Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Nézegettem kicsit a vasárnapi snapcountokat. Összesen 63 defensive snap volt

Talib 63, 100%
Harris 62, 98%
Roby 44, 70%

Moore 63, 100%
Ward 63, 100%
Q.Carter 44, 70%

A számok alapján az látszik, h feltűnően sokat voltunk dime-ban. Erre egyébként magyarázat lenne, h egyrészt azért csak 1 félidőt megnyugtató előnyben játszottunk, másrészt, így se jutott sehova a Raiders a földön. Viszont úgy kb 2.5 éve sokat játszunk előnyben, mégis a nickel felállást favorizáljuk, és idén se volt ez másképp, Quinton Carter maga pedig ennyit még idén nem játszott, főleg ha %osan nézzük
week1től, 45%, 20%, 3%, 0%, 0%, 31%, 19%, 0%.
Most hirtelen 70%. Nem csak h többet voltunk dime-ban, de még a 3CB-3S felállás aránya is nőtt a 4CB-2S-hez képest?

...Vagy...

Ward és Moore egész szezonban szinte minden snappet fent vannak, szóval ez csak a subpackage-eket érinti.
Szezon előtt volt szó róla, h Ward akár nickel LB-t is tud játszani. Most meg kidőlt ugye Irving, aki mondjuk minden csak nem nickel LB, de akárhogy is a 4 kezdő szintű LBnkből 2 nem játszhatott. Valahogy alkalmazkodni kell a helyzethez

Akit érdekel, hogy játszott a front:
Marshall 100% - most olvastam érte is Knightonnak tartozunk köszönettel, mert a Raiders is hívta volna, csak ő volt csapattársától kért tanácsot. végül is csak egy vetminimumos everydown LB nőtt ki belőle
Miller 97%
az Irving helyén kezdő Johnson 30%
McCray 3% pontosan az a 2 snap, amikor Miller nem volt.
Nelson-Barrow 0-0.

Amikor Trevathan másodszor is megsérült, Nelson nagy szeletet kapott a tortából, mint Irving, erre talán akkor is felhívtam a figyelmet, aztán ez nem lett tartós, Irving igazából jól játszott idén, Nelsonról meg inkább annyit lehtett elmondani, h nem játszott szarul. Valószínűleg a gameplanben így volt kisebb a változás akkor. Most viszont, mivel Irving alternatívája Johnosn, hisz ő az aki futás ellen erős, míg Nelson és Barrow inkább coverage LBk, arra számítottam, h Nelsont és Barrow-t nem nagyon értinti majd Irving hiánya, vagy többet leszünk nickelben, ha Johnosn nem birkózik meg a feladattal, ami nekik több snappet jelentene. Ehhez képest száműzve lettek az ST-be.

És ki volt akkor a nickel LB? Technikailag: Ward. Elég bonyolult a szerepe a különböző package-ekben, de igazából nem sokat számít, h 2 LB-vel és 6 DBvel voltunk-e , vagy 3 LBvel 3 LBvel és 5 DBvel, vagy máshogy fogalmazva nickel Warddal nickel LBként vagy dime 3 safetyvel, az igazság talán valahol a 2 között van. Ha dime akkor közel van a nickelhez, ha nickel akkor közel van a dimehoz.

