Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nálam valaki aki évi 60-70 snappet van pályán (a "holderséget" felejtsük el, arra Romon kívül bárki képes), nem ér vet minimumnál egy fillérrel se többet, főleg amíg vannak játékosok akik akár egyetlen meccsen közel ennyit pályán töltenek, a puntnál fontosabb dolgokat téve. Ez teljesen insane dolog. Ellenkezőjéről még senki nem tudott meggyőzni, és ez aligha változik a jövőben.

Hogy kire cseréljük le nekem teljesen mindegy, nem most McManus került szóba, ő mellette kickoffokat is végezne, úgyh még kevésbé érdekelne, ha egyébként rosszabb lenne Colquittnál, mint punter. Nem mintha Colquitt jó punter lenne, de továbbra se ez zavar benne, hanem az, h évi 60-70 snapre költjük a milliókat, amikor fontos játékosokkal kéne hosszabbítani.

És még egyszer, valószínűleg nem utoljára leírom, nem azt akarom h most rögtön négyeljük fel, hanem h hozzunk workoutra puntereket, akik biztos h olcsóbbak, de akár még jobbak is lehetnek. De az se zavar, ha valamivel rosszabbak, amíg annyit nem vesztünk, amennyit a felszabadított pénzzel nyerhetünk a jövőben. Egyébként is, mivel Barth most alighanem marad, mert be tudja rúgni a FG-t, olyan meg kell, de nagyon szar kickoffban, ezért egy Colquitt - McManus csere még a fieldpositionre is pozitív hatással lehet, mivel több kickoffunk van, mint puntunk, előbbin nyernénk, utóbbin valszeg vesztenénk. Ergo akár játékban is jól járhatunk a cserével. Ez igaz bármelyik KOt is végző állástalan punterre, meg McManusra is, mert itt kvára nem számít, h kihagyta 38ról az FG, a legtöbb punter kihagyná...

Pénzügyileg nem tudom most fejből mennyit nyernénk. Idén lehet h semmit (bár Prater távozása mögött is az volt, h az idei fizetése nagy részét fel tudtuk szabadítani, és átgörgetni 2015re), jövőre valamennyit biztos, ahhoz elég tavasszal is cserélni, (szóval idén akár maradhat is, ha McManus elfogadhatatlan punternek) csak a tavaszi vetélytárs érkezhetett volna most tavasszal is, tavaly tavasszal is, mégsem történt meg, úgyh ha felmerül bármikor a csere lehetősége, én addig lelkesülök fel rajta, amíg lehet.

Persze nem biztos, h McManus v akárki más beválik a workouton. De mi a vesztenivalónk? Legrosszabb esetben marad Colquitt, nem vesztünk semmit. Csak nyerhetünk vele. Mi a rossz ebben? Soroljak posztra játékosokat ahova jöttek workoutra és beváltak? Ilyen szempontból a punter se különbözik. Ha meg Colquitt tényleg olyan jó, és tényleg annyira megéri a pénzét akkor meg minek félted, majd megvédi az állását bárkivel szemben azokkal a félelmetesen jó 30 yardos puntjaival... Ha meg nem, nehogy már baj legyen találni egy jobb és olcsóbb játékost bármelyik posztra!

Felnégyeltetném, igen a fizetését. neki maradna a vet minimum, a többi részét meg érdemesebb játékosoknak adnám, és pont nem érdekelne, hogyan puntol meccsenként összesen kétszer-háromszor. Annak örülnék, h segítségével itt maradt az a játékos, aki 2 meccs alatt többször lép pályára mint ő egész évben.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Vipera ki akarja dobatni Colquitt-et, nem jövőre, hanem azonnal. Mondjuk ő fel is négyeltetné... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az idei cap-be Colquitt is belefért, végletesen nem béna, én azt mondom, hogy most hiba lenne őt szezon közben kidobni, tavasszal persze lehet hozni ellene mást, de azért nem egy McManus kategória a hibák terén...
Gronk pont, hogy szétszopatta Ward-ot, emlékeim szerint... 😛StormST
Szerintem a cap kérdést Vipera nem idénre értette, hanem hosszabb távon. Cap szempontból idén tök mindegy.az engem sem érdekel. 😊 McManus meg csak annyira, hogy a puntert azért nehezebb elcseszni. Ha bivaly lába van, akkor legrosszabb esetben touchbacket rúg, az is jobb, mintha meccsenként lenne egy-egy 30 yardosa.
Gronk nem csak Wardot, de Millert is jól megszopatta idén. 😀 De ettől még Miller nem rossz LB coverage-ben. Csak hülyén állítottuk fel, úgy, hogy ne is legyen esélye. Ward, ha jól használják, szerintem nagyon jó coverage safety.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Az idei cap-be Colquitt is belefért, végletesen nem béna, én azt mondom, hogy most hiba lenne őt szezon közben kidobni, tavasszal persze lehet hozni ellene mást, de azért nem egy McManus kategória a hibák terén...

