Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Különben az is egy megkérdőjelezhető döntés volt, hogy miért nem adták egyszer Dillon kezébe a labdát az utolsó sorozatnál, aki előtte többször magával cipelt több védőt és tuti, hogy közelebb vitt volna titeket a gólvonalhoz.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Csak ugy a gondolattal eljatszva, mire menne ez a Pali egy Saintsben vagy akar egy Coltsban?
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szerintem egyértelmű, hogy a vezetőségnél nincs valami rendben. Igazából McCarthyval is nagyjából ugyan ez volt a helyzet. Nekem ez is volt a legnagyobb bajom vele, tavaly ilyenkor amikor leigazoltuk. Hogy egy valaha volt egyik legjobb QBval, jo tíz év alatt egy SB részvétel.

Nem tudom mire számít a front office, mert ha tényleg arra kerül a sor, hogy Rodgres menni akar, mit tudnak neki mondani amiért maradna? Vagy miben bíznak ennyire, hogy nélküle is egy minden éveb kb. biztos PO csapat maradna ez a gárda?

Én nem ejtenék könnyeket ha mondjuk átkerülne az AFCbe, mert annyiszor beleszart már a levesünkbe alapszakasz/rájátszás meccsen egyaránt.

Csak tényleg furcsa, hogy egy ilyen generációs zsenivel rendelkező csapat, lassan húsz éve, nem probál meg mindent, hogy egy baszó supporting cast-ot tegyen köré. Vagy legalábbis kívülről úgy tűnik.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Most nem fog meg elmenni, de ez egy nagyon egyertelmu celzas volt arra hogy milyen offseasont var. Ha veletlenul SB-be jutnank sem tennek sok penzt arra hogy hosszabitana.
JéBé
Mondjuk 23ig van szerződése. A resign sztem alapvetően sem kerülne szóba ha minden rendben lenne.

Gut éra egyik első move-ja volt 18ban a hosszabbítás.

A csalódottság biztos benne van és amit írt Pep is, hogy sok helyen mi mindent megkaphatna, de szerintem nem megoldható idén, ezzel a csökkentett cap-el egy trade.
22ben már annál realisabb. Akkor mar ráadásul 2 éve nézhett Mr. Szerelem a csodas Aaront. Ha tippelni kell utcso év jön, talán meg is kapja a supportot, értsd jön WR (főleg drafton mert is FAra nincs pénz), de 22-ben véget ér egy időszak.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Kb. mindent leírtatok már előttem. Ez így rettentően szomorú.
Az irodámban letéptem a falról az eddig ott függő és babonából az eredményekkel ki nem töltött 2020 Packers Schedule-t, bár kit érdekel ez....
Kíváncsi vagyok a változásokra, felkészültem a legrosszabbakra is. Azaz dehogy...
Gergőbácsi
Hat harmadszor hallgatom végig Aaron nyilatkozatat, és egyre jobban felek attól h cserét ker ... azért az volna az igazi gyomros ..de ahogy beszélt és amik tortentek meg nem lepne de remelem csak a frusztráció .
nando89
Brady-minta ott van előtte. Ha nyerni akar, nem csak kaszálni, akkor váltania kell (amibe belepusztulnék) olyan franchise-hoz, ahol kiszolgálják, biztosítják a feltételeket, AMIT MEGÉRDEMELNE.

Ez a vezetőség bizonyította, hogy a saját állásának 10 éves bebiztosítását előbbre valónak tartja, mint azt, hogy Rodgers pályafutása alatt egy win now idényt fusson. Ez csak azért baj, mert reális esély lenne/lett volna a SB-ra.
"Okken borotvájaként" ismert törvényszerűség most is beigazolódott: a nyilvánvaló és egyszerű megoldás a helyes, azaz nem agyafúrt, remek draftok történtek az utóbbi években, amiket csak mi amatőrök nem látunk át, hanem két év alatt a 18 draftcetlink 90%-át egyszerűen felgyújtottuk a Lambeau WC-jében.

Miért maradna Arod?
Elfogadta MLF rendszerét, beállt a sorba, és egy középszerű csapatot vitt el az elődöntőig.
Fog ez változni? Nem hiszem, semmi sem bizonyította éveken át...
Kereshetne ennél többet máshol? Ez nem is kérdés...
Sőt, Gute olyan ellenértéket kaphatna érte, amire 10-20 évben is ritkán van lehetőség. Nem vagyok benne biztos, hogy nem azzal akarná a saját jövőjét megalapozni.

