, de LBkből és safetykből lassan feléljük a tartalékjainkat.

Kérdéses a játéka Cladynek (LT). Idén vele se volt igazán jó a fal, de pont kezdett összeállni, nélküle bajok lennének blind side-on, illetve Manningnek is van mostanában minden nyavajája, de ő szinte biztos, h játszik.

Összességében sérültek terén sokkal jobban állunk, mint tavaly ilyenkor, és feltételezem, h sokkal jobban, mint a liga átlag, de teljes meccsen még nem kellett nélkülözni a 4 legjobb LBből 3-mat. úgyh azt se tudom, ezt hogyan viseli el a csapat.

Hogy a győzelem kell-e nekünk? Hát elvileg még harcban vagyunk a #1 seedért, egy esetelges AFC döntőn a Patscel meg pont jelentheti az a különbséget, h Bostonban vagy Denverben lesz-e. Persze erre nem sok esély van, mert ehhez a peccnek egyszer buknia kéne... Azon kívül még nincs zsebben a 1st round bye, perzse utolsó fordulóban a Raiders, de mondjuk nekem szimpatikusabb forgatókönyv, ha most megvan a bye, aztán majd a raiders ellen pihennek akiknek kell. Szóval van tétje, de annyi nincs, h sérülést kockáztassunk. Kisebb sérülésnél is lehoznám a kezdőket, ha annak olyan a jellege, h nem jó ráterhelni. De, h Fox is így gondolkodik-e, azt nem tudom. Múlt héten nem lepődtem volna meg, ha a második félidő Oswié, persze azóta klincseltük a divíziót...

Esélyetek akkor van, h nem kerültök hátrányba. Ha az elején megragadjátok a kezdeményezést, és végig ütitek a vasat. A futás elleni védelmünk jó, de passz ellen nem árt, ha egyértelmű, h passz lesz, és lehet kicsit agresszívabban a pass rusht-t, azon kívül offense oldalon se tesz mindig jót, ha nagy a hátrány, és fel kell hagyni a futással. Igazából a labda mindkét oldalán előnyben vagyunk jobbak.
Szintén melletetek szólhat, h újabban akadozik a red zone offenseünk, így az is előfordulhat, h lejátszunk titeket az első félidőben, de mégis lőtávon belül maradtok. Bár én azért bízom benne, h Julius Thomas visszatérésével ez sokat fog javulni, de amit a sérüléseknél írtam az rá is igaz, könnyen lehet h tartalékoljuk a formáját a postseasonre...

Egyébként szerintem túl teljesítitiek, ami a keretben van, aminek az egyik következménye, h hiába a jó mérleg, a power house csapatok ellen underdogok vagytok. Nehéz jól összefogni, de számomra a Bengals sokkal inkább egy papírforma csapat, ami hozza a kötelezőket, de elmaradnak a meglepetés győzelmek is. Míg a Steelersben mondjuk jobban benne van, h kijön nekik a lépés, és elkapnak bárkit, aztán a könnyűnek tűnő ellenfeleken meg bukdácsolnak. Ilyen szempontból nem tűntök veszélyesnek, de így december közepén ezek az okoskodások már nem érnek túl sokat...

Van esélyetek nyerni, nem kell hozzá csoda, nem fogok nagyon kijönni a sodromból, ha elbukjuk, de azért inkább Broncos győzelemre számítok (amiben persze lehet h az elfogultságom is benne van)Black_Adder
Köszönöm a kímerítő válaszodat amit rólunk írtál abban sajnos egyet kell értenem veled ami nekünk rossz hír hogy valóban nagyon jók vagytok futás ellen és ugye nálunk Vörinek az eladott labdák idén szép számban jönnek illetve sokszor dobál nagy vakokat is én a védelmünkben bízom hátha előjön a tavalyi forma ! Mert ha ez a meccs bukó akkor valószínű már a Heinz Fielden sem teszünk csodát !

