Denver Broncos

50 feliratkozó

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
nfl.comos csoport elemzés
a Chiefsnél Mays key sign?! 😀Negritis
Nem jött senki más, ha sarkosítjuk tényeket. Ez pénzszűke (+ ezzel összefüggő tavaly hozott tudatos stratégia) miatt van így.
Egyébként Linkenbach vagy Owens is azt jelzi: nem ez volt a Chiefs nagy FA bevásárlós szezonja. Ennek oka például, hogy ha minden évben húzol drága FA veteránt az sokkal rosszabb, mint egyikben többet, másikban senki komolyat. Mert így kaphatsz kompenzációs picket többet is minőségben (első két kört akkor sem kapsz). Ez sem új találmány, de szoktak a csapatok vezetői gondolkozni minden lehetséges forgatókönyvön, ami elsőre nem feltétlen egyértelmű. Próbáltak igazolni nagyobb nevet, de csak jó áron. Ha nem, akkor majd jövőre jobban jönnek ki, és az is jó. Igazából a drafton is megoldható minden gondjuk, úgy vélik. Meglátjuk tévednek-e vagy nem. A Chiefs csapatépítési fázisban van, ez volt az első szezonjuk, ezt ne felejtsük. Belefér, hogy nem az FA piacra koncentrálnak mindenáron, és nem az idei szezonban akarnak SBt nyerni (nyilván mindenki akar minden évben).ulpianus
gondolom csak azért írták oda hogy oda legyen írva
csak az újságírásnak és szakmaiságnak ezt a részét nem értem
ha csak 1 komoly igazolás volt akkor csak 1et említsenek ne a 4 legfontosabbat hogy többnek tűnjön

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
nfl.comos csoport elemzés
a Chiefsnél Mays key sign?! 😀Negritis
Nem jött senki más, ha sarkosítjuk tényeket. Ez pénzszűke (+ ezzel összefüggő tavaly hozott tudatos stratégia) miatt van így.
Egyébként Linkenbach vagy Owens is azt jelzi: nem ez volt a Chiefs nagy FA bevásárlós szezonja. Ennek oka például, hogy ha minden évben húzol drága FA veteránt az sokkal rosszabb, mint egyikben többet, másikban senki komolyat. Mert így kaphatsz kompenzációs picket többet is minőségben (első két kört akkor sem kapsz). Ez sem új találmány, de szoktak a csapatok vezetői gondolkozni minden lehetséges forgatókönyvön, ami elsőre nem feltétlen egyértelmű. Próbáltak igazolni nagyobb nevet, de csak jó áron. Ha nem, akkor majd jövőre jobban jönnek ki, és az is jó. Igazából a drafton is megoldható minden gondjuk, úgy vélik. Meglátjuk tévednek-e vagy nem. A Chiefs csapatépítési fázisban van, ez volt az első szezonjuk, ezt ne felejtsük. Belefér, hogy nem az FA piacra koncentrálnak mindenáron, és nem az idei szezonban akarnak SBt nyerni (nyilván mindenki akar minden évben).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
nfl.comos csoport elemzés
a Chiefsnél Mays key sign?! 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
tavaly a hox elleni ps meccsen lesérült a csapat fele, fincsi lesz... szerencse, h nem a 2. v 3. meccset játsszuk ellenük...
btw szezonynitán lehet hasonló párosítás lesz, csak Seattle-ben

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Preseason menetrend

Seattle Seahawks
@ San Francisco 49ers
Houston Texans
@ Dallas Cowboys

Két NFC West csapattal majd játszunk a rendes szezonban is. 😊

PM gatyába betűrt pólóban priceless. 😕) 😉
több mint 9 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Am érdekes h Tamme és Dressen sincs ott, pedig még a keret tagjai...
A jövőjükről egyébként lehet tudni vmit?Általános Doktor
Pontosat nem, de a Broncos applikáció állandóan a TE-prospekteket mutogatja... 😊 Nem lepődnék meg egy TE drafton és a kivágásukon.

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Jó kép, Sanders kiírása is találó hozzá.
Am érdekes h Tamme és Dressen sincs ott, pedig még a keret tagjai...
A jövőjükről egyébként lehet tudni vmit?Általános Doktor
Tavaly csak DT, Decker és Welker voltak. PM a leggyakrabban használt célpontjaival akar összeszokni. Caldwell lehet most se lenne, ha DT is ott tudna lenni, JT meg tavaly lépett elő a kedvencek közé. Azért minél többen vannak egy adott ember számára annál kevésbé hatékony.

Tamme és Dreessen nagyon limitált szerepet kaptak tavaly, ahhoz képest nagyon sokat keresnek. Dreessennél ha jól tudom az van, h sérült, és ha sérülten vágjuk ki, akkor van valami a szezrődésében, h fizetnünk kell neki asszem. valszeg az első OTAn majd edz, és utána cutoljuk. Tamme már nehezebb kérdés, JT-nek ideális cseréje, és játszott ST-ben is, nála szvsz paycuttal próbálkozunk, de ha nem megy őt is fölösleges cutlni mielőtt meg lenne az utódja, akár drafton, akár FA-ról... Ennyi pénzért meglepne ha rosteren maradna...
Hivatalos info egyékbént egyikükről sincs

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Jó kép, Sanders kiírása is találó hozzá.
Am érdekes h Tamme és Dressen sincs ott, pedig még a keret tagjai...
A jövőjükről egyébként lehet tudni vmit?

