Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ja. Mondjuk nem tudom mit ér önmagában mondjuk a secondary csapatok közötti összehasonlítása, mert mindegyik teljesítménye nagyban függ attól, hogy mit végez a front7 előttük. Ha van jó front7 akkor egy átlagos secondary is képes jó teljesítményre, ha meg nincs, akkor egy jó QB bármilyen secondary-t átpasszol.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
CBS 25 breakout player predikciójában 2 Bronco is helyet kapott, névszerint Montee Ball és Sly Williams.
 www.cbssports.com/nfl/writer/pete-prisco/24581140/prisco-top-25-breakout-players-in-the-nfl-for-2015

A sb nation meg a legjobb védelmi egységeket vette sorra
Secondary A 3. legerősebb kategóriába tettek minket a Pats-cel (ha számít valamit, közvetlen mögöttük vagyunk)
LB corps Nem fértünk ide, gondolom az MLB poszt miatt
D-line Itt viszont damn goodnak írnak minket.

Vitatkozni egyikkel sem érdemes, más-más szakértő helyeken máshogy látják. PFF biztos lejjebb rangsorolná a DL-t Wolfe miatt, de könnyen lehet h náluk az LB sor is odaférne a legjobbak közé Vonnak köszönhetően. A secondary meg nevek alapján tavaly ilyenkor akár jobb is lehetett volna, aztán láttuk, h egy-két sérülés máris könnyen elérhetővé kerülnek a sebezhető pontok, és onnantól elég rájuk játszani... Persze mindig jó a saját csapatot látni egy pozitív kimutatás listáján, ilyenkor meg más úgysincs, szóval lehet álmodozni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Legalább ő nincs a rosteren... 😀peterk2005
Még. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Legalább ő nincs a rosteren... 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
 pro32.ap.org/article/elways-son-pleads-not-guilty-assaulting-woman

Elway fia állítólag a hajánál fogva rángatta ki a csaját a kocsiból, nem vallotta magát bűnösnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi! A karja elég "Kaepernickes", de az arcberendezése tökéletes rookie. Mint egy elbambult csecsemő. 😀

Szerk.: Most nézem, az összes topicba beraktad a csapathoz tartozó egyik rookie képét. Nem kis meló. 😊

Gondolkoztam, hogy végigmegyek és belájkolom mindet, de lusta vagyok. 😀 Így is lesz vagy száz lájkod, kis gyűjtögető hörcsög. 😀peterk2005
A draft topikban ott van egyben az összes, lájkold azt, ha akarod. 😀

Annyira nem volt nagy meló.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Köszi! A karja elég "Kaepernickes", de az arcberendezése tökéletes rookie. Mint egy elbambult csecsemő. 😀

Szerk.: Most nézem, az összes topicba beraktad a csapathoz tartozó egyik rookie képét. Nem kis meló. 😊

Gondolkoztam, hogy végigmegyek és belájkolom mindet, de lusta vagyok. 😀 Így is lesz vagy száz lájkod, kis gyűjtögető hörcsög. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie kártya Latimerről, a múlt hét végi Rookie Premierről.
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 971 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Bár én nem tartozom a tapasztaltabbak közé, de néhány dolgot talán még hozzá tudok tenni.

Gase sztem is nagy potenciál van, ami megragadt vele kapcsolatban az egy PM interjú volt, ahol Peyton nem győzte dicsérni, félig viccesen kiemelve h nagyon szeret olyan emberekkel együtt dolgozni, akik nála is okosabbak, és ezt elég ritkán tapasztalja 😀
Szal köztük megvan a kémia, függetlenül attól h más magyar fórumokon olyakat olvasok h PM-nek kéne egy edző, akire felnéz és aki még tudna tanítani neki vmit. Sztem Adam képes kihozni az utolsó éveiből a maximumot, ráadásul nagyon kreatív és látványos módon.
Az alant említetteket, melyek szerint most már jobban készülnek ránk, Gase is kiemelte, mondván az ellenfeleinknek volt 19 meccse tanulmányozni minket, bár hozzátette h van még nyúl abban a kalapban 😕)

Del Rio sztem egy jó edző, ennyi sérültel csak nagyon kevesen tudtak volna jobb szezont produkálni. Vele kapcsolatban azt mondanám hibának h nehezen alkalmazkodik a meccs közbeni sérülésekhez. Persze ez sem olyan dolog h mással nem esnénk vissza, de egy párszor úgy éreztem h elég látványos összeomlást produkálunk, ha az eredeti game planből kiesik egy kocka (pl a Pecc ellen DRC sérülése). Ami a védelmünkben viszont egyértelműen pozitívum h a futást nagyon jól fogtuk meg, nem tudom h ez mennyire JDR, mennyire Fox, vagy esetleg csak a minőségi emberek műve, de látványos.