Egyelőre abba nem mennék bele, h Ward hogyan játszik, Moore mellett és hogyan játszik Moore és Carter mellett. Nincs hozzá elég film, nekem meg nincs hozzá elég jó szemem. Furamód egyszerűbb összehasonlítani a Nelson-Barrow párost Carterrel. Hisz végső soron ez a különbség. Továbbra is csak egy meccsről van szó, ráadásul egy gyengén támadó ellenfél ellen. Ugyanakkor a szezon során már többet láttuk a 3 érintettet, Cartert pedig láttuk 2011-ben is:
- Barrow, eddig nem sokat mutatott, pedig azt vártam, h ő lesz a meglepetés ember. Nem lett. STben se játszik feltűnően. Ez egyébként nem baj, mi nem draftoljuk az AllPro-kat, hanem neveljük őket, Barrow meg ráadásul hátsó körös pick, nyilván nem véltetlenül, akkor se ha hypeoltam
- Nelson, ő eddig meglepetésre többet mutatott, mint vártam, 7. körös újonc létére. Ha lenne Trevathan és Irving nem lenne pálya közelben, de ő volt a next after next man up, amire büszke lehet. A játékára mondjuk nem, de szégyenkeznie se kell. Nem követett el szarvas hibákat, de pozitív irányba se sokat.
- Carter ugyanakkor egy meglepően jó rookie év után, majd 2 év kihagyás után, már első forulóban úgy tűnt visszanyerte a formáját. Eleve kiszorította Ihenacho-t a keretből. Ahogy Duke és TJ, ő is jó nagyot tud ütni, ami elvárás egy strong safety-től, emellett ő kiegyensúlyozottabbnak tűnik coverage-ben is. Igaz, őt még nem kértük meg h fogja Gronkot, Gatest vagy akár Amaro-t 1v1-ben, csak h Ward legrosszabb matchupjait emlegessem fel. De eddig mindenképpen többet láttunk tőle, mint a szóban forgó 2 LB-től.

Moore megbízható coverage safety (igen emlékszem Flacco hailmaryjére), Ward pedig megbízható tackler. Az h most helyet találtak mellettük Carternek is, egy új védelmi variáció. LBként Johnson 30%, ő 70%. Azon se lepődnék meg, ha egészen pontosan egymást cserélték volna. Nem biztos, h így is marad. Működött a védelem máshogy is, de az látszik, h ki tudunk találni új működő dolgokat. Én a magam részéről akkor lennék a legboldogabb, ha Barrow látványos fejlődéshez kezdene, de ezt a formulát is kipróbálnám még mondjuk veszélyes TE-el bíró csapatok ellen, pl KC, SD. Mert a védelem dominanciájától eltekintve is fizikálisabbnak tűnt ez a felállás.

Kíváncsian várom a folytatást, meg h mi lesz, ha visszajön Trevathan. Akkor lesz 3 every down LB-nk, feltéve h Marshall MLBként is everey down. Ez Woody példájából okulva koránt sem ilyen triviális. De azért ha van Trevathan-Irving-Marshall-Miller, akkor elvileg nincs gondunk a felállással. Ugyanakkor ha ez működik, akkor ez is szempont lehet Irving hosszabbításánál.

Fázok kicsit a következő meccstől. Egyrészt sosem tartom jó előjelnek, amikor pont előttünk váltanak QB-t, Hillnél meg amúgy is van szvsz rosszabb kezdő, de ettől függetlenül, inkább az OL lehet kihívás elé állítva, főleg az OL, amivel ugyanúgy próbálkozunk, mint az új nickel variációkkal, de kevesebb jót tudok mondani róla...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hááát, biztos hullára örül a dómjának, mikor közben naponta jeges vízben fagyasztja merevre a kezét, hogy szokja a hideget. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 809 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Átadták a fedett edzőpályánkat, képeket itt találtok róla.
Furcsának találom h eddig nem volt ilyen, Denverben azért elég zord időjárás van...Általános Doktor
Nem két fillér egy ilyen és az a vicces, hogy igazából nyáron kell, az esők és viharok idején TC alatt. Év közben nem baj az, ha kint edz a csapat, szokják csak, hogy mi vár rájuk a hétvégén... 😀StormST
Igazából ebben az a vicces, hogy PM mindig is DomeQB volt, a Colts utáni váltásnál biztos is voltam benne, hogy nem megy olyan helyre, ahol nyitott a stadion és már novemberben fagyok jöhetnek. Erre kikötött Coloradóban....
És most megkapta a domeját 😀