Egy jó szezon méltatlanul elrontott lezárása után mindenki szomorú, de én úgy érzem ha Rodgers tiplizni akarna, az jogos lenne...
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Ha kikapott volt a Tampa a Brady nép dühönghetne, hogy miért kellett a 1. downok 90%-ban futni - joggal.
Így, hogy a GB kapott ki mi pár szar call miatt elégedetlenkedünk és amiatt mert nem volt meg a support AR utolsó éveire - joggal.

Nem lehetne, hogy összehozzuk itt a két népet? Csapatéptésre jöjjön a Bucs vonal és az all in 1-2 évre, a meccselésbe mehet a mi stábunk, mert 1-1 play igen el lett rontva, összességében jó játékok voltak a meccs nagyrészén. Aztán A meccsen ez a 12-es, B meccsen az a 12-es játszik.

Nem gondolom, hogy AR el akarna menni idén. Mindenhogy 30+ milla DM jönne utána, ezt nem lehet benyelni, nincs rá capünk... 😀
Arra azonban van esély, hogy 2021 lesz a last dance.
alatriste
Szerintem azért megfordul a fejében, hogy egy másik csapatban mit meg nem tennének azért , hogy végre legyen egy elit QB-juk. Pl. Brady-Bucs.
Meg az is hogy be lehet jutni úgy is a SB-ba , hogy dobsz 3 int-et , mert a csapat kisegít.
Nézzük milyen rosszul járhatna, ha elmenne egy olyan csapatba, aki próbálna SB-t nyerni vele.
Talán lenne 1-nél több normális célpontja is egyszerre.
Lenne egy top10, akár top 5 védelem mögötte.
A ST nem bohóckodna minden meccsen.
3 playoff veresége van, úgy hogy közben 3+TD-t passzolt , ezzel vezeti a rangsort.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Most nem fog meg elmenni, de ez egy nagyon egyertelmu celzas volt arra hogy milyen offseasont var. Ha veletlenul SB-be jutnank sem tennek sok penzt arra hogy hosszabitana.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha kikapott volt a Tampa a Brady nép dühönghetne, hogy miért kellett a 1. downok 90%-ban futni - joggal.
Így, hogy a GB kapott ki mi pár szar call miatt elégedetlenkedünk és amiatt mert nem volt meg a support AR utolsó éveire - joggal.

Nem lehetne, hogy összehozzuk itt a két népet? Csapatéptésre jöjjön a Bucs vonal és az all in 1-2 évre, a meccselésbe mehet a mi stábunk, mert 1-1 play igen el lett rontva, összességében jó játékok voltak a meccs nagyrészén. Aztán A meccsen ez a 12-es, B meccsen az a 12-es játszik.

