NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 4 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Elgton Jenkins kezd a hétvégén Lg-ban , Lane Taylor helyén .
Tetszik a dolog nagyon gyenge volt eddig Taylor szerintem , remélem Jenkins hamar bizonyítja h megérte a második kört .
nando89
ha emlékeim nem csalnak, talán csak 2 drive-ot volt a pályán a Vikes ellen Taylor
gamerkr
Taylor IR, helyette Pankey jött fel a gyakorlóból.
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Elgton Jenkins kezd a hétvégén Lg-ban , Lane Taylor helyén .
Tetszik a dolog nagyon gyenge volt eddig Taylor szerintem , remélem Jenkins hamar bizonyítja h megérte a második kört .
nando89
ha emlékeim nem csalnak, talán csak 2 drive-ot volt a pályán a Vikes ellen Taylor

több mint 4 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 619
Elgton Jenkins kezd a hétvégén Lg-ban , Lane Taylor helyén .
Tetszik a dolog nagyon gyenge volt eddig Taylor szerintem , remélem Jenkins hamar bizonyítja h megérte a második kört .
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Esélyes hogy vékony jégen táncolt már eddig is és nem a hétvégén mutatott bizonytalan produkció miatt. Mi láttuk ők nettó 3 percben a pályán ők meg 3 évig nap mint nap. Davis nem lesz nagy steal ez ennyi idő alatt már bebizonyosodhatott. Az ilyen játékosok folyamatosan morzsolódnak le a rosterről ráadásul nem is kivágva lett hanem tradelve szóval annyira még magyarázni sem kell.
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Egy jo returner rank fer mondjuk, Davis eletveszely volt es nem az ellenfelre nezve.
JayB
A tavalyi Montgomey munkásság után tényleg fordíthattunk volna több energiát egy jó returner keresésébe.
jabi
Szerintem tök jó összehasonlítás ez a Montgomery ügy. Bevallom azt is egy kicsit forrófejűnek éreztem és ezt is. Van egy returner. Jó vagy nem, hétről hétre bízunk benne, készítjük fel, majd van egy fatális játéka, és kidobjuk (ok, eltradeljük egy 6-7. körös pickért). Davisnek nem is volt ilyen fatális baromsága, szimplán gyenge volt vasárnap. El lehet bárkit tradelni, aki nem ad bele mindent a felkészülés során, aki bomlasztja a csapategységet, vagy egyszerűen még sincs meg a megfelelő tehetsége a csapatban maradáshoz. De amikor látványosan egy rossz teljesítmény után azonnal lökünk el valakit, annak veszélyes üzenete van. Ha játékosként ezt látom, akkor óhatatlanul arra gondolok, hogy basszus nagyon kell vigyázni, nem hibázhatok. Lehet nem tudom jól átadni, mit gondolok, de az emberek fejlesztésében általános szabály, hogy a befektetett munkát és a kompetenciákat értékeljük, és ha ezek nem működnek, akkor lépjünk.
salsa99
nem csak azért lett eltradelve szerintem mert volt egy rossz meccse returner-ként, hanem mert WR-ként semmit nem mutatott mióta itt van , esetleg többet látnak egy másik elkapóban(Lazard pl.).
Pep71
Lehet. Lehet azért, mert minden reggel a kocsmából érkezett az edzésre, és vodkásat böfögött Gutey arcába. Nem tudom. Nekem nem is a trade-el van a bajom, (egész fair, ha kapunk egy 6. kört érte) hanem az időzítéssel, és ennek az üzenetével.
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Egy jo returner rank fer mondjuk, Davis eletveszely volt es nem az ellenfelre nezve.
JayB
A tavalyi Montgomey munkásság után tényleg fordíthattunk volna több energiát egy jó returner keresésébe.
jabi
Szerintem tök jó összehasonlítás ez a Montgomery ügy. Bevallom azt is egy kicsit forrófejűnek éreztem és ezt is. Van egy returner. Jó vagy nem, hétről hétre bízunk benne, készítjük fel, majd van egy fatális játéka, és kidobjuk (ok, eltradeljük egy 6-7. körös pickért). Davisnek nem is volt ilyen fatális baromsága, szimplán gyenge volt vasárnap. El lehet bárkit tradelni, aki nem ad bele mindent a felkészülés során, aki bomlasztja a csapategységet, vagy egyszerűen még sincs meg a megfelelő tehetsége a csapatban maradáshoz. De amikor látványosan egy rossz teljesítmény után azonnal lökünk el valakit, annak veszélyes üzenete van. Ha játékosként ezt látom, akkor óhatatlanul arra gondolok, hogy basszus nagyon kell vigyázni, nem hibázhatok. Lehet nem tudom jól átadni, mit gondolok, de az emberek fejlesztésében általános szabály, hogy a befektetett munkát és a kompetenciákat értékeljük, és ha ezek nem működnek, akkor lépjünk.