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 813 — SB 50 Champion @ Grund
Átadták a fedett edzőpályánkat, képeket itt találtok róla.
Furcsának találom h eddig nem volt ilyen, Denverben azért elég zord időjárás van...Általános Doktor
Nem két fillér egy ilyen és az a vicces, hogy igazából nyáron kell, az esők és viharok idején TC alatt. Év közben nem baj az, ha kint edz a csapat, szokják csak, hogy mi vár rájuk a hétvégén... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 951 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Átadták a fedett edzőpályánkat, képeket itt találtok róla.
Furcsának találom h eddig nem volt ilyen, Denverben azért elég zord időjárás van...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Teljesen mindegy. Én utálom ezt az embertípust. Ha balhéznak, ha nem, egyszerűen feláll a hátamon a szőr tőlük. A hétköznapi életben is.peterk2005
Elmondom, Talib pont ugyanilyen, mégis tapsolsz neki 😊Höri
Nabaszki, egy világ omlott össze bennem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 809 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Teljesen mindegy. Én utálom ezt az embertípust. Ha balhéznak, ha nem, egyszerűen feláll a hátamon a szőr tőlük. A hétköznapi életben is.peterk2005
Elmondom, Talib pont ugyanilyen, mégis tapsolsz neki 😊Höri
De ő mondhatja az N betűs szót büntetlenül 😀
(Remélem a szerencsejátékos South Parkos poén itt megvan mindenkinek 😊 )

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Teljesen mindegy. Én utálom ezt az embertípust. Ha balhéznak, ha nem, egyszerűen feláll a hátamon a szőr tőlük. A hétköznapi életben is.peterk2005
Elmondom, Talib pont ugyanilyen, mégis tapsolsz neki 😊

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezen a video-n egy lényeges dolog volt kiírva: Last 5 drives for PM: 13 of 15, 215 yards, 5TD 0INT. A többi nem számít. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 951 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Azt olvastam h megnéztük h mit tud, majd szerződés nélkül elengedtük, de van rá esély h ettől függetlenül leigazoljuk a jövőben.

Nem akarok az ördög ügyvédje lenni, személy szerint megértem az aggályaitokat és hosszútávon én sem számolnék vele, tiszta sor (azzal is egyetértek h Elway nem draftol hozzá hasonló balhés játékosokat).
Azonban kívülről elég erősnek tartom a csapategységet h elbírja ezt a félszezont+PO-t egy ilyen játékossal (nem beszélve arról h az elmúlt éves negatív médiakampány, akár be is törhette, persze ezt innen lehetetlenség megállapítani).
Márpedig az OL a kritikus pont, ha azt rendbe tennénk, akkor papíron kb. nem lenne gyenge pontja a csapatnak. Elway tudom h nem egy Isten, vannak és voltak hibái, de szerintem hosszútávon nagyobb áldás nekünk, mint PM. Ha ő és a staff úgy látja h a játékával upgrade lenne, a viselkedése pedig kontrollálható, akkor én nem sírnék az igazolása miatt...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
dirtiest player a pályán, nevezetes fasz azon kívül. Idehozzuk, 2011 óta nem látott médiacirkusz lenne, ami pont nem tenne jót a csapatnak, elterelné a figyelmüket a játékról... Esetleg nem is ő kezdené a balhét, hanem néhány önérzetesebb játékosunk, szerintem meg vannak nálunk is azok, akiket nem kell féleteni, amikor egy "Incognito"-t kell beavatni...

Egyébként eszembe jutott erről Romo. Szegénységi bizonyítvány tudom, de akkor még nem néztem NFLt nem tudom, h már akkor is nevezetes faszként tartották számon, amikor hoztuk, vagy nálunk vívta ki magának a nevet, de ő kifejezetten jó erősítésnek bizonyult, annak ellenére h korábban nem volt kiemelkedő, csak jó (bár összehasonlíthatatlanul nagyobb sikereket tudhatott magáénak, mint Ricsi). Incognito hasonló cipőben jár, egyáltalán nem can't miss FA, nem véletlen van még szabadon, ráadásul 1 éve nem játszott, mit remélünk tőle? Ezen kívül, pont a G poszt, amivel amúgy nem lenne baj, perpill vagy csere lenne, vagy valaki posztján kívül játszana, már amennyire OF-nek a szél a poszton kívül van. De annak se örülnék ha visszakerülne oda, a posztmódosítás egy előre mutató lépés volt.