Foxot is divat szidni, de sztem ő is bevállalósabb lett tavaly, akár az egy évvel azelőtti Ravens meccshez képest is. A keretet pedig rendre jól állította össze, a tavalyi sérüléshullámot is relatíve jól megúsztuk pl.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
Gase nagyon jó OC, és Manning is nagyon nagy véleménnyel van róla, úgy érezni nagyobbal mint McCoyról volt, akiből egész igéretes HC karriernek kezdett neki...

JDR: 2012-ben egy a játékállományhoz illő és modern védelmet rakott össze, a modern támadó sémák ellen. Hogy tavaly mi történt arra nehéz választ adni, azaz könnyű, sok sérülés. De úgy szoptunk egy csomó yardot, h Chris Harris és DRC nem sokat hiányoztak, és mindkettejük 65 közelében volt DPR-ben ami kibaszott jó. Szerintem nem jól használta Woodyt és Ihenacho-t sem, Lenon erőltetése vicc kategória. ha Woodyval nem volt elégedett cserélje le, de akkor ne egy 38 éves kiégett back legyen az első számú beugró. A front6 rendben volt, és a sérüléseket is jól lekezelte, a pressure visszaesése az VonDoom hiányának tudható be, a secondary viszont rosszabbul teljesített, mint ahogy a nevek alapján kellett volna... A szezon végére elvesztettük Moore-t, visszaesett Duke és Webster, onnantól gyak 3 gyenge pont volt hátul, olyan nagyon nem tudta elrejteni...

Fox: Túl konzervatív, de ezt tudtuk mielőtt kineveztük volna. Viszont valóban mutatott javuló tendenciát, de ez elsősorban annak tudható be szvsz, h a szintén konzervatív McCoy helyett a beválalósabb Gase van. PM önmagában még kevés volt, így már jobban enged. Viszont a csapatot nagyon egységben tartja, jól felkészíti őket a meccsre, nem véletlen h hosszabbítottunk vele. Az SB48-cat talán legjobb elfelejteni, addig meg minden rendben volt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes téma, érdekes felvetés. Őszintén szólva Gase-en kívül nincs határozott véleményem, inkább csak megérzéseim. Gase-t hagyom a végére, kezdem Fox-al.

Szerintem Fox jó, minőségi edző, és mind a játékosok, mind az FO kedveli, olyan személyiség, akivel és akiért könnyű dolgozni. Viszont én sem érzem benne azt az X faktort, ami az NFL - általam vagy sokak által - elitnek tartott edzőiben megvan. Belichick, a Harbaugh tesók, Sean Payton, Caroll, talán Tomlin is jobb edzők. Fox szerintem a felkészítésben, elemzésben, stb. felér velük, de a meccsek alatti reagáló képessége nincs azon a szinten, mint az említetteké. A klasszikus hivatkozási alap ugye a két évvel ezelőtti Ravens meccs végi idő-kitérdelés, de nem csak az. Egy Harbaugh-val, Belichick-el szinte biztos, hogy nem kapott volna ki a csapat 43:8-ra a Suberbowl-on, mert gatyába rázta volna őket fejben. Viszont velük is kikaptunk volna, mert ilyen napon mindenki kikap, csak legfeljebb máshogy. A végeredmény szempontjából ezért tulajdonképpen nem számít. Ugyanakkor, egy kiélezett playoff meccsen, amikor nüanszok dönthetnek, akkor lehet gyenge láncszem. Ha a pálya mellől kell esetleg playoff meccset nyerni, akkor Fox-al nem nagyon fogunk sajnos. Bízzunk abban, hogy a felkészülés és a félidei elemzések (amivel nincs semmi gond, sőt, szvsz nagyon is jól csinálják), az elég lesz a nyeréshez, és nem kell majd oldalvonali extra.