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Kyle Fuller jön pre-draft vizitre. Lehetséges 1. körös CB pick.

Manning idén is tart saját workoutot az elkapóival, Julius Thomas-szal, Wes Welkerrel, Sandersszel és Caldwellel. Demaryius Thomas hiányzik, mert még mindig lábadozik a kificamodott vállával (ami nem gátolta h SB rekordot döntsön elkapások számában). Valószínűleg az OTAkon is limitálva lesz, de a TC-re teljes erőben lesz

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Jó, hát azért 31-es pick-el nehéz ám csodát tenni, nem nagyon marad más, mint a BPA, arról meg úgyis 1-2 év után derül csak ki, hogy mennyire sikerült jól...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
1. körös DT: Vickersonnal nem fogunk hosszabbítani, Knightonnak is lejár jövőre a szerződése. Őt mindenképp megtartanám, bár nem lesz annyira olcsó, néhány mocker lehet úgy gondolkodik, h őt is szélnek eresztjük. Ha DT-t draftolunk így is lesz, de mondjuk nagyon nem fogok örülni neki... Egyébként valószínűnek se tartom, Knighotn még csak 27 éves, jó kapcsolata van JDR-rel, illik a sémába, és még mindig kicsit alulértékeltnek érzem... | ha vele se hosszabbítunk megint emlegetve lesz colquitt fizetése 😀 |

1. körös WR: Ez biztos nem Sanders igazolása előtti? vagy csak lassan terjednek a hírek, mást nem tudok elképzelni... 😊

de én olyan draftra számítok mint tavaly. Meglepődünk vagy a poszton vagy az emberen vagy mindkettőn, kap majd egy gyenge c+ körüli értékelést, de Elwayék fenemód elégedettek lesznek, aztán majd 3-4 év múlva kiderül, h mire fel illetve h jogosan-e vagy sem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Bár te nem írtad, de sok mockban olvastam DT picket, ráadásul első körben, sokszor úgy h Shazier, Roby, vagy Verrett még bent van. Értem én h sokaknak lejár (ott is) jövőre a szerződése és ezért érdemes hosszútávra gondolkodni, nade első körben? Ezen vmiért mindig felbaszom magam 😀
Hasonló ehhez a második körös WR pick. Minek? Tavaly is csak 4 WR volt roosteren, idén pedig megvagyunk. Ha a harmadikban van egy csúszó (Landry pl egyik kedvencem és a szar combine miatt akár csúszhat is addig), akkor még vállalható, de ott is csak úgy ha nem a PSba hagyjuk rohadni h esetleg vki elhappolja később...Általános Doktor
3. körös játékos nem lehet PS-en vagy roster vagy IR vagy waiver


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Remélem nem negatív kritikaként fogod fel ezt vagy az előzőt.Black_Adder
Erről szó sincs, örülök minden észrevételnek ami meg van érvelve, ha egyetértenek velem, ha nem 😊

Az RB kérdést is hasonlóan látjuk (mmint ha nem bíznának Elwayék a mostaniakban, akkor megtartották volna Morenot, vagy hoznak mást), ugyanakkor vannak a mostani drafton olyan játékosok, mint pl Hill, akik sztem upgradek lennének. Félreértések elkerülése végett én sem tartom ezt klasszikus neednek, ugyanakkor egy komoly csúszó sztem megér egy harmadik kör végét számunkra, de legalábbis nem tartanám rossz picknek.
Az OG kérdéssel is egyetértek, vagy kezdő kell, akiből előzetesen sztem 1, vagy max 2 van az egész drafton, vagy ráérünk a harmadik napon húzni vkit.

Bár te nem írtad, de sok mockban olvastam DT picket, ráadásul első körben, sokszor úgy h Shazier, Roby, vagy Verrett még bent van. Értem én h sokaknak lejár (ott is) jövőre a szerződése és ezért érdemes hosszútávra gondolkodni, nade első körben? Ezen vmiért mindig felbaszom magam 😀
Hasonló ehhez a második körös WR pick. Minek? Tavaly is csak 4 WR volt roosteren, idén pedig megvagyunk. Ha a harmadikban van egy csúszó (Landry pl egyik kedvencem és a szar combine miatt akár csúszhat is addig), akkor még vállalható, de ott is csak úgy ha nem a PSba hagyjuk rohadni h esetleg vki elhappolja később...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Borlanddal ezek szerint mellé lőttem. Nem sokat láttam, combine eredmények, prospect elemzésekre és scouting reportokra támaszkodva alkottam véleményt, általában 3-4 fitnek írják és hátrányának, h nem képes széltében bejátszani a pályát. Hasznosabbak azok a videók amik egy-egy meccsről az összes snapjét mutatják, h mit és hogyan csinált, erre azonban nem lesz időm, csak azokra a játékosokra, akiket végül ténylegesen kiválasztunk.

