Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
- Welker agyrázkódás, megint...(kapott egy elég csúnya hit-et fejre a Houston SS-től)
- Prater négy meccsre elmeszelve...(ha jól értelmezem ez még a 2011-es DUI-ból jön)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Tony Gonzalez says the Denver Broncos will go undefeated

Nem fog megtörténni, de ha valami csoda folytán az első 8-9 meccset megnyerné a csapat, erősen elkezdenék szurkolni, hogy szedjen be néhány vereséget. 😀

A 16:0 nem jó ómen. A 2007-es Pats is belesült, pedig az a csapat nagyobb favorit volt abban az évben, mint idén bárki. És 2009-ben Manning a Colts-al is megcsinálhatta volna a 16:0-t, csak le kellett volna normálisan játszani az utolsó másfél meccset. De annak se lett volna 19:0 a vége. Anélkül meg semmit se ér.peterk2005
Én a dolog praktikusabb vége felől közelítek, ha Super Bowlt nyernénk esetleg, én egy 12-4-es season eredménnyel is ugyanolyan elégedett lennék... 😊 De lehet 8-8 is, bár azzal nehezebb lenne bejutni a playoffba. 😀 Szóval nekem nincsenek ilyen igényeim, hogy 16-0 és társai, persze, jól mutatna, de ugye nem is ez a realitás, szerintem kár is foglalkozni vele.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én megfogadtam Storm tanácsát, sérülésről max. bejelentés szinten, de értékelni babonából nem, úgyhogy kussolok is róla tovább. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Egyedül Chris Harris fog hiányozni a Texans ellen //nem számítva az IRen lévő Norwoodot.
Ez azt jelenti, h visszatér a pre seasonben eddig még nem játszó Von Miller, Montee Ball és Vickerson, illetve a héten sérüléssel bajlódó Sanders is

Persze szezonkezdetre kell egészségesnek lennie a csapatnak, még inkább a PO-ra, de eddig mindenképp elfogadható a pre season ilyen szempontból

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tony Gonzalez says the Denver Broncos will go undefeated

Nem fog megtörténni, de ha valami csoda folytán az első 8-9 meccset megnyerné a csapat, erősen elkezdenék szurkolni, hogy szedjen be néhány vereséget. 😀

A 16:0 nem jó ómen. A 2007-es Pats is belesült, pedig az a csapat nagyobb favorit volt abban az évben, mint idén bárki. És 2009-ben Manning a Colts-al is megcsinálhatta volna a 16:0-t, csak le kellett volna normálisan játszani az utolsó másfél meccset. De annak se lett volna 19:0 a vége. Anélkül meg semmit se ér.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ball felépülése jól halad, tegnap már teljes felszerelésben edzett.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
waiveltük Greg Latta-t. Idei udfa DE volt. Pontosabban még mindig az, csak már nem nálunk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
ezek szerint nézhetünk új visszahordó után...Black_Adder
Sajnos igen, több forrás szerint Norwood 2014-es szezonjának annyi (vizsgálatok megerősítették az ACL szakadást).
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
ezek szerint nézhetünk új visszahordó után...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Jordan Norwood WR is súlyosnak tűnő sérülést (állítólag ACL szakadást a térdében) szenvedett a mai Texansszal közös edzésen. Brandon Harrisszel (Houston CB) együtt ugrottak fel az end zoneban egy labdáért és rosszul érkezett a földre. 😕

Parázs edzés lehetett, mert az edzés végét jelző dudaszó után szét kellett választani a csapatokat. Volt trash talk meg lökdösődés. 😊
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát, Bibbs nem segített magán... Kár érte, kiváló ügynök volt.Höri
Na. Mi van vele? Vagy csak arra utalsz, hogy rossz volt?peterk2005
arra

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
hát, Bibbs nem segített magán... Kár érte, kiváló ügynök volt.Höri
Na. Mi van vele? Vagy csak arra utalsz, hogy rossz volt?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gratulálok Adder, én egy meccsről nem tudnék ennyit írni, te meg meccsézés közben lekörmölsz egy kolumnát. 😊

A meccset (majdnem) végignéztem egyébként, mert meglepő módon Osweilert is érdekes volt nézni, nagyon jó napot fogott ki. És kíváncsi voltam a roster végén ki van akiről nem hallottam még, és felhívja magára a figyelmet. Ilyen nem volt, de Anderson jó lesz Ball mögé, és szemre jobban örülnék, ha Thompson fogna rostert Bibbs helyett.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát, Bibbs nem segített magán... Kár érte, kiváló ügynök volt.

több mint 9 éve
burzum Denver Broncos 152
Egyetértek az elhangzottakkal.

