Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Patsből sohasem lehet elég 😊MacPhisto
Hétvégén is azt adják,jövőhéten sajnos nem.
Mit néznek majd az embörök? Mondjuk lesz egy PIT @ IND. 😀

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Patsből sohasem lehet elég 😊

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sziasztok!

Meg tudnátok nekem mondani, hogyan lehetne élőben nézni a csapat meccseit?
Letölteni utólag le tudom, viszont addig egy hírt se merek elolvasni, mert nyilván megtudom az eredményt, pláne ha Sport TV-n megnézem a 22.15-s meccset ( a legtöbb mérkőzés 19.00-ra esik).
Mivel még nem "sztár" csapat ezért se a sport TV se az ESPN nem nyomja le a Lions meccseit. ESPN nagy ritkán.

Mondjuk a Sport TV egyet kénytelen lesz leadni, mert az Monday Night lesz és talán sanszos a hálaadás, ha fut a szekér. Úgyis a Packs-el játszik a csapat, így hát bizakodik az ember.
Kösz a segítséget!Hegepapa
A SportTV szerint az NFL 31 csapatos. 10 év alatt nem sikerült Lions meccset adni úgyhogy maradjunk a heti sztílerszpecckóccnál mostmár szerintem...MacPhisto
Úgyis valami boxműsor ismétlést adnak helyette,esetleg Pats meccset felvételről.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Nick Fairley starts running

Thu, 15 Sep 2011 12:40:21 -0700

Detroit Lions DT Nick Fairley (foot) began running again this week but has no idea when he will be able to return to practice.


A végén még játszani is fog idén...

több mint 12 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Én is írtam már nekik (sport tv) ezzel kapcsolatban. De talán jobb is így, hogy a csapat misztikus ködbe vész, aztán egyszer csak hirtelen... 😊.

u.i.: Kerítek valami Stafford siget Blount helyett...

Simply the BEST!
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Sziasztok!

Meg tudnátok nekem mondani, hogyan lehetne élőben nézni a csapat meccseit?
Letölteni utólag le tudom, viszont addig egy hírt se merek elolvasni, mert nyilván megtudom az eredményt, pláne ha Sport TV-n megnézem a 22.15-s meccset ( a legtöbb mérkőzés 19.00-ra esik).
Mivel még nem "sztár" csapat ezért se a sport TV se az ESPN nem nyomja le a Lions meccseit. ESPN nagy ritkán.

Mondjuk a Sport TV egyet kénytelen lesz leadni, mert az Monday Night lesz és talán sanszos a hálaadás, ha fut a szekér. Úgyis a Packs-el játszik a csapat, így hát bizakodik az ember.
Kösz a segítséget!Hegepapa
A SportTV szerint az NFL 31 csapatos. 10 év alatt nem sikerült Lions meccset adni úgyhogy maradjunk a heti sztílerszpecckóccnál mostmár szerintem...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi.
Valami spéci programot kell telepíteni?Hegepapa
Igazából semmit.
Ez az oldal ahol én szokta nézni:
http://www.firstrowsports.tv/sport/american-football.html
(Általában meccs előtt csak pár percel indul a kép,de vasárnap nagyon jó volt a minőség.)

Valamiért nem látszik az avatarod nálam.
Remélem valami Lions-os. 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sziasztok!

Meg tudnátok nekem mondani, hogyan lehetne élőben nézni a csapat meccseit?
Letölteni utólag le tudom, viszont addig egy hírt se merek elolvasni, mert nyilván megtudom az eredményt, pláne ha Sport TV-n megnézem a 22.15-s meccset ( a legtöbb mérkőzés 19.00-ra esik).
Mivel még nem "sztár" csapat ezért se a sport TV se az ESPN nem nyomja le a Lions meccseit. ESPN nagy ritkán.

Mondjuk a Sport TV egyet kénytelen lesz leadni, mert az Monday Night lesz és talán sanszos a hálaadás, ha fut a szekér. Úgyis a Packs-el játszik a csapat, így hát bizakodik az ember.
Kösz a segítséget!Hegepapa
Mindig van stream a meccsre.
Az eredménykövetés topikban mindig be van téve meccs előtt.

Hálaadás napi meccset tuti nem adja a Sport TV.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions offensive line ranked best in league
http://det.scout.com/2/1106599.html

:o

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions Sell Out Sunday's Game Against Chiefs

Sunday's home opener against the Kansas City Chiefs is a sellout. The Detroit Lions announced the news today, confirming there will not be a blackout.

This season there isn't expected to be a single blackout. With hope and optimism among fans higher than we have seen in a long time, ticket sales are up quite a bit. In fact, two games are now sellouts already -- Sunday's matchup against the Chiefs and next month's Monday night game against the Bears.

Not only are ticket sales on the rise, but so are TV ratings. According to Lions president Tom Lewand, this past Sunday's game against the Tampa Bay Buccaneers was the highest rated Lions game since 2003. That's pretty good, especially since the game was blacked out in the Tampa area.