Hogy mit ér egy MLB és mit ér nekünk, az két különböző dolog. Egy 2 down MLB-t simán lehet találni a második körben, de ha nem kell más, ki lehet húzni az elsőben. A másik meg, h ha tudunk húzni egy every down MLB-t, miért várjunk egy 2 downra. Nem akartam olyat mondani, h nem látnék szívesen első körös MLB-t, de a jelenlegi rezsimnek egyáltalán nem ér ennyit ez a poszt. 35+ éves veteránokat hoz ide, Mays-szel szerencsétlenkednek, tisztán egy 2 down playát látnak a posztban, aki ráadásul ebben a passhappy ligában 2 downt sincs fent a 3ból, ennek megfelelően is költenek rá. Nem azt jelentené, h ha véletlenül egy every down MLB kelne ki a tojásból, azonnal elfelejtetnék vele, hogy kell covert játszani, hanem arról, h ahol lehet számítani everydown MLB prospectre, ott számukra fontosabb posztra választanak. Látom benne a rációt, el is fogadom, bizonyos fokig egyet is értek vele, de ez nem jelenti azt, h elüldöznék egy everey down mlb-t ha lenne, csak egyre inkább úgy látom, h nem a sémánk alkalmazkodik ahhoz h nincs everydown mlb, hanem a sémánk nem igényli, ezért nem is hozunk... Egy kicsit még attól is tartok h feltalálunk megint egy Brookingot vagy Lenont, de annak nagyon nem örülnék.

RB kérdés. Ha Hillman nem fejlődik, akkor Ball feutre back, Hillman és Anderson meg tehermentesítik amikor kell. Ha jön egy 3. körös RB, az ezen nem sokat változtat. Ball feutre back, 3. körös RB-k és Anderson meg tehermentesíti amikor kell. 3db első 3 körös RB egy ilyen passzbuzi offensebe szerintem túlzás. Ha jön egy akkor Hillman biztosan megy a kukába. Márpedig 2 év után nem szerncsés kikukázni emberekt. Volt már rá példa Elwaynél is, pl Blake aki 4. körös volt és egy év után repült, de neki esélye se volt bekerülni. Hillmanra jómagam is sok rosszat mondtam, mert gyakran elejti a labdát, mint majdnem minden fiatal RB, és mert méretei alapján sosem lesz feutre back. Ennél fogva a 3. kör is pazarlás volt, meg Ball előtt azt lehetett hinni, annak szánjuk. Change of pace RB-nek egyáltalán nem reménytelen, szóval korai lenne kidobni, ennél fogva korai lenne még egy ilyen drága RB-t hozni. És még egy, ha az FO nem bízna Ballban, vagy a Ball - Hillman - Anderson hármasban, akkor megtartja Moreno-t. Nem zárkóztak el attól, h visszahozzák, de egyedül a Miamival kellett volna versenyezni érte, és ennyit se tettek meg. Ha nem bíznának a 3 fiatalban, akkor őt akarják, és nem bízzák a draft nevű lutrira a dolgot. Mcgahee-t is csak azután engedtük el, miután a drafton sikerült erősíteni RB poszton, nem csináltunk magunknak fölöslegesen egy lyukat előtte. Nagyon meglepődnék ha jönne RB a drafton, és értelmét se sokat látnám.

Egy kicsit én is részletezem a saját álláspontomat
1. kör: CB / edge rusher / OG
2. kör: CB / edge rusher / MLB
3. kör: edge rusher / MLB / WR
Szóval 1. kör.
CB mert abból egyszerre 3 is pályán lehet, és elég egy gyenge láncszem. És akkor még sérülésekről nem is beszéltünk. 2012-ben jó pass rushhal, jobbára sérülésmentes évvel, annyira nem is értettem minek erősítjük ennyire, aztán egy elég gyenge sor lett belőle, holott Harris és DRC is a legjobb CB-k között volt a PFF szerint
Edge Rusher: Nem pass rusher OLB-t értek alatta. Egy passrusher a rotációba, inkább RDE, mint SAM, de leginkább valaki akire mindkét helyen lehet számítani (mint tavaly Phillips). Irving nem edge rusher, attól h ő Miller cseréje. Egy Wolfe->Jackson Miller->Irving cserével, Jackson erősebb pressure-t jelent mint Wolfe, Irving pedig futás ellen biztosítja azt, ami Wolfe hiányával keletkezne. Egy edge rusher felállástól függően lehetne RDE, LDE, akár SLB is, amikor Miller pihen. Azon kívül Ware 30on től ésé az elmúlt két évben sérülések hátráltatták, akit hozunk az 3 év múlva akár az ő helyét is átveheti, míg fokozatosan kap nagyob szerepet. Ezen kívül a csere RDE jelenleg QSmith, akiből még semmit se láthattunk. Nem kell róla rögtön lemondani, de beférne a csapatba még egy edge rusher.
OG, azért mert megvagyunk ugyan kilóra, és egészen biztosan az FO is úgygondolja, h megvan a kezdő 5ös, meg egy minőségi csere, de egy első körös LG lenne szeirntem a legnagyobb upgrade, akármelyik poszton. Nem nagy a választék ilyenből. 2. 3. körre ezért már nem is írtam, az a kezdő felálláson nem változtatna, kezdő potenciálú cserékre meg a 4. körtől gondolok, de ez nem szentírás.

