Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Én amit találtam honlapot, havi 10 $-ért kiváló képminőséget és az összes meccset nézhetem plusz éjjel nappal megy az NFL network ESPN stb.
Ennyit szerintem megér, hogy ne idegeskedjen az ember 😉topmodell
Ez melyik oldal?Mad
Válasz privátban elküldve 😉topmodell
Ha nekem is el tudnád küldeni, azt nagyon megköszönném.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2011/09/detroit_lions_quarterback_matt_1.html

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Two roster moves

Wed, 21 Sep 2011 14:42:20 -0700

The Detroit Lions re-signed WR Tim Toone to the practice squad Wednesday, Sept. 21, and released CB Donovan Warren from the practice squad in a corresponding move.

Toooooooooooooooooooooone!

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Nick Fairley expected to play a lot

Tue, 20 Sep 2011 10:08:25 -0700

Detroit Lions DL Nick Fairley (foot), who has missed the first two weeks of the season, is expected to play a lot this season, according to head coach Jim Schwartz. "He's going to be a big part of what we do here over the course of not just this season but long term and we want to make sure he's right before we get him on the field," Schwartz stated. Fairley isn't expected to be active for Week 3.Bazzani
én, annak ellenére hogy Bengals szurkoló vagyok, nagyon szeretném már látni a Suh-Fairley párost. Sokat kell még kihagynia? Láttam 1gyel feljebb, hogy szerinted igen, de mit mondanak a csapatnál?Amadeus91
Akkor fog játszani,ha teljesen egészséges.
Sztem nagyjából LeShoure-al egyszerre jövő szeptemberben.

Amúgy ez a legfrisseb hivatalos info:
If Fairley could return to practice next week, there would be a slim chance he could play at Dallas on Oct. 2.

Nagyon meglepődnék rajta.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én amit találtam honlapot, havi 10 $-ért kiváló képminőséget és az összes meccset nézhetem plusz éjjel nappal megy az NFL network ESPN stb.
Ennyit szerintem megér, hogy ne idegeskedjen az ember 😉topmodell
Ez melyik oldal?Mad
Válasz privátban elküldve 😉topmodell
Küld már el nekem is,meg azt is,hogy kell regelni!
Köszike. 😉

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Vasárnap Nagy próba elé áll a run defense-unk. Ahogy bazz is említette AP ellenünk mindig nagyon jó.
Végre egy kis revansot vehetünk a temérdek zakoert amit rivalisaink ellen szenvedtünk az utóbbi években.topmodell
Tavaly két meccsen 190 yd.
Előtte két meccsen 225 yd.

Nem mondanám, hogy szétfutott minket.MacPhisto
Akkor csak nekem tűnt érzetre úgy, hogy kinyír minket :/
Nem néztem utána...
Bár ha bármelyik meccsről kérdeznének az elmúlt évekből szinte csak rosszat tudnék mondani.
Nagyon remélem hogy idén ez megfordul.
harmadik hét jön és még nem k*rv@ anyáztam a TV előtt 😀 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én ültem és dühöngtem,mert annyira szaggatott a stream,hogy szinte rádióközvetítés volt. Bezzeg a reklám az nem szaggatott...
Amúgy meg furcsa érzés volt,de már tavaly a Rams-et is így vertük meg.
Azért az elején korántsem voltunk olyan dominánsok,volt is egy kis ideg bennem,de a Chiefs szinte megnyerette velünk.Bazzani
Én amit találtam honlapot, havi 10 $-ért kiváló képminőséget és az összes meccset nézhetem plusz éjjel nappal megy az NFL network ESPN stb.
Ennyit szerintem megér, hogy ne idegeskedjen az ember 😉topmodell
Ez melyik oldal?Mad
Válasz privátban elküldve 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Lehet kicsit ünneprontó leszek, de ti hogyan éltétek meg a hétvégi győzelmet.
Én ültem és nem értettem mi történik. Meg kell még szoknom, hogy nem idegeskedek egy meccsen és szó szerint nem is izgalmas... hamar eldől és nem azért mert szívunk, hanem mert akkora előnyre teszünk szert 😀topmodell
Én ültem és dühöngtem,mert annyira szaggatott a stream,hogy szinte rádióközvetítés volt. Bezzeg a reklám az nem szaggatott...
Amúgy meg furcsa érzés volt,de már tavaly a Rams-et is így vertük meg.
Azért az elején korántsem voltunk olyan dominánsok,volt is egy kis ideg bennem,de a Chiefs szinte megnyerette velünk.Bazzani
Én amit találtam honlapot, havi 10 $-ért kiváló képminőséget és az összes meccset nézhetem plusz éjjel nappal megy az NFL network ESPN stb.
Ennyit szerintem megér, hogy ne idegeskedjen az ember 😉topmodell
Ez melyik oldal?

