Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Két volt Bronco került be a HoF elődöntősei közé, TD és Lynch, talán valamelyik becsusszan a végén, a szememben mindkettő maximálisan megérdemelné! 😊StormST
Ezek szerint Atwater és Mecklenburg már elődöntőig se jutnak el 😕
Szerk: Storm! Ezek a döntősök. TD és Lynch döntős nem elődöntős!
 www.profootballhof.com/enshrinement/2015/1/8/class-of-2015-finalists-announced/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben olvasgatva a Ravens és a Pats topicot, páran már most befeszültek egymás ellen. 😊 Mi lesz ebből a meccs után, ha netán még lesz 1-2 controversial fújás is? 😀

Marshall limitedjére kíváncsi leszek. Azért vele kapcsolatban nem vagyok nyugodt, volt idén pár eset ilyen "szépen javul", limited, limited => IR történetre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Két volt Bronco került be a HoF elődöntősei közé, TD és Lynch, talán valamelyik becsusszan a végén, a szememben mindkettő maximálisan megérdemelné! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Holnap lesz "United In Orange Friday"

több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Jó ránézni erre a táblázatra. :cool:
Optimistán várom a vasárnapot, de azért a zabszem ott van már. 😊




több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Sports Illustrated profilja John Elwayről:
 www.si.com/nfl/2015/01/07/john-elway-denver-broncos

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elway döntött így, a legnagyobb Bronco. Ha már meg kellett történnie, akkor ez a legjobb scenario. Tebow meg így Bronco marad örökre. Ha maradt volna, akkor nem emlék lenne, hanem valóság, és akkor ki tudja mi lenne...

De a lényegre:
Egy kis Ware és Miller asslicking. Eléggé csöpögős, meg minden, de azért jó cikk. Kiváló arra, hogy a szurkoló máris jobbnak érezze a csapatát, és eltűntesse a playoff meccsek előtti szokásos zabszemet. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Jaj, nehogy előjöjjön újra a Tebow téma, elég volt legutóbb a meccs végén... 😊

Én már túlléptem rajta (OK, tudom, az aláírásom nem ezt tükrözi, de a lustaság nagyon nagy úr ám 😛), remélem, hogy meglesz a gyümölcse idén, vagy jövőre, ez nálam egy SB gyűrűt jelentene. Nem, nem azért írom, mert úgy érzem, hogy Tebow-val gyűrűt nyertünk volna, hanem azért, mert az a felhajtás és szenvedés, ami ekörül ment, csak akkor nyeri el a szememben az értelmét, ha meglesz vele a gyűrű. Szépek a rekordok és tavaly a játékunk is tetszett, de én azt is élveztem, amit Tebow csinált, még ha kevesebb is volt vele az eredmény... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Így utólag a legérdekesebb és legizgibb rész a "PM saga" (kb a 330-290. oldal). Emlékszem h öcsém is nagyon puffogott, amikor idehoztuk, de még ennél is durvább indulatok voltak itt a fórumon. Utólag visszanézve nagyon merész és jó döntés volt (persze szerencse is kellett hozzá).
Általános Doktor
Az, hogy jó döntés volt, az szubjektív. Sok szurkoló örül neki, de vannak olyanok is szép számmal, akik nem.
Én pl. szívesebben szurkolnék egy Tebows Broncosnak, még akkor is, ha vele esetleg alacsonyabbak lennének a superbowl nyerési esélyeink.
burzum
Az érzelmi oldalt/kötődést egy játékoshoz (ezáltal szorosabb kötődést a klubhoz) teljesen megértem, ezen nem is lehet vitázni | én is jobban örülnék ha Decker itt kapdosná a labdákat és Sanders mondjuk Welker helyén játszana (mondjuk ezzel valszeg csak én vagyok így 😕) ). |

Ugyanakkor a franchise szempontjából objektíve jó döntés, lévén most már mi is konstans SB contender csapatnak számítunk, ezáltal vonzóbb célpont vagyunk az FA játékosoknak -> olcsóbban is tudjuk őket megszerezni/megtartani, ami a hosszútávú sikeresség egyik alapja.
Nem beszélve az elmúlt évek rekorddömpingjéről, eredményeiről stb.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
OF-et jó lenne megtartani. Nem lesz olcsó. Knightont nagyon szeretem az egyénisége miatt, és játékban is minőséget hoz, de nem tudom....