2. kör,
A CB ugyanazért mint első körben.
Edge rusher, lásd fentebb. Sőt mivel csak rotációba jönne, nyugodtan lehetne nyers, még nem kell tudnia futás ellen is jól játszania, amíg van Ware
MLB, hogy ez need abban mind egyetértünk. Amire használjuk arra a 2. körben is találhatunk. Nem lennék csalódott every down MLB-vel se az első körben, de úgyse húzunk olyat. Azon kívül nem haragudnék senkire, ha reachelnénk egy 2 down MLB-t az 1. körben, de tervezéskor, még minden pickkel steal lesz, nem pedig reach, az ember már csak ilyen. Említettem azt az opciót is, h kitrade-elünk az első körben, ahogy Wolfe-nál is. Az hasonló cipő volt. Kellett egy 3-5tech játékos futás ellen. Mivel úgy is Mileré a passrush, nem kellett, h passrushban is jó legyen. Ezért nem kellett 1. körös prospect. Kitrade-eltünk az elsőből, néhány elemző szerint még így is reachcsel hoztuk, mert worthy-t meg a többieket többre tartották, de egy ponton túl már nem kockáztathattunk. Borland 2. körben, ha azt mondjátok képes széltében bejátszani a pályát, akkor egyébként ilyesmi prospect. Bár minálunk különösen nagy szerepet játszik az LB sorban a sebesség, de ha Borland gyengéi a méret és a coverage, akkor nekünk még tökéletes, mert futó szituációknál elég ha "feltatlálja" magát coverage-ben, nickelben meg a padon nézi az eseményeket. Egy every down MLB azért lenne jobb, mert terjed a no huddle, amikor nem tudunk szerelni. Ha jönne egy elit every down MLB, nagy dilema lenne, kit veszünk le nickelben, Trevathant, aki nickel LB lett kezdő, az every down MLB-t vagy Millert? Lehet h inkább a DL-t ritkítanánk, a csapatnak mindenképp nagyon jó lenne, ezt nem vitatom. De 2011 óta az látszik, h nem gondolnak így az MLB posztra. Valóban "elég" egy 2 down MLB, és látszólag nem is akarnak ennél többet, ponosabban ők se panaszkodnánka, de ahol ilyet lenet húzni ott van számukra fontosabb szerepkörre is ember, és azt választják...

3. kör
Kikerült a CB, mert Webster nem vált busttá egy év alatt, szóval ha nincs nagy csúszás, akkor az FO szemében itt már csak 4th CB jöhet, az meg nem 3. kör téma, bár ki tudja... OG továbbra se lenne upgrade, OL depth meg elég jól vizsgázott tavaly ahhoz, h ne kelljen 3. körben erősíteni, 3. nap már más lesz a helyzet ezzel is.
Edge Rusher továbbra is. Még ilyenkor is lehet találni megfelelő embereket, mert túl egy dimenziósak, vagy alulméretezettek, vagy a combine előtt 1 nappal füfeztek, stb... Ha Ware fiatal lenne, és nem lenne veszély a sérülés, igazából a 3. körben hoznám fel először a posztot, mert a rotációba bőven elég egy ilyen, ha 3 év múlva át kell venni Ware helyét, már nem biztos. Nem muszáj persze most megtalálni, van még 2-3 évünk rá, és QSmithről se kell azonnal lemondani.
MLB: Ez inkább második kör, de még akár 3. körben is maradhat olyan, akinek hasznát vesszük, bár akkor már sikítanék egy veteránért is mellé, de ha másodikban nem jön MLB, akkor a 3. körben nagyon azt nézném, ki marad még bent...
WR: Először is nem játszunk spreadet, szóval 4 WR nincs egyszerre a pályán, ehhez képest 3 nagyon jó WR, és egy megbízható beugró Caldwell személyében. Jogos a kérdés, minek is ide még egy WR? Elsősorban Welker sérülése és utódlása miatt kerül előtérbe. Meg Decker óta jó ómen lehet 3. körben WRt húzni egy amúgy is erős WR egységbe. Esetleg DT árát is lejjebb lehet vinni vele, ki tudja. Ennyi erővel persze bármelyik más posztot írhattam volna, pl RB-t is, de azért WR poszotn jár le két szerződés, és Wlekr játszik egy a fejénél 3× nagyobb sisakban az agyrázkódások miatt. A kiöregedés- és sérülésveszély. Persze ha sikerül hosszabbítani Welkerrel és DT-vel is, akkor teljesen fölöslegesnek tűnhet a 3. körös WR, de mondjuk az is egy rédekes kérdés, h ha marad Welker, akkor hány évre...