+ Valóban a kezdő O-Line és az egész kezdő O bíztató, még akkor is, ha lehetne változatosabb a passzjáték: talán egyetlen passz sem ment a kezdő WR2-höz (ki volt az egyáltalán?), és sok ment DT felé.
+ Roby bíztató volt, Latimernek is megvoltak a momentumai
+ Jó védő teljesítmények, mind a kezdőktöl, mind a cseréktől
+ Turnoverek
+ A rossz csere O-Line gyenge teljesítménye mellett is sikerült elfogadható támadójátékot mutatni, ami a többiek jó teljesítményét jelzi
- Tényleg rossz volt a csere O-Line
- 2 térdsérülés, reméljük a legjobbakat
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
1. félidőben jegyzeteltem egy kicsit

Nagyon Szar kickoff Prater cseréjétől
Roby ST tackle
Szép Talib PD
Engedett középső futás
1st down, de Brandon Marshall tackle
Üresen hagyott elkapó
Talib run stop 2 yardon
Short pass, nincs YaC (McCray)
9ers timeout
Hosszú passz Lloydnak, Talib rajta volt, de tökéletes passzal meg lett volna
Kihagyott hosszú FG, kedvező mezőnypozíció, de nincs PR

Note Nickelben Bolden jött be nem Tony Carter

Hillman középső futás halálra ítélve, esély nincs YACra
Rossz PM passz, túl magas Tamme-nak, protection nagyon jó volt
1st down Welkernek forgalomba, tökéletes időzítés, tökéletes passz
Hillman szélen 3 yardra, nem túl fantáziadúsan
Gyors oldal passz DT-nek, de megállítják 4 yardon
DT kersztmozgás, jó passz, YAC, 1st kivédekezésre esélyse volt, jöttek az extra yardok is 3rd downra biztató
Rövid passz DT-nek, de hamar megállítják (2yard)
PM megindul középen. 1.) WTF 2.) 1 yardig jut
Közönség hangja megjön, Incomplete Caldwellnek
Rövid F4G nem probléma Pr4aternek

Egy fokkal jobb kickoff, elmegy az endzonig, de 20on túl hozzák vissza
Maradt Kapernick
Középen kicsit eltolták a falunkat, 4 yardot tudtak így. Nem tetszett…
Szép passz Lloydnak, pont 1st down
Kap kimozog a zsebből, Hyde üresen (empty backfield volt,)
2&1 könnyedén megoldják, de Marshall nagy hittel állította meg kevés yardon
Még egy jó Kaep passz majdnem 1st down
És még egy rövid futás 1st donwra. Vanillia D#
1st downra futás, Hydeot összecsomagoljuk, Knighton és Marshall 1 yardon
Quan Smith pressure eredménye incomplete passz
Incomplete, jó coverage Boldentől 3 jó defensive play egymásután megállítja a támadást

Norwood a PR, de endzone-ba megy a punt

Rövid passz DT-nek, pár yard elkapás után
DT 1st down. Hol a többi WR?
Hillman long gain, jó falmunka, Hillman is kihozta ami benne volt
Megint Hillman, és nem állt meg contactnál se
Rövid passz Norwoodnak. DT ujja megsérül blokkolásba nem komoly
Erről a playről lemaradtam, Hillman vagy Anderson futott pár yardra
Manning to Anderson 1st down, okos play, Anderson menetből tudta elkapni
Anderson minimal gain. Átjöttek a falon
Hosszú passz Julius Thomasnak, szépen elszakadt
Nagy nyomás, rövid passz Julius Thomasnak, de a LoSig se jut vissza vele
Hillmannak könnyű 5-6 yardos passz
Hosszú TD passz Julius Thomasnak, vertikálisan megléptett

Note A kezdő offense megint csak Manningről és DT-ről szólt, de a végére Julius 2 elkapással árnyalt ezen a képen

Még egy közepes kickoff, és még egy gyenge ST munka a visszahordásnál Ihenacho misstackle…
Gabbert állt be a 9ersnél. Oldalpassz jó, de Roby emberen, és 3man érkeznek segíteni neki no gain.
Rövid passz, Bolden rajta, short gain.
Első zászló, tony Carter illegal contact
Szar passz, de Roby és Marshall ott lettek volna rajta, ha jó a passz akkor is
Közéső futás, contakt a Los mögött, de mégis közepes gain. Aztán Qsmith szükségtelen keménység + 15 yard. Buta.
Szélső futás, Roby ér ki rá, de 7 yard
Középső futás, nem jut át a falon. Brandon Marshall man of the match eddig.
Rövid passz, pont nem 1st down, Boldené a stop, de Marshall is ottvolt megint
4th downt átgyömöszölik
Incomplete passz, Roby jó coverage
Közéső futás, no gain, Brandon Marshall megint. Double team ellen
Felpattanó labda, majdnem int, Bolden
Megint kihagyták a FG-t.

Note Eddig Brandon Marshall nagyon jó, Roby megbízhatóan szerel, és Bolden is jobb, mint tavaly safetyként volt.

Oswi time, Latimer, Robinson, Anderson, Tamme
Robinsoné az első passz
False start, Schofield
Anderson negativ gain, átjöttek a falon mint kés a vajon
Oswi félig már sackelve, de még oda juttatja Anderseonnak, de 1st donw nincs. Garlandé a hiba, nem oswié, de puntolni kell

Note Csere OL egyelőre nem állt össze, de Oswit is bátrabban támadják, mint Peytont

Gabbert passzába bele ütöttünk, brutonnak majdnem meg lett az INT. Unrein tudott beleütni, Bruton szépen vadászott, pech h nem lett meg
Challenge-eltük, nem nyertünk, de az ismétlés miatt megérte 😉
Gabbet incomplete
Gabbet short passz, de Bolden rajta az elkapón, esély se a 1st downra.
Norwood pár jard PRből.

Anderson minimal gain. A csere OL eddig nem tetszik
Robinsonnak középre jó jpasz
Anderson könnyű 1st donw 3&2re
2 minute warning
Anderson szép középső futás, szép munka a faltól is
CJ Anderson 1st down megint középen, kb mint tavaly Moreno a Pats ellen
Megint Anderson, 1 percen belül az óra
Oswi osszú passz Tamme-nek, jiközben bejött Thompson
Timeout 39-nél
Incomplete Norwoodnak, pressure volt közéről, montgomeryt mondanám, de nem biztos
Sszeomlott a fal megint, incomplete, de oswi jó lábmunka. Holdingot fújtak defense-re.
9ers timeout
Szép passz Tamme-nek, gl pont vonal előtt szerelik
Anderson átgyömöszöli 2mpvel a vége előtt
Tökéletes time management, szép összeszedett drive Oswitól.

note: 49ers kb úgy játszik, mint tavaly a Raiders, ezért messze menő következtetéseket nem lehet levonni, de azért jó volt nézni. A csere Olnek volt ugyan néhány nehéz pillanata,de volt pár szép futásblokkolás, összességében biztató, mert egyszerre 5 cserével csak nem kell játszani...

Brandon Marshall, Talib, Manning, DT, JT, Tamme, Bolden és Roby játéka tetszett így elsőre. A special team nem. ezt elsősorban a kicoff coverage-re értem. Norwood kb semmit nem csinált visszahordóként,de ebben az is benne van, h nem ejtette el a labdát egyszer se. Ez akár elég is lehet ezen a poszton, és rá akár WRként is lehet számítani...

A 2. félidőt már vízszintesben fogom nézni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nekem innen a fotelből egyértelmű lenne a döntés: Latimer. Jóval gyorsabb, mint Decker volt, de ez mindegy is. A lényeg, hogy remek a keze, azaz a legnagyobb eséllyel ő az aki nem potyogtatna. És ha netán mégis lesérülne, akkor sem akkora gond, mint Welker vagy Sanders esetén lenne. Hillman-ekre és hasonlókra semmiképpen nem bíznám, hiába esetleg jobbak elkapás után, ha az elkapásig tartó időt idegölő lenne kivárni. 😊peterk2005
Latimer ha jól tudom egyetemen nem hordott vissza, azt meg nem biztos, h meg lehet tanulni egyik napról a másikra. egyrészt tényleg nem tudom, h Latimernek volt-e már ilyen tapasztalata, másrészt tudom pl Decker volt-e korábban PR, harmadrészt nem tudom, mennyire egyszerű megtanulni. "Fotelből" csak el kell kapni a labdát aztán futni arra amerre az oldal vonal mellett mutatnak, addig amíg azt nem látod, h stop Forest stop...

Mindenesetre pár napja, vagy tán már hete Latimer jelentkezett az ST coachnál, h ő bizony szívesen kipróbálná ezt a műfajt is, és hát inkább ő mint Welker...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Addig jó Latimer szerintem is, amíg nem kerül előrébb a DC-on, de ha valamilyen okból 2. elkapó lenne belőle szezon közben, akkor úgy gondolom, hogy ismét keresgélni kéne...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem innen a fotelből egyértelmű lenne a döntés: Latimer. Jóval gyorsabb, mint Decker volt, de ez mindegy is. A lényeg, hogy remek a keze, azaz a legnagyobb eséllyel ő az aki nem potyogtatna. És ha netán mégis lesérülne, akkor sem akkora gond, mint Welker vagy Sanders esetén lenne. Hillman-ekre és hasonlókra semmiképpen nem bíznám, hiába esetleg jobbak elkapás után, ha az elkapásig tartó időt idegölő lenne kivárni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Webster is megsérült (ankle sprain), ki kell hagynia a mai meccset. Eddig ő volt a 2. számú CB (mivel Harris is sérült volt ugye), így most Roby kerülhet a kezdőbe...

Továbbra se találjuk a visszahordót
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/2014/08/16/finding-hollidays-replacement-proves-difficult/14169183/
de úgy tűnik Burse-t lassan ki lehet húzni a listáról. Meglepő módon lehet h Norwood lesz a befutó, de most sehogy se tűnik bölcs dolognak Holliwood elengedése, vetélytásat úgy is lehetett volna hozni neki, h itt van RFA tenderrel, aztán elengedni, ha találunk nála biztosabbat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nomen est omen? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Visszatérhetett CJ Anderson az agyrázódkása után
Chris Harris először teljes felszerelésben edzhetett
És Montee Ball is megjelenhetett az edzésen, de csak erősen limitált munkára

Trevathan természtesen hiányziik (ahogy az első néhány fordulóban is hiányozni fog), úgy tűnik Brandon Marshall nem csak a kezdőben vette át a helyét, hanem a huddle-ben is, mint playcaller. Ez azért meglepetés. Most azt mondom, Brandon Marshall rosterlock...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aki Peytonnak erre a levelére válaszolt:
 kissingsuzykolber.uproxx.com/2014/07/peytons-letters-from-training-camp-1-eli-youre-being-a-baby.html


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Eli Manning levele Peytonnak:
 kissingsuzykolber.uproxx.com/2014/08/elis-letters-from-training-camp-2-dear-peyton-thanks-for-making-me-cool.html

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gondolom, hogy azért. De a válltömés meg a sisak, meg az agyonfáslizott boka mellé már azért gondolom megszokás kérdése is. Mindenesetre, ha nem számít mondjuk a térdvédő, akkor mindegy is. De ha számítana, akkor leginkább az NFL figyelhetne oda, tehetné kötelezővé, hogy mindenki viselje és akkor nincs előnyben-hátrányban senki. Mint ahogy a combvédőt tették kötelezővé tavaly. (Megjegyzem, azt nem is igazán értettem. Igaz, nem játszottam soha focit, így nem tudom melyik testrész mennyire veszélyeztetett. De fotelből amit olvasok az alapján combsérülésről - elölről történő sérülésről - nem sokat hallottam. Térdsérülés meg annyi, mint a tenger. Ha csak 10%-ot lehetne csökkenteni egy védőfelszerelés használatával, már megérné sztem, mert olyan gyakori.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)