Nem gondolom, hogy AR el akarna menni idén. Mindenhogy 30+ milla DM jönne utána, ezt nem lehet benyelni, nincs rá capünk... 😀
Arra azonban van esély, hogy 2021 lesz a last dance.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 040 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Már tavaly is Chiefs-Packers döntőt szerettem volna, kár. Nyilván nem örülnétek, de Rodgersnek tényleg le kellene lépnie, ha már az edző marad, mert évről évre várni ugyanazokkal az emberekkel más eredményt, az értelmetlen.
több mint 3 éve
Cseko New Orleans Saints 14
Egy NFC dontoben, ilyen kevessel a vege elott azt biza megkellett volna futnia Rodgersnek 3rd-nal....Most hirtelen nememlekszem milyen messze volt csak arra hogy egy szep nagy ures terulet volt elotte,ha nem is futja meg de azert a 4th es rovidnel mar mas lett volna a helyzet.. Nem is ertem LaFleaur mire gondolt...
több mint 3 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Kb. mindent leírtatok már előttem. Ez így rettentően szomorú.
Az irodámban letéptem a falról az eddig ott függő és babonából az eredményekkel ki nem töltött 2020 Packers Schedule-t, bár kit érdekel ez....
Kíváncsi vagyok a változásokra, felkészültem a legrosszabbakra is. Azaz dehogy...
Gergőbácsi
Hat harmadszor hallgatom végig Aaron nyilatkozatat, és egyre jobban felek attól h cserét ker ... azért az volna az igazi gyomros ..de ahogy beszélt és amik tortentek meg nem lepne de remelem csak a frusztráció .
nando89
Nevetséges , hogy nem akar a GB front office win now módba váltani, de még normálisan draftolni se.
Brady elment a Bucs-ba és rögtön hoztak neki egy AB-t meg Gronkot, pedig ők előtte is jól álltak elkapó fronton, falat is helyre tették, védelmük alapból jobb volt, bár a gb-nél nem nehéz.
Tegnap 5 sack Rodgers-en, 1 Bradyn.
GB-nél látszódott , hogy Pettine nem tud értelmes d#-t összerakni , mégis hagyták kóklerkedni.
Az ST liga utolsó, nem baj maradjon úgy az is .
Adams-en kívül nincs normális elkapó , nem baj , draftoljunk egy QB-elso körben.
Röhej, hogy egy ilyen kaliberű qb-val 1x sikerült SB-ba jutni , tényleg kíváncsi vagyok ez a keret mire lenne képes AR nélkül , szerintem olyan 4-5 win max.
Egyre valószínűbb, hogy látjuk Rodgers-t más csapatban is játszani majd.
több mint 3 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
A végén 3. kísérletre talán Rodgers is megpróbálhatta volna megfutni, nekem úgy tűnt, a védők elég messze voltak. De ha csak a 2-3 yardosig jut, akkor is jobb helyzetbe kerültek volna negyedikre. (Közben olvasom, hogy már más is írja ezt.) Persze ettől függetlenül MLF nagyot hibázott, hogy aztán az FG-t választotta.

Nagy csalódottság lehet kint is, ezért ezt érdemes figyelembe venni a nyilatkozatoknál. Azért ebben a csapatban Rodgersszel bőven lehet jövőre is egy SB run, szóval ha mindenki lenyugszik, majd utána lesz érdekes, hogy ki hogyan látja a jövőt.

Music City Miracle
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Fotelharcosként nektek szurkoltam. Nyilván tv-n keresztül nem olyan, de én úgy láttam Rodgers akár meg is futhatta volna a végén a TD-t. Az endzone-ban a fél csapat Adamsre vigyázott, erre beerőltette neki. a passzt Nem értettem.
Jó lett volna látni a sajtfőnököt a SB-ban. Most meg nézhetem Bradyt meg a Chiefst. Hát egyik sem a kedvencem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Kb. mindent leírtatok már előttem. Ez így rettentően szomorú.
Az irodámban letéptem a falról az eddig ott függő és babonából az eredményekkel ki nem töltött 2020 Packers Schedule-t, bár kit érdekel ez....
Kíváncsi vagyok a változásokra, felkészültem a legrosszabbakra is. Azaz dehogy...
Gergőbácsi
Hat harmadszor hallgatom végig Aaron nyilatkozatat, és egyre jobban felek attól h cserét ker ... azért az volna az igazi gyomros ..de ahogy beszélt és amik tortentek meg nem lepne de remelem csak a frusztráció .
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Kb. mindent leírtatok már előttem. Ez így rettentően szomorú.
Az irodámban letéptem a falról az eddig ott függő és babonából az eredményekkel ki nem töltött 2020 Packers Schedule-t, bár kit érdekel ez....
Kíváncsi vagyok a változásokra, felkészültem a legrosszabbakra is. Azaz dehogy...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
D-Train Green Bay Packers Auburn Tigers 29
Kidühöngő Szezonértékelő

De nehéz ezek után bármi értelmeset írni...
Valaki írta hogy a szezon elötti elvárásokat túlteljesítettük viszont így a teljes képet nézve egy hazai pályás NFC döntő vereség után ez a szezon csalódás. Abszolút így gondolom én is.

Idegesség, csalódottság némi düh, kb ezek kavarognak bennem egy ilyen vereség után.
Legutóbb talán a Hawks meccs után éreztem ennyire rosszul magam...