salsa99
nem csak azért lett eltradelve szerintem mert volt egy rossz meccse returner-ként, hanem mert WR-ként semmit nem mutatott mióta itt van , esetleg többet látnak egy másik elkapóban(Lazard pl.).
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Tramon 6.9-es átlaggal hordott vissza tavaly, vajon ő lesz a Denver ellen?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Egy jo returner rank fer mondjuk, Davis eletveszely volt es nem az ellenfelre nezve.
JayB
A tavalyi Montgomey munkásság után tényleg fordíthattunk volna több energiát egy jó returner keresésébe.
jabi
Szerintem tök jó összehasonlítás ez a Montgomery ügy. Bevallom azt is egy kicsit forrófejűnek éreztem és ezt is. Van egy returner. Jó vagy nem, hétről hétre bízunk benne, készítjük fel, majd van egy fatális játéka, és kidobjuk (ok, eltradeljük egy 6-7. körös pickért). Davisnek nem is volt ilyen fatális baromsága, szimplán gyenge volt vasárnap. El lehet bárkit tradelni, aki nem ad bele mindent a felkészülés során, aki bomlasztja a csapategységet, vagy egyszerűen még sincs meg a megfelelő tehetsége a csapatban maradáshoz. De amikor látványosan egy rossz teljesítmény után azonnal lökünk el valakit, annak veszélyes üzenete van. Ha játékosként ezt látom, akkor óhatatlanul arra gondolok, hogy basszus nagyon kell vigyázni, nem hibázhatok. Lehet nem tudom jól átadni, mit gondolok, de az emberek fejlesztésében általános szabály, hogy a befektetett munkát és a kompetenciákat értékeljük, és ha ezek nem működnek, akkor lépjünk.
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Egy jo returner rank fer mondjuk, Davis eletveszely volt es nem az ellenfelre nezve.
JayB
A tavalyi Montgomey munkásság után tényleg fordíthattunk volna több energiát egy jó returner keresésébe.
jabi
Shepherd lett volna a másik opció Davis mellett csak ő eddig nem volt bevethető és még most is lábadozik.
több mint 4 éve
jabi Green Bay Packers 128
Egy jo returner rank fer mondjuk, Davis eletveszely volt es nem az ellenfelre nezve.
JayB
A tavalyi Montgomey munkásság után tényleg fordíthattunk volna több energiát egy jó returner keresésébe.
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 347
Egy jo returner rank fer mondjuk, Davis eletveszely volt es nem az ellenfelre nezve.
JayB
Ilyenkor jól esik csak úgy összehasonlításképpen belegondolni abba, hogy pl. a 2000-es évek végén meg a 2010-es évek elején olyan returnereink voltak, mint Nelson, Woodson vagy Cobb 😊
több mint 4 éve
casaubon Green Bay Packers 2 137
Trevor Davis -> Raiders
több mint 4 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.packers.com/news/what-you-might-ve-missed-limiting-a-nemesis?campaign=sf219565220_FB_C%2DContent%2DGB%5FSP%2DCenex%2DGB%5FCT%2DWhat%20You%20Might%27ve%20Missed%2DGB_sf219565220&sf219565220=1&fbclid=IwAR0CQTZ359Xu3LJcIzGe5fCeGUVZY-BqekSwzRWd2mJ1kfo_8KLySWrisTc

Ilyen blokkolásokat sem láttunk tavaly...
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Egy jo returner rank fer mondjuk, Davis eletveszely volt es nem az ellenfelre nezve.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Azert ezt a beszelgetest nehez CM3 es Perry jelenletevel elkepzelni.
Van pozitiv energia 😀
 twitter.com/StaceyDales/status/1173645884078350336?s=19
jossbeaumont
Abszolút... a legjobb, ami a Packers-el történhetett az a Smithek. Apropó tegnap érkezett egy újabb Smith. CB Tremon Smith a Chiefstől.
-You can't have enough Smith on your team-
salsa99
Azért ez még sehol sincs attól a Williams-gyűjteménytől, ami néhány éve volt Buffaloban 😊
empty taxi
Ki mondta, hogy itt megállunk a Smith projekttel?
 www.reddit.com/r/GreenBayPackers/comments/d5gd9q/the_packers_defense_in_2022_when_gute_makes_every/
SBL
 twitter.com/Chiefs/status/1051668659590983681?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1051668659590983681&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.packershome.com%2Fforum%2Fposts%2Fm422049-packers%23post422049