Gronk pont, hogy szétszopatta Ward-ot, emlékeim szerint... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Welker egyébként az én szememben az idén a legnagyobb kolonc, 6 misit kap a kvázi semmiért. 10 meccs alatt van 35 elkapásnál és azóta se lehet jobban észrevenni a pályán, hogy Julius kiszállt és kéne még egy célpont. Emellett pedig állandóan ott lebeg a feje felett a "következő agyrázkódásnál game over" kardja...

Talib céduláját is felnyomták, ahogy akkoriban Colquitt-ét is a tesójának adott pénz, meg volt még akkor más jól megfizetett P is, ha jól emlékszem. Ward pedig jó safety, de ez kb. csak akkor látszik, ha blitzel, TE ellen kb. használhatatlan. Jövőre 6,5 misit fog keresni, jelenleg én azt mondanám, hogy annyit nem ér meg, még ha az idei 2-t még simán is...StormST
Welker 8 misit kap idén. 😊 De ő utolsó éves, szerettük, hogy idejött, és amíg agyon nem ütötték jó is volt tavaly. Jövőre nem számít cap szempontból, úgyhogy nem mondanám koloncnak, az idei capbe belefért simán. Idén remélem lesz még egy kulcs szitus elkapása a playoffban, megérdemelné. 😊 És akkor mi is azt mondhatjuk, hogy megszolgálta a pénzét. Egy nagyon szerethető játékos amúgy is.

Ward-al kapcsolatban nem értek egyet. Szerintem ő a liga egyik legjobb safetyje. Sokféleképpen használható, jó a boxban, jó coverage-ben, subpackage felállásokban ő az akit be lehet állítani "LB-nek" is, stb. És TUD TE-k ellen védekezni, elég megnézni korábbi clipjeit mondjuk Gronkowski ellen. (Ha ő ellene is tud, mindenki ellen tud.) Egyelőre még vagy ő nem találja a helyét, vagy JDR nem tudja még teljesen kihasználni, ezért visszafogott a teljesítménye. De egyébként szvsz az egyik legnagyobb erősítése lehet(ne) a jövőben is csapatnak, ha sikerülni fog (sikerülne) megtalálni igazán a helyét, a játékát.

Zoli: Scifres-re sajnos emlékszem, hogy a lába törne el. 😀 (Na jó, nem írom komolyan, amúgy is a lábtörés az szerencsekívánás 😊). Nem véletlenül vagyok lelkes, hogy Indy-ben van egy McAfee-nk. Azért a kiváló punter is marha jó dolog, elég megnyugtató, hogy McAfee kis túlzással a saját 1 yardosról is konstansan berúgja a 20-ason belülre. Ritka is Indy-ben, hogy az ellenfél a 30-asról jöjjön - ha nem csesszük el a visszahordásnál -, akárhol is áll meg a támadás. Az már csak hab a tortán, hogy vagány is a gyerek - pár hete egymaga csinált onside kicket úgy, hogy ő rúgta és ő is kapta el -, és emellett hatalmas arc is, nagyon szerethető pali, jó, ha vannak ilyen figurák egy csapatban.
Szóval ha McManus puntolt korábban és úgy találja a stáb, hogy tud most is, tőlem jöhet a srác. Ha jönne, annyi pluszt is adhatna, hogy nagyon muszáj helyzetben, amikor nincs választás, rúgni kell 50-en kívülről, akkor lenne egy pali akinek megvan a lába hozzá, és sansz is van rá, hogy bemegy.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
És ha túlfizetsz valakit a neve miatt, az rendben van?StormST
Attól függ kiről van szó (mekkora kaliber, életkor, sérülékenység, PR érték..stb.), és mit jelent a túlfizetés. 1 év brutál pénz, többi opció, 5 évre leosztva egyenletes, folyamatosan nővő... stb.