Incognito sokkal többet árthat, mint segíthet. Ilyen riskeket, mindent 1 lapra feltéve, mi pont meg is tehetnénk akár, de nem tartom valószínűnek h olyan sok múlna ezen, mint amennyi bukna.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 809 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nekem se a szívem csücske elhiheted.
Egyébként én gondolkodás nélkül leigazolnám mondjuk AP-t a következő szezonban, ha lenne rá lehetőség.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Teljesen mindegy. Én utálom ezt az embertípust. Ha balhéznak, ha nem, egyszerűen feláll a hátamon a szőr tőlük. A hétköznapi életben is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 809 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért ne tegyünk már úgy, mintha valamiféle kirekesztés, klikkesedés, "beavatás" nem lenne minden csapatnál. És még szorozzuk meg az egészet azzal, hogy sok esetben nem túl jól szocializált, agyonszteroidozott IQ harcos erőgépekről beszélünk, akikhez hozzávágnak egy valag pénzt.

Incognito egy tirpák ez nem kérdés, de itt nem ő lenne a falkavezér, itt nincs otthon, ő az új fiú, így nem is tudná a saját kis szívatásait csinálni. Ha minőségi javulást hozhat, szerintem badarság lenne nem lecsapni rá, csak azért, mert voltak balhéi. Persze lehetőleg úgy, hogy az öltözői morált/összetartást ne vágjuk agyon egyből.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A PR-em frissített, 10. heti verziója a szokott helyen elérhető: NFL Power Rankings by peterk


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, hát őt aztán ha lehet, ne.... esküszöm így még a gyűrű se kéne.... (nem viccelek, minden ilyen arcot szívből utálok).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Remélem, hogy ez a fasz nem kap szerződést.
 www.denverpost.com/broncos/ci_26914465/richie-incognito-working-out-broncosxrace77
Nagyon szar az OL, de ennnnyire azért talán nem... //és itt most nem arra gondoltam, h upgrade lenne-e vagy sem

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Remélem, hogy ez a fasz nem kap szerződést.
 www.denverpost.com/broncos/ci_26914465/richie-incognito-working-out-broncos
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amit korábban Vipera írt a Broncos védelemről, szerintem teljesen megállja a helyét. Ez egy TOP5 védelem, amely tökéletesen illeszkedik a támadóegység stílusához. Ellenben én is tartanék egy kicsit JDR képességeitől, az ő védelmét Brady-ék hagyományosan nagy biztonsággal szedik darabokra. (A tavalyi PO meccs ebből a szempontból egyszeri baleset volt, egy árva Edelman-t lekapni a pályáról nem akkora nagy durranás.) Ha lesz a PO-ban Pats-Broncos, akkor szerintem az fog dönteni, hogy melyik támadóegység fog hamarabb lábra kapni, illetve az előnybe kerülő csapat hogyan fogja kezelni a felzárkózás (mert az tuti lesz) okozta nyomást.. Előjátéknak nem volt számotokra jó produkció.tomi-tomi
Teljesen egyetértek, nagyon nem volt jó látni, hogy egy tényleg TOP5-ös védelem mennyire eszköztelen az ellen amit Brady-ék (v. JMD-ék) csináltak. Még úgy is, hogy futni a Pats sem tudott. Mi lett volna, ha még a futás is megy? Amivel azért idővel - pl. a playoff idejére - számolni kell, mert futó- és fal helyzettől függetlenül azért Belichick idővel meg szokta találni a módját, hogy működjön a futás. Ha nem is olyan extrém módon, mint pl. a tavalyi Colts elleni playoff meccsen, de annyira mindenképp, hogy Brady play-action játékát komolyan kelljen venni. És ennyi elég is, hogy Brady nagyon veszélyes legyen.