Az elmúlt években hány idegenbeli NFC döntőt játszottunk ahol úgy indultunk neki hogy nem mi vagyunk az esélyesek de hátha... aztán mégse. Hogy jobb volt-e a tavalyi SF meccs ahol az első perctől esélyünk se volt? Mindenki eldöntheti maga de én azt milliószor könyebben tudom feldolgozni mert egy sokkal jobb csapat vert meg minket minden szinten.
De amikor eljutsz ide hogy végre sok sok év után hazai pályán (még ha nem is fullon lévőn) játszhatsz akkor azt a sanszot meg kell ragadnod bármi áron és mi ezt a sanszot eldobtuk magunktól. Nem elvették tőlünk hanem egyszerűen nem hoztuk azt a pluszt azt a játékot ami ilyenkor kell.
És ezt rohadt nehéz feldolgozni mert nincs rá semmi garancia hogy még egyszer ekkora sanszunk legyen a Rodgers érában...

Hogy mi lesz a következő szezonban, hááát...
Aki most nézte ARod sajtótájékoztatóját...azon az arcon minden rajta volt. Miért ne lehetne egymás után ugye 3 NFC döntő de azért Nem tudhatjuk hogy milyen hatással lesz a csapatra az egymás utáni 2 NFC döntő bukta főleg egy olyan mint a mai hazai pályán. Mikor 2szer vagy csak egy apró lépésre az SB-től... Nagy edzői munka lesz ezt megoldani és Lafleur interjúja is huhh, igen megviselt volt...

A mai után szerintem nincs értelme bármelyik egységre is ráfogni a vereséget.
Mindegyiknek voltak jó és rossz játékai
(Igen még a spec team is csinált 1 jó játékot legalább 😋)
De ha külön nézzük őket:

Spec Team: egyértelmű edző csere kell szerintem ez a legkönnyebb és legegyértelműbb döntés. Egész évben kritikán aluli volt az egység.

Offense:
Egész évben parádés teljesítmény (1-2 meccs kivétel) de hiába szépítjük a maiban bizony ők is vastagon benne voltak...
2szer kaptunk labdát a vezetéshez és nem éltünk vele. 2szer vesztettünk labdát (+1szer Tonyan szedte ugye össze a fumblet) mondhatjuk hogy ennyi eladott labda nem férne bele de hát akkor a másik oldal csak nevetne. Ott volt a sansz a támadóknál de nem éltek vele.
A red zoneban hagyott pontok is igen fájdalmasak illetve minden tiszteletem LaFleurnek mert nagyon összekapta a brigádot és nyilván biztos helye van továbbra is de ezt a field goalt rugunk és nem adjuk oda 4ikre ARodnak 5(?) Yardra az end zonetól ez nekem érthetetlen...főleg hogy egész évben mi voltunk az egyik legagresszívabb csapat a fourth downoknál és pont ilyenkor nem megyünk neki... fhuu még most is rohadtul felbasz.
Szóval lejárók közül én mindenképp Linsley megtartását támogatom ha lehetséges. Nagyon sajnálom Jonest hogy egy ilyen megmozdulás lehetett neki az utolsó itt, rengeteg örömöt okozott de egyszerűen nincs pénzünk megfizetni őt. Ha nem túl drágán de Williamst lehet megpróbálnám visszahozni. Ha minden igaz ugye jövőre játszani fog Funchess...de mindenképp kéne még playmaker WR illetve akkor egy robbanékonyabb futó. Szerintem az O jövőre is potens lesz, nem biztos hogy annyira domináns mint idén de talán nem lesz velük gond főleg ha tudnánk hozni normális wr-t is...
(Draftot már 1000szer kibeszéltük nem akarok újra vitát generálni, meg ugye a draftot 3-4 év után lehet értékelni
De azért az idei szezonhoz jó sokat hozzátettek a draftoljaink (legalább vagy 50 snappet mind a 8-9 draftotunk meg ugye mr első kör Jordan inactive Love parádé volt sokat segített ARodnak meg a csapatnak, de nem volt értéken wr vagy Lb)
Sorry ezért de még mindig idegesít 😒🙃