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
És ha túlfizetsz valakit a neve miatt, az rendben van?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
PM is sokat keres, az ő hibáira legyintünk. Welker-ére is, Talib-éra is, Ward-éra is. Soroljam még?

Nem, szerintem se játszik tökéletesen, hibázik néha, de messze nem érzem annyira gyenge pontnak, mint Black...StormST
Ne haragudj, de ez egy nem túl korrekt érvelés, csak vagdalkozás

PM-ért a liga 90%-a még tán ennél is több pénzért örömködve alkalmazná. Welker máshol sima 2. számú, néhol 1. számú elkapó lehetne. Talib "céduláját" a Sherman és Peterson féle megadealek árazták be. Ward pedig szerintem olcsón jött, ahhoz képest, hogy TOP safety. Nyílván nem egy Polamalu fénykorában, de klasszis a maga nemében.

Colquit szintű punter legalább 15-20 van a ligában szerintem, és tőle aztán soha a büdös életben nem fogsz olyan teljesítményt kapni, ami eldönt majd egy PO meccet (Chargers-Colts, peterk biztos emlékszik rá, ahogy Scifres mindenhonnan berakta a 20 yardon belülre)flzoli
Vagdalkozás? Lehet, bár szerintem inkább csak jogos érvelés...

Welker egyébként az én szememben az idén a legnagyobb kolonc, 6 misit kap a kvázi semmiért. 10 meccs alatt van 35 elkapásnál és azóta se lehet jobban észrevenni a pályán, hogy Julius kiszállt és kéne még egy célpont. Emellett pedig állandóan ott lebeg a feje felett a "következő agyrázkódásnál game over" kardja...

Talib céduláját is felnyomták, ahogy akkoriban Colquitt-ét is a tesójának adott pénz, meg volt még akkor más jól megfizetett P is, ha jól emlékszem. Ward pedig jó safety, de ez kb. csak akkor látszik, ha blitzel, TE ellen kb. használhatatlan. Jövőre 6,5 misit fog keresni, jelenleg én azt mondanám, hogy annyit nem ér meg, még ha az idei 2-t még simán is...

Colquitt-on nyerünk majd 2-2,5 misit (többet nem, azért a másik P-t is meg kell fizetni), nyertünk Prater-en is, ha az is annyira jön be, akkor hajrá. Biztos nagy sztár marad majd abból a pénzből. Csak aztán nehogy mondjuk majd, hogy "ejj, de kár volt Colquitt pénzén szőrözni"...StormST
A mínőséget meg kell fizetni 50 újonc szerződéses spílert elég nehéz összehozni 😊
Én inkább fizetnék túl egy QB-t, WR-t, DE-t vagy LB-t, de ők aztán csapassák TOP szinten, minthogy pár milláért esetleg elveszítsem őket. A mostani csapatnál kb. PM, DT, Von az a kaliber aki kb üres csekk kaliber. Sanders, Thomas, Vazquez, Clady, Knighton, Ware pedig ésszel de szerintem túlfizethető

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
PM is sokat keres, az ő hibáira legyintünk. Welker-ére is, Talib-éra is, Ward-éra is. Soroljam még?

Nem, szerintem se játszik tökéletesen, hibázik néha, de messze nem érzem annyira gyenge pontnak, mint Black...StormST
Ne haragudj, de ez egy nem túl korrekt érvelés, csak vagdalkozás

PM-ért a liga 90%-a még tán ennél is több pénzért örömködve alkalmazná. Welker máshol sima 2. számú, néhol 1. számú elkapó lehetne. Talib "céduláját" a Sherman és Peterson féle megadealek árazták be. Ward pedig szerintem olcsón jött, ahhoz képest, hogy TOP safety. Nyílván nem egy Polamalu fénykorában, de klasszis a maga nemében.