Welcome To The Jungle
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Legegyszerűbb lenne mindenkit akit lehet pihentetni és benyelni ezt a meccset. Inkább, minthogy a playoffra se legyenek rendben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sziasztok vadlovak ! Hogy látjátok a MNF-t lehet esélyünk ellenetek kell nektek még ez a győzelem ? Hiányzik tőletek valaki kulcsember ?WhoDey83
Hiányzó kezdőkBlack_Adder
Ha lehet, akkor még rosszabb a helyzetünk, íme a hivatalos injury report:
OUT:
Cornick, Marshall
QUESTIONABLE:
Sanders (megfázás), Manning, Clady, Montgomery, Thompson, Hillman, Webster
PROBABLE:
Tamme, Anderson, JT, DT, Latimer, Clark

PM, ettől függetlenül valszeg játszik, de Sanders aggasztó (főleg úgy h DT és JT is kisebb sérüléssel/sérülésből épülve fog játszani).
A fal is aggasztó, a kezdő LT és a C is kérdéses, legjobb esetben sem lesznek 100%-osak (+Cornick is elég sokszor szerepet kap nálunk, kvázi 6. falemberként).
A futójáték is bajos, a kezdő ügye IR, a sorban második Q, a harmadik sérüléssel küszködik, de valszeg játszik, míg a negyedik szintén Q, hmm hmm hmm.
Az LB sorról nem is beszélve.

Az igazat megvallva, sztem a hátunk közepére sem kívánjuk most ezt a meccset 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Bár elhangzott párszor közvetítések alatt is, de legyen itt is: A mi védelmünk a legjobb 3&outokban
 espn.go.com/blog/denver-broncos/post/_/id/10793/three-and-outs-add-up-to-wins-for-broncos

Terrance Knighton lett a "Darrent Williams Good Guy of the Year"
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Knighton-named-recipient-of-Darrent-Williams-Good-Guy-Award/1ac7c381-805f-4980-b5e4-996d4d747592

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Sziasztok vadlovak ! Hogy látjátok a MNF-t lehet esélyünk ellenetek kell nektek még ez a győzelem ? Hiányzik tőletek valaki kulcsember ?WhoDey83
Hiányzó kezdők:
Montee Ball, RB -> IR: Pótlása megoldottank tűnik CJ Anderson által.
Nate Irving, MLB -> IR: Pótlása nem igazán megoldott. A korábbi udfa Steven Johnson vette át a helyét, aki inkább ST játákos, a defense-ben elég egy dimenziós. Nagy hiba eddig még nem szárad a lelkén, de nem is egy playmaker LB...
Danny Trevathan, WLB -> IR: A tavalyi leading tackler, de igazából idén egész évben nélkülöztük. Pótlása megoldott, Brandon Marshallal, de:
Brandon Marshall, WLB -> OUT: Múlthéten sérült le, nem valószínű, h az alapszakaszban fog még játszani. Ő az idei leading tackler, és sok tackle valójában defensive stopnak minősült. Úgy még nem kellett játszanunk, h egyszerre hiányzott Trevathan, Irving és Marshall, screen passzokkal és TE játékkal szerintem igen sebezhetőek leszünk.

Egyéb fontos hiányzók
Quinton Carter, SS: Így h nincs egyszerre Trevathan és Marshall a nickel packageben az lett a megodás, h az egyébként SS Ward játszik nickel LB-t, és akkor értelemszerűen a helyére jön egy másik safety. Na ez Carter volt. Pótlása megoldottnak tűnik Brutonnal, csak Bruton az utolsó safetynk volt a sorban. Most hoztunk egyet PS-ből, de LBkből és safetykből lassan feléljük a tartalékjainkat.

Kérdéses a játéka Cladynek (LT). Idén vele se volt igazán jó a fal, de pont kezdett összeállni, nélküle bajok lennének blind side-on, illetve Manningnek is van mostanában minden nyavajája, de ő szinte biztos, h játszik.

