NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@diannaESPN: The Detroit Lions met with tight end Eric Ebron yesterday to discuss his future. Team officials are open to dealing him, let him know, and didn't supply any guarantees he will stay in Detroit per sources

Nem tudom. Amikor rossz volt marasztaltuk most amikor jól játszott el akarjuk cserélni. Érdekes.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@jeffphowe: People in the league are raving about Matt Patricia this week. His personality is shining in meetings with various people. It sounds like he could be a good recruiter in terms of roster building, too.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/sportstori/status/968875195749552131/photo/1

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 615 — Raiders fan
Ansah franchise tag:

A legokosabb döntés született. Sajnáltam volna simán elengedjük. De azt még jobban hogyha hosszútávú szerződést kap. Nagyon sokba fog kerülni, de van még egy éve bizonyítani. Mert azt hogy az utolsó két hónapba jól játszott az elmúlt négy évben az kevés. Rettenet hullámzó volt és egy szezonba öt hat jó meccse volt csak!
PintérÁdi
Így lesz ideje az új stábnak is alaposan megvizsgálni személyét, alkalmasságát az Ő általuk neki szánt feladatkörre stb....jó döntés ez sztem is.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ansah franchise tag:

A legokosabb döntés született. Sajnáltam volna simán elengedjük. De azt még jobban hogyha hosszútávú szerződést kap. Nagyon sokba fog kerülni, de van még egy éve bizonyítani. Mert azt hogy az utolsó két hónapba jól játszott az elmúlt négy évben az kevés. Rettenet hullámzó volt és egy szezonba öt hat jó meccse volt csak!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 462 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ansah tagelve
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sittontolól is búcsút int a gárda.
alatriste
Lang már csábítgatja is a Lionsba.
2-3 évet el tud még játszani magas szinten.
Bazzani
Azzal szinte biztossá válna Glasgow átmozgása és a búcsú Swansontól.
alatriste
Szerintem az ettől függetlenül meglesz.
Swanson lehet focipályát is csak kívülről fog látni a sok agyrázkódás miatt.
Bazzani
Így is rosszul érzem sokszor magam, hogy a 2 kedvenc Gom itt jatszik. Hát ha hozzájuk még jönne Sitton papa is...
Elkezdhetne majd működni is akár ez a fal. (Új vezetéssel sztem el is fog).
Papíron eddig sem volt rossz, csak hát még mindig gyepen játszanak.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@Pat_Thorman: Five TEs have accumulated 185+ catches, 2000+ yards, and 10+ TDs through their age 24 seasons. Four are/will be Hall of Famers.

Kellen Winslow
Rob Gronkowski
Tony Gonzalez
Jason Witten
Eric Ebron

Khm.
Bazzani
😀 😀 😀 😀 😀
Wyatt
Végre találok valami jó statot Ebron magasztalására erre beégetsz. Mondhatom szép. 😉

Amúgy a gyereke születése óta jól játszik.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sittontolól is búcsút int a gárda.
alatriste
Lang már csábítgatja is a Lionsba.
2-3 évet el tud még játszani magas szinten.
Bazzani
Azzal szinte biztossá válna Glasgow átmozgása és a búcsú Swansontól.
alatriste
Szerintem az ettől függetlenül meglesz.
Swanson lehet focipályát is csak kívülről fog látni a sok agyrázkódás miatt.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
@Pat_Thorman: Five TEs have accumulated 185+ catches, 2000+ yards, and 10+ TDs through their age 24 seasons. Four are/will be Hall of Famers.

Kellen Winslow
Rob Gronkowski
Tony Gonzalez
Jason Witten
Eric Ebron

Khm.
Bazzani
😀 😀 😀 😀 😀

több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
@Pat_Thorman: Five TEs have accumulated 185+ catches, 2000+ yards, and 10+ TDs through their age 24 seasons. Four are/will be Hall of Famers.

Kellen Winslow
Rob Gronkowski
Tony Gonzalez
Jason Witten
Eric Ebron

Khm.
Bazzani
Hú, ennél torzítóbb statisztikát régen láttam 😀
Én már lemondtam Ebron-ról, remélem hozunk valami megfelelő veteránt a free agencyn, mint amilyen Fells volt idén.
Aztán lehet hogy Michael Robertsből lesz még valami, jövőre biztos több snapet kap már.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@Pat_Thorman: Five TEs have accumulated 185+ catches, 2000+ yards, and 10+ TDs through their age 24 seasons. Four are/will be Hall of Famers.

Kellen Winslow
Rob Gronkowski
Tony Gonzalez
Jason Witten
Eric Ebron

Khm.

több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Köszönöm az írást a többiek nevében is.
Örülök hogy tudtam segíteni és várom a személyes találkozást.
Kevésbé vagyok bizakodó a jövőt illetően mint te. Ugyanakkor ha nem nfl standard, hanem Lions standard szerint vizsgáljuk az elmúlt időszakot, akkor nagyon sikeresek vagyunk. Az első 4-5 évben amikor elkezdtem szurkolni, 6 vagy annál kevesebb gyaouelmunk volt minden szezonban. És egy 8-8 merlegű szezon is csoda lett volna.
Az akkori sztár edző már hosszú évek óta az nfl netwotk csapatát erősíti és a meccs előtt bohóckodik elő egyenesben 😊
Szóval csak annyit akarok hogy én már ennek is örülök. Hétről hétre úgy ülök le a meccs elé, higy akar nyerhetünk is 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
... szvsz létrejött a liga legkiegyensúlyozottabb csoportja (ha azt vesszük hogy mi megtesszük Naggyal azt a fejlődést amit várunk. Elképzelni nem tudom hogy ki fogja nyerni a Northot jövőre, szerintem kb decemberig nem is leszünk okosabbak, nagy öldöklés lesz.
davemayer
OFF
Szvsz az AFC-ben a honved es a vasas hozhatja a csoportjat. Ennyike.
Minden mas csoport (vagyis 6!) megjosolhatatlan. Nem egyforma erosek a csoportok. Ellenben kiegyensulyozottak annyira, hogy en nagy csatakat vizionalok a csoportokon belul szinte mindenhol. Varok egy-egy betlizo csapatot csoportonkent, de legtobb helyen harom csapat is harcolhat az elso helyert. Meg lesznek valtozasok, van ahol KELL egy jo QB, hogy igazam lehessen, de jelenleg legtobb csapat vagy versenykepes, vagy egy-ket jo igazolassal azza valhat. Mind nem fog. Jo szezon johet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Packers. Rodgers most egészséges marad.
Wyatt
Ez annyira biztos mint a Pats címvédés!
Toca
Az AFC-ben simán meglehet 😊
A kolléga írta, hogy elképzelni sem tudja, mi lesz az NFC Northban. Én el tudom képzelni 😊
Wyatt
Én is eltudom, csak nagyon nehezen 😀
Lion/Vikings - Packers - Bears nálam a sorrend, bár a Packersnek elég jó lesz a sorsolása az bezavarhat
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Packers. Rodgers most egészséges marad.
Wyatt
Ez annyira biztos mint a Pats címvédés!
Toca
Az AFC-ben simán meglehet 😊
A kolléga írta, hogy elképzelni sem tudja, mi lesz az NFC Northban. Én el tudom képzelni 😊

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Packers. Rodgers most egészséges marad.
Wyatt
Ez annyira biztos mint a Pats címvédés!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Packers. Rodgers most egészséges marad.

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 323 — "Grammar maci"
Nagyon jó választás volt Patricia, én őt szerettem volna hozzánk, de nekünk kötelező volt ezek szerint O -minded edzőt választani mert őt meg sem kerestük. Mondjuk lehet azért nem mert Quinn miatt egyértelmű volt hogy ide fog jönni... Egy kicsit reménykedtem benne hogy inkább a Giantset választja mert így is brutális a csoportunk de így meg vele szvsz létrejött a liga legkiegyensúlyozottabb csoportja (ha azt vesszük hogy mi megtesszük Naggyal azt a fejlődést amit várunk). Elképzelni nem tudom hogy ki fogja nyerni a Northot jövőre, szerintem kb decemberig nem is leszünk okosabbak, nagy öldöklés lesz. Mindenesetre gratulálok mert szerintem a legjobb edzőt hoztátok aki lehetséges volt, azért én nem várnék ebből az NFC-ből SB-t, nagyon sok a jó csapat ahhoz hogy ezt ki lehessen jelenteni. Most ha teszem azt 3 év múlva nagyon jó csapattal de kikap egy utolsó másodperces FG-lal Garoppolo-ék ellen és emiatt nem lesz meg az NFC döntő akkor nem hiszem hogy azt fogjátok mondani hogy rossz úton jár.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 462 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bazza, már csak azért is, hogy ennyi szó vesztegettél rá, kívánom, hogy max 😉 az NFC döntő összejöjjön vele 😊

Meg ha ez se jön össze, akkor esélyes h ti is a Tampa topic sorsára juttok...
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
egy üdítő mellet.
Bazzani
Bár elírás és a győzelmek után a Bears topic rituáléja, de sok ilyet kívánok MP mellé 😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Korábban ígéretet tettem arra, hogy a hivatalos bejelentés után írok egy szösszenetet arról miért is ideális HC jelölt Matt Rakétamérnök a Lions számára. Kicsit több ez a poszt mint egy egyszerű indoklás. Több mert ezzel a kinevezéssel én is visszatérek ide pár nagyobb írás formájában. Köszönhető ez leginkább Pintér Ádi drukkertársamnak aki pár nappal ezelőtt segített nekem egy fontos dologban és hát mivel is tudnám ezt meghálálni mással mint a rengeteg belém szorult információ kifejtésével. Remélem barátom a nyári találkozásunk alkalmával meg tudjuk beszélni ezt egy üdítő mellet. Idén megnyerjük, érzem.

Miért éppen Alaszka PATRICIA,avagy miért ne lehetne egyszer nekem is igazam?

A remény jó dolog, talán a legjobb. És a jó dolgok nem halnak meg, miként a rosszak sem élnek örökké.Andy Dufresne, Remény rabjai

Kicsit vissza kell mennem az időben, hogy komolyabb rálátást tudjak adni a miértekre.
Én a 2006-os szezon vége felé kapcsolódtam bele az NFL körforgásába, de akkor még leginkább csak eredmények szintjén. Hatalmas Red Wings és Pistons drukkerként nem volt nehéz dolgom a csapatválasztásnál. A Lionsról akkoriban csak annyit tudtam, hogy kurva szarok nem olyan jók, meg az a Kevin Jones nevű nagyon sok touchdown-t csinál. Az első élőben megtekintett Lionshoz kapcsolódó esemény a 2007-es draft vagyis Calvin Johnson kiválasztása volt. Magával ragadott a srác játéka és onnantól kezdve többé-kevésbé az összes Lions meccset láttam, már amennyire azt a streamek lehetővé tették.
Mivel akkoriban sem a szabályokkal sem a többi csapattal nem voltam tisztában így csak sodródtam az árral, főleg a Sport TV-s meccsekkel. Fogalmam sem volt milyen hatással vannak az edzők a csapat teljesítményére, gondoltam aki gyorsabban szalad meg magasabbra ugrik az úgyis nyer.
Akkoriban a 0-16-os történelmi szezonnal elhíresült Rod Marinelli volt a vezetőedző.

Nem sokat tudtam róla, de mivel MacPhisto nagyon szidta az Index fórumán így gondoltam nem lehet valami nagy ász. Egy remekül induló majd 7-9-es végeredménybe átforduló szezont a drámai nyeretlen idény követte. Addigra már én is jobban beleláttam a dolgokba és a többi Lions drukkerrel együtt követeltem a time és game managementben katasztrófális mester leváltását.
Jim Schwartz érkezett a csapathoz és ez volt az első pillanat amikor azt lehet mondani, hogy valamilyen szinten elkezdtem kötődni egy edzőhöz.

Konkrétan a szarból épített várat, egy mindenki által körberöhögött csapatból egy olyan brigádot csinált aki ellen senki sem szeretett játszani. Látványos támadóegység, félelmetes védelem akiket rühellt a liga. Ebben az időszakban láthattuk először a Sport TV-n szeretett csapatunkat, ami akkoriban nagy szónak számított hisz Faragó Ricsiék úgy kerültek minket mint vámpír a fokhagymát. Nagyon kedveltem Jimbo-t. Eleinte magával ragadó volt a pálya szélén bemutatott lelkes stílusa. Aztán amikor nem jöttek az eredmények a játékosok balhéi meg szaporodtak akkor az én bizalmam is megingott. Sajnos egyre jobban hasonlított egy bespeedezett Keljfeljancsira mint NFL vezetőedzőre. Jöhetett az újabb edzőváltás az újabb reménykedés. Alig vártuk, hogy a Chargers kiessen a rájátszásból és kinevezzék Ken Wisenhuntot a Lions főedzőjének. A Chargers kiesett, Whisenhunt lendületből alá is írt a Titanshez.