Defense
Talán itt a legnehezebb okosat mondani meg értékelni. Totál kiszámíthatatlan társaság. Sose tudod éppen milyen napjuk van de összességében én mindig félve néztem őket mert bármikor bennük volt egy totál lefagyás. Hogy ez egy Super Bowlra esélyes védelem ?(szerintem nem)
Szerintem ez a keret nevek alapján nyilván nem egy sztárvédelem de hogy lenne olyan edző aki többet tud belőlük kihozni? (Szerintem igen)
És ahogy írtam a mait nem lehet csak az ő nyakukba varni. 3 INT-et szereztek szóval ezek után mondhatjuk hogy hozták amit kell de bennem mégis van bőven hiányérzet. Amiket a hosszúpasszoknál műveltünk vagy a szezonban a futás ellen...egy jó koordinátor próbálja bújtatni a gyenge játékosát vagy próbál alkalmazkodni és reagálni. Az hogy 10 mp a vége elött amikor tudod hogy csak hosszút nem szabad benyelni fel raksz 1 safteyt és otthagyod azt a King-et 1v1ben akit addig is taknyosra szivattak??? Ennél csak a szezon eleji Preston Smith küldöm passz ellen védekezni volt nevetségesebb...
És itt jön az egyik ha nem a legfontosabb kérdés. 2 NFC döntő után ahol az egyik egyértelmű Def betli volt a mostani meg félig, szóval egy döntő után kirakod a koordinátorodat? Én mindenképp váltanék hogy hátha valaki egy kis életet tud lehelni ebbe a D-be. Hogy Lafluer vagy Gute is a váltás mellett van-e arról vannak kétségeim.
Ha a játékosokat nézzük: mindenképp kéne majd egy normális DT
Prestont fájó szívvel de lehet el kell engednünk ha pénzt akarunk (ha már Gary végre megérkezett)
Kirksey cut...fantasztikus igazolás volt...még ebből a gyenge ILB csapatból se lógott ki felfelé. Ide mindenképp kell ember a draftról (mint az elmúlt 4 évben ugye de senki nem volt értéken)
Sec: Jaire tanár! Nagyon sokba fog kerülni de végre van egy normális cornerünk!
King...azt hiszem nem kell sokat írnom, a mai meccs magáért beszél. Az egyetlen Packers játékos akivel nem igazán tudok szimpatizálni. Az hogy amit ráddobnak mondjuk 5 labdából 4 elkapás de az 5nél szerelsz végre és utánna játszod a nagymenőt meg mutogatsz és trash talkolsz szerintem nevetséges... ha úgy csinálod mint Alexander hogy leveszed a meccsen az elkapód akkor persze legyél te a jani és nyomjad a dumát de így...iszonyat olcsón hoznám csak vissza cserének de szerintem ő többet gondol magáról szóval itt búcsúzhatunk is. Pedig reménykedtem hogy a King-Josh jackson duó majd jó lesz de totál homály mind2.
Szóval mindenképp kelleni fog egy CB2.
Az Amos-Savage duó (+Redmond) amúgy nem volt rossz, néha benéznek 1-2 nagyobb játékot de velük van tán a legkevesebb gond.
Szóval így állunk most. Elősször is el kell dönteni mi legyen Pettinnel és onnantól indulhat a buli.
Szóval ami mindenképp kellene az általam vázolt helyzetben: CB2, WR2, ILB, DT,RB,OLB


Szóval lassan lehet készülni a draftra. Ahogy látható elég sok nehéz döntést kell majd meghozni és elég sok needünk van szóval jó lenne ha végre WIN NOW üzemmódra kapcsolnánk ténylegesen és nem csere fullbackeket hoznánk majd...igen is rakjunk oda mindent hogy a 12-esnek minden lehetősége meglegyen.

Iszonyat fájó ez a vereség és rohadt rossz így lezárni egy szezont...és csak most fog jönni a legrosszabb hogy megint várhatunk sok sok hónapot hogy újra meccs legyen...

Ettől függetlenül köszönöm a csapatnak mert ebben a nehéz helyzetben ami a világban van sokszor tudtak örömöt okozni a hétköznapokra ebben a szezonban.
Remélem hogy a következő idényben végre újra normális körülmények között, teltházas meccseket tudunk majd nézni! Remélem hogy jó döntéseket hoznak a fejesek az offseasonban és jövő ilyenkor azt írhatjuk hogy sikerült végre átlépni a küszöbön és készülhetünk az SB-ra!

És bármi is van csakazért is Go Pack Go!