Remélem nem negatív kritikaként fogod fel ezt vagy az előzőt. Hajlamos vagyok hosszasan írni olyanról is amivel egyetértek, és akkor azt hiszik vitatkozok, de valójában csak az RB lényegi téma az amiben különbözik az álláspontunk. Az meg látszik, h lelkiismeretesen felkészültél, mind a csapatból (ha kellett egyáltalán), mind a prospectekből. Azáltal h kettőnk közül ezt te tetted meg, te áldoztál a szabadidből erre, nekem kritizálni semmi alapom nem is lenne rá. Ráadásul magamat tévedhetetlennek se tartom magam

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Borland csak szenyorként játszott 3-4-ben, előtte végig 4-3-ban játszott, nem is akárhogy. NFL-szinten meg ink a 4-3 az ő világa mint, a 3-4, ugyanis neki a blokkokról történő leválás a legnagyobb gondja, viszont képes sideline to sideline játszani, feltalálja magát coverben és emellé talán a legjobban blitzelő LB az idei classban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Black_Adder
Először is köszönöm h időt szántál rá h elemezd a pickjeimet, engedd meg h reagáljak pár gondolatodra, de legfőképpen kicsit jobban kifejtsem h miért gondoltam ezeket a needeket:

- nincs kezdő kaliberű MLB-nk jelenleg, | azzal pedig nem okvetlen értek egyet h első körben nem éri meg húzni egyet. Természetesen keveset használjuk, de sztem ez azért van mert nem volt átlagon felüli játékosunk a poszton, ha lenne, sztem JDR is ehhez igazítaná a taktikát. |

További nehézséget okoz h ez a draft igen szegényes LB prospectekben. CJ Mosley kiemelkedik, de ő inkább 3-4 ILB, képességei alapján mégis megállná itt a helyét. Shazier szintén első kört ér a szememben, de az ő ideális posztja 4-3 Will, bár atletikussága és sebessége miatt MLB is lehetne.
Utánuk viszont durva űr tátong, majd következik Borland, Jones, Skov, akik közül: (legjobb tudomásom szerint) Borland játszott egy teljes évet 4-3 MLB-t, vele a fő probléma h kicsi és aránylag lassú, ami miatt coverben keveset használták, de jól olvassa a játékot, kiemelkedő futás ellen és a blitzekben, e mellett jó mentalitású játékos, mindenesetre valóban jelentős Bust potenciál van benne.
Jones 4-3 minden posztján játszott, talán ő a leginkább klasszikus MLB. Ő gyorsabb, mint Borland, de ő sem futóbolond, cserébe lób.szó méretei vannak, futás ellen gyengébb, valamint a fent említettek közül a leggyengébb az offense olvasásában.
Skov pedig tényleg full rendszeridegen, kár is szót pazarolni rá.
A döntésem azért esett Borlandra, mert a) kivitték Mosleyt és Shaziert b) a második körös LB prospectek közül inkább arra tettem a voksom, aki futás ellen kiemelkedő, tudván h erős pass rushunk van és jó CB-t húztunk az első körben, így a Secondaryvel sincs gond, valamint a tavalyihoz hasonló támadóegységből kiindulva, extra fontos h ne tartsák az óra égetésével PM-et a padon.

- a CB depth kérdéses (különösen h Talib és Harris is sérülés mágnes, Carter pedig beugrónak okés, de szvsz nem CB4 szint), így két corner húzását sem tartom kizártnak.

- nincs egyértelmű kezdő LG-nk (bár ez a jelenlegi roosterből megoldható need).

Jelen állás szerint a draftról, csak Xavier lenne instant kezdő egy sokat passzoló O-ba, a másik top prospect, Yankey erőssége a futás segítése, míg a többiek nem érnek első/második eleje kört, nekem pedig már nem voltak elérhetőek a harmadik körben. Így maradt Stork depthnek, aki helyett nagyon Dakota Doziert akartam, de persze őt is előttem húzták ki.


- Az RB kérdésben nemigazán értünk egyet, nem mintha ez baj lenne. Sztem csak egy árva kezdő kaliberű futónk van (Hillman mindent csinált, csak nem fejlődött /bár ez változhat, lásd Moreno, CJ pedig keveset mutatott h értékelni lehessen), így ez nem ordító need, de need.

Az védhető h itt elsősorban egy rutinos és labda biztos játékosra lenne szükség, de én ezt a drafton nem nézhettem, Hill pedig utóbbinak megfelel, a harmadik körben pedig stealnek gondolom szvsz BPA alapján sem találtam volna jobbat nála, így nem érzem luxusnak. Bár egy ötödik körös De’Anthony picket is elfogadnék (aki valszeg futóként nem szorítaná ki Ballt, de visszahordóként és csere slotnak/trükkös játékra használható lehetne), legnagyobb szívfájdalmamra pár pickkel előttem vitték ki.

- a FS kapcsán egyetértünk h Moore szolid kezdő, de sérülésből jön vissza, a többi bevethető játékos pedig nem egy életbiztosítás.

A mockra készülve igyekeztem olyan prospecteket nézni a 3-4 körre, akik CB-ként is megállják a helyüket, de FS-ként is játszottak. Persze senki sem volt elérhető, reachelni pedig nem akartam, így ez a „lyuk” betöltetlen maradt.