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Azert ezt a beszelgetest nehez CM3 es Perry jelenletevel elkepzelni.
Van pozitiv energia 😀
 twitter.com/StaceyDales/status/1173645884078350336?s=19
jossbeaumont
Abszolút... a legjobb, ami a Packers-el történhetett az a Smithek. Apropó tegnap érkezett egy újabb Smith. CB Tremon Smith a Chiefstől.
-You can't have enough Smith on your team-
salsa99
Azért ez még sehol sincs attól a Williams-gyűjteménytől, ami néhány éve volt Buffaloban 😊
empty taxi
Ki mondta, hogy itt megállunk a Smith projekttel?
 www.reddit.com/r/GreenBayPackers/comments/d5gd9q/the_packers_defense_in_2022_when_gute_makes_every/
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
És egy kis színes stat, bár csak 2 hét, de azért összevethető:

Nick Perry in 2018: 13 pressures
Za’Darius Smith in 2 games: 15 pressures

2018 Packers first 2 weeks (Chi/Min): 36 pressures, 1 int, 4 PDs, 52 points allowed
2019 Packers first 2 weeks (Chi/Min): 59 pressures, 3 int, 9 PDs, 19 points allowed
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Azert ezt a beszelgetest nehez CM3 es Perry jelenletevel elkepzelni.
Van pozitiv energia 😀
 twitter.com/StaceyDales/status/1173645884078350336?s=19
jossbeaumont
Abszolút... a legjobb, ami a Packers-el történhetett az a Smithek. Apropó tegnap érkezett egy újabb Smith. CB Tremon Smith a Chiefstől.
-You can't have enough Smith on your team-
salsa99
Azért ez még sehol sincs attól a Williams-gyűjteménytől, ami néhány éve volt Buffaloban 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Azert ezt a beszelgetest nehez CM3 es Perry jelenletevel elkepzelni.
Van pozitiv energia 😀
 twitter.com/StaceyDales/status/1173645884078350336?s=19
jossbeaumont
Abszolút... a legjobb, ami a Packers-el történhetett az a Smithek. Apropó tegnap érkezett egy újabb Smith. CB Tremon Smith a Chiefstől.
-You can't have enough Smith on your team-
több mint 4 éve
pecsi92 Green Bay Packers 493
Greene IR, egész sokáig bírtuk kórház nélkül
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Azert ezt a beszelgetest nehez CM3 es Perry jelenletevel elkepzelni.
Van pozitiv energia 😀
 twitter.com/StaceyDales/status/1173645884078350336?s=19
jossbeaumont
Smith Bro's, Savage, Amos, Jaire, Clark, Martinez , elég tetszetősen alakul a D#!!
Élmény nézni őket, van energia az látszik, így tovább!! 😀
több mint 4 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Azert ezt a beszelgetest nehez CM3 es Perry jelenletevel elkepzelni.
Van pozitiv energia 😀
 twitter.com/StaceyDales/status/1173645884078350336?s=19
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
 www.twincities.com/2019/09/15/packers-withstand-aaron-rodgers-fourth-down-gaffe/

Na ezért volt ideges Rodgers a félidő vége előtt a negyediknél... sokba is kerülhetett volna.
JayB
Meg ehez kapcsolodva azert nagyon vakon kell lenni egy HC-nak ahoz hogy ne tudja lereagalni egy idokeressel azt hogy nem ment a fel a field goal team es a komplett O felallt egy jatekhoz. Legyen az a felallas barmennyire is gyors ezt azert nem veszem be, LaFleur csak nem akart belekotni Rodgers velt dontesebe, legalabbis erre mas magyarazat nincs. 🤷‍♂️
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
 www.twincities.com/2019/09/15/packers-withstand-aaron-rodgers-fourth-down-gaffe/

Na ezért volt ideges Rodgers a félidő vége előtt a negyediknél... sokba is kerülhetett volna.
több mint 4 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Első negyedben nem ismertem rá a támadókra..😀 aztán a követekező 3-ban igen 😀
D# 1-2-t szerelést eltekintve megint pöpec volt, le a kalappal.
Viszont egy WR2, meg normális TE elférne még bőven.
Lényeg a 2W, Go Pack Go!