(A helyesírásért sorry, későn írtam és még kicsit ideges vagyok 😁)
több mint 3 éve
SGBP 241
Fáj ez a meccs, mert agyon kellett volna nyerni...sokba került Redmond elejtett INT-je...az volt a sorsfordító, bár akkor és 28-10-nél nem gondoltam volna, hogy még így is nyerhettünk volna. D-Bakh nagyon hiányzott, nyertünk volna, ha van...

Jövőre azt gondolom nagy változások lesznek:
Pettine Out
Manenga és haverjai Out
Preston Cut
Kirksey Cut
Wagner Cut
Lowry Cut
King Out (tudom elcsépelt, de Ted Thompson legnagyobb hibája, hogy most nem azon gondolkodunk, hogy hosszabbítsunk wisconsini star Pass rusherünkkel TJ Wattal...felfoghatatlan)
Aaron J Out
M Adams Out
Burks Out
Marcedes Ret
Jamal W-t és Linlsey-t sztem visszaigazoljuk

A draftról remelem az új DC hoz egy playmaker LB-t, egy kezdő és egy csere CB-t, egy impact DT-t. Kell egy wr2...és egy nem Power RB.

Rodgers érdekeset nyilatkozott a meccs után, bízom benne, hogy nem fog cserét kérni...

Egyszóval érdekes offseason lesz egy ilyen elbukott döntő után...de jövőre is a térképen leszünk abban biztos vagyok!
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
Azzal nyugtatom magam, hogy ezt a KC-t aligha tudtuk volna legyőzni a SB-ban.
nagylaza
De azért csak jól esett volna megpróbálni. Csak lett volna még két hét kellemes, izgatott várakozás. :/ Ezt így megint elég rossz elengedni. Mindegy jöhet az offseason, abban jók vagyunk. 😀
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Azzal nyugtatom magam, hogy ezt a KC-t aligha tudtuk volna legyőzni a SB-ban.
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
- picksixszel felérő fumble a sztárfizuért pedálozó jonestól
- kétpontos és td drop
- hányinger elmaradt sárgák dpi és opi szabálytalanságoknál amikből lett két tampa td, meg legalább két incomplete harmadikoknál
- történelmi szinten choker és beszari döntések lafleurtől

én ugyan nem vagyok packers szurkoló, de borzasztó nehéz lehet így elveszteni egy olyan meccset, amit szanaszét kellett volna nyernetek. Az FO elszégyelheti magát, hogy Arod alá továbbra sem tudnak értelmes célpontokat tolni. Ha csak egy fasza WR-rel van több, mindezek ellenére is meglehetett volna. Brady több értelmezhető segítséget kapott a Tampától a segge alá egy offseason alatt, mint Rodgers az elmúlt 5 évben a Packerstől összesen. Ezen kene elgondolkodni arrafele.

És akkor bazmeg kiveszik a kezéből negyedikre. Ilyet ilyen QB-val akkor sem csinálsz ha jó védelmed van, nemhogy amikor ilyen maximum látványra jó hígfos. Ha nem hozott volna történelmi statokat eddig a szezonban a Packers O, én holnap megköszönném a munkát a HC-nak. Ez a meccs végi balfaszkodás az oldalvonal mellől könyörög a sackért.
Cruyffista
100%ban egyet kell értsek!
twitch(4thline)
Illetve nem tudom, hogy Lafleurnak szóltak e, hogy NFC döntőből csak a győztes csapat jut SB-ba?
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Kozben LaFleur azt mondta a kerdeses sziturol hogy nem neztek ki jol az elozo 3 downban, es meg ket pontos is kellett volna, 2 minute warninggal egyutt volt 4 idokeres. Bizott a vedelemben, nem jott be. Ha nincs zaszlo es nyerunk most isten lenne. (Ha anyamnak fasza lenne apam lenne tudom..)
több mint 3 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 662 — twitch@citromail.hu
- picksixszel felérő fumble a sztárfizuért pedálozó jonestól
- kétpontos és td drop
- hányinger elmaradt sárgák dpi és opi szabálytalanságoknál amikből lett két tampa td, meg legalább két incomplete harmadikoknál
- történelmi szinten choker és beszari döntések lafleurtől

én ugyan nem vagyok packers szurkoló, de borzasztó nehéz lehet így elveszteni egy olyan meccset, amit szanaszét kellett volna nyernetek. Az FO elszégyelheti magát, hogy Arod alá továbbra sem tudnak értelmes célpontokat tolni. Ha csak egy fasza WR-rel van több, mindezek ellenére is meglehetett volna. Brady több értelmezhető segítséget kapott a Tampától a segge alá egy offseason alatt, mint Rodgers az elmúlt 5 évben a Packerstől összesen. Ezen kene elgondolkodni arrafele.