- Magamnak még a DL needet írtam fel, csere DE poszton Q Smiths még nem bizonyított, de én remélem h helyt fog állni, mögötte kb senki sincs, míg a túloldalon Wolfe sérülésből és jelentős súlycsökkenésből jön vissza. Középen pedig sztem nem a minőség, és még csak nem is a mennyiség a problem, hanem a jövőre lejáró szerződések.

Így olyan játékosakat néztem, akik mindkét poszton megállják a helyüket, pl.: Tuitt a második körben, de őt természetesen jóval korábban kivitték. A hátsó körben volt lehetőségem egy nyers és sokat csúszó DE-t behúzni, éltem is vele.

pass rusher OLB (nekünk ügye Sam) sztem nem kell, Von Miller elit, Irving pedig minőségi beugró.
Ahogy WR-t sem komoly need, legfeljebb Welker potenciális pótlásában lehet gondolkodni, de harmadik kör előtt szerintem is luxus, pláne h tavaly csak 4 volt roosteren | bár belegondolva Holliday helyén akár még el is férne egy visszahordásra is alkalmas slot prospect |

ui.: még egyszer köszi az észrevételeket

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
A prospect rangsorokkal még nem vagyok olyan szinten mint szeretnék, az elmúlt hónapban nem oskat tudtam foglalkozni vele, de pár konstruktív észrevételt megpróbálok hozzáfűzni

Az ILB és MLB két különböző pozíció. Borland 3-4 ILB, ott van mellette valaki középen, 4-3 MLB ként széltől szélig be kéne tudnia játszania a pályát, ahhoz túl lassú. 4-3-ban szvsz inkább lenne WLB. Egyébként lehet h mindig csak a rosszra emlékszem, de ódzkodok 3-4-ből húzni 4-3-ba és fordítva. McClain annó top ILB prospect volt, és óriási bust lett MLBként. Fogalmam sincs, h ki fogja húzni Borlandot, és hogy fogja használni, csak az adatlapján lévő eredmények alapján gondolom, h nem lesz MLB, vagy ha annak szánják nem válik majd be.

MLB need? Persze, kvázi nincs is. De egy 2 down játékos -mert nálunk az mlb az ennyi, és ez a 2down lassan a valóságban kevesebb mint 2 downt van a pályán, sőt - megér első kört? Nem. Másodikat? Na ezen nem kéne többet spórolni. Én azt is el tudom képzelni, h kitrade-elünk az első körből, és ott húzunk egy MLB-t. De akkor se lennék elszonytolodva, ha egy everydown mlb jönne, aztán majd JDR eldönti ki jön le nickelben. Ettől függetlenül 2 down MLBt fogunk hozni, ha egyáltalán. Egyébként irogatnak Irvingről mint lehetséges kedző MLB-ről, de ha tudna MLBt játszani, már rég kezdő MLB lenne. Borlandról írtam külön. Egyébként ő se everydown MLB, legalábbis komoly kételyeim vannak coverage játékát illetően, és azért base-downoknál is kell számítani a passzra. Mindenkinek más és más a megítélése a sémaváltásokkal kapcsolatban, önmagában az h második körben próbáltad megoldani, az jó elképzelés volt, a nevekkel meg még mindig korai foglalkozni.

CB need? Persze, sosem lehet elég a jó DB-kből, jelenleg Webster a 3rd CB, tavalyi 3. körösként, első körben vélhetően upgrade lenne. Egyébként tavaly is láttuk, h sosem elég a jó DB-kből, szóval én ezt a needet össze is vonnám, az FS-sel, úgy is 5. számú DB-t keresünk, az nem szükségszerűen CB. Én az első kört mindenképp BPA-ra költeném, ha az CB az külön szerencse. Roby itt szerintem kiváló pick, valóságban kétlem, h 1/31-ig csúszna. Igazából lehet reménykedni, h Roby, Fuller, Verrett lecsúszik hozzánk, bármelyiket szívesen látnám.

OG need? Ahogy vesszük. Most már van 6db kezdő szintű ember az OL-ben. Nekem Montgomery nem tetszik annyira, szerintem gyengébb mint Ramirez, Ramirez meg Lg-ként lesz gyengébb mint Beadles. MLB és CB mögé betenni fontossági sorrendben ily módon kézenfekvő, valóságban azonban vagy mindenek előtt van, vagy egyáltalán nem oylan fontos. Su'a Filo jó elképzelés volt, 1/25 tályán már mocorognék is, h menjünk fel érte. Nem sok ember kell, hanem minőség. Ha őt nem hozzuk, akkor a 2-3 körben már nem is biztos, h erősítés lenne, aki van. 4. körtől cserének lehet hozni, de nem azért mert OG, hanem azért ha van benne lehetőség, h kezdő legyen.