Nem is tudom, hogy írjam le azt az érzést amikor Jim Caldwellt kinevezték. Én viszonylagosan szegény gyerekként nőttem fel. Kölyökkoromban nagyon szerettem volna születésnapomra egy számítógépet. Eljött a nagy nap, édesapám és édesanyám pedig behozta a szobámba a várva várt....ja nem, egy asztalt.
Na ilyesmi volt csak felnőtt fejjel. Aztán Whisenhunt hatalmasat bukott a titánokkal, nálunk meg Bamba Jabba elhozta a nyugalmat. Számomra ő egy szerethetetlen karakter (mint NFL vezetőedző), de a Gym Shorts éra után valóban erre volt szükség. Nekem mindig az jutott róla eszembe, hogy "Bácsi álljon már arrébb, mert itt szeretnénk focizni!"
Eredmények terén nem lehet panaszunk rá és lehet, hogy pár év múlva visszasírjuk ezt az időszakot. Nem őt mint karaktert hanem azt mondjuk, hogy a mackókat rendre kipicsáztuk vele, nyertünk a sajtosoknál idegenben és a vikingek sem pofoztak le minket úgy mint az ezt megelőző időszakban.
De valahol mégis megakadt ez a hajó, amit Bob Quinn remekül látott meg. Ennek az együttműködésnek ez volt a plafonja. Sajnos Jim papa nem volt képes kijavítani a hibáit, beleragadt egy konzervatív játékfilozófiába ami tökéletes ismérve egy középszer csapatnak. GM Quinn elmondása szerint Bamba Jabba igazi munkamániás ember volt, soha nem tudott előbb érkezni nála reggel, kivétel a kirúgása napján. Mondjuk szerintem Caldwell csak egyszerűen elfelejtett hazamenni néha.
Kockáztatni kell, mert a drukkerek egyre türelmetlenebbek. Jó csapatot akarnak végre látni, csoportgyőzelmet akarnak végre látni, PO győzelmet akarnak végre látni. Ha a Bamba vezette csapat egy olyan évben nem képes erre amikor Rodgers megsérül, a vikingeknél Bradford majd Keenum irányít (le a kalappal a teljesítménye előtt de azért a hurráhangulattal várnék még egy évet) a mackóknál meg Mike Glennonba fektetik a bizalmat akkor mikor?
Újabb edzőváltás újabb remények. Már tavaly sem titkoltam, hogy Matt Patricia az első számú jelöltem, de akkor még nem jött a váltás. Idén viszont igen.

Semmiféle szakmai magyarázatot ne várjatok tőlem. Egyszerűen azt érzem, hogy ez az ember kell nekünk.
Két dolgot lehet vele kapcsolatban mostanában olvasni. Az egyik, hogy milyen szerethető karakter. Imádták a játékosok és a szurkolók. A másik, hogy mennyire könnyen pótolható lesz a Patriotsnál.
Az elsőben biztos vagyok, már az első sajtótájékoztatóján megvette a drukkereket és a médiát. A másodikban már kevésbé. Bill papa zsenialitását ismerve biztos megoldja majd, de szerintem sokkal nagyobb szerepe volt a patriótáknál Patricianak mint amit sokan gondolnak. Quinn elmondása alapján például jelentős szerepe volt a játékosok (szabadügynökök és az egyetemről érkezők) kiválasztásában , hogy egy példát is mondjak. Itt ismerték meg egymást leginkább Bob Quinnel, hisz rengeteget dolgoztak és utaztak együtt.
Persze tudom, aki Belichick szárnyai alól érkezve lesz vezetőedző az nem lehet jó, meg amúgy is a Lionsnál senki nem lehet jó.
De mit hozhat nekünk MattPat? Megkérdezték tőle, hogy miért a Lionst választotta a Giants helyett. Elmondott sok mindent, de a válasz egyértelmű: Bob Quinn. A GM bízik az edzőben, az edző bízik a GM-ben. Tudnak együtt dolgozni, sőt nagyon szeretnek együtt dolgozni, ezt bebizonyították a Patsnél. Ez egy marha fontos dolog, láthatunk diszfunkcionális franchise-okat ahol ez nem teljesen így van... Szerintem ez az egyik legfontosabb dolog.
Nekem nagyon tetszett amit a Pats védelemmel csinált, leginkább ahogy a máshol gyengélkedő játékosokat beillesztette a csapatba úgy, hogy hasznuk legyen. Nyakába varrták az idei döntő elbukását, de amit én láttam a szezonjukból, hogy nagyon alul kezdtek aztán nagyon szépen íveltek felfelé. Process, ahogy a szakértő mondaná. Na ez az ami Jim Caldwellben nem volt meg. Ami szar volt az elején, az szar volt a végén is. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ezt a problémamegoldást vezetőedzőként is tudja e hozni Patricia mester.
Mert probléma itt lesz bőven. Nincs futójáték, nincs passrush, arcpirítóan erős vagy erősödő csoportellenfelek.
Olyan ember kell ide aki tud motiválni (aki a meccsek szüneteiben nem Egervári Sándor féle demotivációs beszédeket tart),akiben egyszerre hisz játékos és szurkoló, akinek tökei vannak és 30 pontos hátrányban nem Field Goal-okat rúgat, akinek tekintélye van a játékvezetőkkel szemben. Hogy ilyen e Matt Patricia? Ki fog derülni, de az biztos, hogy Jim Bamba Caldwell nem ilyen.
Ami biztos, hogy az eltökéltségével, a munkaéhségével, az eddig megszerzett tapasztalat mennyiségével nem lesz baj.
A legjobbtól tanult 12 évig, már csak az a kérdés, hogy milyen szinten tudja majd felhasználni az ott látottakat.
Elsőre nem igazán tetszett Jim Bob Cooter marasztalása, de most már megbarátkoztam a dologgal. A támadóknak most nagyon fontos a kontinuitás. A liga egyik legszarabb OL edzőjét lecseréltük egy remélhetőleg jobbra, egy jó futóval a csillagos ég lehet a határ.
A védelmet kell megvarázsolni ami Patricia-ra és korábbi mentorára Paul Pasqualonira vár. Bo Davisről (új DL edző) pedig ódákat zengenek mindenhol.