És akkor bazmeg kiveszik a kezéből negyedikre. Ilyet ilyen QB-val akkor sem csinálsz ha jó védelmed van, nemhogy amikor ilyen maximum látványra jó hígfos. Ha nem hozott volna történelmi statokat eddig a szezonban a Packers O, én holnap megköszönném a munkát a HC-nak. Ez a meccs végi balfaszkodás az oldalvonal mellől könyörög a sackért.
Cruyffista
100%ban egyet kell értsek!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Mindazok mellett, amit eddig leirtatok: minel fontosabb egy meccs, annal jobban kellene jatszani. Sajnos ez mar hosszu evek ota rendszeresen nem sikerul.
casaubon
Azt hiszem, ez a lényeg!
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Csak részben osztom. Nem a célpontok hiánya volt a legnagyobb gond.
nagylaza
Persze, így is simán nyerni kellett volna, ha a felsoroltak közül csak az egyik nincs. De a jó O skill playerek pont azért kellenek, hogy az ilyen meccseket megnyerjék, amikor minden veled szembe megy. És szerintem például a RZ-ban azért ment a szenvedés, mert egyszerűen kijött, hogy MVS például nagyon kevés leszakadni kis területen egy ilyen meccsre, Adamsre meg 1-2 play kivételével nagyon figyeltek. Ha ott csak egyel több a minőségi playmaker, meggyőződésem, hogy könnyebb meccse van a Packersnek.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Végtelenül csalódott vagyok , újfent ..
de akárhányszor kattogom végig nálam ez akkor is az O-en ment el
Barmennyire szar volt az első félidőben a vedelem .
2 labda vesztesbol tampa csinált 14 pontot.
Mi 3 bol hatot .
14-7 nel adams Td drop , következő play aarod nem veszi eszre teljes ures Lazardot .

A szezont a támadó sornak köszönhetjük , de masodik félidőben megkaptak az esélyt .

A végén meg .. gyáva népnek nincs hazája.
Sajnos azt gondolom h az sb ablak
Nekünk ma bazarult .
nando89
Nagyrészt egyet értek.

Ez a 2011-es Giants elleni hazai L-re meg a Seattle elleni idegenbeli PO meccsünkre hajazott (szintén L, ugye).
Beszopott nagy játék a félidő előtt, impotens offense - Turnover hegyek....
A két pontos persze hiányzott a végén - bravúr elkapás kellett volna Suh belekapása miatt.
A negyedik down-os hívást még mindig nem értem. Akkor utána miért nem onside?
Harmadiknál A-rod közelebb csalhatta volna magát. Nem értem.

Ellennél kiesett a két kezdő safety, hát megmondom őszintén nem látszott.

Oké, egyetértek hogy csukódik az ablak, de pölö a Bucs-ban játszott ez a Shaquil Barrett nevű srác, és Demovsky írta, hogy nem kis impact volt a mai játéka...
Még mindig hiszem hogy ST/DEF erősítéssel igen is nyitva tartható az az ablak.
Persze a cap helyzettel nem lesz egyszerű.
gamerkr
Igen persze én is ezt szeretném , de van annak realitása h 3x egymás után nfc döntöt nyomunk ? Lehet peszimista vagyok de én nem látom , tavalyi nem fájt ennyira jobb volt az Sf megérdemelte , de ma annyi faszságot csináltunk amihez kell egy ofseason h feldolgozzam.
nando89
nyilván bravúr kategória, és most 3,3% az esélye, de amíg Rodgers itt van összeállhat egy olyan playoff-run, mint 2010-ben. Amit lentebb megjegyzett más is, hogy mintha a nagy meccsek, amikor felkéne magunkat szívni, és igen akár hajszálokon is múlhat - valahogy nem sikerülnek a dolgok, hívások stb.
gamerkr
Miért ne lehetne háromszor egymás után NFC-döntő? A szabályok nem tiltják.