Összességében sérültek terén sokkal jobban állunk, mint tavaly ilyenkor, és feltételezem, h sokkal jobban, mint a liga átlag, de teljes meccsen még nem kellett nélkülözni a 4 legjobb LBből 3-mat. úgyh azt se tudom, ezt hogyan viseli el a csapat.

Hogy a győzelem kell-e nekünk? Hát elvileg még harcban vagyunk a #1 seedért, egy esetelges AFC döntőn a Patscel meg pont jelentheti az a különbséget, h Bostonban vagy Denverben lesz-e. Persze erre nem sok esély van, mert ehhez a peccnek egyszer buknia kéne... Azon kívül még nincs zsebben a 1st round bye, perzse utolsó fordulóban a Raiders, de mondjuk nekem szimpatikusabb forgatókönyv, ha most megvan a bye, aztán majd a raiders ellen pihennek akiknek kell. Szóval van tétje, de annyi nincs, h sérülést kockáztassunk. Kisebb sérülésnél is lehoznám a kezdőket, ha annak olyan a jellege, h nem jó ráterhelni. De, h Fox is így gondolkodik-e, azt nem tudom. Múlt héten nem lepődtem volna meg, ha a második félidő Oswié, persze azóta klincseltük a divíziót...

Esélyetek akkor van, h nem kerültök hátrányba. Ha az elején megragadjátok a kezdeményezést, és végig ütitek a vasat. A futás elleni védelmünk jó, de passz ellen nem árt, ha egyértelmű, h passz lesz, és lehet kicsit agresszívabban a pass rusht-t, azon kívül offense oldalon se tesz mindig jót, ha nagy a hátrány, és fel kell hagyni a futással. Igazából a labda mindkét oldalán előnyben vagyunk jobbak.
Szintén melletetek szólhat, h újabban akadozik a red zone offenseünk, így az is előfordulhat, h lejátszunk titeket az első félidőben, de mégis lőtávon belül maradtok. Bár én azért bízom benne, h Julius Thomas visszatérésével ez sokat fog javulni, de amit a sérüléseknél írtam az rá is igaz, könnyen lehet h tartalékoljuk a formáját a postseasonre...

Egyébként szerintem túl teljesítitiek, ami a keretben van, aminek az egyik következménye, h hiába a jó mérleg, a power house csapatok ellen underdogok vagytok. Nehéz jól összefogni, de számomra a Bengals sokkal inkább egy papírforma csapat, ami hozza a kötelezőket, de elmaradnak a meglepetés győzelmek is. Míg a Steelersben mondjuk jobban benne van, h kijön nekik a lépés, és elkapnak bárkit, aztán a könnyűnek tűnő ellenfeleken meg bukdácsolnak. Ilyen szempontból nem tűntök veszélyesnek, de így december közepén ezek az okoskodások már nem érnek túl sokat...

Van esélyetek nyerni, nem kell hozzá csoda, nem fogok nagyon kijönni a sodromból, ha elbukjuk, de azért inkább Broncos győzelemre számítok (amiben persze lehet h az elfogultságom is benne van)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze, mindenkinek mindig van esélye. A Billsnek jóval kevesebb esélye volt múlt héten a Green Bay ellen mint a Bengalsnak lesz a Broncos ellen, és mégis megcsapták Rodgerséket. 😊

Marshall biztos nem fog játszani a védelemben. Ő mára fontos ember lett. De a legnagyobb kérdés Manning. Nem tudni milyen állapotban van.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Sziasztok vadlovak ! Hogy látjátok a MNF-t lehet esélyünk ellenetek kell nektek még ez a győzelem ? Hiányzik tőletek valaki kulcsember ?

Welcome To The Jungle
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Igazából a nagy buli az, hogy mivel most meg lett kötve a szerződés, így idénre is esik 4 milla belőle. Gondolom volt még ennyi a cap alatt idén, amit így idény végén már nyugodtan elkölthettünk, mert már nem kell tartalékolni.