RB need? Nem. Abban van valami amit stromST ír, h egy veterán RB, aki tud vigyázni a labdára, az kellhet, de fiatal RB-ből így is van 2, semmi szükség még egy ilyen 2-3 körös RB-re, vagy ha igen, akkor Hillman kuka. Igaz, h tavaly jól bezártuk a doghouse-ba, de az túl nagy luxus h minden évben hozzunk RB-t a második napon. Ráadásul Ball simán lehet featureback is, még ha Hillman idén is mellőzve lesz.

FS need? Önmagában nem lenne az, moore teljsen jó, Adams könnyen visszahozható, QCarter se telejsen reménytelen még, de Moore és Carter sérülésből jönnek vissza, Adams még FA, és sosem lehet elég a jó DB-kből, ezt tanultam tavayl.A CB posztnál már írtam erről is. Sajnos nem túl gazdag az FS class. De h ki az, aki még bent van amikor mi jövünk, és még erősítés? Senki. Az első három körben nem nyílt alkalmad érdemes embert hozni a posztra, utána meg már lényegtelen.

Nálam a need sorrend inkább az h milyen posztokból választanék adott körben. Balról jobbra nincs fontossági sorrend, csak a véletlen műve, h minenhol 3 poszt van.
1. kör: CB / edge rusher / OG
2. kör: CB / edge rusher / MLB
3. kör: edge rusher / MLB / WR
4. körtől, bárki, akiben van lehetőség, h kezdő legyen, akár QB is, akár RB is, akárki. De egy returnert még hoznék, mert nekem ez a Sanders és PR/KR így egymás után még mindig nagyon nem tetszik...

A nevekről nem szívesen beszélek, de már érintettem szóval legyen.
Roby teli találat
Borland rendszeridegen
Hillt szvsz pont nem kell
4. körtől minden név és poszt védettséget érez, mindenki másban látja a futurestartert.
Ha kiderül, h Borland 4-3mas csapatba megy és MLB lesz, akkor ez jó kis draftnak minősül utólag.
Ha nem, akkor is jól mérted fel, h mire van szükség, teljesen legitim terv, a hajamat se meresztettem egyik picknél se.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
burzum Denver Broncos 152
Köszi a beszámolót, ez alapján jól sikerült. Kifejezetten egyetértek a needjeink sorrendjével, külön öröm, hogy most már talán a FS is bekerül a köztudatba. Úgy érzem, hogy a hard hitter SS-s koncepciónkban (amilyet már idén is alkalmaztunk) felértékelődhet a FS szerepe, nem ártana az erősítés, persze van fontosabb (ahogy írtad, MLB, CB, OL, RB).
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nemrég lett vége az oldal mock draft játékának, ahol én képviseltem a csapatot, engedelmetekkel be is számolnék az elmúlt órák történéseiről:

Előjáróban annyit h véleményem szerint a fő needjeink sorrendben:
MLB, CB, OG, RB, FS, DL depth

Első kör: BRADLEY ROBY, CB - OHIO STATE
Az első kör végére rendesen levert a víz, mert a kiszemeltjeimet –akik sorrendben: CJ Mosley, Shazier, Gilbert, Dennard, Verrett, Xavier Su’Filo, a két top FS, Fuller és csak aztán Roby- sorra húzták ki előttem, míg végül épp bent maradt Roby, ha véletlenül őt is kihúzzák, akkor gondban lettem volna, mert utána már nem volt prospectem. 😀
Magáról a pickről: jó méretekkel rendelkező CB, nfl.comon 6.0-ás értéket kapott, első körös prospectnek tartják, én személy szerint annyira nem kedvelem, utolsó éve pl elég gyengére sikeredett, Websterrel verekedhetne meg a CB 3 pozícióért.

Második kör: CHRIS BORLAND, ILB – WISCONSIN
A belső LB az egyetlen tényleges needünk, így mindenképpen ILB-t húztam volna a második körben, ha reach, ha nem. Szerencsére bent volt még Borland, akit a pozíciója 2-3 legjobb prospectjének tartanak (és egyes kinti mockok első körben írják hozzánk). Nfles „osztályzata” 5.55, alulméretezett (bár minket ez sose zavart), nagyon jól blitzel, csapatkapitány volt, pályán kívül sincsenek zűrjei, általános vélemény h 4-3-as felállásban, egy jó front előtt meg fogja állni a helyét kezdőként is.

Harmadik kör: JEREMY HILL, RB - LSU
Ez már nyugis volt, ordító needünk már nincs ügye, lehetett BPA módba kapcsolni.
A végeredmény Hill lett, aki kiváló méretekkel rendelkezik (6’1 magas), jó kezei vannak (jól tud elkapni is és mindössze 1 fumbleje volt 371 labdaérintésből!), a tavalyi 1401 yardja, 6.9es átlaggal elég impozáns +5.8-as értékelést kapott.
Gondolkodtam Sankeyn is, végül a kisebb elhasználtság miatt választottam Hillt.