JDR. Alapvetően ő is jó védő edző. (Sokkal jobb, mint amilyen HC volt 😊). Van filozófiája, szinte minden támadó stílus ellen képes hatékony védekezési módot találni. Ezt még tavaly is láthattuk, amikor stílustól függetlenül a különböző szaladgálós és a különböző pocket QB-k ellen se csúsztunk meg nagyon. Amikor megcsúsztunk az nem a rossz felfogás miatt volt, hanem egyéb okok miatt. És az is pozitívum nála, hogy meg tudja találni a megfelelő embereket, meglátja az UDFA és hátsó körös emberekben is a lehetőséget, és ki is hozza belőlük. A csapatrészeket is többnyire jól össze tudja csiszolni, legalábbis a front7-et illetően. A secondary-val kapcsolatban már vannak kétségeim, mert konstans problémának láttam nem csak tavaly, de két éve is a cornerek és a safety-k között hiányzó harmóniát. Ez pedig lehet edzői hiba is, bár kijelenteni nem merem. De a probléma létezik. Mindemellett ő sem egy in-game-adjustment zseni. Viszont a sok év HC tapasztalata miatt kvázi főedző-helyettes, valószínűleg sokat segít a háttérben Fox-nak, ez pedig az előnyére válik.

Végül Gase. Na, ő a szememben egy potenciális gyémánt. Az egyetlen felróható hiba az oline superbowl-beli összeomlása. Az elég látványos volt, annyira a Seattle dline nem jó, a denver oline pedig annál jobb. Viszont van olyan, hogy rossz nap, amikor nincs meg a forma. A Colts nem túl acélos passrush-ával - sőt lényegében az egy szál Mathis-al - sem tudtunk mit kezdeni, szóval ez előfordul. De ezen kívül én csak pozitívumokat láttam Gase-től. Nem is keveset, hanem rengeteget. Rendkívül kreatív, bátor, vállalkozó szellemű volt a playhívás az egész idényben. És szinte folyamatosan jókor hívott jókat. Lehet persze mondani, hogy egy PM-el a LOS mögött, és ilyen elkapókkal könnyű. De azért ez nem ilyen egyszerű, van másutt is hasonlóan kiváló elkapógárda, és ha nem is elit, de minőségi QB, és messze-messze nem voltak ilyen eredményesek. Ebben keményen benne van az a stílus, a felfogás, a playhívás, ami Gase keze műve. A PFF-en éppen most fut egy cikksorozat a 2013-as QB-ket elemezve, és egészen megdöbbentő, hogy az a Manning, akinek 14 évig lényegében összeforrott a neve a play-action-el, az a QB 37 évesen összesen 96-szor indított játékot a klasszikus "under center" pozícióból, miközben a többi veterán pocket QB - Brady, Brees, Rivers, etv. - átlaga a ligában 250 körül van, és mindeközben shotgun-ból 581-szer indítottunk, ami messze-,messze a legtöbb a ligában, beleértve a pocket QB-kat és a rohangászó fiatalokat is. Külön érdekes, hogy shotgun-on belül pistol-ból (ami a read option QB-knál az egyik alapfelállás) RGIII és Kaepernick mögött a harmadik legtöbbször Manning passzolt, Kaepernick-től mindössze 1 kísérlettel lemaradva (RGIII valami 140, Kaepernick és Manning meg 80-80 ilyen playt indított). Már tavaly az idény közben is állandóan mondtam, hogy ez nem az a Manning akit én 14 évig előtte láttam, ez tuti, hogy Gase műve. A játék folyamatosan változik, alkalmazkodni kell a szabályokhoz, jönnek a fiatal mobil QB-k, és ezzel tolódnak el az arányok új - vagy az NFL-ben új - felállások felé, és egészen érdekes, hogy azokat a felállásokat, amiket igazán a crambler, sőt újabban a kimondottan futó QB-kra találtak ki, azt Gase hogy tudta adoptálni egy 37 éves "matuuzsálemre", aki kb. annyira mobilis, mint egy béna csiga. És mégis, fantasztikusan működött, PM ratingje 125 körüli volt a pistol felállásokból. És emellett Moreno-nak is sokat segített, mert a play-action-el ellentétben pistolból van kb. plusz 1 másodperce, indulhat esetleg az ellenkező irányba is, így jóval több esélye van az esetleges lyukak magtalálására.

Persze, a puding igazi próbája majd most jön, a második évben, amikor a liga többi csapata nyilván szételemzi a játékunkat az offseasonban, és a jobb védő guruk elő fognak állni az ellene kitalált felállásokkal. De ha csak megközelíti az offense a tavalyi teljesítményét - és a megközelítésen "csak" annyit értek, hogy marad mondjuk top3-as az alakulat -, már akkor amondó vagyok, hogy Gase sokra hivatott.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
Gaseről én nem húznám le a vizes lepedőt, kb 1 meccs kivételével minden klappolt.
Fox már érdekesebb téma, de nehéz lenne nyugodt szívvel azt mondani hogy jóva öcsém köszi, viszlát
főleg hogy nem is tudom kit lehetne úgy a mélyvízbe dobni hogy van tapasztalat is mögötte
JDR pedig számomra értékelhető munkát végez, nem a D#nek kell nyernie a meccseket így ő fix pont esetemben