Tényleg semmi kézzelfogható indokom nincs arra, hogy miért leszünk jók de érzem azok leszünk. Visszaolvasva alighanem ti sem lettetek okosabbak attól amit írtam. Felkészültem a legrosszabbra, hisz amikor utoljára nem Jim keresztnevű edzőnk volt 0-16os szezon lett a vége. Felkészültem a károgókra, az én megmondtamokra, a nehéz időszakokra.
Go Lions!

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tegyük félre az örök pesszimizmust, mi lehet a reális cél a köv 5 évben?
3 PO szereplés? NFC döntő? esetleg egy SuperBowl run?

nálam ez lenne

fr QB adott, kis túlzással az O#-t csak foltozni kell, D#-ben van a meló (azért az sem borzasztó) amit Matty P-nek két év alatt (2 draft 2 FA piac) illene összekapnia, számomra leginkább a meccselése a legnagyobb kérdőjel, de vélhetően erre is lesz elég ideje hogy beletanuljon
ZERO_L
Jelenleg 5 éves szerződése van a Quinn-Patricia-Stafford hármasnak.
Sokak szerint ez a franchise modernkori történetének legfontosabb 5 éve.
Én nem használnék ilyen nagy szavakat, de ha ezalatt az idő alatt nem jutunk el legalább egy NFC döntőig akkor kb soha.
A Vikings kurva erős, a Packers bár szerintem most picit nehezebb időszakot él de 10 győzelemre bármikor jó, a macik pedig komoly meglepetést okozhatnak idén. Nehéz, kurva nehéz.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
@ttwentyman: Lions have hired Bo Davis as their new defensive line coach. Davis has coached collegiately, including stops at Alabama (2014-15, 2007-10), Texas (2011-13) and most recently coaching the defensive line at the University of Texas at San Antonio in 2017.

baggio
?
Bazzani
ha a mentiont használod, akkor kapok is jelzést 😊
ezt tartom még mindig 8)

 bowl.hu/mock-draft-2018-10
baggio 🏈
Davisről nem sokat mond a mocj sajna.
valakis
mi kell annál több, hogy a Bamánál volt DL edző, most meg egy UTSA-nél is kinevelt egy biztos 1. körös védőfalembert?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
@ttwentyman: Lions have hired Bo Davis as their new defensive line coach. Davis has coached collegiately, including stops at Alabama (2014-15, 2007-10), Texas (2011-13) and most recently coaching the defensive line at the University of Texas at San Antonio in 2017.

baggio
?
Bazzani
ha a mentiont használod, akkor kapok is jelzést 😊
ezt tartom még mindig 8)

 bowl.hu/mock-draft-2018-10
baggio 🏈
Davisről nem sokat mond a mocj sajna.

We just form a fucking wall.