Elméletileg a szabad capet rolloverrel át lehet vinni következő évre is, de ilyen részletekig nem ismerem a cap biszniszt, nem tudom milyen költségekkel, terhekkel, stb. Felteszem így volt a legjobb megoldás üzletileg. peterk2005
A Broncos-nak aztán hulla mindegy volt caphit/rollover szempontjából. Harris viszont nagyon örül, hogy hamarabb kap 4 milliót. Örömében bizonyára engedett is a végösszegből. Ennek meg a FO örül; most mindenki örül. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazából a nagy buli az, hogy mivel most meg lett kötve a szerződés, így idénre is esik 4 milla belőle. Gondolom volt még ennyi a cap alatt idén, amit így idény végén már nyugodtan elkölthettünk, mert már nem kell tartalékolni.

Elméletileg a szabad capet rolloverrel át lehet vinni következő évre is, de ilyen részletekig nem ismerem a cap biszniszt, nem tudom milyen költségekkel, terhekkel, stb. Felteszem így volt a legjobb megoldás üzletileg.

Lényeg a lényeg, hogy ha nem lesz sérülés, formahanyatlás, akkor 2018-ig megoldott a CB poszt úgy, hogy 2 elit és egy nagyon ígéretes első körös fiatal alkoltja a CB depth első hármasát. Korrekt. 😊

Amúgy végignézve a rostert, és hogy milyen fiatalok állnak a depthben "startra készen", vagy már be is vetve (Latimer, Smith, Marshall, a komplett futó egység és a többiek), a Broncos remek helyzetben van. Egy csomó poszton nem hogy kiváló/elit kezdő van, de még mögöttük is megvannak már a jövő reménységei. MLB-be kéne találni egy minőségi, értelmes, a játékot jól átlátó embert, plusz azok helyére utódot hozni, akiket nem sikerül megtartani. Elwaynek eléggé szabad keze lesz a drafton, szinte akár végig BPA alapon húzhat majd, illetve keresgélhet minőségi upgrade-eket azokra a posztokra, amire esetleg ráfér. (Pl. Moore korrekt kezdő, de nála azért lehet/van jobb is. Vagy megoldani a RT kérdést, hogy Vasquez visszamehessen guardba. Ilyesmi.)

Persze a QB kérdés lesz az igazi live or die és lassan eljön annak is az ideje. De hát ez minden franchise életében borzasztó nehéz szülés, és nem is feltétlenül olyan amihez elég a jó menedzsment. Ahhoz szerencse is kell bőséggel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Harris csak 3 milliót fog foglalni a sapkából jövőre, így hozzávetőlegesen 35,5 M lesz a cap space, azzal azért lehet gazdálkodni 😊
Chris Harris Jr. szerződésének a részleteit egyébként itt megtaláljátok:
 www.milehighreport.com/2014/12/18/7419209/chris-harris-jr-will-only-count-3-million-against-the-salary-cap-in

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ahogy látom, egyszerűen beírták minden poszton a grade rendszerük alapján kijött sorrendből az első X játékost. Mivel Ryan total grade-je Manningnél jobb, ezért került ő be. Úgyhogy a magyarázatot inkább a grade rendszerükben kell keresni. 😊

(Én korrekt véleményt még szubjektívat se tudok mondani, mert Manningnak minden meccsét láttam idén, miközben Matty-nek és Brees-nek viszont csak 4-5 meccsét néztem meg. Azokon egyébként egyénileg jók voltak, kivéve talán 1 Brees meccsen.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
mielőtt bárki más gondolna: Pont leszarom, h ki lesz ott a Pro Bowlon és ki nem. Hosszú évek óta skippelem, reményeim szerint az esetlegesen beválasztott Bronco-knak úgyis a Super Bolwra kell készülniük (legyen a SB előtt ez a szánalom, h a legjobbak egészen biztosan ne tudjanak elmenni a "legjobbak" meccsére). Mivel az egyes játékosoknak ez elismerés, meg sajnos sok helyen számon tartják, ezért örülök, ha vki neve odakerül a listára, de ha nem azon sem akadok ki.

