Detroit Lions

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Matthew Stafford ismét nagyot játszott, jó lehet idén a Lions!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Azért még dolgozni kell egy kicsit 😊

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Grat! Lassan mi vagyunk a szimpatikus csapat a csoportban...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Nekem tetszett a Lions játéka. Bár én nagyjából az összes nfl csapatot szeretem. Szal az nem mérvadó. 😛

De Stafford amíg egészséges, van ok az önbizalomra. Nagyszerű irányító. Dobott egy picket, és egyáltalán nem zavarta. két dobásán láttam kicsit, hogy lassult a dobásidő, aztán ment tovább. És nagyon komoly nyomás alatt is jól dob. Jó volt az OL, de azért kellett néha sietnie. Nem volt problémája ezzel.

CJ is jó volt. Flowers le tudta védekezni párszor, láttam ,hogy Megatronnak tetszett is a kis Flowers melója. De amikor fontos volt legyőzte, és TD lett. Bár az 4th down volt, és megint Flowers tök egyedül őrizte, egyszer nem dupláztuk CJt. És pont előtte is elütötte előle. Nekem ez a párharc tetszett legjobban. Sztem Megatron a legjobb a ligában, mindig kiemelten figyelem, miket művel. Ahogy ő egy ruote-ot megfut, azt tanítani kellene mindenhol. Egy dig vagy comeback, vagy bármi, elképesztő ahogy csinálja. Ő nem csak egy magas jókezű szuperatléta. Ő elit WR, a legjobb értelemben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 636 — Vikings fan
Úgy legyen.

A (1-15) 0-16-os szezon óta viszket a tenyerem rájuk. Szórhatnánk egy ötvenest nekik 😀 na, nem, mindegy mi lesz, nyerjünk, ne sérüljünk, égessük fel a falvaikat, hágjuk meg a szüzeiket, hányjuk kardélre az asszonyaikat, ilyesmi 😉MacPhisto
Legnagyobb félelmem,hogy levadásszák Staffordot.
Eddig viszonylag jó volt az OLine,most még nehezebb dolguk lehet.Bazzani
Személy szerint azon a véleményen vagyok ha 2 TDn belül maradunk az valszeg Apnek lesz köszönhető . Stafford remelem nem sérül meg ha mar mi szarok vagyunk ti jók lehettek . De ha Suh kiütné Donovant nem biztos hogy sírnék.
Mondjuk egyszer elfog szállni a Viking hajó de kétlem hogy ez most jön el, sima vereségre számítok .
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgy legyen.

A (1-15) 0-16-os szezon óta viszket a tenyerem rájuk. Szórhatnánk egy ötvenest nekik 😀 na, nem, mindegy mi lesz, nyerjünk, ne sérüljünk, égessük fel a falvaikat, hágjuk meg a szüzeiket, hányjuk kardélre az asszonyaikat, ilyesmi 😉MacPhisto
Legnagyobb félelmem,hogy levadásszák Staffordot.
Eddig viszonylag jó volt az OLine,most még nehezebb dolguk lehet.Bazzani
Akartam is írni, hogy az OLine félelmetes. Eddig nem engedtek sacket, de qb hit is asszem három volt a két meccsen?

http://www.youtube.com/watch?v=UAhBjRPJRP8MacPhisto
Ha nem lenne Peterman-nek minden meccsen valami buta büntije,akkor 10pontot adnék eddig a teljesítményükre.
Akit még kiemelnék az Titus Young. Két kibaszott durva elkapása volt.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Úgy legyen.

A (1-15) 0-16-os szezon óta viszket a tenyerem rájuk. Szórhatnánk egy ötvenest nekik 😀 na, nem, mindegy mi lesz, nyerjünk, ne sérüljünk, égessük fel a falvaikat, hágjuk meg a szüzeiket, hányjuk kardélre az asszonyaikat, ilyesmi 😉MacPhisto
Legnagyobb félelmem,hogy levadásszák Staffordot.
Eddig viszonylag jó volt az OLine,most még nehezebb dolguk lehet.Bazzani
Akartam is írni, hogy az OLine félelmetes. Eddig nem engedtek sacket, de qb hit is asszem három volt a két meccsen?

http://www.youtube.com/watch?v=UAhBjRPJRP8

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Úgy legyen.