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Elegge nagy a csend itt az offseason alatt. Gondoltam bedobok egy temat. Kivancsi vagyok, akik jobban kepben vannak a csapattal, meg ugy nagyjabol az NFL-el is, azoknak mi a velemenye az edzoi gardarol?
Ugye OC az az Adam Gase (36) akinek nalunk WR es QB choach tapasztalata illetve a Lionstol es 49erstol off assist tapasztalata volt mielott kineveztunk. Ugye eleg sok jot lehet hallani rola, meg meccsek alatt is csomoszor mutogatott ki neki PM hogy cool call bro, de azert lehet igy SB contender evekben valami tapasztaltabb mindent megelt OC guru jobb lenne. Illetve aki tudja kezelni PM-et ertem ez alatt, hogy minimum akkora tapasztalata van es meg tudja mondani neki pl hogy most ne varialjon, ne hivja at, tud reagalni meccs kozben, meg ugy nagyobb tapasztalata van at all.
Defense oldalon JDR (51). Itt azert tapasztalatra nem lehet panasz. Vele kapcsolatban igazabol csak a forrofejuseget tudom felhozni, ami negativum. Nagy hibakat nem kovet el, hatalmas dolgokat nem talal ki. A serules hullam miatt es az allando elonyben jatszas miatt nagyon sok kovetkeztetest nem vonnek le a tavalyi szezonbol. Elotte levo szezonban viszont rendeben volt a vedelem.
Es akkor Fox (59) mint HC. Neki van mar sajnos 2 bukott SB-je, egy bukott NFC dontoje, 3 bukott divisional round meccse. Nekem O tulzottan konzervativ edzo, tavaly mar javult valamit a dolog, de csak talan azert mert rengeteg kritikat kapott. Es lassuk be ennyi idosen nem fog mar sokat valtozni.
Igazabol szakmailag nem tudok epkezlab velemenyt formalni roluk, viszont emocionalisan ebbol a harmasbol nekem senki nem tunik olyan igazan nyero tipusnak. Nem tudom megfogalmazni mi hianyzik, talan a "csibeszseg" vagy kis finesz. De mikor szarban volt a csapat, vagy nem ment a jatek, valtani nagyon nem tudtunk, es igazabol vartuk hogy majd valamelyik jatekos csinal egy momentumot, legalabbis nekem ez jott le. Ezert is vagyok kivancsi a velemenyetekre.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 971 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Néhány érdekesség a mai OTA-ról, annak, aki esetleg nem olvas twittert:

- Osweiler feltünően szenvedett ma. Persze egy gyenge OTA naptól nem lesz szar játékos, de azért nem szívesen olvas az ember ilyet.
- Von Miller nagyon jól mozgott az edzésén, továbbra is tökéletesen halad a felépülése. Wareről is azt írták h a mozgásán nem látszik semmi a tavalyi sérüléséből, alig várom h együtt lássam őket a pályán.
- Latimer aláírta ma a szerződését (Corey Nelson és Paradis is) és jól mozgott a különedzésén (kíméljük még a korábbi törése miatt), gyorsasága mindenesetre már most is szemet szúrt a megfigyelőknek.
- Wolfe 290 fontot nyom, ami már gizda. Saját állítása szerint ezzel már tud DT is játszani, amit ő maga jobban is kedvel. Csak kerüljék el a sérülések, az ilyen testtömeg növekedéseknél sokszor van szakadás, remélem vannak ennyire profik h erre külön figyelnek...
- Az UDFA WR Isaiah Burse is felhívta magára a figyelmet (gyorsaságával és testkontroljával is), ráadásul ezt már nem először teszi. Több kinti oldal lehetségesnek tartja h megcsípjen egy helyet az 53ból. Kérdés h mennyi WR-t pakolunk a keretbe (tavaly 4+Trindon volt ha jól emlékszem, idén már KR/PR nélkül is megan az 5, így Caldwell helye érdekes lehet...)
- Az UDFA RB-k közül szinte mindenkiben kiemeltek vmi pozitívumot, érdekes verseny lesz a Ball mögötti helyekért.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Ez nem All time, hanem 2007-2013 lista. És nem pass rusher, hanem rusher LB Érdekes, hogy akár Woodleyt is oda számolhatjuk (Wimbleyt akár nem), de mindenképp AFC West uralom van erősen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, kellett nekem a passrusht emlegetni. Itt a PFF frissített all time egy meccses pass rusher top listája: PoF: Best Single Games – Rush Linebackers. (A dátum ne tévesszen meg, a cikk friss, csak valószínűleg a tavalyi cikket módosította a szerző az új adatokkal, ezért a 2013-as dátum.)