Ja, és én Juliusért is csak nagyon módjával kaparnék. Lehet, hogy furán hangzik, de én fontosabbnak tartom, hogy Green-t itt tartsuk. Valami azt súgja, hogy benne is megvan az ami Juliusban (pompázatos RZ target), és mellé még remek blocker is. peterk2005
Ez igazándiból már offseason téma, ezért nem is írtam eddig ezzel kapcsolatban, de én a helyedben nem aggódnék, ugyanis nagyon jól állunk capspace ügyileg.
Óvatos becslések szerint is van 30-35 millánk, úgy h senki szerződéséhez nem nyúltunk (pedig pl csak egy Colquitt cut adna plusz 3 millát, Caldwell majd másfél milla, PM átstrukturálásáról nem is beszélve).

Az eddig nyilatkozatok alapján az én fejemben kb így néznek ki a hosszabbítások:
DT: ~14 M (s ez már hometown discountnak számítana...)
JT: ~6 M (ha e fölött kér, akkor sztem engedjük, s lehet h egyébként is - pl a drafton a legjobb TE (Maxx Williams) valszeg elérhető lesz számunkra)
Knighton: ~5 M (a piacon valszeg többet is érhetne, de többször beszélt róla h maradna, s ezért áldozatot is hozna:  www.milehighreport.com/2014/12/16/7405471/mr-knightons-neighborhood - persze ez JDR sorsától is függ )
OF: ~5 M (alternatívának valszeg kint lesz a piacon Iupati is a 49ersből, ő is hasonló szint)
Moore ~3.5 M (sztem nekünk ennyit nem fog megérni)
Irving ~2.5 M (én kizártnak tartom a megtartását, Marshall és Trevathan mellett - úgy h szintén esélyünk van 1/32-re 😕) egy átlag feletti prospectet húzni Perryman személyében)
Green ~2.5 M (alulértékelt, "csakblokkolnitud" TE, ha megtanulna elkapni/vagy használnánk elkapásra is, akkor meglenne a mi "kicsi gronkunk" )
Marshall: 2 M (második körös RFA tender)
Q.Carter ~1.5 M (rengeteg sérülés - jó játék)
Cornick 510 e (ERFA - valszeg így bele se számít a capbe)
Garland 510 e (ERFA)
Youboty 510 e (ERFA)

Akiket véleményem szerint csak vet min környéki fizuval/vagy azzal se tartanánk meg: Unrein, Welker, Tamme, Montgomery, T.Carter, Johnsson, Brewer

Sztem kb ebből (s persze a piacról) lehet kilegózni a jövő évi csapatot.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
burzum Denver Broncos 152
Így utólag a legérdekesebb és legizgibb rész a "PM saga" (kb a 330-290. oldal). Emlékszem h öcsém is nagyon puffogott, amikor idehoztuk, de még ennél is durvább indulatok voltak itt a fórumon. Utólag visszanézve nagyon merész és jó döntés volt (persze szerencse is kellett hozzá).
Általános Doktor
Az, hogy jó döntés volt, az szubjektív. Sok szurkoló örül neki, de vannak olyanok is szép számmal, akik nem.
Én pl. szívesebben szurkolnék egy Tebows Broncosnak, még akkor is, ha vele esetleg alacsonyabbak lennének a superbowl nyerési esélyeink.

(Ettől még szorítok a mostaniaknak is, csak valahol ott van bennem, hogy lehetne ez a csapat számomra sokkal szerethetőbb is)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Így utólag a legérdekesebb és legizgibb rész a "PM saga" (kb a 330-290. oldal). Emlékszem h öcsém is nagyon puffogott, amikor idehoztuk, de még ennél is durvább indulatok voltak itt a fórumon. Utólag visszanézve nagyon merész és jó döntés volt (persze szerencse is kellett hozzá).Általános Doktor
Azokban az időkben a postok inkább emócióból íródtak, mint rideg logikából. Az emóciók mára elmúltak, anélkül meg érthetően furcsának tűnnek azok a postok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ez félig off lesz, előre is elnézést érte:

Tegnap este nem tudtam aludni és unalmamban elkezdtem olvasni régi fórumbejegyzéseket, kb Tebow felemelkedésétől (akkortájt kezdtem nézni bronco meccseket, de még lövésem se volt az nfl-ről, így kíváncsi voltam h "szakmai szemmel" milyen volt az a periódus).
Az igazat megvallva a fórum ezen részét ki kéne adni, tuti bestseller lenne 😀

Így utólag a legérdekesebb és legizgibb rész a "PM saga" (kb a 330-290. oldal). Emlékszem h öcsém is nagyon puffogott, amikor idehoztuk, de még ennél is durvább indulatok voltak itt a fórumon. Utólag visszanézve nagyon merész és jó döntés volt (persze szerencse is kellett hozzá).

Hogy csak félig legyen off a hszem:

MÁS:
A még versenyben lévő csapatok közül miénk a 3. legjobb OL
 www.si.com/nfl/2015/01/05/nfl-playoffs-best-offensive-lines-cowboys-ravens-broncos?xid=si_nfl
Akkor milyen lehet a többieké? 😕)

Szóval, a feszültségetek (hívjuk nevén: a kognitív disszonanciátok) olyan mondatokat szül, amelyek már nehezen emészthetőek számunkra. Nem lehet vádolni azzal, hogy PM fan lennék, de szinte már kezelhetetlen, hogy inkább egy 9-7-es idény TT-val, mint egy 13-3-as PM-gel és még sorolhatnám. Racionalizálhattok, amennyire csak akartok, több tízmillió dolláros szerződésnél az egészségügyi kockázatok nem jelentősebbek a megszokottnál (én is elég pesszimista voltam PM gyógyulásával kapcsolatban). A Manning elleni szakmai érveid, mintha egy meccsét sem láttad volna és soha nem olvastál volna Colts-topic-ot. Két olyan tudása van, ami a Broncos-ban is aranyat fog érni: a takarítónőből is ProBowler WR-t csinál és a leghígabb OL is betonfalnak tűnik előtte. (A zsenialitásának non plus ultra részéről ne is beszéljünk, presnap read.)
tomi-tomi
Black_Adder
S ez számok terén tényleg így van, de ettől még egy közepes brigád az O-line, ha csak az "anyagminőséget" nézzük...

ui.: persze tudom h ezt neked nem kell magyarázni Black, csak tegnap hajnalban kipattant a szemem tomi 2 éves sorait olvasva 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
OF-et jó lenne megtartani. Nem lesz olcsó. Knightont nagyon szeretem az egyénisége miatt, és játékban is minőséget hoz, de nem tudom.... Annyi pénzért amennyiért most játszik ajándék, de komolyabb pénzt nem adnék neki. Akkor inkább menjen. A denver pass rush gyengéje, hogy középről nem tud nyomást kifejteni, és ez Pot roast miatt is van. Aki egy mozdíthatalan hegy futás ellen, de passz ellen nem hatékony. Nem véletlen, hogy sosincs fel 3rd down-oknál. Manningnál látjuk, hogy az egde rush sokkal kevésbé zavarja, mintha rászorítják szemből a zsebet, ezért nem tud igazán a Chiefs szuper pass rusher duója se sokra menni, miközben közepes irányítók, csapatok ellen általában pusztítanak. Ugyanezt látni nálunk is. Brady-re, Luck-ra nagyon nehezen tudunk nyomást gyakorolni, miközben közepes irányítókat agyon sackelünk, a vérüket is kiszívjuk.

Szóval ha akadna egy kevésbé masszív, de pass rushban jobb interior DL a helyére, akkor szerintem megérné elcserélni. A másik opció amin elgondolkodtam, hogy mi lenne ha Malik Jacksonra felrakatnának kb. 20 fontot és ő menne be Pot Roast mellé... 4-3-ba elég a 310 körüi súly is, nem kell 340-es elefántnak lenni, ahhoz meg tényleg csak kb. 20 font kell neki. Jackson szép csendben szerintem a legjobb dlineman lett a csapatban, ha belül is tudná hozni azt amit kívül, az nagyot tudna dobni a passrushon. (És ő még futás ellen se lenne kompromisszumos, mert abban is jó, és évről évre jobb.)

Ja, és én Juliusért is csak nagyon módjával kaparnék. Lehet, hogy furán hangzik, de én fontosabbnak tartom, hogy Green-t itt tartsuk. Valami azt súgja, hogy benne is megvan az ami Juliusban (pompázatos RZ target), és mellé még remek blocker is. Csak ha őt itt tartottuk, akkor venném fontolóra, hogy JT-t is itt tartsuk. Aki valljuk be végülis egy WR. (Rossz lenne látni egy olyan scenariót, hogy jövőre Green fut egy remek évet, és JT miatt képtelenek lennénk megtartani.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
A még versenyben lévő csapatok közül miénk a 3. legjobb OL
 www.si.com/nfl/2015/01/05/nfl-playoffs-best-offensive-lines-cowboys-ravens-broncos?xid=si_nfl
Akkor milyen lehet a többieké? 😕)Black_Adder
Marmint 4. legjobb. GB, DAL, BAL utan. Legalabb PFF szerint nem szarok.PM_the_sheriff
Na az az egy pont nem a PFFről volt. A sports illustrated szerint DAL, BAL, DEN, GB...
Az a baj, h attól még ugyanúgy megeszi őket reggelire egy jobb DL...Black_Adder
Jogos, megkavarodtam. Ez volt nyitva:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/01/08/2014-pff-offensive-line-rankings

Amugyis mindegy, hogy mi volt eddig. Most osszeall a fal, aztan PM meg szivarozhat is majd a zsebben, annyi ideje lesz.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A még versenyben lévő csapatok közül miénk a 3. legjobb OL
 www.si.com/nfl/2015/01/05/nfl-playoffs-best-offensive-lines-cowboys-ravens-broncos?xid=si_nfl
Akkor milyen lehet a többieké? 😕)Black_Adder
Marmint 4. legjobb. GB, DAL, BAL utan. Legalabb PFF szerint nem szarok.PM_the_sheriff
Na az az egy pont nem a PFFről volt. A sports illustrated szerint DAL, BAL, DEN, GB...
Az a baj, h attól még ugyanúgy megeszi őket reggelire egy jobb DL...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
A PFF már az offseason felé kacsintgat OF, Knighton és Moore értékének taglalgatásával:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/01/06/broncos-hard-choices-over-free-agents-looming/

és kiosztották a különböző díjaikat is
Chris Harris 3rd runner up a Player of the Year-ön
 www.profootballfocus.com/blog/2015/01/07/2014-dwight-stephenson-award/

És 2nd runner up a Defensive Player of the Year-ön. Ugyanitt Von Miller a 3rd runner up
 www.profootballfocus.com/blog/2015/01/07/2014-pff-defensive-player-of-the-year/

Mindeközben Trevathan átesett a műtéten
 espn.go.com/blog/denver-broncos/post/_/id/11177/danny-trevathan-has-surgery-on-left-kneecap

MÁS:
A még versenyben lévő csapatok közül miénk a 3. legjobb OL
 www.si.com/nfl/2015/01/05/nfl-playoffs-best-offensive-lines-cowboys-ravens-broncos?xid=si_nfl
Akkor milyen lehet a többieké? 😕)Black_Adder
Marmint 4. legjobb. GB, DAL, BAL utan. Legalabb PFF szerint nem szarok.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A PFF már az offseason felé kacsintgat OF, Knighton és Moore értékének taglalgatásával:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/01/06/broncos-hard-choices-over-free-agents-looming/