A (1-15) 0-16-os szezon óta viszket a tenyerem rájuk. Szórhatnánk egy ötvenest nekik 😀 na, nem, mindegy mi lesz, nyerjünk, ne sérüljünk, égessük fel a falvaikat, hágjuk meg a szüzeiket, hányjuk kardélre az asszonyaikat, ilyesmi 😉MacPhisto
Legnagyobb félelmem,hogy levadásszák Staffordot.
Eddig viszonylag jó volt az OLine,most még nehezebb dolguk lehet.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Úgy legyen.

A (1-15) 0-16-os szezon óta viszket a tenyerem rájuk. Szórhatnánk egy ötvenest nekik 😀 na, nem, mindegy mi lesz, nyerjünk, ne sérüljünk, égessük fel a falvaikat, hágjuk meg a szüzeiket, hányjuk kardélre az asszonyaikat, ilyesmi 😉

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2-0.MacPhisto
Szerintem a 3-0 is sanszos! A Viks nem túl acélos mostanság!Hegepapa
Ne kiabáljuk el. 0-2re állnak és pont ellenünk játszanak,menni fognak mint aki az életéért küzd. Eddigi legnehezebb meccsünk lesz.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
2-0.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The Lions listed WR Calvin Johnson (ankle) as questionable against the Chiefs, and ruled out DT Nick Fairley (foot) and CB Alphonso Smith (foot).Blevi
Calvin tuti játszik,már edzett is tegnap.

Amúgy remek teszt lesz ez a védelmünknek,hogy a múlt heti remek runstop nem csak egyszeri alkalom volt. A Bowe-Houston csata is nehéznek ígérkezik.

több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
The Lions listed WR Calvin Johnson (ankle) as questionable against the Chiefs, and ruled out DT Nick Fairley (foot) and CB Alphonso Smith (foot).
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Schwartz megharagudott Cherilusra a buta büntetése miatt? nem lennék meglepve,nem az első eset már.

Lions | Jim Schwartz considers replacing Gosder Cherilus

Fri, 16 Sep 2011 18:50:34 -0700

Detroit Lions head coach Jim Schwartz wouldn't answer if OT Gosder Cherilus or Corey Hilliard will start at right tackle in Week 2 against the Kansas City Chiefs. "I don't comment on depth charts," Schwartz said. Cherilus and Hilliard have both received first-team reps at right tackle this week, and Schwartz ripped Cherilus for a "stupid" penalty in the fourth quarter of Week 1 against the Tampa Bay Buccaneers.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Aki nagyon akarja az úgyis megnézi a kedvenc csapata mérkőzéseit valahogy.
Azt hiszem elég sok lehetőség van rá!
A playoff ban meg ott lesz a csapat, mert ott lesz!
:cool:Hegepapa
Senki nem amiatt sírt,hogy nem látja a csapatot. 😉
Azt hiszem,hogy NFLben a Lions drukkereknél nincsenek hardcore-abb szurkolók.
Aki a 0-16 és a képernyőtlenség,playofftalanság ellenére még itt van az tuti nem divat.Bazzani
Azért az elmúlt évtizedben a Raidershez csatlakozott arcok is elég vadak sztem 😊Rolni
Azért neketek kicsit több sikerélmény jutott sztem. De az sem egy sikertörténet az tuti.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem a week12 TNF képernyőn lesz. Kb. onnantől lesznek csütörtöki meccsek, és ha 42 alapszakasz meccset adnak (amiből megvan 3), akkor bizony novembertől 1-1 csütörtöki meccs is képernyőn lesz.LN
Kicsit nézzetek már a sorsolásra mielőtt ilyeneket beírtok.
A TNF DET-GB magyar idő szerint 18óra 30perckor lesz,tehát NEM közvetítik.
Aznap a hajnali SF@BAL meccset fogják adni.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Browns meccset csak akkor adtak, ha az MNF v. TNF volt.Joey Tribbiani
Lions meccset meg egyáltalán nem adtak, WTF volt 😀

Na mindegy mostmán, ugorgyunk!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Meg lehet sértődni nyugodtan, de ettől még illúzió, hogy egy kereskedelmi TV nem a nagyobb nézettséggel kecsegtető meccset választja. Egyébként meg a Lions általában abban a 2 meccsben sincs benne, ami közül a Sport TV választhat (ugyanis csak 2 meccset ajánlanak ki az amcsik általában).somoskovig
Ezt el tudnám fogadni...ha közben kimaradt volna a Browns. Vagy az éveken át üzembiztosan fos Rams. Vagy a Raiders.

De mindenki volt.

Magyar néző így nem is fog soha Lions meccset követelni, mert esélye nincs megkedvelni...MacPhisto
Browns meccset csak akkor adtak, ha az MNF v. TNF volt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Meg lehet sértődni nyugodtan, de ettől még illúzió, hogy egy kereskedelmi TV nem a nagyobb nézettséggel kecsegtető meccset választja. Egyébként meg a Lions általában abban a 2 meccsben sincs benne, ami közül a Sport TV választhat (ugyanis csak 2 meccset ajánlanak ki az amcsik általában).somoskovig
Ezt el tudnám fogadni...ha közben kimaradt volna a Browns. Vagy az éveken át üzembiztosan fos Rams. Vagy a Raiders.

De mindenki volt.

Magyar néző így nem is fog soha Lions meccset követelni, mert esélye nincs megkedvelni...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nem úgy volt hogy lesz idén MNF?Blevi
5. héten lesz, feljebb írtam, helló 😊

Senki nem amiatt sírt,hogy nem látja a csapatot. 😉
Azt hiszem,hogy NFLben a Lions drukkereknél nincsenek hardcore-abb szurkolók.
Aki a 0-16 és a képernyőtlenség,playofftalanság ellenére még itt van az tuti nem divat.Bazzani
idén szerintem az NFC North a halálcsoport, nem gáz, ha nem lesz meg a PO. persze azért hajrá 😊

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
azért adnak pats meccseket, mert azt nézik a legtöbben, hisz divat a patsnek szurkolni..
de idéntől gondolom packers meccseket is szép számmal láthatunk majd, pont emiattStez
A sorsolást elnézve (meg a kezdési időt), max 3 Packersre tippelek még. Week12 TNF Lions, Week9 Chargers, Week10 MNF Vikings.
Nagyon sok olyankor van, amikor nem esik bele a kzvetítési sávba. (Konkrétan ami a 22.15 kezdésre szóba jöhetne még az említetteken kívül: W3 Bears, W4 Broncos, W7 Vikings és W13 Giants)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
azért adnak pats meccseket, mert azt nézik a legtöbben, hisz divat a patsnek szurkolni..
de idéntől gondolom packers meccseket is szép számmal láthatunk majd, pont emiatt

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Patsből sohasem lehet elég 😊MacPhisto
azért egy Pats-Chargers meccset nem feltétlen gáz adni. Nyilván az amerikaiak ajánlatában is ez volt benne, mert messze ez a legérdekesebb meccs abban a sávban. Pats meccset meg azért is közvetítenek sokat, mert sok rangadó, ami a PO-ról dönt. Én lennék az egyik legboldogabb ha Detroit meccset is adnának a sport tv-ben és nem lófasz streameken kellene néznem a csapatot.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Nem úgy volt hogy lesz idén MNF?
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
ha csak a 4:05, 4:15kor kezdődő meccseket nézzük, akkor egyáltalán lehetséges:

week 8 @ Broncos - van mellé egy Pats - Steelers meg egy Cowboys-Eagles, elég cink
week 15 @ Oakland - Jets-Eagles + Pats-Broncos, ez sem túl esélyes
week 16 vs San Diego - megint Cowboys-Eagles vagy 49ers-Seahawks, ez talán meglehet, úgyhogy lehet karácsonyra Lions meccset kaptok 😊
+ week 5 MNF, ez tuti
+ week 12 TNF, bár a hajnali meccset nem hiszem, hogy közvetítik
+ rájátszás 😉JSanyo
Lényegi részeket kiemeltem.
Nem mellesleg +ajándékként Pistons meccseket sem adott a Sport TV idén.Bazzani
Szerintem a week12 TNF képernyőn lesz. Kb. onnantől lesznek csütörtöki meccsek, és ha 42 alapszakasz meccset adnak (amiből megvan 3), akkor bizony novembertől 1-1 csütörtöki meccs is képernyőn lesz.