@KJuraszik
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
Vasárnap Nagy próba elé áll a run defense-unk. Ahogy bazz is említette AP ellenünk mindig nagyon jó.
Végre egy kis revansot vehetünk a temérdek zakoert amit rivalisaink ellen szenvedtünk az utóbbi években.topmodell
Tavaly két meccsen 190 yd.
Előtte két meccsen 225 yd.

Nem mondanám, hogy szétfutott minket.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Vasárnap Nagy próba elé áll a run defense-unk. Ahogy bazz is említette AP ellenünk mindig nagyon jó.
Végre egy kis revansot vehetünk a temérdek zakoert amit rivalisaink ellen szenvedtünk az utóbbi években.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 966
Lions | Nick Fairley expected to play a lot

Tue, 20 Sep 2011 10:08:25 -0700

Detroit Lions DL Nick Fairley (foot), who has missed the first two weeks of the season, is expected to play a lot this season, according to head coach Jim Schwartz. "He's going to be a big part of what we do here over the course of not just this season but long term and we want to make sure he's right before we get him on the field," Schwartz stated. Fairley isn't expected to be active for Week 3.Bazzani
én, annak ellenére hogy Bengals szurkoló vagyok, nagyon szeretném már látni a Suh-Fairley párost. Sokat kell még kihagynia? Láttam 1gyel feljebb, hogy szerinted igen, de mit mondanak a csapatnál?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Lehet kicsit ünneprontó leszek, de ti hogyan éltétek meg a hétvégi győzelmet.
Én ültem és nem értettem mi történik. Meg kell még szoknom, hogy nem idegeskedek egy meccsen és szó szerint nem is izgalmas... hamar eldől és nem azért mert szívunk, hanem mert akkora előnyre teszünk szert 😀topmodell
Én ültem és dühöngtem,mert annyira szaggatott a stream,hogy szinte rádióközvetítés volt. Bezzeg a reklám az nem szaggatott...
Amúgy meg furcsa érzés volt,de már tavaly a Rams-et is így vertük meg.
Azért az elején korántsem voltunk olyan dominánsok,volt is egy kis ideg bennem,de a Chiefs szinte megnyerette velünk.Bazzani
Én amit találtam honlapot, havi 10 $-ért kiváló képminőséget és az összes meccset nézhetem plusz éjjel nappal megy az NFL network ESPN stb.
Ennyit szerintem megér, hogy ne idegeskedjen az ember 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Most nézem, hogy a mi meccsünk után összecsap a másik két csoport ellenfél is. Hosszú este lesz, mert tuti azt is megnézem.
A magyar csatorna is azt adja amúgy!?
Nem mintha szívesebben követném náluk mint a neten 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Azért ez túlzás, nem írta le mindenki, sőt, kevesebben voltak akik leírták.MacPhisto
Nekem az rémlik hogy folyamatosan ment a lejárató kampány, gyenge class miatt 1/1, indokolatlanul hatalmas szerződés, gigabust lesz stb.JayB
Ja jó szar draft volt. Stafford, Sanchez, Freeman, csak a QB-kat említem 😉MacPhisto
Sanchez 1/5 giga reach volt, senki se értette ahogy Freeman első kör is furcsa volt. Stafford-ot sem tartották méltónak az 1/1-re. Nem én gondoltam így hanem a köztudatban volt így.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
+1

Ráadásul az annó mindenki által leírt és bustnak jósolt Stafford miatt is szurkolok nektek.JayB
Azért ez túlzás, nem írta le mindenki, sőt, kevesebben voltak akik leírták.MacPhisto
Nekem az rémlik hogy folyamatosan ment a lejárató kampány, gyenge class miatt 1/1, indokolatlanul hatalmas szerződés, gigabust lesz stb.JayB
Ja jó szar draft volt. Stafford, Sanchez, Freeman, csak a QB-kat említem 😉

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
én még Packers drukkerként sem tudok/tudtam a Lions ellen lenni soha, úgyhogy nyugi, idén meglesz a csoport 2. hely 😊Hurka
+1

Ráadásul az annó mindenki által leírt és bustnak jósolt Stafford miatt is szurkolok nektek.JayB
Azért ez túlzás, nem írta le mindenki, sőt, kevesebben voltak akik leírták.MacPhisto
Nekem az rémlik hogy folyamatosan ment a lejárató kampány, gyenge class miatt 1/1, indokolatlanul hatalmas szerződés, gigabust lesz stb.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 761 — Detroit vs. everybody
én még Packers drukkerként sem tudok/tudtam a Lions ellen lenni soha, úgyhogy nyugi, idén meglesz a csoport 2. hely 😊Hurka
+1

Ráadásul az annó mindenki által leírt és bustnak jósolt Stafford miatt is szurkolok nektek.JayB
Azért ez túlzás, nem írta le mindenki, sőt, kevesebben voltak akik leírták.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
A DLine egyelőre nagy kérdőjel,bár sztem két ligaszinten jó OLine volt ellenük. Bazzani
Azért ez túlzás. OK a Chiefs OL runblockban TOP3 viszont passprotban szvsz a liga alsó felében van. A Bucs OL meg egyenesen rossz 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Nick Fairley expected to play a lot

Tue, 20 Sep 2011 10:08:25 -0700

Detroit Lions DL Nick Fairley (foot), who has missed the first two weeks of the season, is expected to play a lot this season, according to head coach Jim Schwartz. "He's going to be a big part of what we do here over the course of not just this season but long term and we want to make sure he's right before we get him on the field," Schwartz stated. Fairley isn't expected to be active for Week 3.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
én még Packers drukkerként sem tudok/tudtam a Lions ellen lenni soha, úgyhogy nyugi, idén meglesz a csoport 2. hely 😊Hurka
+1

Ráadásul az annó mindenki által leírt és bustnak jósolt Stafford miatt is szurkolok nektek.JayB
Köszönjük uraim,én azért tudok a GB ellen szurkolni. 😉

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A O-Line szerintem messze a tízestől. Staff-ot jól védjük meg ez tetszik, de nem tudunk a futójátéknak helyet csinálni.
A D-Line messze nem olyan domináns mint gondoltam. Suh-nak is egy félidő végi minden mind1 sackje van.
Vagy én várok túl sokat?!
Fairley-ről van valami hír?? Mikor jöhet vissza?!topmodell
Nekem az OLine az eddigi évekhez képest símán megérdemli a tízest. Mivel 80%ban a passzokra alapozunk így (meg Stafford egészsége miatt is) a pass protection a lényeg,ha lenne némi run block az már csak hab lenne a tortán.
A DLine egyelőre nagy kérdőjel,bár sztem két ligaszinten jó OLine volt ellenük. Lesznek itt még áttörhetőbb falak,főleg csoporton belül.

Fairley már kocog,de én meglepődnék ha idén nagy szerepet kapna. Talán pár playt játszani fog. Ha meglesz a PO,akkor mint friss erő jól jöhet.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet kicsit ünneprontó leszek, de ti hogyan éltétek meg a hétvégi győzelmet.
Én ültem és nem értettem mi történik. Meg kell még szoknom, hogy nem idegeskedek egy meccsen és szó szerint nem is izgalmas... hamar eldől és nem azért mert szívunk, hanem mert akkora előnyre teszünk szert 😀topmodell
Én ültem és dühöngtem,mert annyira szaggatott a stream,hogy szinte rádióközvetítés volt. Bezzeg a reklám az nem szaggatott...
Amúgy meg furcsa érzés volt,de már tavaly a Rams-et is így vertük meg.
Azért az elején korántsem voltunk olyan dominánsok,volt is egy kis ideg bennem,de a Chiefs szinte megnyerette velünk.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
én még Packers drukkerként sem tudok/tudtam a Lions ellen lenni soha, úgyhogy nyugi, idén meglesz a csoport 2. hely 😊Hurka
+1

Ráadásul az annó mindenki által leírt és bustnak jósolt Stafford miatt is szurkolok nektek.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
én még Packers drukkerként sem tudok/tudtam a Lions ellen lenni soha, úgyhogy nyugi, idén meglesz a csoport 2. hely 😊
több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A O-Line szerintem messze a tízestől. Staff-ot jól védjük meg ez tetszik, de nem tudunk a futójátéknak helyet csinálni.
A D-Line messze nem olyan domináns mint gondoltam. Suh-nak is egy félidő végi minden mind1 sackje van.
Vagy én várok túl sokat?!
Fairley-ről van valami hír?? Mikor jöhet vissza?!

One Team
One Detroit
One Pride