Colquit szintű punter legalább 15-20 van a ligában szerintem, és tőle aztán soha a büdös életben nem fogsz olyan teljesítményt kapni, ami eldönt majd egy PO meccet (Chargers-Colts, peterk biztos emlékszik rá, ahogy Scifres mindenhonnan berakta a 20 yardon belülre)flzoli
Vagdalkozás? Lehet, bár szerintem inkább csak jogos érvelés...

Welker egyébként az én szememben az idén a legnagyobb kolonc, 6 misit kap a kvázi semmiért. 10 meccs alatt van 35 elkapásnál és azóta se lehet jobban észrevenni a pályán, hogy Julius kiszállt és kéne még egy célpont. Emellett pedig állandóan ott lebeg a feje felett a "következő agyrázkódásnál game over" kardja...

Talib céduláját is felnyomták, ahogy akkoriban Colquitt-ét is a tesójának adott pénz, meg volt még akkor más jól megfizetett P is, ha jól emlékszem. Ward pedig jó safety, de ez kb. csak akkor látszik, ha blitzel, TE ellen kb. használhatatlan. Jövőre 6,5 misit fog keresni, jelenleg én azt mondanám, hogy annyit nem ér meg, még ha az idei 2-t még simán is...

Colquitt-on nyerünk majd 2-2,5 misit (többet nem, azért a másik P-t is meg kell fizetni), nyertünk Prater-en is, ha az is annyira jön be, akkor hajrá. Biztos nagy sztár marad majd abból a pénzből. Csak aztán nehogy mondjuk majd, hogy "ejj, de kár volt Colquitt pénzén szőrözni"...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
PM is sokat keres, az ő hibáira legyintünk. Welker-ére is, Talib-éra is, Ward-éra is. Soroljam még?

Nem, szerintem se játszik tökéletesen, hibázik néha, de messze nem érzem annyira gyenge pontnak, mint Black...StormST
Ne haragudj, de ez egy nem túl korrekt érvelés, csak vagdalkozás

PM-ért a liga 90%-a még tán ennél is több pénzért örömködve alkalmazná. Welker máshol sima 2. számú, néhol 1. számú elkapó lehetne. Talib "céduláját" a Sherman és Peterson féle megadealek árazták be. Ward pedig szerintem olcsón jött, ahhoz képest, hogy TOP safety. Nyílván nem egy Polamalu fénykorában, de klasszis a maga nemében.

Colquit szintű punter legalább 15-20 van a ligában szerintem, és tőle aztán soha a büdös életben nem fogsz olyan teljesítményt kapni, ami eldönt majd egy PO meccet (Chargers-Colts, peterk biztos emlékszik rá, ahogy Scifres mindenhonnan berakta a 20 yardon belülre)

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
colquitt akkor is sokat keresne, ha tökéletesen játszana. Azáltal h szarul játszik még nagyobb pazarlásnak tűnik a pénze, de ha vet minimumért játszana így egyáltalán nem érdekelne, főleg h évi mindössze 60-70 puntról van szó...

Pont ezért örülnék ha akár gyengébb punter jönne, de olcsóbban. És annak a felszabaduló >3 millának köszönhetően itt marad valaki, aki meccsenként lép majdnem annyiszor pályára mint Colquitt évenként. Mert van ilyen.
szerk: Ha nem is minden meccsen, de 60 snap jutott már ki pár játékosnak akár egy meccsen is, de a megállapítás éléből talán semmit nem von le, ha azt írom 2 meccsen annyit, mint Colquitt 16-on, ez meg a legtöbb kezdőnkre igaz...

És még az is lehet h hasznosabb dolgot csinálna jobban...


Azt meg nem is értem, h az miért baj, h ha megnéznek valakit punter posztra, és jobbnak találják mint colquittot, és lecserélik. Mert ennél többet régóta nem nézek. Ezen a poszton nem kell playbookot tanulni, bármikor lecserélhető, offseasonben meg pláne, miért lenne baj, ha ahogy minden más posztra úgy K és P posztra is próbálnánk még embereket toborozni, hátha valaki úgy beválik, mint mondjuk LBnek Brandon Marshall

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Megint egy olyan meccs után megy az ekézés Colquitt ellen, amin nem érzem annyira, hogy megérdemelné...