Nem semmi, hogy az NFL all time best 15-ös listán Von Miller 4 azaz négy meccsel is szerepel, pedig csak 2.5 évet játszott eddig. Ja, és Demarcus Ware is kétszer rajta van. 😊 Azaz az all time top 15 pass rushing teljesítményből hatot olyanok produkáltak, akik a Broncos rostert erősítik majd idén. Hejjj.....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem emlékszem, hogy volt-e már korábban linkelve, de én csak most olvastam. Beteszem, hátha ti sem olvastátok még: Should the Broncos Worry About DeMarcus Ware's Elbow Injury, Nerve Surgery?

A cikk részletesen leírja, hogy mi volt Ware problémája/sérülése, és hogyan tették rendbe a műtéttel. Az orvosok szerint a műtét jól sikerült egyébként, és egy gondos, fokozatos rehabbal olyan jó lehet, mint előtte. Bízzunk ebben, mert ha valóban a 2008-2012-es Ware jön vissza a pályára, akkor Von-al párban olyan sack esőt produkálhatnak, amihez képest 2012 is elhalványul.. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
Azóta Fox elszólta magát, valóban a fumble problémák miatt van, kezdésnek ő és DT próbálta ki. A kesztyűt viszont a hideg miatt hordja, és azért hordja melegben is, h mire jön a hideg, hozzá legyen szokva... Bár a képen éppen nincs rajta a kesztyű.

Kicsit visszább volt szó a Secret Superstarról is, meg a DC-ről is. Malik Jacson szerintem nem fog akkorát robbantani idén, de már most is nagyon hasznos tagja a csapatnak, és szerintem egyelőre töretlen lesz a fejlődése, a DC-n a színek meg szerintem egyáltalán nem túlzóak | (kivéve természetesen Colquittot :p 😉, de idén úgyis minden támadásunk TD-vel esetleg FG-lal végződik majd 😊.) |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Nem kell túlmisztifikálni. Abban hűti a sört.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
edzésről:
 ftw.usatoday.com/2014/05/peyton-manning-broncos-green-football

De titok h miért 😊Black_Adder
Az én tippem az, hogy a nyakműtét után ugye problémáival voltak a labdafogással (100 TD, 10 000+ yard azóta 2 szezon alatt LoL) és ugye azt a spéci kesztyűt is hordja. Ez a cucc ami a labdán van eléggé csúszósnak tűnik, talán probál javítani a szorításán, de csak tipp.

Ehhez mit szóltok:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/05/22/secret-superstars-2014-denver-broncos/

Azért elég pofásnak tűnik a védelem:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/05/23/2014-depth-chart-denver-broncos/
Remélem, a sors visszaadja amit tavaly elvett és egészségesek maradnak a srácok a védelemben, mert durva pusztítás csinálhatnak ha nem lesz megint a fél def rehabon.

A MHR-en volt egy cikk most, hogy ki lehet a vezér a védelemben, most hogz champ, woody elment. Szerintem Warenek van akkor respektje a ligában, hogy vezér lehet.

OFF:
De rohadt idegesítő látni minden alkalommal a SB eredményét az oldal tetején

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
edzésről:
 ftw.usatoday.com/2014/05/peyton-manning-broncos-green-football

De titok h miért 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Upsz, jogos. 😊 Csak az vigasztal, hogy még így is jobb az angol helyesírásom, mint az anyanyelviek 70%-ának. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
A Fairy Tail az egy anime/manga 😀
amire te célzol az Tale , vagyis mese 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Épp most olvastam én is. Nem semmi...

Ezek után a fairy tale úgy folytatódna, hogy mindketten pro-bowl évet nyomnak. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
 mmqb.si.com/2014/05/28/nfl-denver-broncos-rahim-moore-compartment-syndrome/
Cases like Moore’s—acute compartment syndrome with no broken bone—are rare, and timing is always of the essence. Almost immediately, doctors performed a needle test to gauge the pressure, which left no doubt that compartment syndrome was besieging his leg. Doctors told Moore that had he waited to come in until noon on Monday, they would have had to amputate. Any longer than that, he could have died.
...
“I didn’t know if I would ever walk again,” says Moore, who often turned to his faith during the rehab process. “I didn’t know if I would ever be the Rahim that I know I can be, and also be able to have the footwork and be swift and things like that. The Lord definitely restored me.”

Azért Wolfe és Moore esetében kb annak is örülhetünk, hogy egyáltalán életben maradtak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear