Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
The Lions listed WR Calvin Johnson (ankle) as questionable against the Chiefs, and ruled out DT Nick Fairley (foot) and CB Alphonso Smith (foot).
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Schwartz megharagudott Cherilusra a buta büntetése miatt? nem lennék meglepve,nem az első eset már.

Lions | Jim Schwartz considers replacing Gosder Cherilus

Fri, 16 Sep 2011 18:50:34 -0700

Detroit Lions head coach Jim Schwartz wouldn't answer if OT Gosder Cherilus or Corey Hilliard will start at right tackle in Week 2 against the Kansas City Chiefs. "I don't comment on depth charts," Schwartz said. Cherilus and Hilliard have both received first-team reps at right tackle this week, and Schwartz ripped Cherilus for a "stupid" penalty in the fourth quarter of Week 1 against the Tampa Bay Buccaneers.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Aki nagyon akarja az úgyis megnézi a kedvenc csapata mérkőzéseit valahogy.
Azt hiszem elég sok lehetőség van rá!
A playoff ban meg ott lesz a csapat, mert ott lesz!
:cool:Hegepapa
Senki nem amiatt sírt,hogy nem látja a csapatot. 😉
Azt hiszem,hogy NFLben a Lions drukkereknél nincsenek hardcore-abb szurkolók.
Aki a 0-16 és a képernyőtlenség,playofftalanság ellenére még itt van az tuti nem divat.Bazzani
Azért az elmúlt évtizedben a Raidershez csatlakozott arcok is elég vadak sztem 😊Rolni
Azért neketek kicsit több sikerélmény jutott sztem. De az sem egy sikertörténet az tuti.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem a week12 TNF képernyőn lesz. Kb. onnantől lesznek csütörtöki meccsek, és ha 42 alapszakasz meccset adnak (amiből megvan 3), akkor bizony novembertől 1-1 csütörtöki meccs is képernyőn lesz.LN
Kicsit nézzetek már a sorsolásra mielőtt ilyeneket beírtok.
A TNF DET-GB magyar idő szerint 18óra 30perckor lesz,tehát NEM közvetítik.
Aznap a hajnali SF@BAL meccset fogják adni.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Browns meccset csak akkor adtak, ha az MNF v. TNF volt.Joey Tribbiani
Lions meccset meg egyáltalán nem adtak, WTF volt 😀

Na mindegy mostmán, ugorgyunk!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Meg lehet sértődni nyugodtan, de ettől még illúzió, hogy egy kereskedelmi TV nem a nagyobb nézettséggel kecsegtető meccset választja. Egyébként meg a Lions általában abban a 2 meccsben sincs benne, ami közül a Sport TV választhat (ugyanis csak 2 meccset ajánlanak ki az amcsik általában).somoskovig
Ezt el tudnám fogadni...ha közben kimaradt volna a Browns. Vagy az éveken át üzembiztosan fos Rams. Vagy a Raiders.

De mindenki volt.

Magyar néző így nem is fog soha Lions meccset követelni, mert esélye nincs megkedvelni...MacPhisto
Browns meccset csak akkor adtak, ha az MNF v. TNF volt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Meg lehet sértődni nyugodtan, de ettől még illúzió, hogy egy kereskedelmi TV nem a nagyobb nézettséggel kecsegtető meccset választja. Egyébként meg a Lions általában abban a 2 meccsben sincs benne, ami közül a Sport TV választhat (ugyanis csak 2 meccset ajánlanak ki az amcsik általában).somoskovig
Ezt el tudnám fogadni...ha közben kimaradt volna a Browns. Vagy az éveken át üzembiztosan fos Rams. Vagy a Raiders.

De mindenki volt.

Magyar néző így nem is fog soha Lions meccset követelni, mert esélye nincs megkedvelni...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nem úgy volt hogy lesz idén MNF?Blevi
5. héten lesz, feljebb írtam, helló 😊

Senki nem amiatt sírt,hogy nem látja a csapatot. 😉
Azt hiszem,hogy NFLben a Lions drukkereknél nincsenek hardcore-abb szurkolók.
Aki a 0-16 és a képernyőtlenség,playofftalanság ellenére még itt van az tuti nem divat.Bazzani
idén szerintem az NFC North a halálcsoport, nem gáz, ha nem lesz meg a PO. persze azért hajrá 😊

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
azért adnak pats meccseket, mert azt nézik a legtöbben, hisz divat a patsnek szurkolni..
de idéntől gondolom packers meccseket is szép számmal láthatunk majd, pont emiattStez
A sorsolást elnézve (meg a kezdési időt), max 3 Packersre tippelek még. Week12 TNF Lions, Week9 Chargers, Week10 MNF Vikings.
Nagyon sok olyankor van, amikor nem esik bele a kzvetítési sávba. (Konkrétan ami a 22.15 kezdésre szóba jöhetne még az említetteken kívül: W3 Bears, W4 Broncos, W7 Vikings és W13 Giants)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
azért adnak pats meccseket, mert azt nézik a legtöbben, hisz divat a patsnek szurkolni..
de idéntől gondolom packers meccseket is szép számmal láthatunk majd, pont emiatt

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Patsből sohasem lehet elég 😊MacPhisto
azért egy Pats-Chargers meccset nem feltétlen gáz adni. Nyilván az amerikaiak ajánlatában is ez volt benne, mert messze ez a legérdekesebb meccs abban a sávban. Pats meccset meg azért is közvetítenek sokat, mert sok rangadó, ami a PO-ról dönt. Én lennék az egyik legboldogabb ha Detroit meccset is adnának a sport tv-ben és nem lófasz streameken kellene néznem a csapatot.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem úgy volt hogy lesz idén MNF?
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
ha csak a 4:05, 4:15kor kezdődő meccseket nézzük, akkor egyáltalán lehetséges:

week 8 @ Broncos - van mellé egy Pats - Steelers meg egy Cowboys-Eagles, elég cink
week 15 @ Oakland - Jets-Eagles + Pats-Broncos, ez sem túl esélyes
week 16 vs San Diego - megint Cowboys-Eagles vagy 49ers-Seahawks, ez talán meglehet, úgyhogy lehet karácsonyra Lions meccset kaptok 😊
+ week 5 MNF, ez tuti
+ week 12 TNF, bár a hajnali meccset nem hiszem, hogy közvetítik
+ rájátszás 😉JSanyo
Lényegi részeket kiemeltem.
Nem mellesleg +ajándékként Pistons meccseket sem adott a Sport TV idén.Bazzani
Szerintem a week12 TNF képernyőn lesz. Kb. onnantől lesznek csütörtöki meccsek, és ha 42 alapszakasz meccset adnak (amiből megvan 3), akkor bizony novembertől 1-1 csütörtöki meccs is képernyőn lesz.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Aki nagyon akarja az úgyis megnézi a kedvenc csapata mérkőzéseit valahogy.
Azt hiszem elég sok lehetőség van rá!
A playoff ban meg ott lesz a csapat, mert ott lesz!
:cool:Hegepapa
Senki nem amiatt sírt,hogy nem látja a csapatot. 😉
Azt hiszem,hogy NFLben a Lions drukkereknél nincsenek hardcore-abb szurkolók.
Aki a 0-16 és a képernyőtlenség,playofftalanság ellenére még itt van az tuti nem divat.Bazzani
Azért az elmúlt évtizedben a Raidershez csatlakozott arcok is elég vadak sztem 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ha csak a 4:05, 4:15kor kezdődő meccseket nézzük, akkor egyáltalán lehetséges:

week 8 @ Broncos - van mellé egy Pats - Steelers meg egy Cowboys-Eagles, elég cink
week 15 @ Oakland - Jets-Eagles + Pats-Broncos, ez sem túl esélyes
week 16 vs San Diego - megint Cowboys-Eagles vagy 49ers-Seahawks, ez talán meglehet, úgyhogy lehet karácsonyra Lions meccset kaptok 😊
+ week 5 MNF, ez tuti
+ week 12 TNF, bár a hajnali meccset nem hiszem, hogy közvetítik
+ rájátszás 😉JSanyo
Lényegi részeket kiemeltem.
Nem mellesleg +ajándékként Pistons meccseket sem adott a Sport TV idén.Bazzani
cserébe volt sok Red Wings meccs. Idén vmelyik Lions meccs biztos közvetítve lesz, sztem a San Diego elleni (bár ott ugye már variálható a schedule...)


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Blitzerkrieg Detroit Lions 162 — Lions fan
Én a 0-16 után csatlakoztam 😊. Valamikor nekem is el kellett kezdenem 😊

Simply the BEST!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
ha csak a 4:05, 4:15kor kezdődő meccseket nézzük, akkor egyáltalán lehetséges:

week 8 @ Broncos - van mellé egy Pats - Steelers meg egy Cowboys-Eagles, elég cink
week 15 @ Oakland - Jets-Eagles + Pats-Broncos, ez sem túl esélyes
week 16 vs San Diego - megint Cowboys-Eagles vagy 49ers-Seahawks, ez talán meglehet, úgyhogy lehet karácsonyra Lions meccset kaptok 😊
+ week 5 MNF, ez tuti
+ week 12 TNF, bár a hajnali meccset nem hiszem, hogy közvetítik
+ rájátszás 😉JSanyo
Lényegi részeket kiemeltem.
Nem mellesleg +ajándékként Pistons meccseket sem adott a Sport TV idén.Bazzani
Majd a 15. heti Raiders elleni meccsen, amikor a két veretlen csapat csap össze, akkor kénytelenek lesznek leadni 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Aki nagyon akarja az úgyis megnézi a kedvenc csapata mérkőzéseit valahogy.
Azt hiszem elég sok lehetőség van rá!
A playoff ban meg ott lesz a csapat, mert ott lesz!
:cool:Hegepapa
Senki nem amiatt sírt,hogy nem látja a csapatot. 😉
Azt hiszem,hogy NFLben a Lions drukkereknél nincsenek hardcore-abb szurkolók.
Aki a 0-16 és a képernyőtlenség,playofftalanság ellenére még itt van az tuti nem divat.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions rookie Mikel Leshoure: 'I'll be back, better for next year'
http://www.freep.com/article/20110916/SPORTS01/109160409/Lions-rookie-Mikel-Leshoure-ll-back-better-next-year-

Legyen így!
Bele se gondolok,hogy idén mire lehetnénk képesek vele együtt...