Negyedik kör: BRYAN STORK, C/OG - FLORIDA STATE
Belső falembert az előző körben akartam, de akiket kinéztem, azok már kimentek addigra, a 4 körre szánt pickemet, Antone Exumot (CB/FS) pedig az orrom előtt vitték ki. Így Stork mellett döntöttem, aki itt szerintem jó értéket képvisel, mint interior OL depth.
Jó méretekkel rendelkezik, erős pass protectionben, Guardként és Centerként egyaránt helyt állt, hátránya ugyanakkor h jó falban játszott, így a gyengeségei nem biztos h kijöttek, e mellett kis kezei vannak és nem túl robbanékony. Nfl.comon „csak” 5.15-ös értékelést kapott.

Ötödik kör: Aaron Colvin, CB - OKLAHOMA
Itt elég nehéz volt választani, több értékes prospect is bent volt még, végül Aaron Colvin mellett döntöttem. Ő egy eredetileg 2 kör környékére várt prospect, aki a senior bowlon szenvedett ACLt, ami miatt valszeg IRen fog pihenni az első évében, azonban tehetsége alapján steal gyanús az ötödik körben.
Egyébiránt jó méretekkel rendelkezik, intelligens, szorgalmas corner, hátránya a sérülékenység és h hajlamos „fennakadni a blokkokon”.

Hatodik kör: CASSIUS MARSH, DE – UCLA
Ő egy jelentős csúszó volt (nfl.comon pl.: 4-5 körre várták – 5.37es osztályzat mellett), erősen gondolkodtam itt Aaron Lynchen, aki szintén DE, csak brutálisabb felépítéssel, cserébe erős karakterproblémákkal. Végül az döntött Cassius mellett h Elway az életbe nem húzná ki Lynchet 😀
Marsh combineját itt nézhetitek meg:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/jdekdspqixqdeeawftcr
Cassius Marsh Stats, News and Video - LB | NFL.com
Latest on LB Cassius Marsh including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


Hetedik kör: JEFF JANIS, WR - SAGINAW VALLEY STATE
Ő is több kört csúszott, aminek az oka valószínűleg az h a Division II-ben játszott, így az elmúlt két évben felpakolt 3200+ yard értéke csökken, ettől függetlenül jó fizikumú elkapóról van szó (6’3 magas; 4,42es 40 yard), aki nagyon elhivatott és jó red zone célpont. Hátránya a kicsi és inkonzisztens kezei, valamint az h gyengusz defensek ellen játszott. A mi roosterünk telített WR poszton,de úgy voltam vele h egy 7 körös játékos csak kellemes meglepetést okozhat, ő pedig a számai alapján megérdemli h ne UDFA legyen…

Összességében elégedett vagyok a draftommal, egyedül FS-t nem sikerült húznom, de rendre előttem egy-két pickkel vitték el a kiszemeltjeimet, reachelni pedig nem akartam. Esetleg egy hátsó körös MLB még elfért volna, az utolsó picknél pl gondolkoztam Dede Lattimoreon (5.07es osztályzatú; (6-)7-UDFAnak várt ILB), Jeff ugyanakkor jóval előbbre volt taksálva, így mellett maradtam.

Kritikai megjegyzéseket továbbra is szívesen vennék Tőletek 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
John Fox 3 évvel hosszabbít, örülünk Vincent?Általános Doktor
Lassú vagyok 😊 de most örülünk.

Foxnak vannak hibái, amire rendszeresen fel is hívtam a figyelmet, amikor alkalmat adott rá, de egy tapasztalt jó HC aki elindította a jó irányba a franchise-t, sőt már annál többet is tett. Egy edző váltással más iárnyt vehetne a csapat, amit most kifejezetten kerülni kell. Volt már olyan HC a csapat történetében aki egy top5 offense bottom 1 defense felállsánál úgy gondolta helyreállítani a csapatot, h az offenseben mindent lecserél....
Fox minden kétséget kizárólag megdolgozott és megérdemli a hosszabbítást, meg vannak a kapcsolatai, h a nagyon kapós segédedzőinket megfelelően pótolhassa, a veterán játékosok szívesen írnak alá az ő csapatához, meg amúgy is, h ilyen teljesítmény után nem hosszabbítunk vele, akkor ki merne a helyébe lépni.

Ha váltás lenne egyedül belülről tudnám elképzelni, viszont JDR bukása Jacksonvilleben intő jel, Gase-ben meg ott a "túl fiatal sosem volt még HC" kockázat. Mégis az egyetlen hátulütője az lehet a dolognak, ha elvesztjük Gase-t. Ha nem hosszabbítunk Fox-szal és 2015-től ő irányítja a csapatot bizakodó lettem volna, most félek h 2015 után nézhetünk új OC után, ami nagy veszteség lesz, ahogy McCoy személyében is egy nagyon jó future HC-t vesztettünk...
De ez a jövőBroncos gondja, perpill örüljünk Vincent!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Fox-szal szerződését 3 évvel kitoldottuk. A sapkába nem számít bele, szóval elég ha őt és Bowlen érdekli.
3 éve van itt, azóta 3× nyertük meg az AFC Westet, 34-14-es alapszakasz mérleg 3-3-as PO mérleg

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
John Fox 3 évvel hosszabbít, örülünk Vincent?

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Januárban találkozzunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sok sikert neki.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Champ a Saintsé: 2 évre 7 millióért.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'