és kiosztották a különböző díjaikat is
Chris Harris 3rd runner up a Player of the Year-ön
 www.profootballfocus.com/blog/2015/01/07/2014-dwight-stephenson-award/

És 2nd runner up a Defensive Player of the Year-ön. Ugyanitt Von Miller a 3rd runner up
 www.profootballfocus.com/blog/2015/01/07/2014-pff-defensive-player-of-the-year/

Mindeközben Trevathan átesett a műtéten
 espn.go.com/blog/denver-broncos/post/_/id/11177/danny-trevathan-has-surgery-on-left-kneecap

MÁS:
A még versenyben lévő csapatok közül miénk a 3. legjobb OL
 www.si.com/nfl/2015/01/05/nfl-playoffs-best-offensive-lines-cowboys-ravens-broncos?xid=si_nfl
Akkor milyen lehet a többieké? 😕)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
"#Broncos have all 53 players on their roster practicting for 1st time since Oct. 3 @AP_NFL" 😊

Egyedül Marshall limitált, ő a megfigyelések szerint jól mozgott, saját állítása szerint játszani akar a hétvégén.
Külön öröm h Bruton és Ward is full edzést nyomott (valamint h Franklin is átment a Concussion protokollon).

Kíváncsi leszek a meccs képére, de így előzetesen úgy néz ki h ez a bye aranyat ért 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
2004-2005-ben Edgerrin-el nagyon erős futójátéka volt a Colts-nak és PM akkor is nagyon jó volt, tud ő futás mellett is jól játszani, bár tény, hogy nem vagyok PM szakértő és lehet, hogy rosszul gondolom... 😊StormST
Hát ja, lehet azért kételkedik mindenki, mert elég régre kell visszamenni, hogy PM csapatában jó futójátékot találjunk. 😀 Igazából az utolsó jó futójáték a 2006-os playoffban volt Addai-al és Rhodes-al. Ott tudtunk (bocsánat, a Colts tudott 😊 ) futni még a keményebb defense-ek (Ravens, Bears) ellen is.

Az előtte levő években volt azért futójáték Indy-ben is. Igaz, időnként teljesen fejre tudott állni sajnos. Mint pl. a 2004-es havazós konf döntő. Ha jól emlékszem az Edge-Rhodes páros - ami azért egy minőségi egység volt - valami 38 vagy mennyi yardot bírt összekaparni összesen? Nesze neked futás. Manning meg dobálhatott vagy negyvenet zuhogó hóban. Meg is lett az eredménye. 😀 )

(Ha már itt tartunk, szerintem az időjárásnak szerepe volt abban, hogy olyan gyenge volt a 2006-os playoffban. Baltimore-ban is kutya idő volt, a SB-on meg úgy esett, mintha dézsából öntenék. Nem egy passz barát légkör, főleg nem elit defense-ek ellen. És azért az a Ravens és Bears védelem igencsak elit volt. Ilyen körülmények között azért a legjobbak statjai is markánsan leesnek. Bárkié. A Seattle példája mutatja, hogy mennyire le tud esni még jó időben is, nemhogy kutya időben. Manning esetében 2006 azért volt kivételes, mert egész pályafutásában tulajdonképpen csak az az év volt amikor így is sikerült nyerni. Mármint nem SB-t, hanem egyáltalán playoff meccset. Soha máskor. Ha nyertünk akkor mindig azért mert a hátán cipelte a csapatot (de minimum az offense-et). Ha kicsit bal lábbal kelt fel, akkor zúgtunk is mindig kifelé. Más szerencsésebb csillagzat alatt született QB-knak azért ez többször is megadatott. Szegény Marinonak meg egyszer se.... az ám az igazi pech. Úgyhogy PM fanként nem is panaszkodom, lehetett volna ez rosszabb is eddig. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a 2006-os pedig karrierjének talán leggyengébb playoffja volt. 😀
peterk2005
A 2006-os szezonban nyert Superbowlt... xD xD xD
Oké, hogy a PO nagy része már 2007-ben volt, de elég egyértelmű mire gondolt a cikkíró.vpi
Ez igaz. De az is, amit peterk írt. PM abban a PO-ban grossmani mélységeket kutatott.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 594 — Patriot
a 2006-os pedig karrierjének talán leggyengébb playoffja volt. 😀
peterk2005
A 2006-os szezonban nyert Superbowlt... xD xD xD
Oké, hogy a PO nagy része már 2007-ben volt, de elég egyértelmű mire gondolt a cikkíró.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
és talán majd mi. 😊 )peterk2005
Marmint a Broncos vagy a Colts?Narancs
Ez provokatív, erre nem válaszolok. 😀 (És Doktor úr már úgyis megtette.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Attól alap esetben, hogy egy jól működő futójátékot kap egy jó QB, nem lenne szabad, hogy romoljon a játéka. A statisztikái perszer romolhatnak, hiszen kevesebb passzot, adott esetben inkább csak rövidebbeket kell megoldani, de pontosságban igazán nem lenne szabad romlásnak jönnie. Talán csak attól, hogy az elkapók kezei "hidegebbek", de itt azért nem egy Tebow-év szintű esésről beszélünk elvileg, tehát annyira nagy hatása nem kéne, hogy legyen a több futásnak az elkapógárdára se...