Ami kicsit bizakodásra ad okot, hogy JDR képességeivel érzésem szerint leginkább game-time van baj. Képtelen jól lereagálni, ha olyan jön szembe amire nem készült. Ha viszont van ideje felkészülni, akkor képes nagyjából bármi ellen jól felkészíteni a védelmet. A Chargers ellen látszott ez meg, ahol az első meccsen a rövid passzol, labdatartós, időhúzós Chargers offense-el egyszerűen nem tudtunk mit kezdeni, a playoffban viszont már sokkal kevésbé volt ugyanaz hatékony. Pedig akkor - hozzátok hasonlóan - sokkal kevesebb eszköze volt, a Broncos védelem a mostanihoz képest nagyon "kiürült", se Harris, se Miller, se Wolfe, se kezdő safety-k, sokkal gyengébb passrussh, stb. Namost, a múlt vasárnap tapasztaltakra is lesz két hónapja felkészülni. Emiatt szerintem ugyanazt ami múlt vasárnap, ilyen eredményesen nem hiszem, hogy még egyszer el lehet majd adni. A nagy kérdés az, hogy lesz-e helyette más? Nyilvánvalóan igen, legalábbis minimum egy B plan lesz, ha kiderül a meccs elején, hogy az nem megy ami november elején. Adódik a futás. Igazából azt kell megfogni, mert a többi variáció mind olyan - mély passzok, 1-1-re játszás elkapókra, Edelman bevonása - vasárnap alig volt szerepe - stb. -, amit a Denver védelem a személyi állománya alapján is jobban meg tud oldani, mint amit vasárnap művelt. Természetesen, ha lesz Gronk, akkor olyan szinten ahogy tavaly a playoffban, nem lehet limitálni Brady-t, de nem is ez lenne az elvárás, hanem az, hogy ne legyen "mint kés a vajon" helyzet. Illetve, hogy Miller és Ware ne legyen annyira kikapcsolva a játékból, mint múlt héten. Ha annyit elér JDR, hogy a két pass rusher hatékonyan be tud szállni a játékba, és középen úgy-ahogy limitálva van a passzjáték (legalább a 3rd down védekezés például), már azzal sokkal jobb lesz a helyzet. Majd meglátjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Bazi jó lenne, ha Trevethan hasznosan tudna visszatérni a PO-ra. Ha jól emlékszem, a 15. hétig pihen, így ha kiemeléssel számolunk, lesz 2 hete "visszarázódni", ami nem túl biztató.... Szerintetek van rá bármi esély, hogy mondjuk a Pats elleni főcsoport döntőn huzamosabb ideig ő masszírozza majd Gronk derekát/lábát? 😊flzoli
elvileg 3-6 hetet írtak neki, csak a shortterm IR min 8 hetes. Legutóbb csúcsformában tudott visszatérni, én bizakodó vagyok.

Más kérdés, h tényleg ő fogja-e Gronkot, és h megbírkózik-e a feladattal. gyengébbek nem leszünk, az biztos...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 809 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bazi jó lenne, ha Trevethan hasznosan tudna visszatérni a PO-ra. Ha jól emlékszem, a 15. hétig pihen, így ha kiemeléssel számolunk, lesz 2 hete "visszarázódni", ami nem túl biztató.... Szerintetek van rá bármi esély, hogy mondjuk a Pats elleni főcsoport döntőn huzamosabb ideig ő masszírozza majd Gronk derekát/lábát? 😊

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 809 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nos el is dőlt a Ball vagy Hillman kérdés:
 espn.go.com/nfl/story/_/id/11854633/ronnie-hillman-denver-broncos-expected-miss-two-three-weeks