If the Lions sustain their recent success, we should continue to see ticket sales and TV ratings go up for their games.

több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Én elégedett voltam a D-vel, jó a D-line tényleg szürke volt de a tampa támadói kb 3 negyedig pályán alig voltak.
Szóval azért összeségében jó volt, még ha van is hova fejlődni. 1-0 ez a lényeg 😊
Chiefs-nél kidőlt Berry, nem örülök neki mert ilyennek nem lehet örülni, de ez megkönnyítheti a hétvégi dolgunkat.
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A Dline elsőre nekem is csalódás volt. De A félidőben talán egy vagy két First downt engedett kompletten a védelem.
Az első félidei spec és offense hibák miatt nem vehettünk 3 TD-vel a félidőben. Persze ez nyitó volt és simán előfordulhatott. Így is nagy hogy Idegenbeli győzelemmel kezdtünk!!!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Az a kardozós gólöröm kegyetlen volt! 😊. Tetszett a meccs, a Tampát is kedvelem, de egyértelmű volt a drukk! 😊

Simply the BEST!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Durant is volt olyan jó mint tulok?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Titus játszott? Láttam, hogy nem volt elkapása, de jó routeokat futott legalább?tenorx
Hát ezt meg nem mondnám.
Volt egy bemozdulása 5yardért,azt láttam.
Labdát egyet dobtak felé,kicsit rövid lett a deep passz.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Titus játszott? Láttam, hogy nem volt elkapása, de jó routeokat futott legalább?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sztem Best is nagyon jó volt.proki
Nem tudom,én nem voltam elájulva.
Csinálta,erőltette,ennyi.
Az a baj,hogy én mindig ahhoz a Besthez hasonlítok aki berobbant tavaly év elején.

több mint 12 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Ami nagyon tetszett:
-Stafford játéka a pick ellenére is.Kár,hogy a végén már nem engedték játszani,talán nem lett volna ilyen idegtépő a finish.
-CALVIN csupa nagybetűvel. 2TD,megszerzett onside kick,a végén még DB-t is játszott.
-Tulloch szenzációs volt. A négy szerelése nem mutatja,hogy milyen fontos eleme volt a defense-nek. Nagyon rég volt ilyen jó LB-nk.
-Run D: összesen futottak ellenünk 56yardot,abból Freemannek volt egy 15yardosa.
-Houston remekül játszott.
-Fluellen meglepően sokat és jól játszott.
-Donahue punterjátéka.
-Nagyon sok Lions drukker volt a stadionban,zúgott is a Letsgo Lions!

Ami nem teszett:
-Elég rendesen eltüntették a DLine-unkat. Avril és Williams láthatatlan volt,de a 2.negyedtől nem is nagyon volt nyomás Freemanen.
-Közepes futójáték,Morris egyenesen tragédia.
-Pettigrew drop egy nagyon fontos pillanatban.
-Hihetetlenül konzervatív playhívás az utolsó negyedben,majdnem sikerült elszórakozni.
-ST munka a visszahordásnál.
-Hülye büntetések fontos pillanatokban (Peterman & Cherilus).
-Third down mutató: 2/11 - 18%Bazzani
Sztem Best is nagyon jó volt.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
További jó képek a meccsről:











több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Habinak sok szeretettel:

😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ami nagyon tetszett:
-Stafford játéka a pick ellenére is.Kár,hogy a végén már nem engedték játszani,talán nem lett volna ilyen idegtépő a finish.
-CALVIN csupa nagybetűvel. 2TD,megszerzett onside kick,a végén még DB-t is játszott.
-Tulloch szenzációs volt. A négy szerelése nem mutatja,hogy milyen fontos eleme volt a defense-nek. Nagyon rég volt ilyen jó LB-nk.
-Run D: összesen futottak ellenünk 56yardot,abból Freemannek volt egy 15yardosa.
-Houston remekül játszott.
-Fluellen meglepően sokat és jól játszott.
-Donahue punterjátéka.
-Nagyon sok Lions drukker volt a stadionban,zúgott is a Letsgo Lions!

Ami nem teszett:
-Elég rendesen eltüntették a DLine-unkat. Avril és Williams láthatatlan volt,de a 2.negyedtől nem is nagyon volt nyomás Freemanen.
-Közepes futójáték,Morris egyenesen tragédia.
-Pettigrew drop egy nagyon fontos pillanatban.
-Hihetetlenül konzervatív playhívás az utolsó negyedben,majdnem sikerült elszórakozni.
-ST munka a visszahordásnál.
-Hülye büntetések fontos pillanatokban (Peterman & Cherilus).
-Third down mutató: 2/11 - 18%

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani, ikszre írjuk a hetet? 😉
Stafford: 24/33 72% 305yd 3TD 1Int
Grossman: 21/34 62% 305yd 2TD 0Intsapka
Legyen döntetlen. 😉

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1-0MacPhisto
Lassan betehetnéd az aláírásodba,hogy mikor voltunk utoljára PO-ban.
Amúgy 1-0, de jó leírni. 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mikor nyertünk utoljára szezon nyitón?
A egy réges régi 6-10es szezonra emlékszem amit 4-2vel kezdtünk. Talán ott.
De Bazzani vagy MacPhisto biztos ír nekem valami konkretabbat.. Ugye?!
topmodell
http://www.pro-football-reference.com/teams/det/2007.htm
😉

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mikor nyertünk utoljára szezon nyitón?
A egy réges régi 6-10es szezonra emlékszem amit 4-2vel kezdtünk. Talán ott.
De Bazzani vagy MacPhisto biztos ír nekem valami konkretabbat.. Ugye?!
Azért a csoprtunk komoly... Csak a Viks kezdett vereséggel. A másik két csapat meg igen csak jó formát mutat.
Csak százöt néztem a Viks meccsről. Tényleg 39yardot passzolt McNabb?!
Végig játszott vagy leserult?!

One Team
One Detroit
One Pride