Ami érdekel, hogy hogyan lehet egy szakértő listáján (sry Falcons, Saints fanok) Matty Ice meg Brees Manning előtt, amikor semmilyen releváns statban (kivéve Brees comp%ban) nem jobbak mint Manning. És minél több tényezőt vetünk össze, annál nagyobb a lemaradásuk tőle. Többnyire "védeni" szoktam a PFF-et, mert attól, h a grade-jeik szubjektívek, még lehet jobb, mint az én vagy bárki más szubjektív véleménye, de ezt a QB listát objektívan is nagyon egyszerűen meg lehet cáfolni. Ezt a cikket publikálni, szégyen volt. És ezt, a valódi Pro Bowl listával szemben, nem elfogult szurkolók, edzők, játékosok állítják össze, hanem a PFF fizetett szakértői... Ha a kézenfekvő tények ennyire ellentmondanak a listájuknak, legalább adtak volna egy hosszabb magyarázatot, h miért imigyen döntöttek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó ez így. PM akkor nyert gyűrűt legutoljára amikor hasonlóan "rossz" évadja volt 😊 Azóta szinte minden évben vagy MVP, vagy minimum benne volt az MVP diskurzusban, és egyszer se jött össze.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Kulcsszerepet betöltő udfa játékosaink
 espn.go.com/blog/denver-broncos/post/_/id/10731/broncos-have-been-keen-in-finding-undrafted-gems

5 Bronco a PFF Pro Bowl csapatában
 www.profootballfocus.com/blog/2014/12/17/2014-pff-pro-bowl-selections/
Akármennyire is helyénvalónak látom DT, Miller, Marshall, Harris és Sanders(reserve), nehéz komolyan venni egy listát amiben PM nincs a 6 legjobb QB között idén.
2. ANY/A-ben, NY/A-ban, 3. passer ratingben, de minden releváns statban top5...
Nem szeretem, amikor szidják a PFFet a szubjektivitása miatt, mert aki szidja, annak a véleménye ugyanannyira szubjektív, és nem biztos h egy fokkal is jobban ért hozzá, de a QB teljesítményének leírására egész objektív statok állnak rendelkezésre, amik alapján Peyton mondjuk Rogers mögött a 2. Ezt a Brees, Ryan > Manning dolgot nem igazán tudom elfogadni

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Feltöltöttük a rostert: TE Dominique Jones (mondjuk nem értem h miért vágjuk ki, ha pár napra rá visszavesszük, felesleges dead money, még ha marginális is), valamint S Josh Bush (két évig volt a Jetsben, ps-ből hoztuk fel) + OG Jon Halapio ps tag lett.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Talib lett az AFC DPOW - 8 tackles, 1 INT (4 yard), 3 passes defensed (7-szer vették célba, ebből 4 elkapást engedélyezett 34 yardért).
Nem túlzás azt mondani h a legjobb broncosos meccsét hozta, ami külön öröm h (az előzetes félelmek ellenére) egészséges és balhéja sincs 😊Általános Doktor
Akkor a két győztes egymás ellen fog játszani kedd hajnalban, mert Jeremy Hill kapta az AFC OPOW elismerést. 😉megyerikrisz
Most mondanám h Hillt leszedjük majd, de egyrészt tudom h milyen ügyes a srác | a bowl.hu-s mock drafton be is húztam 😊 | , másrészt épp most esett ki a két tackle gyáros LB-nk, szal érdekes meccs lesz ez. 😊
Bár a szezon korábbi szakában nem aggódtam volna azért a végkimenetelt illetően, de most motivációs téren ég és föld a két csapat (papíron). Nektek élet halál mind2 meccs, míg nekünk egy W elég a first round byehoz, a kettő pedig önmagában nem ér 1# seedet + ha hozzáteszem h az uccsó meccs a Raiders ellen van, ráadásul otthon 😕)
Persze remélem h a srácok maximalisták, és nem lesz ebből gond...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'