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ha csak a 4:05, 4:15kor kezdődő meccseket nézzük, akkor egyáltalán lehetséges:

week 8 @ Broncos - van mellé egy Pats - Steelers meg egy Cowboys-Eagles, elég cink
week 15 @ Oakland - Jets-Eagles + Pats-Broncos, ez sem túl esélyes
week 16 vs San Diego - megint Cowboys-Eagles vagy 49ers-Seahawks, ez talán meglehet, úgyhogy lehet karácsonyra Lions meccset kaptok 😊
+ week 5 MNF, ez tuti
+ week 12 TNF, bár a hajnali meccset nem hiszem, hogy közvetítik
+ rájátszás 😉JSanyo
Lényegi részeket kiemeltem.
Nem mellesleg +ajándékként Pistons meccseket sem adott a Sport TV idén.

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ha csak a 4:05, 4:15kor kezdődő meccseket nézzük, akkor egyáltalán lehetséges:

week 8 @ Broncos - van mellé egy Pats - Steelers meg egy Cowboys-Eagles, elég cink
week 15 @ Oakland - Jets-Eagles + Pats-Broncos, ez sem túl esélyes
week 16 vs San Diego - megint Cowboys-Eagles vagy 49ers-Seahawks, ez talán meglehet, úgyhogy lehet karácsonyra Lions meccset kaptok 😊
+ week 5 MNF, ez tuti
+ week 12 TNF, bár a hajnali meccset nem hiszem, hogy közvetítik
+ rájátszás 😉

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem tök felesleges ezen lovagolni, gondolom a Getafe és a Mallorca szurkolóin kívül mindenki ki lenne akadva, ha mondjuk egy Barca-Real meccs helyett egy Getafe-Mallorca meccset adna a TV.

Másrészt hiába a tradíció, az átlag magyar néző az elmúlt 4-5-6 év alapján érdeklődik csapatok iránt, ez pedig a Pats-Colts-Steelers trióról szólt igazából.

Ha a Lions 2-3 alkalommal PO-csapat lesz, akkor ez is megváltozik.somoskovig
Köszi.Bazzani
Meg lehet sértődni nyugodtan, de ettől még illúzió, hogy egy kereskedelmi TV nem a nagyobb nézettséggel kecsegtető meccset választja. Egyébként meg a Lions általában abban a 2 meccsben sincs benne, ami közül a Sport TV választhat (ugyanis csak 2 meccset ajánlanak ki az amcsik általában).somoskovig
A 31 csapatból csak a Lions nem "kecsegtet" nézettséggel.
Hagyjuk már...
Ja és nem sértődtem meg.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Szerintem tök felesleges ezen lovagolni, gondolom a Getafe és a Mallorca szurkolóin kívül mindenki ki lenne akadva, ha mondjuk egy Barca-Real meccs helyett egy Getafe-Mallorca meccset adna a TV.

Másrészt hiába a tradíció, az átlag magyar néző az elmúlt 4-5-6 év alapján érdeklődik csapatok iránt, ez pedig a Pats-Colts-Steelers trióról szólt igazából.

Ha a Lions 2-3 alkalommal PO-csapat lesz, akkor ez is megváltozik.somoskovig
Köszi.Bazzani
Meg lehet sértődni nyugodtan, de ettől még illúzió, hogy egy kereskedelmi TV nem a nagyobb nézettséggel kecsegtető meccset választja. Egyébként meg a Lions általában abban a 2 meccsben sincs benne, ami közül a Sport TV választhat (ugyanis csak 2 meccset ajánlanak ki az amcsik általában).

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem tök felesleges ezen lovagolni, gondolom a Getafe és a Mallorca szurkolóin kívül mindenki ki lenne akadva, ha mondjuk egy Barca-Real meccs helyett egy Getafe-Mallorca meccset adna a TV.

Másrészt hiába a tradíció, az átlag magyar néző az elmúlt 4-5-6 év alapján érdeklődik csapatok iránt, ez pedig a Pats-Colts-Steelers trióról szólt igazából.

Ha a Lions 2-3 alkalommal PO-csapat lesz, akkor ez is megváltozik.somoskovig
Köszi.

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Szerintem tök felesleges ezen lovagolni, gondolom a Getafe és a Mallorca szurkolóin kívül mindenki ki lenne akadva, ha mondjuk egy Barca-Real meccs helyett egy Getafe-Mallorca meccset adna a TV.

Másrészt hiába a tradíció, az átlag magyar néző az elmúlt 4-5-6 év alapján érdeklődik csapatok iránt, ez pedig a Pats-Colts-Steelers trióról szólt igazából.

Ha a Lions 2-3 alkalommal PO-csapat lesz, akkor ez is megváltozik.