0. punt: visszafújva, 49 yard a 10-re, -1-es visszahordással, ez után lett a fake punt
1. punt: 39-ről rúgta (innen tavaly még FG jött volna sanszosan), a 11-nél ment ki (28 yard), hajszálra az IN10-től, de visszahordás nélkül, ennél sokkal jobbat várni szerintem szőrszálhasogatás
2. punt: ez a rontott punt, ahol szerencséje lett, saját 25-ről a 42-nél ért le, 33 yard
3. punt: 41-ről a 16-ra 25 yard-nál OOB, nálam ez is kb. a "rúgja jobban, aki tudja" kategória
4. punt: 48 yard saját 35-ről a 17-re, OOB, szerintem ez is teljesen rendben van...

Sokat keres a posztján? Igen! Hibátlannak kell lennie? Szerintem nem!

PM is sokat keres, az ő hibáira legyintünk. Welker-ére is, Talib-éra is, Ward-éra is. Soroljam még?

Nem, szerintem se játszik tökéletesen, hibázik néha, de messze nem érzem annyira gyenge pontnak, mint Black...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
😀 igazából idén tényleg vihar a biliben a szitu, de ahogy Black is utalt rá hosszútávú hatása lehet a dolognak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Érdekes, hogy a legjelentéktelenebb poszton játszó játékosunk a legnagyobb téma... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Micsoda forgó fog itt megindulni 😊
Bart lesz a rugó, Manus a punter, Colquit a visszahordó, miután újraigazoltuk.flzoli
a jets - philly QB rotációhoz képes semmi 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Micsoda forgó fog itt megindulni 😊
Bart lesz a rugó, Manus a punter, Colquit a visszahordó, miután újraigazoltuk.

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
nem mondtam hogy nem jogos a dolog 😀
csak meglepett kicsit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Felröppent h kivágjuk Colquittot és visszahozzuk McManunst punternek és kickoff rúgásokhoz.
| A gimiben még puntokat is rúgott McManus | Általános Doktor
Adja az ég!Black_Adder
azért ez komoly gyűlölet felőled ha már szegény Manus is inkább mint Britton 😀Negritis
McManus a ligában a 2. legjobb volt kickoffban, és annyira azért van pontos, h az endzone-t eltalálja 35-ről. Az is jó, ha a kapufát célozza, azt könnyebben eltalája :p
Emellett nagyot tud rúgni a labdába, könnyen lehet h kézből is. Arra kell figyelni, h ne rúgja túl a covert, á la Kern, meg ha lehet i5-re i10 rúgja, ne TBre amikor tudja...
És ami számomra a legfontosabb, sokkal olcsóbb mint Colquitt, így amikor 2 Thomasszal, 1 Harrisszel 1 Knightonnal mindenképp szeretrnék hosszabbítani, de elég lehetetlennek tűnik, és ott áll még a sorban Franklin, Moore meg sokan mások. Colquitt ne foglalja a helyet a messze a legjelentéktelenebb poszton valaki elől a sapkában, aki tud futni, elkapni, szerelni vagy épp passzolni...

És ez nem azt jelenti, h csere, hanem nézzük meg kézből mit tud. Én akkor is cserélném, h Colquittnál rosszabb, mert KO-t viszont tudom h jól rúg, és nem sokat puntolunk meccsenként, de az se baj, ha sokkal rosszabb mint Colquitt, és ezért nem cserlünk, legalább a próbáltunk valamit, a legkönnyebben upgradeelhető poszton.