Elway akkor nyert két SB-t, amikor a fal összeállt és megjött TD, előtte sokáig csillogó statjai voltak, be is jutott a SB-ba 3-szor, de ott már mindig kevés lett az egyemberes O...

Én sokkal inkább valamilyen sérülés vagy betegség jelenlétét feltételezem PM esetében, mint a run-heavy gondját. 2004-2005-ben Edgerrin-el nagyon erős futójátéka volt a Colts-nak és PM akkor is nagyon jó volt, tud ő futás mellett is jól játszani, bár tény, hogy nem vagyok PM szakértő és lehet, hogy rosszul gondolom... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Maltaatar Denver Broncos 5
Sziasztok!

Nem igazán szoktam írni ide, részint azért, mert amit gondolok, nagyjából leírjátok előttem, részint azért, mert nincs túl sok időm jobban belemélyedni a dolgokba. De most van egy dolog, ami mellett szerintem egy kicsit elmentek.

Az előző két évben én személy szerint bármikor aláírtam volna azt, hogy Manningnek nem megy, viszont nyer a csapat, nagyrészt a futójáték segítségével. Igaz, hozzá kell tenni, amit említettek is, hogy nem játszottunk elit futás elleni védelemmel mostanság. Az, hogy mostanság nem Manning nyeri a meccseket szerintem óriási impact lehet a későbbiekre nézve. Mert ha választani kell, hogy mi javulhat nagyobb valószínűséggel egy bye week alatt a PO-ra, egy gyengélkedő D, egy gyengélkedő futójáték vagy egy gyengélkedő Manning, gondolkodás nélkül Manningre teszem a voksom, még 39 évesen is.

Szóval én összességében azt látom, hogy benne van, hogy Manning tényleg akkorát romlott az elmúlt másfél-két hónapban, ahonnan már nincs ilyen rövid idő alatt visszaút és akkor az esélyeink nyilván konvergálnak a 0-hoz a SB szempontjából. Viszont ha ez nem így van, hanem össze tudja szedni magát (vagy tényleg direkt ennyire butított playbook-kal játszottunk), akkor nagyon sok van ebben a csapatban, ráadásul olyan dolgok, amikre sokkal nehezebb felkészülni, mint tavaly vagy tavalyelőtt, amikor úgy mentünk neki a PO-nak, hogy az alapszakaszban hozott játék elég lehet.

Egyébként pont ezért, a Bengals elleni 2 drive engem is megnyugtatott, hogy képes még elit teljesítményre. Egyszer végre nekünk is úgy kéne játszani, hogy a bajnokságot nem ősszel kell megnyerni, hanem január-februárban és én az erre való lehetőséget most jobban látom a csapatban, mint az elmúlt három év alatt bármikor. Még egyszer, ez nyilván csak úgy lehetséges, ha Manning feléled (illetve sokat dobna rajta, ha Marshall tényleg olyan jól lenne, ahogy hallani).