Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Mármint fáradásos térdkalács törés? Nem vagyok orvos, lehet, hogy van ilyen, de valahogy valószínűtlennek tűnik. 😊 A túlterhelt csontozaton szokott az ilyen inkább előfordulni, nem? (Lábszár, lábcsontok, kar, ilyesmi.)

Mindegy, a mondandóm lényege az volt, hogy a szakadást, ficamot úgyse lehet elkerülni, ha rossz helyről érkezik az erőhatás, de egy ennyire kontakt sportnál, mint ez, érdekes, hogy elég kevesen viselnek ilyen alap védőfelszerelést. Még a combvédőt is úgy kellett kötelezővé tenni tavaly, mert egy csomóan nem voltak hajlandóak önként viselni. Ha Trevathan térdét nem védte volna meg egy térdvédő, akkor ez van. De ha igen, akkor most nem kéne 8 hétre nélkülözni.peterk2005
Gyakran azért nem hord egy játékos egy bizonyos védőfelszerelést, mert szarul érzi magát benne, való igaz h óv a sérüléstől, de ha nem tudsz benne normálisan mozogni akk megette a fene az egészet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Akkor tuti, hogy be volt öltözve. Az ilyen szitukban mindig benne van a sérülés.
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Valahol olvastam, hogy full kontakt edzés volt. Egyik playben az emberkupac aljára került és így szerezte a sérülést.
Peyton edzés utáni újságírói kérdésre el is mondta, hogy ő nem igazán kedveli az ilyen fullos edzéseket. Keménykedés maradjon az éles meccseken. 😊
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor jól van. Csak legyen is annyi és nem több. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
off
szándékos volt 😀
on

Nekem más miatt ugyan, de állandó problémáim vannak a térdemmel, szóval körbejártam már a témát... A térdkalács igenis nagy terhelést kap, különösen a kitámasztásoknál. Többféleképpen is történhetett a dolog. Szerencséje van, hogy megúszta 6-8 héttel. Season ending is lehetett volna.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
fáradásos törés? A térdvédő az ellen nem véd.uatu
off
ez jó szalacsis lett😀
on


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mármint fáradásos térdkalács törés? Nem vagyok orvos, lehet, hogy van ilyen, de valahogy valószínűtlennek tűnik. 😊 A túlterhelt csontozaton szokott az ilyen inkább előfordulni, nem? (Lábszár, lábcsontok, kar, ilyesmi.)

Mindegy, a mondandóm lényege az volt, hogy a szakadást, ficamot úgyse lehet elkerülni, ha rossz helyről érkezik az erőhatás, de egy ennyire kontakt sportnál, mint ez, érdekes, hogy elég kevesen viselnek ilyen alap védőfelszerelést. Még a combvédőt is úgy kellett kötelezővé tenni tavaly, mert egy csomóan nem voltak hajlandóak önként viselni. Ha Trevathan térdét nem védte volna meg egy térdvédő, akkor ez van. De ha igen, akkor most nem kéne 8 hétre nélkülözni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Nem tudom. Nem láttam ilyen részletet sehol sem, de csak példának mondtam, hogy hogyan lehet valakinek térdkalács törése térdvédő viselés mellett is.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fáradásos törése volt?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Az ujjtörést megértem, válltörést megértem, és megértek én egy csomó törést, de pont térdkalács törés? Nem viselnek ezek a srácok normális térdvédőt? Ficamot, szakadást az sem állít meg, de a térdkalácsot megvédené...peterk2005
fáradásos törés? A térdvédő az ellen nem véd.
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Egyébként Lamin Barrow szvsz tudna játszani WLB-t is. Nickel LB-nek hoztuk, aki Irvinget cserélné, de most rajta kívül kb csak udfa-k vannak a sorban. Mondjuk Brandon Marshallról csupa jót olvasni, és egyelőre ő az aki átvette Trevathan helyét. Hogy ki lesz az átmeneti playcaller azt nem tudom.

CJ Anderson se edz az agyrázkódása miatt, így h Ball is hiányzik (vakbélműtét) Juwan Thompson 1st teammel is edzhetett

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az ujjtörést megértem, válltörést megértem, és megértek én egy csomó törést, de pont térdkalács törés? Nem viselnek ezek a srácok normális térdvédőt? Ficamot, szakadást az sem állít meg, de a térdkalácsot megvédené...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
A térdkalácsa törött el, 4-8 hét kihagyás. Jobb, mint az IR, de akkor se hiányzott...peterk2005
A térdszalagjai (ACL,MCL) rendben vannak. Bye week (4. hét) környékén jöhet vissza.
Remélem, hogy semmi komplikáció nem jön közbe.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A térdkalácsa törött el, 4-8 hét kihagyás. Jobb, mint az IR, de akkor se hiányzott...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Mike Klis ✔ @MikeKlis
Follow
Preliminary tests encouraging regarding Danny Trevathans knee more tests to be done

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
"carted off" nem hangzik túl jól, ő a defensive playcaller, meg amúgy is 3 down játékos, hatalmas érvágás lesz ez így
Nem baj, majd Woody megoldja, oh wait.... 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
BDSRSTNT!!!
Danny Trevathan megsérült (térd?) az edzésen. 😕

Részletek később.
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Brutál 😀

 www.youtube.com/watch?v=qMor6dL0LfIflzoli
Asszem ettől már nincs lejjebb 😀 Komolyan az ember kényelmetlenül érzi magát, mialatt nézi. Úgy látom a denveri O-line is kivette a részét, ebből a "csodálatos" mini movie-ból 😀 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Brutál 😀

 www.youtube.com/watch?v=qMor6dL0LfI

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
A sports illustrated a Ware bandwagonra ült fel
 www.si.com/nfl/2014/08/08/demarcus-ware-denver-broncos-seattle-seahawks-preseason-openerBlack_Adder
Az ilyen reportoknál szerintem nagyon nem mérlegelik,hogy ki ellen érte el amit elért a meccsen.
A Seahawks kezdő O-line a liga statisztikailag bizonyított legrosszabb ilyen egysége.
Ebből a legrosszabb 5 fős egységből 1 db állandó kezdőnk volt fent, a RG, aki amúgy DL-ből lett átkonvertálva, és a passprotectiont még csak hírből sem ismeri.