CJ vagy Juwan? 😊

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
... Igazából Belichick azzal járt túl PM eszén, h gyak mindenki visszalépett coverage-be. A Raiders is hasonlót csinált, és nekik is működött, csak ők gyengébb csapat. Ez működő taktikának tűnik. Főleg amíg 4 men rushsal nyomás alatt tudnak tartani minket, és a Pats a futást is megállította. Erre Gase-nek és Manningnek valami választ kell találnia, mielőtt blueprint lenne. Black_Adder
Ez azért nem akkora ördöglakat, a Giants gyakorltilag ezzel herélte ki a veretlenül érkező Pats-et az első egymás elleni SB-on. Tuck ráadásul személyesen is ismeri a módszert. 😊somoskovig
A Giants négy DL emberrel oldotta meg, míg most a Pats (teljesen) mást csinált. Két DT mellett négy LB volt folyamatosan és a négy LB-ből kettő ment rush-ra, kettő meg cover-be. Csak mindig más leosztásban. Ezért tűnhetett úgy, hogy blitz megy, amikor az A gap-en rohant be Collins/Hightower, pedig az is csak 4 man rush volt. (Bruschi 6-5-ös felállásnak hívta 2-4-5 helyett.) Egyszer cseszték el látványosan (Ayers nem lépett vissza cover-be), abból lett Hillman elkapott TD-je.
Manning-nek az volt a baja, hogy presnap nem tudta eldönteni, hogy éppen ki jön, ki lép hátra. Ehhez jött Hillman szörnyű blitz pick-up-ja, amire tudatosan végig rájátszott a Pats védelem. De az egésznek az volt az alapja, hogy Wilfork az első két drive-ban szétterrorizálta a Broncos belső OL-ját futás ellen, s a futást minimálisan sem sikerült felépíteni egész meccs alatt. Annak ellenére, hogy egy snap kivételével legalább öt Pats DB mindig pályán volt.


Én azért amellett, hogy tartok kicsit JDR (és némileg Fox) képességeitől, azért valamennyire bízom is bennük, mert tavaly egy sokkal gyengébb emberanyagú, az alapszakaszban végig nagyon bizonytalan defense-et a playoffra nagyon összekaptak. Futás és passz ellen is sokkal-sokkal jobban játszott a védelem, mint amire számítani lehetett. Még a SuperBowl-on is elég sokáig jól tartották a Seattle offense-et, azzal együtt is, hogy az offense (és ST) folyton nehéz helyzetbe hozta őket. Szóval ki tudja, lehet, hogy a playoffra minden összeáll majd. És ha ezzel a játékosanyaggal összeáll, az nagyon komoly lehet...peterk2005
Amit korábban Vipera írt a Broncos védelemről, szerintem teljesen megállja a helyét. Ez egy TOP5 védelem, amely tökéletesen illeszkedik a támadóegység stílusához.
Ellenben én is tartanék egy kicsit JDR képességeitől, az ő védelmét Brady-ék hagyományosan nagy biztonsággal szedik darabokra. (A tavalyi PO meccs ebből a szempontból egyszeri baleset volt, egy árva Edelman-t lekapni a pályáról nem akkora nagy durranás.) Ha lesz a PO-ban Pats-Broncos, akkor szerintem az fog dönteni, hogy melyik támadóegység fog hamarabb lábra kapni, illetve az előnybe kerülő csapat hogyan fogja kezelni a felzárkózás (mert az tuti lesz) okozta nyomást.. Előjátéknak nem volt számotokra jó produkció.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én azért amellett, hogy tartok kicsit JDR (és némileg Fox) képességeitől, azért valamennyire bízom is bennük, mert tavaly egy sokkal gyengébb emberanyagú, az alapszakaszban végig nagyon bizonytalan defense-et a playoffra nagyon összekaptak. Futás és passz ellen is sokkal-sokkal jobban játszott a védelem, mint amire számítani lehetett. Még a SuperBowl-on is elég sokáig jól tartották a Seattle offense-et, azzal együtt is, hogy az offense (és ST) folyton nehéz helyzetbe hozta őket. Szóval ki tudja, lehet, hogy a playoffra minden összeáll majd. És ha ezzel a játékosanyaggal összeáll, az nagyon komoly lehet...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)