footenote, McManus kivágása kellett, látszott mennyire bíznak benne a többiek, de ez nem feltétlen jelentette a projekt buktát, ha marad máshogy. Prater volt ennyire pontatlan, aztán lett még pontosabb, bár a mai napig inkonzisztens, mégis többen visszasírták a nem épp meggyőző idei teljesítménye ellenére is. McManus fiatal, megtanulhat még pontosan rúgni. Ha nem hát nem, egyszer kiváguk, megtehetjük mégegyszer. És mindentől függetlenül hoznék kickert és puntert az offseasonben akiknek valós esélyt adnék a rosterhely megszerzésére, minden évben. Az egyik felőlem lehet McManus is akár punter akár kicker poszton, ha jobb, mint más, akkor inkább ő, ha rosszabb úgy se jön/marad. Valószínűleg colquittot se dobjuk ki érte, ha nem lesz legalább majdnem olyan jó puntban is, attól függ mennyit nyom a latban a KO, mondjuk szvsz amúgy sincs elérhetetlen messzeségben a léc amit át kell ugrania. Ha nem sikerül neki, nem vesztettünk semmit, ha meg igen, akkor legalábbis az ellenfelek nem 35-40 yardról jönnek majde llenünk, és több pénzünk marad fontosabb játékosokra. Meccsenként 2-3 puntot szívesen beáldozok ezért, ha nem instant PRTDről van szó, azt meg azért csak megnézik maguknak... És ha marad is minden a régiben, akkor is legalább a tudat, h egyszer kapott vetélytársat Colquitt, akkor talán a jövőben is lehet így, kaphat egy teljesen ismeretlen puntert ellenfélnek, aki aligha rúgja pontosabban a FG-t mint Manus, de mivel nem is rúgott és mivel punterről beszélünk, ezért nála ez senkit nem fog érdekelni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Felröppent h kivágjuk Colquittot és visszahozzuk McManunst punternek és kickoff rúgásokhoz.
| A gimiben még puntokat is rúgott McManus | Általános Doktor
Adja az ég!Black_Adder
azért ez komoly gyűlölet felőled ha már szegény Manus is inkább mint Britton 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Felröppent h kivágjuk Colquittot és visszahozzuk McManunst punternek és kickoff rúgásokhoz.
| A gimiben még puntokat is rúgott McManus | Általános Doktor
Adja az ég!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Trevathan minden bizonnyal visszatérhet az SD ellen, de a PO-ig valószínűleg meghagyjuk a rotációban. Támogatom az 5letet.
Hillmant a 16., Ballt a 17. hétre várjuk vissza. Én mindentől függetlenül kitartanék Anderson mellett. Lehet mondani h most nálunk az RB poszt plug&play, mint a régi szép időkben, de Anderson 13 kikényszerített missed tackle-je a KC ellen mást sugall... Amúgy se cserélek le egy ilyen formában lévő játékost, főleg, h Ballt múltkor is túl gyorsan küldtük volna vissza, aztán láttuk mi lett belőle... btw, Andersont felkarolni látszik a PFF  www.profootballfocus.com/blog/2014/12/02/broncos-anderson-answering-the-bell/
Chris Harris-szel továbbra is folynak a tárgyalások a hosszabbításról.

Gase (és McCoy) a legjobb offense mindok között
 mmqb.si.com/2014/12/02/nfl-mike-martz-adam-gase-mike-mccoy-mike-mccarthy-best-offensive-minds/
A denveri offensemind gyár.
Ami már kicsit talán meglepőbb, az a secondary coachunk, Cory Undlin kiemelése emitt
 grantland.com/the-triangle/searching-for-the-next-nfl-head-coaches/

Más. Vasárnap lesz Orton nagy visszatérése a MileHIghra. Valójában KC mezben már volt, és nyert is egy felejthetetlen 7-3-mas meccsen, mely a POba kerülhetett volna nekünk, ha a Bolts nem veri a Raiderst. De most megint itt lesz, szóval kaptak az alkalmon, h rangsorolják a Broncos QB-kat Elway és Manning között:
 www.denverpost.com/lunchspecial/ci_27050668/kyle-orton-is-coming-denver-lets-rank-broncos-qbs

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Felröppent h kivágjuk Colquittot és visszahozzuk McManunst punternek és kickoff rúgásokhoz.
| A gimiben még puntokat is rúgott McManus |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ez egyelőre nekem még túl bonyolult. 😊 peterk2005
inkább most legyen ilyen bonyolult mint week17-en.... 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez egyelőre nekem még túl bonyolult. 😊 A Houston egyébként sem fog veszíteni a Jacksonwille ellen, úgyhogy csak nyerjük a meccset aztán meglátjuk a többit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Denver captures a playoff spot with a victory over the Bills and a Ravens loss, a Steelers loss, a Browns loss, a Chiefs loss and a Texans loss or tie. The Broncos can also ensure a postseason berth with a win over Buffalo, plus losses by Baltimore, Pittsburgh, Cleveland and San Diego, a loss or tie by Houston, and a tie by Kansas City.

ilyenegyszerűBlack_Adder
Ehhez még talán picit korán vagyunk... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!