Persze ettől még lehet jó Ware,nyilván nem kell bemutatni,hogy a liga elmúlt 10 évének kb legjobb DE-je, viszont ebből a meccsből hogyan indul ki bandwagon, az szerintem sokunknak érthetetlen.

Amúgy pofás kis csapatotok lett így, a sérültek visszatértével és az új emberek játszatásával.
Érdekes lesz a következő meccsünk, ahogyan a feltehető Pats-Broncos harc az AFC-ért is.
Ez a pár "érkező" már teljesen más szintre emeli a védelmet.
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
PFF értékelés
 www.profootballfocus.com/blog/2014/08/08/refo-seahawks-broncos-preseason-wk-1/

Kiemelik, h Quant Smith milyen jó volt
Thompson és Bibbs is elnyerte a tetszésüket, azt jósolják viszont, h kettejük közül csak az egyik marad. Én Andersont és Hillmant nem érzem érinthetetlennek, de ha most lenne keretszűkítés, valóban ők lennének a 4-5. helyen, és Thompson nyerné a párbajt...

Oswit inkonzisztensnek találták. Végül is adott TD passzt is, szóval legyen...


Lindsay Jones a nagy FA igazolásokra figyelt:
 q.usatoday.com/2014/08/08/how-did-the-broncos-big-ticket-free-agents-fare-in-preseason-debut/

A sports illustrated a Ware bandwagonra ült fel
 www.si.com/nfl/2014/08/08/demarcus-ware-denver-broncos-seattle-seahawks-preseason-opener

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Sanders is volt a pályán, kezdett csak semmit nem csinált, mintha ott se lett volna. Ahhoz képest h miket összenyilatkozott arról, h milyen jó Manninggel játszani, mennyire tetszik neki a séma, et cetera, et cetera, nagy csalódás volt.
Latimer szintén, csak tőle eleve a szezon második felére várjuk, h kibontakozzon, Sanderst viszont annyira hypeolják, h nem egy halyen elhangzott, h jobb mint Decker...

Julius Thomas volt pályán, asszem ellene volt a 15 yardos büntetés az első TD után. Meg az elején többet voltunk 13 personellel, azt nehzen képzelem el JT nélkül.

A kezdőkről persze még semmi komoly következtetést nem lehet levonni, mert ahhoz nem voltak eleget a pályán, de a kezdő offense nagyjából Manning->Thomas passzokból és zászlókból állt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Latimer volt a pályán az biztos. Bár elkapása nem volt sztem se.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na és akkor akik nem tetszettek, Hillmanről már írtam, Anderson se volt az igazi. Most félálomban néztem, de Sanders és Latimer játszottak?Black_Adder
Sanderst egyáltalán nem láttam. Sőt JT-re sem emlékszem. Latimer mintha Osweileréknél egyszer feltűnt volna, de nem vagyok biztos benne. Én is félálomban néztem, úgyhogy nem szentírás, de mintha Roby is csak a cseresorral lépett volna a pályára. Tekintettel arra, hogy nincs Harris, ez is érdekes.

A flageső kimondottan bosszantó volt. Főleg, mert bár a végére kb. ugyanannyi flaget kapott a két csapat, a miénket szinte lehozta az első team, míg a Hawks első csapat alig kapott sárgát. Az első teames 1-1 TD az egyik irányba úgy nézett ki, hogy denver offense részről 10 yard előre, majd bünti, majd 20 yard előre, majd bünti, majd 15 yard előre, majd megint bünti. A Hawks támadásnál meg megfogunk 2 downt, harmadikra zászlóval 1st down, megint megfogunk 2 downt, harmadikra megint zászlóval 1st down. Voltak a zászlók között homályok is, de akkor is ekkora különbség már nem véletlen. Agresszivitás oké, ez a cél, de figyelni kell majd, hogy ne zászlóerdő legyen a vége. Persze első preseason meccs, sok jelentősége nincs, és ilyenkor még természetes is (nem véletlenül más meccseken is rengeteg volt a zászló).

Mondanám, hogy kár, hogy a Hawks mecccs volt az első a sorban, mert ez egy lehetőség volt jó védelem ellen próbálkozni. De nem baj, mert tavaly Seattleben a nézői hangorkán teljesen meghülyítette a játékosokat - főleg a rosterért küzdőket - mentek mint a bolondok, mintha egy playoff meccs lett volna. Nem hiányzik, hogy potenciális kerettagok megsérüljenek. Megyünk majd pályát avatni Friscoba, az is egy jó védelem lesz majd, azok ellen is lehet gyakorolni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ha nem történik nagy fordulat practice squadba megy szsvsz. Jelenleg 5. a DC-n. Szerintem 4 RB lesz rosteren, de abból egy az lehet h valahonnan menetközben cutolt veterán lesz... Viszont betonbiztos helye egyedül Ballnak van az RBk közül...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear